Načítám Akce

Všechny akce

Cashflow summer 2019

Červen 20 - Srpen 22

6. ročník investiční konference proběhne open air na Nákle poblíž Olomouce.

Letos bude Cashflow summit 2019, tak jak ho neznáš!😎 Přišel čas posunout myšlenku o úroveň výš. Za pět ročníků jsme pozvali 44 špičkových řečníků a přišlo přes 1000 účastníků. To je dost zajímavých hodlerů, investorů a podnikatelů z celé ČR a SK. Teď to chce s takovými lidmi budovat byznys, vazby a přátelství. Potkat se znovu a na pohodu. Třeba u kokosu, vína, sportu a vodní dýmky. 

Pojďme probrat byznys, krypto a investice u vody, netradičně při jízdě na Jetsurfu, Wakeboardu, flyboardu, nebo letu ultralitem. Společně si užít konferenci volnější a zábavnější. Nebudou chybět diskuzní panely a workshopy, grilování, networkingová afterparty a vystoupení. Klidně vem druhou polovičku s dětmi s sebou, bude program i pro ně. Je i možnost spát ve stanech, nebo v Olomouci.

Pošesté a přesto poprvé proběhne open air investiční konference opět na Hané. Než to vypustíme ven, můžeš využít čas a mrknout se na záznamy z předchozích ročníků, které jsme zpřístupnili na webu zdarma. Pošesté a přesto poprvé proběhne opeopět na Hané. Než to vypustíme ven, můžeš využít čas a mrknout se na záznamy z předchozích ročníků, které jsme zpřístupnili na webu zdarma.

Podrobnosti

Zahájení:
Červen 20
Ukončení:
Srpen 22
Rubriky Akce:
, , , , , ,
Webová stránka:
http://cashflowsummit.cz

Pořadatel

Investree
Email:
t.zdrazil@investree.cz
Webová stránka:
investree.cz

Místo konání

Náklo
Webová stránka:
Cashflowsummit.cz