Úvodní rozhovor se zakladateli CryptoKingdom.cz

Mohli byste se na úvod čtenářům trochu představit, kdo stoji za CryptoKingdom?

Ahoj, jmenuji se Mgr. Daniel Kosec. Mám vystudovaná práva v Plzni. Od 13 let se zabývám osobním rozvojem, poslední roky předávám tyto informace z praxe dál. Veřejně si můžete několik mých článků a vhledů přečíst na www.businessanimals.cz kde jsem zároveň ambasadorem. V rámci byznysu podnikám od 18 let, kde celou dobu mám zkušenosti s obchodem i vedením lidí. S Honzou vlastníme několik dalších firem.

Ahoj, já se jmenuji Ing. Jan Čuraj, jsem hlavní trader CryptoKingdom CZ. Vystudoval jsem Vysokou školu Ekonomickou v Praze ve dvou oborech bankovnictví a veřejné finance. Trading je aktuální mojí vášní. Kromě aktivního tradingu, který mě již skoro 10 let živí, provozuji IT firmu a spolu-vlastním několik firem a známých značek.

Cryptokingdom

Jak jste se vy sami dostali ke kryptoměnám? Jak dlouho již obchodujete?

Honza : Tradingu se věnuji 12 let, přičemž jsem začínal na RM Systemu obchodovat akcie s kapitálem rodičů. Po několika nezdarech jsem přešel na finanční deriváty a přišlo velmi kruté a náročné studium, které jsem zakončil tradingovým vzdělání v Londýně pod vedením jednoho z nejlepších traderů světa.

„Raděj 3x vystoupim z obchodu a vezmu nižší profit, než abych něco ztratil.“  Stabilně jsem dělal cca 10% měsíčně několik let. Mám zkušenosti se správou několika milionového kapitálu.

Kryptoměnám se věnuji rok a půl, s tím, že mě přestaly bavit měnové páry a chtěl jsem něco dynamičtějšího a svět kryptoměn je v tom velmi zajímavý.

Daniel : Kryptoměnám se věnuji jako Honza cca rok a půl. Bitcoin jsem začal vnímat, když byla cena mezi 10.000 – 15.000 Kč za jeden. Zaujalo mě to a dal jsem si asi 3 měsíční studium pochopení technologie, těžení a spoustu věcí kolem. Zjistil jsem, že člověk sám tyto informace není schopen pojmout, jelikož vznikají tak rychle a je jich tolik. Tam se vlastně objevila jedna z prvních myšlenek pro vznik Crypto Kingdom – tuto příležitost využít, sjednotit lidi po světě a pomoci lidem se vzdělávat a zajistit nás všechny v budoucnosti.

„Jsem přesvědčen, že budete-li odkládat pár tisíc měsíčně do kryptoměn, zajistí vás to více než, co dáte státu za celý život.“

 

Jaká je vaše oblíbená kryptoměna a proč?

Honza : Jelikož jsem velmi technický typ, tak mi sedí programovací coiny, které zároveň respektují trendovou sekvenci. Takový coin je například Ark.

Daniel : Jednoznačně NEO, kupoval jsem Antshares kolem $1 a věřím, že 300 násobek na něm časem uděláme 😉

Jste spíš „daily traders“ nebo „lifetime holders“ ?

Honza : Jednoznačně daily trader.

Daniel : Já jsem něco mezi. U Honzy je super, že neriskuje a raději vystoupí než, aby šel do rizika. U mě je to jiné. Proto Honza je top trader a já jen spekulant J

 

Spravujete platformu CryptoKingdom.cz. Jak dlouho působíte na trhu, co přesně nabízíte vašim uživatelům a jaký je zatím na platformu feedback?

Daniel : Pro veřejnost jsme spustili 22. září 2017. První měsíc jsme vydělali na veřejných signálech, kde klienti dostávají vstup i výstup kolem 560%, což při 10% kapitálu na signál tvoří krásných 56%!!! Naším cílem však není tolik zhodnocení jakožto učení. Učit lidi jak vydělat. Učit je praxí.
Jak se říká : “Dej člověku rybu – nasytíš ho na jeden den. Nauč jej chytat ryby – nasytíš jej na celý život.”

Feedback lidí je skvělý! Jsme obrovsky šťastní a vděční, že lidé přemýšlí obdobně jako my. Mají podobné cíle. A tak se je snažíme i na základě jejich feedbacku realizovat. Budete koukat, na jakou úroveň vše s naší úžasnou komunitou ještě posuneme.

Cryptokingdom zkušenosti

 

Ověřit si naše výsledky můžete v rámci uzavřených obchodu zde : CryptoCompare

Co se týče produktů. 13. listopadu jsme spustili další produkt ASP, který se zaměřuje na informace ohledně řízení většího kapitálu, po 3 týdnech jsme na cca 30% zhodnocení celého kapitáłu. 4. prosince jsme spustili ICO a coiny s potenciálem min. 10 násobku vašeho vkladu. Z historie se můžete podívat např. Na ADA (Cardano), který jsem v říjnu doporučil jakožto free tip za 0.02$ a dnes je na 0.13$. Od ledna zasvětíme naši komunitu do live tradingu.

Co obsahuje obchodní signál:
  1. kdy a jaký coin koupit
  2. kdy byste měli coin prodat
  3. report v průběhu
  4. a další doporučení
Příklad signálu z telegramu pro platící uživatele:

“THC nákup .00000880 cas0m 1-7D”

*Vysvětlení: Nakoupit coin THC za .00000880btc cas0m= ihned, držení coinu 1-7 dní*

Po nákupu získáte detailní manuály. Signály chodí průměrně 4-8 denně. Signály budete dostávat jen, když jsou vhodné podmínky na trhu.

Signály vám budou chodit na chatovací aplikaci Telegram.

cryptokingdom signály

 

Jak byste doporučili čtenářům začít s vaší službou? Kolik si za službu účtujete?

Daniel : Pro nováčky : První měsíc začněte s pár tisící a jen se naučte, jak to vůbec na té nové burze chodí, naučte se co nejrychleji zkopírovat náš příkaz tak, ať je tam co nejnižší prodleva. Jak se v tomto zlepšíte a získáte první krásná %, 10-20 nákupů, tak se vám zvedne sebevědomí, důvěra k nám vzroste, stejně jako vaše, že na našich signálech vyděláte krásné měsíční penízky.. Teprve pak zvyšte svůj kapitál. Naši klienti jsou velmi spokojeni a členství se jim vrátilo často v rámci dnů. Však se podívejte do naší FB skupiny, je tam spousta referencí a přesvědčte se sami.
Facebook skupina

cryptokingdom signály, CryptoKingdom členství

V blízké budoucnosti budete přispívat svými postřehy a články o tradingu na našem webu. Na jaká témata se mají čtenáři těšit? Jak pravidelná vaše sekce bude?

Daniel: Vezmeme vše od základů. Jak koupit BTC co nejvýhodněji. Přesun peněz na burzu. Jak se vyznat na burze. A následně více věcí z praxe – kde se teprve vyřádíme v rámci tradingu, money managmentu, portfolia atp atp.

Honza: Naše články budou koncipované od úplných začátečníků až po tradingové labužníky. Konkrétně náš portál Crypto Kingdom začíná pracovat s filmovými studii, můžete se těšit na ochutnávky z naší profi univerzity. Zde u CryptoSvetu vám budeme prezentovat kvalitní analýzy kryptoměn a celkové vzdělání, které vám může pomoct k ziskové příležitosti. Odhalíme vám zákoutí miningu a jeho výhody. Přispívat budeme často a máte se na co těšit!

Je nějaké doporučení nebo rada, kterou by se podle vás, ať už nováčci nebo zkušenější investoři do kryptoměn, měli řídit?

Honza : Začít obchodovat naše signály, kde poprvé poznají, jak fungují emoce. Naučí se nějaké základy risk – managementu a pak se můžeme pustit do profi tradingu a to buď na základě LIVE tradingu nebo Aktivní správy.

CryptoKingdom, cryptokingdom.cz, signály

 

Děkujeme za rozhovor a přejeme hodně úspěchu!

Přečtěte si také úvodní článek zde. 

Rozhovor vznikl originálně pro web CryptoSvet.cz

Sdílet

Autor

Komentáře

Zanechat komentář