Úvodní rozhovor se zakladateli CryptoKingdom.cz

Mohli byste se na úvod čtenářům trochu představit?

Ahoj, jmenuji se Mgr. Daniel Kosec. Mám vystudovaná práva v Plzni. Od 13 let se zabývám osobním rozvojem, poslední roky předávám tyto informace z praxe dál. Veřejně si můžete několik mých článků a vhledů přečíst na www.businessanimals.cz kde jsem zároveň ambasadorem. V rámci byznysu podnikám od 18 let, kde celou dobu mám zkušenosti s obchodem i vedením lidí. S Honzou vlastníme několik dalších firem.

Ahoj, já se jmenuji Ing. Jan Čuraj, jsem hlavní trader Crypto Kingdom CZ. Vystudoval jsem Vysokou školu Ekonomickou v Praze ve dvou oborech bankovnictví a veřejné finance. Trading je aktuální mojí vášní. Kromě aktivního tradingu, který mě již skoro 10 let živí, provozuji IT firmu a spolu-vlastním několik firem a známých značek.

Jak jste se vy sami dostali ke kryptoměnám? Jak dlouho již obchodujete?

Honza : Tradingu se věnuji 12 let, přičemž jsem začínal na RM Systemu obchodovat akcie s kapitálem rodičů. Po několika nezdarech jsem přešel na finanční deriváty a přišlo velmi kruté a náročné studium, které jsem zakončil tradingovým vzdělání v Londýně pod vedením jednoho z nejlepších traderů světa.

„Raděj 3x vystoupim z obchodu a vezmu nižší profit, než abych něco ztratil.“  Stabilně jsem dělal cca 10% měsíčně několik let. Mám zkušenosti se správou několika milionového kapitálu.

Kryptoměnám se věnuji rok a půl, s tím, že mě přestaly bavit měnové páry a chtěl jsem něco dynamičtějšího a svět kryptoměn je v tom velmi zajímavý.

Daniel : Kryptoměnám se věnuji jako Honza cca rok a půl. Bitcoin jsem začal vnímat, když byla cena mezi 10.000 – 15.000 Kč za jeden. Zaujalo mě to a dal jsem si asi 3 měsíční studium pochopení technologie, těžení a spoustu věcí kolem. Zjistil jsem, že člověk sám tyto informace není schopen pojmout, jelikož vznikají tak rychle a je jich tolik. Tam se vlastně objevila jedna z prvních myšlenek pro vznik Crypto Kingdom – tuto příležitost využít, sjednotit lidi po světě a pomoci lidem se vzdělávat a zajistit nás všechny v budoucnosti.

„Jsem přesvědčen, že budete-li odkládat pár tisíc měsíčně do kryptoměn, zajistí vás to více než, co dáte státu za celý život.“

 

Jaký je váš oblíbený coin a proč?

Honza : Jelikož jsem velmi technický typ, tak mi sedí programovací coiny, které zároveň respektují trendovou sekvenci. Takový coin je například Ark.

Daniel : Jednoznačně NEO, kupoval jsem Antshares kolem $1 a věřím, že 300 násobek na něm časem uděláme 😉

Jste spíš „daily traders“ nebo „lifetime holders“ ?

Honza : Jednoznačně daily trader.

Daniel : Já jsem něco mezi. U Honzy je super, že neriskuje a raději vystoupí než, aby šel do rizika. U mě je to jiné. Proto Honza je top trader a já jen spekulant J

 

Spravujete platformu CryptoKingdom.cz. Jak dlouho působíte na trhu, co přesně nabízíte vašim uživatelům a jaký je zatím na platformu feedback?

Daniel : Pro veřejnost jsme spustili 22. září 2017. První měsíc jsme vydělali na veřejných signálech, kde klienti dostávají vstup i výstup kolem 560%, což při 10% kapitálu na signál tvoří krásných 56%!!! Naším cílem však není tolik zhodnocení jakožto učení. Učit lidi jak vydělat. Učit je praxí.
Jak se říká : “Dej člověku rybu – nasytíš ho na jeden den. Nauč jej chytat ryby – nasytíš jej na celý život.”

Feedback lidí je skvělý! Jsme obrovsky šťastní a vděční, že lidé přemýšlí obdobně jako my. Mají podobné cíle. A tak se je snažíme i na základě jejich feedbacku realizovat. Budete koukat, na jakou úroveň vše s naší úžasnou komunitou ještě posuneme.

 

Ověřit si naše výsledky můžete v rámci uzavřených obchodu zde : CryptoCompare

Co se týče produktů. 13. listopadu jsme spustili další produkt ASP, který se zaměřuje na informace ohledně řízení většího kapitálu, po 3 týdnech jsme na cca 30% zhodnocení celého kapitáłu. 4. prosince jsme spustili ICO a coiny s potenciálem min. 10 násobku vašeho vkladu. Z historie se můžete podívat např. Na ADA (Cardano), který jsem v říjnu doporučil jakožto free tip za 0.02$ a dnes je na 0.13$. Od ledna zasvětíme naši komunitu do live tradingu.

Co obsahuje obchodní signál:
  1. kdy a jaký coin koupit
  2. kdy byste měli coin prodat
  3. report v průběhu
  4. a další doporučení
Příklad signálu z telegramu pro platící uživatele:

“THC nákup .00000880 cas0m 1-7D”

*Vysvětlení: Nakoupit coin THC za .00000880btc cas0m= ihned, držení coinu 1-7 dní*

Po nákupu získáte detailní manuály. Signály chodí průměrně 4-8 denně. Signály budete dostávat jen, když jsou vhodné podmínky na trhu.

Signály vám budou chodit na chatovací aplikaci Telegram.

 

Jak byste doporučili čtenářům začít s vaší službou? Kolik si za službu účtujete?

Daniel : Pro nováčky : První měsíc začněte s pár tisící a jen se naučte, jak to vůbec na té nové burze chodí, naučte se co nejrychleji zkopírovat náš příkaz tak, ať je tam co nejnižší prodleva. Jak se v tomto zlepšíte a získáte první krásná %, 10-20 nákupů, tak se vám zvedne sebevědomí, důvěra k nám vzroste, stejně jako vaše, že na našich signálech vyděláte krásné měsíční penízky.. Teprve pak zvyšte svůj kapitál. Naši klienti jsou velmi spokojeni a členství se jim vrátilo často v rámci dnů. Však se podívejte do naší FB skupiny, je tam spousta referencí a přesvědčte se sami.
Facebook skupina

Tip: Zaregistrujte se do konce roku a získáte zdarma týden navíc.

V blízké budoucnosti budete přispívat svými postřehy a články o tradingu na našem webu. Na jaká témata se mají čtenáři těšit? Jak pravidelná vaše sekce bude?

Daniel: Vezmeme vše od základů. Jak koupit BTC co nejvýhodněji. Přesun peněz na burzu. Jak se vyznat na burze. A následně více věcí z praxe – kde se teprve vyřádíme v rámci tradingu, money managmentu, portfolia atp atp.

Honza: Naše články budou koncipované od úplných začátečníků až po tradingové labužníky. Konkrétně náš portál Crypto Kingdom začíná pracovat s filmovými studii, můžete se těšit na ochutnávky z naší profi univerzity. Zde u CryptoSvetu vám budeme prezentovat kvalitní analýzy kryptoměn a celkové vzdělání, které vám může pomoct k ziskové příležitosti. Odhalíme vám zákoutí miningu a jeho výhody. Přispívat budeme často a máte se na co těšit!

Je nějaké doporučení nebo rada, kterou by se podle vás, ať už nováčci nebo zkušenější investoři do kryptoměn, měli řídit?

Honza : Začít obchodovat naše signály, kde poprvé poznají, jak fungují emoce. Naučí se nějaké základy risk – managementu a pak se můžeme pustit do profi tradingu a to buď na základě LIVE tradingu nebo Aktivní správy.

 

Děkujeme za rozhovor a těšíme se na dlouhodobou spolupráci!

Neváhejte a zkuste první měsíc s bonusem jednoho týdne plných signálů navíc!

Přečtěte si také úvodní článek zde. 

Interview vznikl originálně pro web CryptoSvet.cz

Sdílet

Autor

Komentáře

Zanechat komentář

blog lam dep | toc dep | giam can nhanh

|

toc ngan dep 2016 | duong da dep | 999+ kieu vay dep 2016

| toc dep 2016 | du lichdia diem an uong

xem hai

the best premium magento themes

dat ten cho con

áo sơ mi nữ

giảm cân nhanh

kiểu tóc đẹp

đặt tên hay cho con

xu hướng thời trangPhunuso.vn

shop giày nữ

giày lười nữgiày thể thao nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thonmau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcmphụ kiện thời trang giá rẻ