Saturday, May 18, 2024

CoinPoker recenze 2024: Široká nabídka online krypto pokerových her a turnajů

CoinPoker je jednou z největších a nejznámějších online krypto pokerových platforem založené na technologii blockchain, která využívá svůj nativní token CoinPoker ($CHP) nejen k obchodování, ale i jako hlavní herní měnu, přičemž uživatelům nabízí všechny dostupné výhody kryptosvěta.

V této recenzi si tak představíme všechny hlavní funkce platformy, dostupné bonusy, obsáhlou nabídku her a turnajů a v neposlední řadě si i řekneme, jak se rychle a jednoduše u CoinPoker registrovat a začít tak co nejdříve využívat výhody této platformy.

Uvítací bonus Promo kód Minimální vklad Požadavek na sázku Datum vypršení
CoinPoker 100 % až do výše 1 100 tokenů CHP Není k dispozici 20 dolarů 10 USD uvolněných za každých 20 USD zaplacených v rake 60 dní

ZAREGISTROVAT SE U COINPOKER

Co je CoinPoker

CoinPoker je revoluční online platforma fungující na technologii blockchain, která poskytuje hráčům exkluzivní výhody. Jedná se o 100 % decentralizovanou platformu využívající vysoce pokročilý generátor náhodných čísel (RNG), díky čemuž je vždy zaručena naprosto férová hra. Tento RNG založený na blockchainu navíc vyvinula platforma jako první v pokerovém průmyslu, čímž se stala průkopníkem v oblasti kryptoměn a bitcoinových pokerových stránek. Platforma byla založena koncem roku 2017 a od té doby si vybudovala mezi hráči vynikající pověst.

CoinPoker je největší a nejlepší krypto pokerová platforma.

Nedílnou součástí platformy je i její nativní token CoinPoker ($CHP), který funguje na blockchainu Ethereum. Díky tomu, že se jedná o token ERC-20, mohou tak uživatelé těžit z výhod tohoto blockchainu, jako je možnost stakingu nebo smart kontraktů. Token CHP je jak kryptoměna, se kterou lze obchodovat, tak i zároveň herní měna pro CoinPoker spolu s USDT, BTC a ETH.

CoinPoker nabízí uživatelům kromě bezpečnosti a transparentnosti i plno výhod a bonusů

Co se týče her, tak na této platformě si vybere určitě každý. Na uživatele totiž čeká kromě klasiky, jako je Hold’em, Pot Limit Omaha nebo 5-Card Pot Limit Omaha i hry s různými buy-iny či online turnaje. To vše v kombinaci s atraktivními bonusy, soutěžemi, 33% rakebackem, širokou škálou propagačních akcí a bezplatnými a okamžitými vklady a výběry udělalo z CoinPoker jednu z nejziskovějších online pokerových platforem.

fa shield check img 2Výhody:

  • Anonymní sázení
  • Live cash games a online turnaje
  • Platforma využívající technologii blockchain
  • 33 % rekaback program
  • Ve vlastnictví komunity
  • Rychlé zpracování plateb
  • Vlastní token CHP
  • Nespočet bonusů, promo akcí a odměn

fa shield list icon img 1Nevýhody:

  • Stále poměrně malá komunita
  • Není k dispozici žádná fiat měna

CoinPoker bonusy a promo akce

Pokud jde o bonusy, tak CoinPoker zcela vyniká mezi konkurencí, protože nabízí opravdu širokou škálu bonusů a propagačních akcí pro nové i stávající uživatele. Níže si uvedeme několik hlavních bonusů spolu se stručným přehled programu odměn CoinPoker.

Uvítací bonus

Uvítací bonus na CoinPokeru je velmi štědrý, jelikož je rozdělen do tří vkladů v celkové výši 1 100 USD (ve formě nativního tokenu CHP). První vklad je 100 % až do výše 100 USD, druhý je 100 % až do výše 300 USD a třetí je 100 % až do výše 700 USD. Bonusy jsou poskytovány v jednotlivých krocích po 10 %, takže pokud získáte bonus 100 USD, bude se vám uvolňovat v krocích po 10 USD. Za každých uvolněných 10 USD musíte zaplatit 20 USD v rake nebo poplatcích.

Na nové uživatele čeká u CoinPoker i atraktivní uvítací bonus

CoinPoker Rakeback

Stejně jako u standardního pokeru v každém kasinu, i na CoinPoker najdou hráči rake. Když hrají hand, tak si CoinPoker bere malé procento z celkového banku. To se nazývá CoinPoker rake nebo CoinPoker rakeback.

CoinPoker nabízí uživatelům až 33% rakeback

Jelikož je ovšem CoinPoker prozákaznický, tak se snaží uživatelům i něco vracet na zpět. Konkrétně každé pondělí dává hráčům 33% rakeback za předchozí týden. To pomáhá kompenzovat celkový CoinPoker rake, kterému jsou hráči vystaveni během týdenního hraní.

Přehled struktury Rake CoinPoker:

Pokud například hraje hráč hru bez limitu a zaplatil 10 USD v rake a odejde od stolu s alespoň 5 USD, obdrží v pondělí zpět 3,33 USD.

Denní akce

Další skvělou akcí na platformě je denní žebříček Hold’em. Zde mohou hráči každý den soutěžit o svůj podíl z 1 000 USD. Top 15 nejlepších hráčů tak obdrží každý den ceny od CoinPoker v hodnotě od 250 do 10 USD. Navíc nejlepších 50 hráčů, kteří společně získají nejvíce bodů od pondělí do pátku, získá vstup do freerollu Swordfish Challenge Leaderboard Freeroll. Kromě propagace denního žebříčku Hold’em je každý den k dispozici také prize pool denního žebříčku Omaha.

CoinPoker si připravil pro hráče i denní žebříček Hold´Em, ve kterém mohou soutěžit o podíl z 1 000 USD.

Měsíční propagační akce

Platforma CoinPoker je rovněž známá i svými měsíčními propagačními akcemi. Například jedna z posledních měsíčních promo akcí nabízela hráčům šanci vyhrát 15 000 USD. Tato akce souvisela s měsíčními turnaji, které se konaly v aplikaci CoinPoker. Přesněji řečeno, body do turnajového žebříčku se počítaly na základě buy-inů, počtu účastníků a obsazeného místa. Vítězové turnajového žebříčku poté měli nárok na výhru měsíční odměny, která v tomto případě činila právě 15 000 USD.

Bad Beat Jackpot

Poslední promo akcí CoinPoker, kterou nelze opomenout, je Bad Beat Jackpot. Aby hráč vyhrál Bad Beat Jackpot v Hold’emu, musí prohrát s kombinací AAAKK nebo lepší s použitím alespoň dvou vlastních karet v showdownu, kde alespoň tři hráči obdrželi karty na začátku hry, přičemž se musí jednat o první sérii společných karet. Výplata jackpotu, která se liší podle sázek a typu hry, je rozdělena mezi poraženého hráče, vítěze, ostatní hráče u stolu a administrativní poplatek v souladu s podmínkami CoinPokeru.

CoinPoker pořádá i promo akci Bad Beat Jackpot

V Pot-Limit Omaze (PLO) je Bad Beat Jackpot získán postupkou v barvě nebo lepší prohrávající kombinací, přičemž výplata se rozděluje podobně jako v Hold’emu. Ve hře 5 Card Pot-Limit Omaha (5PLO) je pro získání jackpotu vyžadována postupka v barvě (3-7) nebo lepší prohraná kombinace.

Kromě Beat Beat Jackpotu je na CoinPoker i celá řada menších bonusů, které jsou uživatelům dostupné ovšem až po dokončení registrace.

ZAREGISTROVAT SE U COINPOKER

Pokerové hry

CoinPoker je známý i pro svou rozmanitou nabídku pokerových her, které jsou hráčům k dispozici 24/7.

Cash Games

Cash games jsou vedle pokerových turnajů nejoblíbenějším typem her na CoinPokeru. Jedná se o typ hry, během které obdrží hráč pokerové žetony rovnající se hotovosti. To znamená, že hráč může hrát cash games, kdykoli uzná za vhodné, a také může kdykoli odejít od stolu spolu s hotovostí. Výhodou cash games je tak to, že hráč nemusí splnit žádné časové nebo turnajové podmínky.

Pokerové turnaje

Absolutní jedničkou na platformě jsou pokerové turnaje. Existuje hned několik pokerových turnajů Hold’Em a Omaha pro zkušené i nové hráče, přičemž buy-iny se liší v závislosti na stole a denní době. V pokerových turnajích hráč soutěží s ostatními hráči ve formátu “vítěz bere vše”. CoinPoker však vytváří žebříček, na základě kterého jsou pak odměněni ti nejlepší hráči.

Cosmic Spins

Cosmic Spins je jedinečná funkce CoinPoker. Hra Cosmic Spins je kombinací Sit & Go, kde hráč soutěží o podíl z prize poolu. Existují i samostatné žebříčky v závislosti na výši hráčova buy-inu.

CoinPoker nabízí hráčům i netradiční funkci Cosmic Spins

V případě, že by se chtěl hráč této hry zúčastnit, zvolí si výši buy-inu a poté se před začátkem pokerové hry roztočí válec, který nastaví násobitel prize poolu. Hra začíná s 500ti žetony, přičemž blindy se zvyšují každé 2 minuty ve 22 úrovních. Vítězem se stává ten hráč, který nasbírá všechny žetony.

Oblíbené pokerové hry na CoinPoker

Nejlepší online pokerové platformy nabízí nejrůznější pokerové formáty, aby tak oslovili všechny typy pokerových hráčů. Ani CoinPoker není výjimkou. Níže je proto uvedeno několik těch nejoblíbenějších pokerových formátů na platformě, včetně nejvyhledávanějšího Texas Hold´Em.

Texas Hold ‘Em

Jak již bylo zmíněno, nejpopulárnějším formátem pokerové hry je v současné době nejen na CoinPoker Texas Hold’Em. Tato hra se hraje u stolu, kde sedí minimálně dva hráči a je rozdělena na celkem čtyři sázková kole, ve kterých mohou hráči sázet, dorovnávat, zahazovat nebo blafovat. S každým dalším kolem jsou rozdány další karty, kterou hráčům pomohou posoudit sílu jejich handy v porovnání s potenciálními kombinacemi soupeřů. Celkem je rozdáno pět karet a hráči mohou použít tři až pět z nich spolu s jedou nebo dvěma vlastními kartami, aby vytvořili nejlepší možnou kombinaci pěti karet.

Nejoblíbenější hrou na platformě CoinPoker je Texas Hold´Em

Omaha 

Hned za Texas Hold’Em stojí Omaha. V této hře obdrží každý hráč 4 vlastní karty a zkombinujete je se 3 společnými kartami, aby mohl vytvořit závěrečnou pokerovou kombinaci.

Akční hry

Pokerové akční hry jsou variantami tradičního pokeru, kde má hráč omezený čas na rozhodování o svém handy. Toto časové omezení přispívá ke strategii a vzrušení, protože rozhodnutí jsou přijímána pod rostoucím tlakem.

Multi-table turnaje

Multi-table turnaje jsou v podstatě elegantní způsob, jak popsat pokerové turnaje. To znamená, že pokerové hry se odehrávají současně u vícero pokerových stolů. Cílem hráče je vyhrát u svého stolu a pokračovat v postupu až k finálovému stolu, kde se hraje o hlavní cenu.

Na CoinPoker jsou velmi vyhledávané i online pokerové turnaje

Vklady a výběry

Jelikož je CoinPoker krypto kasino, tak vklady a výběry jsou omezeny pouze na kryptoměny. Prozatím nejsou známy žádné informace, které by naznačovaly možné zavedení fiat bankovní metody nebo elektronické peněženky. Platforma tak převádí všechny kryptoměny na svůj nativní token CHP. To ovšem neznamená, že by hráč nevyhrával skutečné peníze, protože tokeny CHP je následně možné převést na bitcoin nebo třeba ethereum poté, co zažádá o výplatu výhry.

Asi největším plusem platformy je doba zpracování vkladů a výběrů, které jsou zpracovány téměř okamžitě. Navíc s tímto procesem nejsou spojeny žádné další poplatky.

ZAREGISTROVAT SE U COINPOKER

Podporované kryptoměny na CoinPoker

V současné době umožňuje platforma hráčům vkládat prostřednictvím burzy kryptoměny BTC, ETH, MATIC, SOL, USDT a USDT_TRON. Očekává se však, že by se tento seznam kryptoměn měl v nejbližší době rozšířit o dalších několik kryptoměn.

Při vkladu finančních prostředků má uživatel na výběr hned několik možností

Co se týče vkladů, tak ty podléhají určitým podmínkám, včetně provedení a vsazení vkladu, a jsou dokončeny na potvrzenou adresu elektronické peněženky. Za měsíční výběry a převody mezi hráči v celkové výši až 99 999 ₮ se neúčtují žádné poplatky. Vyšší částky jsou však spojeny s progresivně rostoucími poplatky, a to až do výše 30 % u částek 1 000 000 ₮.

Každopádně oba procesy vkladů i výběrů jsou u CoinPoker zjednodušeny pro dosažení maximální efektivity a bezpečnosti, takže uspokojí všechny potřeby uživatelů kryptoměn. Komplexní přístup platformy, od snadného založení a financování účtu až po bezpečné a flexibilní možnosti výběru, odráží její závazek poskytovat uživatelsky přívětivý a důvěryhodný online pokerový zážitek.

Uživatelské rozhraní a mobilní aplikace

Platforma CoinPoker byla navržena s maximálním ohledem na uživatele. Rozhraní platformy je proto velmi elegantní, intuitivní a přehledné.

Uživatelé si rovněž mohou stáhnout i mobilní aplikaci CoinPoker, díky které tak mají šanci hrát poker pomocí kryptoměn kdekoli a kdykoli. Aplikace se v posledních měsících stala klíčovým nástrojem, který uspokojuje potřebu flexibility a pohodlí moderních pokerových hráčů. Mobilní aplikace CoinPoker efektivně pojme všechny základní funkce online pokeru, od rychlého přístupu k různým typům her až po správu uživatelova účtu a transakcí.

CoinPoker má k dispozici i svou mobilní aplikaci

Pokud jde o výkon, tak je aplikace CoinPoker zcela spolehlivá. Běží hladce na platformách iOS i Android a poskytuje bezproblémový pokerový zážitek bez problémů nebo zpoždění. Tato spolehlivost je zásadní pro hráče, kteří se zapojují do online rychlých her nebo her s vysokými sázkami, kde se počítá každá sekunda. Kombinace uživatelsky přívětivého designu, rozmanité nabídky her, stability výkonu a dalších výhod technologie blockchain z této aplikace tak činí skvělou volbu na trhu online pokerových aplikací.

Regulace a bezpečnost CoinPoker

Pokud jde o celkovou bezpečnost a regulaci, tak je CoinPoker na špičkové úrovni, jelikož je držitelem aktivní licence od společnosti Curaçao eGaming. To umožňuje CoinPoker provozovat online pokerovou platformu a starat se o hráče z celého světa. Získáním této licence navíc CoinPoker prokázal, že nabízí spravedlivé a legitimní online pokerové hry, které nejsou zmanipulované. I když se nejedná o formální licenci v tradičním slova smyslu, tak je fungování platformy založené na smart kontraktech a správě blockchainu, díky čemuž je zajištěn jedinečný a transparentní přístup.

Kromě své licence používá CoinPoker šifrovací technologii SSL k ochraně svých stránek před hackery a k zajištění bezpečnosti dat svých uživatelů. Pokerová stránka se také zabývá pouze kryptoměnami, což přidává další vrstvu zabezpečení a umožňuje svým hráčům hrát anonymní poker online bez obav z ohrožení bankovních údajů.

CoinPoker nemá ani žádná omezení pro jednotlivé země, což znamená, že na této platformě mohou hrát online poker o skutečné peníze uživatelé z celého světa.

Jak se zaregistrovat na CoinPoker

Jediné, co musí hráč udělat, aby si otevřel účet u CoinPoker a mohl začít hrát, je postupovat podle níže uvedených pokynů krok za krokem.

Krok 1 – Registrujte se

Nejprve navštivte hlavní domovskou webovou stránku CoinPoker. Jakmile budete na stránce, klikněte na tlačítko “Registrovat” a vytvořte si účet.

Registrovat se může hráč u CoinPoker skrze domovskou stránku platformy.

Krok 2 – Zadejte své údaje

Dále budete vyzváni k vytvoření účtu na platformě CoinPoker. Budete muset sdílet pouze své základní osobní údaje, jako je vaše jméno a e-mail.

Během registrace u CoinPoker musí uživatel zadat svou emailovou adresu.

Krok 3 – Vložte finanční prostředky a vyzvedněte si bonus

Po vytvoření účtu budete moci provést svůj první vklad na váš účet u CoinPoker. Během tohoto kroku si můžete rovněž nárokovat uvítací bonus pro nové hráče, který získáte zadáním promo kódu CoinPoker.

Na nového hráče čeká po registraci u CoinPoker uvítací bonus

Pro vložení finančních prostředků na účet je také nutné si zvolit kryptoměnu, kterou budete chtít použít k vložení prostředků. Jednoduše vyberte kryptoměnu a poté zadejte částku.

Krok 4 – Začněte hrát

Poté, co uplatníte svůj bonus a úspěšně vložíte prostředky na svůj účet CoinPoker, už vám nic nebrání v hraní online pokerových her.

Po vložení finančních prostředků již může uživatel CoinPoker začít naplno hrát.

ZAREGISTROVAT SE U COINPOKER

Závěrem: Coinpoker je platforma, která má vše

CoinPoker je online pokerová platforma, která má vše, co pokerový hráč ke svému hraní potřebuje. Kromě nespočtu pokerových her a turnajů nabízí uživatelům i vyhledávanou bezpečnost, transparentnost, spravedlivost a mnoho skvělých bonusů a propagačních akcí. Jelikož jde o krypto platformu, která používá výhradně jen kryptoměny jsou i vklady a výběry téměř okamžitě zpracovány a bez dalších zbytečných poplatků. Jedinou nevýhodu může hráč spatřit v tom, že platforma nepodporuje český jazyk.

Pokud tedy hledáte nejlepší krypto pokerovou platformu, tak CoinPoker může být pro vás to pravé. Kombinace zabezpečení, skvělého softwaru a fantastických propagačních akcí totiž nemá ve světě kryptoměnového pokeru obdoby.

NAVŠTÍVIT COINPOKER

FAQ

Co je CoinPoker?

Je CoinPoker bezpečný?

Jaké bonusy a výhody CoinPoker nabízí?

Jaké hry lze na CoinPoker najít?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.