Sunday, June 4, 2023

Nejlepší Nové Kryptoměny pro rok 2023

Hledání nové kryptoměny, která by nejlépe zhodnotila Vaše prostředky může být časově náročné a komplikované. To, že najdete projekt budoucnosti stále nezajišťuje jeho přežití. Projektu nesmí chybět dlouhodobá mise společně s vizí, komunita a silný vývojářský tým. Pokud se ovšem podaří najít takový projekt, čekají Vás roky trpělivosti a možná také zklamání.

My jsme se Vám ovšem rozhodli ušetřit čas hledáním nejlepších kryptoměnových projektů a některé z nich představíme. Nicméně upozorňujeme, že u žádného čerstvého projektu neexistuje záruka přežití.

Nové kryptoměny – rychlý přehled

Tady přehled nových kryptoměn dostupných v České republice v roce 2023. Chcete začít kupovat nové kryptoměny? Zbývá už pouze jediný klik.

 1. Wall Street Memes – Nový meme coin se 100x potenciálem
 2. AiDoge – Vydělávejte na tvorbě memů
 3. Lauchpad XYZ – Revoluční platforma nabízející nástroje Web3
 4. Ecoterra – Nejlepší ekologická nová kryptoměna pro investici v roce 2023
 5. yPredict – Inovativní platforma pro ziskové a hlavně předvídatelné obchodování
 6. Deelance – Náborová platforma Web3 přináší revoluci do světa freelance
 7. Copium – Meme coin s 10x potenciálem
 8. Love Hate Inu – Nejlepší nová meme mince s 10x potenciálem v roce 2023
 9. SPONGE – Nový trendy meme coin, který v sobě skrývá 1000x potenciál v roce 2023
 10. Calvaria – Play to earn karetní bojová hra
 11. Dash 2 Trade – Nová kryptoměna, jejíž předprodej začal před několika týdny
 12. Lucky Block – Nový inovační loterijní systém
 13. CRO – Token burzy Crypto.com s mnoho využitím
 14. Uniswap – Vedoucí decentralizovaná burza
 15. Pancakeswap – Decentralizovaná burza
 16. Decentraland – Projekt Metaverse

koupit wall street memes

1. Wall Street Memes

Se 400 000 sledujícími na Instagramu a Twitteru je Wall Street Memes domovem internetové kultury web2. V současné době je $WSM jedním z nejlepších meme coinů k nákupu a těží z popularity zmíněného uskupení v průběhu let. V současné době se může pyšnit více než milionem followerů napříč sociálními sítěmi.

V tomto projektu jsou followeři povzbuzováni, aby využívali „neužitečné“ meme coiny, které mají za sebou dlouhou historii produkování obrovských výnosů. Prostřednictvím Wall Street Memes se mohou zájemci účastnit předprodeje kryptoměny a investovat do dalšího velkého meme coinu.

1500x500 3

V současné době se Wall Street Memes zaměřuje na komunitu – vybudovali si silnou sledovanost a plánují ji rozšířit. Členové mohou sdílet memy, získávat informace o trendových meme tokenech a akciích, najít humor a spojit se s ostatními, kteří sdílejí stejné zájmy.

Tento projekt bude využívat sílu komunity ke zvýšení ceny $WSM. V rámci úsilí týmu o růst komunity bude tým také pořádat pravidelné airdropy. I vy nyní můžete získat zdarma kryptoměnu prostřednictvím airdropu připojením k sociálním kanálům Wall Street Memes.

5

Wall Street Memes využila sílu meme kultury a komunity, aby poskytla časným investorům velkorysé výnosy. Pomocí sociálních médií, FOMO a humoru se tým stojící za projektem snaží vytvořit skutečnou hodnotu. Díky distribuci všech tokenů do komunity WSM je projekt 100% zaměřen tímto směrem.

koupit wall street memes

2. AiDoge

S rostoucím humbukem kolem AI a její potenciální integrace s kryptoměnami se AiDoge stal jedním z nejnovějších kryptoměnových projektů, který do tohoto sektoru přináší něco nového. Meme projekt založený na umělé inteligenci se začal prosazovat již v den svého spuštění.

AiDoge je platforma pro generování memů řízeného umělou inteligencí, kde si uživatelé mohou užít všestranný a přizpůsobivý zážitek, který vyhovuje neustále se vyvíjejícímu odvětví kryptoměn. Je trendy, v souladu s potřebami dnešní generace a kompatibilní s nejpoužívanějším komunikačním kanálem v dnešním světě – sociálními médii. 

1 7

Projekt využívá pokročilou technologii AI, která uživatelům pomáhá vytvářet kontextově relevantní memy na základě jimi poskytnutých textových výzev. Generátor memů na AiDoge je poháněn nejmodernějšími algoritmy, které jsou trénovány na rozsáhlých souborech dat memů a zprávách o kryptoměnách, což zajišťuje, že uživatelé obdrží vysoce kvalitní a aktuální memy. 

Vývojářům se také podařilo vnést několik dalších prvků, díky kterým stojí projekt za zvážení jako velká investiční příležitost. AiDoge představil kreditní systém založený na tokenech, aby dále podpořil komunitu kryptoměn. Uživatelé si mohou zakoupit kredity potřebné pro generování memů pomocí tokenů Ai, což je nativní měna platformy. Tento systém zajišťuje udržitelnost platformy a usnadňuje její neustálý rozvoj. 

Součástí ekosystému je také veřejná zeď. Jde o vzrušující a neustále se vyvíjející prostor, kde mohou uživatelé prozkoumávat a sdílet rozsáhlou sbírku memů generovaných umělou inteligencí. Hlasovací systém umožňuje uživatelům hlasovat pro nebo proti memům na veřejné zdi, čímž propaguje nejoblíbenější a nejkreativnější memy a podporuje soutěž. 

2 4

Hlasovací systém není jen způsob, jak propagovat nejlepší memy, ale také motivuje uživatele k účasti. AiDoge odměňuje tvůrce nejlépe hodnocených memů tokeny Ai, čímž podporuje vytváření obsahu a podporuje pocit komunity mezi uživateli. Platforma každý měsíc vybírá memy s nejvyšším skóre jako vítěze a odměňuje jejich tvůrce tokeny Ai.

Vzhledem k uvedeným skutečnostem a tomu, že se projekt zapojuje do dvou virálních sektorů, je token Ai vynikající investiční příležitost.

koupit aidoge

3. Launchpad XYZ

Zcela nový krypto projekt Launchpad XYZ je navržen tak, aby byl schopen co největšímu počtu obchodníků s kryptoměnami pomoci s najít ty nejlepší kryptoměny k obchodování. Obchodníkům bude k dispozici celá řada panelů, jenž jim poskytnout velmi důležité informace o trhu s kryptoměnami, Play-to-Earn hrách, nezaměnitelných tokenech a mnoho dalších.

Launchpad I

Díky této platformě tak budou moci investoři i velmi rychle a důkladně vyhodnotit předprodeje kryptoměn, nové nezaměnitelné tokeny nebo například i trendové tokeny. K tomu všemu ještě Launchpad XYZ vyvíjí o svou zcela unikátní metriku pro hodnocení pravděpodobnosti exploze jednotlivých tokenů či nezaměnitelných tokenů. Ovšem ani tím nabídka Launchpad XYZ zdaleka nekončí. K dispozici bude v budoucnu Web3 peněženka, decentralizované NFT tržiště nebo dokonce i DEX.

Launchpad IIII

Srdcem celého ekosystému je pak token LPX. Tento nativní token bude mít mnoho způsobů využití, jako je například platba za přístup k přehledům a datům či na poplatky za obchodování s jednotlivými kryptoměnami. Kromě toho budou moci držitelé tokeny LPX také stakovat výměnou za odměny. Mezi tyto odměny se řadí přístup k exkluzivním krypto předprodejům, mintování nových kolekcí NFT nebo slevy u partnerů.

KOUPIT LAUNCHPAD XYZ

4. Ecoterra – Nejlepší ekologická nová kryptoměna pro investici v roce 2023

Ecoterra je zdaleka nejlepší ekologickou kryptoměnou, do které lze v roce 2023 investovat, protože odměňuje uživatele za pozitivní přínos pro životní prostředí prostřednictvím recyklace. Projekt vytvořil základy nového konceptu, přetvořeného z play-to-earn, známého jako Recycle2Earn, který odměňuje uživatele tokeny pokaždé, když pomocí aplikace recyklují.

ecoterra four key points 760x214 1Smyslem projektu je poskytnout uživatelům dostatečně silnou motivaci, aby začali recyklovat a přemýšlet o udržitelnosti svého počínání v budoucnosti. Projekt zajistil, aby aplikace Recycle2Earn byla co nejjednodušší a umožnila uživatelům získat tokeny Ecoterra ve třech jednoduchých krocích.

Prvním krokem je naskenování čárového kódu předmětu určeného k recyklaci. Aplikace okamžitě najde shodu s danou položkou v databázi Ecoterra poháněné umělou inteligencí – následně aplikace najde blízké reverzní automaty (RVM), do kterých lze položky k recyklaci umístit.

Po jeho recyklaci stačí uživatelům vyfotit účtenku a nahrát ji do aplikace Recycle2Earn, aby získali tokeny Ecoterra jako odměnu. Pokud uživatelé dodrží kroky uvedené v aplikaci, budou odměněni pokaždé, když recyklují.

Recycling2Earn není jediným ekologickým produktem společnosti Ecoterra. Aplikace obsahuje také tržiště s recyklovanými materiály, které uživatelům umožňuje nakupovat recyklované plasty, sklo nebo hliník pomocí Ecoterry. Obsahuje také Tržiště uhlíkových kreditů, které umožňuje nakupovat plně ověřené uhlíkové tokeny, a profil Impact Trackable, který uživatelům umožňuje sledovat jejich pozitivní činy v ekosystému Ecoterra.

ecoterra ecosystem 760x438 1Ecoterra v současné době pořádá předprodej svého nativního tokenu, který bude sloužit k pohánění celého ekosystému a poskytování odměn uživatelům. Předprodej bude začínat na ceně 0,004 USD za token a v průběhu dalších fází předprodeje se bude zvyšovat, přičemž v závěrečné fázi vzroste o 150 % na 0,01 USD.

Proto je nejlepší investovat co nejdříve, abyste využili nižší ceny. Celkově lze říci, že Ecoterra využila model play-to-earn a dala tak vzniknout zcela novému konceptu recyklace zaměřenému na životní prostředí. Očekává se, že tato převratná služba bude dostatečně motivující, aby došlo ke znatelnému nárůstu počtu lidí, kteří se rozhodnou recyklovat.

Připojte se ke skupině Ecoterra na Telegramu nebo si přečtěte whitepaper, kde najdete další informace o projektu.

Koupit ecoterra

5. yPredict

Další zajímavou a novou kryptoměnou pro rok 2023 je YPRED. Token YPRED je nativním tokenem a zároveň středobodem celého ekosystému yPredict.

yPredict

yPredict je platforma pro obchodní analýzu a výzkum nové generace, která poskytuje obchodníkům statistiky založené na datech, aby se mohli lépe rozhodovat. Za tímto projektem totiž stojí řada expertů jak na Al/ML, finančnictví, tak i na obchodování. Proto není divu, že řada nabízených produktů zahrnuje analytické nástroje a platformy poskytující přehledy a analýzy prostřednictvím nejmodernějších metod a metrik finančních predikcí sestavených s alternativními daty, což ve výsledku opět obchodníkům umožňuje dělat pouze informovaná obchodní rozhodnutí.

Nativní tokenem projektu je token YPRED, což je řetězový token Polygon Matic s výkonnými nástroji a příležitostmi pro staking v sázkovém fondu. Projekt yPredict nabízí hned tři základní funkce prostřednictvím svých platforem, kterými jsou tržiště, obchodní nástroje, obchodní terminál a vysoké APY % staking poolů. V rámci celého ekosystému pak mohou držitelé YPRED se svými tokeny získat – bezplatný přístup k analytické platformě, k analýze tokenů pomocí statistik a metrik založených na datech, možnost platit za předplatné prediktivních modelů, získat lukrativní APY účastí ve stakingu a mnoho dalšího.

yPredict tokenomika

Celková pevná nabídka tokenů YPRED činí 100 milionů tokenů, přičemž 80 % z nich je dáno do předprodeje. Po skončení celkem osmi fázového předprodeje bude token YPRED zalistován na vybraných kryptoměnových burzách za 0,12 USD.

Koupit ypREDICT

6. Deelance – Náborová platforma Web3 přináší revoluci do světa freelance

Deelance je nová kryptoměna, do které je třeba investovat, protože způsobí revoluci ve světě náboru a přenese ho z Web2 do Web3. Projekt teprve zahájil předprodej, ale jeho cílem je zcela zefektivnit trh práce pro zaměstnavatele i potenciální zaměstnance a také fungovat na základě naprosté důvěry a transparentnosti prostřednictvím blockchainu.

deelance key features 760x477 1Na platformě jsou všechny hodnocení uloženy v blockchainu a budou veřejně přístupné, což zaměstnavatelům umožní zjistit, zda uchazeč odvádí svou práci včas a kvalitně, a freelancerům pomůže vyhnout se špatným zaměstnavatelům, kteří neplatí včas. Freelanceři i zaměstnavatelé mohou zanechat hodnocení, které je viditelné pro ostatní.

Deelance také odstraní potřebu zprostředkovatelů, kteří si často účtují obrovské poplatky a mohou výrazně snížit výdělečný potenciál freelancera. Protokol využívá bezpečné depozitní účty, které zaručují, že freelanceři dostanou zaplaceno za dodané služby, přičemž prostředky jsou bezpečně uloženy, dokud není práce dokončena podle dohodnutého standardu a specifikace, přičemž všechny transakce jsou založeny na smart kontraktech.

deelance business 900x406 1

Deelance také mění práci na volné noze na NFT, čímž pomáhá zaměstnavatelům získat vlastnictví práce, za kterou zaplatili, a zabránit podvodům s platbami nebo porušování autorských práv, zatímco projekt má také vlastní metaverze s virtuálními pozemky, kde si uživatelé mohou koupit kancelářské prostory a inzerovat.

Platforma, kterou vyvinul prověřený tým, také slibuje nízké poplatky a rychlé platby bez nutnosti směňovat měny nebo platit vysoké provize.

Předprodej tokenů DLANCE teprve začal a probíhá v šesti fázích, přičemž v předprodeji je nabízeno 30 % z maximální nabídky 1 miliardy tokenů, přičemž není stanovena žádné vesting období a hard cap 6,8 milionu dolarů – tokeny jsou v současné době v prodeji za 0,025 dolaru, ale v 6. fázi se zvýší na 0,035 dolaru.

Další informace o projektu by si zájemci měli přečíst ve whitepaperu DeeLance nebo se připojit ke skupině na Telegramu.

Koupit deelance

7. Copium

Copium není jen další meme coin; je to token, který svým držitelům přináší potenciální výhody a podporuje poutavou komunitu kolem svých jedinečných funkcí. Po uvedení tokenu na Uniswap vyletěla hodnota tokenu o 800 % a získala pozornost po celém světě. Toto podstatné zvýšení cen může být pro Copium jen špičkou ledovce, přičemž mnozí předpovídají, že to bude začátek býčího nárůstu.

Charakteristická strategie spuštění $COPIUM rezonovala v kryptokomunitě. Copium nastavilo „soukromý prodej“ pro svou předprodejní fázi a omezilo koncentraci tokenů mezi několika jednotlivci, což byl často katalyzátor cenové pumpy. Kromě toho tým zavedl rozhodné období, kdy bylo okamžitě dostupných pouze 10 % tokenů zakoupených během předprodeje, což povzbudilo dlouhodobé držení.

Aby toho nebylo málo, Copium představilo novou funkci v kryptoprostoru – NFT drop mechanismus. Nejlepších 200 držitelů $COPIUM získalo jedinečné NFT „bomby na copium“, které se plní na základě množství držených $COPIUM, čímž podněcují akumulaci a podporují růst cen tokenů.

Díky speciálnímu airdropu $COPIUM pro ty, kteří naplní své bomby, projekt prokázal své odhodlání odměňovat držitele. Odborníci na kryptoměny po celém světě věnují pozornost Copium díky jeho  působivému výkonu. Copium je projekt, který je třeba sledovat, nabízí nový pohled na meme coiny a vykazuje mimořádný růstový potenciál.

Koupit copium

8. SPONGE

Spongebob je jedním z nejnovějších meme coinů ($SPONGE), který byl zalistován na DEX Uniswap 4. května 2023 a způsobil tam doslova poprask. Pozornost investorů si získal poté, co se mu podařilo během prvních pár hodin po uvedení zhodnotit svou cenu až o 150 %. Jasně to také vypovídá o stále větší oblibě meme coinů mezi investory a hlavně krypto fanoušky.

SPONGE meme

 

Token $SPONGE je také známý na svém Twitter účtu pod heslem „krabby Patty of meme coins”. Je totiž založen na postavičce z velmi populárního animovaného seriálu Spongebob Squarepants. Podle Guinessovy knihy rekordů je Spongebob Squarepants nejžádanější dětský televizní pořad všech dob. Jelikož se poprvé objevil na Nickelodeonu už v roce 1999, tak v současné době je mnoho z jeho původních fanoušků už dospělých.

Token SPONGE běží na blockchainu Ethereum ve standardu ERC-20 a má jasně daný jediný cíl. Jeho cílem je stát se komunitou plně řízeným tokenem v hodnotě 1 miliardy USD. Mimo jiné by k tomuto cíli ještě rád přidal i vytváření toho nejlepšího meme obsahu.

V době psaní tohoto článku má token SPONGE nízkou tržní kapitalizaci, která činí 2 miliardy USD. Celková pevná nabídka tokenů SPONGE poté činí 40,4 milionů tokenů

Koupit SPONGE

9. Love Hate Inu

Rozpoznat novou kryptoměnu se skutečnou užitečností může být náročné, protože trh je velmi volatilní a neustále se vyvíjí. Díky efektivní identifikaci mezer na trhu se Love Hate Inu v tomto ohledu jeví jako solidní volba.

Love Hate Inu je nový kryptoměnový projekt fungující na bázi vote-to-earn, který kombinuje viralitu memů s blockchainem a vytváří první hlasovací platformu na světě. Uživatelé se mohou podílet na projektu a hlasovat v anketách výměnou za $LHINU, nativní token projektu.

UUUScreenshot 2023 03 08 at 6.28.09 900x446 1

Debutová předprodejní fáze projektu již na kryptoměnové scéně vyvolala odezvu, neboť se jí podařilo během několika hodin od spuštění vybrat úctyhodných 100 tisíc dolarů a za týden již vybrala více než 850 tisíc dolarů. V době psaní tohoto článku lze každý token $LHINU zakoupit během 1. fáze předprodeje za 0,000085 USD.

Jak bude předprodej platformy postupovat osmi fázemi v průběhu 60 dnů, cena tokenů se bude zvyšovat. Ke konci etap předprodeje dojde k nárůstu ceny tokenů o 70,5 % na 0,000145 USD. Tyto tokeny lze zakoupit za Ethereum, USDT nebo kreditní kartu ve fiat měně na stránkách předprodeje Love Hate Inu.

Pokud máte rádi memy a kryptoměny, mohl by vás token Love Hate Inu $LHINU zaujmout. Tato “vote-to-earn” platforma vám umožní vydělávat kryptoměny při stakingu a hlasování v anketách o memech.

Screenshot 2023 03 08 at 7.26.21 900x489 1

Schopnost tohoto nového meme tokenu sjednotit lidi k hlasování o naléhavých otázkách je jedním z důvodů jeho rostoucí popularity na sociálních sítích a dalších digitálních platformách. Předprodej Love Hate Inu by mohl zaznamenat exponenciální zisky díky tomu, že bude následovat podobnou cestu jako jiné meme tokeny, jako jsou Shiba Inu, Dogecoin, Tamadoge atd.

Díky novodobé hlasovací platformě, která využívá technologii distribuované účetní knihy, Love Hate Inu přetváří svět online průzkumů. Tento utility meme coin je v online průzkumech výrazný díky svému bezpečnému a anonymnímu hlasovacímu systému postavenému na platformě Ethereum.

Koupit Love hate inu

10. Calvaria

Pokud jste fanoušky Play to earn her, projekt Calvaria: Duels of Eternity je určitě pro Vás. Jedná se o karetní bojovou hru využívající blockchain a NFT, přičemž je určena pro profesionály i začátečníky. Kdo by nechtěl hrát a přitom si vydělávat?

Uživatelé vytvářejí kolekce hracích karet tokenizovaných jako NFT, se kterými potom soupeří s protivníky a posouvají se po žebříčku nejlepších hráčů. Nativní token projektu, RIA, lze stakovat a díky tomu získat pasivní příjem. Dalším bonusem stakingu jsou hlasy v DAO, decentralizované organizaci, pomocí níž mohou hráči určovat budoucí směřování celého projektu.

ria

Vůbec nejlepší je, že projekt prostřednictvím tokenu RIA vybírá od investorů finanční prostředky na další vývoj a ty se tak mohou podílet na úspěchu této revoluční hry. Ovšem pozor, na předprodej byla vymezena pouze určitá alokace tokenů, které budou brzy vyprodány. Proto doporučujeme kliknout na tlačítko níže a zarezervovat si svůj podíl hned.

KOUPIT CALVARIA

11. Dash 2 Trade

Hitem předprodejů je platforma kryptoměnových a obchodních signálů Dash 2 Trade. Zde lze najít informace a data o nových kryptoměnových projektech a stavu na kryptoměnovém trhu jako celku. V čem konkrétně to spočívá?

Platforma nabízí on-chain data, trading signály, sociální sentiment a spoustu dalších metrik, jež každá trader vyhledává. Další výhodou je vlastní bodovací systém, kde jsou hodnoceny nové kryptoměny, neboť ty dokážou při raných investicích obchodníkům přinést největší zisky.

advanced tools and features 2

Co je úplně nejlepší zpráva, tak je to, že projekt se momentálně nachází v předprodeji, od kterého si tým stojící za Dash 2 Trade slibuje vybrání finančních prostředků v dostatečném množství na další vývoj. V roadmapě jsou zmíněny i zalistování na centralizovaných burzách, kde obchodníci zpeněží výnosy z předprodeje, neboť upisovací cena bude vyšší jak ta v předprodeji.

koupit Dash 2 Trade

12. Lucky Block

Co je Lucky Block? Název napovídá, že se jedná o projekt spojený se štěstím. Platforma Lucky Block je přesněji globálním loterijním systémem, kde hráči využívají blockchain protokol. Hraní loterie je spekulativní a nabízí hráčům šanci vyhrát buď ceny nebo jackpot. Většina her probíhá po určitou dobu a mezi vstupní požadavky patří zakoupení jedinečného tiketu, přičemž vícenásobné zakoupení lístku zvyšuje šance.

Nejlepší nové kryptoměny pro rok 2022

Tím, že tato losování probíhají pomocí technologie blockchain a nikoliv pomocí tradičních “offline” systémů, si Lucky Block klade za cíl několik věcí, včetně: Výrazného zvýšení spravedlnosti a transparentnosti, vytvoření celosvětového ekosystému loterie, poskytnutí držitelům tokenů solidní investiční strategii a přispívat k dobrým věcem v rámci komunity i veřejnosti. Projekt je umístěn na Binance Smart Chainu.

“Jsme přesvědčeni, že loterie by neměly být vázány geograficky ani na místní finanční systémy”, stojí ve whitepaperu projektu.

Co je v tom pro investory?

Kromě samotného růstu ceny kryptoměny, vývojáři projektu vymysleli systém, který je zmíněný ve whitepaperu. Spočívá v tom, že každý držitel tokenu dostane ze všech proběhnutých jackpotů podíl. Konkrétně podíl ve výši 10 % poputuje ke všem držitelům tokenu, dalších 10 % připadne na charitu a opět dalších 10 % půjde samotnému projektu na propagaci a vývoj či rozšiřování projektu.

TIP: Pokud Vás o projektu zajímá více informací, můžete přejít na tuto stránku.

Výhodou bude nainstalovaná aplikace LuckyBlock, přičemž díky ní Vás bude čekat automatický proces vyplácení. Získávání odměn z držeb si můžete představit jako příjmy z dividendových akcií.

Budoucnost nové kryptoměny

V důsledku toho, aby se o kryptoměně dozvědělo co nejvíce lidí, usilují vývojáři o zakótování na burzách jako OKEx, Crypto.com, KuCoin a dokonce i Binance! Navíc 26. ledna proběhlo uvedení na platformu PancakeSwap. Pravděpodobně díky tomu už denní zobchodovaný objem dosahuje 4 milionů dolarů. Vývojáři také odhadují, že do konce března 2022 bude LBLOCK držet 25 000 až 50 000 lidí, což představuje solidní investorskou základnu, která pomůže zvýšit jackpoty a výplaty dividend.

KOUPIT LUCKY BLOCK

Kryptoměnová loterijní platforma, zaznamenala po oficiálním uvedení tokenu na burze PancakeSwap nárůst ceny o více než 700 % za pouhých několik dní obchodování. Podle CoinMarketCap se během týdne zalistování zobchodovalo přes 19,9 milionu dolarů, což pomohlo Lucky Block získat tržní kapitalizaci ve výši přibližně 171 milionů dolarů.

Marketing

Důležitým pilířem je v dnešní době také marketingový plán a strategičtí partneři. Mezi strategické partnery projektu LuckyBlock patří The Manc, vydavatelství s více něž 1 milionem čtenářů, dále Finixio, což je rychle rostoucí marketignová společnost spravující přes 50 finančních magazínů a v poslední řadě také organizace BritishRedCross. Tabulka níže znázorňuje strategii marketingu.

Nejlepší nové kryptoměny pro rok 2022

11. CRO

Pokud se pohybujete ve světě kryptoměn, určitě Vám neuniklo dění okolo burzy Cryptocom a její nové kryptoměny, tokenu CRO. Tato kryptoměnová burza spuštěná v roce 2019 se zanedlouho dostala pod kůži celé kryptoměnové komunitě, když minulý rok v listopadu oznámila, že si zajistila práva na pojmenování Staples Center v Los Angeles, které je domovem NBA Lakers či Kings z NHL, a to na příštích 20 let. Obchod vyšel na 700 milionů dolarů.

Nejlepší nové kryptoměny pro rok 2022

Co se týče společnosti, nejspíše se nemusíte bát, že byste přišli o své prostředky při investování do dceřiného tokenu CRO. Jedná se o interní měnu celého ekosystému okolo Crypto.com. Kryptoměna během mediálního šíření a uběhlých událostí kolem burzy dokázala solidně narůst na ceně, kdy během listopadu minulého roku vzrostla o 360 % a dosáhla téměř ceny 1 dolaru. Graf níže zobrazuje růst ceny tokenu.

Nejlepší nové kryptoměny pro rok 2022
Růst ceny tokenu CRO

Token Cronos je v době psaní článku 17. nejhodnotnější kryptoměnou na světě dle kapitalizace podle dat serveru CoinMarketCap. Denní zobchodovaný objem činí přes 100 milionů dolarů. V cirkulaci je momentálně až 26 miliard tokenů CRO.

Tokenomika

Bylo vytvořeno 5 hardwarových peněženek pro bezpečné uložení tokenů. Adresy peněženek jsou uvedeny ve whitepaperu CRO. Peněženky po 20 mld. tokenů jsou do 8.11. 2022 zmraženy. Tokenomiku tokenu můžeme vidět níže na grafu, přičemž celkové kolující množství bude činit 100 miliard kusů.

Nejlepší nové kryptoměny pro rok 2022
Tokenomika CRO

Výhody držení tokenu CRO

Spolu se spekulováním na růstu ceny nové kryptoměny CRO, plyne spousta výhod, včetně snížených poplatků na burze Crypto.com, odměny za staking, vyšší odměny za stakování jiných kryptoměn a účast na událostech spojených se samotnou burzou. Kromě těchto zmíněných bonusů, patří mezi největší výhodu cashback u kreditní/debetní karty a Spotify či Netflix zdarma.

Nejlepší nové kryptoměny pro rok 2022
Přehled cash backu

Firma nabízí různé procentuální úrovně cash backu, překvapivých 1-8 procent. Typ karty, jež můžete vlastnit, záleží na tom, kolik tokenů CRO zamknete v peněžence a jste ochotni držet. Jak vidíte, základní modrá karta vám dává cashback 1 % z každé platby. O jeden level lepší karta vám dá casback 2 % a k tomu zdarma Spotify.

Management stojící za CRO

U každého whitepaperu, který dostanete pod ruce se nestane, že byste mohli vidět konkrétní tváře a jména, to zaručeně přidává na kredibilitě projektu. Hlavní tváří projektu je samotný CEO, Kris Marszalek, který má bohaté zkušenosti z technologického byznysu. Mezi další důležité osoby patří pozice CIO, CTO a CCO, kde můžeme vidět profesionály s relevantní zkušeností s kryptoměnami.

KOUPIT CRONOS

12. Uniswap

Burza Uniswap je důležitým pilířem u nových projektů, protože narozdíl od svých konkurentů řeší problém s likviditou a obchody pomocí tzv. AMM systému, přičemž se vyhýbá díky tomu zádrhelům, které měly první decentralizované burzy. V praxi lze pak na Uniswapu vytvořit kryptoměnový pár a provést jakoukoliv směnu tokenů.

Token Uniswapu je poměrně nový projekt, který si během krátkého časového období stihl udělat pořádné jméno na kryptoměnové scéně a přitom se krásně zhodnotit. Tento token totiž vyrostl z ceny 0,3 dolaru na téměř 45 dolarů za pouhých 230 dní. Takže z investovaných 100 dolarů, byste o 8 měsíců později vlastnili 15 000 dolarů. Vývoj ceny zobrazuje týdenní graf níže.

Nejlepší Nové Kryptoměny pro rok 2022
Cenový vývoj Uniswapu

Token UNI patří do skupiny tzv. governance tokenů, které svým majitelům dávají právo hlasovat – jak v nejrůznějších návrzích ohledně vylepšení tokenu, tak i změnách na samotné burze. Samotní zakladatelé projektu se k tokenu vyjádřili následovně:

Oficiální zakotvení Uniswapu jako veřejně vlastněné a soběstačné infrastruktury, která pečlivě chrání její nezničitelné a autonomní kvality.

Tokenomika

Celková dodávka tokenu Uniswap je 1 miliarda kusů. Ty budou k dispozici v průběhu čtyř let, poté Uniswap zavede trvalou míru inflace ve výši 2 %, aby udržel účast její sítě. Tokeny jsou momentálně rozděleny tak, že 60 % spadá pro členy komunity Uniswap, 21,5 % pro členy týmu, 17.8 % pro investory a 0.69 % pro poradce. Poslední tři distribuce proběhnou podle čtyřletého rozhodného plánu.

CHCI KOUPIT

13. PancakeSwap

Pokračovat budeme úhlavním konkurentem předešlé burzy, PancakeSwapem. Jedná se o nejrozšířenější decentralizovanou burzu, která funguje na Binance Smart Chainu, čímž si zajistila nízké poplatky. Uniswap totiž funguje v ekosystému Etherea, jež je známá vysokými gas poplatky. Burza společně s tokenem vznikla v roce 2020.

Nejlepší Nové Kryptoměny pro rok 2022Burza navíc ke konci minulého roku spustila své NFT tržiště společně s vlastní kolekcí, PancakeSquad. Poplatky generované na NFT tržišti a kolem kolekce PancakeSquad jsou použity na zpětný odkup a spálení tokenu CAKE, což tokenu přidává na hodnotě.

Token CAKE

Kryptoměna CAKE je vytvořená na BEP-20 síti a patří do kategorie utility tokenů s patřičným využitím přímo na burze. Zejména pro farmení, staking, účast v PancakeSwap loteriích a pro hlasování ve veřejných návrzích na úpravu PancakeSwap ekosystému.

Zajímavostí je, že je celý management stojící za burzou společně s tokenem zcela anonymní. Nicméně žádného rug pullu se nemusíte obávat, projekt prošel řadou auditů od prestižních společností a měl by tím pádem být dostatečně robustní a bezpečný. Příkladem může být audit od společnosti Certik, která dala projektu téměř 100 % hodnocení.

CHCI KOUPIT

Tokenomika

Jedinečnou vlastností těchto tokenů je, že jejich nabídka je nekonečná. Neexistuje žádný strop pro nabídky tokenů CAKE, ten se totiž v ekosystému Pancakeswap hojně používá v každém produktu, takže řízení nabídky je zásadní úkol. Obvykle se každý měsíc objeví jeden nápad, který navrhne, jak rozumně spravovat a rozdělovat odměnu za tokeny. O tomto měsíčním návrhu bude komunita hlasovat. Zde je aktuální tokenomika tokenu CAKE:

Nejlepší Nové Kryptoměny pro rok 2022
Tokenomika CAKE

14. Decentraland

Virtuální prostředí, kde můžete stavět domy, potkávat se s přáteli a nakupovat pozemky – to je Decentraland. Jedná se o metaverse projekt, který běží na síti Etherea. Tokeny lze také využít k nákupu zboží a služeb v tomto decentralizovaném světě, který funguje ve virtuální realitě. Platforma vznikla v roce 2017,  v době, kdy zájem o kryptoměny vrcholil.

TIP: Pokud Vás toho o projektu zajímá více, přejděte na tuto stránku.
Díky tomu, že vše funguje na veřejném blockchainu, jsou všechny světy přístupné globálně. Zároveň tato technologie zajišťuje uživatelům plná vlastnická práva a poskytuje úplnou kontrolu nad veškerým obsahem souvisejícím s daným pozemkem.

Facebook a metaverse

Bývalá společnost Facebook (nyní Meta), oznámila minulý rok v listopadu přejmenování na Meta, což signalizuje soustředěnost na toto inovativní virtuální prostředí. Na konferenci konané minulý rok oznámil CEO Mety, Mark Zuckerberg, investici do metaversu v hodnotě 10 miliard dolarů pro letošní rok. Sám Zuckerberg označil Metaverse za příští generaci internetu, kterou budou používat stovky milionů uživatelů.

Nejlepší Nové Kryptoměny pro rok 2022
Vývoj ceny MANA

To, že Zuckerberg dokáže predikovat zájem uživatelů nám ukázal se samotnou společností Meta. V důsledku těchto oznámení dvě hlavní kryptoměny pohybující se v metaversu zahájily raketový růst a mezi nimi byla i MANA. Během dvou dnů vyrostla o více než 200 %. Denní graf je zobrazen výše.

Jak to funguje?

Jak už jsme si řekli, decentraland funguje na blockchainu Etherea. Tento ekosystém ovšem nemá pouze jeden token, ale dva – MANA a LAND. První token je měnou v decentralandu. Ačkoliv se projekt označuje za decentralizovaný, není tomu úplně tak. Stále vše totiž běží na serverech vývojářů a to sebou přináší jistou centrální autoritu.

CHCI KOUPIT

Kde koupit nové kryptoměny?

Abyste mohli začít uvažovat o koupi nové kryptoměny, budete si muset otevřít účet u obchodní platformy, která tyto služby poskytuje. Existuje spousta brokerů, ze kterých si můžete vybrat, ale velmi se liší cenou a tím, jaké poplatky si účtují. Abychom vám pomohli s výběrem, představíme čtenářům jednoho favorita redakce.

1. eToro

Broker eToro je velmi využívaným prostředníkem hlavně retailovými obchodníky, kteří s oblibou využívají funkci sociálního obchodování. Své služby poskytuje již od roku 2007, nejedná se tedy o žádného nového brokera u kterého byste se měli bát o své prostředky. Možná to je ten důvod, proč tuto platformu využívají miliony lidí z více než 200 zemí světa.

Kde a Jak Koupit akcie Tesla v České republice 2022?Kolik zaplatím na poplatcích?

Zatímco někteří brokeři jsou poněkud neprůhlední v tom, co účtují, britská obchodní platforma eToro společně se svojí aplikací pro obchodování je podle nás velmi transparentní. Za možnost investovat do ETF nezaplatíte ani korunu na poplatcích. Místo toho broker vydělává peníze tím, že si při vkladu účtuje malý 0,5% FX poplatek. Veškerý přehled poplatků najdete zde.

Výhody a nevýhody:

 • Bezproblémové zaregistrování a otevření účtu
 • Sociální obchodování a funkce kopírování obchodů
 • Nízké poplatky za obchodování forexu a CFD
 • Zdarma obchodování akcií a ETF
 • Ochrana vašeho kapitálů v řádu desítek tisíc dolarů

 • Poplatek za delší neaktivitu
 • Pouze jedna měna v které můžete držet hotovost

ZAČÍT OBCHODOVAT

Závěr

Nové kryptoměny je poměrně těžké vyhledat, nicméně si myslíme, že s výše zmíněnými projekty chybu neuděláte. Ovšem stále musíte mít na paměti, že digitální aktiva jsou vysoce volatilní instrument a brzké kryptoměny s nízkou tržní kapitalizací se mohou lehce propadnout o více než desítky procent.

Jaké jsou nejlepší nové kryptoměny 2022?

Které nové kryptoměny mi nejvíce vydělají?

Co je kryptoměna?

Kde koupím nové kryptoměny?

Co si koupím za kryptoměny?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás 15% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus až 3650 USD po registraci a vkladu

PhemexRecenze

Zdarma bonus až do výše 2500 USD po registraci a vkladu

CoinbaseRecenze

10$ zdarma při vkladu 100$

SimpleCoinRecenze

Populární česká směnárna

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.