Saturday, July 20, 2024

Bitcoin Era recenze 2024 – Vydělá, nebo podvede?

Bitcoin Era tvrdí, že je obchodní platformou, která umožňuje všem investorům obchodovat s více kryptoměnami, včetně Bitcoinu, Etherea, Cardana a mnoha dalších. Údajně snižuje riziko ztráty peněz. Tato automatizovaná obchodní platforma má uváděnou úspěšnost 85 % a za používání této služby se neplatí žádné poplatky.

Tato recenze si klade za cíl analyzovat dostupná digitální aktiva platformy, možnosti plateb a další funkce.  Podíváme se také na to, zda je Bitcoin Era podvod nebo legální obchodní platforma.

Bitcoin Era – Shrnutí

Níže uvedená tabulka uvádí některé z hlavních funkcí, které obchodní platforma Bitcoin Era tvrdí, že nabízí.

Podporované kryptoměny BTC, BCH, ETH, LTC, BTG, ZEC, DASH, ETC, ADA, MIOTA, EOS, NEO, BNB, XRP
Údajná míra úspěšnosti 85 %
Poplatky za obchodování Žádné
Minimální vklad 250 USD
Mobilní aplikace Ne
Doba výběru prostředků 24 hodin

NAVŠTIVTE BITCOIN era

Co je Bitcoin Era?

Bitcoin Era je robot pro obchodování s kryptoměnami. K identifikaci potenciálních obchodů používá algoritmus UI, který je trénován na historických datech trhu s kryptoměnami. Když algoritmus najde obchody, provede je automaticky vaším jménem pomocí peněz na vašem obchodním účtu.

Platforma tvrdí, že má úspěšnost 85 %. Toto tvrzení jsme nemohli ověřit. Chcete-li se připojit k této platformě, musíte navštívit hlavní stránku a vytvořit si účet. To lze provést zadáním svého celého jména, e-mailu a telefonního čísla.

Po ověření účtu jsou všichni členové povinni složit vklad ve výši alespoň 250 USD. Jakmile je transakce zpracována, Bitcoin Era údajně umožňuje členům obchodovat s různými měnami, včetně BTC, DASH, ZEC a mnoha dalších. Platforma také tvrdí, že nabízí demo účet, který lze využít k obchodování kryptoměn s virtuálními prostředky.

Po analýze webové stránky Bitcoin Era jsme nenašli žádné informace o tom, jak platforma funguje, ani o nabízených obchodních nástrojích. Web však uvádí, že platforma je přístupná na PC i mobilních zařízeních.

Platforma integruje Web Trader – platformu, která umožňuje obchodníkům zadávat nové obchody, aniž by museli stahovat jakýkoli nový software. Webová stránka Bitcoin Era také tvrdí, že nabízí MetaTrader 4 (MT4), slavnou webovou obchodní platformu, která uživatelům poskytuje přístup k mnoha živým grafům a obchodním nástrojům.

Bitcoin Era – klady a zápory

Poté, co jsme se podívali na některá tvrzení Bitcoin Era, sestavili jsme přehled několika kladů a záporů platformy.

Klady

  • Deklarovaná 85% úspěšnost
  • Nabízí demo účet
  • Obchoduje 14 různých krypto trhů
  • Výběry do 24 hodin
  • Rozhraní a software se snadno používají

Zápory

  • Je vyžadován minimální vklad 250 USD
  • Žádná mobilní aplikace

NAVŠTIVTE BITCOIN era

Jak funguje Bitcoin Era?

Využívá složité počítačové algoritmy ke skenování trhů s kryptoměnami za účelem provádění obchodů za nejlepší cenu a také pro průzkum obchodovatelného trhu a statistiky. Použití počítačových algoritmů není na obchodním trhu novinkou a je ve vysokofrekvenčním obchodování široce používáno.

bitcoin era

Vysokofrekvenční obchodování lze popsat jako techniku, která se používá pro obchodování s finančními aktivy s vysokým pákovým efektem. Navíc tato obchodní metoda používá inteligentní algoritmus pro analýzu velkých dat a obchodních signálů k rozhodování o obchodování.

Podle několika recenzí Bitcoin Era mohou pokročilé algoritmy, které platforma používá, číst zprávy a umí zadávat obchody, které se automaticky shodují. Nejlepší vlastností tohoto algoritmu je, že dokáže přesně analyzovat velká data během zlomku sekundy. V důsledku toho může využít i ten nejmenší pohyb na trhu kryptoměn vedoucí k ziskovosti.

Tento obchodní systém údajně provádí investiční výzkum pomocí analýzy tržní hodnoty kryptoměn a velkých dat pro obchodovatelné informace. Na rozdíl od lidských obchodníků mohou algoritmy analyzovat obrovské množství dat během několika sekund a provádět požadované obchody. Bitcoin Era využívá nejnovější technologie k zajištění vysoké rychlosti a přesnosti obchodování.

Všechny transakce se na platformě provádějí ve fiat měně a jsou kontrolovány brokery, aby se ujistili, že obchodníci po zpracování dostanou své peníze. Na konci každé živé obchodní relace mohou obchodníci vybrat zisky a reinvestovat částku, aby z obchodu získali více obchodního kapitálu.

Hlavní výhody Bitcoin Era

V této části naší recenze se podrobně podíváme na některé z klíčových funkcí této platformy pro automatizované obchodování.

Vysokofrekvenční obchodování

Podobně jako někteří další trading boti, Bitcoin Era využívá vysokofrekvenční obchodní systém k dosažení zisku z obchodování s kryptoměnami. Díky vysokofrekvenčnímu obchodování platforma každý den provádí velké množství obchodů. Každý obchod může zaznamenat pohyb ceny podkladového aktiva pouze o malou částku – řekněme 0,10 %. Nicméně s dostatkem peněz a dostatkem obchodů mohou tyto obchody s malými cenami přidat až hodně peněz.

Algoritmus platformy má uváděnou úspěšnost 85 %. Podle webové stránky je navíc algoritmus schopen provádět obchody rychleji než kterýkoli lidský obchodník, což mu dává výhodu nad trhem. Ani jedno z těchto tvrzení se nám nepodařilo ověřit. Pamatujte, že každé obchodování s sebou nese riziko.

Desítky kryptotrhů

Bitcoin Era je schopna obchodovat s CFD pro 14 různých kryptoměn: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Gold, ZCash, Dash, Ethereum Classic, Cardano, IOTA, EOS, NEO, Binance Coin a Ripple.

Každá z těchto kryptoměn může být obchodována za více fiat měn, včetně USD, GBP, EUR, JPY a dalších. Kromě toho lze mnoho altcoinů obchodovat za Bitcoiny a Ethereum. Algoritmus tohoto obchodního nástroje tedy musí skenovat desítky trhů, což zvyšuje počet obchodních příležitostí pro vysokofrekvenční obchodování.

bitcoin era

V prvním odstavci jsme zmiňovali, že trading bot obchoduje s CFD, což stojí za vysvětlení. Obchodování CFD je metoda spekulace na podkladovou cenu aktiva, jako jsou kryptoměny. CFD je typ derivátu, který vám umožňuje obchodovat pohyby cen na těchto trzích. S touto formou obchodování nevlastníte podkladové aktivum, dostáváte se pouze do expozice vůči jeho cenovým pohybům.

Obchodování bez poplatků

Jednou z věcí, díky kterým je tento nástroj jedinečný, je to, že je zcela zdarma. Platforma si při používání tohoto softwaru neúčtuje poplatky za vedení účtu ani poplatky za obchodování. Web však uvádí, že každý rok nabízí pouze omezený počet bezplatných registračních slotů.

Rychlé výběry

Na této platformě můžete okamžitě vybrat peníze ze svého účtu. Tato stránka poskytuje prostředky do 24 hodin od výběru. Po provedení transakce nemusíte absolvovat dlouhou proceduru pro výběr prostředků z vašeho účtu. Výběr peněz z účtu je jednoduchý, kdykoli je potřebujete.

Demo účet

Demo obchodní účet umožňuje začít obchodovat bez investování skutečných prostředků. Demo obchodní účty často odrážejí aktuální tržní podmínky, aby replikovaly všechny funkce a nástroje standardního účtu. 

Tato platforma umožňuje procvičovat obchodní strategie, přistupovat k dostupným nástrojům a hodnotit ziskovost svých strategií, aniž byste riskovali jakékoli finanční prostředky. Bitcoin Era umožní přístup k demo obchodování po provedení minimálního vkladu.

Přehledné uživatelské rozhraní

Podle webové stránky a mnoha recenzí uživatelů je platforma intuitivní a snadno použitelná. Můžete k ní přistupovat prostřednictvím prohlížečů na stolních i mobilních zařízeních, včetně iPhonů a mobilů Android. Pro vaši bezpečnost se doporučuje používat zabezpečené prohlížeče jako Chrome, Firefox a Safari.

Veškeré informace potřebné k nastavení a provozu robota jsou detailně popsány. Na webu jsou pop přihlášení dostupná ukázková videa. Tato demo videa vysvětlí postup, jak začít obchodovat. Ukazuje také, jak nakupovat a prodávat kryptoměny během ziskových příležitostí. Zhlédnutím těchto videí získáte mnoho užitečných tipů pro efektivní a plynulé obchodování.

Tato skutečnost je důležitější, než by se mohlo zdát. Obchodníci musí nad mnoha daty a grafy trávit denně mnoho hodin, aby mohli analyzovat situaci. Poté vyčkávají na vhodnou příležitost a manuálně zadávají obchody. S pomocí Bitcoin Era však tato zdlouhavá práce odpadá, robot má v sobě totiž veškeré potřebné algoritmy zabudované a dokáže obchodovat nezávisle na uživateli.

NAVŠTIVTE BITCOIN era

Poplatky za Bitcoin Era

Obchodní platforma tvrdí, že si od uživatelů trading bota neúčtuje žádné další poplatky. Po dokončení minimálního vkladu získají členové úplný přístup k obchodním funkcím, které Bitcoin Era nabízí.

Za nové obchody se neúčtuje žádná další provize. Údajně neexistují žádné další poplatky za výběr a vklad. Od konkrétního zpracovatele plateb nebo brokera však mohou být účtovány dodatečné poplatky. Tyto poplatky se ovšem bohužel nedají ovlivnit, neboť jsou mimo pole působnosti Bitcoin Era.

Poplatek za obchodování Žádný
Poplatky za vedení účtu Žádné
Poplatek za výběr/vklad Žádný
Minimální vklad 250 USD

Je Bitcoin Era podvod?

Jedním z cílů naší recenze bylo odpovědět na otázku, zda je Bitcoin Era podvod. Bitcoin Era má na svém webu recenze od minulých i současných zákazníků. I když nemůžeme ověřit 85% úspěšnost, je to v souladu s mírami úspěšnosti uváděnými jinými kryptoměnovými trading boty.

Bitcoin Era také nabízí demo režim, takže si můžete platformu vyzkoušet bez jakéhokoli rizika. Toto je dobrá volba pro hodnocení výkonu tohot trading bota. Pokud se rozhodnete obchodovat skutečné peníze s touto platformou, je to zcela bez poplatků a své peníze si můžete kdykoli vybrat.

Trading bot nabízený platformou pro obchodování s kryptoměnami je spolehlivý a rychlý. Klíčové funkce, jako jsou transakce, výplaty a analýzy trhu jsou vysoce přesné. Obchodníci si však musí udělat vlastní průzkum a investovat pouze částku, která je nezruinuje v případě ztráty.

Bitcoin Era má také 3hvězdičkové hodnocení na TrustPilot, ačkoli celkem existuje pouze 11 recenzí. Přestože na platformě obchodujete pouze s regulovanými brokery, mějte na paměti, že veškeré obchodování s sebou nese riziko. Proklamovaná úspěšnost Bitcoin Era není zárukou zisků.

Minimální vklad Bitcoin Era

Podle webové stránky Bitcoin Era jsou všichni uživatelé platformy povinni provést platbu ve výši 250 USD nebo více. Jakmile je transakce zpracována, web poskytuje uživatelům úplný přístup k obchodní platformě. Svůj vklad můžete kdykoli vybrat.

Bitcoin Era podporuje mnoho platebních metod, včetně bankovního převodu, kreditní a debetní karty a e-peněženky. Výběry prostředků probíhají ve fiat měnách, nikoliv kryptoměnách.

Zákaznická podpora

Bitcoin Era nabízí tým zákaznických služeb, který nepřetržitě pracuje na pomoci klientům s jakýmikoli problémy souvisejícími s účtem. Zákaznická podpora je přístupná prostřednictvím e-mailu a live chatu. Abyste se mohli spojit s týmem podpory, musíte mít aktivní účet Bitcoin Era.

Jak začít s Bitcoin Era

Před investováním do jakékoli kryptoměnové burzy nebo obchodní platformy je nezbytné řádně zkontrolovat všechna podporovaná aktiva a funkce. Jakmile řádně prozkoumáte platformu a zjistíte si na rizika, můžete začít obchodovat.

Níže uvedené kroky obchodníkům ukážou, jak začít investovat s Bitcoin Era.

Krok 1: Zaregistrujte se do Bitcoin Era

Každý uživatel si může vytvořit nový účet na webu obchodní platformy. Informace, které jsou požadovány k zadání při vytváření nového účtu, zahrnují uživatelské jméno, heslo, e-mailovou adresu a kontaktní číslo. Po zadání údajů bude uživatel požádán o ověření. Po dokončení procesu ověření může uživatel přejít k dalšímu kroku provedení vkladu.

1 4

Krok 2: Vložte své prostředky

Po procesu registrace a ověření musí obchodníci provést převod prostředků na své účty. Tento proces je snadný. Jak jsme uvedli výše, na webu Bitcoin Era je k dispozici několik možností platby. Po provedení počátečního vkladu 250 USD s různými možnostmi vkladu může obchodník začít používat funkci živého obchodování.

Krok 3: Začněte investovat do kryptoměn

Nyní jste připraveni začít obchodovat s Bitcoin Era. Platformu můžete otestovat v demo režimu a poté, až budete připraveni, přepněte přepínač na „Live Trading“. Vyberte si, do kterých tokenů chcete investovat, zadejte částku vkladu a začněte obchodovat. Pak se jen posaďte a sledujte, jak algoritmus bitcoinové éry funguje.

NAVŠTIVTE BITCOIN era

Závěr

Tato recenze Bitcoin Era analyzovala funkce, dostupná aktiva, platební možnosti a výhody a nevýhody této obchodní platformy. Podle webové stránky trading bot umožňuje investorům obchodovat s více kryptotokeny po zpracování minimálního vkladu 250 USD.

Je to snadno použitelná platforma. Podporuje mnoho kryptoměn a pomáhá uživatelům snižovat riziko ztráty. Tento nástroj má moderní algoritmus a přichází s atraktivním uživatelským rozhraním pro snadné a rychlé nalezení možností.

NAVŠTIVTE BITCOIN era

Nejčastější dotazy

Co je Bitcoin Era?

Jaký je minimální vklad na Bitcoin Era?

Jak začít s Bitcoin Era?

Je Bitcoin Era podvod?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.