Wednesday, June 19, 2024

Nejlepší altcoiny vhodné k investování v roce 2024

Altcoinem se v investiční obci označují všechny kryptoměny kromě bitcoinu. V současné době je investorům k dispozici více než 18 000 altcoinů, které se mezi sebou liší použitím, přidanou hodnotou, cenou a tržní kapitalizací. V tomto průvodci se zaměříme na takové altcoiny, které mohou být pro investory zajímavé a které nabízejí uživatelům zajímavou službu. Investorům zase potenciál ke zhodnocení. Pojďme se tedy podívat na zajímavé altcoiny pro rok 2024.

Nejlepší altcoiny k investici v roce 2024

 1. PlayDoge – Tento zbrusu nový projekt patří v současné době mezi nejlepší altcoiny. Investoři oceňují jeho originální koncept, což dokazují hvězdné výsledky předprodejní kampaně. Základem nadcházející platformy bude 2D hra ve stylu Tamagotchi, která kromě miniher nabídne funkce Play-to-Earn. Projekt však již nyní nabízí možnost stakingu se stědrým APY.
 2. Wiener AI – Zbrusu nový altcoin, který má za cíl sjednotit světy umělé inteligence, meme coinů a přitažlivosti psů do jedinečného globálního hnutí. Token přichází s ambicemi stát se „top dogem“ na trhu s kryptoměnami. Projekt aktuálně pořádá předprodejní kampaň s progresivním zvyšováním ceny před uvedením tokenu na burzy.
 3. Sealana – Nejnovější altcoin z řady populárních SOL meme coinů, který přináší včasným investorům možnost svézt se na úspěšné vlně a zhodnotit tak svou investici. Meme coin Sealana představuje znuděného amerického tuleně, který se rozhodl, že zcela změní svůj život prostřednictvím obchodování s kryptoměnami.
 4. Base Dawgz – Nový multichainový meme coin s motivem Doge, který využívá potenciál stále se rozšiřujícího blockchainu Base. Token bude také přítomen na sítích Ethereum, Solana, BNB Smart Chain a Avalanche. Aktuálně pořádá předprodej, ve kterém během několika dní získal přes 300 000 dolarů, což poukazuje na obrovský zájem investorů získat token před jeho uvedením na burzy.
 5. 99Bitcoins – Nový, slibný token, který nejenže chce stavět na úspěšném příběhu bitcoinu, ale také nabízí držitelům lukrativní možnost výdělku prostřednictvím mechanismu Learn-to-Earn. Tento koncept podporuje poptávku po samotném tokenu a informovanou uživatelskou základnu. Projekt je obzvláště zajímavý pro investory díky jeho silné komunitě s uživatelskou základnou 2,8 milionu lidí a více než 700 000 odběrateli na YouTube.
 6. Mega Dice Token – Token zavedeného kasina Mega Dice, který svým držitelům poskytuje přístup k široké škále her, stakingu, ale také exkluzivním systémům odměn a speciálním NFT. Tyto jedinečné výhody činí z DICE velmi zajímavou možnost pro investory, kteří hledají inovativní kryptoměny k rozšíření svého portfolia.
 7. Sponge V2 – nový meme coin, který by se mohl časem zařadit mezi nejlepší altcoiny díky své využitelnosti
 8. Smog – zbrusu nový projekt s plánem spustit největší airdrop v historii Solany
 9. eTukTuk – zbrusu nový projekt, který se zabývá vývojem a produkcí elektrických vozidel
 10. Wall Street Memes – nejlepší meme altcoinový projekt se statisícovou komunitou
 11. Synthetix – altcoin, který nabízí likviditu pro mnohé deriváty včetně futures, opcí a dalších
 12. DeFi Coin – nativní token DeFi swapu DEX
 13. Sandbox – altcoin metaverzní hry The Sandbox
 14. Yearn.finance – altcoin pro investici do DeFi služeb
 15. Cosmos – blockchainový ekosystém
 16. Uniswap – populární altcoin DEX
 17. Decentraland – investice do realit v metaverse
 18. Solana – konkurent Etherea

koupit nejlepší altcoin

Představení nejlepších altcoinů pro rok 2024

V tomto článku si blíže představíme ty nejlepší altcoiny pro rok 2024.

PlayDoge – Tento zbrusu nový projekt přináší 2D hru ve stylu Tamagotchi, která kromě miniher nabídne funkce Play-to-Earn

PlayDoge (PLAY) v současné době patří mezi nejlepší altcoiny, které by mohly přinést vysokou návratnost investice. Důvodem je jeho velmi zajímavý koncept. Projekt PlayDoge má v plánu spustit mobilní hru, která nabídne možnost získávat odměny v nativním tokenu PLAY. Hra využije ikonický mem Doge a změní jej na virtuálního mazlíčka. Vzniká tedy něco jako Tamagotchi s 2D 8bitovou grafikou, což přináší nostalgii 90. let. Jedním z pozitivních kroků projektu je volba BNB Smart Chainu, který vyniká levnými a rychlými transakcemi.

PlayDoge patří mezi nejlepší altcoiny s play2earn mechanismem

PlayDoge herní zážitek okoření finančními pobídkami. Uživatelé budou získávat PLAY tím, že budou udržovat své virtuální mazlíčky šťastné a v budoucích aktualizacích s nimi mohou soutěžit v minihrách. Aplikace také nabídne žebříčky a ti nejlepší hráči budou mít nárok na další odměny ve formě bonusových tokenů PLAY. Tokeny nebudou sloužit pouze jako mechanismus odměn, ale také pro nákup herních předmětů a dalších vylepšení virtuálních mazlíčků.

herní funkce PlayDoge, který patří mezi meme coiny s play2earn mechanismemKromě toho mohou držitelé PLAY získat další odměny stakováním svých tokenů. Na odměny za staking tým vyhradil 6 % celkové nabídky 9,4 miliard PLAY, přičemž odměny budou distribuovány během následujících třech let po 2 % ročně. V současné době mohou předprodejní investoři těžit z ročního procentního výnosu (APY) 220 %, výnos se však bude snižovat s přibývajícími stakery.

Projekt vyniká svým přístupem zaměřeným na zapojení komunity. 20 % celkové nabídky je určeno na komunitní odměny ve formě airdropů a dalších akcí. Nyní jsou tokeny PLAY k dispozici v rámci předprodejní kampaně pro první zájemce. V předprodeji, který se bude skládat ze 40 fází, je prodáváno 50 % celkové nabídky. Cílem PlayDoge je dosáhnout hard capu ve výši 24,4 milionu USD. Pokud vás projekt zaujal a chcete se o něm dozvědět více, přečtěte si whitepaper PlayDoge.

fa shield check img 2Výhody:

 • Virální mem Doge v P2E hře ve stylu Tamagotchi
 • Rychlé transakce díky BNB Smart Chainu
 • Staking s pozoruhodným APY
 • Zábavný meme coin jako shiba inu

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Konkurenční prostředí odvětví P2E her

Koupit playdoge

WienerAI – Zbrusu nový altcoin, který má za cíl sjednotit světy umělé inteligence, meme coinů a přitažlivosti psů do jedinečného globálního hnutí

WienerAI (WAI) je zbrusu nový projekt, který si během krátké doby vybudoval silné postavení v komunitě kryptoměn. Projekt není pouze zábavným spojením psa, klobásy a stroje, ale také propojuje nejrychleji se rozvíjející a nejmodernější technologie na světě – umělou inteligenci (AI) a blockchain. Síť Ethereum poskytuje ideální platformu pro spuštění WienerAI, jelikož WAI byl vytvořen podle standardu ERC-20, který umožňuje i staking. Přestože tým zatím neuvedl konkrétní informace o AI utilitách, whitepaper naznačuje, že tyto funkce budou do projektu implementovány v pozdější fázi.

Wiener AI homepage

Pro dosažení cíle stát se „top dogem“ chce WienerAI vytvořit širokou komunitu podporovatelů zvanou Sausage Army. I když WienerAI není prvním kryptoměnovým projektem se psí tematikou a vlastní armádou fanoušků, má potenciál dostat se mezi nejlepší. Projekt má fascinující příběh, vznikl v laboratoři v New Silicon Valley v roce 2132. Jeho tvůtce, excentrický vědec a milovník psů zvaný „architekt“, si dal za úkol vytvořit hybrid umělé inteligence a psa. Během experimentu, když si architekt vychutnával klobásu, vznikl WienerAI, originální spojení psa, AI a klobásy.

Aktuálně je možné nativní token WAI zakoupit v rámci předprodeje, který je rozdělen do několika fází s postupným navyšováním ceny tokenu. Pro nákup je nutné připojit kompatibilní peněženku na webové stránce projektu a platbu lze provést pomocí ETH, USDT, BNB nebo kreditní kartou. Je třeba zmínit, že stakingový mechanismus je již funkční a je dostupný pro předprodejní investory, kteří použijí blockchain Ethereum. Důvěryhodnost projektu zvyšuje i audit smart kontraktu provedený platformou Coinsult.

Wiener AI tokenomika

Co se týče tokenomiky, projekt WienerAI nabízí celkem 69 miliard tokenů WAI. Z toho 30 % je určeno k distribuci během předprodeje. Dalších 20 % z celkové nabídky je vyhrazeno jako odměny pro držitele stakovaných tokenů, což podporuje zájem dlouhodobých investorů. Nabídka v oběhu se tak bude postupně snižovat, což zvyšuje vzácnost tokenu a potenciálně jeho cenu. Dalších 20 % je přiděleno jako odměny pro aktivní členy komunity a 10 % je vyhrazeno na zajištění likvidity, což zajistí plynulé obchodování na různých burzách. Zbývajících 20 % je určeno na marketingové aktivity projektu. Roadmapa projektu zahrnuje tři hlavní fáze, počínaje spuštěním předprodeje a auditu, přes integraci funkcí AI, až po zalistování na renomovaných kryptoměnových burzách.

Co je WienerAI? Nový meme coin poháněný umělou inteligencí pro lepší obchodování, který patří mezi nejlepší altcoiny

fa shield check img 2Výhody:

 • Nový meme coin, který spojuje inovativní AI s technologii blockchainu
 • Všichni investoři, kteří se zúčastní předprodeje získají velké odměny za staking
 • 10 % celkové zásoby tokenů je alokováno pro komunitní odměny
 • Projekt si klade za cíl zefektivnit obchodování s kryptoměnami

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Velmi spekulativní kryptoměna

KOUPIT WIENERAI

Sealana – Trendy altcoin fungující na blockchainu Solana

Sealana ($SEAL) je nový trendy altcoin založený na blockchainu Solana, který přináší investorům kromě možnosti zisku i spoustu zábavy. Hlavní postavou tohoto projektu je totiž obézní a líný tuleň, který chce usilovně hledá ty nejlepší SOL meme coiny, jenž by mu měly pomoci ke zbohatnutí. Postava tuleně je inspirována “World of Warcraft Guy”, což je populární postava ze South Park. Tuleň Sealana už několik let žije ve sklepě své matky, kde panuje obrovský nepořádek. Proto se nyní Sealana rozhodl, že svůj život zcela změní a začne obchodovat s kryptoměnami v naději, že mu to dopomůže k lepšímu a úspěšnějšímu životu.

Nový meme coin Sealana, který se řadí mezi nejlepší altcoiny současnosti

Podobně zve i token SEAL nové investory do předprodeje, který jim nabízí z dlouhodobého hlediska potenciál obrovských zisků. Investoři se mohou do předprodeje jednoduše zapojit zasláním tokenů SOL na adresu peněženky Sealana – DJ15ZYXqUNMYJ3hL7z4ciSaSFAw5cbos3YjGpdvwmF6c. Tokeny SEAL si rovněž mohou koupit přímo prostřednictvím předprodejního widgetu na oficiálních webových stránkách projektu Sealana. V současné době obdrží investoři za 1 SOL -> 6 900 tokenů SEAL.

Nejdůležitější informace o projektu Sealana, jehož token SEAL se řadí mezi nejlepší altcoiny

Nutno říci, že v poslední době meme coiny založené na blockchainu Solana, jako jsou například Popcat nebo Solama, nabízejí včasným investorům velké zhodnocení jejich investice. Zábavný krypto projekt Sealana by tak mohl být dalším velkým hitem, který vzejde z blockchainu Solana. Pro více informací lze sledovat Sealana na Telegramu nebo na X (dříve Twitter).

fa shield check img 2Výhody:

 • Nový meme coin založený na skutečném americkém tuleni, což je zvířecí tematika, která na krypto trhu nejvíce rezonuje
 • Přináší spoustu zábavy ze spekulací s meme coiny založenými na zvířatech
 • Rychlé transakce

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Žádný use case v současnosti

KOUPIT SEALANA

Base Dawgz – Nový multichainový meme coin s motivem Doge, který využívá potenciál stále se ŕozšiřujícího blockchainu Base

Jedním z dalším kryptoměnových projektů, který by se potenciálně mohl dostat mezi nejlepší altcoiny, je Base Dawgz (DAWGZ). Tento nový multichainový meme coin právě zahájil předprodejní kampaň rozdělenou do několika kol, přičemž cena se bude s každým kolem zvyšovat o 5 %. Base Dawgz, který využívá ohromný rozmach blockchainu Coinbase s názvem Base, již přitahuje mnoho investorů, kteří mohou nakupovat tokeny DAWGZ před jejich uvedením na burzy.

basedawgz patří mezi nejlepší altcoiny v předprodeji

Tým spoléhá na unikátní design inspirovaný vzrušením z base jumpingu. Tento kreativní směr je novinkou v sektoru meme coinů a jasně vyčnívá z konkurence. Base Dawgz vyniká svou integrací do blockchainu druhé vrstvy vyvinutého jednou z největších kryptoměnových burz na světě, Coinbase. Base nabízí rychlejší a levnější transakce než Ethereum a Base Dawgz tyto výhody chytře využívá. Díky multi-chain přístupu bude možné DAWGZ snadno převádět na různé blockchainy jako Ethereum, Solana, BNB Smart Chain a Avalanche. To umožňuje širokou integraci do mnoha aplikací DeFi a Web3.

Base Dawgz

Co se týče tokenomiky projektu, celková nabídka tokenů Base Dawgz je omezena na 8 453 000 000 DAWGZ, z čehož je 20 % dostupných během předprodeje. Dalších 20 % je určeno na odměny za staking, 20 % tokenů zajistí likviditu, 15 % jde na odměny pro komunitu a 15 % je vyhrazeno na marketingové aktivity. Zbývajících 10 % tokenů Base Dawgz je rezervováno pro budoucí zalistování na burzách. Pozitivní zprávou pro investory je, že smart kontrakt projektu byl auditován platformou SolidProof, přičemž nebyly zjištěny žádné problémy.

Předprodejní kampaň Base Dawgz je v plném proudu. Investoři si mohou koupit tokeny DAWGZ za 0,00479 USD. Minimální investice je pouhých 5 USD a nákupy jsou možné v ETH, BNB, AVAX nebo SOL, což investorům nabízí dostatečnou flexibilitu. Na podporu předprodeje projekt pořádá aidropovou kampaň. Stačí připojit svůj účet X, vytvářet obsah o Base Dawgz a za každý váš výtvor získáte body, které bude možné vyměnit za tokeny DAWGZ po dokončení předprodejní kampaně. Airdrop, integrovaný program doporučení a plánované odměny za staking dělají z Base Dawgz potenciálně vzrušující investiční příležitost. Kompletní informace o projektu získáte v jeho whitepaperu.

fa shield check img 2Výhody:

 • Velká část celkové nabídky je určena na odměny pro komunitu
 • Využití memu Doge
 • Aidropová kampaň
 • Multichainová utilita
 • Hype spojený s blockchainem Base

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Úspěch projektu závisí na podpoře komunity

KOUPIT basedawgz

99Bitcoins – Nový, slibný altcoin, který nabízí držitelům lukrativní možnost výdělku prostřednictvím mechanismu Learn-to-Earn

99Bitcoins je renomovaná online vzdělávací platforma specializující se na blockchain a kryptoměny. Založená v roce 2014, nabídla více než 75 online kurzů více než 2 milionům uživatelů, pokrývající širokou škálu témat od blockchainů, přes mechanismy konsenzu, po obchodování s kryptoměnami a další kryptoměnové koncepty. Těsně před halvingem Bitcoinu byl uveden vlastní token platformy, 99Bitcoins (99BTC), čímž započala nová éra pro její dynamicky se rozvíjející komunitu. Cíl 99Bitcoins je ambiciózní: stát se největší a nejvlivnější vzdělávací platformou ve světě kryptoměn s prosperující a aktivně se zapojující online komunitou.

99Bitcoins presale homepage

Token 99BTC byl původně vydán jako ERC-20 token na blockchainu Ethereum, což umožńuje využití smart kontraktů pro efektivní transakce. V budoucnu je plánována migrace na blockchain Bitcoin pod standardem BRC-20. Tento krok by měl přinést technologické výhody a oslovit příznivce jak Bitcoinu, tak Etherea. 99Bitcoins se tak stala první platformou, která odměňuje účastníky jejích kurzů tokeny, a to na základě jejich výkonnosti a pokroku v učení.

Výhody v podobě obchodních signálů a vzdělávání pro držitele tokenu 99bitcoins, který patří mezi nejlepší altcoiny současnosti

Jak roste počet nováčků během nadcházejícího býčího trhu, bude se zvyšovat i hodnota ekosystému a tím i nově spuštěného tokenu. Platforma nyní poskytuje několik desítek online kurzů, které jsou plné informativních a poutavých lekcí pro jak nové, tak zkušené uživatele kryptoměn. Díky dalším finančním pobídkám a síťovým efektům, které přináší rozšiřující se komunita, se token 99BTC jeví jako zajímavá investiční příležitost. Jako klasický utility token lze 99BTC využívat flexibilně v rámci celého ekosystému platformy. Držitelé tokenu mají navíc přístup k exkluzivním prémiovým kurzům a VIP komunitě, kde budou sdíleny obchodní tipy a strategie.

tokenomika tokenu 99bitcoins, který patří mezi nejlepší altcoiny současnosti a nabízí zajímavý mechanismus learn to trade

Pro fanoušky kryptoměn, kteří upřednostňují odměny za staking, je určeno 14 % celkového množství tokenů. Celkový počet tokenů 99BTC je omezen příhodně na 99 miliard. Platforma momentálně pořádá fundraisingovou kampaň s cílem vybrat minimálně 5 353 425 USD a maximálně 11 070 675 USD. Během předprodeje je dostupných 10,5 % z celkového množství tokenů, což představuje 10 395 000 000 tokenů. Dalších 17 % je určeno pro odměny komunitě, 8 % na zajištění likvidity, 23 % na marketing a 27,5 % na financování samotného projektu.

fa shield check img 2Výhody:

 • Dlouhodobě fungující vzdělávací platforma pro bitcoin a kryptoměny
 • Inovativní Learn 2 Earn mechanismus, díky kterému můžete vydělávat krypto
 • Odměny za staking
 • Vzdělávací kurzy pro investory a obchodníky do kryptoměn
 • Velký airdrop pro včasné investory

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Spekulativní kryptoměna

KOUPIT 99BITCOINS

Mega Dice Token – Token zavedeného kasina Mega Dice, který svým držitelům poskytuje přístup k široké škále

Mega Dice Token (DICE) je stále populárnější kryptoměnou v kryptokomunitě. Tento token bude sloužit jako ústřední prvek Mega Dice Casino, platformy, která se rychle rozrostla v globální značku. Pro více než 50 000 aktivních hráčů, kteří se oddávají vzrušení z hazardních her, Mega Dice nabízí širokou škálu her a sportovních sázek, které díky DICE získají nový rozměr. Přitažlivost tokenu Mega Dice Token nespočívá pouze v jeho použití v rámci herní platformy, ale také v exkluzivních výhodách, které nabízí.

MegaDice token je nový projekt spdajíci do gamefi a patří mezi nejlepší altcoiny

Držitelé tokenu mohou získat denní odměny prostřednictvím stakingu, které přímo závisí na výkonu kasina. Kromě toho existují bonusy pro první investory a možnost získat další výhody prostřednictvím programu doporučení. Casino aktuálně pořádá předprodejní kampaň, v rámci které lze získat DICE za zvýhodněnou cenu. Proces nákupu tokenů je jednoduchý a lze je zakoupit prostřednictvím kryptoměn Solana (SOL), Ethereum (ETH) a BNB (BNB) na oficiálním webu projektu.

MegaDice vyhodyBudoucnost vypadá pro Mega Dice Token poměrně pozitivně vzhledem k plánovaným airdropům a zaměření na rozšiřování platformy s cílem zlepšit herní zážitek. Význam DICE roste, v neposlední řadě díky plánovanému spuštění limitované edice NFT, která hráčům poskytne speciální privilegia a odměny. Jako součást dynamického a rychle se rozvíjejícího odvětví GambleFi představuje nákup Mega Dice Token investici do jednoho z nejzajímavějších aspektů moderní digitální zábavy. Mega Dice Token byl navržen s jasnou strukturou a distribucí, která zajišťuje růst tokenu a podporuje účast komunity.

tokenomika Mega Dice, který patří mezi nejlepší altcoiny

Celková zásoba DICE je 420 milionů tokenů, přičemž v předprodeji bude nabídnuto 35 %. To poskytuje příležitost pro včasnou investici, než se token stane široce dostupným. Na airdropy pro aktivní uživatele kasina je určeno 15 %, dalších 15 % zajistí likviditu na burzách a 15 % bude drženo ve speciálním fondu pro potřeby kasina. Odměny za staking tvoří 10 % celkové nabídky a po 5 % jde na marketing a affiliate program. Tato tokenomická struktura ukazuje, že Mega Dice to myslí vážně s vytvořením udržitelné a rostoucí platformy, která přitahuje hráče i investory. Investice do kryptoměn, jako je Mega Dice Token, může být vzrušujícím způsobem, jak se stát součástí nového technologického vývoje.

fa shield check img 2Výhody:

 • Potenciál pro cenovou stabilitu a odměny
 • Flexibilní odměny za staking s vysokým výnosem
 • Odměny na denní bázi a prioritní přístup pro brzké investory
 • Nízká nabídka tokenů
 • Atraktivní airdrop

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Velmi spekulativní kryptoměna

KOUPIT MEGA DICE TOKEN

Sponge V2 – nový meme coin, který by se mohl časem zařadit mezi nejlepší altcoiny díky své využitelnosti

V uplynulém roce se na trhu s meme coiny objevilo několik virálních senzací a mince jako dogecoin a shiba inu přinesly prvním investorům značné zisky. Sponge V2, zbrusu nový meme coin, si klade za cíl stát se další velkou kryptoměnou v tomto odvětví. Investoři si mohou druhou verzi úspěšného meme coinu stále zakoupit prostřednictvím probíhajícího předprodeje.

V květnu 2023 byla představena první verze tohoto úspěšného meme coinu – $SPONGE. Po uvedení na trh si $SPONGE zajistil značný věhlas a překonal tržní kapitalizaci ve výši 100 mil. dolarů. Tým projektu, který stojí za druhou verzí, chce nyní nabídnout investorům a uživatelům ještě něco navíc.

nejlepší altcoiny - Sponge V2

Sponge V2 nabídne nové funkce včetně play-to-earn (P2E) hry a cílem projektu je vyvolat rozruch, přitáhnout nové investory a nabít zpět původní hodnoty tokenu. První verze tokenu $SPONGE neměla žádné reálné využití a právě to chce token $SPONGEV2 změnit.

V tuto chvíli mohou investoři uzamknout tokeny Sponge V1 výměnou za odměny prostřednictvím tokenů Sponge V2 skrze mechanismus stakingu, což je vlastně i jediný způsob, jak mohou investoři získat tokeny Sponge V2. Jedná se o inovativní způsob stake-to-bridge, který projekt představil. V rámci stakingu mohou investoři získat atraktivní míru APY ve výši 305 %. Je však nutné upozornit, že tato míra s přibývajícími tokeny, které investoři uzamykají v rámci staking poolů, klesá.

Tím, že má $SPONGEV2 mnohem větší cíle, než jeho první verze, by se mohla druhá verze dočkat také zalistování na významných burzách jako je Binance či Coinbase. Vzhledem k rostoucímu zájmu o meme coiny v roce 2024 se nejedná o nereálnou variantu. Na tento okamžik si však ještě budeme muset nějakou chvíli počkat.

Sponge V2 staking

Účast v exkluzivním předprodeji Sponge V2 nabízí investorům skvělou příležitost investovat do něčeho, co se může v průběhu času proměnit na jeden z nejlepších altcoinů, který bude v roce 2024 k dispozici. Pokud vás tedy tento nový meme coin zaujal, můžete připojit svou kryptopeněženku k předprodeji a zakoupit si tokeny $SPONGE za ETH, USDT nebo prostřednictvím bankovní karty. Nezapomeňte si pročíst whitepaper a udělat si vlastní průzkum před každou investicí.

fa shield check img 2Výhody:

 • Starý a zároveň nový token Sponge
 • Velká fanouškovská základna
 • Odměny za staking
 • Velké odměny pro včasné investory
 • Zalistováno na velkých krypto burzách

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Spekulativní meme coin

koupit sPONGE V2

Smog – zbrusu nový projekt s plánem spustit největší airdrop v historii Solany

Projekt Smog představuje velice sledovaný altcoin, který má za cíl spustit největší airdrop, který kdy blockchain Solana zažil. Držitelé jeho tokenů – $SMOG, se mohou těšit na plnění komunitních úkolů, kterými se do tohoto airdropu kvalifikujete, nebo třeba na atraktivní staking. Ten nabízí v současné době až 40% zhodnocení uzamknutých tokenů.

nejlepší altcoiny_smog token

V současné době se tokeny $SMOG obchodují hned na několika platformách, přičemž další budou v blízké době jenom přibývat. Konkrétně můžete tyto tokeny nakoupit na burzách Jupiter, BirdEye, Orca či Raydium. V prvé řadě je však nutné připojit vaši kryptoměnovou peněženku k webovým stránkám Smog, abyste se mohli následně airdropu či stakingu zúčastnit.

Jak jsme zmínili v úvodu, do airdropu je možné se připojit plněním určitých úkolů nebo výzev. Ty si můžete prohlédnout na platformě Zealy.io, kde jich naleznete více než 10 tisíc. Mezi nimi pak lze aktivovat jak denní úkoly, tak i jednorázové výzvy jako třeba sledování sociálních sítí Smog nebo sledování určitého videa o projektu Smog. Čím více bodů získáte, tím na vyšší odměnu v podobě tokenů $SMOG z airdropu se můžete těšit.

airdrop smog

V úvodu obchodování tokenů $SMOG na výše zmíněných burzách jsme mohli sledovat až tisícinásobný vzrůst ceny. Brzcí investoři tak mohli z takového nárůstu skvěle profitovat, čímž si projekt získal obrovskou vlnu popularity. Před několika málo dny byl spuštěn staking, do kterého můžete ihned po nákupu tokenů vstoupit.

fa shield check img 2Výhody:

 • Největší airdrop v historii Solana
 • Odměny za plnění komunitních úkolů
 • Odměny za staking

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Spekulativní meme coin

KOUPIT Smog

eTukTuk – zbrusu nový projekt, který se zabývá vývojem a produkcí elektrických vozidel

Další projekt, který si představíme, se zabývá moderním a inovativním odvětvím elektromobility. eTukTuk vytváří a produkuje elektrická vozidla v podobě elektrických tuk tuků, které mají pomoci se snížením emisí vozidel se spalovacími motory a zároveň přinést do dopravní infrastruktury nová vozidla propojená s blockchainem. Společně se samotnými elektrickými tuk tuky se bude společnost zaměřovat také na vývoj moderních dobíjecích stanic.

Velkou výhodou společnosti je, že bude své výrobní haly stavět přímo v zemích, ve kterých bude následně svá vozidla prodávat. Díky tomu se sníží náklady na výrobu a pro řidiče budou tuk tuky také dostupnější – a to jak z cenového hlediska, tak i toho nákupního.

eTukTuk concept

Projekt eTukTuk je napojený na blockchain Binance Smart Chain (BSC), skrze který budou moci řidiči platit za své dobíjení pomocí nativních tokenů $TUK. Ty si lze již v současné době nakoupit v rámci předprodeje, který běží na webových stránkách projektu a do kterého lze vstoupit pomocí nákupu s kryptoměnami USDT nebo BNB.

Roadmapa etuktuku
Roadmapa eTukTuku

eTukTuk se nachází stále v prvotních fázích vývoje, nicméně již v současné době disponuje detailním whitepaperem a roadmapou s cíli do budoucna a pro následující roky. První fáze zahrnuje například zveřejnění Srí Lanky jako prvotní země určené ke spuštění projektu, publikování prototypu elektrického tuk tuku nebo třeba otevření kanceláří v Singapuru či přímo na Srí Lance. Další fáze pak zahrnují publikaci smart kontraktů a jejich audit, spuštění Buy and Stake funkce či uvedení tokenů na centralizované (CEX) a decentralizované (DEX) burzy či směnárny.

Projekt se může již v současné době zařadit mezi velice úspěšné předprodeje, jelikož dokázal již v prvních několika dnech vybrat více než 400 tisíc dolarů od brzkých zájemců. Investoři, kteří tak nakoupili za nízké ceny v rámci předprodeje, se mohli radovat z většího množství tokenů a zároveň si mohli aktivovat funkci Buy and Stake. Díky stakingu si tak po uvolnění tokenů mohou přijít k mnohem většímu množství tokenů, než které v předprodeji nakoupili.

fa shield check img 2Výhody:

 • Rychlé a efektivní transakce
 • Vlastní ekosystém s užitečným produktem
 • Ekosystém běžící na smart kontraktech
 • Zaměření se na trh, kde to má smysl
 • Kombinace elektromobility s blockchainem

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Zatím je vše ve fázi plánu

KOUPIT etuktuk

Wall Street Memes – nejlepší meme altcoinový projekt se statisícovou komunitou

S tokenem Wall Street Memes si můžete koupit kus historie a skutečného kryptoměnového ducha. Wall Street Memes baví více než 400 000 uživatelů na Twitteru a Redditu těmi nejikoničtějšími a nejdrzejšími memy zesměšňující Wall Street od roku 2021 v duchu spravedlivého a decentralizovaného akciového a finančního trhu pro všechny .

Komunita inspirovaná hnutím Wall Street Bets nyní nabízí investorům jednu z nejzajímavějších krypto investic roku. Ve skutečnosti existuje několik důvodů , které hovoří pro základní hodnotu a potenciál tohoto meme coinu.

1500x500 3

Zatímco ostatní meme coiny musí nejprve vybudovat komunitu, Wall Street Memes mohou přímo oslovit svou komunitu více než 400 000 uživatelů a pomocí retweetů informovat milionové publikum o chystaném předprodeji a dalších výhodách.

Značka Wall Street Memes se už roky těší značné publicitě a prestiži, dokonce dosáhla kultovního statusu na Wall Street a v krypto kruzích. Skupinu sledují známé osobnosti jako Vitalik Buterin, Gavid Wood a Charles Hoskinson, dokonce se o ní psalo v mainstreamových médiích, jako je CNBC. Také Elon Musk v minulosti několikrát sdílel memy z legendární komunity. Mnoho velkých technologických a krypto gigantů tak učinilo také.

5

Wall Street Memes se skládá ze zaryté komunity uživatelů, kteří podporují demokratizovaný a decentralizovaný finanční trh. Tato vášeň a nadšení budou také inspirovat coin Wall Street Memes.
Pokud tedy přemýšlíte, jakou kryptoměnu letos koupit, Wall Street Memes byste měli mít v hledáčku.

koupit Wall Street Memes

Synthetix – altcoin, který nabízí likviditu pro mnohé deriváty včetně futures, opcí a dalších

Synthetix vyvíjí decentralizovaný protokol pro zajišťování likvidity, který může využít jakýkoli protokol pro různé účely. Mnoho zajímavých protokolů na platformě Optimism i Ethereum jej používá jako backend díky vysoké likviditě a levným nákladům. Likvidita Synthetixu pohání řadu uživatelsky orientovaných protokolů v ekosystému, včetně 1inch & Curve (atomové swapy), Polynomial (automatické opce), Lyra (opce) a Kwenta (spotové a futures kontrakty).

Synthetix

Základem altcoinu Synthetix je mainnet Ethereum a Optimism. Jako zajištění sítě Synthetix slouží ETH, LUSD a SNX, které umožňují vydávání syntetických aktiv (Synthů).

Synthetix s cenou 3,47 USD a mezidenním nárůstem o 2,40 % patří k nejúspěšnějším altcoinům posledních dnů. Přestože se stále nachází mnohem níže než na svém maximu 28,63 USD ze 14. února 2021, jedná se o výrazný nárůst oproti historickému minimu 0,032478 USD z 5. ledna 2019. Od svého ATH se token pohybuje mezi svým cyklickým maximem 4,94 USD a cyklickým minimem 1,400150 USD.

Pokud tedy hledáte nejlepší altcoiny k investici, Synthetix by mohl být nyní tou správnou volbou. Tato kryptoměna skrývá mnoho potenciálu, jelikož zaštiťuje mnoho transakcí a operací, které se odehrávají mezi velkými hráči na trhu kryptoměn. Synthetix můžete zakoupit na předních burzách.

DeFi Coin – nativní token DeFi swapu DEX

Dalším zajímavým altcoinem, vhodný jako diverzifikace stávajícího portfolia, je DeFi Coin. Jedná se o nativní token, který patří decentralizované burze. Tato burza nabízí svým uživatelům klasické směnárenské služby, dále pak swapování, staking a yield farming. Tato burza má také svou interní měnu token DEFC, který je podporován komunitou více než 6 000 členů, kteří se sdružují na Twitteru.

Cenový graf kryptoměny DeFi Coin
Cenový graf kryptoměny DeFi Coin

The Sandbox – SAND altcoin metaverzní hry

Tato metaverzní hra si již svůj díl slávy dokázala u uživatelů vydobýt. Jedná se totiž o ekosystém, ve kterém mohou hráči prozkoumávat zcela nový svět a to za pomoci svého digitálního avatara. Ve hře je možné navazovat kontakt i s jinými hráči, získávat odměny a rozvíjet svou postavu. Dále je možné po splnění herních úkolů dostat odměnu v podobě tokenu SAND, který lze směnit za NFT. Tyto tokeny lze také využít pro nákup pozemků, na kterých si hráč může postavit svou nemovitost, kterou lze opět prodat na místním tržišti.

Cenový graf kryptoměny Sandbox
Cenový graf kryptoměny Sandbox

Yearn.finance – altcoin pro investici do DeFi služeb

Tato společnost si vydobyla jisté postavení na poli kryptoměnových půjček. Jejich platforma spojuje investory, kteří kapitál nabízejí s investory, kteří kapitál poptávají. Díky této službě se krypto půjčky staly mnohem levnějšími a také dostupnějšími, protože již není potřeba vyhledávat třetí stranu pro sjednání dohody. Vypořádání mezi věřiteli a dlužníky je prováděno pomocí smart kontraktů.

Věřitelé jsou v tomto systému povinni složit určitou část digitálních aktiv jako zástavu a až poté si mohou půjčit kapitál. Tento systém dělá krypto půjčky transparentními. Po uplynutí sjednané doby půjčky bude muset dlužník věřiteli vyplatit i úrok z poskytnuté půjčky. Na stejném principu to funguje i u investorů, kteří složí svůj kapitál na účet, ze kterého je poskytována půjčka, a na něž jsou poté i vypláceny výnosy z úroků.

Cenový graf kryptoměny Yearn.finance
Cenový graf kryptoměny Yearn.finance

Cosmos – blockchainový ekosystém

V IT praxi je poměrně běžné, že dva rozdílné systémy spolu musí začít komunikovat, sdílet mezi sebou data nebo spolupracovat na jejich vyhodnocování. Stejný problém nastává i mezi dvěma odlišnými blockchainovými sítěmi. A právě ekosystém Cosmos nabízí řešení, kdy vytváří most mezi dvěma sítěmi, čímž tak zajišťuje plynulou výměnu a analýzu dat. Poptávka po těchto službách s rostoucí oblibou a množstvím digitálních sítí jistě dále poroste, což hraje do karet systému Cosmos a jeho tokenu ATOM.

Tento systémový most již nyní propojuje velké blockchainové sítě jako je Bitcoin a Cardano, nebo EOS a Ripple. Díky těmto neocenitelným službám je token ATOM zařazen mezi 16 nejlepších altcoinů.

Cenový graf kryptoměny Cosmos
Cenový graf kryptoměny Cosmos

Uniswap – populární altcoin DEX

Uniswap byla jedna z prvních burz, která zavedla decentralizovaný systém obchodování. Takže případní investoři budou vkládat své finanční prostředky do ikony kryptoměnového segmentu. Burza Uniswap je jedinečná tím, že nepoužívá klasický model objednávkové knihy, ve které se párují nákupní a prodejní objednávky, ale využívá systém AMM – automatizovaný model tvůrce trhu. To znamená, že obchodník může své altcoiny burze poskytnou, ta je použije na tvorbu likvidity, díky čemuž je pak schopna svým investorům vrátit úrok za jejich poskytnutí. Díky této jedinečné službě je token Uniswap zařazen mezi nejzajímavější altcoiny pro rok 2023.

Cenový graf kryptoměny Uniswap
Cenový graf kryptoměny Uniswap

Decentraland – Investice do realit v metaverse

Tento projekt byl založen již v roce 2017 a dnes jej využívají tisíce lidí každý den. Jedná se o projekt působící v oblasti metaverze, který umožňuje uživatelům nakupovat virtuální pozemky, které budou následně sloužit pro stavbu nových nemovitostí. Díky tamní ekonomice lze tyto parcely na místním tržišti následně prodávat a tak generovat zisk. Hlavním altcoinem, který slouží jako měna v tomto ekosystému, je nativní token MANA, který byl díky své unikátní funkci zařazen do nejzajímavějších altcoinů pro rok 2023.

Cenový graf kryptoměny Decentraland
Cenový graf kryptoměny Decentraland

Solana – konkurent Etherea

Mnoho fanoušků této platformy věří, že by se jednoho dne mohla Solana stát jedničkou na poli NFT smart kontraktů. Hlavními výhodami tohoto ekosystému jsou především jeho rychlost, škálovatelnost a také nízké poplatky. Pro porovnání je například systém Ethereum schopen vypořádat 16 transakcí za sekundu, zatímco Solana jich za stejný čas zvládne provést 65 000. Díky těmto schopnostem se Solana stala jedním z nejlépe kapitalizovaných krypto projektů, které jsou v současnosti investorům k dispozici.

Cenový graf kryptoměny Solana
Cenový graf kryptoměny Solana

Co je to altcoin?

Jedná se o zkrácený název „alternativní coin“, který označuje všechny kryptoměny kromě bitcoinu. Pokud investor nemá BTC ve svém portfoliu, tak se z něj automaticky stává altcoinový investor. Vzhledem k velkému množství altcoinů, by si měli investoři dávat pozor na to, aby kupovali takové měny, které disponují tržní kapitalizací, legitimitou, mají svojí komunitu, a které jsou vytvořeny v rámci nějakého projektu. Velké množství altcoinů totiž nemusí být určeno pro realizaci projektu, ale jedná se pouze o nástroj k obohacení bez jakékoliv protislužby pro investory.

Vyplatí se do altcoinů investovat?

Ukažme si názorný příklad, kdy bitcoin jako hlavní kryptoměna na světě vykázala v posledních dvou letech větší cenový pokles, než například jeho hlavní konkurent ze světa altcoinů Ethereum. Rozdíl mezi těmito dvěma měnami je dlouhodobě poměrně významný, což znamená, že jako instrument, který dokáže udržet hodnotu investice, se více vyplatí altcoin Ethereum než bitcoin.

Korelační graf zhodnocení u BTC a ETH
Korelační graf zhodnocení u BTC a ETH

Posledním a možná i tím hlavním důvodem pro některé investory je cena altcoinů. Především investoři s nižším rozpočtem ocení, že mnoho altcoinů se dá pořídit za skutečně nízké ceny, což umožňuje jejich pořízení do portfolia ve skutečně vysokém počtu, čímž se ziskovost investice maximalizuje. Přeci jen pořídit si jeden bitcoin, jehož cena se pohybuje v řádu desítek tisíc dolarů, nemusí být pro mnoho investorů reálné. S nízkou cenou velmi úzce souvisí také růstový potenciál altcoinů. Díky diverzifikaci totiž investor zvyšuje pravděpodobnost toho, že onen altcoin bude tím, jehož projekt vystřelí vzhůru, což s sebou může přinést i pohádkové zhodnocení.

Také by se na závěr slušelo si říci i něco o rizicích investice do altcoinů. Hlavním rizikem těchto měn je jejich volatilita. Na cenu altcoinů má velký vliv jak všeobecný sentiment na kryptoměnových trzích, tak i mikro prostředí. To znamená oblíbenost ekosystému mezi uživateli, do kterého altcoin patří. Mnohdy si mohou tato dvě hlavní kritéria i protiřečit, proto by investoři měli vždy investice do altcoinů zvážit.

Kde altcoiny koupit?

Ještě před tím, než si otevřete obchodní účet u brokera nebo u některé z obchodních platforem, doporučujeme se zamyslet nad následujícími faktory:

 • Je poskytovatel regulován některým z licenčních orgánů, jako je SEC?
 • Nabízí poskytovatel obchodování s mými oblíbenými altcoiny?
 • Má poskytovatel nízké poplatky pro obchodování altcoinů?
 • Je poskytovatel ověřený uživateli a má nějaká doporučení?
 • Nabízí poskytovatel otevření obchodního účtu i pro nízko kapitalizované investory?

Závěrem: Jaký je náš výběr těch úplně nejlepších z nejlepších altcoinů?

Altcoiny jsou investiční nástroje vhodné do diverzifikovaného portfolia, protože každý jeden altcoin má svojí přidanou hodnotu. Jedná se totiž o měnu určitých projektů, které se specializují na rozvoj prostředí web 3.0, čímž jej rozšiřují a podporují. Investor ovšem musí investici do altcoinů volit moudře, protože jejich velké množství bohužel obsahuje i takové, které nemají žádné větší ambice, než je pouze vybrat peníze.

Pokud hledáte altcoiny se solidní užitečností, nejspíš vás budou hlavně zajímat projekty typu PlayDoge, který chce dobýt trh se svou P2E hrou ve stylu Tamagotchi, nebo 99Bitcoins nabízející skrze originální mechanismus Learn 2 Earn vydělávání kryptoměn skrze proces učení se.

Jestli hledáte nové projekty, které patří mezi zajímavé meme coiny, ačkoliv nenabízí žádný užitek, pouze zábavu ze spekulací, náš výběr je Base Dawgz, Dogeverse, Sealana, WienerAI nebo Smog. Všechny projekty nabízí staking nebo airdrop, díky čemuž můžete získávat další kryptoměny.

Výše uvedené altcoiny nabízejí investorům přidanou hodnotu, jsou uživateli a komunitou ověřeny a již disponují silnou tržní kapitalizací, proto mohly být zařazeny do výběru těch nejlepších altcoinů pro investici v roce 2024.

koupit nejlepší altcoin

Nejčastější dotazy

Co je to altcoin?

Kolik existuje altcoinů?

Jaká jsou jejich výhody oproti bitcoinu?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.