Monday, June 24, 2024

Podmínky užití

 

Obsah CryptoSvet.cz (“Stránka”) je poskytován tak, jak je, bez záruky správnosti jakéhokoli druhu, ať už vyjmenované či nevyřčené. Nezaručujeme, že funkce obsažené na Stránce budou bezchybné. Neručíme rovněž za důsledky použití informací na Stránce, především s ohledem na spolehlivost, správnost, včasnost či jiný aspekt funkčnosti našich služeb. Provozovatel webu CryptoSvet.cz není v žádné formě zodpovědný za případné způsobené škody vzniklé v souvislosti s užitím služeb CryptoSvet.cz.

Poskytovatel CryptoSvet.cz nenese odpovědnost za obsah, jeho správnost nebo dostupnost informací nalezených na stránkách, na které odkazuje CryptoSvet.cz. Nemůžeme zajistit, že budete spokojeni s produkty či službami, které zakoupíte od třetích stran, na něž Stránka odkazuje, nebo s obsahem poskytnutým třetími stranami.

Netvrdíme, že obsah Stránky je vhodný a dostupný pro použití v jakékoli lokalitě. Rozhodnete-li se vstoupit na Stránku, činíte tak z vlastní iniciativy a jste zodpovědni za to, že se vaše konání slučuje s platnou legislativou, jíž podléháte.

Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů CryptoSvet.cz bez svolení provozovatele je výslovně zakázáno.

Tyto Podmínky užití jsou platné až do ukončení kteroukoli ze stran. Můžete vypovědět souhlas s podmínkami tak, že přestanete užívat Stránku a odstraníte veškeré materiály získané ze Stránky, a související dokumentaci, ať už byly získané v rámci těchto Podmínek či jinak. Tato smlouva, uzavřená mezi Vámi a poskytovatelem Stránky, může být vypovězena provozovatelem okamžitě bez předchozího upozornění. Vypovězení Podmínek z popudu provozovatele podléhá jeho vlastnímu uvážení, především z důvodu nedodržování těchto Podmínek či jiných souborů pravidel zveřejněných na Stránce.

Informace na této stránce jsou pouze pro obecné informační účely. Informace poskytuje CryptoSvet.cz a autoři a zatímco usilujeme o to, aby byly informace aktuální a pravdivé, neposkytujeme žádné výslovné ani implicitní vyjádření ani záruky o úplnosti, přesnosti, spolehlivosti, vhodnosti nebo dostupnosti s ohledem na webovou stránku, informace, produkty, služby nebo související grafiku obsaženou na stránce za jakýmkoliv účelem. Jakákoliv důvěra, kterou vložíte do informací je na vaši zodpovědnost.

V žádném případě neponeseme zodpovědnost za jakoukoliv ztrátu nebo škodu včetně omezení, nepřímé nebo následné ztráty či škody ani jakoukoliv ztrátu či škodu způsobenou ztrátou dat nebo zisků vyplývající z nebo v souvislosti užívání této stránky.

Z této stránky vedou odkazy na další stránky, které nejsou pod kontrolou CryptoSvet.cz. Nemáme žádnou kontrolu nad povahou, obsahem ani dostupností těchto stránek. Odkazy na stránky nutně nenaznačují doporučení ani podporu názorů, které jsou zde vyjádřeny.

Snažíme se o to, aby stránka fungovala nepřetržitě, nicméně, CryptoSvet.cz nenese žádnou zodpovědnost za dočasné přerušení provozu způsobené technickými problémy.

*Obchodování s CFD kontrakty nese značné riziko ztráty kapitálu. Investujte pouze tolik, kolik jste ochotni ztratit. Informace poskytované na CryptoSvet.cz jsou určeny ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na finančních trzích. Zřeknutí se odpovědnosti: Informace neslouží v žádném případě, coby nějaké investiční či obchodní doporučení, ani analýzy investičních příležitostí, ani nemají jejich parametry. Provozovatel serveru CryptoSvet.cz ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Investování na kapitálovém trhu je rizikové. Autoři nejsou zodpovědní za případné chyby nebo nepřesnosti zveřejněné na tomto portále.

Provozovatelem CryptoSvet.cz je:

Finixio Ltd
Flat 7, 2 Ferdinand Place
London
NW1 8EE

 

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.