Saturday, July 20, 2024

Nejlepší aplikace na nákup kryptoměn v České republice 2024

Možná jste už o kryptoměnách slyšeli v televizi, v rádiu nebo od známých v práci. V případě, že byste je ale chtěli držet nebo je obchodovat, tak si musíte nejdříve najít bezpečnou a ověřenou aplikaci či platformu, která nákup a obchodování kryptoměn umožňuje.

Pokud tedy hledáte nejlepší aplikace na nákup kryptoměn, tak jste na správném místě! V tomto průvodci si totiž představíme hned několik těch nejlepších a miliony uživatelů prověřených aplikací na nákup kryptoměn od kryptoměnových burz působících na českém trhu.

Nejlepší aplikace na nákup kryptoměn

Jestliže chcete nakupovat nebo obchodovat kryptoměny na vašem mobilním zařízení, tak právě mobilní aplikace kryptoměnových burz mohou být pro vás skvělým řešením. Pro lepší přehlednost jsou níže ve zkratce představeny ty nejlepší aplikace na nákup kryptoměn od bezpečných a ověřených kryptoměnových burz, které působí v České republice v roce 2024.

 1. Binance – Nejznámější a nejvyužívanější aplikace na nákup a obchodování kryptoměn, která nabízí i nespočet nástrojů a funkcí jak pro začínající, tak i zkušené obchodníky. V aplikaci si mohou uživatelé vybírat z více než šesti stovek populárních kryptoměn, které lze poté obchodovat s jedním z nejnižších poplatků na trhu.
 2. Bybit – Komplexní burza kryptoměn nabízející skvělou mobilní aplikaci, ve které najdou obchodníci a investoři nespočet nástrojů, funkcí, služeb a výhod. Atraktivitu si u uživatelů zajišťuje i díky nevyžadování KYC pro obchodování, nabídce více než 250 kryptoměn, obchodování NFT a mnoha finančních produktů, včetně krypto půjček.
 3. Gate.io – Kryptoměnová burza, jejíž součástí je i mobilní aplikace, která umožňuje i nákup a obchodování kryptoměn. Obchodníci a investoři tak zde mohou nakupovat a prodávat více jak 1 700 kryptoměn, včetně nově uvedených altcoinů a to rychle, snadno a především bezpečně 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
 4. MEXC – Populární krypto burza s více jak 1 700 kryptoměnami a 2 600 páry v jejíž nabídce nechybí ani skvělá mobilní aplikace, která je přehledná a uživatelsky přívětivá. Výhodou této burzy je i vlastní kryptoměnová peněženka MEXC, díky které můžete své kryptoměny nejen ukládat, ale také je spravovat nebo převádět na další měny
 5. OKX – Nejuniverzálnější burza na světě, kde uživatelé vždy najdou přesně to, co ke svému investování a obchodování potřebují. V nabídce burzy najdete přes čtyři stovky nejobchodovanějších kryptoměn a samozřejmě i mobilní aplikaci, která je velmi přehledná, všestranná a uživatelsky přívětivá a na rozdíl od jiných platforem a aplikací přináší i mnoho možností pro milovníky decentralizovaných způsobů.
 6. Margex – Nejmladší z uvedených burz kryptoměn, která ovšem nabízí i možnost obchodování futures s finanční pákou až 1:100 u osmi kryptoměn. Výhodou burzy je nejenom moderní a přívětivá mobilní aplikace, ale také i nízké spready, vysoké zabezpečení a ukládání držených kryptoměn na hardwarových peněženkách burzy.

ZAČNĚTE Nakupovat kryptoměnY na binance

Co je obchodování s kryptoměnami?

Za obchodování s kryptoměnami je považována výměna digitální měny za jiná aktiva (fiat měny) nebo další kryptoměny. V praxi to znamená, že můžete nakupovat nebo prodávat digitální tokeny vůči fiat měně (BTC/USD), nebo ji obchodovat vůči kryptoměně (BTC/ETH), přičemž poměr, za jaký kryptoměnu směníte, se bude vždy odvíjet od aktuálního kurzu.

Pojem obchodovat v tomto případě znamená krátkodobý obchod, kdy obchodník aktivně vstoupí a vystoupí z pozic během relativně krátkého časového intervalu. Nemusí tomu však tak být pokaždé, je k dispozici spousta strategií jako například intradenní obchodování, swingové obchodování, trendové obchodování a mnoho dalších.

TIP: Pokud si chcete spočítat, kolik Vás bude stát převedení ať už kryptoměny na jiné digitální aktivum nebo směna kryptoměny na fiat měnu, využijte naší kalkulačku.

Právní záležitosti

 • Regulace

Co se týče regulace kryptoměn v ČR nebo dokonce v celé EU, tak kryptoměny zatím nespadají pod žádnou regulaci. To ale neznamená, že na ně zákony neplatí. Pokud transakce určité kryptoměny naplňuje znaky regulované činnosti, platí na ní související zákonné povinnosti. ČNB (Česká Národní Banka) pohlíží na kryptoměny dosti zvolna, nevnímá je jako peníze či měnu, ale spíše jako určitý druh zboží. Většinou se ze zákona nejedná ani o investiční nástroj.

Při výběru té nejlepší aplikace na nákup kryptoměn je důležité si zjistit, jakým zákonům a regulacím aplikace či platformy podléhají. Jak jsme již zmínili, digitální aktiva jako takové nejsou regulovány legislativním rámcem. Ovšem při splnění určitých podmínek jejich používání nebo využívání se k nim vážou stejná pravidla a zákony jako k ostatním již zavedeným měnám.

 • Daně

U zdanění výdělku obchodů z kryptoměn, existují dvě varianty. První je hranice 30 tisíc korun. O tu se však jedná pouze v případě § 10 ZDP, který jasně říká, že mezi ostatní příjmy patří především výdělky z převodu movitých věcí, cenných papírů a jiných věcí. Kryptoměny jako takové nesplňují ani jednu z těchto variant a tudíž pokud se jedná o příjem ze samotného obchodování, nemusíte tuto částku zdanit.

Zdanění kryptoměn ve světě
Zdanění kryptoměn ve světě. Zdroj: ckma.cz

Druhá varianta se pojí s hranicí 100 tisíc Kč, což se týká pouze akciových příjmů, tedy opět neaplikovatelné pro kryptoměny. Zdanitelným příjmem z krypta je pouze převod na fiat měnu/měny. Pokud si tedy necháte finanční prostředky v kryptoměnách či je vyměníte za jiné kryptoměny nebo použijete k nákupu a prodeji, daně se z krypta v době psaní tohoto průvodce ve většině případech neplatí.

Možnosti obchodování

Možností, jak obchodovat s kryptoměnami, je několik. Nejrozšířenější a nejzákladnější je jejich nákup a prodej. Na výběr máte stovky kryptoměn, které můžete jak koupit, tak i prodávat, využívat a dokonce s nimi i platit. Jednoduše vstoupíte do pozice a spekulujete buď na zvýšení nebo snížení hodnoty vámi vybraného digitálního aktiva. Cílem je samozřejmě uzavřít vaší pozici v zisku.

Poznámka: Další z možností je samozřejmě také spekulovat na pokles, jak se to dělá? O tom se dočtete v článku zde.

Opce jsou dalším zajímavým způsobem obchodování. V podstatě využíváte kryptoměny k zajištění stávajícího rizika nebo nabíráte větší expozici. Opce jsou typem finančního instrumentu zvaného “deriváty”, které získávají svoji hodnotu z ceny dalšího aktiva – v našem případě vámi zvolenou kryptoměnou.

Podle čeho si vybrat nejlepší aplikace na nákup kryptoměn?

Kritérií, jež je potřeba zvážit při vybírání té nejlepší aplikace pro nákup kryptoměn, je hodně. My jsme níže zmínili několik těch nejdůležitějších.

TIP 1: Podporuje češtinu?

Zejména začátečníky by tento bod mohl potěšit. Pokud s tradingem začínáte, bude rodný jazyk pro Vás velkým plusem. Příjemným bonusem je pak i zákaznická podpora v podobě live chatu nebo e-mailu taktéž v českém jazyce.

TIP 2: Notifikace

Řada push notifikací Vám může pomoci udržet si přehled o tom, co se děje na trzích, i když aplikaci nemáte přímo otevřenou na svém zařízení. To je skvělé pro sledování nejdůležitějších pohybů a některých vašich oblíbených aktiv.

Nejlepší aplikace na nákup kryptoměn by měly mít i notifikace

Nikomu se nechce neustále sledovat trh, proto nejlepší aplikace na nákup kryptoměn mají k dispozici i notifikace, které pracují za Vás. Tato funkce Vás vždy upozorní na to, až Vámi vybrané aktivum klesne či vzroste na určitou hodnotu.

TIP 3: Bezpečnost a ochrana dat

Bezpečnost je pro Vás, jako obchodníka samozřejmě prioritou. A to je něco, čím se řídí například aplikace pro obchodování od Binance. Za tímto účelem se spoléhají na důvěryhodné bezpečnostní systémy, které jsou již integrovány do operačních systémů a aplikací Android a iOS. Ty tak poskytují maximální zabezpečení.

INFO: Nejlepší aplikace pro nákup kryptoměn mají ve většině případů k dispozici také dvoufázové přihlášení, díky kterému je maximálně podpořena bezpečnost uživatelova obchodního účtu.

TIP 4: Design aplikace

U návrhů aplikací zjistíte, že se snaží co nejlépe sledovat vzhled webové verze. Ne vždy se to bohužel každému povede. V tomto ohledu vede Binance, kde tato jednotnost funguje velmi dobře, díky čemuž můžete očekávat stejnou úroveň uživatelsky přívětivé interakce a snadného použití, jako na webové platformě Binance. V závislosti na vašich preferencích je k dispozici světlý i tmavý režim aplikace.

TIP 5: Samotný trading v aplikaci pro obchodování

Důležitým bodem při rozhodování by také měla být možnost obchodovat v aplikaci, nikoliv jen sledovat pohyby Vašich aktiv. Dobrou zprávou je, že všechny níže zmíněné aplikace tuto možnost nabízí. Všechna stejná aktiva, která můžete obchodovat prostřednictvím webové obchodní platformy jsou k dispozici pro nákup a obchodování i v mobilní aplikaci.

Jaká je nejlepší aplikace na nákup kryptoměn?

V případě, že chcete nakupovat nebo obchodovat prostřednictvím nejlepší aplikace na nákup kryptoměn, tak se musíte nejdříve zaregistrovat u obchodní platformy, která tyto služby poskytuje. Dnes již existuje spousta kryptoměnových burz, ze kterých si můžete vybrat. Tyto burzy se ovšem velmi liší cenou a tím, jaké poplatky si účtují. Abychom vám pomohli s výběrem, zúžili jsme seznam na několik těch nejlepších burz kryptoměn poskytujících nejlepší aplikace na nákup kryptoměn v České republice.

1. Binance – naprosto nejlepší aplikace na nákup kryptoměn

Kryptoměnová burza Binance je nejznámější a největší burzou na světě, jejíž služby aktuálně využívá více než 180 milionů uživatelů z celého světa. I přesto, že byla burza založena teprve v roce 2017, tak už si dokázala vybudovat absolutní prvenství jako největší kryptoměnová burza na světě podle objemu obchodování, přičemž i zaujímá nadpoloviční podíl na trhu CEX. Denně vykoná transakce v hodnotě okolo 65 miliard dolarů.

Aplikace kryptoměnové burzy Binance patří mezi naprosto nejlepší aplikace na nákup kryptoměn na trhu

Binance nabízí velký výběr

Pokud si kladete otázku, jaká je nejlepší aplikace na nákup kryptoměn, tak právě aplikace burzy Binance by mohla tou správnou volbou. Největší výhodou této burzy je totiž její pestrá nabídka kryptoměn, služeb a produktů, ze které si rozhodně každý vybere. Aktuálně podporuje více než 600 kryptoměn s tím, že součástí nabídky je i její nativní token Binance Coin (BNB). Uživatelé zde mohou rovněž i nakupovat, obchodovat nebo držet kryptoměny, začít těžit kryptoměny pomocí Binance POOL či si vzít v případě potřeby krypto půjčku. V nabídce však najdeme i možnost obchodování derivátů, jako jsou futures nebo opce a P2P obchodování. Dokonce se říká, že mobilní aplikace Binance nabízí mnohem více funkcí a nástrojů a je daleko více přehlednější než samotná webová platforma.

Zajímavost: Během minulého roku zažil trh s NFT velký boom. Celkový zobchodovaný objem sahá až k 8,8 miliardám dolarů, přičemž 60 % objemu je přiřazováno kategorii umění a sběratelství a zbývajících 40 % objemu hernímu NFT.

Kolik zaplatíte na poplatcích?

Co se týče poplatků, tak má burza v tomto ohledu poměrně konkurenční výhodu, jelikož provize činí pouhých 0,1 % za obchod. Tento poplatek navíc ještě můžete dále snížit. Naopak za použití vaší debetní/kreditní karty si připlatíte, a to obvykle ve výši 2 %. 

Výhody:

 • Největší kryptoměnová burza z hlediska objemu obchodů na světě
 • Podporováno je více než 600 kryptoměn
 • Provize z obchodování jen 0,1 %
 • Skvělá pověst na kryptoměnové scéně
 • Přes 180 milionů spokojených uživatelů
 • Průměrný denní objem obchodů je okolo 65 miliard dolarů
 • Ideální pro pokročilé obchodníky, kteří hledají sofistikované nástroje a funkce

Nevýhody:

 • Není vhodná pro začínající investory
 • Poplatek za platbu kartou ve výši 2 %

ZAČNĚTE OBCHODOVAT NA BINANCE

2. Bybit – komplexní burza s vlastní mobilní aplikací na nákup kryptoměn

Mladá a komplexní kryptoměnová burza Bybit nabízí uživatelům nespočet nástrojů, funkcí, služeb a výhod. Velkým plusem burzy je její přehlednost a uživatelská přívětivost, díky čemuž je vyhledávanou burzou jak mezi začátečníky, tak i zkušenými obchodníky a investory. V současné době činí průměrný denní objem obchodování na burze více než 10 miliard dolarů, což jí řadí mezi TOP 20 krypto burz na světě. Na rozdíl od jiných větších krypt burz ovšem nevyžaduje KYC pro obchodování, což může být pro mnoho uživatelů rozhodující plusový bod, proč zvolit právě tuto burzu.

Aplikace krypto burzy Bybit se dlouhodobě řadí mezi nejlepší aplikace na nákup kryptoměn

Co nabízí a jaké má poplatky?

Bybit nabízí uživatelům široký výběr z více než 250 nejpopulárnějších kryptoměn, avšak tím její nabídka zdaleka nekončí. Kromě toho lze na burze najít i spotové a derivátové obchodování, nespočet finančních produktů, které umožňují uživatelům úročení kryptoměn například prostřednictvím oblíbeného produktu Bybit Savings, krypto půjčky nebo obchodování s NFTCo se týče poplatků, tak mezi ty vyšší poplatky patří například poplatek za výběr kryptoměn skrze blockchain nebo poplatek za přímý nákup kryptoměn pomocí platební karty a naopak mezi ty nižší poplatky patří třeba poplatek za obchodování na spotové burze a poplatek za obchodování na derivátové burze. Bybit si však neúčtuje žádný poplatek za vklad kryptoměn.

Výhody:

 • Široký výběr kryptoměn
 • Více než 20 milionů aktivních uživatelů
 • Pákový efekt 1:100
 • Zákaznická podpora k dispozici 24/7
 • Přes 20 jazykových mutací
 • Bezpečná burza kryptoměn
 • Skvělá a uživatelsky přívětivá mobilní aplikace

Nevýhody:

 • Není k dispozici český jazyk
 • Poměrně mladá burza
 • Poplatek za výběr kryptoměn

ZAČNĚTE NAKUPOVAT KRYPTOMĚNY NA BYBIT

3. Gate.io – nejlepší aplikace na nákup kryptoměn s bohatým programem odměn

Kryptoměnová burza Gate.io patří mezi TOP 20 největších burz na světě. Zároveň se jedná o velmi stabilní a vyhledávanou burzu, která na trhu působí už od roku 2013. Nutné je také poznamenat, že od té doby její služby a funkce objevuje stále více uživatelů, kteří oceňují především její bohatý program odměn a sofistikované finanční služby. Na rozdíl od jiných velkých krypto burz u Gate.io není nutné provést KYC ověření při zakládání účtu. Proces KYC bude zapotřebí provést až v okamžiku, kdy si uživatel bude chtít vybrat finanční prostředky ze svého obchodního účtu.

Aplikace Gate.io patří mezi nejlepší aplikace na nákup kryptoměn na trhu
d

Co nabízí?

Aplikace Gate.io vyniká hlavně rychlým, snadným a bezpečným nákupem a prodejem kryptoměn, který lze provádět 24/7. Rovněž i nabídka kryptoměn je opravdu velmi pestrá, jelikož si uživatelé mohou vybrat z více než 1 700 kryptoměn, včetně nově uvedených altcoinů, které třeba u jiných burz v daný okamžik ještě ani nejsou k dispozici.

Nebojte se poplatků

Poplatky u Gate.io začínají ve výši 0,2 %. Ovšem i v tomto případě se nejedná o fixní výši poplatku, protože uživatel má hned několik možností, jak si jej může snížit. Burza totiž nabízí držitelům svého nativního tokenu ($GT) snížení poplatků. Kromě toho si mohou uživatelé snížit poplatky i prostřednictvím nejrůznějších soutěží, účastní v propagačních akcích nebo získáním bodů za splněný stanovených úkolů.

Výhody:

 • Nabízí přes 1 700 kryptoměn k obchodování
 • Řadí se mezi TOP 20 největších krypto burz na světě
 • Pořádá velmi často nejrůznější soutěže
 • K dispozici je obrovská škála funkcí a nástrojů
 • Nízké poplatky za obchodování
 • Není vyžadován KYC
 • Zákaznická podpora 24/7

Nevýhody:

 • Několikrát již byla terčem hackerů
 • Nepodporuje český jazyk

ZAČNĚTE NAKUPOVAT KRYPTOMĚNY NA GATE.IO

Žádná z uvedených burz kryptoměn nesplňuje Vaše požadavky a stále si lámete hlavu, jaká je ta nejlepší aplikace na nákup kryptoměn? Nezoufejte, představíme Vám ještě několik kryptoměnových burz, ze kterých si jistě vyberete!

4. MEXC – populární krypto burza s nadupanou mobilní aplikací

Kryptoměnová burza MEXC je sice na poli digitálních aktiv jednou z těch mladších, jelikož byla založena teprve 2018, ale i přesto už obsluhuje více jak 10 milionů spokojených uživatelů ze 170 zemí světa. Tuto burzu si oblíbili především nováčci v kryptoměnovém světě, protože jim nabízí snadný a rychlý přístup k nákupu a prodeji kryptoměn, přehlednou platformu a přívětivé uživatelské rozhraní, ve kterém se dokážou rychle zorientovat. Pokud tedy hledáte nejlepší aplikace pro nákup kryptoměn, které umožňují i nákup málo známých či úplně nových kryptoměn, tak aplikace MEXC by mohla být pro vás ta pravá. Každý týden totiž do své nabídky zařazuje nově zalistované tokeny, které by mohly mít v budoucnu velký potenciál. Jako investoři jistě oceníte i fakt, že platforma a mobilní aplikace burzy je schopna skvěle fungovat i v zemích, které mají velmi přísné regulace, jako je například Austrálie, Kanada nebo Spojené státy americké.

Mobilní aplikace krypto burzy MEXC mnoho obchodníků a investorů řadí mezi nejlepší aplikace na nákup kryptoměn, které lze na trhu najít

Nabídka kryptoměn

Obchodníci a investoři si jak na webové platformě, tak i v mobilní aplikaci mohou vybírat z více než 1 700 kryptoměn a 2 600 párů, přičemž burza dokáže zpracovat až 1,4 milionu transakcí za sekundu. Součástí aplikace je i kryptoměnová peněženka MEXC, která funguje jako “cold” i “hot” peněženka, díky čemuž mohou uživatelé své kryptoměny zde nejen ukládat, ale také je spravovat nebo převádět na další měny.

Poplatky

Další výhodou burzy MEXC jsou i velmi nízké poplatky, díky kterým se stává stále vyhledávanější kryptoměnovou burzou. Konkrétně u spotového obchodování jsou maker poplatky 0 % a taker pouhých 0,1 % a u futures poté maker 0 % a taker poplatky jen 0,01 %.

Výhody:

 • Nabízí přístup k více než 1 700 kryptoměnám
 • Velmi nízké poplatky
 • Oblíbená a bezpečná kryptoburza
 • Přehledná mobilní aplikace
 • Vlastní kryptoměnová peněženka
 • 0% spot trading poplatky
 • Možnost stakingu

Nevýhody:

 • Malý výběr vzdělávacích zdrojů
 • Vysoké poplatky za výběr
 • Podporuje pouze fiat měny USD, EUR a GBP

ZAČNĚTE NAKUPOVAT KRYPTOMĚNY NA MEXC

5. OKX – nejuniverzálnější krypto burza s přehlednou mobilní aplikací

Kryptoměnová burza OKX se dlouhodobě řadí mezi ty největší kryptoměnové burzy z hlediska objemu obchodů. Mezi širokou veřejností je tato burza rovněž známá i jako jedna z nejuniverzálnějších burz na světě, kde všichni najde přesně to, co ke svému investování a obchodování aktuálně potřebují. K dnešnímu dni burzu využívá přes 50 milionů uživatelů oceňujících především její pestrou nabídku kryptoměn, služeb a nástrojů. Pro obchodníky a investory na cestách má burza ke stažení i skvělou mobilní aplikaci, která je velmi přehledná, všestranná a uživatelsky přívětivá. Kromě toho si ovšem na své přijdou i milovníci decentralizovaných způsobů, kteří spolu se standartním obchodováním na DEX na OKX zde najdou i swap obchodování, farm pooly, pooly likvidity či decentralizované peněženky.

Součástí nabídky kryptoměnové burzy OKX je rovněž i nejlepší aplikace na nákup kryptoměny

Co nabízí a jaké jsou poplatky?

U OKX mohou obchodníci a investoři například využít spotové obchodování, obchodování s deriváty, maržové obchodování, cloudové služby, decentralizované opce s OKXChain, mining pooly nebo krypto půjčky. Co se týče poplatků, tak ty jsou rovněž velmi nízké. Pro valnou většinu uživatelů jsou maker poplatky ve výši 0,08 %, taker poplatky 0,1 % a poplatky u interních vkladů a výběru 0 %.

TIP: Chcete se dozvědět, jak investovat do bitcoinu? Pak právě pro Vás je tento článek.

Výhody:

 • Nabízí přístup k několika stovkám kryptoměn
 • Vyhledávaná a bezpečná burza
 • Přehledná mobilní aplikace
 • Přehledná mobilní aplikace
 • Krytí futures aktiv
 • Možnost pasivního příjmu

Nevýhody:

 • Vyžaduje KYC
 • Nepodporuje směnu fiat měny

ZAČNĚTE NAKUPOVAT KRYPTOMĚNY NA OKX

6. Margex – nejlepší aplikace na nákup kryptoměn, která rovněž umožňuje i obchodování futures s pákou 1:100

Kryptoměnová burza Margex je nejmladší z výši uvedených krypto burz na trhu. Avšak i přesto těmto velkým hráčům dokáže skvěle konkurovat, což dokazuje i několik milionů uživatelů, kteří si ji vybrali za svůj druhý domov. Hlavním tahákem burzy je možnost obchodování futures s finanční pákou až 1:100 aktuálně u osmi nejznámějších kryptoměn. Dalšími plusy poté jsou i nízké spready, vysoké zabezpečení a uživatelsky přívětivé a transparentní rozhraní. Nadšenci do kryptoměn zcela jistě také ocení, že držené kryptoměny jsou vždy uloženy na hardwarových peněženkách burzy, což zajišťuje maximální bezpečnost.

Neméně zajímavou možností, jak nakupovat kryptoměny, je i prostřednictvím nejlepší aplikace na nákup kryptoměn od burzy Margex

Co nabízí a s jakými poplatky počítat?

Na Margex si přijdou na své jak úplní krypto začátečníci, pro které je připravena například funkce demo účet, tak i profesionální obchodníci a investoři, kteří si zde mohou vybrat z pestré nabídky služeb a nástrojů, přičemž mezi ty nejoblíbenější patří staking nebo copy trading. Co se týče poplatků, tak si burza neúčtuje žádný poplatek za výběr nebo vklad, a i výše ostatních poplatků se řadí mezi ty poměrně nízké. Třeba maker poplatky pro limitní příkazy jsou okolo 0,019 % a taker poplatky pouze ve výši 0,060 %.

Výhody:

 • Obchodování s deriváty
 • Mnoho pokročilých funkcí a nástrojů
 • Pákový efekt 1:100
 • Zákaznická podpora k dispozici 24/7
 • Možnost stakingu
 • Uživatelsky přívětivá mobilní aplikace

Nevýhody:

 • Není k dispozici český jazyk
 • Jedna z nejmladších krypto burz

ZAČNĚTE NAKUPOVAT KRYPTOMĚNY NA MARGEX

Závěr

Po přezkoumání desítek známých poskytovatelů jsme zjistili, že nejlepší aplikace na nákup kryptoměn nabízí Binance. Je to proto, že platforma je bez provizí, nabízí několik stovek různých kryptoměn a umožňuje vkládat prostředky debetní/kreditní kartou, bankovním převodem nebo elektronickou peněženkou. Zároveň se jedná o velmi bezpečnou a přehlednou aplikaci, ve které obchodníci a investoři vždy najdou přesně to, co ke svému nákupu a prodeji kryptoměn aktuálně potřebují. 

FAQ (Často kladené otázky)

Co je obchodování s kryptoměnami?

Jaké jsou možnosti obchodování s kryptoměnami?

Podle čeho si vybrat nejlepší aplikace na nákup kryptoměny?

Jaká je nejlepší aplikace na nákup kryptoměn?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.