Friday, June 21, 2024

Bitcode Prime Recenze pro rok 2024 – Lze vydělat nebo je to podvod?

Zorientovat se ve světě kryptoměn je pro mnoho obchodníků stále ještě dosti složité. Cena kryptoměn se může každý den změnit až o desítky procent, a to i kvůli naprostým maličkostem, jako je například jeden tweet. Může se tedy lehce stát, že obchodník koupí určité kryptoměnové aktivum a druhý den je třeba hned o 20 % chudší. V dnešní době však už existují nástroje, které jak zdatným obchodníkům, tak i úplným začátečníkům otevírají možnost vstupu na trh, a dokonce prý i snižují riziko ztráty kapitálu. Mezi takovéto nástroje patří rovněž i Bitcode Prime.

Avšak stále tu rezonuje ono “prý” nebo “údajně”, které v mnoha obchodnících vyvolává značné obavy. Tato recenze se proto na tohoto obchodního robota podívá více zblízka a pokusí se odhalit, zda se jedná o spolehlivý nástroj nebo jen o další podvod.

Přehled o Bitcode Prime

V tabulce níže jsou uvedeny všechny důležité informace o této obchodní platformě.

Typ platformy Bitcoinový robot
Podporované kryptoměny BTC, BCH, XRP, ADA, NEO, IOTA, EOS
Údajná míra úspěšnosti Nespecifikovaná
Trvání výběru prostředků 24 hodin
Minimální vklad 250 $

Navštívit Bitcode Prime

Co je to Bitcode Prime?

Jedná se o platformu, která na základě komplexní analýzy je schopna předpovědět budoucí cenu kryptoměn. Tuto schopnost pak následně využívá k dosažení zisku pro své uživatele. Jinými slovy se to dá shrnout asi takto – platforma za uživatele automaticky obchoduje a vydělává, aniž by on sám musel nějak zasahovat. Po ukončení každého obchodu jsou následně vždy všechny peníze (včetně zisků) poslány zpět na obchodní účet uživatele, kde už s nimi může uživatel opět nakládat podle sebe.

Jedním z plusů platformy je, že robot nabízí dosti širokou škálu dostupných druhů aktiv, co se týče kryptoměn k obchodování. Kromě toho, že podporuje Bitcoin a Ethereum, tak tam uživatel dále najde i Ripple, Neo, Cardano, EOS či IOTA. Tím, že nabízí místo jednoho aktiva hned aktiv sedm, čímž se výrazně odlišuje od své konkurence, poskytuje svým uživatelům mnohem větší potenciál zisku.

Bitcode Prime

Důležité je také zmínit fakt, že si robot podle informací z oficiálních webových stránek neúčtuje žádné poplatky. Jedná se tak o další odlišení se od konkurence, jelikož je i toto mezi obchodními platformami tohoto typu docela vzácné. Nevyžaduje se tedy poplatek za registraci, za obchodování, za vklad a výběr a nechce ani žádné provize. Používání robota je tak pro uživatele zcela zdarma. Ovšem samotné obchodování už nějakým způsobem zpoplatněno je. Tyto poplatky si však účtují už samotní makléři, což Bitcode Prime již nemůže ovlivnit.

Na druhou stranu zatím nejsou nikde dostupné bližší informace o tom, jak je robot v obchodování úspěšný. To je zase mínusem této platformy, jelikož jiné platformy zveřejňují míru úspěšnosti predikce (počet úspěšných obchodů/celkový počet obchodů), která toho dost napoví. U Bitcode Prime jsou tak uživatelé alespoň prozatím odkázáni pouze na vlastní testování.

V neposlední řadě stojí také rozhodně za zmínku, že krypto roboti sice byli sestrojeni k tomu, aby co nejvíce minimalizovali riziko ztráty při obchodování, avšak toto riziko stále nemohou zcela odstranit. Proto je maximálně důležité, aby uživatelé jednali v souladu se základními investičními pravidly a každý svůj obchod řádně a důkladně promysleli.

Jak Bitcode Prime funguje?

Celý proces funguje na základě nepřetržitého porovnávání, zkoumání, analyzování a vyhodnocování. Dá se tak říci, že se jedná o velmi komplikovaný proces. Většině obchodníkům jsou už jistě známy mnohé teorie tvrdící, že se ceny na trzích chovají podle určitých vzorců. Těmto vzorcům se také říká indikátory a signály a jsou objevovány a posuzovány technickou analýzou grafů. Bohužel toto zkoumání a porovnávání zabere obchodníkům velké množství času, zvlášť v případě, že by se mělo jednat hned o sedm různých titulů. Proto vývojáři Bitcode Prime přišli s algoritmem, který automaticky monitoruje trh a hledá v něm vzorce pohybu ceny.

Bitcode Prime se však od jiných robotů liší také v tom, že do něho byla implementována i umělá inteligence, která dokáže hledat a porovnávat signály ještě daleko lépe. Díky tomu tak může obchodníkovi tento robot nabídnout hned několik obchodních strategií a to od těch nejjednodušších až po ty velmi komplikované. Pro ilustraci si popíšeme v následujících řádcích jednu z těch základních strategií, kterou je “koupit dole, prodat nahoře” neboli koupit za nízkou cenu a prodat za cenu vysokou.

Bitcode Prime

Pro mnohé se tato strategie může zdát dost triviální ovšem pro Bitcode Prime a jeho schopnost předpovídat budoucí ceny na trhu je skvělá. Když algoritmus zjistí, že by měla cena pozorovaného aktiva vzrůst, tak ji nakoupí a čeká, než se kapitálově zhodnotí portfolio uživatele. Poté co proběhne zvýšení cenu, začne vyhlížet indikátory pro její pokles, přičemž okamžitě po detekci aktivum prodá a hodnotu portfolia si tak zachová.

Na první pohled se tento proces může jevit jako velmi jednoduchý a zřetelný, ale opak je pravdou. Skrývají se za ním tisíce hodin programování a testování. Robot také dle informací z oficiálních stránek podporuje paralelní obchodování, což znamená, že obchodník může mít otevřených více pozic najednou, čímž opět zvyšuje potenciál zisku pro jeho uživatele.

Suma sumárum, po sečtení výše zmíněných výhod se tato platforma jeví jako velmi efektivní a poměrně vysoce výdělečná. Kromě toho ještě Bitcode Prime podporuje obchodování jedné z 12 nejlepších kryptoměn k investování v roce 2024. Platforma se sice zaměřuje především na aktivní obchodování, ale pokud by obchodník zatoužil po automaticky spravované dlouhodobé investici s vysokým potenciálem růstu, tak tato kryptoměna mu to může nabídnout.

Hlavní výhody Bitcode Prime

V sekci níže je uvedeno hned několik hlavních výhod platformy Bitcode Prime a rovněž i funkce, které tato platforma obchodníkům přináší na rozdíl od konkurence, což může být další z důležitých ukazatelů, že tento robot je pro obchodníka ten správný.

Obchodování s kryptoměnami 24/7

Bitcode Prime v současné době analyzuje trhy celkem sedmi různých kryptoměn a čeká na tu nejlepší příležitost ke zhodnocení vkladů svých uživatelů. Velkou výhodou tohoto robota je i to, že na rozdíl od ručního obchodování, které je možné provádět maximálně několik hodin denně, je robot schopný být zapnutý a zároveň i ve střehu bez problému celý den. Díky tomu tak obchodníkovi neunikne žádná příležitost během celého roku.

Bitcode PrimeTento robot také ke svému nepřetržitému fungování nepotřebuje, aby měl obchodník neustále zapnutý svůj počítač, což je další obrovská výhoda. Robot tedy funguje nepřetržitě, i když je počítač obchodníka vypnutý a to proto, že veškeré výpočty probíhají na počítačích společnosti Bitcode Prime. Tyto počítače mají totiž extrémní výkon a dokáží zpracovávat gigabity informací za sekundu. Obchodník si tak v klidu může kdykoliv svůj počítač vypnout a přesto mít pořád kontrolu nad trhy.

Rychlost obchodů

Rychlost obchodů je další velkou předností Bitcode Prime, jelikož dokáže vypsat obchodní příkaz za pouhých několik milisekund, čímž zároveň zajistí obchodníkovi při obchodování maximální návratnost a minimální riziko. Aby však rychlost obchodování ještě více maximalizoval, tak automaticky přiřadí obchodníkovi brokera sídlícího v České republice. Toto je také jedna z věcí, díky které údajně dosahuje skvělých výsledků, jenž platformu řadí mezi jedny z nejlepších na trhu s obchodovacím softwarem.

Nevyžaduje žádné zkušenosti

Pro mnoho obchodníků může být, hlavně v jejich začátcích, odrazující složité uživatelské prostředí. Toho si byla platforma dobře vědoma, a proto se rozhodla svým uživatelům nabídnout jednoduché uživatelské prostředí, ve kterém se i podle recenzí zvládne zorientovat i úplný začátečník. Z recenzí uživatelů jasně vyplývá, že jsou veškerá nastavení dobře a jasně popsaná, grafy přehledné a jednoduché, tabulky jsou bez zbytečných informací, tedy zcela ideální nejen pro nováčky na trhu s kryptoměnami. Pro české uživatele bohužel není dostupná platforma v českém jazyce.

Platforma ovšem myslela i na už velmi zkušené obchodníky, kterým nabízí mnoho nastavení, jenž si lze přizpůsobit své vlastní investiční strategii. Obchodníci si mohou upravit například denní investovaný objem, maximální investovanou částku, podstupované riziko a mnoho dalšího. Kromě toho také platforma nabízí celou řadu užitečných informací a statistik o aktuálním dění na trzích.

Demo účet

Každý uživatel má rovněž na platformě k dispozici zdarma demo účet, který mu umožňuje vyzkoušet si funkčnost onoho robota. Demo účet poskytuje prostředí, které je sice naprosto totožné s obchodováním na trhu, ale uživatel má k dispozici fiktivní peníze. Nejčastěji obdrží uživatel účet se 100 000 dolary a poté již může začít libovolně investovat, zkoušet nové obchodní strategie či zkoumat chování trhu. Důležité je však upozornit na to, že všechny zisky a ztráty nejsou opravdové.

Díky demo účtu, ale mohou obchodníci dobře otestovat funkčnost programu a to ještě předtím, než začnou obchodovat s reálnými penězi. Uživatelům to mimo jiné také umožňuje si pohrát s nastavením a hlavně naučit se pracovat s robotem. To pak ve finále, respektive už na reálném účtu, může přinést ono kýžené ovoce. Demo účet je dostupný pro všechny uživatele, i ty z České republiky, zdarma. Funkce se však zpřístupní až po prvním vkladu.

Rychlé výběry

Obchodníci jistě také uvítají rychlé vyřizování žádostí o výběr finančních prostředků. Na rozdíl od některých konkurenčních platforem, které vyřizují žádosti až po několika dnech, Bitcode Prime si výběry klade za svou prioritu a obchodníci tak na ně nemusejí dlouho čekat. Vesměs přijdou obchodníkovi peníze zpět na jeho účet do 24 hodin od zažádání, a to bez jakýchkoliv poplatků.

Navštívit Bitcode Prime

Poplatky Bitcode Prime

Obchodníky Bitcode Prime nic nestojí. Toto tvrzení může sice u mnoho lidí vyvolat nedůvěru ovšem podle oficiálních stránek si tato platforma opravdu neúčtuje nic za používání a vedení účtu, obchodování, vklady a výběry, neaktivitu, zkrátka je zdarma. Jediný požadavek, který po obchodníkovi požaduje, je minimální vklad ve výši 250 dolarů. Tento vklad je vyžadován pro začátek jeho obchodování. Pokud by však byl obchodník s produktem nespokojen, může si kdykoliv bez dalších nákladů tuto částku vybrat.

Poplatky za vedení účtu Žádné
Poplatek za vklady a výběry Žádný
Poplatek za obchodování Žádný

Je Bitcode Prime podvod?

Je Bitcode Prime opravdu spolehlivý produkt, nebo se jedná opět o další podvod snažící se přiživit na současné popularitě kryptoměn? Na tuto otázku si musí najít odpověď každý obchodník sám a to nejlépe na základě své vlastní zkušenosti. Co se týče nás, tak my jsme na tuto otázku nedokázali na základě výše popsaných skutečností odpovědět se 100% přesností. Shrňme si, co jsme zjistili.

Bitcode Prime nabízí každému obchodníkovi zdarma kryptoměnového robota, který dokáže analyzovat sedm různých kryptoměn naráz. Jeho algoritmus je založený na umělé inteligenci, který za uživatele údajně dokáže automaticky obchodovat, čímž mu ušetří mnoho času.

Recenze na Bitcode Prime jsou skrze pozitivní, což je na robota obchodujícího s kryptoměnami dosti nezvyklé. Otázkou je, zda jsou tyto recenze relevantní. Každopádně funkčnost robota si může každý obchodník vyzkoušet na vlastní kůži pomocí demo účtu, který je k dispozici na platformě pro všechny uživatele zdarma.

Pokud by však obchodník nebyl s vzhledem, fungováním, výkonem či nastavením robota spokojený, tak může podle oficiální stránky Bitcode Prime kdykoliv zažádat o vrácení minimálního vkladu zpět na jeho účet. Obchodník, který by rád vyzkoušel tohoto robota, vesměs nemá co ztratit. Ovšem vřele doporučujeme, aby si každý obchodník nejdříve provedl svůj vlastní průzkum a případnou investici si řádně promyslel ještě předtím, než pošle někam své finanční prostředky.

Navštívit Bitcode Prime

Minimální vklad do Bitcode Prime

Každý obchodník, který bude chtít začít obchodovat na této platformě, bude muset nejdříve vložit částku alespoň 250 dolarů. Podle Bitcode Prime se totiž jedná o minimální částku, na kterou jsou algoritmy optimalizovány, jelikož by údajně s nižším vkladem nebyly schopny dosáhnout tak vysoké úspěšnosti. Požadavek na minimální vklad však není žádnou novinkou. Minimální vklad ve výši 250 dolarů například požadují i automatizované platformy jako Bitcoin Era či Bitcoin Loophole.

Obchodník se tak nemusí obávat, že by o svůj vklad přišel. Oficiální stránky Bitcode Prime totiž uvádějí, že obchodník může tyto finanční prostředky v případě své nespokojenosti vybrat a to bez jakýchkoliv dalších poplatků. To obchodníkům umožňuje si robota dobře a bezplatně vyzkoušet v demo účtu, aniž by riskoval ztrátu svých finančních prostředků.

Zákaznická podpora Bitcode Prime

Platforma Bitcode Prime jako jedna z mála poskytuje svým uživatelům bezkonkurenční zákaznickou podporu. Poté co se uživatel zaregistruje, mu bude automaticky přidělen vlastní manažer, který mu pomůže v jeho začátcích na platformě, vysvětlí ovládání robota a popíše vše potřebné. Jde tak o velmi důležitou podporu a zdroj informací v případě jakýchkoliv nesrovnalostí.

Po úvodní konzultaci bude mít obchodník následně manažera k dispozici na e-mailu pro případ, že by se v průběhu užívání robota vyskytl nějaký problém či by mu nebylo něco jasné. Důležité je si však také uvědomit, že tento manažer se stará o vícero účtů/obchodníků, a proto nemusí odpovědět vždy okamžitě.

Jak začít používat Bitcode Prime

Pokud by se obchodník rozhodl pro využívání platformy Bitcode Prime, tak níže je krátký návod na registraci a začátek obchodování na platformě z České republiky.

Krok 1: Zaregistrujte se do Bitcode Prime

Ze všeho nejdříve je nutné si založit účet na oficiálních webových stránkách Bitcode Prime. Vyplní se formulář se základními údaji, jako je jméno a příjmení, e-mail a telefonní číslo obchodníka a poté Bitcode Prime obchodníkovi automaticky přidělí jednoho z brokerům, na jehož platformě si bude muset následně založit obchodní účet. Tento proces se však vždy liší podle makléře, takže v případě nějakých problémů či nesrovnalostí je nutné se obrátit přímo na společnost dané platformy.

Bitcode PrimeNavštívit Bitcode Prime

Krok 2: Vložte prostředky

Po založení a ověření účtů, může na ně obchodník vložit své finanční prostředky. Minimální výše vkladu činí 250 dolarů a je bez dalších dodatečných poplatků. Vklad lze provést kreditní či debetní kartou, bankovním převodem nebo několika e-peněženkami.

Krok 3: Vyzkoušejte demo účet

Všem obchodníkům vřele doporučujeme, před zahájením obchodování s reálnými peněžními prostředky, vyzkoušet si funkčnost a nastavení robota na demo účtu. Jde o otestování bez rizika ztráty kapitálu.

Krok 4: Začněte obchodovat s Bitcode Prime

Pokud si je obchodník nastavením robota zcela jistý a již nemá žádné pochybnosti, může se tak pustit do obchodování na reálném trhu. Informace o tomto robotovi však nemůžeme s jistotou ověřit, proto prosím dodržujte základní pravidla investování a dbejte na fakt, že robot vám výdělek nemůže zaručit.

Slova závěrem

Jelikož tato recenze byla poněkud rozsáhlá, tak si nyní uděláme menší shrnutí. Bitcode Prime je automatizovaná platforma, která je schopná předpovídat budoucí cenové pohyby vybraných kryptoměn. Tyto vybrané kryptoměny dokáže obchodovat jménem uživatele, čímž mu může přinést zisk. Používání platformy je zdarma. Bitcode Prime si rovněž ani neúčtuje žádné poplatky ani provize za obchodování.

Bitcode Prime

I přesto, že všechno zní velmi slibně, tak bohužel nemůžeme vše s naprostou jistotou ověřit. Obchodníkovi proto nezbývá nic jiného, než si vše ověřit sám s pomocí demo účtu. Platforma také dále nabízí možnost vrácení vkladu v případě, že by obchodník nebyl spokojen s fungováním robota.

Pokud obchodník stále hledá svého věrného pomocníka pro obchodování s kryptoměnami, tak stačí už jen kliknout na tlačítko níže a svého nového parťáka přivítat.

Navštívit Bitcode Prime

Často kladené otázky

Je Bitcode Prime podvod?

Jakých zisků může obchodník dosáhnout s Bitcode Prime?

Kolik Bitcode Prime stojí?

Je používání Bitcode Prime riskantní?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.