Friday, June 21, 2024

Recenze Bitcoin iFex 360 Ai 2024 – jedná se o podvod nebo ne?

Ať už jste v obchodování s kryptoměnami noví nebo zkušení veteráni, kteří chtějí být ziskovější, může vám pomoci automatizovaná obchodní platforma.

Bitcoin iFex 360 Ai tvrdí, že dokáže rozpoznat technické ukazatele pro Bitcoiny a další populární kryptoměny a poté s nimi obchodovat jménem uživatele. Podle webu platformy je trading bot zcela zdarma k použití a je schopen obchodovat 24 hodin denně.

Je tedy tato platforma pro automatizované obchodování podvod nebo legitimní? Vše, co obchodníci potřebují vědět o této platformě, probereme v naší recenzi Bitcoin iFex 360 Ai.

Bitcoin iFex 360 Ai – základní informace

Začněme rychlým přehledem klíčových funkcí platformy, které jsme našli.

Typ platformy Platforma pro obchodování s BTC a kryptoměnami
Podporované kryptoměny BTC, ETH, BCH, BNB, LTC, DASH a další
Doba výběru prostředků Okamžitě přes kryptoměny, 12-24 hodin fiat
Minimální vklad 250 dolarů

NAVŠTIVTE Bitcoin iFex 360 Ai

Co je Bitcoin iFex 360 Ai?

Podle webové stránky je tato platforma automatickým systémem pro obchodování s kryptoměnami. Tvrdí, že je schopna identifikovat potenciálně zisková technická nastavení v cenových grafech pro desítky populárních kryptotokenů. Jakmile je Bitcoin iFex 360 Ai identifikuje, může provést obchod od začátku do konce automaticky jménem obchodníka.

To znamená, že obchodníci nemusí dělat mnoho, aby mohli obchodovat s tímto botem. Podle Bitcoin iFex 360 Ai nemusí obchodníci trávit celý den zkoumáním obchodů nebo dokonce sledováním systému. Tato platforma může fungovat samostatně bez jakéhokoli dohledu nebo ručního zásahu.

Webové stránky Bitcoin iFex 360 Ai neposkytují žádné informace o historické úspěšnosti obchodního softwaru ani o přesnosti jeho obchodů. To není neobvyklé mezi automatizovanými platformami pro obchodování s kryptoměnami, protože mnozí dávají přednost utajení podrobností o svých vlastních obchodních algoritmech.

Platforma však tvrdí, že nabízí demo účet, který mohou obchodníci použít k testování, aniž by riskovali své vlastní peníze. Obchodníkům doporučujeme, aby využili demo účtu a naučili se, jak platformu efektivně používat, než riskují skutečné peníze.

Bitcoin iFex 360 Ai

Webová stránka Bitcoin iFex 360 Ai uvádí, že použití platformy je zcela zdarma. Obchodníci musí provést pouze minimální vklad ve výši 250 USD, peníze, které se používají k zahájení obchodování s kryptoměnami jménem uživatele. Bitcoin iFex 360 Ai neúčtuje poplatky za vklady ani výběry a dokonce ani nebere provize za úspěšné obchody.

Klady a zápory Bitcoin iFex 360 Ai

Připravili jsme chcete rychlý přehled výhod a nevýhod této obchodní platformy, který naleznete v tabulce níže.

Klady

  • Automatizuje obchody pro desítky populárních tokenů
  • Algoritmus může obchodovat 24/7
  • Žádné poplatky za vklad, výběr nebo obchodování
  • Nabídka demo účtu
  • Zákaznická podpora je poskytována 24/7

Zápory

  • Je vyžadován minimální vklad 250 USD
  • Málo informací o auditu nebo zpětném testování nebo podrobnosti o zakladatelích robota

NAVŠTIVTE Bitcoin iFex 360 Ai

Jak funguje Bitcoin iFex 360 Ai

Podle webové stránky Bitcoin iFex 360 Ai používá platforma umělou inteligenci (UI) k detekci ziskových obchodních nastavení na kryptotrhu. Zatímco podrobnosti o jejím algoritmu AI nejsou známy, je pravděpodobné, že algoritmus byl trénován na několikaletých údajích o cenách kryptoměn. Pomocí těchto dat může algoritmus zjistit, jaké cenové vzorce často předcházejí velkým cenovým pohybům směrem nahoru nebo dolů.

Trading bot tvrdí, že používá peníze na účtech obchodníků k provádění živých obchodů, jakmile rozpozná signální vzor. Trading bot otevírá pozici podle směru signálu. Poté jej v určitém okamžiku automaticky uzavře, pravděpodobně na základě cíle zisku, stop lossu nebo jiného cenového vzorce pro tento signál.

Podle webu platformy se pak peníze obchodníků vrací na jejich účty spolu s případným ziskem. Bitcoin iFex 360 Ai pak může peníze znovu použít k umístění dalších obchodů. Obchodníci mohou kdykoli vybírat prostředky ze svých účtů bez poplatků za výběr.

Web neposkytuje informace o pravděpodobnosti úspěchu nebo minulé míře úspěšnosti obchodů, které jeho systém provedl.

Klíčové vlastnosti Bitcoin iFex 360 Ai

Náš tým sestavující recenzi Bitcoin iFex 360 Ai identifikoval několik klíčových funkcí této platformy, podle tvrzení vývojářů platformy.

Desítky kryptotrhů

Podle webové stránky je tato automatizovaná obchodní platforma schopna obchodovat s desítkami špičkových kryptotokenů. Patří mezi ně Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Binance Coin, Dash a mnoho dalších oblíbených altcoinů. Není jasné, zda Bitcoin iFex 360 Ai obchoduje s tokeny přímo nebo obchoduje prostřednictvím krypto CFD, které nabízí mnoho brokerů.

Obchodování s více kryptoměnami může být výhodné, protože poskytují více příležitostí k obchodování. Navíc ne všechny coiny se pohybují stejným směrem ve stejnou dobu, což vytváří příležitosti k zajištění.

Jednoduché použití

Aplikace tvrdí, že její platformu mohou používat všichni obchodníci, včetně začátečníků, kteří nikdy předtím s kryptoměnami neobchodovali. Platforma je navržena tak, aby se dala snadno naučit a nevyžadovala žádné ruční zásahy do automatizovaných obchodů. Podle webu mohou noví obchodníci dokonce sledovat fungování platformy, aby se naučili obchodovat s kryptoměnami.

Demo účet

Bitcoin iFex 360 Ai nabízí demo obchodní účet, který si obchodníci mohou kdykoli aktivovat. Tento účet umožňuje obchodníkům sledovat obchody platformy a zisk nebo ztrátu, aniž by riskovali skutečné peníze. Pro obchodníky to může být dobrý způsob, jak vyhodnotit práci trading bota a naučit se bezpečně používat platformu.

Obchodníci si musí vytvořit účet, aby měli přístup k demo účtu.

Rychlé výběry

Podle webové stránky Bitcoin iFex 360 Ai jsou výběry do kryptoměnové peněženky zpracovány okamžitě. Výběry fiat měn na bankovní účet nebo kreditní kartu jsou zpracovány do 12-24 hodin. U žádné platební metody se neplatí žádné poplatky za výběr.

Poplatky za používání Bitcoin iFex 360 Ai

Bitcoin iFex 360 Ai tvrdí, že je zcela zdarma k použití. Podle webových stránek platformy neexistují žádné poplatky za vklad nebo výběr, žádné provize z obchodů a žádné poplatky za účet. Veškeré zisky, které obchodní systém generuje, se obchodníkům vrací v plné výši.

Ale podobně jako u jiných robotů pro automatické obchodování, jako Tesla Coin, vám bude prostřednictvím platformy brokera účtována provize za obchody, které software pro obchodování vaším jménem provádí.

Zde je rozpis poplatků trading bota.

Poplatky za vytvoření a vedení účtu Žádný
Poplatky za vklad/výběr Žádný
provize Žádný

NAVŠTIVTE Bitcoin iFex 360 Ai

Je Bitcoin iFex 360 Ai podvod?

Bitcoin iFex 360 Ai přináší spoustu působivých tvrzení. Je tedy platforma legitimní, nebo je to podvod? Podle webových stránek platformy jde o automatizovanou obchodní platformu, která využívá UI k zisku z cenových pohybů na kryptotrhu. To je něco, co ostatní automatizované obchodní platformy tvrdí, že to také dělají, a je to nakonec cílem většiny obchodníků.

Bitcoin iFex 360 Ai neposkytuje mnoho informací o tom, jak funguje jeho algoritmus, ani o jeho minulé úspěšnosti. To je však u automatizovaných obchodních platforem běžné, protože algoritmy jsou obchodním tajemstvím. Platforma tvrdí, že poskytuje demo účet, který mohou obchodníci použít k otestování výkonu.

Web neposkytuje posudky ani recenze od současných uživatelů. Recenze Bitcoin iFex 360 Ai na webech jako Trustpilot jsou obecně pozitivní, ale o recenzentech je málo informací. Trading bot je podle webu zcela zdarma k použití.

Bitcoin iFex 360 Ai samotná není regulována žádným úřadem. Je to proto, že se jedná o automatizovaného kryptoměnového trading bota a kus softwaru, který připojíte ke svému obchodnímu účtu. Musíte se však zaregistrovat u některého z jeho partnerských brokerů, abyste mohli využívat jeho obchodní strategie a službu pro obchodování kryptoměn

Minimální vklad Bitcoin iFex 360 Ai

Bitcoin iFex 360 Ai vyžaduje od obchodníků minimální vklad 250 USD. Podle webu platformy je tento vklad nutný k otevření obchodního účtu a zahájení obchodování jménem uživatele. Obchodníci mohou svůj minimální vklad kdykoli vybrat bez poplatků za výběr.

Bitcoin iFex 360 Ai – zákaznická podpora

K dispozici je nepřetržité oddělení zákaznické podpory, abyste nikdy nezůstali sami. Tým Bitcoin iFex 360 Ai se postará o to, aby vám váš automatizovaný obchodní robot dobře sloužil. Toto je jedna z mnoha skvělých funkcí tohoto bota, protože to znamená, že se obchodníci budou cítit pohodlně.

Pokud nejste zaregistrovaným uživatelem, můžete kontaktovat helpdesk Bitcoin iFex 360 Ai vyplněním formuláře podpory. Pro registrované uživatele je zákaznická podpora dostupná také prostřednictvím live chatu, telefonního čísla a e-mailu.

Jak používat Bitcoin iFex 360 Ai

Zde je shrnutí procesu, jak začít používat Bitcoin 360 AI:

Krok 1: Zaregistrujte se

Pokud chcete používat aplikaci Bitcoin iFex 360 Ai, je důležité důkladně prozkoumat platformu, abyste věděli, jak funguje, a byli si vědomi případných rizik.

Chcete-li vytvořit nový účet Bitcoin 360 AI, navštivte webovou stránku platformy a najděte registrační formulář v horní části stránky. Obchodníci musí zadat své jméno, e-mail a telefonní číslo.

Bitcoin iFex 360 Ai

Krok 2: Vložte prostředky

Obchodníci musí provést minimální vklad 250 USD, aby aktivovali svůj účet. Webová stránka platformy uvádí, že bankovní převody, kreditní karty, elektronické peněženky a kryptoměny jsou přijímány bez poplatků za vklad.

Krok 3: Použijte demo účet

Obchodníci mohou skočit přímo do živého obchodování, ale Bitcoin iFex 360 Ai doporučuje, aby začali s demo obchodováním, a naučili se používat platformu. To nabízí způsob, jak zjistit, jak algoritmus funguje, aniž byste riskovali skutečné peníze.

Krok 4: Začněte obchodovat

Jakmile si budou obchodníci jistí s používáním platformy, mohou aktivovat živé obchodování. Algoritmus bude pokračovat v identifikaci a provádění obchodů, ale nyní bude používat skutečné peníze z účtu uživatele.

NAVŠTIVTE Bitcoin iFex 360 Ai

Závěr

Bitcoin iFex 360 Ai poskytuje služby automatického obchodování na kryptoměnových trzích, což může být užitečné pro některé investory.

Obchodníci mohou přistupovat ke službám platformy, manuálně nastavit obchodní parametry a zdokonalovat strategie, které má robot provést. Vzhledem k tomu, že trhy s kryptoměnami běží 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, mohou obchodníci využít služeb robota k získání maximálních výhod ze svých obchodů.

Než začnete obchodovat, měli byste vždy provést důkladný průzkum obchodování obecně a trhů kryptoměn. To platí i pro automatizované obchodní služby. Vždy pamatujte: investujte opatrně, začněte postupně a investujte jen to, co si můžete dovolit ztratit.

NAVŠTIVTE Bitcoin iFex 360 Ai

Nejčastější dotazy

Co je Bitcoin iFex 360 Ai?

Je tato platforma legitimní trading bot?

Jak začít s Bitcoin iFex 360 Ai?

Jak Bitcoin iFex 360 Ai bezpečný?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.