Thursday, September 21, 2023

Nejlepší předprodej kryptoměn 2023 – Znáte tyto inovativní projekty?

Sektor kryptoměn se neustále vyvíjí. S tím, jak na trh vstupuje více projektů, investoři hledají možnost přístupu k levnějším tokenům před jejich uvedením na burzu. S ohledem na tuto skutečnost vám dnešní průvodce odhalí nejlepší předprodej kryptoměn, do kterého lze investovat v roce 2023.

Při vyhodnocování nových předprodejů kryptoměn sledujeme řadu různých metrik, abychom zajistili, že jsou legitimní, kromě toho, že rozebíráme případy použití tokenů a potenciální budoucí hodnotu.

Nejlepší předprodej kryptoměn: Souhrn

Níže uvádíme projekty, o kterých se domníváme, že by mohly v roce 2023 vybuchnout. Tento seznam počínaje celkově nejlepším předprodejem kryptoměn, do kterého lze investovat, naleznete níže.

 1. Love Hate Inu – Celkově nejlepší předprodej kryptoměn
 2. DeeLance – První decentralizovaná náborová Web3 platforma
 3. Ecoterra – Inovativní ekologická platforma s mechanismem Recycle-to-Earn
 4. Fight Out – Nejlepší Move-to-Earn projekt
 5. C+Charge – Ekologický projekt odměňující řidiče EV emisními povolenkami
 6. Metropoly – Projekt, který decentralizuje globální trh s nemovitostmi
 7. RobotEra – Nejlepší Metaverse projekt
 8. Calvaria – P2E karetní hra nyní zalistovaná na několika burzách
 9. Securedverse – Nejlepší projekt P2E FPS
 10. EstateX – Nejlepší projekt pro investice do nemovitostí
 11. Sleep Care – První kryptoměnový projekt s mechanismem „sleep-to-earn“

Navštivte nejlepčí přeprodej kryptoměn

Bližší pohled na nejlepší kryptoměnové předprodeje

Předprodej kryptoměn nabízí investorům příležitost zapojit se do slibného nového projektu ještě předtím, než bude představen široké veřejnosti. To znamená, že předtím, než investoři vloží své peníze do nové kryptoměny, měli by věnovat zvýšenou pozornost tomu, aby si našli informace o projektu a jeho rozsahu. Níže uvádíme recenze nejlepších předprodejů kryptoměn, které můžete právě teď vyzkoušet.

1. Love Hate Inu – Celkově nejlepší předprodej kryptoměn

Jste připraveni na nejlepší meme coin, který není jen zábavný, ale také vám umožní vydělat cenné tokeny? Seznamte se s Love Hate Inu (LHINU), nejlepší Vote-to-Earn platformou pro komunitu milující memy. S Love hate Inu jsou uživatelé odměňováni v kryptoměnách za staking a hlasování v anketách.

Ale není to jen o memech, platforma poskytuje komunitě jedinečnou příležitost zapojit se a vytvářet hlasování o široké škále témat, jako je politika, zábava a sociální problémy. Když se zapojíte do zdravých diskuzí, budete také vydělávat zdarma kryptoměny. A co víc, systém hlasování je postaven na technologii blockchain, díky čemuž je proces spravedlivý, transparentní a bezpečný. Můžete si tedy být jisti, že vaše hlasy a odměny jsou chráněny.

Tato meme kryptoměna je další Dogecoin a zavádí princip vote-to-earn

S Love Hate Inu platí, že čím více uzamknete a čím delší je doba stakingu, tím větší hlasovací sílu získáte. Připravte se tedy na zahájení hlasování a mezitím vydělávejte tokeny LHINU.

Při hledání nejlepšího předprodeje kryptoměn v roce 2023 je kromě toho, o čem je celý projekt, důležité podívat se také na případy použití tokenu. Love Hate Inu je první meme coinová Vote-to-Earn platforma na webu3, kde jsou uživatelé odměňováni.

Zapojte se do předprodeje Love Hate Inu a kupte si token na zvýhodněnou cenu, než tento meme coin V2E masivně vzroste. Pro více podrobností se připojte ke skupině Love Hate Inu Telegram a přečtěte si whitepaper LHINU.

Navštivte Love hate inu

2. DeeLance – První decentralizovaná náborová Web3 platforma

DeeLance je první síť Web 3 na světě, kde se mohou freelanceři a potenciální zaměstnavatelé spojit a spolupracovat. Platforma se skládá ze tří pilířů: NFT tržiště, Metaverse a náborové platformy. Společně se tyto tři komponenty mají stát vůbec první decentralizovanou náborovou platformou.

DeeLance je založena na technologii blockchain, díky které je tato platforma levnější a rychlejší, pokud jde o transakce. Na rozdíl od Upwork a Fiverr bude DeeLance účtovat nižší poplatky a umožní okamžité platební transakce, které budou bezpečné. Platforma je zálohována escrow účty podporovanými blockchainem, které ochrání zaměstnavatele i pracovníky před jakoukoli potenciální ztrátou.

FsyaKtGakAAuyL1

S DeeLance mohou freelanceři a zaměstnavatelé spolupracovat bez zprostředkovatelů, což zajišťuje spravedlivý systém, který funguje pro všechny strany. Nejlepší ze všeho je, že platby lze provádět pomocí kryptoměny DLANCE, takže nebudou účtovány žádné poplatky za směnu.

Dalším revolučním využitím technologie blockchain sítě DeeLance je její metaverzum. To je místo, kde se mohou zaměstnavatelé a nezávislí pracovníci setkávat jako avataři a podnikat. Zaměstnavatelé si budou moci zřídit kanceláře, kde budou provádět pohovory s potenciálními pracovníky, zatímco freelanceři mohou inzerovat svou práci v Metaverse, aby ji zaměstnavatelé viděli, a dali tak šanci všem. Mincí, která bude pohánět celé metaverzum, je DLANCE.

Pro ty, kteří stále tápou, proč by DeeLance byla dobrá investice, začněme vysvětlením, jak velký je náborový průmysl. Prognózy naznačují, že globální hodnota tohoto sektoru dosáhne v roce 2023 450 miliard dolarů. Jak se celý svět pomalu přesouvá k používání Web 3, DeeLance bude průkopníkem v této oblasti a pronikne do mnohamiliardového odvětví, které bude dále růst ještě více. Není divu, že mnoho investorů rozpoznalo úžasný potenciál DeeLance.

Navštivte Deelance

3. Ecoterra – Inovativní ekologická platforma s mechanismem Recycle-to-Earn

EcoTerra je první blockchainový ekosystém založený na technologii Recycle-to-Earn na blockchainu, který byl vyvinutý za účelem odměňování uživatelů a posílení postavení společností při přijímání opatření proti změně klimatu.

Platforma zahrnuje aplikaci tržiště NFT a tržiště recyklovaných materiálů. To vše vytváří silný a jednotný systém, který povzbuzuje zúčastněné strany v jejich boji proti změně klimatu. Skenováním položek v aplikaci EcoTerra mohou uživatelé vydělat nativní token ECOTERRA při recyklaci položek. Token mohou držet, stakovat nebo utratit na ekologické aktivity.

FsycFlGX0AAuusc

Ecoterra si klade za cíl umožnit recyklačním a produktovým společnostem vzájemnou interakci a stimulovat oběhový životní cyklus produktu. Aby toho bylo dosaženo, platforma poskytne sdílený trh, kde mohou recyklační společnosti obchodovat se surovinami a produktové společnosti je mohou nakupovat za účelem výroby nového zboží.

Tržiště s emisními povolenkami umožňuje uživatelům a společnostem kompenzovat uhlíkovou stopu prostřednictvím projektů využívajících tokeny Ecoterra. Za každou tunu uhlíku jednotlivec nebo společnost získá body přidané do svého profilu dopadu jako úspěchy. Později lze tyto úspěchy převést na NFT, jakmile je dosaženo cíle.

Pro podniky, které by rády přijaly oběhové hospodářství, nabízí Ecoterra.

 • zásadní údaje o chování uživatelů
 • sleduje všechny jejich udržitelné akce v rámci ekosystému a prezentuje je prostřednictvím jejich profilu.

Navštivte ecoterra

4. Fight Out – Nejlepší Move-to-Earn projekt

Investoři, kteří zkoumali nejlepší předprodeje kryptoměn, mohli narazit na Fight Out, inovativní a nový projekt zaměřený na Fitness. Prostřednictvím mechanismu Move-to-Earn projekt umožňuje uživatelům vydělávat na cvičení, plnění výzev a dalších věcech spojených se zdravým životním stylem. Jako takový je to nejlepší předprodej kryptoměn, do kterých lze investovat pro ty, kteří se rádi udržují v kondici nebo se chtějí stát zdravějšími.

Token za ekosystémem M2E je FGHT. Tento fitness projekt založený na odměnách má velmi ambiciózní plány. Například kromě profesionálních sportovních osobností, které souhlasily s tím, že budou ambasadory, bude platforma nabízet tréninky pro bojovníky. To není vše, součástí ekosystému Fight Out bude také metaverzum.

Tato kryptoměna zaměřená na transformaci světa fitness by mohla vyrůst 20x do roku 2023

Aplikace Fight Out je klíčovou součástí ekosystému. Veškerý pokrok a úspěchy ve vztahu k věcem, jako je kardio, síla, svalová vytrvalost a technika, jsou sledovány a odráženy v atributech avatara. Avatar reprezentuje osobu uživatele v metaverzu a odráží jeho veškerý postup ve fitness.

Pokud jde o vydělávání, hráči jsou odměňováni v REPS. Tyto tokeny lze použít k nákupu předmětů z obchodu Fight Out, jako jsou power-upy a NFT pro avatara.

Plán Fight Out zahrnuje výzvy, personallizované tréninkové plány, aplikace pro mobilní telefony, otevření sítě fitness center a další. Více informací naleznete ve whitepaperu Fight Out. S ohledem na toto všechno je Fight Out rozhodně kryptoměnou, kterou je třeba v roce 2023 sledovat.

Navštivte fight out

5. C+Charge – Ekologický projekt odměňující řidiče EV emisními povolenkami

Čtenáři, kteří se zajímají o změnu klimatu, mohou považovat za nejlepší předprodej kryptoměn C+Charge. Ekosystém tohoto inovativního ekologického kryptoměnového projektu je podporován tokeny CCHG. Investoři, kteří nyní zakoupí kryptotokeny C+Charge, získají předprodejní slevu.

Tokeny CCHG jsou to, co budou moci řidiči použít jako způsob platby při nabíjení svých elektromobilů. C+Charge navíc využívá technologii blockchain, aby změnila způsob, jakým jsou ekologicky uvědomělí jednotlivci odměňováni za to, že se rozhodli řídit elektromobily.

charge

Logika je jednoduchá, vozidla poháněná elektřinou mají mnohem nižší uhlíkovou stopu než vozidla využívající benzín nebo naftu. C+Charge odmění řidiče elektromobilů, kteří používají její aplikaci a nabíjecí stanice tokeny GNT (Goodness Native Tokens). Ty budou přidány automaticky a jsou klasifikovány jako tokenizované dobrovolné emisní povolenky. Je také možné je koupit pomocí tokenů CCHG a 1% daň účtovaná za to se rozdělí mezi investory.

Srdcem ekosystému je mobilní aplikace C+Charge. Hlavním cílem aplikace je sledovat nejbližší nabíjecí stanice v provozu pro majitele EV a poskytovat jim informace o nákladech na nabíjení. Kromě toho aplikace také zaznamenává uhlíkovou stopu uživatelů.

Za účelem realizace své zelené iniciativy se C+Charge spojila s FlowCarbon a Perfect Solutions Turkey – zemí, do jejíž 20 % dobíjecích stanic byl integrován systém C+Charge. Platforma také nabízí staking díky partnerství s The Recharge.

Navštivte C+Charge

6. Metropoly – Projekt, který decentralizuje globální trh s nemovitostmi

Nemovitosti se staly luxusem, který je pro většinu lidí mimo dosah, ceny nemovitostí raketově rostou. K řešení této výzvy se Metropoly objevila jako platforma, která lidem poskytuje příležitost investovat do nemovitostí po celém světě od pouhých 100 USD.

To je možné díky částečnému vlastnictví, které umožňuje více stranám vlastnit nemovitost společně a nechat si jejich vlastnictví zaznamenat pomocí NFT. NFT používané na platformě Metropoly jsou podporovány reálnými nemovitostmi, což dává investorům důvěru v jejich investici.

image2 min1 media library original 1999 1333

Investoři, kteří se účastní předprodeje, jsou automaticky zapsáni do Platinového členského klubu, který nabízí výhody, jako je včasný přístup k Metropoly Beta a Metropoly NFT. Vyšší úrovně investic nabízejí další výhody, jako jsou NFT v hodnotě 10 000 USD a cashback z příjmů z pronájmu. Čím dříve investor investuje, tím větší bonusy obdrží.

Částečné vlastnictví nemovitostí je považováno za slibnou kryptoinvestici s potenciálem pasivního příjmu prostřednictvím pronájmu nemovitostí. S Metropoly je investování do nemovitostí zjednodušené a umožňuje uživatelům investovat za pouhých 20 sekund z pohodlí jejich domova.

Metropoly si klade za cíl demokratizovat trh s nemovitostmi a zpřístupnit jej všem, zejména ve světě, kde jsou nemovitosti stále dražší. Prototyp platformy je již k dispozici pro uživatele, aby si mohli prohlédnout funkce, a uvedení finálního produktu se blíží.

7. RobotEra – Nejlepší Metaverse projekt

Pro ty, kteří mají rádi koncept Sandbox, tu máme nejlepší předprodej kryptoměn, do kterého by mohli investovat. V RobotEra, metaverzním ekosystému, byla planeta Taro zničena a na její obnovu zůstali roboti. Krypto aktivum v předprodeji je utility token RobotEra, TARO.

Uživatelé RobotEra (TARO), platformy Metaverse postavené na blockchainu Ethereum, mohou vytvářet své vlastní digitální komunity z virtuálních pozemků a budov pomocí nezaměnitelných tokenů (NFT). Členové Metaverse RobotEra budou hrát roli robotů pověřených tvorbou a údržbou jednotlivých pozemků založených na NFT uvnitř neustále se rozšiřujícího virtuálního prostředí RobotEra.

era1

Hráči mohou vydělávat kryptoměny prodejem pozemků a robotických NFT, pěstováním posvátných stromů, stakováním a reklamou. Hráči budou moci konverzovat s ostatními hráči a nakonec budou začleněny také zábavní parky, muzea, hudební sály a další místa.

Tato hra ve stylu Sandboxu umožní hráčům vytvářet robotické společníky, plnit úkoly, účastnit se herních akcí, jako jsou virtuální koncerty, a získávat zdroje z herního světa. RobotEra očekává dokončení vývoje prvního vydání v prvním čtvrtletí roku 2023.

LBANK Labs soukromě investovala do RobotEra, což je dobrým znamením pro šance společnosti být v blízké budoucnosti zalistovány na LBANK Exchange nebo jiné burze. RobotEra už dělá vlny a je nabízena jako jeden z nejlepších předprodejů kryptoměn roku.

Navštivte robotera

8. Calvaria – P2E karetní hra nyní zalistovaná na několika burzách

Calvaria: Duels of Eternity je bitevní karetní hra, která má zamíchat kartami v prostoru GameFi. Vývojáři Calvaria doufají, že jejich nová NFT hra pomůže urychlit míru přijetí kryptoměn. Mechanika „play-to-earn“ umožňuje hráčům získávat odměny během hraní a díky nabídce bezplatné verze hry budou moci hráči vidět, jak by kryptoměny mohly zlepšit jejich herní zážitek, aniž by utratili desetník.

Herní ekosystém Play-to-Earn na Calvaria je poháněn tokenem RIA. Token se používá v různých síťových transakcích a také při získávání upgradů, NFT a herních předmětů.

calvaria cover cryptonews

Hra bude obsahovat různé herní režimy, aby vyhovovala hráčům s různými cíli a preferencemi. Hráči budou moci mezi sebou soutěžit, získávat prostředky, dokončit kampaň pro jednoho hráče, vyhrávat jedinečné karty a vylepšení a účastnit se sezónních turnajů.

V bojové karetní hře Calvaria hráči soutěží o to, aby se dostali do žebříčků, triumfovali v soubojích a získali odměny. Uživatelé mohou vygenerované NFT prodávat na sekundárních trzích, jako jsou Rarible a OpenSea, za účelem zisku poté, co jsou tyto ceny ve hře tokenizovány na blockchainu.

Navštivte Calvaria

9. Securedverse – Nejlepší projekt P2E FPS

Trh Play-to-Earn je v současnosti omezen na malou skupinu jednotlivců. Vysoký práh pro vstup do kryptoher brání širokému přijetí, navzdory lákavé vyhlídce na vydělávání peněz a zároveň zábavu. Dalším problémem je špatná kvalita her. Pravdou je, že většinu kryptoher nezaujme ani sedmileté dítě. Příběhy jsou nezajímavé a hratelnost je příliš jednoduchá, takže koncept P2E hry je neúčinný.

To vše hráče demotivuje a oslabuje herní komunitu. Securedverse se snaží tento narativ prolomit tím, že nabízí vzrušující a dynamickou střílečku zdarma pro všechny. Hráči mohou vydělávat kryptoměny účastí v různých herních aktivitách, včetně hraní a stakingu. Projekt si klade za cíl odklonit se od trendu zaměřování se pouze na investory a upřednostňovat poutavé hraní a budování silné komunity.

image1 media library original 1500 500

Ekonomika ve hře Securedverse je podporována SVC. Tato digitální měna se používá pro všechny transakce ve hře. Roadmapa Securedverse zahrnuje několik fází. S rozšiřováním ekosystému budou představeni noví hrdinové, mapy, herní režimy a speciálních akce pro uživatele. Kromě toho má plány na verzi hry pro virtuální realitu, která slibuje pozvednutí herního zážitku do nových výšin.

Se svou vynalézavou hratelností, přitažlivými odměnami a nejmodernější technologií má Securedverse potenciál stát se jednou z nejvyhledávanějších blockchainových her. V důsledku toho by první investoři do SVC mohli letos potenciálně získat značné odměny.

10. EstateX – Nejlepší projekt pro investice do nemovitostí

EstateX poskytuje fraktální investice v sektoru nemovitostí, což umožňuje komukoli koupit část skutečné budovy prostřednictvím tokenizace smlouvy. Investoři po celém světě vždy snili o vlastnictví prvotřídních nemovitostí a nyní mohou s EstateX.

Funguje to, protože někdo jiný vlastní budovu, která je pak tokenizována a prodána zájemcům na fraktálovém základě. Kdokoli může vlastnit 1/16, 1/8 nebo 1/1964 high-end nemovitosti, což dává EstateX jedinečnou nabídku hodnoty prostřednictvím inovativního blockchainového řešení.

presles 2 media library original 1600 764

EstateX přináší revoluci do vlastnictví nemovitostí a po předprodeji kryptoměn by se mohl stát předním blockchainovým projektem. Pro důvtipné investory do nemovitostí poskytuje EstateX jedinečnou a dostupnou metodu, jak se dostat na žebříček nemovitostí. Každou uvedenou nemovitost lze kupovat, prodávat a obchodovat donekonečna, což poskytuje jednoduchý, tokenizovaný způsob obchodování s deriváty skutečných budov.

11. Sleep Care – První kryptoměnový projekt s mechanismem „sleep-to-earn“

Projekt Sleep Care představuje mobilní aplikaci sleep-to-earn, která se snaží přispět ke kvalitě spánku lidí a umožňuje jim získat odměnu ze svých spánkových návyků. Díky svým charakteristickým rysům je Sleep Care jedním z nejzajímavějších projektů ekosystému „SocialFi“ a slibným předprodejem kryptoměn, který je třeba sledovat.

Jak ale SleepCare funguje? Jeho blockchain je založen na Binance Smart Chain a poskytuje mobilní aplikaci, která je dostupná pro zařízení Android a iOS. Mobilní aplikace s názvem „Sleep Care“ určuje vaše spánkové návyky integrací údajů shromážděných během doby, kdy lidé spí. Činí tak pomocí dat shromážděných vaším telefonem prostřednictvím takových funkcí, jako je GPS, údaje o fyzické aktivitě a tělesné senzory. Aplikace poté vypočítá vaši pohodu při spánku včetně času stráveného spánkem.

sleep care 1 900x414 1

Poté jsou uživatelé odměněni za sdílení svých spánkových návyků a projekt jim uděluje tokeny SLEEP. Aby mohli uživatelé Sleep Care začít získávat odměny v tokenech SLEEP, měli by mít zaznamenáno alespoň 5 hodin spánku. Má také další zajímavé funkce, z nichž jednou jsou měsíční soutěže, během kterých platforma vybírá vítěze na základě jejich kvality spánku a uděluje vítěze.

Token SLEEP společnosti Sleep Care již byl uveden na Coin Market Cap a je k dispozici pro směnu na decentralizované kryptoburze Pancakeswap. Kryptoměna má maximální zásobu 50 000 000 tokenů SLEEP a jeden token má v době psaní tohoto článku hodnotu 0,0007216 USD. Vzhledem k tomu, že odvětví SocialFi roste, má SleepCare velký potenciál stát se úspěšným projektem na tomto trhu.

Jak fungují kryptoměnové předprodeje?

Ti, kdo přemýšlí, jak investovat do kryptoměn a získat maximální zisky, se mohou přesunout k předprodeji kryptoměn kvůli jejich přirozenému růstovému potenciálu. Zjednodušeně řečeno, předprodej kryptoměn je pro vývojové týmy způsob, jak získat kapitál a posílit „hype“ kolem připravovaného projektu.

Tyto předprodeje probíhají před zahájením počáteční nabídky mincí (ICO) a obvykle nabízejí tokeny za zvýhodněnou sazbu.

Skvělým příkladem předprodejního procesu byl ten, který nabídl projekt Tamadoge na konci roku 2022. První investoři si mohli koupit tokeny TAMA za pouhých 0,01 dolaru během prvního předprodejního kola, přičemž tento velmi medializovaný projekt získal 19 milionů dolarů, než se vůbec dostal na burzy. Poté se cena TAMA vyšplhal až na 0,194 USD a první investoři tak získali téměř 2 000% návratnost.

Popularita kryptoměn však znamená, že na trh vstoupilo mnoho podvodníků, které chtějí rychle a snadno vydělat peníze. Investoři proto musí před investováním do předprodeje provést důkladný průzkum, aby se ujistili, že je důvěryhodný a má potenciál.

Jak najít nejlepší předprodej kryptoměn

Pokud chcete investovat do předprodejů, musíte také vědět, kde a jak najít nejlepší předprodeje kryptoměn, do kterých se letos vyplatí investovat. Někdy se projekty stanou populární díky efektivní marketingové strategii, ale existují i ​​​​jiné způsoby, jak se dozvědět o krypto projektech.

Jakmile najdete předprodeje, o kterých si myslíte, že můžete investovat, nespěchejte a prozkoumejte je všechny podrobně. Musíte se ujistit, že projekt, do kterého chcete investovat, má silné podpůrné plány a může být ziskový, jakmile bude uveden na burzu. To znamená, že se musíte s projektem podrobně seznámit a ujistit se, že nabízí konkurenceschopnou technologii. 

Během výzkumného procesu je třeba věnovat pozornost třem hlavním složkám.

Prozkoumejte vývojový tým

Jeden z nejdůležitějších aspektů je vývojový tým každého projektu. Je to jeden z kritických faktorů určujících životnost. Hledejte projekty s týmy, které mají zkušenosti v příslušném odvětví, například s technologií blockchain nebo P2E hraní.

Také se vyhněte projektům, které nemají informace o vývojovém týmu. Slabá transparentnost je varovným signálem. Nezapomeňte se podívat audity a cerifikace projektu. Je to důležitým znakem legitimity, pokud má projekt certifikaci Certik nebo SolidProof.

Používejte sociální média

Na sociálních sítích můžete také najít několik vynikajících předprodejů kryptoměn. Takové platformy jako Twitter a Reddit zveřejňují spoustu obsahu souvisejícího s kryptoměnami. Na těchto platformách můžete sledovat specializované stránky nebo odborné obchodníky, kteří zveřejňují informace o předprodejích kryptoměn a dostávat upozornění na takové události.

Například subreddit r/CryptoCurrency je užitečný zdroj, protože zde najdete diskuse o zavedených i nových coinech.

předprodej kryptoměn - r/CryptoCurrency

Přečtěte si „Tokenomiku“ projektu

Kromě toho věnujte pozornost tokenomice kryptoměny, včetně její nabídky, popularity a poptávky, počtu tokenů nabízených během fází předprodeje, porovnejte její předprodejní cenu s cenou ICO atd. Takové přezkoumání pomáhá informovat, zda cena tokenu v dlouhodobém horizontu poroste nebo ne. Mnoho předprodejů začíná obrovským počtem tokenů, ale většinu z nich po spuštění projektu spálí. Tento mechanismus snižuje zásobu a činí zbývající tokeny vzácné – což pomáhá zvýšit hodnotu tokenu.

Je předprodej kryptoměn dobrou investicí?

Investoři s tolerancí vůči riziku, kteří chtějí vydělat peníze pomocí kryptoměn, mohou chtít vložit svůj kapitál do předprodejů kvůli slevám na prodej tokenů. Lze však tyto předprodej kryptoměn považovat za dobrou investiční příležitost? Níže jsme shrnuli čtyři důvody, proč by se investoři mohli zajímat o tuto oblast trhu.

Obrovský cenový potenciál

Předprodej kryptoměn má obrovský růstový potenciál díky zlevněné ceně, za kterou jsou tokeny nabízeny. Tyto slevy jsou nabízeny, aby nalákaly první investory, aby poskytli kapitál pro projekt, což mu umožní růst a dosáhnout jeho plánu. Jako vedlejší efekt to obvykle znamená, že hodnota příslušného tokenu se zhodnocuje společně – proto mohou být předprodeje tak lukrativní.

Předprodejní tokeny mají také tendenci podávat dobré výkony navzdory medvědím podmínkám na trhu, jako byl klesající trend v roce 2022.

Přístup k inovativním nápadům

Přestože existují tisíce kryptoměn, které nedělají nic jiného, ​​než že se navzájem kopírují, na trhu se objevuje několik dalších projektů, které nabízejí jedinečné a inovativní funkce. To zahrnuje produkty založené na Web 3.0, metaverse projekty, herní platformy Play-to-Earn a projekty DeFi nabízející řešení základních problémů.

Ve fázi předprodeje tak můžete mít šanci investovat do výrazných projektů s velkým potenciálem růstu v budoucnu. Proto musíte svůj průzkum provést předem a zjistit projekty, které nabízejí předprodej kryptoměn a nabízejí reálná řešení stávajících problémů.

Staňte se součástí rostoucí komunity

Mnoho z nejlepších nových kryptoměnových projektů se rozjíždí vybudováním solidní komunity.  Podporou silné komunity vytvářejí předprodeje humbuk a poskytují platformu pro stejně smýšlející jednotlivce, aby se spojili a vytvořili trvalé vztahy. 

Vytvářejte pasivní příjem

Konečně je tu možnost generovat pasivní příjem, když držíte určité kryptoměny. Většina z těchto projektů využívá Ethereum nebo Binance Smart Chain k budování svých blockchainů, což znamená, že se spoléhají na stakingový mechanismus. Takže místo toho, abyste nechávali svá aktiva nečinná, můžete je stakovat a generovat odměny nebo sbírat výnosy pomocí takových nástrojů, jako je yield farming.

Tokeny play-to-earn mají další výhodu. Můžete je použít k integraci do ekosystému projektu, nákupu položek nebo virtuálních nemovitostí, vývoji svého avatara a prodeji svých integrovaných položek na trhu.

Nejlepší předprodej kryptoměn – závěr

Abychom to shrnuli, tento průvodce představil hloubkový přehled nejlepších předprodejů kryptoměn, do kterých lze investovat, a zdůrazňuje, které projekty přitahují největší pozornost médií. Ačkoli jsou předprodeje přirozeně riskantní, mohou nabídnout výnosy, které překonají trh, pokud jsou prováděny efektivně – představují další vzrušující investiční příležitost na trhu.

Podle našeho názoru je celkově nejlepší předprodej kryptoměn, do kterého lze investovat, Love Hate Inu. Projekt rozvíjí ekosystém průzkumů typu Vote-to-Earn, který nabídne bezpečné, spolehlivé a anonymní hlasování.

Navštivte nejlepší předprodej kryptoměn

Nejčastější dotazy

Co je předprodej kryptoměn?

Jaký je nejlepší předprodej kryptoměn?

Jsou ICO předprodeje kryptoměn?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus až 30 000 USD po registraci a vkladu

PhemexRecenze

Zdarma bonus až do výše 2500 USD po registraci a vkladu

CoinbaseRecenze

10$ zdarma při vkladu 100$

SimpleCoinRecenze

Populární česká směnárna

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.