Thursday, June 13, 2024

Nejlepší předprodej kryptoměn 2024 – znáte tyto inovativní projekty?

Sektor kryptoměn se neustále vyvíjí. S tím, jak na trh vstupuje více projektů, investoři hledají možnost přístupu k levnějším tokenům před jejich uvedením na burzu. S ohledem na tuto skutečnost vám dnešní průvodce odhalí nejlepší předprodej kryptoměn, do kterého lze investovat v roce 2024.

Při vyhodnocování nových předprodejů kryptoměn sledujeme řadu různých metrik, abychom zajistili, že jsou legitimní, kromě toho, že rozebíráme případy použití tokenů a potenciální budoucí hodnotu.

Nejlepší předprodej kryptoměn pro rok 2024

Níže uvádíme projekty, o kterých se domníváme, že by mohly letos vybuchnout. V našem seznamu naleznete trendy meme coiny i kryptoměny s opravdu inovativními případy využití. 

 1. PlayDoge – Zbrusu nový prokomunitní meme coin si pro včasné investory přichystal kromě mobilní P2E hry s nostalgickým nádech 90. let i velký předprodej kryptoměn, ve kterém si lze koupit nativní token PLAY za velmi výhodnou cenu. Tento token je možné navíc i stakovat s atraktivním výnosem a zajistit si tak pasivní příjem.
 2. WienerAI – Projekt kombinující dva největší trendy kryptoměnového světa, kterými jsou meme coiny s psí tematikou a technologie umělé inteligence, jenž mají nabídnout investorům kromě zábavy i značnou užitečnost. Součástí projektu je i předprodej kryptoměn, ve kterém si lze koupit tokeny WAI a zajistit si tak atraktivní odměny v podobě například vysokých APY.
 3. Sealana – Nový trendy meme coin fungující na blockchainu Solana, který je volně inspirovaný populární postavou ze seriálu South Park. Projekt Sealana kromě zábavného a poutavého příběhu nabízí včasným investorům i netradiční metodu předprodeje, ve kterém si lze koupit tokeny SEAL pomocí přímého převodu do krypto peněženky, za což následně obdrží tokeny SEAL. Předprodej Sealana je od samého počátku velmi úspěšný, jelikož během prvních čtyř dní od spuštění se vybralo více než 270 tisíc dolarů.
 4. Base Dawgz – Zbrusu nový kryptoměnový projekt, který zaujal kryptokomunitu svou multichainovou utilitou, jedinečným designem ve stylu base jumpingu v kombinaci s virálním memem Doge. Vyniká systémem odměn Share-to-Earn a programem doporučení. Jde o meme coin, který běží na blockchainu spravovaném platformou Coinbase, BASE, přičemž podporuje také sítě Ethereum, Solana, BNB Smart Chain a Avalanche.
 5. Mega Dice Token – Známé krypto kasino, jehož součástí je i sázková kancelář, uvádí na trh svůj nativní token Mega Dice Token (DICE), který bude sloužit jako jeho herní měna. Token byl navržen tak, aby odměňoval hlavně aktivní uživatele kasina, přičemž jen samotným stakingem tokenů mohou získat podíl na zisku kasina. Kromě toho na uživatele čeká i obrovský airdrop v hodnotě 2,25 milionu dolarů a řada dalších atraktivních odměn a výhod.
 6. 99Bitcoins – Populární digitální vzdělávací platforma 99Bitcoins se rozhodla nabídnout svým studentům token 99BTC, který je součástí nedávno spuštěného jedinečného krypto ekosystému Learn-to-Earn. Projekt bude odměňovat studenty za jejich vzdělávání se v oblasti kryptoměn svými nativními tokeny 99BTC. Studenty se však mohou stát pouze držitelé tohoto tokenu, a proto byl před několika dny spuštěn předprodej, ve kterém si mohou včasní investoři tokeny 99BTC koupit za výhodnější cenu.
 7. Sponge V2 – aktualizovaná verze velmi úspěšného meme coinu SPONGE
 8. eTukTuk – společnost zabývající se produkcí elektrických vozidel tuk-tuk
 9. Metropoly – projekt, který decentralizuje globální trh s nemovitostmi
 10. Securedversenejlepší projekt P2E FPS
 11. EstateX – nejlepší projekt pro investice do nemovitostí
 12. Sleep Care – první kryptoměnový projekt s mechanismem „sleep-to-earn“

NAVŠTIVTE NEJLEPŠÍ KRYPTOMĚNU V PŘEDPRODEJI

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Bližší pohled na nejlepší kryptoměnové předprodeje

Předprodej kryptoměn nabízí investorům příležitost zapojit se do slibného nového projektu ještě předtím, než bude představen široké veřejnosti. To znamená, že předtím, než investoři vloží své peníze do nové kryptoměny, měli by věnovat zvýšenou pozornost tomu, aby si našli informace o projektu a jeho rozsahu. Níže uvádíme recenze nejlepších předprodejů kryptoměn, které můžete právě teď vyzkoušet.

PlayDoge – meme coin nabízející vysoké APY a tokenizované bonusy

PlayDoge je nový zábavný herní krypto projekt s vlastní mobilní hrou typu Play-to-Earn, se solidní tokenomikou, transparentním plánem a promyšleným systémem odměn. A co víc, nabízí konkurenční odměny za staking, přičemž APY jsou v současné době ve výši 823 %.

Předprodej kryptoměn PlayDoge nabízí včasným investorům APY ve výši přes 800%

Vývojový tým projektu nyní usilovně pracuje na dokončení stejnojmenné vlastní mobilní hry typu Play-to-Earn, která hráčům nabídne kromě spousty zábavy i exkluzivní bonusy a tokenizované odměny. Hráči se ve hře, která je kombinací legendárního Tamagotchi, oblíbené dětské hračky 90. let, a virálního meme Doge, budou starat o svého virtuálního domácího mazlíčka. Hráči, stejně jako tomu bylo v případě Tamagotchi, budou muset mazlíčka krmit, vychovávat, uspávat a nebo spolu s ním se účastnit různých miniher. Nejúspěšnější hráči poté budou za své starostlivé chování odměněni v podobě nativního tokenu PLAY. Součástí hry bude i online žebříček, kde bude vyobrazeno umístění jednotlivých hráčů. Spuštění mobilní hry PlayDoge je naplánováno po skončení předprodeje kryptoměny PlayDoge, přičemž hra bude hráčům k dispozici v App Store a Google Play.

Předprodej kryptoměn PlayDoge spolu s herními funkcemi projektu oslovil už stovky natěšených investorů

Dalším důvodem, proč PlayDoge vyniká, je jeho tokenomika, která je silně prokomunitní. Projekt se totiž rozhodl pro maximální pevnou nabídku 9,4 miliardy tokenů PLAY, z níž velká část bude rozdělena mezi stále se rozrůstající komunitu. K tomu všemu je PlayDoge postaven na BNB Smart Chainu, což přispívá k hraní P2E. Koneckonců jak už mnozí dobře ví, tak transakce BNB Chain jsou levné, rychlé a škálovatelné.

Investoři, kteří by se chtěli stát součástí tohoto zábavného projektu, si mohou v současné době koupit tokeny PLAY v probíhajícím předprodeji. Předprodej je rozdělen do několika fází, přičemž s každou další fází se cena tokenu PLAY bude automaticky zvyšovat. Cenový rozdíl mezi první a poslední fází předprodeje tak činí 19,5 %.
Z toho vyplývá, že čím dříve se investoři do předprodeje zapojí, tím vyšší později mohou generovat zisk. Aktuální cena v předprodeji je 0,005 USD za token.

fa shield check img 2Výhody:

 • Silně prokomunitní projekt
 • Token s vlastní mobilní P2E hrou
 • Kryptoměna využívající BNB Smart Chain
 • Možnost stakingu
 • Nabídka tokenizovaných bonusů

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Spekulativní kryptoměny
 • Mobilní hra bude spuštěna až po ukončení předprodeje

KOUPIT PLAYDOGE

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

WienerAI – meme coin nabízející atraktivní odměny za staking

WienerAI je inovativní projekt, který skvěle zachycuje dva z největších krypto trendů, které aktuálně hýbou světem kryptoměn. Jedná se totiž o meme coiny a umělou inteligenci. Projekt představuje svérázný, ale zajímavý koncept pokročilé “kybernetické psí umělé inteligence”, která je navržena tak, aby neustále rozšiřovala své znalosti a schopnosti prostřednictvím upgradovatelných systémů umělé inteligence. Pokud by se taková integrace umělé inteligence plně realizovala, mohla by pohánět užitečnost WienerAI a způsobit revoluci v případech jejího použití.

Nejlepší předprodej kryptoměn WienerAI, který kombinuje meme coiny s psí tematikou a technologii AI

WAI však nedisponuje pouze dlouhodobým ambiciózním plánem, jelikož už nyní poskytuje svým držitelům hmatatelný užitek prostřednictvím svého lukrativního programu odměn za staking, který včasným investorům nabízí více než 1 900 % APY. Tato atraktivní kombinace tak ve finále vytváří silnou pobídku pro aktivní účast investorů v celém ekosystému.

Dále je také nutné říci, že celý projekt WienerAI je silně prokomunitní, protože více jak 50 % z celkové pevné nabídky, která činí 69 miliard tokenů WAI, bude rozdáno právě mezi komunitu. Konkrétně budou tokeny WAI rozděleny po 30 % na předprodej, 20 % na odměny za staking a 20 % odměny komunitě.

Roadmapa projektu WienerAI, který spustil zajímavý předprodej kryptoměn se spoustou odměn

Tokeny WAI je v současné době možné koupit v rámci probíhajícího předprodeje za pouhých 0,000701 USD. Předprodej se od svého spuštění těší velkému zájmu investorů, kteří neváhaly a během několika hodin do projektu investovali více než 300 tisíc USD. Tokeny WAI si mohou investoři koupit pomocí kryptoměn ETH, USDT nebo BNB. Jestliže však k nákupu zvolí kryptoměnu BNB, tak automaticky ztrácí možnost stakingu svých zakoupených tokenů. Více informací o projektu WienerAI naleznou investoři rovněž i ve whitepaperu projektu nebo na sociálních sítích X a Telegram.

WienerAI je nový předprodej kryptoměn, který vám pomůže lépe obchodovat kryptoměny

fa shield check img 2Výhody:

 • Nový meme coin, který spojuje inovativní AI s technologii blockchainu
 • Všichni investoři, kteří se zúčastní předprodeje získají velké odměny za staking
 • 10 % celkové zásoby tokenů je alokováno pro komunitní odměny
 • Projekt si klade za cíl zefektivnit obchodování s kryptoměnami

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Velmi spekulativní kryptoměna

KOUPIT WIENERAI

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Sealana – SOL meme coin, který zvolil netradiční metodu předprodeje

Sealana ($SEAL) je nová kryptoměna z řady SOL meme coinů, která je inspirována populární postavou z televizního pořadu South Park – World of Warcraft Guyem. Ústřední postavou tohoto kryptoměnového projektu je totiž pravý americký tuleň, který sní ve sklepě své matky o lepším životě. Po dlouhém hledání, konečně nachází ten správný způsob, jak změnit svůj nudný život, a to pomocí obchodování s kryptoměnami. K bohatství by mu měla dopomoci právě kryptoměna Sealana, od které si slibuje obrovské zhodnocení své investice.

Projekt Sealana si pro investory připravil velmi netradiční předprodej kryptoměn

Meme coin Sealana je jedním z nejlepších meme coinů na blockchainu Solana, který nabízí netradiční metodu předprodeje. Investoři si mohou koupit tokeny SEAL pomocí přímého převodu do peněženky, převedením tokenů SOL na konkrétní adresu, za což na oplátku obdrží po skončení předprodeje tokeny SEAL. Tento nový přístup se již osvědčil u jiných projektů založených na blockchainu Solana, jako byl například projekt Slothana, který v předprodeji získal více než 15 milionů dolarů.

Včasní investoři mohou získat 6 900 tokenů SEAL výměnou za pouhý 1 token SOL. Tato nízká cena představuje atraktivní příležitostí nejen pro začínající investory, jelikož mnozí analytici očekávají, že cena tokenu SEAL rychle vzroste poté, co bude token uveden na burzách. Dlouhodobý úspěch tokenu do značné míry závisí i na tom, jak velkou podporu od své komunity získá. Zatím se zdá, že investory tento projekt velmi zaujal, protože za pouhé čtyři dny se v předprodeji vybralo už přes 270 tisíc dolarů.

Meme coin Sealana běžící na blockchainu Solana právě spustil předprodej kryptoměn, který se liší od ostatních možností přímého převodu do krypto peněženky

Vše navíc umocňuje i fakt, že by za projektem Sealana měl stát ten stejný vývojový tým, jaký má na svědomí úspěšný projekt Slerf. Podle zákulisních informací totiž už samotný poutavý příběh a strategie s potenciálem maximálního spojení se s komunitou je dosti podobná právě strategii Slerf. Po použití podobného modelu předprodeje se stal Slerf jedním z top 10 meme coinů podle tržní kapitalizace, přičemž jeho masivní úspěch s více než 2 miliardami dolarů zobchodovanými za jediný den připravil půdu nejen pro Sealanu, ale pro všechny další meme coiny na blockchainu Solana. Všechny aktuality týkající se projektu Sealana najdou investoři a fanoušci na sociální síti X nebo na Telegramu.

fa shield check img 2Výhody:

 • Nový meme coin založený na skutečném americkém tuleni, což je zvířecí tematika, která na krypto trhu nejvíce rezonuje
 • Přináší spoustu zábavy ze spekulací s meme coiny založenými na zvířatech
 • Rychlé transakce

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Žádný use case v současnosti

KOUPIT SEALANA

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Base Dawgz – Zbrusu nový kryptoměnový projekt, který zaujal kryptokomunitu svou multichainovou utilitou, jedinečným designem ve stylu base jumpingu

Nový memecoinový projekt Base Dawgz (DAWGZ) využívá momentální hype kolem stále se rozšiřujícího blockchainu Base, který spravuje společnost Coinbase, a přitažlivost meme coinů s motivem Doge, jejichž oblíbenost je v současné době opravdu mimořádná. Zdá se, že to funguje poměrně dobře, protože během několika dnů po zahájení předprodejní kampaně projekt dokázal získat pozoruhodných 900 000 USD. Tokeny DAWGZ jsou k dispozici pouze na oficiálním webu projektu, přičemž jejich cena se bude zvyšovat o 5 % každých 5 dní, což znamená, že si první investoři zajistí zajímavé papírové zisky ještě, než se token objeví na burzách. DAWGZ je možné zakoupit za SOL, BNB, ETH, AVAX, USDT a USDC.

basedawgz patří mezi nejlepší kryptoměnové předprodeje

Base Dawgz vyniký svým programem doporučení. Chcete-li se zapojit, stačí kliknout na tlačítko „doporučit a vydělat“ na úvodní stránce webu projektu, připojit peněženku a vygenerovat odkaz. Tímto způsobem si zajistíte podíl ve výši 10 % z částky, za kterou doporučená osoba zakoupila tokeny DAWGZ v předprodeji. Platforma také nabízí možnost získávat body za vytvořený a sdílený obsah, který souvisí s projektem Base Dawgz, prostřednictvím systému Share-to-Earn. Pokud se chcete zapojit, musíte propojit svůj účet X, aby bylo možné sdílený obsah ověřit. Tyto body bude možné po dokončení předprodeje vyměnit za tokeny DAWGZ.

Base Dawgz

Analyzovali jsme také distribuci tokenů. Tvůrci projektu Base Dawgz naplánovali tokenomiku s důrazem na dlouhodobý růst a zapojení komunity. Celková nabídka tokenů je omezena na 8,45 miliardy DAWGZ. 20 % z této nabídky je rezervováno na odměny za staking, což investorům umožní generovat pasivní příjem, 20 % zajistí likviditu po debutu na kryptoměnových burzách, 20 % je k dispozici prostřednictvím předprodeje a 15 % si tým vyhradil na marketingové účely. Zbylých 15 % je určeno na odměny pro komunitu a 10% pokryje náklady spojené se zalistováním na burzách. Více informací o projektu získáte v jeho whitepaperu.

Nezávislý audit bezpečností platformy SolidProof potvrdil, že se tvůrci projektu vzdali vlastnictví smart kontraktu. To je velmi pozitivní zpráva, protože nikdo nebude moci generovat nové tokeny nebo je spalovat, blokovat finanční prostředky investorů, či provádět změny v kontraktu. Budoucí vyhlídky Base Dawgz jsou poměrně slibné. Memecoinová horečka trvá již od konce roku 2023 a tento projekt má potenciál vyčnívat z davu díky své multichainové funkčnosti. Dostupnost na předních sítích umožní uživatelům vytěžit z tokenu maximum, přeskakovat napříč blockchainy a komunikovat s členy ostatních memecoinových komunit, čímž projekt masivně zvýší svůj dosah.

fa shield check img 2Výhody:

 • Projekt se veze na vlně hypu kolem blockchainu Base
 • Možnost generovat pasivní příjem prostřednictvím stakingu
 • Systém Share-to-Earn pro aktivní zapojení komunity
 • Meme coin běžící hned na pěti nejoblíbenějších blockchainech

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Kromě multichainové utility nenabízí žádné případy použití

KOUPIT Base dawgz

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Mega Dice Token – první GameFi token na blockchainu Solana je nyní dostupný v rámci předprodeje

Mega Dice je známé krypto kasino, které se může pochlubit měsíčním objemem sázek ve výši přes 50 milionů dolarů a více než 10 000 aktivními uživateli měsíčně. Kasino rovněž disponuje i obrovskou nabídkou čítající 4 500 kasinových her a sázkovou kanceláří s nejlepšími kurzy na trhu. Nyní ovšem platforma spustila i kryptoměnový předprodej svého nativního tokenu Mega Dice Token (DICE), ve kterém se během několik hodin po zahájení vybralo přes 300 000 dolarů, což samo o sobě svědčí o velkém zájmu investorů.

Předprodej projektu Mega Dice se řadí mezi ten nejlepší předprodej kryptoměn letošního roku.

Token DICE je navržen tak, aby odměňoval hlavně aktivní uživatele kasina, přičemž jen samotný staking tokenů vám umožní získat podíl na zisku kasina. Díky tomu získáte také šanci na výhru vzácného NFT, které je součástí dalších odměn a jedinečných výhod, jež se s držením tokenu DICE pojí. Kromě toho je zde 10% bonus za doporučení pro uživatele, které odkážete na předprodej kryptoměny DICE.

Přehled funkcí platformy Mega Dice, které nedávno spustila svůj předprodej kryptoměny DICE.

Pro nákup tokenů DICE v předprodeji stačí jen, když připojíte svou kryptoměnovou peněženku Solana nebo Ethereum a k nákupu použijte tokeny SOL, ETH nebo BNB. Kryptoměna solana je obvykle nejlepší možnou volbou, jelikož nabízí nízké transakční poplatky a velmi rychlé dokončení celé transakce.

Tokenomika projektu Mega Dice, který má zároveň i nejlepší předprodej kryptoměn v oblasti online hazardních her.

Platforma Mega Dice si připravila pro své uživatele i atraktivní airdrop ve výši 2,2 milionu dolarů. Jediné, co musíte udělat, abyste se do airdropu mohli zapojit, je stakovat své tokeny v hodnotě minimálně 5 000 dolarů během 21denního období. Maximální pevná nabídka je 420 milionů tokenů DICE, z nichž 35 % bude přiděleno právě do předprodeje, dalších 15 % bude použito na airdrop a 10 % na staking odměny, díky čemuž se většina tokenů dostane mezi komunitu. Více informací o projektu, včetně nejnovějších aktualit, najdete ve whitepaperu Mega Dice nebo na X či Telegramu.

fa shield check img 2Výhody:

 • Potenciál pro cenovou stabilitu a odměny
 • Flexibilní odměny za staking s vysokým výnosem
 • Odměny na denní bázi a prioritní přístup pro brzké investory
 • Nízká nabídka tokenů
 • Atraktivní airdrop

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Velmi spekulativní kryptoměna

KOUPIT MEGA DICE TOKEN

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

99Bitcoins – platforma odměňující studenty za rozšiřování svých znalostí o kryptoměnách

99Bitcoins je poměrně známá vzdělávací platforma, která učí širokou veřejnost o kryptoměnách více jak 10 let. Platforma si za tu dobu vybudovala i obrovskou a stabilní komunitu, která v současné době má téměř 3 miliony členů. YouTube kanál 99Bitcoins odebírá přes 700 tisíc lidí a online kurzy prošlo více než 2 miliony uživatelů. Nyní ovšem platforma přišla s novinkou v podobě nové funkce Learn-to-Earn, díky které budou studenti odměňováni za své znalosti z oblasti kryptoměn nejen známkami, ale i nativními tokeny platformy.

Tokeny 99BTC získá každý student, který úspěšně projde nejrůznějšími testy, kvízy či výukovými programy. Získané tokeny budou následně odeslány na studentovo Ethereum krypto peněženku a on je může poté třeba i stakovat a zajistit si tak další pasivní příjem. Nutno však říci, že studenty se mohou stát pouze držitelé tokenů 99BTC.

Projekt 99Bitcoins před několika dny spustil svůj předprodej kryptoměn

Z toho důvodu platforma 99Bitcoins před několika dny spustila předprodej tokenů 99BTC, kde si je mohou investoři koupit za zvýhodněnou cenu. Předprodej je rozdělen do několika fází, přičemž v každé další fázi se bude cena tokenu 99BTC automaticky zvyšovat. Cena tokenu začíná v první fázi na hodnotě 0,001 USD a bude končit poslední fází s cenou 0,00113 USD. Uvedení tokenu na vybraných CEX a DEX by mělo proběhnout v Q4 2024.

Learn to Trade projekt 99Bitcoins nabízející vzdělávací platformu s mechanismem vydělávání peněz před několika dny spustil svůj předprodej kryptoměn

Platforma má i dobře navrženou tokenomiku, jejímž cílem je udržet dlouhodobou poptávku a zároveň odměňovat své uživatele. Celková pevná nabídka činí 99 miliard tokenů 99BTC, z čehož velká část tokenů bude použita na rozvoj projektu (23 %), marketing (23 %), předprodej (15 %) a zajištění likvidity na burzách (8 %). Dalších 14 % tokenů je vyčleněno na odměny za staking a 17 % na komunitní odměny, jako jsou airdropy. Díky tomu mají držitelé tokenů 99BTC skvělou šanci získat atraktivní pasivní příjem.

fa shield check img 2Výhody:

 • Dlouhodobě fungující vzdělávací platforma pro bitcoin a kryptoměny
 • Inovativní Learn 2 Earn mechanismus, díky kterému můžete vydělávat krypto
 • Odměny za staking
 • Vzdělávací kurzy pro investory a obchodníky do kryptoměn
 • Velký airdrop pro včasné investory

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Spekulativní kryptoměna

Koupit 99Bitcoins

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Sponge V2 – aktualizovaná verze velmi úspěšného meme coinu SPONGE

V roce 2023 byly kryptoměny uvězněny v medvědím trhu. Vysoké úrokové sazby vzaly chuť riskovat, dokud meme coiny jako PEPE neobnovily dynamiku. Uprostřed této fáze byl v květnu 2023 spuštěn Sponge (SPONGE). Tato událost znamenala začátek parabolického růstu, který postavil SPONGE do středu pozornosti ve světě meme coinů. Token se těšil značné oblibě a dokázal vygenerovat 100x zisky pro první uživatele.

Tento dynamický a býčí vývoj SPONGE nyní slouží jako výchozí bod pro Sponge V2 (SPONGEV2). Pokračující nadšení a odhodlání této komunity bude pravděpodobně klíčovým faktorem budoucího úspěchu SPONGEV2. Tvůrci svůj záměr popsali slovy: „Sponge V2 se vrací, lepší než kdy předtím! Kupte a stakujte SPONGE prostřednictvím našeho widgetu, abyste získali odpovídající množství bonusových tokenů V2. Zakoupené tokeny lze zobrazit na řídicím panelu Staking V2 a lze je získat po spuštění Sponge V2.”

Sponge V2 patří mezi nejlepší kryptoměny

Tým stojící za Sponge V2 zvolil nový systém získávání tokenů, který se výrazně liší od tradičních předprodejních modelů. Pro investory, kteří mají zájem o koupi Sponge V2, platí následující možnost. Investoři si mohou zakoupit token Sponge V1 přímo přes nákupní widget na oficiálních stránkách projektu. Po zakoupení lze tyto tokeny vložit do stakingového poolu V2 a získat odměny.

Kromě toho SPONGEV2 přichází s několika novými případy použití. Zpočátku mohou investoři získat SPONGEV2 výhradně stakingem SPONGE. Účastníci mohou získat další tokeny SPONGEV2 jako bonus a zvýšit své držby před zahájením obchodování. Tokeny SPONGE zůstanou trvale uzamčeny a  Sponge V2 tento úspěšný meme coin nahradí.

Tým chce také vstoupit do herního segmentu. Svůj ekosystém doplnil o závodní Play-to-Earn hru s názvem Sponge Racer. Hra by měla být dotupná jak v placené, tak v bezplatné verzi. Vzhledem k výše uvedenému by se nová verze Sponge mohla znovu stát velmi úspěšným meme coinem i v letošním roce.

fa shield check img 2Výhody:

 • Starý a zároveň nový token Sponge
 • Velká fanouškovská základna
 • Odměny za staking
 • Velké odměny pro včasné investory
 • Zalistováno na velkých krypto burzách

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Spekulativní meme coin

NavštíviT Sponge V2

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

eTukTuk – společnost zabývající se produkcí elektrických vozidel tuk-tuk

Na další příčce umisťujeme společnost a kryptoměnu eTukTuk, která se začíná na kryptoměnovém trhu dostávat do popředí. Tvůrci mají za cíl vyvinout elektrickou verzi vozidel s názvem tuk tuk, který se hojně využívá v asijských státech jako Indie či Srí Lanka.

etuktuk patří mezi nejlepší kryptoměny

Tato elektrická vozidla nabídnou místním řidičům a obyvatelům mnoho výhod. V prvé řadě je nutné zmínit snížení nákladů elektrických tuk-tuků, které tak již nebudou spotřebovávat benzín. To sníží náklady jak na samotný provoz, tak i údržbu těchto vozidel. Kromě toho jsou šetrná k životnímu prostředí. Mimo produkci e-tuktuků však má společnost za cíl budovat své výrobny lokálně přímo ve státech následného prodeje. To otevře nová pracovní místa, rozšíří dostupnost a sníží náklady na pořízení e-tuktuků pro místní řidiče.

Ekosystém eTukTuk kryptoměny, která patří mezi nejlepší předprodeje

Co se týče kryptoměny $TUK, tu bude možné používat jako nativní měnu celého ekosystému. Řidiči s těmito tokeny budou moci platit za své nabíjení a pro investory se vybízí možnost stakingu. eTukTuk je přímo napojený na Binance Smart Chain (BSC), což pro uživatele a samotné řidiče představuje levný způsob, pomocí kterého mohou platit za svá dobíjení.

Model projektu počítá několika úrovněmi, kdy má proběhnout i výstavba dobíjecích stanic. Dobíjecí stanice se mají pospolu s výrobou vizidel eTukTuk nacházet přímo v lokálním místě dané země. To znamená, že budou vozidla pro uživatele i řidiče cenově dostupná a zároveň mohou úplně všichni participovat na tomto ekosystému. Tím jsou zajištěna pracovní místa pro místí obyvatele a hlavně si projekt najde své uživatele v podobě nabídky a poptávky po eTukTuk.

etuktuk crypto předprodej

Tokeny je možné si nyní v současné době pořídit v předprodeji, který běží na webových stránkách projektu. Nakupovat lze za kryptoměnu ETH, BNB či USDT, přičemž v prvé řadě je nutné připojit svou peněženku. Celý postup je však velice jednoduchý a neměl by vám zabrat více než několik málo minut. V momentě, kdy tento předprodej skončí, investoři si budou moci tokeny vybrat společně s odměnami za případný staking, který je možné si již po nákupu aktivovat.

fa shield check img 2Výhody:

 • Rychlé a efektivní transakce
 • Vlastní ekosystém s užitečným produktem
 • Ekosystém běžící na smart kontraktech
 • Zaměření se na trh, kde to má smysl
 • Kombinace elektromobility s blockchainem

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Zatím je vše ve fázi plánu

Koupit etuktuk

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Metropoly – projekt, který decentralizuje globální trh s nemovitostmi

Nemovitosti se staly luxusem, který je pro většinu lidí mimo dosah, ceny nemovitostí raketově rostou. K řešení této výzvy se Metropoly objevila jako platforma, která lidem poskytuje příležitost investovat do nemovitostí po celém světě od pouhých 100 USD.

To je možné díky částečnému vlastnictví, které umožňuje více stranám vlastnit nemovitost společně a nechat si jejich vlastnictví zaznamenat pomocí NFT. NFT používané na platformě Metropoly jsou podporovány reálnými nemovitostmi, což dává investorům důvěru v jejich investici.

image2 min1 media library original 1999 1333

Investoři, kteří se účastní předprodeje, jsou automaticky zapsáni do Platinového členského klubu, který nabízí výhody, jako je včasný přístup k Metropoly Beta a Metropoly NFT. Vyšší úrovně investic nabízejí další výhody, jako jsou NFT v hodnotě 10 000 USD a cashback z příjmů z pronájmu. Čím dříve investor investuje, tím větší bonusy obdrží.

Částečné vlastnictví nemovitostí je považováno za slibnou kryptoinvestici s potenciálem pasivního příjmu prostřednictvím pronájmu nemovitostí. S Metropoly je investování do nemovitostí zjednodušené a umožňuje uživatelům investovat za pouhých 20 sekund z pohodlí jejich domova.

Metropoly si klade za cíl demokratizovat trh s nemovitostmi a zpřístupnit jej všem, zejména ve světě, kde jsou nemovitosti stále dražší. Prototyp platformy je již k dispozici pro uživatele, aby si mohli prohlédnout funkce, a uvedení finálního produktu se blíží.

Securedverse – nejlepší projekt P2E FPS

Trh Play-to-Earn je v současnosti omezen na malou skupinu jednotlivců. Vysoký práh pro vstup do kryptoher brání širokému přijetí, navzdory lákavé vyhlídce na vydělávání peněz a zároveň zábavu. Dalším problémem je špatná kvalita her. Pravdou je, že většinu kryptoher nezaujme ani sedmileté dítě. Příběhy jsou nezajímavé a hratelnost je příliš jednoduchá, takže koncept P2E hry je neúčinný.

To vše hráče demotivuje a oslabuje herní komunitu. Securedverse se snaží tento narativ prolomit tím, že nabízí vzrušující a dynamickou střílečku zdarma pro všechny. Hráči mohou vydělávat kryptoměny účastí v různých herních aktivitách, včetně hraní a stakingu. Projekt si klade za cíl odklonit se od trendu zaměřování se pouze na investory a upřednostňovat poutavé hraní a budování silné komunity.

image1 media library original 1500 500

Ekonomika ve hře Securedverse je podporována SVC. Tato digitální měna se používá pro všechny transakce ve hře. Roadmapa Securedverse zahrnuje několik fází. S rozšiřováním ekosystému budou představeni noví hrdinové, mapy, herní režimy a speciálních akce pro uživatele. Kromě toho má plány na verzi hry pro virtuální realitu, která slibuje pozvednutí herního zážitku do nových výšin.

Se svou vynalézavou hratelností, přitažlivými odměnami a nejmodernější technologií má Securedverse potenciál stát se jednou z nejvyhledávanějších blockchainových her. V důsledku toho by první investoři do SVC mohli letos potenciálně získat značné odměny.

EstateX – nejlepší projekt pro investice do nemovitostí

EstateX poskytuje fraktální investice v sektoru nemovitostí, což umožňuje komukoli koupit část skutečné budovy prostřednictvím tokenizace smlouvy. Investoři po celém světě vždy snili o vlastnictví prvotřídních nemovitostí a nyní mohou s EstateX.

Funguje to, protože někdo jiný vlastní budovu, která je pak tokenizována a prodána zájemcům na fraktálovém základě. Kdokoli může vlastnit 1/16, 1/8 nebo 1/1964 high-end nemovitosti, což dává EstateX jedinečnou nabídku hodnoty prostřednictvím inovativního blockchainového řešení.

presles 2 media library original 1600 764

EstateX přináší revoluci do vlastnictví nemovitostí a po předprodeji kryptoměn by se mohl stát předním blockchainovým projektem. Pro důvtipné investory do nemovitostí poskytuje EstateX jedinečnou a dostupnou metodu, jak se dostat na žebříček nemovitostí. Každou uvedenou nemovitost lze kupovat, prodávat a obchodovat donekonečna, což poskytuje jednoduchý, tokenizovaný způsob obchodování s deriváty skutečných budov.

Sleep Care – první kryptoměnový projekt s mechanismem „sleep-to-earn“

Projekt Sleep Care představuje mobilní aplikaci sleep-to-earn, která se snaží přispět ke kvalitě spánku lidí a umožňuje jim získat odměnu ze svých spánkových návyků. Díky svým charakteristickým rysům je Sleep Care jedním z nejzajímavějších projektů ekosystému „SocialFi“ a slibným předprodejem kryptoměn, který je třeba sledovat.

Jak ale SleepCare funguje? Jeho blockchain je založen na Binance Smart Chain a poskytuje mobilní aplikaci, která je dostupná pro zařízení Android a iOS. Mobilní aplikace s názvem „Sleep Care“ určuje vaše spánkové návyky integrací údajů shromážděných během doby, kdy lidé spí. Činí tak pomocí dat shromážděných vaším telefonem prostřednictvím takových funkcí, jako je GPS, údaje o fyzické aktivitě a tělesné senzory. Aplikace poté vypočítá vaši pohodu při spánku včetně času stráveného spánkem.

sleep care 1 900x414 1

Poté jsou uživatelé odměněni za sdílení svých spánkových návyků a projekt jim uděluje tokeny SLEEP. Aby mohli uživatelé Sleep Care začít získávat odměny v tokenech SLEEP, měli by mít zaznamenáno alespoň 5 hodin spánku. Má také další zajímavé funkce, z nichž jednou jsou měsíční soutěže, během kterých platforma vybírá vítěze na základě jejich kvality spánku a uděluje vítěze.

Token SLEEP společnosti Sleep Care již byl uveden na Coin Market Cap a je k dispozici pro směnu na decentralizované kryptoburze Pancakeswap. Kryptoměna má maximální zásobu 50 000 000 tokenů SLEEP a jeden token má v době psaní tohoto článku hodnotu 0,0007216 USD. Vzhledem k tomu, že odvětví SocialFi roste, má SleepCare velký potenciál stát se úspěšným projektem na tomto trhu.

Jak fungují kryptoměnové předprodeje?

Ti, kdo přemýšlí, jak investovat do kryptoměn a získat maximální zisky, se mohou přesunout k předprodeji kryptoměn kvůli jejich přirozenému růstovému potenciálu. Zjednodušeně řečeno, předprodej kryptoměn je pro vývojové týmy způsob, jak získat kapitál a posílit „hype“ kolem připravovaného projektu.

Tyto předprodeje probíhají před zahájením počáteční nabídky mincí (ICO) a obvykle nabízejí tokeny za zvýhodněnou sazbu.

Skvělým příkladem předprodejního procesu byl ten, který nabídl např. projekt Tamadoge na konci roku 2022. První investoři si mohli koupit tokeny TAMA za pouhých 0,01 dolaru během prvního předprodejního kola, přičemž tento velmi medializovaný projekt získal 19 milionů dolarů, než se vůbec dostal na burzy. Poté se cena TAMA vyšplhal až na 0,194 USD a první investoři tak získali téměř 2 000% návratnost.

Popularita kryptoměn však znamená, že na trh vstoupilo mnoho podvodníků, které chtějí rychle a snadno vydělat peníze. Investoři proto musí před investováním do předprodeje provést důkladný průzkum, aby se ujistili, že je důvěryhodný a má potenciál.

Jak najít nejlepší předprodej kryptoměn

Pokud chcete investovat do předprodejů, musíte také vědět, kde a jak najít nejlepší předprodeje kryptoměn, do kterých se letos vyplatí investovat. Někdy se projekty stanou populární díky efektivní marketingové strategii, ale existují i ​​​​jiné způsoby, jak se dozvědět o krypto projektech.

Jakmile najdete předprodeje, o kterých si myslíte, že můžete investovat, nespěchejte a prozkoumejte je všechny podrobně. Musíte se ujistit, že projekt, do kterého chcete investovat, má silné podpůrné plány a může být ziskový, jakmile bude uveden na burzu. To znamená, že se musíte s projektem podrobně seznámit a ujistit se, že nabízí konkurenceschopnou technologii. 

Během výzkumného procesu je třeba věnovat pozornost třem hlavním složkám.

Navštivte náš discordový server s pravidelným zpravodajstvím a analýzami

Prozkoumejte vývojový tým

Jeden z nejdůležitějších aspektů je vývojový tým každého projektu. Je to jeden z kritických faktorů určujících životnost. Hledejte projekty s týmy, které mají zkušenosti v příslušném odvětví, například s technologií blockchain nebo P2E hraní.

Také se vyhněte projektům, které nemají informace o vývojovém týmu. Slabá transparentnost je varovným signálem. Nezapomeňte se podívat audity a cerifikace projektu. Je to důležitým znakem legitimity, pokud má projekt certifikaci Certik nebo SolidProof.

Používejte sociální média

Na sociálních sítích můžete také najít několik vynikajících předprodejů kryptoměn. Takové platformy jako Twitter a Reddit zveřejňují spoustu obsahu souvisejícího s kryptoměnami. Na těchto platformách můžete sledovat specializované stránky nebo odborné obchodníky, kteří zveřejňují informace o předprodejích kryptoměn a dostávat upozornění na takové události.

Například subreddit r/CryptoCurrency je užitečný zdroj, protože zde najdete diskuse o zavedených i nových coinech.

předprodej kryptoměn - r/CryptoCurrency

Přečtěte si „Tokenomiku“ projektu

Kromě toho věnujte pozornost tokenomice kryptoměny, včetně její nabídky, popularity a poptávky, počtu tokenů nabízených během fází předprodeje, porovnejte její předprodejní cenu s cenou ICO atd. Takové přezkoumání pomáhá informovat, zda cena tokenu v dlouhodobém horizontu poroste nebo ne. Mnoho předprodejů začíná obrovským počtem tokenů, ale většinu z nich po spuštění projektu spálí. Tento mechanismus snižuje zásobu a činí zbývající tokeny vzácné – což pomáhá zvýšit hodnotu tokenu.

Je předprodej kryptoměn dobrou investicí?

Investoři s tolerancí vůči riziku, kteří chtějí vydělat peníze pomocí kryptoměn, mohou chtít vložit svůj kapitál do předprodejů kvůli slevám na prodej tokenů. Lze však tyto předprodej kryptoměn považovat za dobrou investiční příležitost? Níže jsme shrnuli čtyři důvody, proč by se investoři mohli zajímat o tuto oblast trhu.

Obrovský cenový potenciál

Předprodej kryptoměn má obrovský růstový potenciál díky zlevněné ceně, za kterou jsou tokeny nabízeny. Tyto slevy jsou nabízeny, aby nalákaly první investory, aby poskytli kapitál pro projekt, což mu umožní růst a dosáhnout jeho plánu. Jako vedlejší efekt to obvykle znamená, že hodnota příslušného tokenu se zhodnocuje společně – proto mohou být předprodeje tak lukrativní.

Předprodejní tokeny mají také tendenci podávat dobré výkony navzdory medvědím podmínkám na trhu, jako byl klesající trend v roce 2022.

Přístup k inovativním nápadům

Přestože existují tisíce kryptoměn, které nedělají nic jiného, ​​než že se navzájem kopírují, na trhu se objevuje několik dalších projektů, které nabízejí jedinečné a inovativní funkce. To zahrnuje produkty založené na Web 3.0, metaverse projekty, herní platformy Play-to-Earn a projekty DeFi nabízející řešení základních problémů.

Ve fázi předprodeje tak můžete mít šanci investovat do výrazných projektů s velkým potenciálem růstu v budoucnu. Proto musíte svůj průzkum provést předem a zjistit projekty, které nabízejí předprodej kryptoměn a nabízejí reálná řešení stávajících problémů.

Staňte se součástí rostoucí komunity

Mnoho z nejlepších nových kryptoměnových projektů se rozjíždí vybudováním solidní komunity.  Podporou silné komunity vytvářejí předprodeje humbuk a poskytují platformu pro stejně smýšlející jednotlivce, aby se spojili a vytvořili trvalé vztahy. 

Vytvářejte pasivní příjem

Konečně je tu možnost generovat pasivní příjem, když držíte určité kryptoměny. Většina z těchto projektů využívá Ethereum nebo Binance Smart Chain k budování svých blockchainů, což znamená, že se spoléhají na stakingový mechanismus. Takže místo toho, abyste nechávali svá aktiva nečinná, můžete je stakovat a generovat odměny nebo sbírat výnosy pomocí takových nástrojů, jako je yield farming.

Tokeny play-to-earn mají další výhodu. Můžete je použít k integraci do ekosystému projektu, nákupu položek nebo virtuálních nemovitostí, vývoji svého avatara a prodeji svých integrovaných položek na trhu.

Závěrem: Nejlepší kryptoměnové předprodeje pro rok 2024

Abychom to shrnuli, tento průvodce představil hloubkový přehled nejlepších předprodejů kryptoměn, do kterých lze investovat. Zdůrazňuje, které projekty přitahují největší pozornost médií. Ačkoli jsou předprodeje přirozeně riskantní, mohou nabídnout výnosy, které překonají trh, pokud jsou prováděny efektivně – představují další vzrušující investiční příležitost na trhu.

Podle našeho názoru je celkově nejlepší předprodej kryptoměn, do kterého lze investovat, PlayDoge. Projekt totiž držitelům nabízí možnost stakovat své tokeny s velmi atraktivním a zajímavým zhodnocením, ale to nejzajímavější je, že jde se chystá spustit svou vlastní mobilní hru typu Play-to-Earn.

Dalším zajímavým kryptoměnovým předprodejem je nový meme coin Sealana, který běží na blockchainu Solana, multichainový meme coin Base Dawgz vezoucí se na vlně hypu kolem blockchainu Base nebo kryptoměna WienerAI, která vám může pomoct s obchodováním na kryptoměnových trzích a výběrem jiným krypto projektů.

NAVŠTIVTE NEJLEPŠÍ PŘEDPRODEJ KRYPTOMĚN

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Nejčastější dotazy (FAQ)

Co je předprodej kryptoměn?

Jaký je nejlepší předprodej kryptoměn?

Jsou ICO předprodeje kryptoměn?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.