Thursday, September 21, 2023

Nejlepší krypto airdropy pro rok 2023

Jedním z velmi oblíbených nástrojů pro zhodnocování peněz v krypto světě jsou airdropy. Jedná se o sbírání odměn ve formě dárků, obvykle tokenů, které jsou vypláceny hráčům nebo uživatelům různých blockchainovách ekosystémů zdarma. V tomto přehledu se podíváme na ty nejzajímavější airdropy pro rok 2023, které kromě zajímavých odměn nabízejí uživatelům také mnoho zábavy. Pojďme se tedy na ně podívat!

Krypto Airdropy – Rychlý přehled

V seznamu níže naleznete přehled těch nejzajímavějších krypto airdropů, které se vyplatí v roce 2023 sledovat.

 1. Wall Street Memes – Nadějný meme token se silnou podporou komunity
 2. Bitcoin BSC – Novodobý Bitcoin, který nabídne možnost stake-to-earn
 3. Evil Pepe Coin – Vtipný meme coin nejen pro rebely
 4. BTC20 – Nový altcoin napodobující počátky Bitcoinu
 5. AiDoge – AI platforma pro tvorbu memů
 6. Launchpad XYZ – Revoluční a všezahrnující platforma Web3
 7. Chimpzee – Eco-friendly projekt odměňující uživatele za jejich přínos životnímu prostředí
 8. Ecoterra – Inovativní ekologický projekt odměňující uživatele za recyklaci
 9. yPredict – Revoluční platforma obchodních signálů poháněná Al
 10. Copium – Meme mince s nabídkou lukrativních NFT airdropů
 11. Love Hate Inu – Nejlepší Vote-to-Earn meme coin s potenciálem
 12. Calvaria – Play-to-Earn hra
 13. Tamadoge – Airdrop, který nyní rozdává 100 000 USD
 14. Battle Infinity – Nová metaverse NFT
 15. Lucky Block – Nabízí možnost soutěžit o NFT a krypto
 16. Pulsechain – Ekosystém, pořádající vlastní airdropy
 17. Basic Attention Token – Možnost získat 70 % příjmů z reklam
 18. DeFiChain – Airdrop pro decentralizované finance
 19. DAO Labs – Projekt dApp
 20. Tidex – Airdrop ve výši 20 milionů TDX
 21. Binance – Přední světová krypto burza
 22. RAW DAO – Za připojení peněženky získáte tokeny RAW zdarma
 23. StormGain – Projekt vázaný na americký dolar
 24. MetaMask – Kryptoměnová peněženka

KOUPIT TEĎ

Nyní nastal čas si každý airdrop představit zvlášť, abychom mohli provést kvalitní rozhodnutí o tom, zda do tohoto projektu investovat či nikoliv.

1) Wall Street Memes – Nadějný meme token se silnou podporou komunity

Wall Street Memes je nový projekt kultury meme, který vzal se spuštěním svého předprodeje útokem celou krypto scénu. Pokud jste zmeškali předchozí hvězdy meme, kterými byly např. pepe, sponge nebo wojak, s tokenem $WSM máte nyní novou skvělou šanci. Některé předpovědi už nyní odhadují až 100x růst a ve hře je také štědrý 50tisícový airdrop. 

center title

Wall Street Memes je projekt s velkou legitimitou, který se může opřít o renomé jedné z nejznámějších značek finančního světa. Jeho velký potenciál dále podporuje excelentní zázemí početné, milionové komunity, díky které má Wall Street Memes obrovskou sledovanost i na kanálech sociálních médií. Projektu si všimnul také Elon Musk, který na svém twitterovém účtu sdílel jeden z tweetů Wall Street Memes.

5

Tento nový meme token má tedy všechny předpoklady, aby se mohl stát králem mezi meme coiny této sezony. Kultura meme aktuálně těží z velké pozornosti a toto hnutí, jehož principem není žádné reálné využití, je stále na vzestupu. Žádná utilita je také principem $WSM – inspirací je mu Gordon Gekko, který v 80. letech dokázal pohádkově zbohatnout na akciích bez velké hodnoty, proč by tedy současní investoři nemohli vydělat mění na coinech bez specifického využití?

Pokud vás token $WSM zaujal,určitě navštivte jeho předprodej. Bude mít dohromady 30 fází a startovací cena začínala na 0,02500000 dolarech. Do oběhu se dostane celkem 2 miliardy $WSM tokenů, přičemž do předprodeje jich je alokovaná přesná polovina. 

KOUPIT Wall street memes

2) Bitcoin BSC – Novodobý Bitcoin, který nabídne možnost stake-to-earn

Naším druhým tipem je nový projekt Bitcoin BSC, který otevřel brány svého předprodeje teprve před pár dny. Jedná se o projekt na blockchainu Binance Smart Chain, což znamená, že nativní token BTCBSC následuje standard BEP-20. Investoři mají tedy možnost investovat do tohoto nového projektu prostřednictvím svých kryptopeněženek nabitými s ETH, USDT či BNB.

Bitcoin BSC je inovativní projekt, který chce kopírovat původní Bitcoin ve všech směrech, ve kterých je to jen možné. Investoři mají šanci koupit tokeny BTCBSC za 0,99 dolaru za token, stejně jako tomu bylo, když byl v roce původní Bitcoin uveden na burzu v roce 2011. Během předprodeje bude prodáno 6 125 000 tokenů, což představuje 29 % celkové zásoby tokenů a zároveň market cap ve výši přes 6 mil. dolarů. Maximální zásoba tokenů činí celkem 21 miliónů, z čehož 14,445 mil. tokenů bude vyčleněno pro účely stakingu.

Bitcoin BSC

Co se týče roadmapy, tým projektu má nabité plány. V první fázi se zejména soustředí na start předprodeje, ve třetím čtvrletí roku 2023 můžeme očekávat start stakingu. Nativní token BTCBSC by měl být uveden na burzu ve čtvrtém čtvrtletí roku 2023. A konečně ke konci roku nebo začátkem roku 2024 budou mít investoři možnost začít získávat pasivní odměny.

Předtím než se do tohoto nového projektu rozhodnete investovat, nezapomeňte si také přečíst obsáhlý whitepaper, který je dostupný na oficiálních stránkách projektu. Aby vám neunikly žádné novinky, nezapomeňte projekt také sledovat na sociálních sítích.

Koupit BITCOIN BSC

3) Evil Pepe Coin – Vtipný meme coin nejen pro rebely

Evil Pepe Coin je odkaz na další populární meme coin, PEPE, a jeho převedení na temnou stranu, která apeluje na investory, aby investovali do shitcoinů. Jedná se o projekt, který spojuje silnou komunitu lidí, kteří mají dost neúspěchů ve světě shitcoinů a konvenčního (a často zavádějícího) přístupu k vydělávání na kryptoměnách.

Vstupem do komunity Evil Pepe se můžete stát součástí skupiny rebelů, kteří chtějí zpochybňovat normy, posouvat hranice a hledat nové příležitosti. Kryptoměna EVILPEPE je aktuálně ve fázi předprodeje. Celková zásoba tokenů je 6,6 miliardy coinů, které lze nyní zakoupit za 0,000333 USD. Je to jedna z levnějších nových kryptoměn dostupných na trhu.

2

Do předprodejní fáze je připraveno 90 % celkové zásoby tokenů. 10 % dodávky je určeno na likviditu, která bude uzamčena na jeden měsíc. S počáteční kapitalizací EVILPEPE ve výši 1 996 002 USD je zde jistě prostor pro růst.

Podle roadmapy projektu tým doufá v tržní kapitalizaci až 100 milionů USD. Tomu bude předcházet fáze 1, kde se atuálně nacházíme, která se zaměřuje na předprodej a marketing. Ve fázi 2 bude tým budovat síť kolem slavných influencerů v oboru. Předprodej probíhá prostřednictvím oficiálních stránek a podporované platební metody jsou ETH, BNB, USDT a kreditní karty.

Koupit evil pepe coin

4) BTC20 – Nový altcoin napodobující počátky Bitcoinu

BTC20 je nový kryptoměnový projekt vytvořený s cílem znovu vytvořit a poskytnout vzrušení a jedinečnou příležitost raných fází Bitcoinu. Token se snaží replikovat rané charakteristiky Bitcoinu v dubnu 2011 a aktuálně prodává 6,05 milionu tokenů za 1 dolar v předprodeji. To je stejná nabídka v oběhu a cena jako u Bitcoinu v roce 2011. Tato předprodejní struktura reprodukuje rané dny největší kryptoměny a poskytuje stabilní vstupní bod.

BTC20 tímto způsobem napodobuje Bitcoin, ale s několika rozdíly. Za prvé, BTC20 přijímá udržitelnější proof-of-stake konsensus namísto plýtvání energií prostřednictvím proof-of-work. To umožňuje držitelům tokenů BTC20 generovat pasivní příjem prostřednictvím stakingu. Držitelé tokenů dostanou odměny podle stakované částky. Tento strategický design nejen odměňuje držitele, ale také zvyšuje odolnost sítě.

1 2

Vzhledem k tomu, že se jedná o ERC-20 token, má uživatelsky přívětivé vlastnosti, které lze snadno propojit s různými infrastrukturami a peněženkami. Tokenomika tohoto projektu je podobná Bitcoinu. Celková zásoba tokenů BTC20 je 21 milionů, z nichž 14,95 milionů přispěje na odměny za staking. Samozřejmě, čím více uzamknete, tím více odměn získáte.

Zajímavé je, že uvolňování tokenů do oběhu bude probíhat podle stejného plánu jako u Bitcoinu. Jinými slovy, bude se uvolňovat postupně během asi 120 let, stejně jako období těžby Bitcoinu. Tato struktura zajistí cenovou stabilitu a udržitelný růst tokenu BTC20. Podle roadmapy BTC20 budou v ekosystému v budoucnu sledovány různé vývojové trendy a expanze, jako jsou strategická partnerství, rozšíření utility na dapps a účast na správě.

Koupit BTC20

5) AiDoge – AI platforma pro tvorbu memů

Dogecoin a Shiba Inu musí ustoupit, protože na trh přichází nový revoluční meme coin, který ihned po spuštění předprodeje zaznamenal obrovský zájem krypto komunity. AiDoge je průkopnická platforma pro generování memů poháněná umělou inteligencí, která umožňuje uživatelům generovat virální memy bez jakýchkoli zkušeností pouze zadáním textové výzvy, a získávat odměny.

Projekt sám sebe popisuje jako největší platformu pro generování memů a je prvním kryptoměnovým projektem, který využívá technologii AI speciálně pro generování memů. AiDode získává na popularitě díky svému jedinečnému přístupu k poskytování užitku svým držitelům. Ekosystém nabízí inovativní řešení pro generování memů, které využívá pokročilou technologii umělé inteligence, uživatelsky přívětivé rozhraní a kreditní systém založený na tokenech k revoluci v budoucích metodách vytváření memů.

1 7

Všechny memy vytvořené pomocí AiDoge jdou přímo na veřejnou zeď, virtuální prostor, kde uživatelé sdílejí memy, aby mohli hlasovat pro nebo proti. Memy s nejvyšším skóre obdrží každý měsíc odměny v tokenech Ai. Kromě toho, s růstem komuny AiDoge, porostou i měsíční odměny poskytované špičkovým tvůrcům na platformě. Veřejná zeď umožňuje uživatelům filtrovat memy pomocí možností třídění, což umožňuje divákům procházet memy na základě specifických kritérií, jako je popularita, aktuálnost nebo konkrétní témata.

Kromě tohoto systému odměn AiDoge také umožňuje svým uživatelům stakovat své nativní tokeny, aby jim platforma poskytla pravidelný výnos a přístup k novým a exkluzivním funkcím v rámci ekosystému. Staking také poskytuje uživatelům právo účastnit se hlasování o správě, což jim umožňuje utvářet budoucí směřování ekosystému.

KOUPIT aidoge

6) Launchpad XYZ – Revoluční a všezahrnující platforma Web3

Zbrusu nový krypto projekt Launchpad XYZ již na svém samém počátku zaujal mnoho investorů. Investory totiž nadchl hlavní cíl této platformy, kterým je nabídnout svým uživatelům všechny nástroje, jež potřebují k analýze, obchodování a investování do NFT, frakčních aktiv, pomocných tokenů, předprodeje Web3 prostřednictvím decentralizované burzy platformy, peer-to-peer burzy NFT a obchodního terminálu. Launchpad XYZ také tvrdí, že investorům a obchodníkům poskytne nástroje potřebné k nalezení dalšího 100x Web3 aktiva.

Launchpad IIII

Uživatelé také získají přístup k hernímu světu metaverse a Play-to-Earn Web3 gaming worlds prostřednictvím platformy metaverse a Web3 gaming hub. Uživatelé budou moci okamžitě převzít vlastní správu svých krypto aktiv prostřednictvím vlastní webové peněženky Launchpad XYZ.

Launchpad XYZ nedávno oznámil, že analýza předprodejů bude integrována do jeho ekosystému, který podle něho poskytuje uživatelům „nadstandardní zabezpečení. Platforma tak nejenže poskytuje svým uživatelům nástroje, které potřebují pro obchodování a investování v krypto světě, ale rovněž i obsahuje vzdělávací sekci, která začátečníkům pomůže v jejich začátcích.

Koupit Launchpad XYZ

7) Chimpzee – Eco-friendly projekt odměňující uživatele za jejich přínos životnímu prostředí

Eco-friendly projekt Chimpzee představuje nový pohled na tzv. “zelené” krypto projekty, jelikož se nesnaží pouze na dané problémy ohledně životního prostředí upozorňovat a informovat o nich své uživatele, ale pro ochranu životního prostředí něco hmatatelného dělá. K akci vyzývá a motivuje i své uživatele a to především formou pasivního příjmu a dalšími možnostmi, které vedou k lepšímu a zdravějšímu klimatu.

Projekt je založen na třech základních pilířích, od kterých se vše odvíjí. Prvním pilířem je obchod projektu typu Shop-to-Earn. Všechny nákupy od Chimpzee – NFT, zboží nebo krypto tokeny tak budou prokazovat podporu uživatelů ochraně přírody a klimatu. Projekt navíc bude přidělovat 10 % ze své pevné nabídky tokenů a podílu na zisku organizacím, které jsou v souladu s jeho ekologickým posláním. Chimpzee už například spojil své síly s The Giving Block, One Tree Planted a WILD Foundation. Uživatelské příspěvky však nezůstanou bez uznání, a to je rozdíl v tom, že do mise vnese každý uživatel novou energii.

Chimpzee I

Druhým pilířem Chimpzee je NFT Marketplace (Trade-to-Earn), což je první NFT tržiště na světě, které rozděluje svůj podíl na zisku z poplatků za obchodování s uživateli, kteří jsou držiteli Chimpzee NFT Passport nebo aktivně obchodují na trhu. Kromě toho také Chimpzee nabízí možnosti výdělku, které uživatele odmění tokeny CHMPZ pokaždé, když si koupí vybavení a doplňky z obchodu Chimpzee. Klíčovou součástí ekosystému Chimpzee jsou pak také Chimpzee NFT Passport, které držitelům poskytují velké výhody a odměny jako uznání za jejich finanční podporu. Jakmile je sázka otevřena, uživatelé budou moci zamknout svůj NFT Passport v poolu a získat až 20 % APY.

Chimpzee

Třetím pilířem je pak hra typu Play-to-Earn s názvem “Zero Tolerance Game”, což je další zábavný zdroj odměn. Jak budou uživatelé procházet hrou, budou moci získávat prémiové ceny. Další funkcí, která odlišuje Chimpzee na trhu NFT, je jeho systém sdílení zisku.

Koupit Chimpzee

8) Ecoterra – Inovativní ekologický projekt odměňující uživatele za recyklaci

Ecoterru byste si měli koupit, pokud chcete čelit ničivým účinkům způsobujících klimatické změny několika způsoby díky inovativnímu obchodnímu modelu. Jedním z klíčových prvků je těžit z třídění a recyklace odpadu prostřednictvím aplikace Recycle-to-Earn.

Uživatelé mohou použít další funkci – celkové skóre dopadu – ke sledování svého dopadu na životní prostředí a firmy jej mohou použít ke svému marketingu. Ecoterra poprvé demokratizuje trh s odpady, na kterém byly ztráty socializovány a zisky privatizovány. Protože výrobci a spotřebitelé musí za svůj odpad platit, zatímco odpadový průmysl ho prodává a vydělává na něm několikanásobně více.

FsycFlGX0AAuusc

Celý proces funguje prostřednictvím reverzních prodejních automatů. V této souvislosti lze recyklovat plast, sklo a hliník, stejně jako oblečení u partnerských značek. Tyto tokeny lze shromažďovat, investovat do nich nebo je používat pro ekologicky uvědomělé aktivity, jako je čištění odpadků nebo podpora projektů v oblasti obnovitelné energie.

Ecoterra také odměňuje odběr zelené energie jednoduše skenováním účtu za energie. Dalšími důležitými prvky jsou tržiště s recyklovanými materiály pro firmy i jednotlivce hledající odběr recyklovaného materiálu ve velkém a tržiště s tokenizovanými emisními povolenkami.

KUPTE SI ECOTERRA

9) yPredict – Revoluční platforma obchodních signálů poháněná Al

Pro mnoho investorů a obchodníků, včetně i těch s dlouholetými zkušenostmi ohledně makro, krypto fundamentů a technické analýzy, je stále předpovídání cenových pohybů na trhu s kryptoměnami velmi obtížné. Pomocnou ruku jim nyní může nabídnout technologie umělé inteligence (AI), která v posledních měsících výrazně pokročila a získává na popularitě.

Modely umělé inteligence totiž dokážou analyzovat obrovské množství cenových dat a zároveň i identifikovat trendy, které by člověk jen stěží postřehl. Dobré modely pak mohou obchodníkům poskytnout cennou výhodu na trhu a pomoci jim k vyšším ziskům. Není proto divu, že nový krypto start-up yPredict, který buduje novou revoluční platformu obchodních signálů poháněnou umělou inteligencí, získává stále větší pozornost nejen v krypto prostoru.

yPredict III

Vývojová platforma yPredict plánuje svým uživatelům poskytnout „jedinečnou výhodu“ s využitím nejmodernějších prediktivních modelů a datových statistik vytvořených předními vývojáři AI a kvanty. Platforma tak nabídne svým uživatelům, obchodní signály AI, analýzu sociálního a sentimentu v reálném čase, technickou analýzu AI nebo rozpoznávání technických patternů na základě AI.

Koupit yPredict

10) Copium – Meme mince s nabídkou lukrativních NFT airdropů

Copium je mezi krypto airdropy skutečně silným hráčem, protože na svém unikátním NFT airdropu založil celý svůj předprodej. Jde o jednu z novějších meme mincí, která na sebe při uvedení na Uniswapu strhla značnou pozornost, když dokázala vybrat od investorů 18 milionů dolarů. Návratnost této mince tak poskočila 9x. 

$COPIUM

Právě krypto airdrop, který byl součástí vysoce privátní předprodeje (k účasti byla nutná pozvánka), byl důvodem, proč se o $COPIUM tokenech hojně diskutovalo na sociálních sítích. Krátce po zalistování na DEX dostalo 200 top investorů z předprodeje možnost, aby si rozdělili 10 milionů tokenů. Celkově šlo o celé 1 % z celkové zásoby 1 miliardy.

Princip této meme mince naznačuje už její název – Copium od slovesa to cope – tedy zvládání a vypořádání se s nepovedenými či zmeškanými investičními příležitostmi nebo s FOMO efektem v krypto prostoru. Je zřejmé, že copium má být mince především zábavná, která v sobě ztělesňuje aktuální rysy celého internetu – humor, vytrvalost a zdravou dávku trollingu. Vedle toho lukrativní potenciál pro zisky do budoucna zajišťuje právě systém NFT airdropů. 

jak koupit copium

Aktuálně lze token $COPIUM získat na řadě DEX burz. Pro nákup bude nutná elektronická peněženka s dostatečným množstvím ETH.

KOUPIT copium

11) Love Hate Inu – Nejlepší Vote-to-Earn meme coin s potenciálem

Love Hate Inu je platforma, která přichází s novým konceptem Vote-to-Earn. Projekt umožňuje účastnit se anket a stakovat kryptoměnu za účelem získání jeho nativních tokenů LHINU, což z něj činí jeden z nejlepších meme coinů s novým případem použití. Předprodej projektu je nebývalým úspěchem. K tomu přispívá několik faktorů, včetně rostoucí popularity platformy na sociálních sítích a aplikace v reálném světě, jako je hlasování o důležitých otázkách.

Stake-to-Vote je dalším prvkem platformy Love Hate Inu. Hned, jak se dočkáme plné verze, bude zahrnovat  online rozhraní, platformu pro odesílání hlasování a řídicí panel. Prostředky generované Management Dashboardem budou použity k vyhledávání témat relevantních pro komunitu, podpoře uživatelů.

Screenshot 2023 03 08 at 7.26.21 900x489 1 1

Podle whitepaperu Love Hate Inu se budou moci uživatelé účastnit průzkumů anonymně a díky nutnosti stakováním tokenů nemusí mít obavy ze spamu nebo manipulace. Funguje to tak, že uživatelé s vyššími uzamčenými držbami mají větší váhu v konsensu a mohou tak získávat vyšší odměny za hlasování.

Mechanismus Love Hate Inu tak zajišťuje, že všechny hlasy jsou legitimní. Také odstraňuje možnost manipulace, dvojího hlasování nebo zapojení spam botů. Z toho také mohou těžit marketingové společnosti a značky, se kterými chce tým navazovat partnerství za účelem nabídky sponzorovaných průzkumů a tím vytvořit udržitelnou ekonomiku.

KOUPIT LOVE HATE INU

12) Calvaria – Play to Earn hra

Jednou z žhavých novinek, která hráčům nabízí možnost získávat odměny pomocí dvou nativních tokenů, je projekt Calvaria. Investoři si mohou v současné době ještě pořídit nativní token RIA v předprodeji, který se však už blíží ke svému konci. Předprodej bude následně ukončen buď 31. ledna 2023 nebo dosažením hard capu ve výši 3 075 000 USD. Vše záleží pouze na tom, která z uvedených situací nastane dříve.

V závěrečné páté fázi předprodeje je cena tokenu RIA stanovena na 0,0325 USDT. Kromě toho nabízí Calvaria svým hráčům i mnoho dalších zajímavých odměn. Například prostřednictvím tzv. giveaway rozdává 100 tisíc dolarů. Do dnešního dne se do těchto giveaway přihlásilo už více než 86 tisíc účastníků.

Calvaria
Calvaria

Jelikož se jedná o online hru formátu play-to-earn, tak pro hráče je to jasný signál, který jim říká, že v této hře si budou moci i dobře vydělat. To však bude možné až bude hra zcela k dispozici. Aby však bylo hráčům čekání do spuštění hry zpříjemněno, rozhodl se tým Calvarie učinit i předprodej trochu napínavější. Připravil si pro ně soutěž o tokeny RIA v hodnotě 100 tisíc dolarů.

Co se týče podmínek soutěže, tak ty jsou velmi jednoduché. Stačí, aby hráč či investor držel v době slosování tokeny RIA alespoň v hodnotě 100 USD. Calvaria navíc ještě zvýšila šanci investorů a hráčů na výhru tím, že jim umožňuje, za splnění dalších úkolů, vícenásobné vstupy. Například investor, který si koupí tokeny RIA v minimálním počtu a napíše na Twitter #calvariagang, získá následně dalších 25 vstupů. Připojením ke skupině na Telegram pak získá dalších 15 vstupů.

Výhody projektu Calvaria
Výhody projektu Calvaria

Další soutěž o peněžní obnos je založená na tom, že investoři musí splnit deset úkolů, které najdou na sociálních sítích projektu. Díky splnění všech těchto úkolů, zvýší svou šanci na výhru. Výhra je následující – 70 tisíc USD je první cena, 20 tisíc USD jako druhá cena a 10 tisíc USD jako třetí cena.

Hra Calvaria bude odměňovat své hráče tokeny eRIA a RIA za jejich strategické myšlení, které je s pomocí karetních taktik dovede až k vítězství v jednotlivých bitvách. Jedná se fantasy bojovou karetní hru odehrávající se za závojem smrti. V této hře mezi sebou hráči bojují a také sbírají karty založené na NFT. Každá tato NFT karta představuje jednu postavu z podsvětí, jenž má své jedinečné vlastnosti a zkušenosti, které v kombinaci s ostatními kartami mohou hráči opět dopomoci k výhře v bitvě. Hráči pokud nemají dostatek dobrých karet nasbíraných, tak si je mohou i koupit. Hra dále odměňuje hráče za množství odehraného času a za každé vítězství v turnajích.

Calvaria karetní NFT hra
Calvaria karetní NFT hra

Ve whitepaperu Calvaria je uvedeno, že hráči sbírají unikátní karty a zdroje, které následně také mohou prodat na sekundárních trzích. Velkým plusem je, že oba tokeny jsou obchodovatelné a obsahují 0 % daně z prodeje. Investoři mohou tokeny RIA používat i ke stakingu, čímž mohou získat více mincí, anebo ke správě ekosystému, aby mohli hlasovat o nejdůležitějších věcech, které určují budoucnost Calvarie.

KOUPIT Calvaria

13) Tamadoge – Airdrop, který nyní rozdává 100 000 USD

Tamadoge aktuálně rozdává 100 000 dolarů. Štěstí se může usmát na jednoho z držitelů tokenu TAMA, který jich drží alespoň v hodnotě 100 dolarů a více. Pokud jste jedním z takovýchto držitelů, tak vám pak už jen stačí splnit devět úkolů, které jsou spjaty s Tamadoge na jeho sociálních sítích. Tamadoge má v současné době jeden z největších krypto airdropů, které jsme recenzovali. Další jejich airdropy bude Tamadoge oznamovat na svém Telegramu.

Tamadoge
Tamadoge

Tamadoge (TAMA) si mnoho lidí plete s další meme mincí, kterou je DOGE. Rozdíl je totiž hned v několika věcích. Tamadoge má různé funkce, poskytuje hráčům možnost si vydělat a je deflační mincí, jejíž původní pevná nabídka byla 2 miliardy. Avšak vývojáři spálí 5 % všech utracených tokenů TAMA, díky čemuž se původní zásoba stále zmenšuje. Naproti tomu je Dogecoin inflační mincí a jeho nabídka se už zvýšila ze 100 miliard na 132 miliard Dogecoinů.

Hráči používají své prostředky ve hře ke krmení svých Tamadoge digitálních mazlíčků, kterým mohou i kupovat hračky, aby se necítili sami. Hráči, kteří se dobře starají o své mazlíčky, jsou následně odměňováni a stoupají žebříčkem Tamadoge. Čím vyšší pozici na žebříčku hráč má, tím větší odměnu v podobě tokenů TAMA může dostat.

V létě roku 2022 proběhl předprodej tokenu TAMA, který měl mezi investory velký úspěch, jelikož se podařilo získat 19 milionů dolarů. Aktuálně je token TAMA kótován na patnácti centralizovaných burzách, jako jsou LBank, Gate.io nebo BitMark a na jedné decentralizované burze Uniswap.

KOUPIT TAmadoge

14) Battle Infinity – Nová metaverse NFT

Nová metaverse hra, jenž nyní odměňuje své fanoušky krypto dárky podobnými airdrops za dosažení milníků ve své roadmapě, se jmenuje Battle Infinity. Na rozdíl od většiny jiných krypto projektů u tohoto není podmínkou držet jeho nativní token IBAT, aby bylo možné dostat odměny.

Battle Infinity prozatím rozdal už více jak 3 000 dolarů v krypto tokenech IBAT a to výměnou za dokončení jednoduchých úkolů, jako je například sledování tohoto projektu na sociálních sítích.

Battle Infinity
Battle Infinity

Připojte se k této stále rostoucí komunitě a mějte všechny aktuální informace o projektu a nových krypto airdropech z první ruky. Všechny novinky budou oznámeny na Telegramu Battle Infinity.

Předprodej nativního tokenu IBAT je sice už ukončen, nicméně investoři si ho mohou koupit na PancakeSwap nebo LBank. Jedná se tak o jeden z nejlepších způsobů, jak investovat do nové kryptoměnové mince s vysokým potenciálem růstu.

KOUPIT Battle Infinity

15) Lucky Block – Nabízí možnost soutěžit o NFT a kryptoměny

Lucky Block je v současné době jednou z nejznámějších decentralizovaných platforem, která svým uživatelům nabízí možnost soutěžit o kryptoměny a NFT, a to vše na řetězci BSC (Binance Smart Chain). Jelikož je celý proces řízen smart kontrakty, tak není potřeba žádného velkého lidského zásahu, díky čemuž je tak zajištěn maximální a bezpečný zážitek pro všechny hráče.

Lucky Block pro své hráče po celý rok pořádá ty nejlepší krypto airdropy, o kterých pravidelně informuje na své platformě. Hráčům se stačí pouze registrovat a pak už si jen vybrat ten nejlepší krypto airdrop.

Lucky Block
Lucky Block

Odměny od Lucky Block je možné získat třeba za to, že se hráč připojí ke skupině Lucky Block na Telegramu nebo že jej začne sledovat na Twitteru. Mimo jiné také Lucky Block si nechat vytvořit 10 tisíc unikátních platinových Rollers Club NFT. Každý kdo si koupí Lucky Block NFT, bude následně automaticky zařazen i do denních slosování o ceny NFT, která platforma pořádá. Pokud se však prodá všech 10 tisíc NFT, bude se konat ještě jedno speciální slosování o ceny, ve kterém může vyhrát jeden šťastlivec Lamborghini v hodnotě 340 tisíc dolarů.

KOUPIT Lucky Block

16) Pulsechain – Ekosystém, pořádající vlastní airdropy

PulseChain je levnější, ekologičtější a rychlejší kryptoměnový projekt než je jeho mateřský blockchain. Jedná se totiž o fork sítě Ethereum. Po nadcházejícím hard forku budou následně všechny tokeny ERC20 v síti Ethereum duplikovány a převedeny do PulseChain.

Z tohoto důvodu by se mohlo jednat o jeden z největších airdropů mezi digitálními aktivy. Tento airdrop je otevřen pro každého, kdo má jeden z mnoho tokenů ECR20 nebo NFT na vhodné adrese peněženky.

Pulsechain
Pulsechain

Každý kdo bude mít ETH v peněžence v poměru 1:1, dostane poté PLS tokeny. Tyto tokeny je poté dále nutné do 30 dnů přemístit do nové peněženky. Pokud toto uživatel neudělá, bude kryptoměna spálena.

Jelikož se jedná o poměrně novou kryptoměnu, jejíž hodnota se pohybovala v lednu 2023 okolo ceny 0,02045 USD, tak zde existuje i riziko, které by měli uživatelé brát v potaz. Všechny airdropy, které uživatelé obdrží, je možné také obchodovat nebo převést na burzu Pulsechain, kde kromě jiného mohou uživatelé dále získat i krypto zdarma, a to prostřednictvím yield farmingu.

17) Basic Attention Token – Možnost získat 70 % příjmů z reklam

Basic Attention Token (BAT) je velmi zajímavý systém založený na blockchainu Ethereum, který využívá webový prohlížeč Brave. Hlavním cílem tohoto projektu je měřit čas a pozornost uživatelů médií na webových stránkách. Kromě toho také efektivně rozděluje peníze z reklamy mezi tvůrce, vydavatele a uživatele online marketingových materiálů a reklam. Držitelům BAT projekt rozděluje až 70 % svých příjmů z reklamy.

Pokud by se chtěl investor do tohoto projektu zapojit, stačí si jen stáhnout prohlížeč Brave a povolit Brave Ads, což investorovi umožní dostávat oznámení o reklamách a získávat BAT zdarma vždy při procházení webu. Jedná se tak o jeden z nejlepších bezplatných krypto airdropů.

Basic Attention Token
Basic Attention Token

Další možností, jak získat zdarma krypto ve výši 25-40 BAT, je si o ně jednoduše zažádat. Uživatel si totiž o BAT může požádat a to 1x za 30 dní. Celé to funguje na principu “kdo dřív přijde, ten dřív bere”. Stačí mít jen opět nainstalovaný webový prohlížeč a zapnout Brave Rewards, čímž automaticky získává uživatel nárok na bezplatné kryptoměny, když bude každý měsíc mezi prvními žadateli.

BAT bude v budoucnosti možné použít k platbám za prémiový obsah nebo je vyměnit za pobyty v hotelu, poukázky do restaurací či dárkové poukazy.

18) DeFiChain – Airdrop pro decentralizované finance

DeFiChain je decentralizovaná blockchainová platforma, která si klade za cíl učinit služby více efektivnější, inteligentnější a transparentnější než jiné platformy. Jejím účelem tak je poskytnout bitcoinovému ekosystému celistvé schopnosti DeFi.

Například koncem roku 2020 distribuoval DeFiChain tokeny DFI držitelům bitcoinu v poměru 500 DFI za každý držený bitcoin. Možné je i stakovat tokeny DeFiChain na Cake, kdy vám pal platforma zaplatí 34,5 % APY. Cake je totiž fintech platforma, která investorům umožňuje převzít kontrolu nad svými finančními prostředky.

DeFiChain
DeFiChain

V nadcházejícím krypto airdropu platformy DeFiChain a Cake DeFi nabízejí novým uživatelům tokeny DFI v hodnotě 30 dolarů a k tomu ještě bonus ve výši 11 % na první vklad. Aby se investor mohl tohoto airdropu zúčastnit nebo získat i další pobídky, stačí mu si jen u Cake DeFi vytvořit účet, dokončit ověření a vložit 50 dolarů. Za každé doporučení platformy pak navíc ještě získá dárek v hodnotě 10 dolarů v DFI.

19) DAO Labs – Projekt dApp

DAO Labs je výzkumný projekt dApp, jež disponuje celosvětovou sítí hlavních spolupracovníků, uživatelů a blockchainů. Platforma pomáhá podnikům s vytvářením infrastruktury řízení nové generace. Jinými slovy se jedná o tokenizovanou poradenskou společnost.

DAO Labs
DAO Labs

Nyní se platforma rozhodla, že spustí skvělý krypto airdrop, ve kterém budou uživatelé odměněni digitální měnou za splnění jednoduchých úkolů. Bude se rozdávat až 60 BUSD.

Pokud se bude chtít uživatel zapojit do tohoto airdropu, tak bude muset jít na platformu DAO, kde vyplní krátký formulář a potvrdí souhlas s účastí. Pak už jen stačí se připojit ke skupině na Telegramu či Twitteru, plnit různé úkoly, vyplňovat průzkumy a přitom sbírat body.

20) Tidex – Airdrop ve výši 20 milionů TDX

Tidex je kryptoměnová burza, která má své sídlo v Londýně. Na platformě je uvedeno více než 100 obchodovatelných kryptoměnových párů a 70 jednotlivých tokenů. Nativním tokenem platformy je token TDX. Tidex nabízí rovněž možnost zúčastnit se jeho airdropu, ve kterém mohou investoři získat až 200 TDX.

Tidex
Tidex

Pravidla airdropu jsou jednoduchá. Stačí si pouze vytvořit účet u Tidexu, dokončit proces KYC a poté provést krypto vklad ve výši alespoň 20 dolarů. Díky tomu poté mohou investoři získat část z prize poolu v celkové výši 20 milionů TDX.

Už jen za pouhé přihlášení do účtu a provedení vkladu získá investor zdarma 200 TDX tokenů a za každé doporučení získá navíc dalších 70 TDX.

21) Binance – Přední světová kryptoburza

Kryptoměnová burza Binance je v současné době jednou z největších a nejpopulárnějších krypto burz na světě. Podporuje více než 100 měn a to jak pro vklady, tak i výběry. Cílem Binance je stát se tím nejlepším poskytovatelem infrastrukturních služeb blockchainového systému.

Binance
Binance

Binance nabízí spousty příležitostí k zapojení se do různých jejích airdropů v podobě řady obchodních turnajů či giveaways. Pro získání přístupu k těmto airdropům je nutné si vytvořit účet u Binance. Navíc pro prvních 10 tisíc lidí, kteří si zažádají o Binance Card a dokončí proces ověření, je připraveno 5 BUDS. A aby toho nebylo málo, tak pět lidí, kteří splní výše uvedené podmínky a dokončí transakci na kartě ve výši alespoň 10 dolarů a budou vybráni, obdrží 1 bitcoin.

Pro milovníky NFT si Binance připravila promo akci, u které stačí pouze sledovat Binance na Twitteru spolu s Alpine F1 a mohou vyhrát tokeny ALPINE a NFT.

22) RAW DAO – Za připojení peněženky, získáte tokeny RAW zdarma

Platforma RAW DAO vytváří sítě a konverze fyzických aktiv na aktiva digitální. Nativním tokenem této platformy je token RAW.

V nejnovějším bezplatném airdropu RAW DAO mohou držitelé JUNO či poskytovatelé likvidity JunoSwap a Osmosis získat dohromady až 200 milionů tokenů RAW. Krypto airdopy chce odměnit především příznivce ekosystémů Juno a Cosmos, kteří stakovali a dodávali likviditu na více protokolech Cosmos po delší dobu. Čím delší doba, tím více tokenů jako odměna. Zapojit se však mohou i nový uživatelé.

RAW DAO
RAW DAO

Airdrop má celkem tři kategorie s celkovou částkou 200 milionů tokenů RAW s tím, že 20 milionů RAW bude dáno poskytovatelům likvidity Osmosis, 80 milionů RAW bude dáno stakerům JUNO a zbylých 100 milionů RAW bude poskytnuto poskytovatelům likvidity JunoSwap. Pro zapojení se do airdropu je nutné připojit svou krypto peněženku na platformě RAW.

23) StormGain – Projekt vázaný na americký dolar

StormGain je univerzální platforma pro obchodování s kryptoměnami. Svým uživatelům nabízí jak nakupování a prodávání, tak i výměnu digitálních aktiv, a to buď v aplikaci pro mobilní zařízení nebo PC.

StormGain má jeden z nejlepších krypto airdropů, ve kterém je možné získat bezplatné tokeny vázané na dolar. Pro obdržení airdropu ve výši 25 dolarů, se stačí jen zaregistrovat k účtu StormGain, dokončit ověření účtu pomocí procesu KYC a vložit  na účet alespoň 100 USDT. Poté stačí do kolonky pro promo kód zadat “BONUS25” a bonus je váš.

StormGain
StormGain

Pro fanoušky těžby kryptoměn si platforma připravila možnost těžit kryptoměnu a získat tak tokeny již za čtyři hodiny. Když uživatel navíc doporučí přítele, který bude také těžit, získá 15 % prostředků, které vyberou z vytěžených digitálních aktiv.

24) MetaMask – Kryptoměnová peněženka

MetaMask je celosvětově známá custody peněženka s potenciálně jedním z nejslibnějších krypto airdropů posledních týdnů. MetaMask funguje nejen jako směnárna tokenů a peněženka ale vlastně jako všechno, co investor potřebuje ke správě svých digitálních aktiv.

Aktuálně se může MetaMask pochlubit více jak 30 miliony aktivních uživatelů měsíčně, přičemž ji mohou používat jak jednotlivci, tak i společnosti jako peněženku, které jim umožní přístup k DeFi, mintování NFT a provádění dalších úkonů pomocí sítí smart kontraktů. Aby byla bezpečnost co nejvyšší, tak investorům poskytuje velmi bezpečné přihlašovací jméno a klíč.

MetaMask
MetaMask

Proslýchá se, že MetaMask vyvíjí svůj vlastní token, který by poté mohl spustit doslova senzaci mezi krypto airdropy. Pro více informací je nejlepší sledovat Twitter, kde jsou ty nejaktuálnější informace.

Co jsou krypto airdropy?

Krypto airdropy jsou veřejné distribuce digitálních aktiv, které probíhají zdarma. Může se jednat například o distribuci tokenů či NFT a to nejčastěji v podobě dárku za splnění určitých podmínek.

Airdrop většinou obdrží:

 • noví uživatelé, kteří se zaregistrují u kryptoměnové platformy a splní dané podmínky airdropu
 • členové komunity při větší marketingové akci ve formě bezplatných tokenů
 • uživatelé, kteří se více zajímají o nový projekt nebo ho doporučí svým přátelům
 • uživatelé, kteří začnou krypto projekt sledovat na jeho sociálních sítích

Vše však záleží na stanovených konkrétních podmínkách příslušného krypto projektu.

Jak fungují bezplatné krypto airdropy?

Jedná se o tzv. bezplatné uvolňování tokenů nebo NFT uživatelům kryptoměn a zároveň i o dobrý způsob, jak si zajistit pozornost lidí a jejich zapojení do daného projektu.

Jelikož většina airdropů dává svým uživatelům kryptoměny zdarma, tak jde pro uživatele o skvělý způsob, jak si i přivydělat. Bezplatné tokeny totiž mohou následně dál prodat.

Další airdropy nabízejí tokeny zdarma, když uživatel splní několik předem daných úkolů, jako je například retweeting, připojení se ke skupině na Telegramu, sledování projektu na sociálních sítích, zodpovězení dotazníků, vyplnění formuláře, zvýšení likvidity nebo doporučení přátelům.

Důležité je také zmínit, že než se uživatel rozhodne zapojit se do určitého airdropu, tak musí mít aktivní kryptopeněženku, jako je Trust Wallet nebo MetaMask. Protože až po připojení své kryptopeněženky k příslušné platformě, bude moci získat bezplatné tokeny.

Jak získat krypto airdrop?

V následujících řádcích si podrobně ukážeme, jak si vytvořit účet u Lucky Block, který má našlápnuto stát se jedním z nejlepších altcoinů s vysokým potenciálem růstu. Projekt Lucky Block zároveň také nabízí držitelům LBLOCK 10% dividendy za účast v každodenním charitativním hlasování, přičemž majitelé tokenu LBLOCK a NFT Lucky Block jsou zařazeni do denního slosování o dárky. A nejen proto se vyplatí být součástí komunity Lucky Block.

1. Nastavení krypto peněženky a provedení vkladu – Nejprve si musí uživatel založit krypto peněženku, přičemž Lucky Block je kompatibilní s Trust Wallet a MetaMask. Při použití peněženky MetaMask si bude moci uživatel koupit i Lucky Block NFT. Jelikož Lucky Block běží na Binance Smart Chain je nutné si do peněženky přidat i nějaké tokeny BNB. Díky držení tokenů BNB si bude poté moci uživatel vyměnit tokeny LBLOCK, koupit vstupenky na budoucí losování nebo získat airdropy.

II

2. Připojení krypto peněženky k Pancakeswap – Připojení krypto peněženky k Pancakeswap je jednoduché. Stačí si vybrat DApps a vyhledat “Připojit peněženku”. Následně musí uživatel přejít na oficiální webové stránky Lucky Block a najít adresu smlouvy, což je řada čísel a písmen. Poté Pancakeswap uživatele požádá o tuto adresu pro směnu tokenů BNB za LBLOCK.

I

3. Koupě tokenů Lucky Block – Pokud si uživatel bude chtít koupit tokeny Lucky Block, postačí když zadá množství BNB, které si za ně přeje vyměnit. V tom okamžiku by měl uživatel tokeny LBLOCK najít už ve své krypto peněžence. Pokud to však nepůjde automaticky, stačí když je přidá ručně pomocí adresy smlouvy. Jakmile už jste vlastníky tokenů LBLOCK, můžete se zaregistrovat na krypto airdropy nebo si koupit vstupenky na krypto hry.

Lucky Block 2

Závěr

Mezi ty nejlepší krypto airdropy, které byly zmíněny v tomto článku, patří bezpochyby ty od Wall Street Memes, AiDoge, Tamadoge nebo Lucky Block. Uživatelům se jistě vyplatí stát se členem komunity některého z těchto krypto projektů a to nejen z důvodu vyhlášení nových krypto airdropů, ale také proto, že zde mohou najít nové lidi s podobnými zájmy a navázat nová přátelství.

Kromě jiného také mnoho z těchto krypto projektů nabízí jejich uživatelům možnost si i dobře přivydělat. Proč se tedy nestát například členem skupiny Wall Street Memes na Telegramu, oznamovacího kanálu Lucky Block Telegram nebo chatovací skupiny Tamadoge Telegram a sledovat tak bezplatné airdropy kryptoměn těchto projektů.

KOUPIT wall street memes

Často kladené otázky

Co jsou kryptoměnové airdropy?

Jsou kryptoměnové airdropy legitimní?

Jaké krypto airdropy jsou nejlepší?

Jak mohu získat odměnu z airdropu?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus až 30 000 USD po registraci a vkladu

PhemexRecenze

Zdarma bonus až do výše 2500 USD po registraci a vkladu

CoinbaseRecenze

10$ zdarma při vkladu 100$

SimpleCoinRecenze

Populární česká směnárna

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.