Wednesday, June 19, 2024

Nejlepší krypto airdropy pro rok 2024

Jedním z velmi oblíbených nástrojů pro zhodnocování peněz v krypto světě jsou airdropy. Jedná se o sbírání odměn ve formě dárků, obvykle tokenů, které jsou vypláceny hráčům nebo uživatelům různých blockchainovách ekosystémů zdarma. V tomto přehledu se podíváme na ty nejzajímavější airdropy pro rok 2024, které kromě zajímavých odměn nabízejí uživatelům také mnoho zábavy. Pojďme se tedy na ně podívat!

Nejlepší krypto airdropy pro rok 2024

V seznamu níže naleznete přehled těch nejzajímavějších krypto airdropů, které se vyplatí v roce 2024 sledovat.

 1. PlayDoge – zbrusu nový kryptoměnový projekt, který využívá BNB Smart Chain pro rychlejší transakce a přináší unikátní kombinaci retro herního zážitku s oblíbeným modelem play-to-earn (P2E). Tento projekt je inspirován klasickými Tamagotchi hrami a je navržen tak, aby poskytoval hráčům nejen zábavu, ale také možnost vydělávat prostřednictvím hraní a interakce ve virtuálním prostředí. Značná část nabídky je určena na odměny pro komunitu ve formě airdropů.
 2. Base Dawgz – Nový psí meme coin, který se rozhodl využít hype kolem stále rostoucího blockchainu Base. Jde o multichainovou kryptoměnu, což znamená, že poběží také na sítích Ethereum, BNB Smart Chain, Solana a Avalanche. Aktuálně probíhá předprodejní kampaň, ve které projekt získal během několika dní více než 300 000 dolarů. Projekt také vyniká svým krypto airdropem Share-to-Earn.
 3. 99Bitcoins – Jedná se o velmi známý projekt s obrovskou komunitou, který se rozhodl nyní uvést na trh svůj token spolu s krypto airdropem v hodnotě téměř 100 000 dolarů. Uživatelé se tak mohou těšit nejen na rozšíření svých znalostí z oblasti kryptoměn prostřednictvím platformy typu Learn-to-Earn, ale i na získání odměn v podobě tokenů 99BTC za dokončení různých kvízů a testů či za staking, které jim budou ihned odesílány přímo na jejich osobní krypto peněženky.
 4. Mega Dice Token – Populární online hazardní platforma Mega Dice uvádí nově na trh svůj nativní token Mega Dice Token, který bude sloužit především jako její herní měna. Spolu s tím si platforma připravila pro své oddané hráče i obrovský krypto airdrop ve výši 2,25 milionu dolarů, který je rozdělen do tří sezón s alokací 750 000 dolarů na každou z nich. Na zúčastněné čekají kromě tokenů DICE také i bonusy za včasnou rezervaci, limitované edice NFT nebo odměny za doporučení.
 5. Smog – kryptoměna s největším airdropem v historii na blockchainu Solana
 6. Wall Street Memes – nadějný meme token se silnou podporou komunity
 7.  Kamino Finance – protokol založený na CLMM, díky kterému se mohou uživatelé podílet na DEX obchodování, krypto airdrop o 500 USD
 8. Elusiv – projekt, který se zaměřuje na bezpečnost uživatelů v odvětví Web3
 9. Blast – nadcházející optimistický rollup ekvivalentní EVM na platformě Etherea pořádající krypto airdrop
 10. Phoenix – decentralizovaná kniha objednávek pro blockchain Solany s krypto airdropem o tokeny PHI
 11. Marinade Finance – platforma pro automatizaci stakingu Solany, krypto airdrop tokenů MNDE
 12. Pulsechain – ekosystém pořádající vlastní airdropy
 13. Basic Attention Token – možnost získat 70 % příjmů z reklam
 14. DeFiChain – airdrop pro decentralizované finance
 15. DAO Labs – projekt dApp
 16. Tidex – airdrop ve výši 20 milionů TDX
 17. Binance – přední světová krypto burza
 18. RAW DAO – za připojení peněženky získáte tokeny RAW zdarma
 19. StormGain – projekt vázaný na americký dolar
 20. MetaMask – kryptoměnová peněženka

KOUPIT playdoge

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Nyní nastal čas si každý airdrop představit zvlášť, abychom mohli provést kvalitní rozhodnutí o tom, zda do tohoto projektu investovat či nikoliv.

PlayDoge – projekt, který přináší unikátní kombinaci retro herního zážitku s oblíbeným modelem play-to-earn (P2E)

PlayDoge (PLAY) je zbrusu nový kryptoměnový projekt, který kombinuje oblíbenost meme coinů jako jsou dogecoin s inovativními herními mechanismy play-to-earn (P2E). Tento model nabízí hráčům nejen zábavu, ale i finanční odměny za jejich účast ve hře. Díky tomuto jedinečnému propojení retro herního zážitku s moderními technologiemi má PlayDoge potenciál stát se jedním z nejvýznamnějších projektů na trhu s kryptoměnami.

PlayDoge je projekt založený na play2earn a patří mezi solidní krypto airdropy

Projekt má ambice oslovit široké spektrum uživatelů, od kryptoměnových investorů hledajících nové příležitosti až po hráče, kteří si chtějí užít zábavu a zároveň získávat odměny v kryptoměnách. Právě probíhající předprodej tokenů PLAY zvyšuje atraktivitu projektu pro rané investory a mohl by přispět k rychlému růstu a rozvoji komunity kolem PlayDoge. Tokeny PLAY bude možné vydělat prostřednictvím starání se o virtuálního mazlíčka a zapojením do miniher a questů. Tokeny budou moci být také využity k nákupu herních předmětů, odemčení nových funkcí nebo pro staking s cílem získání dalších odměn.

herní funkce PlayDoge, což je projekt založený na play2earn a patří mezi solidní krypto airdropy

Návrh tokenomiky ukazuje, jak komunitně orientovaný tento kryptoměnový projekt je. Na odměny za staking, které budou distribuovány v následujících třech letech, jde 6 %. 50 % z celkové nabídky 9,4 miliard tokenů je nyní k dispozici prvním investorům v předprodeji. Kromě toho je 20% tokenů určeno na marketingové aktivity, 12,5 % na vývoj projektu a 11,5 % na zajištění likvidity pro snadné obchodování. Zbylých 20 % si tým vyhradil na odměny pro komunitu, jako jsou krypto airdropy a další akce.

PlayDoge je velmi ambiciózní projekt, který spojuje svět kryptoměn a her do jednoho atraktivního balíčku. S jasnou roadmapou a dobře definovanou tokenomikou má všechny předpoklady stát se úspěšným a inovativním hráčem v sektoru kryptoměn a P2E her. V jeho prospěch hraje také to, že smart kontrakt projektu byl auditován platformou SolidProof. Pokud se chcete o PlayDoge dozvědět více, na oficiálním webu naleznete whitepaper projektu.

fa shield check img 2Výhody:

 • 20 % celkové nabídky tokenů je určeno na krypto airdropy a další akce
 • P2E hra kombinující nostalgii Tamagotchi s viralitou Doge
 • Odměny za staking s pozoruhodným APY již v průběhu předprodeje
 • Rychlé a levné transakce
 • Tokenomika zaměřená na aktivní komunitu

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Kouzlo retro hraní nemusí obstát ve stále rostoucím odvětví P2E
 • Možné výkyvy ceny po zalistování na burzy

Koupit playdoge

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Base Dawgz – Nový psí meme coin, který se rozhodl využít hype kolem stále rostoucího blockchainu Base

Jedním z velmi slibných kryptoměnových projektů, který má potenciál dostat se mezi významné hráče na trhu s kryptoměnami, je Base Dawgz (DAWGZ). Tento zbrusu nový meme coin vyznačující se multichainovou utilitou, právě pořádá předprodej, který je rozdělen do několika fází s postupně se zvyšující cenou o 5 %. Jedním z pozitiv Base Dawgz je, že se rozhodl využít hype kolem blockchainu spravovaného Coinbase s názvem Base. To láká mnoho investorů, kteří mohou získat expozici vůči tokenům DAWGZ předtím, než budou uvedeny na burzách.

base dawgz patří mezi nové krypto airdropy

Tým se rozhodl pro jedinečný design, který je inspirován vzrušením z base jumpingu. Tento kreativní směr je v sektoru meme coinů unikátní, čímž se DAWGZ jasně odlišuje od konkurence. Base Dawgz však nepřináší pouze poutavý design jako drtivá většina meme coinů. Vyniká svou integrací do blockchainu L2 s názvem Base, který je provozován jednou z největších kryptoburz Coinbase. Base přichází s mnohem levnějšími a rychlejšími transakcemi než Ethereum a projekt Base Dawgz toho strategicky využívá. Tým se rozhodl pro vytvoření multichainové kryptoměny a díky tomuto přístupu bude možné DAWGZ snadno převádět mezi blockchainy Ethereum, BNB Smart Chain, Avalanche a Solana. To umožní integraci tokenu do řady decentralizovaných aplikací.

Base Dawgz

Za zmínku stojí také promyšlená tokenomika projektu. Celkem bylo vytvořeno 8 453 000 000 tokenů Base Dawgz, přičemž 20 % z nich je aktuálně k dispozici během předprodeje. Distribuce zbylých tokenů by měla zajistit dlouhodobou životaschopnost projektu. 20 % celkové nabídky tým vyhradil na odměny za staking, 20 % na zajištění likvidity, 15 % je určeno na odměny pro komunitu jako krypto aidropy a další akce a 15 % bude použito na marketingové aktivity. Zbývajících 10 % tokenů DAWGZ je určeno na budoucí zalistování na kryptoburzách. Pozitivní sentiment ohledně projektu podporuje také fakt, že smart kontrakt bez jakýchkoliv problémů prošel auditem provedeným platformou SolidProof.

Předprodejní kampaň Base Dawgz, která odstartovala s cenou 0,00479 USD, nabírá na obrátkách, přičemž nebyl stanoven žádný hard cap. Tokeny lze zakoupit prostřednictvím ETH, BNB, AVAX nebo SOL, aby byla zajištěna dostatečná flexibilita pro investory, a minimální investice činí 5 USD. S začátkem předprodeje projekt spustil aidropovou kampaň Share-to-Earn. Zájemci mohou připojit svůj účet X, vytvářet a sdílet obsah o Base Dawgz a za každý výtvor, například mem, získají body. Tyto body bude možné po dokončení předprodeje vyměnit za tokeny DAWGZ. Krypto aidrdrop, program doporučení a plánovaný mechanismus stakingu činí z Base Dawgz velmi zajímavou investiční příležitost. Pokud vás projekt zaujal, kompletní informace získáte v jeho whitepaperu.

fa shield check img 2Výhody:

 • Tokenomika zaměřená na komunitu
 • Unikátní design využívající Doge
 • Aidropová kampaň podporující aktivní zapojení na sociálních sítích
 • Multichainová kryptoměna
 • Spojení s rostoucím blockchainem Base

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Podpora komunity je zásadní pro úspěch tokenu

KOUPIT basedawgz

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

99Bitcoins – nová kryptoměna přinášející netradiční éru vzdělávání a airdrop v hodnotě skoro 100 000 dolarů

99Bitcoins je v současné době už poměrně dost známá a oblíbená krypto komunita, jejímž hlavním posláním je vzdělávat širokou veřejnost o kryptoměnách, jako je Bitcoin. Vše je navíc podpořeno atraktivními odměnami, které získá student pokaždé, když splní zadaný kvíz nebo test. Jedná se o inovativní koncept Learn-to-Earn, který se snaží motivovat uživatele k větší vzdělanosti a rozšíření povědomí i o méně známých informacích týkajících se kryptoměnových trhů. Samotné studium by mělo být nejen motivační, ale rovněž i zábavné. Studenti za splněné úkoly ovšem kromě známky obdrží i tokeny, které lze následně proměnit za nejrůznější odměny či směnit za kryptoměnu.

Početná komunita projektu 99Bitcoins, který patří mezi nové krypto airdropy

Získané tokeny budou studentům vždy odeslány na jejich osobní virtuální peněženku a je pak už jen a pouze na nich, jak s nimi dále naloží. Jednou z možností je například staking, díky kterému si mohou přijít na atraktivní pasivní příjem. Konkrétně v tomto případě bylo na staking vyčleněno 14 % z celkové pevné nabídky 99 miliard tokenů 99BTC.

99Bitcoins patří mezi nejzajímavější krypto airdropy

Součástí projektu 99Bitcoins je i obrovský krypto airdrop v hodnotě 99 999 dolarů v Bitcoinu, který bude přístupný exkluzivně pouze pro ty investory, kteří se k projektu připojí v jeho ranných fázích a následně budou plnit pokyny uvedené na webových stránkách projektu.

Předprodej projektu 99bitcoins, který se rovněž řadí i mezi nejlepší krypto airdropy

Včasní investoři si mohou tokeny 99BTC koupit již nyní v probíhajícím předprodeji, a to za zvýhodněnou cenu. V první fázi předprodeje je totiž cena tokenu 99BTC pouze 0,001 USD. Tato cena se ovšem bude s každou další fází automaticky zvyšovat až dosáhne v poslední fázi hodnoty 0,00113 USD.

fa shield check img 2Výhody:

 • Dlouhodobě fungující vzdělávací platforma pro bitcoin a kryptoměny
 • Inovativní Learn 2 Earn mechanismus, díky kterému můžete vydělávat krypto
 • Odměny za staking
 • Vzdělávací kurzy pro investory a obchodníky do kryptoměn
 • Velký airdrop pro včasné investory

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Spekulativní kryptoměna

Koupit 99bitcoins

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Mega Dice Token – populární krypto kasino s airdropem ve výši 2,25 milionu dolarů

Online hazardní hry zažívají v posledních letech enormní růst. Uživatelé totiž stále častěji využívají možnost sázení a hraní na svých stolních počítačích a mobilních zařízeních, čehož jsou si dobře vědomi i hazardní společnosti. V současné době hráče začali oslovovat i online herní produkty zaměřené na kryptoměny v čele s platformou Mega Dice. Podle údajů shromážděných společností Statista se předpokládá, že tržby na tomto sektorovém trhu by měly v roce 2024 činit až neuvěřitelných 100,90 miliardy USD. Za předpokladu odhadované budoucí složené roční míry růstu ve výši 6,2 % se očekává, že by objem trhu mohl dosáhnout do roku 2029 až 136,30 miliardy USD. V centru toho všeho jsou hlavně online kasina a sportovní sázení poháněné kryptoměnami, což je přesně pozice Mega Dice na trhu. Nově ovšem přichází tato inovativní online hazardní platforma s nativním tokenem Mega Dice Token (DICE), který bude sloužit především jako její herní měna.

Online hazardní platformy projektu Mega Dice, který pořádá i obrovské krypto airdropy, ve kterým lze získat tokeny DICE v hodnotě 2,25 milionu dolarů.

Platforma se nyní může pochlubit více jak 50 000 registrovanými hráči, kteří se mohou zúčastnit 4 500 nabízených her, jako je blackjack nebo ruleta, a více než 50 sporty a e-sporty, na které si lze vsadit v obrovské sázkové kanceláři s nejlepšími kurzy na trhu. Kromě toho sázková kancelář nabízí také i možnost živého streamování mnoha oblíbených sportovních událostí. Samotná platforma byla rovněž i prvním regulovaným kasinem, které bylo otevřeno na populární platformě Telegram.

Přehled funkcí platformy Mega Dice pořádající krypto airdropy v hodnotě 2,25 milionu dolarů.

Mega Dice si pro své uživatele připravil i obrovský airdrop ve výši 2,25 milionu dolarů, který je rozdělen do tří sezón s alokací 750 000 dolarů na každou z nich, bonusy za včasnou rezervaci, limitované edice NFT, odměny za doporučení a plná integrace tokenu do ekosystému kasina, díky čemuž je zajištěn pro všechny zúčastněné exkluzivní přístup, odměny a výhody. V první sezóně airdropu Mega Dice se bude hrát o 750 000 dolarů.

Mega Dice patří mezi nejzajímavější krypto airdropy letošního roku.

Airdrop je navržen tak, aby maximálně motivoval uživatele k aktivitě na platformě. Všichni hráči, kteří během 21 dnů stakují tokeny v minimální hodnotě 5 000 dolarů, se zařadí do airdropu a budou mít tak velkou šanci na získání obrovských odměn. Investoři, kteří by se chtěli do projektu platformy Mega Dice zapojit, mohou tak učinit prostřednictvím nákupu tokenů DICE v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

fa shield check img 2Výhody:

 • Potenciál pro cenovou stabilitu a odměny
 • Flexibilní odměny za staking s vysokým výnosem
 • Odměny na denní bázi a prioritní přístup pro brzké investory
 • Nízká nabídka tokenů
 • Atraktivní airdrop

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Velmi spekulativní kryptoměna

KOUPIT MEGA DICE TOKEN

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Smog – kryptoměna s největším airdropem v historii na blockchainu Solana

Jako nejlepší kryptoměnu pro získání a účast v airdropech můžeme označit Smog. Tento projekt se těší obrovské oblibě zejména díky plánu pro spuštění největšího airdropu na blockchainu Solana v jeho historii. Uživatelé a držitelé tokenů se tak mohou těšit na obrovské odměny v celkovém množství až 4,9 milionů tokenů $SMOG.

krypto airdropy_smog token

Zájemci o účast v airdropu se mohou do této akce zapojit připojením své peněženky a následným plněním komunitních úkolů skrze platformu Zealy.io. Tyto výzvy mohou zahrnovat například každodenní navštívení  platformy Smog, odebírání či sledování sociálních sítí této kryptoměny nebo třeba obchodování tokenů na určité decentralizované burze.

Abyste mohli tyto úkoly začít plnit, je třeba připojit svou krypto peněženku k platformě Smog, respektive jejím webovým stránkách. Na ty je možné se přesunout skrze tlačítko níže pod tímto příspěvkem. Další krokem je potom nákup tokenů $SMOG na některé z burz jako Jupiter, BirdEye, Raydium apod. Platforma Smog vám poté umožní se přesunout na stránku Zealy.io a úkoly začít plnit. Za úspěšné dokončení úkolů získáte body do airdropu.

airdrop Smog

Smog se řadí k velice populárním projektům v současné době a to hned z několika důvodů. Jednak zaznamenaly tokeny $SMOG v prvních dnech od svého uvedení na burzách obrovský nárůst jejich hodnoty – cena jednoho tokenu Smog se zvýšila o tisíce procent, a jednak je tomu i z důvodu samotného masivního airdropu, která zkrátka přivádí do projektu mnoho nových investorů, zájemců a nakonec i obchodníků.

Funkcí, kterou si mohou držitelé tokenů aktivovat, je pak také staking. Ten umožní uzamknout své tokeny na období 90 dní, přičemž bude možné vybírat odměny v podobě extra tokenů $SMOG s až 40% sazbou odměn (zhodnocením v rámci APY). Pokud vás tento projekt zaujal, neváhejte navštívit webové stránky této zbrusu nové kryptoměny s airdropem a nakoupit tokeny $SMOG, abyste si zajistili svou účast v této atraktivní nadcházející události.

fa shield check img 2Výhody:

 • Největší airdrop v historii Solana
 • Odměny za plnění komunitních úkolů
 • Odměny za staking

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Spekulativní meme coin

KOUPIT smog

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Wall Street Memes – nadějný meme token se silnou podporou komunity

Wall Street Memes je nový projekt kultury meme, který vzal se spuštěním svého předprodeje útokem celou krypto scénu. Pokud jste zmeškali předchozí hvězdy meme, kterými byly např. pepe, sponge nebo wojak, s tokenem $WSM máte nyní novou skvělou šanci. Některé předpovědi už nyní odhadují až 100x růst a ve hře je také štědrý 50tisícový airdrop. 

center title

Wall Street Memes je projekt s velkou legitimitou, který se může opřít o renomé jedné z nejznámějších značek finančního světa. Jeho velký potenciál dále podporuje excelentní zázemí početné, milionové komunity, díky které má Wall Street Memes obrovskou sledovanost i na kanálech sociálních médií. Projektu si všimnul také Elon Musk, který na svém twitterovém účtu sdílel jeden z tweetů Wall Street Memes.

5

Tento nový meme token má tedy všechny předpoklady, aby se mohl stát králem mezi meme coiny této sezony. Kultura meme aktuálně těží z velké pozornosti a toto hnutí, jehož principem není žádné reálné využití, je stále na vzestupu. Žádná utilita je také principem $WSM – inspirací je mu Gordon Gekko, který v 80. letech dokázal pohádkově zbohatnout na akciích bez velké hodnoty, proč by tedy současní investoři nemohli vydělat mění na coinech bez specifického využití?

Pokud vás token $WSM zaujal, určitě navštivte jeho předprodej. Bude mít dohromady 30 fází a startovací cena začínala na 0,02500000 dolarech. Do oběhu se dostane celkem 2 miliardy $WSM tokenů, přičemž do předprodeje jich je alokovaná přesná polovina. 

KOUPIT Wall street memes

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Kamino Finance – protokol založený na CLMM a štědrý krypto airdrop o 500 USD

Kamino Finance, protokol založený na CLMM, zvyšuje rozšíření CLMM prostřednictvím automatizovaného vrstevnatého řešení a umožňuje lidem podílet se na budoucím decentralizovaném obchodování. V blízké budoucnosti může příspěvek společnosti Kamino posílit CLMM a decentralizované kryptoměnové burzy (DEX) poháněné CLMM a sloužit jako základ pro extrémně efektivní likviditu. Pro upřesnění – CLMM je zkratka pro Concentrated Liquidity Market Maker, v podstatě to znamená, že CLMM zajišťují likviditu pro DEX s vyšší kapitálovou účinností.

krypto airdropy_Kamino

Nicméně čeho tím Kamino Finance dosáhne? Pozice koncentrované likvidity držené uživateli jsou automaticky spravovány společností Kamino. Základním konceptem je využití rychlosti a nákladové efektivity Solany k optimalizaci likvidity CLMM, účinné rebalancování pozic jménem uživatelů a snížení komplexnosti dodávek likvidity. S cílem vyřešit výše uvedené problémy s CLMM a poskytnout spotřebitelům automatizovaný a zároveň dynamický přístup ke správě jejich pozic je jeden z důvodů, proč tvůrci založili Kamino Finance.

Některé z dalších výhod projektu zahrnují např.: sofistikované techniky tvorby trhu odvozené z kvantitativního modelu, automatizované rebalancování pozic, zlepšení efektivity kapitálu či účast pasivních uživatelů.

Uživatelé nyní mají navíc šanci se zúčastnit krypto airdropu v hodnotě 500 USD. Vše, co pro to musí udělat, je navštívit oficiální webové stránky projektu a následovat instrukce ohledně airdropu.

Elusiv – projekt, který se zaměřuje na bezpečnost uživatelů v odvětví Web3

Elusiv, tedy protokol, který se zaměřuje na ochranu soukromí, spustil v roce 2023 první soukromou výměnu tokenů na blockchainu Solana s cílem vytvořit univerzální šifrovací vrstvu Webu3 pro zvýšení bezpečnosti v decentralizovaném světě. Tato funkce umožňuje uživatelům diskrétně obchodovat s aktivy a zároveň chránit detaily transakcí a osobní údaje. Funkce je dostupná prostřednictvím webové aplikace Elusiv.

Vzhledem k tomu, že transakce uživatelů na Web3 jsou zcela veřejné, jsou uživatelé vždy zranitelní vůči potenciálním útokům, přičemž otázky ochrany soukromí jsou stále velkým problémem. Společnost Fireblocks objevila slabiny u 16 poskytovatelů peněženek, které by potenciálně mohly vést ke krádeži soukromých klíčů uživatelů. Společnost Fireblocks těmto poskytovatelům doporučila, aby v zájmu zvýšení bezpečnosti uživatelů používali důkazy nulové znalosti.

krypto airdropty_Elusiv

Elusiv aktivně zprostředkovává privátní DeFi v rámci ekosystému Solana. Tento protokol zlepšuje bezpečnost pro uživatele decentralizovaných burz (DEX) tím, že využívá technologii zero-knowledge.

Funkce Private Token Swap od společnosti Elusiv je velkým krokem k ochraně soukromí uživatelů při účasti na klíčových aktivitách DeFi. Uživatelé mohou pomocí této funkce vyměňovat aktiva, aniž by došlo k odhalení jejich identity nebo se museli strachovat o své finanční prostředky.

Tím, že Elusiv nedávno vybral od svých investorů více než 3,5 mil. dolarů prostřednictvím fundingu, se předpokládá, že by mohl projekt pořádat krypto airdrop. Přesné informace však ještě nebyly zveřejněny. Nicméně doporučujeme sledovat oficiální webové stránky projektu pro více informací.

Blast – nadcházející optimistický rollup a ekvivalentní EVM na platformě Etherea pořádající krypto airdrop

Blast představuje rollup pro blockchain Etherea a dalších stablecoinů. Nativní výnosy a programy stakingu společnosti Blast přinesly více než 1 miliardu dolarů v ETH a stablecoinech. Prostředky byly přidány do sítě Layer 2, jejíž mainnet a testnet by měly být uvedeny do provozu v roce 2024. Předpokládá se, že počet bude dále stoupat, protože uživatelé přemosťují svá aktiva do projektu Blast v naději, že získají přístup ke krypto airdropu.

Projekt založil Pacman, který se zasloužil o vznik projektu Blur, tržiště NFT fungující na blockchainu Ethera. Blast získal podporu také od společností Standard Crypto a Paradigm Venture Capital. Díky svému schématu stakingu a konceptu nativních výnosů pro uživatele sítě si Blast získal oblibu mezi kryptoměnovými nadšenci.

krypto airdropy_Blast

Blast se popisuje jako optimistická rollup síť ekvivalentní EVM Layer 2, která čeká na počáteční aktivaci. Díky dávkování několika transakcí (až 10 000) a jejich současnému zpracování by optimistická rollup síť Blast poskytovala lepší průchod transakcí a nižší poplatky za každou transakci.

Co to však optimistické rollupy vlastně jsou? Optimistické rollupy předpokládají, že všechny transakce budou legitimní a platné. Výběry podléhají sedmidennímu testovacímu období, než dojde ke sloučení transakcí do hlavního blockchainu Ethera.

Blast nyní navíc pořádá krypto airdrop, do kterého se můžete zapojit. Více informací o krypto airdropu najdete přímo na jejich webových stránkách, ale důležité je také zmínit, že budete muset projekt sledovat na sociálních sítích. Budete mít také možnost získat zajímavé úroky pro ETH nebo jiné stablecoiny.

Phoenix – decentralizovaná kniha objednávek pro blockchain Solany s krypto airdropem o tokeny PHI

Phoenix je decentralizovaný limit order book pro Solanu, který podporuje spotové trhy s aktivy. Proč právě Phoenix? Pro celou společnost DeFi je kompozitní centrum likvidity veřejným statkem. Vývojáři mohou vytvářet další aplikace na řetězci, které buď odesílají likviditu do standardního zdroje likvidity, nebo z něj čerpají peníze.

Automatizovaní tvůrci trhu (AMMs) nutí retailové komanditisty (LP – limited partners) k vytváření pravidelných ztrát nebo k závislosti na neudržitelných pobídkách k likviditě. Protože Solana DEX mohou umožnit aktivní poskytování likvidity, mají rychlé bloky, vysokou propustnost a levné náklady. Profesionální tvůrci trhu nyní mohou nabízet hlubší a přísnější likviditu při zachování ziskovosti a udržitelnosti.

krypto airdropy_Phoenix

Pár klíčových technických faktů – Phoenix nabízí rychlé řešení. Na rozdíl od současných příkazových knih Solana vypořádává Phoenix transakce bez nutnosti využití asynchronní kliky. Kromě toho je Phoenix tak jednoduchý a modulární, jak to jen jde. Díky intuitivnímu rozhraní Phoenixu a nízkým požadavkům na vedení účtů mohou obchodníci kombinovat mnoho pokynů do jediného příkazu či transakce.

Phoenix aktuálně pořádá krypto airdrop pro všechny nadšence krypta a investory. V celkové sázce je 450 000 tokenů PHI, které budou rozděleny do tří úrovní odměn. Jedná se o následující rozdělení:

 • Odměna 250 000 PHI pro prvních 20 000 účastníků.
 • Odměna 150 000 PHI pro dalších 20 000 účastníků.
 • Odměna 50 000 PHI pro investory, kteří si zakoupí nativní tokeny Phoenix.

Marinade Finance – platforma pro automatizaci stakingu Solany, airdrop tokenů MNDE

Platforma pro automatizaci stakingu s názvem Marinade dohlíží na každého validátora blockchainu Solany a přiděluje práci více než 100 nejvýkonnějším z nich. Pomocí automatické techniky, kterou vytvořil tým Marinade, můžete maximalizovat výnosy ze stakingu SOL. Uživatelé Marinade se mohou rozhodnout pro liquid staking tokenů SOL pro mSOL, likvidní stakování tokenů nebo pro nativní staking. Každá z těchto možností využívá stejnou skupinu vysoce výkonných validátorů a stakuje vaše tokeny SOL.

krypto airdropy_Marinade Finance

Při likvidním stakingu se používá smart contract, který stakerovi poskytuje mSOL neboli „marinovaný SOL“. V celé Solana DeFi lze tyto tokeny využít jako kolaterál. Marinade má další pravidla pro jiné typy stakingu, ale pro začínající investory by mohl být proces složitý. Doporučujeme si důkladně nastudovat protokoly, které Marinade nabízí, a rozhodnout se, jaká verze je pro vás ta nejlepší.

Jaké jsou hlavní výhody Marinade a stakování tokenů SOL za mSOL? Mezi hlavní výhody patří určitě:

 • Open-sourced vzorec, který je dostupný více než 100 validátorům
 • Plná kontrola nad vašimi tokeny a souvisejícími účty
 • Možnost stakingu a plného využití DeFi
 • Až 6% performance fee na vaše odměny
 • Nativní komunita Solany a náležitý dohled

Investoři mohou získat krypto airdrop za stakované tokeny SOL. Za každý token SOL, který investoři stakují v platformě Marinade, získají 1 MNDE (nativní token Marinade). Pro další informace ohledně krypto airdropu doporučujeme navštívit oficiální webové stránky Marinade Finance.

Pulsechain – ekosystém pořádající vlastní airdropy

PulseChain je levnější, ekologičtější a rychlejší kryptoměnový projekt než je jeho mateřský blockchain. Jedná se totiž o fork sítě Ethereum. Po nadcházejícím hard forku budou následně všechny tokeny ERC20 v síti Ethereum duplikovány a převedeny do PulseChain.

Z tohoto důvodu by se mohlo jednat o jeden z největších airdropů mezi digitálními aktivy. Tento airdrop je otevřen pro každého, kdo má jeden z mnoho tokenů ECR20 nebo NFT na vhodné adrese peněženky.

Pulsechain
Pulsechain

Každý kdo bude mít ETH v peněžence v poměru 1:1, dostane poté PLS tokeny. Tyto tokeny je poté dále nutné do 30 dnů přemístit do nové peněženky. Pokud toto uživatel neudělá, bude kryptoměna spálena.

Jelikož se jedná o poměrně novou kryptoměnu, jejíž hodnota se pohybovala v lednu 2023 okolo ceny 0,02045 USD, tak zde existuje i riziko, které by měli uživatelé brát v potaz. Všechny airdropy, které uživatelé obdrží, je možné také obchodovat nebo převést na burzu Pulsechain, kde kromě jiného mohou uživatelé dále získat i krypto zdarma, a to prostřednictvím yield farmingu.

Basic Attention Token – možnost získat 70 % příjmů z reklam

Basic Attention Token (BAT) je velmi zajímavý systém založený na blockchainu Ethereum, který využívá webový prohlížeč Brave. Hlavním cílem tohoto projektu je měřit čas a pozornost uživatelů médií na webových stránkách. Kromě toho také efektivně rozděluje peníze z reklamy mezi tvůrce, vydavatele a uživatele online marketingových materiálů a reklam. Držitelům BAT projekt rozděluje až 70 % svých příjmů z reklamy.

Pokud by se chtěl investor do tohoto projektu zapojit, stačí si jen stáhnout prohlížeč Brave a povolit Brave Ads, což investorovi umožní dostávat oznámení o reklamách a získávat BAT zdarma vždy při procházení webu. Jedná se tak o jeden z nejlepších bezplatných krypto airdropů.

Basic Attention Token
Basic Attention Token

Další možností, jak získat zdarma krypto ve výši 25-40 BAT, je si o ně jednoduše zažádat. Uživatel si totiž o BAT může požádat a to 1x za 30 dní. Celé to funguje na principu “kdo dřív přijde, ten dřív bere”. Stačí mít jen opět nainstalovaný webový prohlížeč a zapnout Brave Rewards, čímž automaticky získává uživatel nárok na bezplatné kryptoměny, když bude každý měsíc mezi prvními žadateli.

BAT bude v budoucnosti možné použít k platbám za prémiový obsah nebo je vyměnit za pobyty v hotelu, poukázky do restaurací či dárkové poukazy.

DeFiChain – airdrop pro decentralizované finance

DeFiChain je decentralizovaná blockchainová platforma, která si klade za cíl učinit služby více efektivnější, inteligentnější a transparentnější než jiné platformy. Jejím účelem tak je poskytnout bitcoinovému ekosystému celistvé schopnosti DeFi.

Například koncem roku 2020 distribuoval DeFiChain tokeny DFI držitelům bitcoinu v poměru 500 DFI za každý držený bitcoin. Možné je i stakovat tokeny DeFiChain na Cake, kdy vám pal platforma zaplatí 34,5 % APY. Cake je totiž fintech platforma, která investorům umožňuje převzít kontrolu nad svými finančními prostředky.

DeFiChain
DeFiChain

V nadcházejícím krypto airdropu platformy DeFiChain a Cake DeFi nabízejí novým uživatelům tokeny DFI v hodnotě 30 dolarů a k tomu ještě bonus ve výši 11 % na první vklad. Aby se investor mohl tohoto airdropu zúčastnit nebo získat i další pobídky, stačí mu si jen u Cake DeFi vytvořit účet, dokončit ověření a vložit 50 dolarů. Za každé doporučení platformy pak navíc ještě získá dárek v hodnotě 10 dolarů v DFI.

DAO Labs – projekt dApp

DAO Labs je výzkumný projekt dApp, jež disponuje celosvětovou sítí hlavních spolupracovníků, uživatelů a blockchainů. Platforma pomáhá podnikům s vytvářením infrastruktury řízení nové generace. Jinými slovy se jedná o tokenizovanou poradenskou společnost.

DAO Labs
DAO Labs

Nyní se platforma rozhodla, že spustí skvělý krypto airdrop, ve kterém budou uživatelé odměněni digitální měnou za splnění jednoduchých úkolů. Bude se rozdávat až 60 BUSD.

Pokud se bude chtít uživatel zapojit do tohoto airdropu, tak bude muset jít na platformu DAO, kde vyplní krátký formulář a potvrdí souhlas s účastí. Pak už jen stačí se připojit ke skupině na Telegramu či Twitteru, plnit různé úkoly, vyplňovat průzkumy a přitom sbírat body.

Tidex – airdrop ve výši 20 milionů TDX

Tidex je kryptoměnová burza, která má své sídlo v Londýně. Na platformě je uvedeno více než 100 obchodovatelných kryptoměnových párů a 70 jednotlivých tokenů. Nativním tokenem platformy je token TDX. Tidex nabízí rovněž možnost zúčastnit se jeho airdropu, ve kterém mohou investoři získat až 200 TDX.

Tidex
Tidex

Pravidla airdropu jsou jednoduchá. Stačí si pouze vytvořit účet u Tidexu, dokončit proces KYC a poté provést krypto vklad ve výši alespoň 20 dolarů. Díky tomu poté mohou investoři získat část z prize poolu v celkové výši 20 milionů TDX.

Už jen za pouhé přihlášení do účtu a provedení vkladu získá investor zdarma 200 TDX tokenů a za každé doporučení získá navíc dalších 70 TDX.

Binance – přední světová kryptoburza

Kryptoměnová burza Binance je v současné době jednou z největších a nejpopulárnějších krypto burz na světě. Podporuje více než 100 měn a to jak pro vklady, tak i výběry. Cílem Binance je stát se tím nejlepším poskytovatelem infrastrukturních služeb blockchainového systému.

Binance
Binance

Binance nabízí spousty příležitostí k zapojení se do různých jejích airdropů v podobě řady obchodních turnajů či giveaways. Pro získání přístupu k těmto airdropům je nutné si vytvořit účet u Binance. Navíc pro prvních 10 tisíc lidí, kteří si zažádají o Binance Card a dokončí proces ověření, je připraveno 5 BUDS. A aby toho nebylo málo, tak pět lidí, kteří splní výše uvedené podmínky a dokončí transakci na kartě ve výši alespoň 10 dolarů a budou vybráni, obdrží 1 bitcoin.

Pro milovníky NFT si Binance připravila promo akci, u které stačí pouze sledovat Binance na Twitteru spolu s Alpine F1 a mohou vyhrát tokeny ALPINE a NFT.

RAW DAO – za připojení peněženky, získáte tokeny RAW zdarma

Platforma RAW DAO vytváří sítě a konverze fyzických aktiv na aktiva digitální. Nativním tokenem této platformy je token RAW.

V nejnovějším bezplatném airdropu RAW DAO mohou držitelé JUNO či poskytovatelé likvidity JunoSwap a Osmosis získat dohromady až 200 milionů tokenů RAW. Krypto airdropy chce odměnit především příznivce ekosystémů Juno a Cosmos, kteří stakovali a dodávali likviditu na více protokolech Cosmos po delší dobu. Čím delší doba, tím více tokenů jako odměna. Zapojit se však mohou i nový uživatelé.

RAW DAO
RAW DAO

Airdrop má celkem tři kategorie s celkovou částkou 200 milionů tokenů RAW s tím, že 20 milionů RAW bude dáno poskytovatelům likvidity Osmosis, 80 milionů RAW bude dáno stakerům JUNO a zbylých 100 milionů RAW bude poskytnuto poskytovatelům likvidity JunoSwap. Pro zapojení se do airdropu je nutné připojit svou krypto peněženku na platformě RAW.

StormGain – projekt vázaný na americký dolar

StormGain je univerzální platforma pro obchodování s kryptoměnami. Svým uživatelům nabízí jak nakupování a prodávání, tak i výměnu digitálních aktiv, a to buď v aplikaci pro mobilní zařízení nebo PC.

StormGain má jeden z nejlepších krypto airdropů, ve kterém je možné získat bezplatné tokeny vázané na dolar. Pro obdržení airdropu ve výši 25 dolarů, se stačí jen zaregistrovat k účtu StormGain, dokončit ověření účtu pomocí procesu KYC a vložit  na účet alespoň 100 USDT. Poté stačí do kolonky pro promo kód zadat “BONUS25” a bonus je váš.

StormGain
StormGain

Pro fanoušky těžby kryptoměn si platforma připravila možnost těžit kryptoměnu a získat tak tokeny již za čtyři hodiny. Když uživatel navíc doporučí přítele, který bude také těžit, získá 15 % prostředků, které vyberou z vytěžených digitálních aktiv.

MetaMask – kryptoměnová peněženka

MetaMask je celosvětově známá custody peněženka s potenciálně jedním z nejslibnějších krypto airdropů posledních týdnů. MetaMask funguje nejen jako směnárna tokenů a peněženka ale vlastně jako všechno, co investor potřebuje ke správě svých digitálních aktiv.

Aktuálně se může MetaMask pochlubit více jak 30 miliony aktivních uživatelů měsíčně, přičemž ji mohou používat jak jednotlivci, tak i společnosti jako peněženku, které jim umožní přístup k DeFi, mintování NFT a provádění dalších úkonů pomocí sítí smart kontraktů. Aby byla bezpečnost co nejvyšší, tak investorům poskytuje velmi bezpečné přihlašovací jméno a klíč.

MetaMask
MetaMask

Proslýchá se, že MetaMask vyvíjí svůj vlastní token, který by poté mohl spustit doslova senzaci mezi krypto airdropy. Pro více informací je nejlepší sledovat Twitter, kde jsou ty nejaktuálnější informace.

Co jsou krypto airdropy?

Krypto airdropy jsou veřejné distribuce digitálních aktiv, které probíhají zdarma. Může se jednat například o distribuci tokenů či NFT a to nejčastěji v podobě dárku za splnění určitých podmínek.

Airdrop většinou obdrží:

 • noví uživatelé, kteří se zaregistrují u kryptoměnové platformy a splní dané podmínky airdropu
 • členové komunity při větší marketingové akci ve formě bezplatných tokenů
 • uživatelé, kteří se více zajímají o nový projekt nebo ho doporučí svým přátelům
 • uživatelé, kteří začnou krypto projekt sledovat na jeho sociálních sítích

Vše však záleží na stanovených konkrétních podmínkách příslušného krypto projektu.

Navštivte náš discordový server s pravidelným zpravodajstvím a analýzami

Jak fungují bezplatné krypto airdropy?

Jedná se o tzv. bezplatné uvolňování tokenů nebo NFT uživatelům kryptoměn a zároveň i o dobrý způsob, jak si zajistit pozornost lidí a jejich zapojení do daného projektu.

Jelikož většina airdropů dává svým uživatelům kryptoměny zdarma, tak jde pro uživatele o skvělý způsob, jak si i přivydělat. Bezplatné tokeny totiž mohou následně dál prodat.

Další airdropy nabízejí tokeny zdarma, když uživatel splní několik předem daných úkolů, jako je například retweeting, připojení se ke skupině na Telegramu, sledování projektu na sociálních sítích, zodpovězení dotazníků, vyplnění formuláře, zvýšení likvidity nebo doporučení přátelům.

Důležité je také zmínit, že než se uživatel rozhodne zapojit se do určitého airdropu, tak musí mít aktivní kryptopeněženku, jako je Trust Wallet nebo MetaMask. Protože až po připojení své kryptopeněženky k příslušné platformě, bude moci získat bezplatné tokeny.

Závěrem: Jaké krypto airdropy jsou vítězové?

Mezi ty nejlepší krypto airdropy, které byly zmíněny v tomto článku, patří bezpochyby ty od PlayDoge, 99Bitcoins, Mega Dice Token, Base Dawgz, Smog, Wall Street Memes nebo. Uživatelům se jistě vyplatí stát se členem komunity některého z těchto krypto projektů a to nejen z důvodu vyhlášení nových krypto airdropů, ale také proto, že zde mohou najít nové lidi s podobnými zájmy a navázat nová přátelství.

KOUPIT playdoge

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Často kladené otázky

Co jsou kryptoměnové airdropy?

Jsou kryptoměnové airdropy legitimní?

Jaké krypto airdropy jsou nejlepší?

Jak mohu získat odměnu z airdropu?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.