Wednesday, July 24, 2024

Kryptoměny s nejlepší budoucností v roce 2024

Současný trh znamená jednu věc – kryptoměny s nejlepší budoucností jsou k dispozici ke koupi s velkou slevou. Nalezení kryptoměny s největším potenciálem do budoucna však může být oříšek. V současné době vlastní kryptoměnu méně než 4 % světové populace. Ale s rychlým retailovým a institucionálním přijetím má sektor kryptoměn působivé dlouhodobé vyhlídky.

Proto jsme připravili tohoto průvodce s cílem seřadit a zhodnotit kryptoměny s nejlepší budoucností, které je nyní možné koupit.

Kryptoměny s nejlepší budoucností k nákupu v roce 2024

Náš seznam kryptoměn s nejlepší budoucností k nákupu v letošním roce sahá od aktiv v předprodeji a altcoinů s nízkou tržní kapitalizací až po aktiva s velkou kapitalizací.

 1. Pepe Unchained – Inovativní token PEPU je vylepšená verze ikonického meme coinu pepe, který si před několika měsíci doslova podmanil celý svět. Jedná se o vůbec první token Pepe na světě, který funguje na vlastním řetězci Pepe Unchained. Tento projekt ovšem přichází s netradiční kombinací legendy pepe a špičkové technologie blockchain. Díky funkcím vrstvy 2 tak mohou držitelé tokenu PEPU získat levnější a rychlejší transakce, což vede nejen k lepší uživatelské zkušenosti, ale rovněž i potenciálně zvyšuje míru přijetí.
 2. Meme Games – Slibný kryptoměnový projekt, který spojuje ducha olympijských her 2024 se světem meme coinů. Gamifikační složka činí z Meme Games vzrušující zážitek pro každého uživatele. Ti, kteří se zúčastní předprodeje, si mohou vybrat z ikonických memů jako dogecoin, pepe a turbo, přičemž každý je zástupcem jiného sportu. Platforma také nabízí možnost stakingu, aby investorům umožnila maximalizovat své výnosy. Předprodej končí po závěrečném ceremoniálu paralympijských her 8. září a tokeny budou k dispozici na DEX od 10. září.
 3. PlayDoge – Inovativní kryptoměnový projekt vytvořený na BNB Smart Chainu. Zaměřuje se na vývoj 8bitové 2D mobilní hry inspirované Tamagotchi. Spojuje tak nostalgickou retro zábavu s moderní Play-to-Earn mechanikou. Nativní token PLAY je aktuálně dostupný v předprodeji a nabízí vysoké odměny za staking. Díky jedinečnému konceptu a možnosti vydělávat prostřednictvím hraní patří mezi kryptoměny s nejlepší budoucností.
 4. WienerAI – Nová trendy kryptoměna, která spojuje meme coiny a umělou inteligenci (AI). Cílem projektu je bavit a angažovat komunitu, zároveň poskytuje motivaci prostřednictvím odměn za staking. Předprodej nativního tokenu tohoto projektu představuje pro investory jedinečnou příležitost k nákupu před jeho oficiálním zalistováním na burzy, kde se očekává vzestup jeho hodnoty.
 5. Shiba Shootout – Nový meme coin vyznačující se podmanivým tématem Divokého západu, vysokými odměnami a pro komunitním přístupem, okamžitě vtáhne uživatele do svého světa plného napínavých bitev a zajímavých postav. Díky vlastní hře typu Play-to-Earn tak mají hráči jedinečnou možnost stát se kovbojem na Divokém západě, před kterým se odkrývá několik možností pasivního příjmu. Aktuálně je možné si tokeny SHIBASHOOT koupit v předprodeji za výhodnější cenu před uvedením na burzy.
 6. Base Dawgz – Nový multichain meme coin skvěle kombinuje dvě senzace posledních týdnů, kterými jsou extrémní sport base jumping a stále se rozšiřující blockchain Base. Ústřední postavou celého ekosystému je Doge, který provozuje tento sport, což odkazuje na jeho multichain utility umožňující uživatelům “přelétávat” mezi několika nejznámějšími blockchainy. Primárním domovem $DAWGZ je ovšem blockchain Base, který se pomalu stává stabilním domovem pro ty nejznámější a nejúspěšnější meme coiny.
 7. Mega Dice Token – Mega Dice je zavedené krypto kasino s měsíčním objemem sázek přes 50 milionů dolarů a více než 50 000 aktivními hráči na webu a Telegramu. Token kasina $DICE je navržen tak, aby odměňoval aktivní hráče a investory tím, že jim poskytuje přístup k exkluzivním funkcím a získávají podíl ze zisku kasina. Investoři, kteří si koupí DICE během předprodeje, mohou také získat unikátní NFT pro další odměny a exkluzivní výhody.
 8. 99Bitcoins – Nový a slibný token, který chce nejen stavět na úspěšném příběhu bitcoinů, ale chce také nabídnout držitelům lukrativní příležitost výdělku díky mechanismu Learn-to-Trade. Projekt je obzvláště zajímavý pro investory díky jeho silné komunitě s uživatelskou základnou 2,8 milionu lidí a více než 700 000 odběrateli na YouTube.
 9. Sponge V2 – nástupce úspěšného Sponge, který se stal jedním z nejpozoruhodnějších meme coinů roku 2023
 10. eTukTuk – nový projekt zabývající se vývojem a produkcí elektrických vozidel
 11. Wall Street Memes – král mezi memy pro tuto sezonu
 12. Injective – blockchain vrstvy 1 pohánějící aplikace DeFi nové generace
 13. Optimism – řešení pro škálování vrstvy 2 na blockchainu Ethereum
 14. Kaspa – platforma, která využívá Proof-of-Work (PoW) a zahrnuje architekturu blockDAG umožňující paralelní koexistenci více bloků
 15. Celestia – modulární blockchain, který slouží k bezproblémové dostupnosti dat
 16. Quant – projekt, který usnadňuje interoperabilitu mezi blockchainy
 17. XRP – solidní síť přeshraničních plateb pro banky
 18. Coreum – blockchain vrstvy 1 pro DeFi a dApps
 19. Flow – decentralizovaný blockchain pro dApps a NFT
 20. Solana – blockchain snažící se konkurovat Ethereu
 21. Alightpay – nabízí uživatelům přístup k široké škále služeb DeFi
 22. Cardano – flexibilní, udržitelná a škálovatelná blockchain platforma
 23. DeFinex Finance – revoluční protokol Web3.0 DeFi

koupit kryptoměnu budoucnosti

Pepe Unchained – Inovativní meme coin se skutečným využitím v reálném světě

Pepe Unchained ($PEPU) je vylepšená verze původního meme coinu Pepe. Tento projekt by tak rád využil virální přitažlivost internetové senzace Pepe the Frog, která před několika měsíci pobláznila celý kryptoměnový sektor. Inovativní token PEPU tak nejenže od svého začátku přitahuje obrovskou pozornost investorů, ale také vytváří ekosystém navržený pro okamžité transakce s minimálními poplatky, díky čemuž může nabídnou uživatelům přidanou hodnotu v reálném světě. Jak praví tradice, Pepe, kdysi vězeň v serverové místnosti vrstvy 1, konečně rozbil své řetězy a vytvořil vlastní nejmodernější řešení vrstvy 2, za což byl odměněn svobodou. A tak i on teď odměňuje své nejoddanější fanoušků úžasnými zisky.

Pepe Unchained se aktuálně řadí mezi kryptoměny s nejlepší budoucností

Pepe Unchained, fungující na blockchainu Ethereum, umožňuje uživatelům stakovat, obchodovat a komunikovat s Pepe Unchained nesrovnatelnou rychlostí a zároveň si užívat poplatky za plyn podstatně nižší než na síti L1, a tím maximalizovat návratnost pro investory. Dále také usnadňuje okamžité a levné přemostění mezi ETH a Pepe Unchained a může se i pochlubit vyhrazeným průzkumníkem bloků pro lepší transparentnost a bezpečnost. Navíc se sníženými provozními náklady a zvýšenou efektivitou je Pepe Unchained schopen nabídnout až dvojnásobné odměny za staking, které jsou v současné době stanoveny na téměř 18 000 % ročně.

Roadmapa kryptoměny s nejlepší budoucností Pepe Unchained

Dalším důležitým faktorem je jeho strategie distribuce tokenů. Pepe Unchained má celkovou zásobu ve výši 8 miliard tokenů PEPU, přičemž 20 % je vyhrazeno pro předprodej. To umožňuje širší veřejnosti nakoupit 1 600 000 000 tokenů PEPU v předstihu za výhodnější cenu ještě před jeho uvedením na burzy. Největší alokace, tedy 30 %, bude použita na odměny za staking. Dalších 20 % tokenů je poté alokováno na marketing za účelem zvýšení povědomí o projektu a po 10 % na likviditu, provoz a zásoby řetězce.

Tokenomika kryptoměny s nejlepší budoucností Pepe Unchained

Investoři si nyní mohou koupit tokeny PEPU v předprodeji za cenu 0,008031 USD. Předprodej je ovšem rozdělen do několika fází s tím, že v každé další fázi se bude cena tokenu PEPU automaticky navyšovat. Jakmile předprodej tokenu PEPU skončí a síť L2 bude aktivní, Pepe Unchained zdvojnásobí odměny za staking.

fa shield check img 2Výhody:

 • Nabízí staking tokenů PEPU s vysokým výnosem už v předprodeji
 • Buduje svůj vlastní ekosystém Pepe Unchained
 • Přináší skutečné využití v reálném světě
 • Řetězec vrstvy 2 s nízkými transakčními poplatky a klasickým memem
 • Vylepšená verze populárního meme “Pepe the Frog”

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Velmi spekulativní kryptoměna

KOUPIT Pepe Unchained

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Meme Games – Slibný kryptoměnový projekt, který spojuje ducha olympijských her 2024 se světem meme coinů

Meme Games (MGMES) je platformou, kde se duch olympijských her 2024 setkává s memecoinovou horečkou. Gamifikační mechanismus této platformy nabízí vzrušující a poutavý zážitek pro všechny zúčastněné. Na rozdíl od většiny předprodejů mohou investoři MGMES zvýšit hodnotu své investice ihned po nákupu poté, co je vybrána jedna z pěti největších originálních meme postav – dogecoin, pepe, dogwifhat, brett nebo turbo. Pokud investor zakoupí alespoň 10 000 tokenů MGMES, vybere si avatara z pěti meme konkurentů, přičemž s každým má 20procentní šanci, že ihned po nákupu automaticky získá dalších 2 500 MGMES.

meme games home

Hra je v zásadě podobná hracímu automatu nebo ruletě s olympijským/klasickým memem. Šance na výhru jsou však pro hráče výrazně vyšší. Každý meme sportovec má stejnou šanci na výhru, díky čemuž je soutěž spravedlivá a vzrušující. Nepředvídatelnost udržuje účastníky ve střehu a dává jim naději na lepší výsledek. Předprodej byl zahájen teprve nedávno a skončí závěrečným ceremoniálem paralympiády v Paříži 8. září. Poté bude token k dispozici na DEX od 10. září. Spojením výzev a odměn v kombinaci s globální přitažlivostí meme coinů a olympijských her by mohla být platforma Meme Games nepřekonatelným zážitkem pro nadšence do kryptoměn.

meme games win

Oficiální web vybízí investory, aby během předprodeje využili možnosti stakovat tokeny MGMES a mohli tak těžit z vysokého APY. Tento výnos je však dynamický a klesá s počtem stakerů, takže účastníci, kteří chtějí maximalizovat své zisky, by se měli zapojit co nejdříve, aby profitovali z ročního procentního výnosu, který v době psaní tohoto textu činil 2 400 %. Také nelze nezmínit, že smart kontrakt Meme Games byl ověřen společnostmi SolidProof a Coinsult, aby projekt investorům poskytl vysokou úroveň zabezpečení.

Zájemci mají na výběr nákup bez stakingu, zde mohou kupující uplatnit své tokeny a jakékoli odměny vyhrané v den spuštění tokenu. Pokud kupující zvolí druhou možnost – nákup se stakingem – mohou si nárokovat své tokeny, bonusy a odměny za staking 7 dní po spuštění. Předprodejní widget na webu umožňuje nákupy pomocí ETH nebo stablecoinu USDT. Staking však mohou využít pouze ti, kteří investovali prostřednictvím ETH. Mezi další možnosti nákupu patří BNB, debetní nebo kreditní karta. Pro více informací si prostudujte whitepaper projektu.

fa shield check img 2Výhody:

 • Gamifikovaný předprodej s možností získat bonusové tokeny
 • Nejvirálnější memy na jedné platformě
 • Staking s pozoruhodnými výnosy
 • Spojení s olympijskými hrami 2024 v Paříži

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Nové meme coiny zpravidla podléhají vysoké volatilitě

KOUPIT meme games

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

PlayDoge – Inovativní kryptoměnový projekt, který se zaměřuje  na vývoj 8bitové 2D mobilní hry inspirované Tamagotchi

PlayDoge ($PLAY) je zbrusu nový projekt Play-to-Earn, který v současné době prodává svůj nativní token PLAY v předprodeji, ještě před spuštěním své mobilní aplikace a uvedením tokenu na burzy. Cílem projektu je vybrat 24,4 milionů dolarů. Projekt je inspirován Tamagotchi. Ale co přesně má Tamagotchi společného s PlayDoge? PlayDoge doufá, že lásku tomuto fenoménu znovu přivede k životu pomocí technologie blockchain. Projekt má silnou vizi, atraktivní styl a potenciál stát se významným hráčem na trhu mobilních her.

Předprodej kryptoměny s nejlepší budoucností Playdoge

PlayDoge má co nabídnout. Nejen, že se můžete postarat o svého digitálního mazlíčka, za což získáte odměny, můžete jej také používat k hraní miniher a získávání dalších tokenů PLAY. Díky tomu je udržování vašeho digitálního mazlíčka naživu a šťastného ještě zábavnější. Projekt chce učinit celý zážitek ještě zábavnějším tím, že zavede žebříčky, které nejlepším hráčům poskytnou bonusové tokeny a přístup ke speciálním funkcím.

PlayDoge herní funkce

8bitový styl PlayDoge může oslovit velkou cílovou skupinu a budoucí spuštění pro systémy Android a iOS činí z PlayDoge potenciálně lukrativní investici, pokud projekt dopadne dobře. Platforma také nabízí možnost stakingu. V současné době je možné umístit své tokeny zakoupené v předprodeji do staking poolu, který nabízí roční procentní výnos (APY) 600 %. Tato sazba se však sníží, jakmile bude uzamčeno více tokenů. Pozitivní také je, že smart kontrakt byl auditován platformou SolidProof.

Neměli bychom zapomenout na tokenomiku projektu. PlayDoge má celkovou nabídku 9,4 miliardy tokenů. Z toho bude 50 % prodáno komunitě během předprodeje. Navíc 20 % jde na komunitní odměny a 11,5 % zajistí likviditu, aby bylo snadné obchodovat PLAY, aniž by to mělo zásadní dopad na cenu. 20 % tokenů bude použito na marketing, 12,5 % pro tým a zbylých 6 % na odměny za staking, které budou vypláceny po dobu 3 let. Tato tokenomika podtrhuje cíle projektu zůstat relevantní z dlouhodobého hlediska. Pokud vás projekt zaujal, více informací získáte ve whitepaperu.

fa shield check img 2Výhody:

 • P2E hra s nostalgickým nádechem
 • Mechanismus stakingu je dostupný se spuštěním předprodeje
 • Projekt kombinuje viralitu meme coinů a možnostmi blockchainu
 • K dispozici bude řada miniher s bonusovými odměnami

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Volatilita spojená s meme coiny

KOUPIT PLAYDOGE

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

WienerAI – Nová trendy kryptoměna, která spojuje meme coiny a umělou inteligenci (AI)

WienerAI ($WAI) je nově spuštěným slibným projektem na trhu s kryptoměnami, který se od ostatních meme coinů odlišuje svým specifickým zaměřením na integraci umělé inteligence. Tato kryptoměna, kombinující umělou inteligenci s netradičním zájmem o uzeniny a psy, si klade za cíl dosáhnout dominantní pozice mezi meme coiny a stát se “top dogem” v tomto sektoru. WienerAI je token standardu ERC-20, který běží na blockchainu Ethereum, známém pro svou škálovatelnost, bezpečnost a decentralizaci. Tyto atributy blockchainu Ethereum umožňují držitelům využít možnost stakingu tokenů WAI v kombinaci se snadnějšími a bezpečnějšími transakcemi v rámci širšího ekosystému.

Wiener AI homepage

Projekt vyniká nejen svým zaměřením, ale i pečlivou přípravou v oblasti bezpečnosti. Smart kontrakty WienerAI prošly auditem od společnosti Coinsult, což zvyšuje důvěru v projekt. Během nedávno zahájeného předprodeje, který projektu umožnil vytvoření stabilní komunity podporovatelů, došlo ke zvýšení zájmu o token před jeho oficiálním spuštěním. Projekt během této fáze také nabízí možnost pasivního příjmu, což motivuje držitele k dlouhodobé investici.

Celková nabídka WienerAI činí 69 miliard tokenů, z nichž 30 % je distribuováno v rámci předprodeje. Dalších 20 % je vyhrazeno jako odměny pro uživatele, kteří své tokeny stakují, což podporuje dlouhodobé držení a snižuje počet tokenů v oběhu, čímž zvyšuje jejich vzácnost. Dále je 20 % nabídky určeno pro aktivní členy komunity. Po ukončení předprodeje plánuje projekt vstup na centralizované a decentralizované burzy s 10 % alokací na zajištění likvidity a zbývajících 20 % jde na marketing za účelem rozšíření dosahu projektu.

Wiener AI tokenomika

Roadmapa WienerAI obsahuje tři fáze: první zahrnuje audit, zahájení předprodeje a intenzivní marketingové aktivity. Druhá fáze se zaměří na rozšíření a upgrade platformy, včetně vývoje na Ethereum blockchainu a implementace nových funkcí umělé inteligence. Poslední fáze projektu bude zahrnovat zalistování tokenů WAI na burzách, což by mělo vést k nárůstu jejich hodnoty a popularizaci mezi širším publikem. Tato komplexní strategie zdůrazňuje unikátní přístup WienerAI k vytváření hodnoty v sektoru kryptoměn.

WienerAI je nová AI meme kryptoměna, která patří mezi kryptoměny budoucnosti

fa shield check img 2Výhody:

 • Nový meme coin, který spojuje inovativní AI s technologii blockchainu
 • Všichni investoři, kteří se zúčastní předprodeje získají velké odměny za staking
 • 10 % celkové zásoby tokenů je alokováno pro komunitní odměny
 • Projekt si klade za cíl zefektivnit obchodování s kryptoměnami

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Velmi spekulativní kryptoměna

KOUPIT WIENERAI

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Shiba Shootout – Meme coin nabitý funkcemi pro získání odměn s tématem Divokého západu

Jedinečná kombinace kreativity, inovací, obrovské odměny, nespočet nástrojů a zapojení komunity. Tak by ve zkratce dal shrnout nový krypto projekt Shiba Shootout (SHIBASHOOT), který se jen pár dní od spuštění svého předprodeje stal virálním hitem. Díky podmanivému tématu Divokého západu, působivým odměnám za staking a strategickému plánu je Shiba Shootout připraven zařadit se mezi kryptoměny s největší budoucností už nyní.

Předprodej kryptoměny s nejlepší budoucností Shiba Shootout

Jedním z výjimečných aspektů projektu je vlastní Play-to-Earn hra Shiba Shootout s netradičním tématem Divokého západu. Tento kreativní úhel pohledu proměňuje projekt z typického meme coinu v poutavé digitální dobrodružství, díky kterému se mohou hráči přenést za hranici, kde se do centra pozornosti dostávají bitvy nejrůznějších meme s vysokými sázkami, známé jako bitvy Shiba Showdown. Herní postavy jako maršál Shiba se svým blockchainovým lasem a jeho zástupci Shiba navíc celému tématu dodávají osobitost a podmanivý příběh, který dostane nejednoho kovboje.

Aktivity a funkce kryptoměny s největší budoucností Shiba Shootout

Hlavní gró úspěchu Shiba Shootout ovšem spočívá v několika inovativních funkcích, které zajišťují, že stále se rozrůstající komunita zůstane i nadále zapojena, přičemž budou neustále přibývat i noví členové. Součástí projektu je tak i zcela nová technika stakingu nazvaná “Cactus Staking”, která hráčům umožňuje vsadit své tokeny SHIBASHOOT na virtuální kaktus. Tato funkce je nejen uživatelsky přívětivá, ale rovněž i zisková, přičemž nabízí APY ve výši až 2 260 %. Tato funkce tak výrazně zlepšuje uživatelskou zkušenost tím, že poskytuje pobídky k trvalému zapojení a investicím. Další funkcí je Posse Rewards, což je odměna povzbuzující držitele tokenů SHIBASHOOT, aby pozvali své přátele. Od těchto odměn si projekt slibuje, že dojde k rychlému rozšíření uživatelské základny projektu. Za zmínku ještě stojí zmínit i Loterii Lucky Lasso, která hráčům nabízí možnost vyhrát odměny v kryptoměnách. Tato funkce přidává další atraktivní prvek do ekosystému Shiba Shootout pro zachování a rozvíjení zapojení komunity.

Roadmapa kryptoměny s největší budoucností Shiba Shootout

Jak již bylo řečeno, tak se jedná o silně komunitní projekt. Interaktivní funkce a systémy odměn podporují aktivní účast a pocit sounáležitosti mezi uživateli. Pravidelná komunitní setkání, známá jako Campfire Stories, umožňují členům sdílet své zkušenosti s kryptoměnami a meme coiny a budovat robustní a podpůrnou síť. Investoři, kteří by se rádi stali součástí této velmi rychle se rozrůstající komunity, si mohou koupit tokeny SHIBASHOOT v právě probíhajícím předprodeji za cenu 0,0194 USD.

fa shield check img 2Výhody:

 • Možnost stakingu prostřednictvím systému Cactus Staking
 • Nabízí i několik dalších způsobů, jak získat odměny
 • Meme coin silně zaměřený na komunitu
 • Spořící mechanismus
 • Promyšlená tokenomika s důrazem na dlouhodobý růst

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Velmi spekulativní kryptoměna
 • Chybí informace o týmu

KOUPIT SHIBA SHOOTOUT

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Base Dawgz – Multichain meme coin, který bude dostupný hned na několika blockchainech

Base Dawgz ($DAWGZ) je nejnovějším hitem na blockchainu Base, který sivým držitelům přináší nájem spoustu inovací, ale také i mnoho zábavy v podobě “rychlého přeletu” do několika neznámějších blockchainů. Tento multichain meme coin využívající obrovského potenciálu blockchainu Base a virality meme s tematikou Doge, bude totiž rovněž fungovat i na blockchainech Ethereum, Solana, Binance Smart Chain, Avalanche a Polygon. Není proto divu, že ústřední postavou projektu je pes provozující extrémní a velmi populární sport base jumping, což odkazuje právě na onu rychlost přeletu mezi jednotlivými blockchainy. K tomu připočtěme zvolenou tematiku Doge, což bylo velmi chytrým tahem, protože aktuálně hned sedm z deseti nejlepších meme coinů je inspirováno Doge, a máme další kryptoměnu s nejlepší budoucností.

Mezi kryptoměny budoucnosti patří i Base Dawgz, kterou si mohou investoři nyní koupit za výhodnější cenu v předprodeji

Projekt byl od svého začátku tvořen jako prokomunitní. Tomu také odpovídá tokenomika projektu, jelikož 55 % tokenů DAWGZ bude rozděleno mezi komunitu. Z celkové pevné nabídky 8,453 miliardy tokenů DAWGZ je přiděleno 20 % na předprodej, 20 % na odměny za staking a 15 % na odměny pro komunitu. Dalších 15 % si vyhradil tým na marketing, 15 % budoucí zalistování a 20 % na likviditu na burzách.

Tokenomika projektu Base Dawgz, jehož kryptoměna patří mezi nejzajímavější kryptoměny budoucnosti

Aktuálně si mohou investoři token DAWGZ koupit v rámci probíhajícího předprodeje, který přináší kromě nízké ceny i spoustu výhod pro včasné investory. Cena tokenu DAWGZ začíná na 0,00479 USD s tím, že každých 5 dní poté dojde k 5% nárůstu ceny. Aby bylo dosaženo maximálního zapojení rozrůstající komunity, tak je součástí projektu i kryptoměnový airdrop typu Share-to-Earn, který umožňuje uživatelům získávat body za to, že budou aktivně sdílet obsah související s Base Dawgz na sociálních sítích. Získané body si budou moci uživatelé po skončení předprodeje vyměnit za tokeny DAWGZ.

fa shield check img 2Výhody:

 • Multichain meme coin
 • Kombinuje dva největší boomy současnosti
 • Atraktivní airdrop kampaň
 • Funguje na blockhainu Base

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Spekulativní kryptoměna
 • Úspěch silně závisí na podpoře komunity

KOUPIT BASE DAWGZ

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Mega Dice Token – Nativní token zavedeného kasina, který odměňuje aktivní hráče a investory

Mega Dice Token ($DICE) je token běžící na blockchainu Solana, který bude používán jako nativní měna v kasinu Mega Dice. Držitelé tokenů, kteří budou stakovat DICE, získají denní odměny na základě výkonu kasina. Vzhledem k očekávání, že celosvětový trh s online hazardními hrami do roku 2032 vzroste na téměř 200 miliard dolarů, mohou držitelé DICE v nadcházejících letech slušně vydělat.

MegaDice je nový projekt v oblasti gamefi a patří mezi možné kryptoměny budoucnosti

Použití DICE v rámci kasina umožní aktivním uživatelům vydělávat další tokeny hraním her. Navíc držení DICE odemkne určité hry a exkluzivní funkce v kasinu. To by mělo zvýšit poptávku po tokenu a pozitivně ovlivnit jeho cenu. Mega Dice také plánuje podpořit token použitím svých zisků na zpětné odkupy DICE a spálení části nabídky, aby se snížila zásoba tokenů.

Mega Dice je oblíbené a dobře zavedené krypto kasino, jehož cílem je stát se přední platformou GambleFi na Solaně. Tento blockchain nabízí vysokorychlostní a levné transakce, které uživatelům poskytují bezproblémový zážitek z hraní, což je pravděpodobně důvod, proč si tým vybral tuto platformu pro hostování jejich tokenu DICE. V současné době je kasino Mega Dice k dispozici na webu a Telegramu. Nabízí více než 4 500 hazardních her a sázkovou kancelář s více než 50 000 aktivními hráči a více než 50 miliony dolarů v měsíčním objemu sázek.

tokenomika kryptoměny s budoucností Mega Dice Token

Co se týče tokenomiky, Mega Dice Token má celkovou zásobu 420 milionů tokenů. Jedna třetina z toho, tedy 35 %, je k dispozici v probíhajícím předprodeji. Airdropy a odměny za staking tvoří 25 %, což znamená, že 60 % z celkové zásoby tokenů je tak či onak k dispozici pro aktivní hráče a členy komunity. Pro přidružené společnosti a na marketing je určeno 10 % z nabídky, zatímco na účely likvidity bude přiděleno 15 % z celkové nabídky tokenů. Zbylé tokeny budou k dispozici kasinu Mega Dice, které chce v předprodeji dosáhnout alespoň 5 milionů dolarů, přičemž hard cap je nastaven na 10 milionů dolarů.

MegaDice vyhody

A konečně, držitelé tokenů DICE také mají nárok vyhrát jedinečné NFT, díky kterým získají více odměn a odemknou držitelům exkluzivní výhody. Na rozdíl od většiny projektů, které získávají prostředky prostřednictvím předprodejů tokenů, aby mohly začít budovat produkt, Mega Dice již má zavedenou platformu. To snižuje riziko investice do tokenu, protože víte, že produkt je již aktivní a úspěšný. Pokud se také chcete zapojit do předprodeje DICE, připojte se na oficiální stránky projektu a k dokončení nákupu použijte SOL, ETH nebo BNB. Nákup tokenu přes SOL je však nejlepší volbou kvůli levným transakcím na Solaně.

fa shield check img 2Výhody:

 • Potenciál pro cenovou stabilitu a odměny
 • Flexibilní odměny za staking s vysokým výnosem
 • Odměny na denní bázi a prioritní přístup pro brzké investory
 • Nízká nabídka tokenů
 • Atraktivní airdrop

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Velmi spekulativní kryptoměna

KOUPIT MEGA DICE TOKEN

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

99Bitcoins – Nový a slibný token, který chce nabídnout držitelům lukrativní příležitost výdělku díky mechanismu Learn-to-Trade

99Bitcoins je známá online vzdělávací platforma, která se zaměřuje na svět blockchainu a kryptoměn. Od svého založení v roce 2013 představila více než 75 online kurzů pro více než 2 000 000 uživatelů. Témata kurzů zahrnují blockchainy, mechanismy konsenzu, druhy kryptoměn, obchodování s kryptoměnami a další koncepty. Krátce před tzv. halvingem Bitcoinu spustila platforma svůj vlastní token 99Bitcoins ($99BTC), čímž odstartovala novou éru pro svou rychle rostoucí komunitu. Vize 99Bitcoins je jasná: stát se největší a nejsilnější vzdělávací platformou v oblasti kryptoměn s prosperující, aktivní online komunitou, která bude společně těžit z úspěchů platformy.

99Bitcoins je nová kryptoměna s mechanismem learn to trade, kterou lze označit za kryptoměnu budoucnosti

Token 99BTC byl uveden jako token ERC-20 na síti Ethereum, aby bylo možné využívat smart kontrakty pro efektivní zpracování transakcí, ale s plánem migrace na bitcoinový blockchain jako BRC-20 po předprodeji. Toto rozhodnutí přináší technické výhody a apeluje jak na fanoušky Bitcoinu, tak Etherea. 99Bitcoins se tak stane první vzdělávací platformou v oblasti kryptoměn, která odměňuje účastníky kurzů svými tokeny na základě jejich úspěšnosti a pokroku ve studiu.

Exkluzivity projektu 99Bitcoins, což je nová kryptoměna s mechanismem learn to trade, kterou lze označit za kryptoměnu budoucnosti

S nárůstem počtu nováčků v další fázi býčího trhu se pravděpodobně zvýší hodnota platformy a tím i tokenu. 99Bitcoins nyní nabízí 79 online kurzů plných informativních a vzrušujících lekcí pro nové i pokročilé uživatele kryptoměn. S dalšími finančními pobídkami a síťovými efekty rostoucí online komunity představuje 99BTC atraktivní investiční příležitost. Token 99BTC je klasický utility token, který lze využívat flexibilně v rámci celého ekosystému vzdělávací platformy. Držitelé tokenu budou mít také přístup k exkluzivním prémiovým kurzům a VIP komunitě, kde se sdílejí obchodní tipy a strategie.

tokenomika tokenu 99Bitcoins, což je nová kryptoměna s mechanismem learn to trade, kterou lze označit za kryptoměnu budoucnosti

Milovníci kryptoměn, kteří si oblíbili odměny za staking, jistě rádi uslyší, že 14 % celkové nabídky tokenů je vyhrazeno právě pro tyto odměny. Celková nabídka tokenů 99BTC činí 99 miliard. Aktuálně probíhá předprodej s minimálním cílem 5 353 425 USD a maximálním cílem 11 070 675 USD. V rámci předprodeje je k dispozici 10,5 % z celkového počtu tokenů, což je 10 395 000 000 99BTC. Dalších 17 % tokenů je určeno pro odměny komunitě, 8 % na zajištění likvidity, 23 % na marketing a 27,5 % na financování dalšího vývoje projektu.

fa shield check img 2Výhody:

 • Dlouhodobě fungující vzdělávací platforma pro bitcoin a kryptoměny
 • Inovativní Learn 2 Earn mechanismus, díky kterému můžete vydělávat krypto
 • Odměny za staking
 • Vzdělávací kurzy pro investory a obchodníky do kryptoměn
 • Velký airdrop pro včasné investory

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Spekulativní kryptoměna

KOUPIT 99BITCOINS

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Sponge V2 – Nástupce úspěšného Sponge, který se stal jedním z nejpozoruhodnějších meme coinů roku 2023

V květnu 2023 byl token Sponge schopen vykázat až 100násobné zisky a během pár dní dosáhl tržní kapitalizace 100 milionů USD. Tím se tento meme coin stal jedním z nejúspěšnějších celého roku 2023. Hype již utichl, ale vývojáři SPONGE mají ještě eso v rukávu. Nyní by měl proběhnout plynulý přechod na novou aktualizovanou verzi Sponge V2 a investoři doufají, že výkon bude srovnatelný s V1.

Proces získávání Sponge V2 probíhá formou mechanismu Stake-to-Bridge. V praxi to znamená, že není možné přímo investovat do nového tokenu Sponge V2. Místo toho si můžete koupit tokeny Sponge V1 přímo prostřednictvím widgetu na webu projektu. Tyto tokeny V1 jdou přímo do trvalého stakingu, ze kterého budete generovat pasivní příjem po dobu čtyř let s APY od 40 %. Po spuštění tokenu Sponge V2 vám bude připsáno stejné množství V2, které jste si zakoupili ve formě Sponge V1 s bonusovými coiny navíc.

Sponge V2 patří mezi kryptoměny budoucnosti

Kryptotrh neustále prochází nepravidelnými cyklickými tržními fázemi, zkrátka medvědími a býčími trhy, které mají enormní vliv na vývoj cen tokenů. Investoři horečně očekávají další halving bitcoinu v první polovině roku 2024, který by měl odstartovat tolik očekávaný bull run. Token Sponge V2 je připraven ke spuštění uprostřed tohoto žhavého vývoje. Dá se tedy očekávat, že meme coin získá dynamiku.

Nový meme coin Sponge V2 má již zavedenou skupinu investorů a velkou aktivní komunitu. Tyto dva faktory jsou základem budoucího úspěchu. Klíčovou součástí přitažlivosti Sponge V2 však je P2E hra, která umožňuje hráčům získat další tokeny. Tato hra, která bude k dispozici v bezplatné i placené verzi, přidává do ekosystému další rozměr a poskytuje pobídku pro držitele tokenů i nové investory, aby se zapojili​​.

Sponge V2 má celkovou zásobu 150 miliard tokenů , přičemž značná část je vyčleněna na odměny za staking, likviditu na centralizovaných burzách, marketing, vývoj hry a odměny P2E. Token funguje na blockchainu Ethereum, což znamená, že jej lze uložit do peněženek podporujících tokeny ERC-20​​​​. Stručně řečeno, Sponge Token V2 představuje slibnou investiční příležitost díky svým jedinečným vlastnostem. Silný výkon Sponge V1 a vysoká očekávání investorů dávají naději na úspěšnou budoucnost Sponge V2.

fa shield check img 2Výhody:

 • Starý a zároveň nový token Sponge
 • Velká fanouškovská základna
 • Odměny za staking
 • Velké odměny pro včasné investory
 • Zalistováno na velkých krypto burzách

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Spekulativní meme coin

KOUPIT SPONGE V2

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

eTukTuk – Nový projekt zabývající se vývojem a produkcí elektrických vozidel

S rozvojem elektromobilového průmyslu se mohou uživatelé a řidiči z celého světa setkat s novými a inovativními projekty. Mezi projekty, které spadají do tohoto moderního odvětví, můžeme zařadit i eTukTuk ($TUK). Tato společnost se zabývá vývojem elektrických tuk tuků, které jsou hojně využívány v asijských zemích jako Indie či Srí Lanka.

Vozidlo etuktuk, což patří mezi kryptoměny budoucnosti

Společnost eTukTuk se však nejenom zabývá výrobou samotných tuk tuků, ale také vytvořením celého  ekosystému, který bude fungovat na bázi blockchainu – Binance Smart Chain, a smart kontraktů, které jsou na něm dostupné. Uživatelé tak budou moci za dobíjení svých eTukTuků platit pomocí nativních tokenů $TUK, které je možné si již v současné době zakoupit v předprodeji.

Mezi nejvýraznější vlastnosti tohoto projektu se také řadí zaměření společnosti vyrábět svá vozidla přímo ve státech, ve kterých je následně budou prodávat. Díky tomu budou pro místní řidiče cenově přívětivější a také dostupnější v rámci nákupní dostupnosti. Samotná výstavba výrobních hal pak nabídne nová pracovní místa a uplatnění místních obyvatel v ekonomicky aktivních věku.

Roadmapa projektu eTukTuk

Tokeny $TUK si nyní můžete nakoupit v právě probíhajícím předprodeji na webových stránkách společnosti. K dispozici jsou platební možnosti v podobě kryptoměn USDT či BNB. Uživatelé, kteří kryptoměnami nedisponují, si však také mohou tokeny projektu zakoupit pomocí platby kartou. Stačí připojit svou krypto peněženku a následně zadat platbu pomocí platební karty.

Jako velice důležitou možnost můžeme označit také funkci Buy and stake. Investoři, kteří si tokeny chtějí nakoupit v současném předprodeji, si mohou tokeny v prvé řadě zakoupit a poté si je automaticky nechat stakovat. Na odměny ze stakingu poté mají nárok již od začátku aktivování této možnosti, takže jakmile předprodej skončí, budou jim vyplaceny tokeny společně s odměnami. V současné době se odhadují odměny ze stakingu ve výši až okolo 350 % za rok (APY).

fa shield check img 2Výhody:

 • Rychlé a efektivní transakce
 • Vlastní ekosystém s užitečným produktem
 • Ekosystém běžící na smart kontraktech
 • Zaměření se na trh, kde to má smysl
 • Kombinace elektromobility s blockchainem

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Zatím je vše ve fázi plánu

KOUPIT ETUKTUK

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Injective – Blockchain vrstvy 1 pohánějící aplikace DeFi nové generace

INJ je se svými pozoruhodnými zisky za poslední rok v centru pozornosti kryptokomunity. Investoři a analytici se těší na další vývoj a potenciál tohoto tokenu v kontextu neustále se měnícího kryptoměnového ekosystému. Blockchain vrstvy 1 projektu Injective, vytvořený pomocí Cosmos SDK, umožňuje bezpečné, rychlé a interoperabilní transakce napříč více blockchainovými sítěmi. Injective představuje řešení omezení populárních platforem pro smart kontrakty, speciálně navržených a optimalizovaných pro decentralizované aplikace (DApps) v sektoru DeFi.

To, co dělá Injective Protocol výjimečným, je jeho zaměření na vytvoření plně decentralizované burzy (DEX), která nabízí vysokou škálovatelnost, bezpečnost a rychlost za pomoci AI. Kombinace AI a DeFi se ukázala jako silný katalyzátor pro cenu INJ. Vzrušení kolem AI a rostoucí zájem o DeFi vedly k masivnímu nárůstu ceny. Jedinečné umístění projektu Injective protocol na průsečíku těchto dvou trendových oblastí z něj činí atraktivní aktivum. Zejména pro investory, kteří hledají inovativní a na budoucnost orientované investiční příležitosti.

kryptoměny s nejlepší budoucností - INJ

Analytici a pozorovatelé trhu poukazují na projekty vytvořené na Injective Protocol. S rostoucí poptávkou a trvalým zájmem o AI a DeFi by se INJ a podobné projekty mohly i nadále dostávat do popředí. To znamená, že investorům jsou nabízeny obzvláště atraktivní možnosti návratnosti. S tím jsou však samozřejmě spojena také odpovídající rizika.

Vzhledem k vzrušujícímu vývoji v AI rostoucí popularitě altcoinů a specifickým silným stránkám Injective Protocol by token INJ mohl představovat vzrušující budoucnost pro investory. V době psaní se nachází 6 600 % nad svou spouštěcí cenou v roce 2020 s tržní kapitalizací více než 3,6 miliard USD. Tokenu INJ patří 23. místo v žebříčku největších kryptoměn na CoinMarketCap.

KOUPIT INJECTIVE

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Optimism – Řešení pro škálování vrstvy 2 na blockchainu Ethereum

Optimism je kryptoměnový projekt vyvinutý v roce 2019, ale k plnému spuštění došlo až v prosinci 2021. Jde o řešení na druhé vrstvě blockchainu Ethereum a jeho cílem je vyřešit jeden z největších problémů této sítě – špatnou škálovatelnost a s tím spojené dlouhé čekací doby a vysoké transakční poplatky. Zjednodušeně řečeno, Optimism provádí operace náročné na zdroje mimo řetězec a pouze dodává hotový výsledek do blockchainu Ethereum. To znamená, že transakce mohou být zpracovány mnohem rychleji a efektivněji. To uvolňuje zatížení sítě Ethereum a mnohonásobně zvyšuje maximální počet transakcí za sekundu (tps).

S nativním tokenem OP má platforma svůj vlastní governance token, do kterého mohou investoři investovat a podílet se tak na projektu. Tvůrci Optimism dále vylepšili princip rollup se shromážděnými transakcemi a spoléhají na Optimistic Rollupy. Transakce jsou považovány za platné, dokud není prokázán opak. Existuje sedmidenní lhůta, ve které lze zpochybnit platnost transakcí. Teprve po uplynutí této doby bude transakce zvěčněna na vrstvě 1. Do té doby je kapitál na úrovni 2. vrstvy z důvodu bezpečnosti zmrazen.

kryptoměny s nejlepší budoucností - OP

Velkou výhodou řešení Optimism a použité metody Optimistic Rollup je kompatibilita s nadřazeným řetězcem – v tomto případě blockchainem Ethereum. Síť funguje se všemi Ethereum dApps, od NFT přes tržiště až po rozsáhlé aplikace decentralizovaných financí (DeFi), které umožňují decentralizovanou implementaci finančních služeb na blockchainu.

Od 31. května 2022 má platforma Optimism svůj vlastní token OP, který je klasickým tokenem řízení. Držitelé tokenů jsou členy decentralizované autonomní organizace (DAO) a mohou mít slovo v žádostech týkajících se změn protokolu, technických změn nebo směřování projektu. Čím více tokenů jednotlivec nebo instituce vlastní, tím větší má hlasovací právo. OP je v době psaní 28. největší kryptoměnou s tržní kapitalizací více než 3,2 miliardy USD.

KOUPIT OPTImism

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Kaspa – Platforma, která využívá proof-of-work (PoW)

Kaspa je inovativní blockchainový projekt , který kombinuje zabezpečení mechanismu PoW s vysokou mírou blokování a minimální dobou potvrzení. Díky svým jedinečným funkcím a odhodlání ke škálovatelnosti má Kaspa potenciál stát se významným hráčem na poli decentralizovaných aplikací.
Mechanismus konsenzu proof-of-work (PoW) blockchainu Kaspa je kombinován se strukturou blockDAG (Block Directed Acyclic Graph), aby umožnil paralelní koexistenci více bloků.

Projekt se snaží zachovat základní prvky konsensu bitcoinu (BTC), včetně těžby PoW, deflační měnové politiky a decentralizovaného řízení, přičemž se inspiruje Satoshi Nakamotem. Na rozdíl od konvenčních blockchainů používá Kaspa protokol GHOSTDAG, díky kterému udržuje vysoké blokové rychlosti a zároveň zajišťuje bezpečný provoz. Kaspa si klade za cíl pracovat při vyšších rychlostech 10, nebo dokonce 100 bloků za sekundu, i když prozatím provádí pouze jeden blok za sekundu.

kryptoměny s nejlepší budoucností - Kaspa cenový graf

Dalším pozoruhodným rysem projektem Kaspa je jeho výrazná měnová politika. Tento návrh využívá geometrické redukce emisí, které jsou implementovány postupně a jsou modelovány na 12ti notové hudební stupnici. Maximální zásoba tokenů Kaspa je 28,7 miliard coinů. Tokeny jsou vydávány měsíčně a jejich počet se jednou ročně snižuje na polovinu.

S rychlými blokovými metrikami a blockDAG architekturou se Kaspa snaží decentralizovat těžbu KAS a učinit ji efektivní i při nižších hashovacích rychlostech. Tento projekt si velmi rychle získal oblibu v krypto komunitě a od uvedení tokenu KAS na trh vzrostl o pozoruhodných 61 000 %. Tržní kapitalizace v době psaní činí více než 2,5 miliardy USD, což tokenu stačí na 38. místo v žebříčku největších kryptoměn na CoinMatkerCap.

KOUPIT KASPA

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Celestia – Modulární blockchain, který slouží k bezproblémové dostupnosti dat

Kryptotrh přivítal na konci října 2023 nového nadějného hráče na kryptotrhu s názvem Celestia. Token TIA po svém airdropu 31. října 2023 přistál přímo v top 100 největších kryptoměn. Od tohoto airdropu zaznamenala cena TIA působivý nárůst, konkrétně 675 % v době psaní. Token patří mezi nejvýkonnější, přičemž tržní kapitalizace více než 2,5 miliardy dolarů posunula TIA na 38. místo v žebříčku CoinMarketCap.

Celestia je projekt, který si klade za cíl být modulárním blockchainem, a je primárně zodpovědný za vrstvu DA (dostupnost dat). Dostupnost dat v blockchainu je založena na myšlence, že všechna data související s transakcemi jsou dostupná všem uživatelům sítě. V modulárním blockchainu jsou nezbytné prvky blockchainu prováděny různými blockchainy a řešeními. Poskytnutím více vrstev se specializovanou technologií pro každou vrstvu je možné dále škálovat blockchain.kryptoměny s nejlepší budoucností - TIA cenový graf

Celestia v minulosti úspěšně získala finanční prostředky ve výši 55 milionů dolarů a je jedním z předních projektů zaměřených na modulární blockchain. Rostoucí ekosystém Celestia přitahuje projekty ze všech oblastí kryptoprůmyslu, včetně rollupů, aplikací DeFi a dalších. Umožňuje vybudovat multichainový modulární ekosystém využívající Celestia jako základní vrstvu pro zabezpečení a dostupnost dat. Týmy mohou vytvářet nezávislé řetězce přizpůsobené jejich vlastním potřebám s pravidly pro provádění transakcí, které si samy nastaví.

Modulární přístup Celestia znamená oddělení nejdůležitějších vrstev blockchainového provozu, což vám dává mnohem větší svobodu při navrhování Web3 řešení. Je to projekt ekosystému Cosmos a jeho cílem je být hlavní databází zajišťující dostupnost dat. Podle slov tvůrců projektu budou modulární blockchainy definovat příští desetiletí Webu3. Pokud tomu tak bude, TIA by mohla být cenným doplňkem vašeho portfolia.

KOUPIT celestia

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Quant  Projekt, který usnadňuje interoperabilitu mezi blockchainy

Quant byl spuštěn v červnu 2018 s cílem propojit blockchainy a sítě v globálním měřítku, aniž by došlo ke snížení efektivity a interoperability sítě. Jde o první projekt, který řeší problém interoperability vytvořením prvního blockchainového operačního systému.

Projekt je postaven jako technologie distribuované knihy operačního systému a Overledger Network pro propojení různých blockchainových sítí. Hlavním cílem Quant je překlenout propast, která existuje mezi různými blockchainy. Páteří projektu je síť Overledger, kterou Quant deklaruje jako ekosystém, na kterém bude postaven budoucí ekosystém digitální ekonomiky. Overledger umožňuje vývojářům vytvářet decentralizované multichainové aplikace (známé jako Mapps) pro své zákazníky. Aby mohli vývojáři postavit Mapp v síti, musí držet určité množství tokenů Quant (QNT). Některé výhody Quant zahrnují:

 

 • Odstranění problémů s interoperabilitou;
 • Snadné zahájení používání s malými nebo žádnými předchozími znalostmi technologie blockchain;
 • Vysokou úroveň zabezpečení.

Quant také nabízí podporu pro multi-ledger tokeny (MLT). Jedná se o digitální aktiva držená v úschově, která jsou kryta fiat fondy. Mají různé případy použití, fungují například jako stablecoiny, věrnostní body a poukázky.

KOUPIT Quant

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

XRP – Solidní síť přeshraničních plateb pro banky

Mezi kryptoměny s nejlepší budoucností patří také XRP, který byl spuštěn v roce 2012, což z něj dělá zavedené krypto aktivum, které prošlo několika medvědími trhy. Jedná se o nativní token sítě Ripple, který umožňuje bankám převádět finanční prostředky přes hranice efektivně a rychle.

1 26

Ve srovnání se staršími platebními systémy, jako je SWIFT, Ripple nabízí rychlé, levné a škálovatelné transakce. To platí bez ohledu na to, kde sídlí odesílatel nebo příjemce. Rychlý výkon Ripplu navíc zůstává solidní i při použití konkurenčních měn.

Velká síla Ripplu je v jeho obrovském počtu uživatelů, což je klíčový důvod očekávaného růstu hodnoty tokenu. Ripple podporuje Ripplenet, jeden z předních fintech podnikových platebních systémů za poslední desetiletí. Když banky používají k transakcím síť Ripple, převod obvykle trvá 4–5 sekund. Poplatky dosahují velmi malého zlomku centu a Ripple zvládne každou sekundu zpracovat až 1 500 transakcí.

KOUPIT XRP

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Coreum Blockchain vrstvy 1 pro DeFi a dApps

Coreum je blockchain třetí generace vrstvy 1 vytvořený tak, aby sloužil jako základní infrastruktura budoucích decentralizovaných aplikací. Coreum používá mechanismus konsenzu Bonded Proof of State (BPoS), který umožňuje stakování , delegování a řízení. S dobou bloku 1,5 sekundy je Coreum extrémně rychlé a dokáže zpracovat až 7 000 transakcí za sekundu.

Zatímco mnoho blockchainových sítí v současné době používá Ethereum Virtual Machine, Coreum těží z moderního enginu Web Assembly (WASM) pro zpracování smart kontraktů. Tyto smluvní aplikace mohou být napsány v mnoha jazycích a před zpracováním zkompilovány do WASM. Tato funkce umožňuje rozsáhlý růst decentralizovaných aplikací (dApps) v rámci ekosystému Coreum.

Kryptoměny s největší budoucností

Se stovkami blockchainů, které se v současnosti používají, Coreum nasazuje funkci mostu pro spolupráci s různými řetězci prostřednictvím kolateralizovaného balení. To umožňuje dalším kryptoměnám plynule proudit do ekosystému Coreum. Tato vestavěná funkce dokonce umožňuje emitentům přizpůsobit svá tokenizovaná aktiva volitelnými funkcemi, pokud jde o silně regulované finanční trhy, jako jsou akcie a ETF.

Coreum poskytuje vývojářům a finančním institucím kompletní základní infrastrukturu pro vytváření libovolných aplikací DeFi. Coreum dokonce pobízí a poskytuje granty kvalifikovaným vývojářům k vytváření intuitivních dApps na blockchainu Coreum. CORE token je nativní token blockchainu Coreum, transakční token, který usnadňuje všechny operace a funkce v rámci sítě.

KOUPIT coreum

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Flow Decentralizovaný blockchain pro dApps a NFT

Flow je rychlý, decentralizovaný a pro vývojáře přívětivý blockchain. Byl vytvořen v roce 2020 Dapper Labs, stejným týmem, který stojí za populární hrou CryptoKitties. Jako takový byl Flow vytvořen speciálně pro takové hry a digitální aktiva, která je pohání. Má jedinečnou architekturu navrženou tak, aby se škálovala bez shardingu, což umožňuje výrazné zlepšení rychlosti a propustnosti ve srovnání s jinými blockchainy.

Flow má čtyři klíčové vlastnosti. Nejzákladnější z nich je vícevrstvá architektura. Design Flow je jedinečný a umožňuje škálování sítě tak, aby sloužila miliardám uživatelů, aniž by došlo k narušení nebo snížení decentralizace jejího konsenzuálního mechanismu.

Kryptoměny s největší budoucností

Dosahuje toho rozdělením fází ověřování transakce do čtyř různých kategorií uzlů. Sběrné uzly zlepšují síťové připojení a dostupnost dat. Konsenzuální uzly rozhodují o transakcích a jejich pořadí. Prováděcí uzly provádějí požadovaný výpočet pro transakci a ověřovací uzly dvakrát kontrolují práci dokončenou prováděcími uzly.

Kromě toho Flow využívá programování orientované na zdroje. Smart kontrakty na Flow jsou napsány v Cadence, relativně snadném a bezpečném programovacím jazyce. Flow má také vyhrazenou webovou stránku pro vývojáře, kde se mohou učit a procvičovat Cadence. Některé velké značky se také spojily s Flow, aby vytvořily své kolekce NFT, například Top Shot NBA

KOUPIT FLOW

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Solana Blockchain snažící se konkurovat Ethereu

Solana je škálovatelný, decentralizovaný a programovatelný blockchain. Usnadňuje transakce svých nativních coinů SOL i digitálních aktiv, jako jsou nezaměnitelné tokeny (NFT) a také tokeny SPL. Zakladatel společnosti Solana, Anatoly Yakovenko, vytvořil projekt v roce 2017 s cílem zvýšit škálovatelnost blockchainu, aniž by obětoval decentralizaci nebo bezpečnost.

Jednou z největších konkurenčních výhod Solana je jeho relativně vysoká transakční rychlost. Blockchain může podporovat až 50 000 transakcí za sekundu bez shardingu. Solana toho dosahuje prostřednictvím mechanismu proof of stakes consensus mechanism spolu s časově označenými transakcemi, známými jako Proof of History. To v podstatě znamená, že vytváří historický záznam, který dokazuje, že událost, tj. transakce, nastala v konkrétním okamžiku. Solana je první sítí, která tento model vyzkoušela.

kryptoměny s nejlepší budoucností

Od roku 2021 běží mnoho z nejpopulárnějších DEX a půjčovacích aplikací na Solaně a ekosystém kryptoměnových aplikací na Solaně podporuje miliardy dolarů v TVL (Total Value Locked). Jedním z hlavních důvodů, proč by uživatelé mohli preferovat aplikaci běžící na Solana před srovnatelným Ethereem, je například vysoká rychlost a nízké přetížení, což má za následek výrazně nižší poplatky.

SOL také slouží jako token řízení. To znamená, že držitelé mohou hlasovat o budoucích upgradech a návrzích správy předložených komunitou Solana.

KOUPIT SOLANA

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Alightpay Nabízí uživatelům přístup k široké škále služeb DeFi

Při investování do kryptoměn je jednou z největších výzev najít bezpečnou a zabezpečenou platformu, na které by mohli ukládat svá aktiva. Zde přichází na řadu Alightpay (ALPY). Díky inovativní peněžence, která uživatelům umožňuje bezproblémově spravovat, swapovat a obchodovat se svými finančními prostředky z jediné platformy, se Alightpay rychle stala volbou pro krypto investory, kteří hledají spolehlivý a efektivní zážitek.

Pokud jde o kryptoměnové peněženky, existují dva klíčové faktory, které musí mít každý investor na paměti: bezpečnost a funkčnost. Na jedné straně musí být peněženka dostatečně bezpečná, aby chránila finanční prostředky uživatelů. Na druhou stranu musí být také uživatelsky přívětivá a intuitivní, aby investoři mohli snadno spravovat své prostředky.

kryptoměny s největší budoucností

Prostřednictvím komplexního přezkumu stávajících platforem, jako jsou MetaMask a Trust Wallet, dokázala společnost Alightpay identifikovat nejdůležitější funkce, které uživatelům na krypto peněžence vadí. Na základě tohoto výzkumu vytvořila vlastní digitální platformu s funkcemi, jako je vícefaktorová autentizace pro zvýšenou bezpečnost a snadná integrace se stávajícími kryptografickými burzami pro lepší funkčnost.

To znamená, že vnitřní hodnota tokenu AlightPay ALPY bude časem růst. To je důvod, proč věříme, že patří mezi kryptoměny s největší budoucností a neměla by chybět ve vašem portfoliu.

KOUPIT ALIGHTPAY

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Cardano Flexibilní, udržitelná a škálovatelná blockchain platforma

Cardano je decentralizovaný veřejný blockchain třetí generace. Jedná se o open-source s konsensem dosaženým pomocí technologie proof-of-stake (PoS). Udržitelnost, interoperabilita a škálovatelnost sítí PoW jsou omezeny zátěží infrastruktury spotřebovanou energií, pomalými transakčními časy a rostoucími náklady. Díky tomu je Cardano slibnou alternativou pro vývojáře, kteří hledají ekologičtější blockchainy a řešení.

1 31

Kromě použití systému PoS Cardano zajišťuje, že síť může být snadno škálovatelná díky způsobu vývoje blockchainu. Síť má dvě vrstvy – Cardano Settlement Layer (CSL) a Cardano Computing Layer (CCL) – na rozdíl od většiny ostatních sítí, které fungují pouze na jedné vrstvě. Vrstva CSL zaznamenává a provádí transakce na blockchainu, zatímco vrstva CCL je vrstva smart kontraktů, která provádí automatické transakce. Podle návrhu může blockchain Cardano provádět rychlejší transakce a mít nižší poplatky.

Na dnešním trhu se většina kryptoměn snaží najít správnou rovnováhu mezi bezpečností, rychlostí a decentralizací. Ale jen málokdo je úspěšný při řešení všech těchto problémů. Cardano se zdá být jedním z mála. A platforma se neustále vyvíjí.

KOUPIT CARDANO

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

DeFinex Finance Revoluční protokol Web3.0 DeFi

DeFinex Finance je revoluční protokol Web3.0 DeFi, jehož cílem je zjednodušit DeFi pro masy a učinit blockchain dostupnější a snáze použitelný v dlouhodobém horizontu. Dosahuje toho prostřednictvím jednotného produktového ekosystému postaveného na Binance Smart Chainu.

DeFinex Finance Wallet představená s cílem usnadnit uživatelům kryptoměn přístup k aktivům, sledování aktiv a odhady s prioritou bezpečné, jednoduché a snadno použitelné. S rozvojem blockchainové sítě je DeFinex Wallet vybavena několika různými síťovými možnostmi, které mohou uživatelům usnadnit přepínání sítí kdekoli a kdykoli.

Definex 900x566 1

DFNX je utility token ekosystému, který pohání ekosystém DeFinex Finance, vyvinutý jako univerzální kryptoměna pro DeFi. Lze jej použít pro platby, poplatky v síti, přeshraniční převody, pojištění půjček zajištěných akciemi, těžbu likvidity nebo swap. Součástí ekosystému Definex Finance je NFT tržiště a uživatelé také mají možnost stakovat tokeny pro další pasivní příjem.

KOUPIT DEFINEX

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Jak najít kryptoměny s nejlepší budoucností

S tolika vzrušujícími projekty vydávaných denně může být nalezení kryptoměny s nejlepší budoucností náročné. V této části vysvětlíme některé z metod, které mohou investoři využít při hledání kryptoměny s velkým potenciálem, kterou by si nyní mohli přidat do svého portfolia.

Sociální sítě

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak najít takové kryptoměnové projekty, je procházení sociálních sítí. Každý býčí i medvědí trh má svá témata a trendy. Na sociálních sítích můžete získat představu o těchto trendech a zjistit, kde je poptávka. Kromě toho jednoduše najdete profily kryptoměnových projektů á týmů stojících za nimi. Lze tedy s jistotou určit, zda projekt stojí za vaši pozornost a jakým směrem se pravděpodobně bude ubírat.

Whitepaper

Každý kryptoměnový projekt by měl mít solidní a dobře napsaný whitepaper. Pokud hledáte kryptoměny s nejlepší budoucností, je čtení whitepaperu nutností. Najdete tam klíčové informace, jako je tokenomika projektu, cíle a užitečnost. Pokud projekt nemá komplexní a snadno srozumitelný whitepaper, vyhněte se mu obloukem. Bez něj není žádný způsob, jak poznat to, co tým zamýšlí udělat, nebo zkontrolovat nepřesnosti.

Roadmapa

Dalším způsobem, jak najít nejlepší kryptoměnu, je prozkoumat stanovené cíle daného projektu. Tato metrika bude užitečná zejména při kontrole novějších projektů. Novější krypto aktiva jsou na samém začátku své cesty vývoje a u zavedenějších projektů je důležité posoudit, zda jsou stávající cíle plánu na správné cestě.

Analýza roadmapy může nabídnout tolik potřebný pohled na cíle a harmonogram vývoje projektu. Investor může tyto informace použít k posouzení funkčnosti projektu. Kromě toho mohou také vidět, jak dobrý tým je v plnění svých slibů.

Závěr: Které jsou kryptoměny budoucnosti?

Odvětví kryptoměn poskytuje nekonečné možnosti pro spekulace. Ale odfiltrovat skutečně slibné projekty od špatných se snadněji řekne, než udělá. V tomto průvodci jsme diskutovali o několika projektech, které mají vynikající šanci na dosažení dlouhodobého růstu a úspěchu – pomáhají poskytovat parabolické výnosy, které jsou charakteristické pro kryptoměny.

Určitě byste neměli vynechat také nový projekt Pepe Unchained s obrovským APY a rychlejšími a levnějšími transakcemi, Meme Games, který kombinuje kouzlo olympijských her s meme coiny, PlayDoge přinášející na trh nostalgii ve formě P2E hry ve stylu Tamagotchi, WienerAI s cílem ovládnout svět s meme coiny prostřednictvím integrace funkcí AI, Shiba Shootout s vlastní P2E hrou a mnoha funkcemi nabízejícími velké odměny, Solana meme coin Sealana, multichain meme coin s tematikou Doge Base Dawgz či 99Bitcoins, který přináší inovativní mechanismus pro vydělávání kryptoměn Learn 2 Earn. Tak si to nenechte ujít!

KOUPIT Pepe unchained

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

FAQ (Často kladené otázky)

Jaká je kryptoměna s největší budoucností?

Jak najít kryptoměny s nejlepší budoucností?

Kde mohu koupit kryptoměny s nejlepší budoucností?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.