Thursday, September 21, 2023

Kryptoměny s nejlepší budoucností v roce 2023

Současný trh znamená jednu věc – kryptoměny s nejlepší budoucností jsou k dispozici ke koupi s velkou slevou. Nalezení kryptoměny s největším potenciálem do budoucna však může být oříšek. V současné době vlastní kryptoměnu méně než 4 % světové populace. Ale s rychlým retailovým a institucionálním přijetím má sektor kryptoměn působivé dlouhodobé vyhlídky.

Proto jsme připravili tohoto průvodce s cílem seřadit a zhodnotit kryptoměny s nejlepší budoucností, které je nyní možné koupit.

Kryptoměny s nejlepší budoucností k nákupu v roce 2023

Náš seznam kryptoměn s nejlepší budoucností k nákupu v letošním roce sahá od aktiv v předprodeji a altcoinů s nízkou tržní kapitalizací až po aktiva s velkou kapitalizací.

 1. Wall Street Memes – Král mezi memy pro tuto sezonu
 2. Bitcoin BSC – Token s tématem Bitcoinu běžící na BNB Smart Chainu
 3. XRP20 – Nová meme kryptoměna se skvělou budoucností
 4. Evil Pepe Coin – Meme coin, který je zlejším dvojčetem Pepe coinu
 5. BTC20 – Nový Stake-to-Earn projekt inspirovaný počátky Bitcoinu
 6. AiDoge – Inovativní kryptoměnová platforma nabízející generování memů prostřednictvím AI
 7. Launchpad XYZ – Nová All-in-One Web3 platforma nejen pro obchodníky
 8. Chimpzee – Krypto projekt bojující proti pytláctví a odlesňování
 9. Ecoterra – Eco-friendly projekt pomáhající s bojem proti klimatické změně
 10. yPredict – Revoluční platforma pro předvídatelnější o ziskovější obchodování
 11. Copium – Komunitní meme coin s potenciálem 10x
 12. Love Hate Inu – Nejlepší Vote-to-Earn meme coin
 13. Dash 2 Trade – Nejkomplexnější analytická platforma pro kryptoměny
 14. Calvaria – Nová P2E karetní hra s velkým potenciálem do budoucna
 15. Tamadoge – Meme coin s nejlepší budoucností
 16. Lucky Block – Nejlepší krypto kasino a sázková kancelář
 17. Quant – Projekt, který usnadňuje interoperabilitu mezi blockchainy
 18. XRP – Solidní síť přeshraničních plateb pro banky
 19. Coreum – Blockchain vrstvy 1 pro DeFi a dApps
 20. Flow – Decentralizovaný blockchain pro dApps a NFT
 21. Solana – Blockchain snažící se konkurovat Ethereu
 22. Alightpay – Nabízí uživatelům přístup k široké škále služeb DeFi
 23. Cardano – Flexibilní, udržitelná a škálovatelná blockchain platforma
 24. DeFinex Finance – Revoluční protokol Web3.0 DeFi

koupit wall street memes

Wall Street Memes – Král mezi memy pro tuto sezonu

Už několik měsíců jsme svědky toho, že se na kryptotrzích začala prosazovat se stále větší razancí kultura meme coinů. A Wall Street Memes se objevily na scéně se svým předprodejem, aby tomuto trendu daly další a neméně úspěšné pokračování. Jde o nový meme token, který by se bez nadsázky mohl stát králem mezi meme tokeny pro nadcházející sezonu.

Screenshot 2023 05 29 10.49.04 PM 1

Wall Street Memes spustil se svým tokenem $WSM předprodej na konci května a už během první fáze předprodeje prokázal potenciál. Za první 3 dny do něj investoři vložili přes 900 tisíc dolarů. Není to překvapením, protože Wall Street Memes se může opřít o nebývale silnou komunitu, která se počítá až na milion příznivců. Dokládají to také statisíce followerů na Instagramu nebo Twitteru projektu.

Tým Wall Street Memes na sebe dokázal upozornit již v roce 2021, kdy na OpenSea uvedl unikátní kolekci 10 tisíc NFT pod názvem Wall St Bulls. Investoři si ji dokázali rozebrat do 32 minut a tým tak získal 2,5 milionu dolarů. A zářnou budoucnost projektu předvídá i řada analytiků – už nyní se hovoří o nárůstu až 100x a tato nová meme mince má všechny předpoklady pro to, aby se zařadila mezi kryptoměny s nejlepší budoucností. 

WSM tokenomika

100 % z celkové zásoby 2 miliard tokenů $WSM chce tým dát k dispozici své komunitě, přičemž do předprodeje poputuje přesná polovina. Token začínal na 0,02500000 dolarech v první fázi a jeho cena progresivně poroste v dalších 29 předprodejních etapách.

KOUPIT WALL STREET MEMES

Bitcoin BSC – Token s tématem Bitcoinu běžící na BNB Smart Chainu

BitcoinBSC (BTCBSC) je nedávno vydaný altcoin, který integruje různé prvky do jednoho ekosystému. Konkrétně kopíruje cenu a tokenomiku Bitcoinu z roku 2011. V souladu s tím je celková nabídka BTCBSC 21 milionů, cena je 0,99 USD a nabídka v oběhu je 6 125 000. Plán ověřování bloků Bitcoinů je také replikován, nové tokeny jsou vydávány každých 10 minut.

Předprodej tohoto tokenu se skládá ze dvou fází. Soft cap je 4 miliony tokenů a hard cap je 6 125 000. Poté budou všechny neprodané tokeny vloženy do stakingového smart kontraktu. Upozorňujeme, že ačkoli tento projekt  nabízí způsob, jak investovat do kryptoměny se stejnou tokenomikou jako Bitcoin, ve skutečnosti nemá s původním Bitcoinem nic společného.

1

Jednou z klíčových silných stránek projektu jsou odměny za staking, které budou vypláceny po dobu 120 let a zajistí tak dlouhodobou životnost projektu. A každých 10 minut jsou odměny vypláceny prostřednictvím stakingového poolu. 69 % celkových tokenů je alokováno na staking a 21 % je určeno na předprodej.

Tento projekt je vytvořen na BNB Smart Chainu, takže je ekologický, rychlý a levný. Zejména transakční poplatky jsou nižší než 0,10 USD a lze je snadno uložit a převést. Předprodej tohoto projektu vyžaduje web3 peněženku, jako je MetaMask, a platby lze provádět pomocí ETH, USDT, BNB nebo kreditních karet. Minimální požadavek na nákup je 10 USD.

Koupit Bitcoin BSC

XRP20 – Nová meme kryptoměna se skvělou budoucností

XRP20 představuje další meme kryptoměnu, kterou si můžete v současné době zakoupit v předprodeji na webových stránkách projektu. Tato kryptoměna slibuje investorům velice nízké nákupní ceny a možnost využít staking, díky kterému mohou získávat pasivní příjem ze svých uzamčených, respektive stakovaných tokenů.

Screenshot 2023 08 10 at 17 26 41 XRP20 Buy Low and Stake to Earn

Projekt cílí na potenciální zájemce, kteří se nestihli účastnit prodejů kryptoměn v jejich brzkých letech, kdy ještě nestály tolik, co stojí nyní. XRP20 je tak vyvíjen právě za tímto účelem, kdy poskytuje potenciálním zájemcům možnost nakoupit jeho tokeny za velice nízké ceny.

Uživatelé mohou tokeny $XRP20 nakoupit za kryptoměnu USDT nebo ETH. Jednu z těchto kryptoměn je tak třeba mít připravenou ve vaší kryptoměnové peněžence, kterou může být například Metamask. Tato peněženka podporuje všelijaké nové kryptoměny a exceluje i její použitelnost a multifunkčnosti. Přidat si ji totiž můžete jak do webového prohlížeče, tak i do svého mobilního zařízení jako mobilní aplikaci.

KOUPIT XRP20

Evil Pepe Coin – Meme coin, který je zlejším dvojčetem Pepe coinu

Pepe coin, který v minulých měsících doslova dobil krypto svět a svým nejvěrnějším fanouškům nadělil obrovské zisky, se nyní dočkal svého zlejšího dvojčete v podobě Evil Pepe Coin. Tento meme coin byl vytvořen pro všechny investory, kteří zažili zklamání způsobené shitcoiny, ze kterých se během jediné noci i přes všemožné sliby staly bezcenné investice. Nově je tu pro všechny tyto investory Evil Pepe Coin, který se rozhodl přebrat roli temné strany síly a začít našeptávat investorů nenápadně do ucha, aby znovu dali meme coinům šanci, avšak s tím rozdílem, že tentokrát budou své investice dělat trochu jinak.

Nativním tokenem projektu je token EVILPEPE. Tento token mohli po určitý čas fanoušci a investoři koupit v rámci předprodeje, který byl ojedinělý tím, že měl pouze jednu předprodejní fázi s pevně danou cenou 0,000333 USD za token. Co se týče tokenomiky projektu, tak celková pevná nabídka tokenů činí 6,6 miliardy tokenů, z nichž bylo dáno 90 % do předprodeje. Zbylých 10 % tokenů je určeno na likviditu, která bude uzamčena po dobu jednoho měsíce. Počáteční kapitalizace EVILPEPE je ve výši 1 996 002 USD.

Evil Pepe Coin Tokenomika

Projekt si stanovil velmi ambiciózní cíl, který souvisí s jeho touhou dosáhnout tržní kapitalizace ve výši alespoň 100 milionů dolarů. K tomu by mu měla dopomoci masivní marketingová kampaň napříč sociálními platformami a také pomoc od známých influencerů. Jestli se to projektu podaří však ukáže nakonec až čas.

Koupit Evil Pepe Coin

BTC20 – Nový Stake-to-Earn projekt inspirovaný počátky Bitcoinu

Další kryptoměnou s nejlepší budoucností je i kryptoměna BTC20. Jde totiž o zbrusu nový krypto projekt, který byl vytvořený s cílem znovu poskytnout vzrušení, které mnozí investoři nezažili během počátků Bitcoinu. Kryptoměna BTC20 se tak snaží replikovat začátky Bitcoinu, které se datují do dubna roku 2011. Proto nabízí investorům v předprodeji 6,05 milionu tokenů BTC20 za pouhý 1 dolar. Jedná se totiž o stejnou nabídku v oběhu a cenu jako měl Bitcoin v roce 2011.

BTC20 staking 2

I přestože projekt BTC20 napodobuje počátky spojené s Bitcoinem, tak je i zde několik velkých rozdílů. Jedním z nich je například to, že BTC20 přijímá udržitelnější proof-of-stake konsensus místo proof-of-work. Díky tomu mohou držitelé tokenů BTC20 získat pasivní příjem prostřednictvím stakingu. Držitelé tokenů tak dostávají odměny podle stakované částky. Čím více tokenů budou stakovat, tím vyšší budou následně jejich odměny. Tento strategický design odměňuje jak držitele, tak i zvyšuje odolnost sítě.

Token BTC je založený na standardu ERC-20, díky čemuž má uživatelsky přívětivé vlastnosti, které je tak možné velmi snadno propojit s různými infrastrukturami a peněženkami. Tokenomika projektu je rovněž podobná té Bitcoinu. Maximální pevná nabídka tokenů BTC20 činí 21 milionů tokenů, z nichž 14,95 milionů jde na odměny za staking. Samotné uvolňování tokenů do oběhu bude stejné jako tomu bylo u Bitcoinu. Uvolňovat se tedy bude postupně po dobu asi 120 let.

Koupit BTC20

AiDoge – Inovativní kryptoměnová platforma nabízející generování memů prostřednictvím AI

Neuvěřitelná odezva na spuštění ChatGPT vyvolala vlnu nově vytvořených kryptoměn s tématikou AI. Ačkoli se konkurence v této oblasti zdá být drtivá, AiDoge je jedním z projektů, který nyní vyčnívá ze stále rostoucího segmentu trhu. Vzhledem k jeho jedinečným případům použití a estetice meme coinů se kolem AiDoge buduje humbuk. Mnozí v investiční komunitě očekávají, že hodnota mince v následujících měsících poroste.

Jak aktivní investoři kryptoměn vědí, meme coiny mají tendenci být vysoce volatilní – hlavně proto, že jejich hodnotu určuje hype na sociálních sítích spíše než výhody, které nabízejí držitelům. To je u AiDoge odlišné, protože vývojáři vytvořili několik přesvědčivých případů použití, které zajišťují, že jakýkoli cenový impuls může být dlouhodobě udržován.

1 7

Vlajkovou lodí projektu je jeho průkopnický „generátor memů“. Tento generátor memů je poháněn umělou inteligencí (AI) a bude fungovat pomocí textových výzev – podobně jako ChatGPT. Generátor memů AiDoge nabízí uživatelům sociálních sítí nespočet výhod. Například ti, kteří nemají žádné zkušenosti s úpravou fotografií, mohou vytvořit oblíbené memy během několika sekund jednoduše tím, že popíšou obrázek, který hledají.

Uživatelé AiDoge mají navíc mnohem větší šanci na vytvoření trendového memu, protože generátor poháněný umělou inteligencí je schopen vytvářet vtipné obrázky během několika sekund. Rychlost je často rozhodující, pokud jde o trendový obsah, takže čím rychleji lze memy vytvořit, tím vyšší je šance, že se stanou virálními.

2 4

Srdcem všeho, co AiDoge nabízí, je Ai – nativní ERC-20 token projektu. Tento token je velmi důležitý, protože uživatelé AiDoge jej musí používat k platbě za kredity, které jsou vyžadovány při vytváření memů. Kromě použití jako transakční měny však bude mít Ai několik dalších případů použití, z nichž budou mít prospěch držitelé. Například držitelé Ai mohou stakovat své tokeny, aby získali opakující se denní odměny.

Tým AiDoge tím nekončí, protože také implementuje další funkci, která uživatelům umožňuje maximalizovat možnosti výdělku. Tato funkce se bude nazývat „veřejná zeď“ a představí všechny memy vytvořené pomocí technologie AiDoge. Uživatelé mohou hlasovat o tom, které memy se jim nejvíce líbí – nejoblíbenější memy se zobrazují v horní části veřejné zdi. Nejen, že to zvýší viditelnost těchto memů, ale tvůrci budou navíc odměněni dalšími tokeny Ai. Vzhledem k těmto skutečnostem a předpovědím analytiků, je nejlepší do AiDoge investovat co nejdříve.

kouppit aidoge

Launchpad XYZ – Nová All-in-One Web3 platforma nejen pro obchodníky

Dalším tokenem, který stojí za zvážení pro investici, je token Launchpad XYZ, $LPX.

Zpřístupnění Web3 široké veřejnosti je velkou výzvou, protože proces onboardingu, který zahrnuje výběr vhodné peněženky a zajištění bezpečných interakcí, je velmi náročný. Nový krypto projekt Launchpad XYZ se však této výzvy nezalekl a chce tento problém vyřešit vytvořením kurátorského a uživatelsky přívětivého portálu, který zjednodušuje přístup k nejlepšímu blockchainovému projektu ve Web3.

Launchpad IIIII

Platforma si klade za cíl nabídnout nezaujatý pohled na nejnovější a nejlepší zážitky, které Web3 nabízí, od NFT až po hry typu Play-to-Earn. Kromě toho Launchpad XYZ pomůže uživatelům seznámit se s ekosystémem Web3 a porozumět mu s pomocí důležitých dat, sentimentu trhu a hloubkových analýz a přehledů. Tento inovativní projekt je postaven okolo Web3 wallet address. Uživatelé tak budou muset zadat pouze své telefonní číslo nebo e-mail, aby mohli začít tuto peněženku používat.

Launchpad I

Peněženka poskytuje uživatelům snadnější přístup ke službám Web3. Kromě toho mohou také procházet prostředí Web3, vlastnit aktiva, komunikovat s DApps (decentralizované aplikace) a vyměňovat si tokeny. Díky této špičkové peněžence a portálu má Launchpad XYZ prostředky k dosažení všeho, co si dal za cíl.

Koupit Launchpad XYZ

Chimpzee – Krypto projekt bojující proti pytláctví a odlesňování

Nový eco-friendly projekt Chimpzee se snaží motivovat širokou veřejnost k tomu, aby se více zapojili do boje proti změně klimatu a ochrany živočichů žijících ve volné přírodě. Zároveň se projekt snaží zamezovat odlesňování a pytláctví, což jsou další dvě negativní činnosti, které velmi výrazně napomáhají ke zhoršování životního prostředí a vybíjení již vzácných živočišných druhů.

Chimpzee I

Svého cíle chce Chimpzee dosáhnout hlavně prostřednictvím tří nejdůležitějších pilířů, na kterých je celý ekosystém založený. Prvním z pilířů je Play-to-Earn hra (The Zero Tolerance Game), ve které budou moci uživatelé vydělávat nativní tokeny projektu CHMPZ. Druhým pilířem je NFT tržiště, které umožní uživatelům získat až procento ze zisku z poplatků za obchodování. A posledním třetím pilířem je internetový obchod, který je založený na konceptu Shop-to-Earn, jenž bude uživatele odměňovat za jejich podporu ekosystému.

Jelikož se jedná o ekologický krypto projekt, tak jeho další prioritou je i podpora ekologických projektů. Na jejich podporu vyčlenil 10 % ze své nabídky tokenů CHMPZ, a také podíl ze svých zisků. Mezi hlavní partnery projektu se řadí například The Giving Block, One Tree Planted a Wild Foundation. Seznam se však bude v následujících fázích dále rozšiřovat.

Koupit Chimpzee

Ecoterra – Eco-friendly projekt pomáhající s bojem proti klimatické změně

Ecoterra je další nově spuštěný předprodej kryptoměn, který se zabývá jedním z největších problémů budoucnosti – změnou klimatu. Uživatelé mohou pomoci bojovat s klimatickou krizí díky novému konceptu projektu, Recycle-to-Earn, který umožňuje uživatelům Ecoterra získávat odměny za recyklaci materiálů.

ecoterra scan and earn 900x578 1

Jednoduchý proces spočívá v tom, že recyklovatelné materiály – například skleněné nebo plastové láhve od nápojů – odnesete do reverzního automatu (RVM), který najdete v supermarketech po celém světě. Pomocí mobilní aplikace Ecoterra se naskenuje čárový kód a následně se materiál odevzdá. Každá položka má svou hodnotu a uživatelé za své úsilí získávají tokeny ECOTERRA.

Tyto ERC-20 tokeny pak lze prodávat na burzách, držet jako investici a stakeovat za účelem generování pasivního příjmu. Kromě toho Ecoterra umožňuje svým uživatelům utrácet tokeny ECOTERRA na další financování ekologických snah – ať už jde o čištění oceánů nebo výsadbu stromů – a také nakupovat ověřené uhlíkové kredity.

Mobilní aplikace má také tržiště s recyklovanými materiály, které snadno propojuje jednotlivce a firmy s recyklačními středisky, přičemž všechny procesy jsou sledovány a viditelné. To ještě více podpoří ekologické úsilí a uživatelé zároveň získají další odměny – například NFT – při dosažení určitých milníků.

Předprodej ECOTERRA je teprve v první fázi, ale jedná se o token s vysokým potenciálem, jehož cena se během osmi fází zvýší o 150 % – z 0,004 USD na 0,01 USD.

Další informace naleznete ve whitepaperu projektu nebo se připojte ke skupině na Telegramu.

KOUPIT ecoterra

yPredict – Revoluční platforma pro předvídatelnější o ziskovější obchodování

yPredict je další zajímavá kryptoměna (YPRED), která se mezi investory těší velkému zájmu a to i z toho důvodu, že za tímto projektem stojí řada expertů z mnoha oblastí.

Díky své silné hodnotové nabídce a 140% ROI při prodeji tokenu za 0,12 USD se očekává, že yPredict dále poroste. Projekt yPredict se snaží pomoci těm obchodníkům, kteří se jen těžko vyznávají a přebírají extrémním množstvím dat a celým složitým finančním trhem.

yPredict

Platforma také poskytuje přístup k informacím založeným na datech, ověřeným analytickým metrikám a trhu predikcí. To kontrastuje se spoléháním se na zprávy, veřejné mínění na sociálních sítích a obchodní signály od jejich nepoctivých poskytovatelů. Zde mohou vědci zabývající se finančními daty nabízet výsledky/signály vytvořené jejich prediktivními modely jako službu formou měsíčního předplatného. Kromě toho lze předpovědi modelů prodávat jako službu na platformách yPredict, včetně tržiště. Uživatelé tak mohou využít své dovednosti, aniž by se museli zabývat obchodními operacemi nebo hledat trh pro svou prediktivní analýzu.

yPredict I

Přestože v krypto prostoru existuje několik predikčních trhů, žádný neposkytuje komplexní soubor užitečných poznatků založených na AI, který poskytuje právě ekosystém yPredict. Platforma využívá umělou inteligenci a strojové učení (AI/ML), aby obchodníkům mohla poskytnou velkou konkurenční výhodu.

Koupit yPredict

Copium – Komunitní meme coin s potenciálem 10x

Copium ($COPIUM) je nový komunitní meme coin. Název projektu je založen na kombinaci dvou slov – „Cope“ a „Opium“. Název odkazuje na všechny, kteří se snaží vyrovnat se ztrátami, které zažívají na trzích s kryptoměnami.

Před uvedením na burzu Uniswap Copium alokovalo 300 milionů tokenů pro svůj předprodej, což představuje 30 % celkové nabídky tokenů. Předprodej však fungoval pouze na pozvání. Aby se zabránilo krátkodobému obchodování a dumpingu tokenu, byla pro předprodejní mince stanoveno třítýdenní postupné uvolňování. Pouze 10 % tokenů bylo okamžitě odemčeno, zatímco zbývající budou přiděleny.

Stejně jako v případě několika meme kryptoměn může podpora od influencerů a velkých osobností pomoci zvýšit cenu. Proto se tým projektu rozhodl zapojit do projektu populární influencery na sociálních sítích, jako jsou Faze Banks a DeeZe. Cílem tokenu je stát se dalším $PEPE nebo ho překonat.

DEXTools uvádí, že token se těší 24hodinovému objemu obchodování přesahujícímu 44 milionů USD a již má tržní kapitalzaci 8,2 milionu USD. Tržní kapitalizace je mnohem nižší než u jiných populárních meme coinů, proto tu máme velký prostor pro růst. Byla vytvořena celkem 1 miliarda tokenů $COPIUM.

Za účelem propagace projektu Copium rozdělil NFT 200 největším držitelům $COPIUM a oznámil zpětný odkup. Tyto kroky by mohly podpořit adopci tokenu z dlouhodobého hlediska. Připojte se ke kanálu Copium Telegram a dozvíte se více o tomto kryptoměnovém projektu.

KOUPIT copium

Love Hate Inu – Nejlepší Vote-to-Earn meme coin

Love Hate Inu není jen meme coin, ale je to jeden z nejzajímavějších projektů pro rok 2023. Tým Love Hate Inu vyvinul mechanismus Vote-to-Earn. Jak název napovídá, znamená to, že uživatelé získají odměny za hlasování.

Průzkumy se budou týkat velkého množství společenských témat, jako jsou volby a kontroverzní témata. Rámec pro získávání hlasů je podporován technologií blockchain a smart kontrakty. To poskytuje mnoho výhod pro uživatele Love Hate Inu. Hlasování lze například provádět pouze v případě, že uživatel stakuje LHINU, což je nativní token projektu. 

Screenshot 2023 03 08 at 7.26.21 900x489 1 1

Nejen, že to nabízí přístup k živým hlasováním, ale stakované žetony budou generovat další pasivní zájem.  Kromě toho mají držitelé LHINU také právo vytvářet vlastní ankety. Každá anketa je podpořena sdílenou hlasovací kartou, kterou lze distribuovat na kanálech sociálních médií, jako je Twitter a Reddit. 

Love Hate Inu také umožní marketingovým společnostem zveřejňovat ankety pro komunitu LHINU. Mezi další odměny poskytované partnerskými společnostmi patří NFT a značková aktiva metaverse. To zdůrazňuje, že tým Love Hate Inu vytvořil tokenizovaný ekosystém, který je z dlouhodobého hlediska soběstačný.

Pokud jde o tokenomiku, Love Hate Inu prodává 90 % celkové nabídky prostřednictvím předprodejní kampaně. Zmíněná distribuce předprodeje je založena na celkové dodávce 100 miliard tokenů LHINU. Už nikdy nebudou vytvořeny žádné další tokeny, což zajišťuje, že Love Hate Inu může časem organicky růst.

KOUPIT LOVE HATE INU

Dash 2 Trade – Nejkomplexnější analytická platforma pro kryptoměny

Jako jeden z nejúspěšnějších předprodejů letošního roku si Dash 2 Trade zaslouží místo na našem kryptoměn s největší budoucností.

Dash 2 Trade je platforma pro kryptoanalytiku a sociální obchodování navržená obchodníky pro obchodníky. Dash 2 Trade, poháněný tokenem D2T, poskytuje obchodníkům s kryptoměnami podrobné informace o trhu a umožňuje jim vytvářet strategie relevantní pro trh. Platforma umožňuje všem úrovním obchodníků přístup k signálům, metrikám a nástrojům sociálního obchodování, čímž otevírá trh jak nováčkům, tak zkušeným hráčům.

Praktické poznatky uvedené na Dash 2 Trade umožňují obchodníkovi identifikovat a analyzovat základní faktory, které ovlivňují cenu kryptoměn. Abyste měli lepší perspektivu, kryptoprostor se skládá z tisíců tokenů. S nesčetným množstvím kryptoměn, které se každý týden objeví na trhu, je pro obchodníka těžké sledovat a analyzovat všechna tato aktiva.

Dash 2 Trade v rámci ICO získal 500 000 USD za 24 hodin, vybral již přes 12,5 milionů USD, předprodej končí za 3 dny – Spuštění beta verze dashboardu proběhne 4. ledna, zalistování na CEX 11. ledna

Platforma pro kryptoměnové signály, trading bot a analytická platforma je obchodní komunitou velmi očekávána. Dashboard Dash 2 Trade pomáhá uživatelům budovat a dolaďovat jejich portfolio pomocí široké škály datových bodů. Usnadňuje lov mincí, které čekají na explozi, pomocí pokročilých sociálních ukazatelů.

Strategy Builder a Back-Tester odráží aktuální tržní podmínky a pomáhá vám otestovat ziskovost nové strategie. Platforma dále nabízí tyto cenné nástroje.

 • Bodovací systém pro předprodeje a ICO, jehož beta verze je již zpřístupněna – Dash Score
 • Nezávislé technické ukazatele
 • API pro automatické obchodování
 • Profilovač rizik
 • Upozornění na zalistování
 • On-chain analytika
 • Social Trading

Dlouhodobou relevanci platformy podtrhují její specializované funkce, které pomáhají uživatelům vytěžit maximum z kryptotrhu, aniž by se utápěli v neužitečných datech. Aktuálně se token D2T dá zakoupit na kryptoměnových burzách Bitmart, LBANK, Changelly Pro a Gate.io a DEX Uniswap.

Navštívit Dash 2 Trade

Calvaria – Nová P2E karetní hra s velkým potenciálem do budoucna

Calvaria je revoluční karetní Play-to-Earn hra, která vyniká na tomto přeplněném trhu. Nabízí přístupný, ale náročný herní zážitek na stolních i mobilních zařízeních. Navíc hráči nepotřebují mít přístup ke kryptoměnám, aby si tuto hru vyzkoušeli – protože je k dispozici i v režimu Free-to-Play.

Calvaria také vyvinula zajímavý příběh pro svou karetní hru P2E. Hra se odehrává v turbulentním světě posmrtného života, který je bohatý na detaily a poutavý, s postavami patřícími do různých frakcí – každá s individuálním vizuálním designem.

Calvaria také přichází s řadou jedinečných funkcí, díky kterým je hraní ještě napínavější, jako jsou sázky, minihry a integrované NFT tržiště. Uživatelé mohou vydělávat a upgradovat své bojové karty, aby se posunuli po žebříčku na bitevním poli.

calvaria main

Hráči mohou také získat odměny prodejem svých NFT karet nebo jiných herních aktiv na tržišti Calvaria. Tyto funkce dále zlepšují herní zážitek a vytvářejí obrovské příležitosti pro hráče, jak těžit z jejich zapojení.

Nativní token platformy Calvaria je token RIA. Tokeny RIA poskytují hráčům další výhody, protože je lze stakovat na platformě Calvaria za účelem získání výnosu. Kromě toho držení tokenů RIA nabízí investorům hlasovací a rozhodovací práva. Díky tomu je Calvaria decentralizovanou platformou v pravém slova smyslu. 

Token RIA je skvělým příkladem toho, jak kryptoměny revolučně mění herní a metaverzní průmysl a umožňují uživatelům získávat odměny ze svých oblíbených her způsoby, které nebyly dříve možné.

navštívit calvaria

Tamadoge – Meme coin s nejlepší budoucností

Tamadoge je decentralizovaná herní platforma, která je postavena na mechanismu play-to-earn. Tamadoge vytvořilo své vlastní metaverzum, nazvané Tamaverse. V rámci Tamaverse mohou uživatelé vytvářet a chovat své vlastní exkluzivními mazlíčky Tamadoge mintované jako nezaměnitelné tokeny a obchodovat s nimi. 

Tamadoge má také svůj vlastní nativní token, TAMA, který lze použít k nákupu aktiv ve hře. To, co dělá TAMA jednou z nejlepších metaverse kryptoměn, je její deflační mechanismus. Tokeny TAMA se dodávají s maximální zásobou dvou miliard tokenů, jejichž množství se časem sníží.

tamadoge token

Pokaždé, když investor provede transakci TAMA, spálí se 5 % z částky. Tento deflační systém zajistí, že tokeny zůstanou vzácné. Vzhledem k těmto faktorům mnozí tvrdí, že Tamadoge by mohl být svědkem značného růstu, až přijde další bull run.

Metaverzum Tamadoge je poháněno kombinací technologie blockchain, umělé inteligence a strojového učení a také rozšířené a virtuální reality. Jinými slovy, s Tamadoge mohou uživatelé očekávat bezpečný a skutečně pohlcující metaverse zážitek.

Metaverzum Tamadoge také obsahuje četné herní zážitky a události. Uživatelé mohou sbírat body bojem se svými mazlíčky a na konci měsíce jsou vítězům nabídnuty atraktivní odměny TAMA. Investoři mohou také použít tokeny TAMA k nákupu různých předmětů ze zverimexu Tamadoge přímo v Tamaverse.

navštívit Tamadoge

Lucky Block – Nejlepší krypto kasino a sázková kancelář

Lucky Block představuje jednu z nejlepších kryptoměn, které lze dnes koupit. Lucky Block si užil velmi úspěšnou předprodejní kampaň a za něco málo přes měsíc od spuštění na PancakeSwap zaznamenaly tokeny LBLOCK více než 60násobný nárůst. To znamená, že předprodejní investoři dostali značné zisky ze svých investic.

Bohužel Lucky Block následoval širší trh. A jako takový je nyní token LBLOCK k dispozici ke koupi s obrovskou slevou. Pokud jde o samotný projekt, Lucky Block vybudoval inovativní platformu pro odměny a soutěže NFT a teprve nedávno spustil přední krypto kasino a sázkovou kancelář.

lucky block casino slots

Kasino je jedním z nejlepších na trhu a nabízí tisíce her na automatech, klasické stolní hry, jako je ruleta a poker, a trhy před hrou a ve hře na vše od Premier League a NFL po badminton a eSporty. Noví hráči mohou získat 15% cashback ze ztrát po dobu jednoho týdne a registrace je rychlá a snadná bez nutnosti ověření KYC (ačkoli někteří hráči budou potřebovat VPN).

Hráči mohou používat 10 kryptoměn s rychlými a prokazatelně spravedlivými výplatami a bez omezení nebo poplatků za vklady nebo výběry. Brzy bude jako možnost přidán LBLOCK. Tokeny LBLOCK jsou také deflační a podléhají 1% průběžnému měsíčnímu spalování, což povede ke zvýšení nedostatku a zvýšení hodnoty.

navštívit Lucky Block

Quant  Projekt, který usnadňuje interoperabilitu mezi blockchainy

Quant byl spuštěn v červnu 2018 s cílem propojit blockchainy a sítě v globálním měřítku, aniž by došlo ke snížení efektivity a interoperability sítě. Jde o první projekt, který řeší problém interoperability vytvořením prvního blockchainového operačního systému.

Projekt je postaven jako technologie distribuované knihy operačního systému a Overledger Network pro propojení různých blockchainových sítí. Hlavním cílem Quant je překlenout propast, která existuje mezi různými blockchainy. Páteří projektu je síť Overledger, kterou Quant deklaruje jako ekosystém, na kterém bude postaven budoucí ekosystém digitální ekonomiky.

Image

Overledger umožňuje vývojářům vytvářet decentralizované multichainové aplikace (známé jako Mapps) pro své zákazníky. Aby mohli vývojáři postavit Mapp v síti, musí držet určité množství tokenů Quant (QNT). Některé výhody Quant zahrnují:

 • Odstranění problémů s interoperabilitou;
 • Snadné zahájení používání s malými nebo žádnými předchozími znalostmi technologie blockchain;
 • Vysokou úroveň zabezpečení.

Quant také nabízí podporu pro multi-ledger tokeny (MLT). Jedná se o digitální aktiva držená v úschově, která jsou kryta fiat fondy. Mají různé případy použití, fungují například jako stablecoiny, věrnostní body a poukázky.

koupit qnt na etoro

XRP Solidní síť přeshraničních plateb pro banky

Mezi kryptoměny s nějlepší budoucností patří také XRP, který byl spuštěn v roce 2012, což z něj dělá zavedené krypto aktivum, které prošlo několika medvědími trhy. Jedná se o nativní token sítě Ripple, který umožňuje bankám převádět finanční prostředky přes hranice efektivně a rychle.

1 26

Ve srovnání se staršími platebními systémy, jako je SWIFT, Ripple nabízí rychlé, levné a škálovatelné transakce. To platí bez ohledu na to, kde sídlí odesílatel nebo příjemce. Rychlý výkon Ripplu navíc zůstává solidní i při použití konkurenčních měn.

Velká síla Ripplu je v jeho obrovském počtu uživatelů, což je klíčový důvod očekávaného růstu hodnoty tokenu. Ripple podporuje Ripplenet, jeden z předních fintech podnikových platebních systémů za poslední desetiletí. Když banky používají k transakcím síť Ripple, převod obvykle trvá 4–5 sekund. Poplatky dosahují velmi malého zlomku centu a Ripple zvládne každou sekundu zpracovat až 1 500 transakcí.

koupit XRP na etoro

Coreum Blockchain vrstvy 1 pro DeFi a dApps

Coreum je blockchain třetí generace vrstvy 1 vytvořený tak, aby sloužil jako základní infrastruktura budoucích decentralizovaných aplikací. Coreum používá mechanismus konsenzu Bonded Proof of State (BPoS), který umožňuje stakování , delegování a řízení. S dobou bloku 1,5 sekundy je Coreum extrémně rychlé a dokáže zpracovat až 7 000 transakcí za sekundu.

Zatímco mnoho blockchainových sítí v současné době používá Ethereum Virtual Machine, Coreum těží z moderního enginu Web Assembly (WASM) pro zpracování smart kontraktů. Tyto smluvní aplikace mohou být napsány v mnoha jazycích a před zpracováním zkompilovány do WASM. Tato funkce umožňuje rozsáhlý růst decentralizovaných aplikací (dApps) v rámci ekosystému Coreum.

Kryptoměny s největší budoucností

Se stovkami blockchainů, které se v současnosti používají, Coreum nasazuje funkci mostu pro spolupráci s různými řetězci prostřednictvím kolateralizovaného balení. To umožňuje dalším kryptoměnám plynule proudit do ekosystému Coreum. Tato vestavěná funkce dokonce umožňuje emitentům přizpůsobit svá tokenizovaná aktiva volitelnými funkcemi, pokud jde o silně regulované finanční trhy, jako jsou akcie a ETF.

Coreum poskytuje vývojářům a finančním institucím kompletní základní infrastrukturu pro vytváření libovolných aplikací DeFi. Coreum dokonce pobízí a poskytuje granty kvalifikovaným vývojářům k vytváření intuitivních dApps na blockchainu Coreum. CORE token je nativní token blockchainu Coreum, transakční token, který usnadňuje všechny operace a funkce v rámci sítě.

Flow Decentralizovaný blockchain pro dApps a NFT

Flow je rychlý, decentralizovaný a pro vývojáře přívětivý blockchain. Byl vytvořen v roce 2020 Dapper Labs, stejným týmem, který stojí za populární hrou CryptoKitties. Jako takový byl Flow vytvořen speciálně pro takové hry a digitální aktiva, která je pohání. Má jedinečnou architekturu navrženou tak, aby se škálovala bez shardingu, což umožňuje výrazné zlepšení rychlosti a propustnosti ve srovnání s jinými blockchainy.

Flow má čtyři klíčové vlastnosti. Nejzákladnější z nich je vícevrstvá architektura. Design Flow je jedinečný a umožňuje škálování sítě tak, aby sloužila miliardám uživatelů, aniž by došlo k narušení nebo snížení decentralizace jejího konsenzuálního mechanismu.

Kryptoměny s největší budoucností

Dosahuje toho rozdělením fází ověřování transakce do čtyř různých kategorií uzlů. Sběrné uzly zlepšují síťové připojení a dostupnost dat. Konsenzuální uzly rozhodují o transakcích a jejich pořadí. Prováděcí uzly provádějí požadovaný výpočet pro transakci a ověřovací uzly dvakrát kontrolují práci dokončenou prováděcími uzly.

Kromě toho Flow využívá programování orientované na zdroje. Smart kontrakty na Flow jsou napsány v Cadence, relativně snadném a bezpečném programovacím jazyce. Flow má také vyhrazenou webovou stránku pro vývojáře, kde se mohou učit a procvičovat Cadence. Některé velké značky se také spojily s Flow, aby vytvořily své kolekce NFT, například Top Shot NBA

Solana Blockchain snažící se konkurovat Ethereu

Solana je škálovatelný, decentralizovaný a programovatelný blockchain. Usnadňuje transakce svých nativních coinů SOL i digitálních aktiv, jako jsou nezaměnitelné tokeny (NFT) a také tokeny SPL. Zakladatel společnosti Solana, Anatoly Yakovenko, vytvořil projekt v roce 2017 s cílem zvýšit škálovatelnost blockchainu, aniž by obětoval decentralizaci nebo bezpečnost.

Jednou z největších konkurenčních výhod Solana je jeho relativně vysoká transakční rychlost. Blockchain může podporovat až 50 000 transakcí za sekundu bez shardingu. Solana toho dosahuje prostřednictvím mechanismu proof of stakes consensus mechanism spolu s časově označenými transakcemi, známými jako Proof of History. To v podstatě znamená, že vytváří historický záznam, který dokazuje, že událost, tj. transakce, nastala v konkrétním okamžiku. Solana je první sítí, která tento model vyzkoušela.

kryptoměny s nejlepší budoucností

Od roku 2021 běží mnoho z nejpopulárnějších DEX a půjčovacích aplikací na Solaně a ekosystém kryptoměnových aplikací na Solaně podporuje miliardy dolarů v TVL (Total Value Locked). Jedním z hlavních důvodů, proč by uživatelé mohli preferovat aplikaci běžící na Solana před srovnatelným Ethereem, je například vysoká rychlost a nízké přetížení, což má za následek výrazně nižší poplatky.

SOL také slouží jako token řízení. To znamená, že držitelé mohou hlasovat o budoucích upgradech a návrzích správy předložených komunitou Solana.

koupit sol na etoro

Alightpay Nabízí uživatelům přístup k široké škále služeb DeFi

Při investování do kryptoměn je jednou z největších výzev najít bezpečnou a zabezpečenou platformu, na které by mohli ukládat svá aktiva. Zde přichází na řadu Alightpay (ALPY). Díky inovativní peněžence, která uživatelům umožňuje bezproblémově spravovat, swapovat a obchodovat se svými finančními prostředky z jediné platformy, se Alightpay rychle stala volbou pro kryptoinvestory, kteří hledají spolehlivý a efektivní zážitek.

Pokud jde o kryptoměnové peněženky, existují dva klíčové faktory, které musí mít každý investor na paměti: bezpečnost a funkčnost. Na jedné straně musí být peněženka dostatečně bezpečná, aby chránila finanční prostředky uživatelů. Na druhou stranu musí být také uživatelsky přívětivá a intuitivní, aby investoři mohli snadno spravovat své prostředky.

kryptoměny s největší budoucností

Prostřednictvím komplexního přezkumu stávajících platforem, jako jsou MetaMask a Trust Wallet, dokázala společnost Alightpay identifikovat nejdůležitější funkce, které uživatelům na kryptopeněžence vadí. Na základě tohoto výzkumu vytvořila vlastní digitální platformu s funkcemi, jako je vícefaktorová autentizace pro zvýšenou bezpečnost a snadná integrace se stávajícími kryptografickými burzami pro lepší funkčnost.

To znamená, že vnitřní hodnota tokenu AlightPay ALPY bude časem růst. To je důvod, proč věříme, že patří mezi kryptoměny s největší budoucností a neměla by chybět ve vašem portfoliu.

Cardano Flexibilní, udržitelná a škálovatelná blockchain platforma

Cardano je decentralizovaný veřejný blockchain třetí generace. Jedná se o open-source s konsensem dosaženým pomocí technologie proof-of-stake (PoS). Udržitelnost, interoperabilita a škálovatelnost sítí PoW jsou omezeny zátěží infrastruktury spotřebovanou energií, pomalými transakčními časy a rostoucími náklady. Díky tomu je Cardano slibnou alternativou pro vývojáře, kteří hledají ekologičtější blockchainy a řešení.

1 31

Kromě použití systému PoS Cardano zajišťuje, že síť může být snadno škálovatelná díky způsobu vývoje blockchainu. Síť má dvě vrstvy – Cardano Settlement Layer (CSL) a Cardano Computing Layer (CCL) – na rozdíl od většiny ostatních sítí, které fungují pouze na jedné vrstvě. Vrstva CSL zaznamenává a provádí transakce na blockchainu, zatímco vrstva CCL je vrstva smart kontraktů, která provádí automatické transakce. Podle návrhu může blockchain Cardano provádět rychlejší transakce a mít nižší poplatky.

Na dnešním trhu se většina kryptoměn snaží najít správnou rovnováhu mezi bezpečností, rychlostí a decentralizací. Ale jen málokdo je úspěšný při řešení všech těchto problémů. Cardano se zdá být jedním z mála. A platforma se neustále vyvíjí.

koupit ada na etoro

DeFinex Finance Revoluční protokol Web3.0 DeFi

DeFinex Finance je revoluční protokol Web3.0 DeFi, jehož cílem je zjednodušit DeFi pro masy a učinit blockchain dostupnější a snáze použitelný v dlouhodobém horizontu. Dosahuje toho prostřednictvím jednotného produktového ekosystému postaveného na Binance Smart Chainu.

DeFinex Finance Wallet představená s cílem usnadnit uživatelům kryptoměn přístup k aktivům, sledování aktiv a odhady s prioritou bezpečné, jednoduché a snadno použitelné. S rozvojem blockchainové sítě je DeFinex Wallet vybavena několika různými síťovými možnostmi, které mohou uživatelům usnadnit přepínání sítí kdekoli a kdykoli.

Definex 900x566 1

DFNX je utility token ekosystému, který pohání ekosystém DeFinex Finance, vyvinutý jako univerzální kryptoměna pro DeFi. Lze jej použít pro platby, poplatky v síti, přeshraniční převody, pojištění půjček zajištěných akciemi, těžbu likvidity nebo swap.

Součástí ekosystému Definex Finance je NFT tržiště a uživatelé také mají možnost stakovat tokeny pro další pasivní příjem.

Jak najít kryptoměny s nejlepší budoucností

S tolika vzrušujícími projekty vydávaných denně může být nalezení kryptoměny s nejlepší budoucností náročné. V této části vysvětlíme některé z metod, které mohou investoři využít při hledání kryptoměny s velkým potenciálem, kterou by si nyní mohli přidat do svého portfolia.

Sociální sítě

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak najít takové kryptoměnové projekty, je procházení sociálních sítí. Každý býčí i medvědí trh má svá témata a trendy. Na sociálních sítích můžete získat představu o těchto trendech a zjistit, kde je poptávka. Kromě toho jednoduše najdete profily kryptoměnových projektů á týmů stojících za nimi. Lze tedy s jistotou určit, zda projekt stojí za vaši pozornost a jakým směrem se pravděpodobně bude ubírat.

Whitepaper

Každý kryptoměnový projekt by měl mít solidní a dobře napsaný whitepaper. Pokud hledáte kryptoměny s nejlepší budoucností, je čtení whitepaperu nutností. Najdete tam klíčové informace, jako je tokenomika projektu, cíle a užitečnost. Pokud projekt nemá komplexní a snadno srozumitelný whitepaper, vyhněte se mu obloukem. Bez něj není žádný způsob, jak poznat to, co tým zamýšlí udělat, nebo zkontrolovat nepřesnosti.

Roadmapa

Dalším způsobem, jak najít nejlepší kryptoměnu, je prozkoumat, jak vypadají cíle projektu. Tato metrika bude užitečná zejména při kontrole novějších projektů. Novější kryptoaktiva jsou na samém začátku své cesty vývoje a u zavedenějších projektů je důležité posoudit, zda jsou stávající cíle plánu na správné cestě.

Analýza roadmapy může nabídnout tolik potřebný pohled na cíle a harmonogram vývoje projektu. Investor může tyto informace použít k posouzení funkčnosti projektu. Kromě toho mohou také vidět, jak dobrý tým je v plnění svých slibů.

Závěr

Odvětví kryptoměn poskytuje nekonečné možnosti pro spekulace. Ale odfiltrovat skutečně slibné projekty od špatných se snadněji řekne, než udělá. V tomto průvodci jsme diskutovali o několika projektech, které mají vynikající šanci na dosažení dlouhodobého růstu a úspěchu – pomáhají poskytovat parabolické výnosy, které jsou charakteristické pro kryptoměny.

Například projekt Wall Steet Memes prokázal, že patří mezi kryptoměny s nejlepší budoucností vzhledem k tomu, kolik pozornosti během raných fází svého předprodeje přitahoval a k jeho ambicióznímu ziskovému potenciálu v odvětví meme coinů.

Často kladené otázky

Jaká je kryptoměna s největší budoucností?

Jak najít kryptoměny s nejlepší budoucností?

Kde mohu koupit kryptoměny s nejlepší budoucností?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus až 30 000 USD po registraci a vkladu

PhemexRecenze

Zdarma bonus až do výše 2500 USD po registraci a vkladu

CoinbaseRecenze

10$ zdarma při vkladu 100$

SimpleCoinRecenze

Populární česká směnárna

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.