Sunday, July 21, 2024

Bitcoin Thunderbolt recenze 2024 – jedná se o podvod?

Na dnešním trhu existuje mnoho různých kryptoměnových obchodních botů a lidé mohou potřebovat pomoc s určením, kterou platformu pro automatické obchodování vybrat. Jedna z nejnovějších trendy platforem, která se skládá z několika nástrojů AI, se nazývá Bitcoin Thunderbolt. Přestože zatím není k dispozici mnoho informací o jeho možnostech, shrnujeme všechny známé informace v této recenzi

Bitcoin Thunderbolt je automatická platforma pro obchodování s kryptoměnami, o které se tvrdí, že je bezpečná a umožňuje svým uživatelům obchodovat chytře a ziskověji. Je to pravda? Pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli o této platformě více.

Bitcoin Thunderbolt – shrnutí

Níže uvedené sekce shrnují některé dostupné kryptoměny a hlavní rysy obchodní platformy Bitcoin Thunderbolt. 

Typ obchodní platformy  Platforma pro obchodování s kryptoměnami 
Dostupné kryptoměny 20+ kryptoměn, včetně Bitcoinu
Deklarovaná úspěšnost Tvrzení k minimalizaci rizika o 50 %
Mobilní aplikace Ne
Rychlosti výběru 24 hodin
Minimální vklad 250 dolarů

Co je Bitcoin Thunderbolt?

Masivní výkyvy cen jsou na trzích s kryptoměnami běžnou věcí. Vzhledem k volatilitě tohoto trhu se krátkodobé investování ukázalo jako rizikové. Bitcoin Thunderbolt si klade za cíl poskytovat nejlepší obchodní strategie prostřednictvím své platformy k vyřešení tohoto problému.

Bitcoin Thunderbolt je automatizovaný kryptoměnový trading bot, který navíc nabízí více než 30+ obchodních nástrojů pro analýzu trhů s kryptoměnami. Tato platforma využívá umělou inteligenci k poskytování rychlého zadávání objednávek. Platforma toho dosahuje, protože tvrdí, že je připojena k nejlepším poolům likvidity.

Prostřednictvím softwaru Bitcoin Thunderbolt mohou uživatelé těžit z funkcí, jako je pákové obchodování, demo účet, komplexní analýza a grafické technologie. Příkazy jsou zadávány prostřednictvím jednoho z brokerů třetích stran, kteří jsou propojeni s obchodní platformou.

Noví obchodníci mohou také přistupovat k hromadám informací prostřednictvím rozsáhlé knihovny Bitcoin Thunderbolt. Tato obchodní platforma je kompatibilní s operačními systémy MAC, Windows a Linux. Kromě je platforma optimalizovaná pro mobilní zařízení.

Nabízí své obchodní služby pro více než 20 kryptoměn, včetně Bitcoinu (BTC), Etherea (ETH) a Bitcoin Cash (BCH), ale i méně známých altcoinů. Použitím více než 30 obchodních nástrojů při pohybu na trzích dokáže Bitcoin Thunderbolt snížit riziko o více než 50 %. To však samozřejmě není žádná záruka zisku.

Bitcoin Thunderbolt

Uživatelé si mohou zaregistrovat nový účet a ověřit své údaje pro přístup k softwaru. Zatímco minimální vklad 250 USD lze provést bez ověření účtu, uživatelé musí potvrdit své ověření, aby mohli vybrat peníze.

Bitcoin Thunderbolt Výhody a nevýhody

Níže jsou uvedeny některé klady a zápory, které s sebou nese používání platformy Bitcoin Thunderbolt. 

Klady

 • K dispozici je více než 20 kryptoměn
 • Snížení rizik o 50 %
 • Více než 30 obchodních nástrojů a grafů
 • Dodržuje přísné zásady ochrany osobních údajů
 • Podporováno více způsobů platby
 • Žádné další poplatky za obchodování

Zápory

 • Je vyžadován minimální vklad 250 USD
 • Málo informací o auditu nebo zpětném testování nebo podrobnosti o tvůrcích trading bota

NAVŠTIVTE BITCOIN Thunderbolt

Jak funguje Bitcoin Thunderbolt

Jako každý jiný obchodní software, Bitcoin Thunderbolt má velmi přímočaré rozhraní. Tato platforma uvádí, že může poskytovat nové obchodní koncepty díky svým inteligentním analytickým schopnostem. Tvrdí také, že poskytuje funkce sledování peněženek a mapování pro zkoumání tržní výkonnosti Bitcoinů a dalších nejlepších altcoinů.

Zástupci Bitcoin Thunderbolt tvrdí, že zkoumáním nejvýkonnějších portfolií významných investorů na kryptoměnových burzách je možné identifikovat potenciální pohyb kryptoměny a ziskové obchodní příležitosti. 

Zdá se, že tým Bitcoin Thunderbolt také poskytuje jedinečnou obchodní analýzu, inovativní obchodní funkce a exkluzivní upozornění na pohyby kryptotrhu. Podle jeho stránek budou uživatelé nakonec moci z obchodování vytěžit maximum. Platforma také slibuje, že zvýší povědomí uživatelů o krypto trhu a bude sledovat růst a pokles cen.

Platforma také tvrdí, že nabízí příznivé výsledky díky rychlému provádění příkazů – protože software každou minutu vydává desítky nových obchodních signálůJakmile jsou signály přijaty, jsou okamžitě generovány, protože Bitcoin Thunderbolt se propojí s předními světovými pooly likvidity.

bitcoin thunderbolt

Uživatelé také mají možnost přístupu k více obchodním párům. Spolu s tím se lze zapojit do obchodování s pákovým efektem. Je však třeba poznamenat, že obchodování s pákovým efektem je vysoce riziková investice a mělo by být prováděno v závislosti na toleranci rizika jednotlivce.

Klíčové vlastnosti Bitcoin Thunderbolt

Tato Platforma pro automatizované obchodování je zajímavou možností pro každého investora, méně zkušeného či profesionála. V této části recenze jsme shrnuli některé z nejvýraznějších vlastností tohoto trading bota.

Snadné použití

Jedním z hlavních důvodů, proč je Bitcoin Thunderbolt dobrou volbou pro investory, je jeho platforma. Tento nástroj do značné míry upřednostnil uživatelskou přívětivost své platformy. Ať už se jedná o proces registrace (na který se zanedlouho podíváme podrobněji) nebo o rozhraní řídicího panelu, zabere vám pouhé minuty, než se s touto platformou vypořádáte a začnete ji používat jako profesionál.

Solidní zabezpečení

Další velmi důležitým parametrem pro posouzení platformy je její zabezpečení. V dnešní době není zabezpečení žádná legrace a hackeři jsou každoročně zodpovědní za ztráty v miliardách dolarů. Ale je na ně Bitcoin Thunderbolt připravený?

Může se pochlubit značnou úrovní šifrování webových stránek, které brání platformu před kyberzločinci a bojuje proti jakýmkoli možným únikům dat. Platforma navíc podléhá obecným nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR). Také tvrdí, že má zabezpečení na úrovni banky.

Obchodní nástroje

Bitcoin Thunderblot se zdá být velmi komplexní. Na platformě lze najít grafy, technickou analýzu, upozornění a mnoho dalšího. V neposlední řadě tato platforma poskytuje tržní data v reálném čase. Panel zobrazuje aktuální informace o cenách, objemech a tržních kapitalizacích mnoha digitálních aktiv, což vám umožňuje sledovat výkonnost vašich investic. 

Bitcoin Thunderbolt tak na své platformě podporuje obchodování s pákovým efektem. Při obchodování na páku se doporučuje, aby si uživatelé byli vědomi souvisejících rizik. Vzhledem k tomu, že ztráty mohou být zvýšeny stejně jako zisky, obchodování s pákovým efektem může být přínosem pro investory tolerantní k riziku.

Poplatky na Bitcoin Thunderbolt

Platforma Bitcoin Thunderbolt tvrdí, že od uživatelů neúčtuje žádné další poplatky za obchodování. Po vytvoření účtu mohou zákazníci vkládat a přistupovat k softwaru zdarma. Níže jsme sestavili tabulku ukazující různé poplatky související s používáním platformy.

Poplatek za otevření účtu  Žádný
Poplatek za vklad/výběr Žádný
Provize za operaci
Žádný

NAVŠTIVTE BITCOIN Thunderbolt

Je Bitcoin Thunderbolt podvod?

Bitcoin Thunderbolt tvrdí, že poskytuje obchodní software řízený umělou inteligencí, který využívá obchodní nástroje a možnosti tvorby grafů ke skenování trhů a hledá nové obchodní signály. Funkce nabízené tímto trading botem jsou podobné mnoha dalším automatickým obchodním bitcoinovým platformám dostupným na trhu.

Nástroj byl vyvinut skupinou vývojářů, kteří se rozhodli zůstat v anonymitě, což je v tomto sektoru naprosto normální. Pro mmnohé však mohou být prakticky nulové podrobnosti o týmu varovným signálem, proto doporučujeme postupovat opatrně.

Po prozkoumání této platformy jsme nemohli ověřit mnoho tvrzení. Důvodem je nedostatek informací dostupných na platformě. Investoři proto musí provést svou analýzu před investováním do jakékoli obchodní platformy.

Zákaznická podpora Bitcoin Thunderbolt

Významnou nevýhodou mnoha kryptoměnových platforem je špatný zákaznický servis. Tento nástroj se však může pochlubit spolehlivým týmem zákaznických služeb, který je vždy dostupný pouhým kliknutím myši. Jejich služba je nejen dobrá, ale je také rychlá! To znamená, že můžete být při obchodování v klidu s vědomím, že tým agentů zákaznických služeb vám vždy stojí za zády v případě jakýchkoli problémů.

Tým zákaznické podpory můžete kontaktovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu prostřednictvím live chatu, formuláře, který najdete na jejich webových stránkách nebo e-mailem.

Jak používat Bitcoin Thunderbolt

V této části naší recenze se budeme zabývat tím, jak začít obchodovat s Bitcoin Thunderbolt. 

Krok 1 : Přihlásit se

Prvním krokem je přejít na hlavní stránku webu a zaregistrovat se. To zahrnuje pouze zadání některých základních údajů, jako je jméno, telefonní číslo a e-mailová adresa.

2 1

Krok 2 : Ověřovací proces

Bitcoin Thunderbolt upřednostňuje bezpečnost a musí vědět, že lidé, kteří se na web zaregistrují, jsou tím, za koho se vydávají. Jakmile se tedy zaregistrujete, platforma ověří vaši identitu prostřednictvím telefonního hovoru nebo e-mailu, než budete moci pokračovat.

Krok 3: Proveďte svůj počáteční vklad

Přirozeně potřebujete finanční prostředky na svém účtu, abyste mohli začít investovat do kryptoměn. Minimální vklad pro zahájení používání je pouhých 250 USD, což je ve srovnání s podobnými platformami nízká vstupní bariéra pro mnoho lidí, kteří chtějí začít obchodovat. Zde je seznam platebních možností podporovaných touto platformou: 

 • Kreditní karty
 • Debetní karty
 • Bankovní převod
 • Skrill
 • Neteller

Krok 4: Začněte obchodovat

Nyní je čas na ten nejzajímavější krok ze všech; začněte obchodovat! Nyní máte přístup k obrovskému množství kryptoměn a můžete začít budovat rozmanité portfolio pro budoucnost. Zvolte si částku, kterou chcete investovat, implementujte vámi zvolenou strategii a pokračujte v provádění prvních obchodů.

Závěr

V této recenzi Bitcoin Thunderbolt jsme analyzovali některé z hlavních funkcí platformy; podporované kryptoměny a výhody a nevýhody. Bitcoin Thunderbolt tvrdí, že nabízí automatizovanou obchodní platformu, která využívá umělou inteligenci ke skenování nových obchodních signálů.

Podle webové stránky Bitcoin Thunderbolt je jeho obchodní platforma výkonná a bezpečná. Ujišťuje budoucí uživatele, že jejich zákaznická podpora patří mezi nejlepší, vysoce profesionální a dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.  Zatímco platforma tvrdí, že poskytuje více služeb, nemůžeme potvrdit všechny podrobnosti kvůli nedostatku informací na webu.

NAVŠTIVTE BITCOIN Thunderbolt

Nejčastější dotazy

Co je Bitcoin Thunderbolt?

Jaký je minimální vklad na Bitcoin Thunderbolt?

Jak začít s Bitcoin Thunderbolt?

Je Bitcoin Thunderbolt bezpečný?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.