Friday, September 22, 2023

Nejznámější kryptoměny k investici v roce 2023

Svět kryptoměn je dynamické prostředí, ve kterém se každý týden objevuje řada nových projektů a předprodejů. Někdy proto bývá poměrně obtížné se v něm orientovat.  Nezanedbatelný vliv na to, jak se v kryptoměnách vyznat, mívají často sociální média, ale trendy mezi kryptoměnami udávají i novinky ze společenských či technologických oborů. Vliv na jejich aktuální oblíbenost tak může mít umění, snahy o ekologickou udržitelnost nebo digitální technologie.

Všechny populární směry a společenské tendence tak přispívají k tomu, že je na kryptotrhu skutečně z čeho vybírat. Za řadou z projektů navíc stojí originální nápad nebo myšlenka s potenciálem, proto se jako investice mohou velmi vyplatit. V následujícím článku si proto přiblížíme ty nejznámější kryptoměny, o kterých se vyplatí vědět více.

Nejznámější kryptoměny k investici na trhu 

Ačkoli se to zdá neuvěřitelné, v krypto prostoru můžete aktuálně napočítat 12 tisíc různých kryptoměn. Některé z nich si už stihly vybudovat solidní renomé, jiné se zase nacházejí v popředí současných trendů. Pojďme si tedy na následujících řádcích přiblížit ty nejznámější:

 1. Wall Street Memes – Nejlepší meme coin s masivním potenciálem
 2. Bitcoin BSC – Ekologičtější a udržitelnější verze Bitcoinu, která navíc nabízí možnost stake-to-earn
 3. Evil Pepe Coin – Nový meme coin, který je zlým dvojčetem populárního Pepe Coinu
 4. BTC20 – Stakingová kryptoměna s mechanismem postupného uvolňování po dobu 120 let
 5. AiDoge – Inovativní Meme-to-Earn platforma pro tvorbu memů
 6. Launchpad XYZ – Platforma vytvářející most mezi Web2 a Web3
 7. Chimpzee – Nový eco-friendly projekt chránící životní prostředí a faunu
 8. Ecoterra – Nejlepší ekologický projekt s inovativním využitím blockchainu
 9. yPredict – Platforma nabízející cenovou predikci kryptoměn s využitím Al
 10. Love Hate Inu – Platforma s inovativním konceptem Vote-to-Earn
 11. Copium– Trendující meme coin s vlastní NFT kolech
 12. Dash 2 Trade– sofistikovaný analytický panel s řadou funkcí pro inteligentní a hloubkovou kryptoanalýzu
 13. Calvaria– nejlepší sběratelská NFT pro hry typu P2E
 14. Lucky Block – nepřekonatelné on-line krypto kasino
 15. Tamadoge– nejlepší P2E meme platforma
 16. Battle Infinity – platforma se zaměřením na bojové hry s principem P2E

KOUPIT NEJZNÁMĚJŠÍ KRYPTOMĚNY

Nejznámější kryptoměny zblízka

V následujících řádcích si pojďme nejznámější kryptoměny vzít pod hledáček pěkně do detailu. Dozvíte se, kde je možný jejich nákup, ale i jaký potenciál pro investory v současnosti představují.

Řada nejznámějších kryptoměn může být dílem aktuálně probíhajících trendů. Především v těch internetových se odráží zájem veřejnosti téměř okamžitě a to, jak nejznámější kryptoměny a jejich potenciál správně rozpoznat, mohou proto bez problémů zvládnout i úplní začátečníci.

1. Wall Street Memes

Token Wall Street Memes ($WSM) se nedávno objevil jako prominentní meme projekt, který si získal významnou pozornost v kryptokomunitě ihned po jeho uvedení. Debutoval 25. května během týdne získal více než 2 miliony dolarů, což představuje slibný potenciál pro rychlý růst. K jeho tahu přispívá jeho těsné spojení s komunitou „WallStreetBets“ Reddit a kombinovaná sledovanost 1 000 000 na sociálních sítích.

Vývojový tým stojí také za úspěšnou kolekci Wall St Bulls NFT, která se v roce 2021 vyprodala za pouhých 32 minut. Navíc před několika dny představil kolekci 420 NFT Bitcoin Ordinals na Magic Eden, čímž tým potvrdil, že se dokáže přizpůsobit novým trendům v sektoru kryptoměn.

1500x500 3

Toto nadšení se nyní přelévá do tokenu Wall Street Memes, který je k dispozici prostřednictvím předprodeje. Meme coin má maximální zásobu 2 miliardy, přičemž 50 % je určeno pro předprodej a hard cap je 30,577 milionu dolarů.

Projekt si zvolil prokomunitní přístup a nepřidělil si žádné tokeny. Místo toho 30 % půjde na odměny pro komunitu a 20 % zajistí likviditu na CEX a DEX. Předprodej je rozdělen do 30 fází, přičemž cena tokenu se v každé fázi zvyšuje až na finální cenu 0,0337 USD. Takže brzký vstup bude pro investory výhodnější. Navíc je tu příležitost zúčastnit se airdropu $WSM v hodnotě 50 000 USD splněním jednoduchých úkolů.

Koupit wall street memes

2. Bitcoin BSC

Bitcoin BSC ($BTCBSC) je kryptoměna, která se inspirovala původním Bitcoinem a usiluje o vytvoření ekologičtější a udržitelnější verze této známé kryptoměny. Jedním z klíčových rysů Bitcoinu BSC je mechanismus stake-and-earn, který umožní držitelům tokenů získat pasivní příjem.

Bitcoin BSC

Projekt Bitcoin BSC poskytne stejnou dobu dodávky tokenů a plánování bloků, i když token není nijak spojen s Bitcoinem. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že mechanismus PoS (proof-of-stake), který Bitcoin BSC používá, je jiný. Bitcoin BSC poskytuje systém stakingu, zatímco Bitcoin vyžaduje, aby uživatelé těžili nové tokeny.

Prostřednictvím probíhajícího předprodeje mohou investoři v současné době koupit $BTCBSC za pouhých 0,99 USD za token. Pro předprodej bylo vyčleněno 6,125 milionu tokenů, tedy 29 % z celé nabídky. Zbývající nabídka tokenů bude vyhrazena pro mechanismus stake-and-earn a uvolňována postupně. Uživatelé mohou ke koupi tokenů použít ETH, USDT či BNB.

Koupit bitcoin bsc

3. Evil Pepe Coin

Máte rádi meme coiny, které jsou navíc extrémně levné? Evil Pepe Coin vám dává šanci diverzifikovat vaši investici novým coinem s velkým potenciálem. Evil Pepe má vše, co můžete od zábavné mince očekávat – loajální komunitu, rebelskou povahu a nové potenciálně skvélé příležitosti.

Sami tvůrci Evil Pepe Coin označují svou kryptoměnu za „zbytečnou“, ale nepopírají, že má velký potenciál. Projekt má velké ambice, které jsou vyjádřeny dosažením cílové tržní kapitalizace přes 100 milionů dolarů (z původních 1,99 milionů dolarů). V současné době probíhá předprodej tokenu EVILPEPE za extrémně nízkou cenu – za jeden token zaplatíte pouze 0,000333 USD.

1

Celková nabídka tokenů EVILPEPE je velká a dosahuje až 6,6 miliardy coinů, z nichž 90 % bylo alokováno pro fázi předprodeje. Zbývajících 10 % má zajistit likviditu. Evil Pepe Coin odhaluje temnou stránku trhu s kryptoměnami a chce z toho vytěžit maximum! Tento meme coin je levný, zábavný a má potenciál.

Projekt se vyznačuje vybranou cílovou skupinou. Jsou to lidé, kteří už nechtějí vydělávat peníze na kryptoměnách konvenčním způsobem. Místo toho se chtějí bavit a dělat věci trochu jinak. Pokud vás projekt oslovil a EVILPEPE vyhovuje vašim investičním cílům, připojte se na oficiální stránky a zapojte se do předprodeje.

Koupit evil pepe coin

4. BTC20

BTC20 je „nový Bitcoin“, ale nejedná se o typický coin 2.0. Jedná se o promyšlený, pečlivě navržený design, který dává držitelům tokenů skutečnou hodnotu. Aktuálně je BTC20 v prodeji za 1 dolar. Stejně jako u Bitcoinu existuje celkem 21 milionů tokenů, z nichž 6,05 milionů je k dispozici pro předobjednávku a zbytek bude uvolněn podle plánu odemknutí. To odkazuje nabídku v oběhu a hodnotu BTC v dubnu 2011.

Plán odemykání trvá stejně jako u Bitcoinu 120 let a uživatelé mohou získávat tokeny prostřednictvím stakingu. Jedná se o ekologičtější přístup než proces těžby používaný ke generování BTC. Vzhledem k tomu, že všechny tokeny, včetně těch, které zbydou z předprodejů, jsou k dispozici pro staking, je projekt BTC20 100% ve vlastnictví komunity.

1 1

BTC20 je vytvořen na blockchainu Ethereum. Díky tomu je token přístupnější, protože jej uživatelé mohou zakoupit pomocí Metamask nebo jiné ETH peněženky. To také znamená, že ostatní decentralizované aplikace jej mohou snadno integrovat do svých projektů.

Celkově vzato, BTC20 pokračuje tam, kde Bitcoin skončil  Výtěžek z předprodeje bude použit na další rozvoj, marketing a strategická partnerství. Poté budou mít investoři možnost uzamknout své tokeny BTC20 a podílet se na rozdělování odměn za staking. Čím více tokenů uzamknete, tím více jich získáte za každé ověření bloku.

Koupit BTC20

5. AiDoge

Memy jsou nedílnou součástí toho, jak lidé komunikují na platformách sociálních sítí. Jsou skvělé i z marketingového hlediska, protože mohou poskytnout spoustu kontextových informací. Generování memů však nebylo v poslední době tím nejjednodušším úkolem. Je tam příliš mnoho obrázků a příliš mnoho citátů. jejich smíchání a spárování a vytváření relevantních příspěvků na sociálních sítích není snadné. To je problém, který se AiDoge snaží vyřešit.

AiDoge kombinuje dva populární koncepty – memy a AI – a dává meme coinům jejich skutečnou užitečnost. systém funguje na podobném principu jako ChatGPT, AiDoge umožňuje uživatelům generovat memy na základě textových vstupů, které obdrží. Tento mem, který je relevantní, kreativní a aktuální, se může potenciálně stát virálním.

Screenshot 2023 04 26 at 11.20.33

Chcete-li použít tento nástroj, musíte si zakoupit kredity a pro nákup kreditů musíte použít Ai. Ai je nativní token ekosystému AiDoge. Jedná se o token ERC-20, který lze kromě nákupu kreditů použít pro hlasování v AiDoge DAO a staking k získání dalších odměn a přístupu ke speciálním funkcím.

AiDoge nabízí veřejnou zeď pro zveřejňování memů otevřenou komunitě AiDoge, kde mohou uživatelé zveřejňovat své memy a členové o nich mohou hlasovat. Memy s nejvyšším počtem hlasů po určité době trvání získají odměny v tokenech Ai. Inovativní koncept Aidoge spojující vyspělou technologii s líbivostí meme coinů má jistě čím zaujmout. Tato dostupná platforma pro generování memů jistě ví, jak získat pozornost mnoha investorů a tím zhodnotit vaše investice.

Koupit aidoge

6. Launchpad XYZ

S tím jak rychle roste obliba Web3, se stává nativní token LPX projektu Launchpad XYZ jedním z nejžhavějších tokenů na trhu. Tento token totiž poskytuje přístup k několika špičkovým nástrojům, které by mohly být pro příští generaci internetu velmi zásadní.

Projekt Launchpad XYZ je centrum Web3, jehož cílem je vybudovat portál, který pomůže obchodníkům s kryptoměnami, investorům, finančním expertům a analytikům objevit další nová krypto aktiva ještě předtím, než explodují. Jinými slovy se dá říci, že poskytuje svým uživatelům jedinečnou výhodu před ostatními.

Launchpad IIII

Launchpad XYZ je rovněž most poháněný blockchainem, který propojuje uživatele Web2 s prostorem Web3, kde budou mít přístup k řadě datových řídicích panelů, které jim budou poskytovat přehledy digitálních trhů založené na zisku. Uživatelé mohou také použít vnitřní platformu ke sledování a vyhodnocování raných předprodejů, pomocných tokenů, uvedení nových nezaměnitelných tokenů (NFT), decentralizované burzy, decentralizovaných aplikací (dApps) a mnoho dalšího. Každý digitální řídicí panel nabízí data třídy aktiv, která pokrývají sentiment na trhu, fundamenty, volatilitu a trendy v odvětví, aby následně mohli investoři učinit to nejlepší rozhodnutí.

Launchpad nabízí i další velmi ojedinělou funkci, která vyvolala zájem investorů na trhu. Jedná se o speciální nástroj nazvaný „Launchpad Quotient“, což je jedinečná metrika, která hodnotí potenciální vzestupné zisky tokenů a NFT. Tato funkce tak umožní investorům hodnotit předprodej kryptoměn a nové mints NFT, aby jednodušeji odhalili příležitosti a vysoká rizika.

Koupit Launchpad XYZ

7. Chimpzee

Chimpzee je nový eco-friendly krypto projekt založený na blockchainu, který má za cíl bojovat proti změně klimatu a chránit divokou přírodu před pytláctvím a odlesňováním, přičemž nezapomíná ani na své uživatele, kterým poskytuje příležitost generovat pasivní příjem.

Na podporu svého poslání přidělil hned 10 % ze své dodávky tokenů a část zisku organizacím zabývajících se touto problematikou. Chimpzee si rovněž i uvědomuje, že finanční motivace je zásadní pro inspirování jednotlivců, aby přispěli k záchraně planety, a proto představuje řadu funkcí zaměřených na zisk, které by měly zaujmout jak krypto nadšence, tak i investory a hráče.

Chimpzee

Těmito funkcemi jsou Chimpzee shop, NFT marketplace a Zero Tolerance Game. Herní obchod je založen jako tržiště, kde členové nakupují zboží a jako odměnu získávají nativní tokeny projektu CHMPZ. Část příjmů z prodeje bude také přidělena na projekty šetrné k životnímu prostředí, jako je například výsadba stromů. Trh NFT slouží jako centrální centrum pro ražbu a obchodování s NFT, což uživatelům umožňuje získat část poplatků za obchodování.

Chimpzee Zero Tolerance Game se zase zaměřuje na mladší generaci a to díky začlenění herních prvků.
Hráči mají za úkol činnosti, které zahrnují sázení stromů a ochranu divoké zvěře, přičemž za každý splněný úkol budou hráči odměněny tokeny CHMPZ.

Koupit Chimpzee

8. Ecoterra

Ecoterra je zbrusu nový ekologický projekt, který díky svému inovativnímu přístupu zaznamenal ihned po spuštění velký zájem investorů. Ke snížení znečištění životního prostředí a podpoře recyklace používá Ecoterra zcela nový koncept nazvaný „Recycle-to-Earn“ (R2E). Umožňuje vám vydělávat kryptoměny recyklací plastových lahví a dalších položek a zároveň pomáhat životnímu prostředí.

Platforma Ecoterra se skládá ze 4 hlavních částí: tržiště pro recyklovaný materiál, platforma pro obchodování s emisními povolenkami, profil, který vám umožní sledovat, jak moc jste přispěli ke zlepšení životního prostředí, a aplikace, která vám umožní vydělávat peníze recyklací.

FsycFlGX0AAuusc

Proces probíhá velmi jednoduše. Před recyklací v reverzním prodejním automatu naskenujte čárový kód své plastové lahve pomocí aplikace Ecoterra a poté vyfoťte účtenku, abyste byli odměněni tokeny Ecoterra. Tyto tokeny můžete použít pro staking, abyste získali ještě více tokenů, darovat je na klimaticky zaměřenou věc nebo je vyměnit za peníze.

Všechny transakce v rámci ekosystému tedy budou probíhat primárně v tokenu ECOTERRA, lze tedy předpokládat, že poptávka bude s postupujícím časem růst. Jak si stále více lidí uvědomuje klimatické změny, můžete nákupem těchto tokenů získat zajímavé výnosy.

KOUPIT ECOTERRA

9. yPredict

V našem výčtu “nejznámější kryptoměny k investici” rozhodně musíme zmínit i dynamickou kryptoměnu YPRED, která si získala značnou pozornost investorů a obchodníků díky svým zajímavým funkcím.

YPRED je nativním tokenem nového krypto projektu yPredict, který chce přinést revoluci v predikci cen digitálních aktiv pomocí algoritmů založených na umělé inteligenci (AI). Tento všestranný ekosystém je navíc nasazen na pokročilém řetězci Polygon. Stejně jako platforma Launchpad XYZ tak i yPredict buduje hub založený na Web3, avšak odlišuje se od ní tím, že nabízí analýzu predikcí cen kryptoměn a nikoli nástroje a funkce Web3.yPredict tokenomika

Projekt yPredict navíc nabízí obchodní signály v reálném čase poháněné umělou inteligencí, technické indikátory, analýzu sentimentu trhu, rozpoznávání technických patternů a mnoho dalšího. Tyto všechny exponenciální funkce pohání token YPRED. Token funguje jako transakční platební možnost pro předplatné predikce algoritmů nebo pro řízení a staking.

KOUPIT YPREDICT

10. Copium

Copium rozšiřuje nejznámější kryptoměny o dávku pořádných virálních memů. Jde o projekt, který byl uveden na DEX burzy v polovině května a který hned po svém uvedení vyvolal senzační reakce. Během prvních 30 minut dokázal svou hodnotu zvýšit 9x a již nyní mu někteří analytici předpovídají masivní nárůst až na 100x.

Snimek obrazovky 2023 06 02 v 13.15.51

Copium se do povědomí svých příznivců zapsalo ještě před svým uvedením na Uniswasp, a to virálním šířením memu „Cope”. A právě okolo vypořádání se (coping) se všemi křivdami, které investoři mohli v krypto prostoru utržit (ať už jde o FOMO efekt nebo neziskové investice), osciluje celý koncept tohoto projektu. Hlavním poselstvím je využití copingu jako vítězné strategie, která dokáže přetavit ztráty na zisky.

Tým copia na sebe nedávno upozornil spuštěním vlastní kolekce NFT na OpenSea. Ostatně NFT airdropy jsou plánovány také do budoucna, a to k zajištění potenciálních zisků – hnutí copium totiž nemá sloužit pouze pro zábavu, ale jeho cílem je rovněž zajištění lukrativních odměn a potenciálu pro finanční zisky. Koncept NFT airdropů a vlastní NFT kolekce tak investorům vedle vlastní investice do tokenů umožňuje rovněž vlastnictví unikátního digitálního předmětu v protokolu copium.

Snimek obrazovky 2023 06 02 v 12.30.09

Pokud se o této trendující meme minci chcete dozvědět více, určitě se podívejte na twitterový nebo telegramový účet projektu. Do tokenu $COPIUM lze potom investovat na DEX burzách typu Uniswap, stačí k tomu dostatek ETH v elektronické peněžence. Pokud jste minuli předchozí úspěšné meme coiny jako pepe nebo turbo, nyní se vám s copiem otevírá nová a velmi nadějná obchodní příležitost.

KOUPIT DEELANCE

11. Love Hate Inu

Love Hate Inu (LHINU), inovativní krypto projekt, který odměňuje uživatele za hlasování v online anketách. Love Hate Inu se svou novou Vote-to-Earn platformou zaměřuje na odvětví online průzkumů v hodnotě 3 miliard dolarů. Všechny hlasy jsou zaznamenávány do blockchainu, aby se zabránilo manipulaci, zatímco uživatelé jsou odměňováni tokeny LHINU.

Love Hate Inu je jedinečné a efektivní řešení Web3 pro zjištění, co si myslí online veřejnost. Platforma umožňuje uživatelům hlasovat o největších tématech dne, od kontroverzních problémů až po odlehčenější témata, jako je nejnovější virální mem.

Screenshot 2023 03 08 at 7.26.21 900x489 1 1

Aby mohli uživatelé hlasovat o Love Hate Inu, musí stakovat tokeny LHINU po dobu minimálně 30 dnů. Hlasovací síla uživatelů je založena na množství LHINU, které stakingu, a na období jejich stakingu. Hlasy se zaznamenávají do blockchainu, díky čemuž jsou trvalé a neměnné. To v kombinaci s požadavkem na sázky LHINU téměř znemožňuje jednotlivci nebo instituci manipulovat s výsledky průzkumu na Love Hate Inu.

Love Hate Inu je také připraven na partnerství s významnými značkami a projekty metaverse. Značky mohou využít platformu pro hlasování Love Hate Inu k posouzení, zda uživatelé milují nebo nenávidí nový produkt nebo změnu značky. Aby motivovali k zapojení, mohou nabídnout NFT nebo vlastní tokeny namísto LHINU jako odměnu za hlasování. Očekává se, že příjmy z těchto partnerství zajistí, že Love Hate Inu bude dlouhodobě ziskový.

KOUPIT LOVE HATE INU

12. Dash 2 Trade

Aktuálně patří mezi nejznámější kryptoměny i platforma Dash 2 Trade. V jejím centru stojí nativní token D2T, jehož prostřednictvím si investoři mohou zajistit přístup do jedinečného analytického panelu, který dokáže zprostředkovat aktuální signály z kryptotrhu, udává skóre aktuálním předprodejům nebo monitoruje společenský sentiment, který jednotlivé projekty obklopuje.

Trading signály z trhu jsou zpracovávány pomocí umělé inteligence, pokročilá analytika přispívá ke kvalifikovaným obchodním rozhodnutím. To je ostatně jedno z hlavních poslání D2T – aby získané informace o kryptotrhu poskytovaly všem stejnou možnost učinit informovaná investiční rozhodnutí, která povedou k získání zisku v budoucnu.

Nejznámější kryptoměny k investici v roce 2023

Za zmínku stojí i technické indikátory, které investorům usnadňují získání lepšího přehledu o stavu trhu, stejně tak jako monitoring sociálních kanálů – velmi užitečný je v tomto případě pro Reddit a Twitter.

D2T 2

V systému se také zobrazuje nástěnka, kde se shromažďují údaje o předchozích prodejích a dalších investorských možnostech. Souhrn pokročilých funkcí a nedocenitelné možnosti hloubkové analýzy D2T zařazují mezi nejznámější kryptoměny. Předprodej ambiciózního D2T už je sice u konce, ale investoři ho mohou již obchodovat na několika kryptoměnových burzách.

KOUPIT DASH 2 TRADE

13. Calvaria

Jako nejznámější kryptoměny spadající do kategorie P2E her s možností vyhrát odměnu, uvádíme také Calvaria: Duels of Eternity. Tentokrát však jde o karetní fantasy bitvu, kde hráči vlastní 100 % herních zdrojů. Celá mechanika hry je navíc navržena tak, že si hráči mohou vytvářet vlastní strategie – rozhodují tedy o taktikách karetních turnajů, kterými porazí soupeře.

Celý herní systém hráčům umožňuje získávat odměny z řady různých zdrojů – ať už půjde o kolekce sběratelských NFT karet, dále obchodovatelných na platformách třetích stran, staking, možnost nakupovat i prodávat v in-game storu nebo o získávání $RIA tokenů jako odměn za výhry v turnajích.

CALVARIA Roadmap

Token $RIA se nachází v srdci celého Calvaria herního ekosystému a zajišťuje jeho ekonomickou stabilitu. Už od začátku spuštění předprodeje si projekt získal velkou pozornost investorů, kteří do něj vložili 1 milion dolarů za pouhé dva týdny. Jednou z posledních novinek, kterou Calvaria oficiálně oznámila, je navázání spolupráce s burzou KuCoin a možnost používat KuWallet v předprodeji.

Projekt se nachází v poslední předprodejní fázi, k investici zbývá posledních 12 % tokenů. Zakoupením $RIA tokenů tedy vstoupíte do epické karetní bitvy, která přináší zábavu a vzrušení, jako doposud žádná jiná hra podobného typu. Letos se také plánuje účast na offline a online projektech a hrách, včetně eSports týmu, nebo hraní ve virtuální realitě. Je tedy rozhodně na co se těšit.

KOUPIT CALVARIA

14. Lucky Block

Také sektor loterijního krypto gamingu jde neustále dopředu a spuštění online casina Lucky Block vyvolalo velký zájem. Lucky Block bezesporu patří mezi nejznámější kryptoměny tohoto typu.

Díky implementaci technologie blockchainu je celý herní systém dostupný uživatelům z celého světa, především se však stal naprosto transparentním, protože každé slosování je v principu smart contractem, který je veřejně přístupný. Možnost podvodů je tak prakticky vyloučena.

Casino Lucky Block má hráčům opravdu co nabídnout. Vybírat mohou z 2700 různých typů her, k dispozici mají dále živá kasina i herní automaty nebo příležitost zahrát si o skutečně luxusní a hodnotné ceny. Řada nadšenců ale určitě ocení Lucky Block sázkovou kancelář – s možností sázet na sportovní utkání ve 35 různých druzích sportů. Na nově příchozí navíc čeká uvítací bonus v podobě 15% casbacku na ztráty.

Při hraní je využíván decentralizovaný token LBLOCK, jehož již druhá verze (V2) byla spuštěna v srpnu loňského roku. Na rozdíl od svého předchůdce (V1) není zatížena 12% transakčním poplatkem.

LUCKY BLOCK 1

KOUPIT LUCKY BLOCK

15. Tamadoge

Tamadoge (TAMA) token otevírá bránu do prostoru Tamaverse – místo, kde si budete moci mintovat a vychovávat vlastního mazlíčka, se kterým je dokonce možné i bojovat v Tamadoge metavesmíru. Právě díky jedinečnému Tamaverse prostředí patří Tamadoge mezi nejznámější kryptoměny typu P2E.

Principem Tamadoge je nákup domácího NFT mazlíčka, kterého pořídíte za TAMA tokeny. Ten je mintován jako NFT mláďátko s vlastními jedinečnými silnými i slabými stránkami a statistikami. To, jak se o mazlíčka staráte, předurčuje způsob, jak vyrůstá. V dospělosti potom váš mazlíček může bojovat s mazlíčky ostatních hráčů, a postavit se tak do čela Tamadoge žebříčku.

Tamadoge navíc umožňuje hráčům nakoupit token za fiat měnu, připojením Matamask nebo Wallet Connect peněženky. Všechny tyto nákupy budou prováděny prostřednictvím likvidity poolu, což zajistí pohyb cen tokenu.

TAMADOGE1

Tamadoge je silně navázaný na prostředí komunity a držitelé tokenu budou mít významnou možnost formovat podobu finálního Tamavesa. Tým chce skutečně nechat držitele tokenů utvářet směr, kterým se vývoj Tamaversa ubírá. Ve druhé polovině tohoto roku se navíc počítá se spuštěním kolekce Tamadoge P2E arkádových her nebo s rozšířenou realitou.

Do budoucna se předpokládá poměrně strmý nástup kryptoměn obdobného typu a Tamadoge se svým pojetím Tamaverse lze proto pokládat nejenom za budoucnost ekosystému Doge, ale celého herního systému.

KOUPIT TAMADOGE

16. Battle infinity

U kryptoměnového gamingu ještě zůstaneme, a to s herní platformou Battle infinity, jejíž ekosystém hostí řadu P2E bojových her. Ty jsou integrovány do světa metaversa, známým pod názvem IBAT Battle Arena. Ve světě Battle Infinity tak hráči nejenom soupeří a bojují, ale současně mohou zažít kompletní metaverse zkušenost, vzájemně komunikovat, hrát i prozkoumávat virtuální svět Battle Arena.

Bojové hry patří mezi jedny z vůbec nejoblíbenějších. Svět kryptoměn společně se současným postupem jejich decentralizovaného vývoje s využitím kryptoměn nahrává již výše zmiňovanému konceptu play-to-earn (P2E). Právě díky možnosti se během hraní zcela ponořit do metaverse světa Battle Arena patří i tento projekt mezi nejznámější kryptoměny.

BATTLE INF 1

Přístup ke všem funkcím ekosystému Battle Infinity zajišťuje hráčům token IBAT. Mohou ho získat při hraní her v platformě či token využívat k pořizování aktiv jako jsou postavy, pozemky či zbraně.

Tokeny IBAT mohou noví uživatelé také nakoupit v Battle Swap – což je decentralizovaná burza projektu. Výherní odměny zde také lze převádět na jiné měny (krypto i fiat měny). Směnárna je integrována do tržiště, herního store i arény – hráči tak vše vyřídí v rámci jedné platformy, což umožňuje plynulejší, rychlejší a bezproblémový herní zážitek.

KOUPIT BATTLE INFINITY

Jak najít nejznámější kryptoměny

Určit nejznámější kryptoměny s potenciálem k investici nemusí být mezi tisíci existujících kryptoměn vždy evidentní. Aktuální trendy a novinky z trhu se často propisují do kanálů sociálních médií, na kterých se navíc sdružují komunity obchodníků a často zde probíhá i marketingová komunikace herních krypto projektů či široké řady meme coinů.

Twitter

Twitter je častým komunikačním kanálem pro marketing kryptoměn a řadu meme komunit lze najít právě zde. Twitter je ideální platforma, pokud chcete být v obraze o tom, co se na trhu děje právě nyní, a navíc můžete trendy slova a témata sledovat skrze systém hastagů, který je možný nastavit i s ohledem na preferovanou lokalitu.

To umožňuje mít přehled nejenom o tom, co děje v ČR, ale např. i v USA – a na základě toho můžete usuzovat na vývojový potenciál daného projektu. Nicméně nad monitoringem trendů na Twitteru aktuálně visí otazník – s příchodem nového vlastníka Elona Muska je jeho budoucnost poněkud nejistá.

Reddit

Reddit je spolehlivá a velmi efektivní sociální síť, pokud vás zajímají názory nejen komunit, ale také skutečných odborníků. Jednoduše tak budete schopni lépe rozlišovat kvalifikované pohledy na aktuální tendence trhu od případného podvodného jednání.

Reddit se může pochlubit skutečně solidní mezinárodní komunitou, zatímco si zachovává charakter tradičního diskuzního fóra. Určitě se vyplatí zmínit i možnost sledovat témata v tzv. subredditu – speciální komunitě, pod kterou se sdružují posty, které s ní souvisejí.

YouTube

Platforma s videi je dalším šikovným zdrojem informací, pokud vás zajímají názory kvalifikovaných odborníků, ale i obchodníků a nadšených krypto fanoušků. Výhodou bude, pokud dokážete sledovat videa v angličtině, nicméně i česká krypto komunita na YouTube se stále rozrůstá, takže počet videí v češtině je stále na vzestupu. Tvůrci videí často informují komunitu i o tom, čemu se při investování vyhnout a kde se vyplatí opatrnost.

Discord

Discord je platforma pro snadné sdružování lidí se stejnými zájmy. Umožňuje budování vztahů s komunitami, kterými chcete být součástí, a také možnost s nimi bezproblémově zůstat v kontaktu.  Krypto komunity na Discordu mají od desítek až tisíců členů, takže vyhledat komunitu té kryptoměny, o kterou máte zájem, je jednoduché. Dále už stačí jenom sdílet s ostatními tipy, rady, hledat odpovědi na otázky či zjišťovat důležité informace.

Telegram

Popularitě Telegramu nahrály změny v zásadách ochrany osobních údajů. Telegram funguje podobně jako WhatsApp – chatovací platforma pro jednotlivce i skupiny, kde lze sdílet informace i soubory.  Nicméně Telegram shromažďuje méně uživatelských dat, můžete skrýt své telefonní číslo, či si vybrat náhodné uživatelské jméno, což umožňuje zachování více anonymity. Telegramové komunity věnující se jednotlivým kryptoměnám se rozrůstají, proto i tuto síť držte v patrnosti jako možný zdroj cenných informací.

Závěr

Nejznámější kryptoměny mohou mít v dnešní době boomu nových krypto projektů velmi dlouhé výčty. My jsme pro vás však v článku vybrali takové, o nichž má solidní povědomí krypto scéna i řada komunit, a současně představují zajímavé investiční příležitosti pro začínající nebo zkušené obchodníky.

Výhodou široké škály dostupných kryptoměn na trhu je také možnost mezi nimi vybírat dle vlastních preferencí – podle toho, zda chcete svou investicí motivovat pozitivní společenskou změnu, prohloubit své analytické vlastnosti nebo se zkrátka bavit. Mezi nejznámější kryptoměny tak dnes spadají projekty s akcentem na ekologii a udržitelnost, příležitosti pro milovníky her, sportu nebo zábavního průmyslu.

Rozmanitá kategorizace projektů potom umožňuje investorům, aby se nacházeli v centru zájmu každé investice, nejenom s ohledem na dostupné prostředky, ale také s důrazem na osobní preference.

KOUPIT NEJZNÁMĚJŠÍ KRYPTOMĚNY

Co znamená zkratka P2E a M2E?

Co jsou uhlíkové kredity?

Kde snadno najdu sociální kanály pro jednotlivé kryptoměny?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus až 30 000 USD po registraci a vkladu

PhemexRecenze

Zdarma bonus až do výše 2500 USD po registraci a vkladu

CoinbaseRecenze

10$ zdarma při vkladu 100$

SimpleCoinRecenze

Populární česká směnárna

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.