Monday, April 15, 2024

Quantum Flash recenze 2024 – podvod nebo legitimní trading bot?

Vzhledem k tomu, že celosvětový zájem o kryptoměny roste s růstem cen v roce 2023, přibývá také automatizovaných obchodních platforem, jako Quantum Flash. Tato platforma uvádí, že je plně automatizovaná, obsahuje nástroj pro obchodní analýzu a umožňuje uživatelům bez předchozích zkušeností obchodovat na trzích s kryptoměnami ziskověji než průměrný drobný investor.

Naše recenze Quantum Flash obsahuje všechny informace, které investoři potřebují vědět před obchodováním s tímto softwarem. Shrneme si funkce a inzerované výhody tohoto robota pro obchodování s kryptoměnami.

Základní informace o Quantum Flash

V níže uvedené tabulce najdete všechny informace o obchodním softwaru Quantum Flash, abyste přesně věděli, co můžete očekávat, pokud chcete s touto platformou začít.

💠 Obchodované krypto Ethereum, Bitcoin, Litecoin  atd.
💥 Vykládaná úspěšnost 95 %
ℹ Poplatky 1% provize ze zisku
💵 Minimální vklad 250 dolarů
🕘 Doba zpracování výběru 24 hodin

NAVŠTIVTE QUANTUM flash

Co je Quantum Flash

Quantum Flash je automatizovaná obchodní platforma, která umožňuje investorům získávat výnosy na kryptotrhu téměř výhradně pasivně. Na svém webu uvádí, že je založen na umělé inteligenci a patentovaných algoritmech, které umožňují jeho obchodnímu softwaru detekovat nejlepší příležitosti k zisku na velmi rychle se měnícím krypto trhu.

Obchodování je založeno na předpovědích provedených robotem o krátkodobých pohybech cen různých kryptoměn. Protože se jedná o robota, dokáže analyzovat trh mnohem rychleji a komplexněji než lidský mozek a jeho fungování není ovlivněno emocemi ani názory.

quantum flash

To vše je velmi důležité, protože kryptotrh je obzvláště volatilní a rychle se pohybující trh, takže doslova není čas na emoce a váhání. Ten správný nákupní okamžik uplyne během vteřiny a během této vteřiny mohl investor dosáhnout dobrého výnosu.

Více informací na webu již nenajdete. Snad jen, že cílem softwaru je najít nejziskovější model reakce na pohyby cen kryptoměn a následně provádět obchody s vysokou ziskovostí.

Použití kryptorobota prakticky znamená, že od samotného investora se nevyžaduje větší porozumění kryptoměnám. To je důvod, proč Quantum Flash dělá tyto speciální trhy atraktivní pro větší publikum. Je však dobré, aby investor porozuměl základům aktivního obchodování, jelikož uživatel musí robotovi definovat obchodní parametry.

Ohledně tvrzení ohledně extrémně vysokém potenciálu zisku jsme skeptičtí. Tato tvrzení se nepodařilo potvrdit a navíc používání kryptorobota není zárukou příjmu.  Na webových stránkách třetích stran i webu platformy je jen málo informací o tom, jak funguje, a o tvůrcích nezjistíte vůbec nic. Proto doporučujeme provést vlastní průzkum a investovat pouze minimální částku, která činí 250 USD.

Výhody a nevýhody Quantum Flash

V této části si shrneme všechny klady a zápory tohoto obchodního softwaru.

Klady

  • Žádné poplatky
  • Demo účet
  • Výběry jsou zpracovávány do 24 hodin
  • Automatizovaná obchodní platforma pro BTC a oblíbené altcoiny
  • Uživatelé mohou podle tvrzení webu vydělat až 1 000 USD denně

Zápory

  • Málo informací o testování třetími stranami
  • Požadujete minimální vklad 250 dolarů
  • Žádná mobilní aplikace

NAVŠTIVTE QUANTUM flash

Jak funguje Quantum Flash

Quantum Flash na svém webu uvádí, že byl uveden na trh, aby investorům zjednodušil a zefektivnil obchodování s kryptoměnami. Software používá několik pokročilých algoritmů, pomocí kterých se pohybuje na nestabilním krypto trhu a hledá potenciálně ziskové obchodní příležitosti. Podle tvrzení webu jsou data shromažďována od 4 milionů obchodníků, 53 burz a fondů.

Quantum Flash poskytuje svým uživatelům základní a technické strategie, včetně relevantních finančních zpráv. Software skenuje tyto volatilní trhy na základě obchodních parametrů definovaných investorem a hledá nejlepší obchodní příležitosti. Tímto způsobem je schopen identifikovat ty kryptoměny, které jsou k dispozici za zvýhodněnou cenu, a podle toho delegovat prostředky uživatele.

Software poskytuje svým uživatelům pokročilé analytické nástroje, které umožňují investorům efektivní způsob, jak činit chytrá a informovaná rozhodnutí o tom, kterou kryptoměnu koupit a prodat v kteroukoli chvíli. Tvrdí, že jeho signály mají 95 % přesnost, což znamená, že téměř všichni obchodníci vydělají peníze. Této úrovně výkonu je téměř nemožné dosáhnout, i když analyzuje data z mnoha zdrojů. Proto jsme vůči tomuto tvrzení trochu skeptičtí.

Jak jsme zmínili, každý uživatel musí definovat svou vlastní obchodní strategii, než bude moci začít. Pokud si to uživatel přeje, může dát trading botovi volnou ruku, aby obchodoval zcela jeho jménem. Software může obchodovat nezávisle implementací základních procesů od analýzy signálů až po řízení rizik a realizaci objednávek.

K softwaru Quantum Flash lze získat přístup provedením vkladu, který pak robot použije jako obchodní kapitál k otevření pozic. Software funguje 24/7 a prohledává trh a hledá nejproduktivnější cenové pohyby. Prostředky lze vybrat kdykoli a dorazí do 24 hodin.

Klíčové funkce Quantum Flash

Existuje spousta automatizovaných obchodních platforem, které pomáhají investorům obchodovat na trhu s kryptoměnami. V této části naší recenze probereme hlavní funkce, díky kterým je Quantum Flash volbou, kterou je třeba zvážit.

95% úspěšnost

Web deklaruje úspěšnost robota 95 %, což, pokud je to pravda, by z něj dělalo neuvěřitelně ziskovou obchodní platformu. Nejsou však k dispozici žádná data, která by toto tvrzení podpořila, což nechává potenciální investory v nejistotě ohledně skutečného výkonu platformy.

Bez konkrétních informací na podporu svých tvrzení je pro potenciální investory obtížné věřit slibům platformy o vysokých výnosech.

Bez skrytých poplatků

Web uvádí, že za používání této platformy se neplatí vůbec žádné poplatky. Uživatelé nemusí platit poplatky za účet ani žádné měsíční poplatky za předplatné. Během průzkumu v rámci této recenze nebyly nalezeny žádné skryté poplatky.

Demo účet

Quantum Flash nabízí svým uživatelům demo účet, který umožňuje například novým uživatelům vyzkoušet různé funkce platformy a zjistit, jak funguje bez rizika ztráty peněz. Demo režim poskytuje vynikající příležitost zjistit, jaké druhy obchodů tento trading bot dokáže a jak by určité typy strategií ovlivnily zisky nebo ztráty. Umožňuje vám také změnit některé parametry obchodní platformy v bezpečném prostředí.

Rychlé převody

Vývojáři tvrdí, že když investoři zažádají o převod svých prostředků prostřednictvím Quantum Flash, nemusejí čekat dny, než obdrží své peníze, ale mají je na svém bankovním účtu do 24 hodin. Bohužel se nám toto tvrzení nepodařilo ověřit.

Quantum Flash poplatky

Platformu pro obchodování s kryptoměnami Quantum Flash lze použít, jakmile byla do obchodování investována minimální částka 250 USD. S registrací, otevřením a používáním softwaru nejsou spojeny žádné skryté poplatky. Účtuje si však 1 % provizi z každého ziskového obchodu.

Poplatek za obchodování Není
Poplatek za účet Není
Provize ze zisku 1 %
Poplatek za manipulaci s prostředky Není

NAVŠTIVTE QUANTUM flash

Podporované platební metody

Quantum Flash nabízí širokou škálu možností vkladů a výběrů. Zákazníci mohou financovat svůj účet prostřednictvím bankovního převodu, kreditní karty, Skrill, Neteller a dalších elektronických peněženek. Výběry jsou obvykle zpracovány do 24 hodin a zákazníci si mohou své zisky vybrat stejným způsobem jako své vklady.

Zákaznická podpora

Platforma Quantum Flash zahrnuje efektivní integraci zákaznických služeb, která zpracovává stížnosti investorů 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Investoři mohou navštívit webovou stránku a kliknutím na „Contact us“ získat přístup k zákaznické podpoře. Quantum Flash je poté přesměruje na stránku, která investorům nabízí podporu a poradenství prostřednictvím e-mailu.

Recenze od zákazníků platformy však tvrdí, že poskytuje malou nebo žádnou pomoc, dokud není vytvořen účet.

Na jakých zařízeních mohu používat Quantum flash

Quantum Flash je flexibilní software, který lze použít na jakémkoli zařízení s přístupem k webovému prohlížeči. Tento obchodní robot je kompatibilní s Chrome, Safari, Internet Explorer a mnoha dalšími prohlížeči. Je kompatibilní s následujícími zařízeními: smartphony, notebooky a počítače (iOS a Android). Quantum Flash v současné době nenabízí aplikaci pro Android nebo iOS.

Je Quantum Flash legitimní platforma?

Investoři se mohou ptát: “Je Quantum Flash podvod?” Během průzkumu v rámci naší recenze Quantum Flash jsme však nenašli dostatek informací, které by potvrdily legitimitu platformy.

Výkon algoritmu ani historickou míru návratnosti jsme nemohli potvrdit. Se všemi druhy přehnaných slibů zisku by se mělo vždy zacházet s velkou nedůvěrou, protože použití robota nikdy nezaručuje zisk.

Nemohli jsme najít recenzi na TrustPilot ani na Redditu, ale to může být způsobeno skutečností, že tato platfroma pro automatizované obchodování je relativně nová. Vzhledem k tomu, že kryptoměny jsou vysoce volatilní, kapitál investorů je vždy ohrožen.

Quantum Flash uvádí, že spolupracuje pouze s ověřenými a regulovanými brokery s licencí CySEC, což dopomáhá k pocitu většího bezpečí. Na první pohled poskytuje svým uživatelům platnou a seriózní službu. Pro obchodníky je také k dispozici bezplatný demo účet. To poskytuje uživatelům skvělý způsob, jak sami otestovat algoritmus a jeho funkce. Při použití demo účtu jsou vaše prostředky zcela v bezpečí.

Alternativy ke Quantum Flash

Quantum Flash není jediná platforma pro automatizované obchodování na trhu, mezi další populární obchodní roboty patří například Quantum AI, Immediate Connect nebo Bitcode Prime.

Použití platformy Quantum Flash

Chcete-li začít s Quantum Flash, musíte si nejprve vytvořit účet. V této části vás krok za krokem provedeme všemi úkony, které musíte udělat, abyste mohli začít obchodovat s tímto softwarem

1. Vytvořte si účet

Aby investoři mohli začít, musí navštívit webovou stránku Quantum Flash a vyplnit registrační formulář se svými základními informacemi. Tento proces je jednoduchý a obchodníci musí poskytnout jméno, telefonní číslo a e-mail.

quantum AI

2. Proveďte první vklad

Nyní je čas vložit peníze na svůj účet prostřednictvím jedné z platebních metod, které Quantum Flash nabízí. Vyberte si způsob platby a vložte alespoň 250 USD, abyste získali přístup k platformě.

3. Demo režim

Po provedení vkladu získáte nejprve přístup k demo účtu. Zde se můžete seznámit s platformou a zjistit, co se stane, když necháte robota automaticky obchodovat za vás. Zde také budete jako první řešit parametry, které si můžete sami nastavit, aby se bot při automatickém investování řídil vašimi požadavky.

4. Začněte obchodovat

Nyní, když chápete, jak tento trading bot funguje, můžete začít se skutečným účtem a nechat robota pracovat za vás. Stačí dát softwaru pokyny o velikosti každé investice a riziku, které bot smí podstoupit.

NAVŠTIVTE QUANTUM flash

Závěr

Tato recenze Quantum Flash poskytla komplexní přehled tohoto krypto robota: co to je, jak to funguje a zda je to spolehlivý obchodní software. Kromě toho jsme poskytli uživatelskou příručku, se kterou můžete začít zkoušet tohoto obchodního robota prostřednictvím bezplatného demo účtu. Veškeré živé obchodování funguje automaticky podle investiční strategie definované uživatelem v softwaru. Systém Quantum Flash je uživatelsky velmi přívětivý.

Quantum Flash využívá proprietární algoritmy a umělou inteligenci k vylepšení obchodního systému. Tato technologie umožňuje uživatelům sledovat všechny události v reálném čase. Podle webu je software chráněn silnou šifrovací technologií. Doporučujeme používat platformu obezřetně a začít pouze s minimálním vkladem.

Často kladené otázky

Co je Quantum Flash?

Je Quantum Flash legitimní trading bot?

Jak začít s Quantum Flash?

Jaký je minimální vklad?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus až 30 000 USD po registraci a vkladu

PhemexRecenze

Zdarma bonus až do výše 2500 USD po registraci a vkladu

CoinbaseRecenze

10$ zdarma při vkladu 100$

SimpleCoinRecenze

Populární česká směnárna

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.