Monday, April 15, 2024

BitiCodes iPlex recenze 2024 – legitimní trading bot?

BitiCodes iPlex tvrdí, že nabízí svou obchodní platformu těm, kteří chtějí vstoupit do prostoru digitálních aktiv. Web uvádí, že trading bot obchoduje Bitcoiny, Ethereum, Dash a další populární altcoiny. V této recenzi analyzujeme dostupné funkce, platební metody, dostupné tokeny a výhody a nevýhody BitiCodes iPlex. 

Podle tvrzení je tento software bezpečný a nemusíte se o nic starat. Může vám pomoci vydělat dobré peníze za mnohem kratší dobu. Pokračujte ve čtení, abyste zjistili, zda je BitiCodes iPlex legitimní nebo podvodná obchodní platforma.

BitiCodes iPlex – souhrn

Před investováním do jakékoli obchodní platformy je nezbytné analyzovat základní funkce, jako jsou podporované kryptoměny, rychlost výběru, minimální vklady a další. Níže uvedená tabulka poskytuje některé klíčové informace o BitiCodes iPlex.

Typ platformy Automatizované obchodování s kryptoměnami s více aktivy
Podporované kryptoměny BTC, BCH, ETH, LTC, další
Doba výběru Do 24 hodin
Minimální vklad 250 dolarů

Navštivte Biticodes iPlex

Co je BitiCodes iPlex?

Web BitiCodes iPlex uvádí, že uživatelé mohou využít tuto obchodní platformu a začít investovat do více kryptoměnových aktiv. S korekcí špičkových digitálních aktiv od konce roku 2021 může mnoho investorů v roce 2023 usilovat o nákup kryptoměn za nižší cenu.

I když neexistuje žádná záruka zisku při obchodování s kryptoměnami, platforma tvrdí, že podporuje jejich obchodování poté, co si uživatelé vytvoří bezplatný účet. Poté musí každý člen provést minimální vklad 250 USD, než bude moci údajně začít obchodovat s BitiCodes iPlex .

Podle webu mohou investoři obchodovat s více tokeny, včetně Bitcoinů (BTC), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Dash (DASH) a Cardano (ADA). BitiCodes iPlex také tvrdí, že nabízí demo obchodní služby a zákaznickou podporu. I když se s touto platformou pojí zvěsti o mnoha celebritách a vlivných jednotlivcích, o zakladatelích je známo jen málo.

Další recenze BitiCodes iPlex a ohlasy zákazníků nabízejí malý přehled o této obchodní platformě. Proto všem čtenářům doporučujeme, aby si před nákupem nebo investicí řádně prošli webovou stránku platformy a přečetli si všechny podmínky.

Klady a zápory Biticodes iPlex

Po prostudování tvrzení této obchodní platformy jsme popsali několik výhod a nevýhod jejího používání.

Klady

  • Automatizovaná obchodní platforma pro BTC a oblíbené altcoiny
  • Vysoký winrate, více než lidští obchodníci
  • Okamžité výběry peněz prostřednictvím kryptoměn

Zápory

  • Málo informací o testování třetími stranami
  • Požadujete minimální vklad 250 dolarů

Navštivte Biticodes iPlex

Jak funguje Biticodes iPlex

Obchodní platforma BitiCodes iPlex tvrdí, že nabízí investorům možnost obchodovat s více kryptoměnami bez placení jakékoli provize. Chcete-li začít obchodovat s tímto nástrojem, musíte si vytvořit účet zadáním svého jména a příjmení, e-mailu a mobilního čísla.

BitiCodes iPlex však nedává přístup k obchodnímu panelu okamžitě. Členové musí provést minimální vklad 250 USD, po kterém nabízí plný přístup k obchodní platformě. Webová stránka obchodního robota neposkytuje žádné podrobnosti o dostupných obchodních funkcích nebo podporovaných nástrojích.

Web uvádí, že investoři mají přístup k některým z největších kryptoměn z hlediska tržní kapitalizace, včetně Bitcoinu a Etherea. Další populární digitální aktiva, jako je DASH a Binance Coin, jsou také uvedena na webových stránkách platformy.

Software je navržen tak, aby byl uživatelsky přívětivý a snadno použitelný. Trading bot poskytuje přístup ke své vlastní obchodní platformě prostřednictvím PC, mobilních a dalších kompatibilních zařízení. Kromě toho tvrdí poskytuje všem členům přístup k MetaTrader 4 (MT4). Jedná se o populární webovou obchodní platformu s více než 14 miliony uživatelů.

Funguje efektivně a s jeho používáním nebudete mít žádné potíže. Jakmile jej začnete používat, dokonce získáte demo video, které si můžete prohlédnout a naučit se jej ovládat. Poté uvidíte, jak efektivně software funguje a pomáhá vám vydělávat dobré peníze. 

Klíčové vlastnosti BitiCodes iPlex

Abychom čtenářům pomohli dozvědět se trochu více o BitiCodes iPlex, v níže uvedené části hovoříme trochu více o funkcích, ke kterým lze údajně na této platformě přistupovat. 

Rychlé obchodování

Podle mnoha recenzí platforma funguje spíše na skalpingu než obchodování s vyšším časovým rámcem. Vývojáři tvrdí, že software využívá kolísání cen v nižších časových rámcích k vytváření zisků a automaticky nastavuje příkaz stop loss a take profit okamžitě, když provede obchod.

Poskytuje přístup k dalším obchodním platformám 

Podle webové stránky mají investoři přístup k populárním webovým obchodním platformám, jako jsou MT4 a Web Trader. Platforma MT4 umožňuje začít obchodovat s více aktivy, jako jsou kryptoměny a akcie. MT4 také členům nabízí obchodní nástroje, upozornění na cenu, grafy a indikátory.

Web Trader je další obchodní platforma, která umožňuje nakupovat a prodávat aktiva. 

Demo účet

Demo účet nabízí uživatelům možnost obchodovat s aktivy, aniž by riskovali skutečné finanční prostředky. Demo účty jsou obvykle předem nabité virtuálními prostředky, které lze alokovat při provádění nových obchodů. Demo účet kopíruje standardní obchodní účet a členové jej využívají k procvičování strategií a seznámení se s funkcemi platformy.

Snadné použití

Jednou z největších výhod této aplikace je to, že je extrémně uživatelsky přívětivá. I když nemáte žádné předchozí zkušenosti s online obchodováním, měli byste být schopni rychle se zorientovat díky jednoduchému a intuitivnímu designu platformy.

Poplatky za BitiCodes iPlex

V mnoha recenzích bylo uvedeno, že si tato obchodní platforma od uživatelů platformy neúčtuje žádné další poplatky za obchodování. S nástrojem lze zjevně začít obchodovat s kryptoměnami bez placení provize z obchodů nebo jakýchkoli poplatků za vklad nebo výběr. 

Poplatek za otevření účtu Žádný
Poplatky za vklad/výběr Žádný
Komise Nic, pouze vlastní obchodní poplatky burzy nebo brokera

Je BitiCodes iPlex podvod?

Abychom zjistili, zda jde o legitimní platformu, zkontrolovali jsme její webovou stránku, dostupné funkce a další recenze. Pozitivní ohlasy na webových stránkách, které se vám zobrazí po zaplacení minimálního vkladu, však nelze nijak ověřit.

Verdikt z jiných recenzí je stejný, BitiCodes iPlex poskytly velmi málo dat na podporu některých svých prohlášení. Proto čtenářům doporučujeme aby sami prozkoumali platformu a investovali až poté, co budou znát všechna rizika a potenciální nevýhody.

Z webové stránky BitiCodes Iplex jsme zjistili, že investoři musí zaplatit 250 USD jako minimální vklad, než vstoupí na obchodní panel. Investujte nejdříve minimální částku a otestujete trading bota. Také rozdělte svůj kapitál mezi různé populární roboty pro obchodování s kryptoměnami pro bezpečnost, nikoli jen do jednoho.

BitiCodes iPlex minimální vklad

Ihned po vytvoření nového účtu jsou uživatelé požádáni, aby provedli minimální vklad 250 USD. Platforma tvrdí, že podporuje různé možnosti plateb, včetně kreditních karet a elektronických peněženek.

Zákaznická podpora BitiCodes

Po prozkoumání BitiCodes iPlex na Trustpilot jsme viděli smíšené recenze od klientů, kteří tvrdili, že jsou uživateli platformy. Tyto recenze si můžete nezávisle projít, abyste lépe platformě porozuměli.

Pokud jde o zákaznickou podporu, zjistili jsme, že BitiCodes tvrdí, že nabízí online zákaznickou podporu, která pomáhá všem členům prostřednictvím live chatu a e-mailu.

Jak používat BitiCodes iPlex

Zajímá vás investování do kryptoměn pomocí BitiCodes iPlex? Před vložením jakýchkoli prostředků se ujistěte, že jste řádně prošli všemi podmínkami platformy. Jakmile si budete jisti svým rozhodnutím, můžete začít obchodovat podle následujících kroků.

Krok 1: Zaregistrujte se

Jak je uvedeno výše, BitiCodes iPlex umožňuje uživatelům vytvořit účet během několika minut. Jediné, co musíte udělat, je zamířit na web BitiCodes a zadat své celé jméno, e-mail a mobilní číslo. Potvrďte vytvoření účtu kliknutím na „Register Now“.

biticodes iPlex

Krok 2: Vložte prostředky

BitiCodes iPlex všem uživatelům umožní přístup ke svému dashboardu poté, co vloží alespoň 250 USD. Vklad lze provést různými způsoby platby, jako je debetní/kreditní karta nebo podporovaná elektronická peněženka.

Krok 3: Demo účet

Před provedením většího vkladu využijte demo verzi trading bota a otestujte všechna tvrzení platformy.

Krok 4: Začněte obchodovat

Po provedení vkladu můžete začít využívat obchodní nástroje a funkce platformy. I když nemůžeme potvrdit funkce, ke kterým máte přístup, webová stránka zmiňuje, že obchodníci mohou nakupovat a prodávat více tokenů, jako jsou BTC, XRP a další.

Navštivte Biticodes iPlex

Závěr

Naše recenze BitiCodes iPlex se zaměřila na prozkoumání legitimity této kryptoměnové obchodní platformy. Web však nedává uživatelům hloubkový přehled o dostupných funkcích a obchodních nástrojích. 

Omezený počet recenzí klientů a zákazníků ztěžují správné posouzení obchodní platformy. Vzhledem k tomu, že obchodování s digitálními aktivy může být vysoce rizikovou investicí, je důležité, aby všichni čtenáři před obchodováním řádně trading bota prozkoumali.

Nejčastější dotazy

Co je BitiCodes iPlex?

Je BitiCodes iPlex legitimní trading bot?

Jak začít s BitiCodes iPlex?

Jak provést vklad a výběr?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus až 30 000 USD po registraci a vkladu

PhemexRecenze

Zdarma bonus až do výše 2500 USD po registraci a vkladu

CoinbaseRecenze

10$ zdarma při vkladu 100$

SimpleCoinRecenze

Populární česká směnárna

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.