Sunday, June 23, 2024

Bitsoft360 recenze 2024 – podvod nebo legální platforma?

bitsoft360Vzhledem k tomu, že kryptoměny jsou kromě funkčního využití obzvláště vhodné pro obchodování, přibývá lidí, kteří chtějí kryptoměny obchodovat prostřednictvím CFD. Tento proces však vyžaduje určité znalosti, a proto existují aplikace jako Bitsoft360, jejichž cílem je usnadnit obchodní proces.

Bitsoft360 je algoritmický trading bot. Dodržuje ale platforma to, co slibuje, a dá se s ní skutečně vydělat? Na tyto a další otázky odpovídáme v následující recenzi.

Bitsoft360 – základní informace

Níže uvedená tabulka uvádí některé ze základních informací o platformě podle tvrzení BitSoft360.

Typ platformy Obchodování s kryptoměnami
Podporované kryptoměny Bitcoin, Ethereum, Cardano a hlavní kryptoměny
Doba výběru Okamžitě
Minimální vklad 250 dolarů

Navštivte bitsoft360

Co je Bitsoft360? 

BitSoft360 je inovativní obchodní platforma vytvořená pro obchodníky, kteří chtějí zefektivnit své obchody pomocí špičkových nástrojů. Platforma je navržena tak, aby vám pomohla obchodovat kryptoměny automaticky, takže nemusíte zadávat objednávky ručně.

Trading bot za vás najde ziskové transakce a zlepší vaše šance na výraznější zisky. Program využívá pokročilé algoritmy, aby vám poskytl nejlepší možný obchodní zážitek. Díky intuitivnímu rozhraní se každý může rychle naučit používat platformu a začít vydělávat peníze.

Strojové učení a umělou inteligenci používá většina moderních programů. Pokročilá a inovativní řešení Bitsoft360 jsou postavena na stejné technologii, čímž generují obrovské zisky jak pro začátečníky, tak pro velké investory. S tímto špičkovým softwarem můžete posunout své podnikání na další úroveň!

bitsoft360

Zainteresovaní čtenáři mohou přistupovat k BitSoft360 z PC, mobilního telefonu nebo jakéhokoli jiného podporovaného zařízení a vytvořit si bezplatný účet během několika minut. Každý uživatel je povinen provést minimální vklad ve výši 250 dolarů, než může začít obchodovat.

Klady a zápory Bitsoft360

Po analýze některých tvrzení této platformy uvádíme několik výhod a nevýhod. 

Klady

 • Generuje obchodní signály
 • Funguje 24/7 bez prostojů
 • Rychlé a bezplatné výběry
 • Obchodujte s Bitcoiny a dalšími oblíbenými altcoiny
 • Dobrá zkušenost se zákaznickou podporou
 • Uživatelsky přívětivé rozhraní

Zápory

 • Je vyžadován minimální vklad 250 USD
 • Zdá se, že bot je neregulovaný
 • Zatím neexistuje žádná aplikace Bitsoft 360
 • Není k dispozici v některých zemích

Navštivte bitsoft360

Jak Bitsoft360 funguje?

Aplikace využívá nejmodernější technologii a software pro automatické obchodování, aby prohledala trh a uzavřela obchody, které vyhovují preferovaným parametrům každého investora a podle toho otevírají pozice.

Algoritmus je navržen tak, aby detekoval pohyb trhu, automaticky zadával obchody za nejlepší možnou cenu a uzavíral obchod na optimální úrovni zisku. Integrovaný matematický algoritmus a software aplikace také využívají kopírování a stop loss, aby zabránily obchodníkům ve ztrátě velkých částek peněz.

Bitsoft360 je automatizovaný systém, který může obchodníkům pomoci využít příležitosti, i když aktivně nesledují trh. Pomocí UI a dalších funkcí technické analýzy může Bitsoft360 odstranit emocionální aspekt obchodování a pomoci obchodníkům rozhodovat se na základě výpočtů a základů.

Platforma tvrdí, že poskytuje obchodování prostřednictvím MetaTrader 4 (MT4) – známé obchodní platformy. Platforma MT4 umožňuje uživatelům obchodovat s přístupem k cenovým datům, technickým ukazatelům a dalším obchodním nástrojům v reálném čase.

Bitsoft360 – klíčové vlastnosti

V této části naší recenze si shrneme některé z nejdůležitějších funkcí platformy. Náš tým nebyl schopen ověřit všechny funkce deklarované na webu aplikace. Proto doporučujeme provést vlastní průzkum.

Příznivé výsledky

Pokud chce být automatizovaná obchodní platforma populární, musí jejím uživatelům poskytovat výsledky. Bitsoft360 deklaruje úspěšnost přesahující 90%. Zdá se to jako extrémně vysoké procento ziskových obchodů, proto upozorňujeme, že může jít spíše o marketingovou strategii než udržitelnou návratnost investic.

Všechny automatizované nástroje pro obchodování s kryptoměnami zahrnují určitou míru rizika a vyžadují určitou kalibraci ze strany uživatele.

Nabízí demo účet

Obchodní platforma BitSoft360 také tvrdí, že poskytuje demo obchodní účet, který mohou používat všichni členové. Demo účet umožňuje uživatelům obchodovat s aktivy pomocí virtuálních fondů. Demo účet obvykle odráží aktuální tržní podmínky standardního účtu.

To znamená, že máte přístup ke všem obchodním nástrojům standardní platformy, abyste mohli otestovat budoucí strategie. Demo účet je jedním ze způsobů, jak mohou obchodníci analyzovat potenciál konkrétní platformy bez ztráty finančních prostředků. Tento trading bot neposkytuje žádné informace o dostupných funkcích na svém demo účtu.

Velký výběr aktiv

BitSoft360 tvrdí, že nabízí obchodní platformu, která uživatelům umožňuje nakupovat a prodávat kryptoměny. Po vytvoření účtu musí členové před vstupem na platformu provést vklad. Minimální výše je 250 dolarů.

Poté web uvádí, že investoři mohou začít obchodovat s více tokeny, včetně BTC, ETH, ADA, BCH, XRP a mnoha dalších.

Bezpečnost

Investice do legitimního projektu je zásadní pro minimalizaci rizika a zvýšení šancí na zisk. Bitsoft360 tvrdí, že podstupuje přísné každodenní bezpečnostní kontroly, aby zajistili, že vaše peníze jsou vždy v bezpečí. Dodržuje přísné normy na ochranu spotřebitelů. Spolupracuje s regulovanými brokery, což je zásadní pro minimalizaci rizika.

Ke snížení nebo eliminaci potenciálních ztrát se investoři mohou rozhodnout, že zvolí konzervativnější svou strategií a investují pouze částku, o kterou jsou ochotni přijít – což může být minimální částka potřebná k otevření účtu.

Různé platební metody

Obchodníci upřednostňují několik platebních možností pro financování svých účtů. Podle tvrzení BitSoft360 jsou zde některé z podporovaných platebních metod, které mohou členové použít: 

 • Kreditní/debetní karty
 • Elektronické peněženky
 • Bankovní převody

Inovativní přístup

Platforma kombinuje matematické algoritmy se špičkovým softwarem podporovaným UI, což umožňuje prohledat trh pro potenciální úspěšné obchody rekordní rychlostí. Kromě skenování trhu 24/7 automatizovaná obchodní aplikace také umísťuje stop lossy a zahrnuje copy trading.

Bitsoft360 poplatky

BitSoft360 tvrdí, že investoři nejsou povinni platit žádné poplatky za obchodování při používání platformy. Níže uvedená tabulka poskytuje další informace o struktuře poplatků platformy.

Poplatek za otevření účtu Žádný
Poplatky za vklad/výběr Žádné
Komise Nic jiného než vlastní obchodní poplatky burzy

Je Bitsoft360 podvod?

Investoři musí provést svůj průzkum před investováním do jakékoli platformy, včetně Bitsoft360. Náš kontrolní tým se zabýval pouze tvrzeními a informacemi z online recenzí a doporučení. I když je to dobrý začátek, investoři se musí sami ujistit, zda se pro ně hodí.

Bitsoft360 může být pro některé lidi dobrou investicí, ale každý provést náležitou péči, aby zajistil, že jeho peníze budou v bezpečí. Web nenabízí podrobnou analýzu dostupných funkcí nebo obchodních nástrojů, které budou uživatelé moci využít.

Pokud platforma splní jejich kritéria, investoři mají mnoho dalších možností. Je však důležité vědět, že obchodování samozřejmě zahrnuje také rizika. I když zatím neexistují žádné důkazy o podvodu Bitsoft 360, měli byste obchodovat pouze s kapitálem, s jehož ztrátou se v případě neúspěchu dokážete vyrovnat.

Bitsoft360 Minimální vklad

Jak bylo uvedeno výše, BitSoft360 od všech uživatelů vyžaduje minimální vklad 250 dolarů. Investoři mohou provést tento vklad s využitím několika platebních možností, včetně Visa, Mastercard a GPay.

Zákaznická podpora

Zjistili jsme, že BitSoft360 tvrdí, že nabízí podporu všem členům platformy prostřednictvím svého oddělení zákaznických služeb. Zdá se, že toto konkrétní oddělení lze kontaktovat prostřednictvím e-mailu a služeb živého chatu 24/7. Nemohli jsme toto tvrzení ověřit, protože jeho zákaznický servis je vyhrazen pouze pro registrované uživatele.

Jak používat Bitsoft360

Abyste mohli využívat všechny funkce Bitsoft 360, musíte si nejprve vytvořit účet. Zde je rychlý návod.

Krok 1: Otevřete si účet

Chcete-li otevřít účet! Navštivte web Bitsoft360 a začněte vyplněním formuláře. Můžete také použít oranžové tlačítko níže.

bitsoft360

Formulář bude zahrnovat vaše jméno, e-mail a telefonní číslo. Budete také muset ověřit svůj účet prostřednictvím potvrzovacího e-mailu.

Krok 2: Vložte prostředky na účet

Pokud jste investor, který chce začít s naší platformou, budete muset převést minimálně 250 USD bankovním převodem nebo kreditní kartou. Jakmile to uděláte, můžete začít používat platformu v plném rozsahu. Váš správce účtu vám může pomoci začít a odpovědět na jakékoli otázky. 

Krok 3: Začněte obchodovat

Algoritmus Bitsoft360 umožňuje investorům nastavit osobní parametry pro skenování trhu. Algoritmus otevře obchody podle požadovaných parametrů, pokud mají aktivovaný automatický režim.

Navštivte bitsoft360

Slova závěrem

Co můžeme říci o tomto automatizovaném obchodním softwaru? Platforma je navržena tak, aby rychle a bez zpoždění poskytovala své služby. Bitsoft360 může být perfektním nástrojem pro ty, kteří nemají zkušenosti s obchodováním s kryptoměnami a chtějí si to vyzkoušet. Platforma je uživatelsky přívětivá a navržená tak, aby pomohla novým uživatelům snadno začít.

Stránka se snadno používá a obsahuje různé vzdělávací zdroje a informační materiály. Robot neustále rozšiřuje svou uživatelskou základnu a snaží se svým uživatelům poskytovat ty nejlepší zkušenosti. Vzhledem k tomu, že o zakladatelích projektu není mnoho známo, je obtížné potvrdit jakékoli z tvrzení této obchodní platformy. Proto doporučujeme, aby si čtenáři udělali čas na nezávislou recenzi.

Navštivte bitsoft360

Nejčastější dotazy

Co je Bitsoft360?

Je tato platforma legitimní trading bot?

Jak začít s Bitsoft360?

Jak Bitsoft360 bezpečný?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.