Friday, June 21, 2024

Nejlepší DeFi Kryptoměny s budoucností v roce 2024

Decentralizované finance nahánějí finančním institucím mráz po zádech. Toto rychle se rozrůstající odvětví by totiž mohlo značně poškodit byznys modely těchto společností. Půjčky zajištěné kryptoměnami, staking či yield farming. To a spoustu dalších produktů nabízí oblast DeFi. Je DeFi budoucností? To se dozvíme teprve časem, ale pokud máte zájem o vlastnění digitálních aktiv z této oblasti, jste na správném místě.

Nejlepší DeFi kryptoměny, které v dlouhodobém horizontu uspějí, lze asi s jistotou těžko předvídat. Nicméně je možné, že už mezi námi jsou, proto níže představíme nejlepší DeFi kryptoměny současnosti s potenciálním budoucím růstem.

Nejlepší DeFi kryptoměny ke koupi v roce 2024

Tady je rychlý přehled těch nejlepších DeFi kryptoměn s budoucností v roce 2024. Chcete začít kupovat DeFi kryptoměny? Zbývá už pouze jediný klik.

 1. Love Hate Inu (LHINU) – Nejlepší Vote-to-Earn DeFi kryptoměna s potenciálem
 2. Meta Masters Guild (MEMAG) – nová DeFi kryptoměna pro mobilní hraní
 3. Fight Out (FGHT) – nejlepší kryptoměna konceptu Move-to-Earn
 4. C+Charge(CCHG) – zelená DeFi kryptoměna k podpoře elektromobility
 5. RobotEra (TARO) – nová DeFi kryptoměna, která chce dobít svět Metaverse
 6. Calvaria (RIA) – zábavná P2E karetní fantasy hra
 7. Dash 2 Trade (D2T) – celkově nejlepší DeFi kryptoměna s nákupními signály pro předprodej
 8. IMPT – (IMPT) nejlepší nová kryptoměna s jedinečným uhlíkovým kompenzačním programem
 9. LuckyBlock (LBLOCK)- vsaďte na globální loterijní systém budoucnosti a odneste si jako investor balík peněz
 10. Tamadoge (TAMA) – ambiciózní DeFi meme mince s deflačním charakterem
 11. Battle Infinity (IBAT) – promyšlená P2E platforma s vlastní DeFi burzou
 12. DeFi Coin (DEFC) – velmi zajímavá investiční možnost v rámci nových DeFi kryptoměn

koupit defi kryptoměny

Co jsou DeFi kryptoměny?

Kryptoměny fungují na bázi blockchain technologie, přičemž ta v oblasti DeFi hraje velkou roli. Funguje jako distribuovaná a zabezpečená databáze neboli účetní kniha. Ke zpracování transakcí a provozu blockchainu se používají aplikace zvané dApps. Graf zobrazený níže znázorňuje celkovou hodnotu v dolarech uzamčenou v příslušných smart kontraktech jednotlivých blockchainů.

Nejlepší DeFi kryptoměny s budoucností v roce 2022
DeFi TVL dle blockchainu

Z grafu můžeme vidět, že největší část v DeFi zabírá blockchain ethereum a ačkoli i řada projektů v našem seznamu nejlepších DeFi kryptoměn na blockchainu etherea běží, šanci zazářit mají v budoucnu i ostatními blockchainy.

1. Love Hate Inu (LHINU) – Nejlepší Vote-to-Earn DeFi kryptoměna s potenciálem

Love Hate Inu je nejnovější Vote-to-Earn kryptoměna, která láká většinu investorů. Love Hate Inu je nová platforma, která odměňuje své uživatele pokaždé, když stakují a hlasují v anketách a průzkumech. 

Cílem projektu je vytvořit platformu poskytující spravedlivý, transparentní a bezpečný proces hlasování. Proto vyzužívá technologii blockchain, která zajišťuje, že každý hlas bude započítán a ověřen. To vylučuje možnost podvodů a manipulace.

Screenshot 2023 03 08 at 7.26.21 900x489 1 1

Aby uživatelé mohli hlasovat o Love Hate Inu, musí stakovat žetony LHINU. Jejich hlasovací síla je určena množstvím LHINU, které stakují, a na jak dlouho. Jak jsem zmínili výše, všechny hlasy jsou zaznamenávány do blockchainu, takže výsledky ankety na Love Hate Inu jsou neměnné a trvalé.

Tento systém odměn nabízí Love Hate Inu příležitosti, jak získat příjmy prostřednictvím partnerství. Platforma by se mohla stát hlavním nástrojem pro hlasování u nových projektů metaverse nebo by ji mohly používat velké značky k hodnocení nových produktů. Jakékoli příjmy, které Love Hate Inu vydělá, chce tým použít ke zpětnému nákupu tokenů LHINU, což může potenciálně zvýšit cenu mince.

2 4

Love Hate Inu se podle mnoha odborníků stane další velkou věcí ve světě meme coinů i mimo něj. Má silný případ použití, kdy se majitelé mincí mohou zúčastnit hlasování, vyjádřit své názory a získat hodnotné odměny. Love Hate Inu je první kryptoměnový projekt, který vytvořil systém průzkumů založený na blockchainu, který umožní celému projektu stát se součástí mnohamilionového průzkumného průmyslu, který exponenciálně roste. 

navštivte LOVE HATE INU

2. Meta Masters Guild (MEMAG) – nová DeFi kryptoměna pro mobilní hraní

S platformou Meta Masters Guild přichází průlom v konceptu kryptogamingu za účelem vydělávání peněz. Hraní má být totiž zábava – ne plnění monotónních úkolů za účelem vydělávání peněz. Koncept P2E (hrej, abys vydělal) tak chce posunout k P&E (hrej a vydělávej).

Meta Masters Guild Logo

Pokud si hráči odnesou z hraní skvělý zážitek, budou se chtít vracet – a to jde především. Vývojáři se snaží propojit decentralizovaný svět blockchainu s herním světem způsobem, kdy se jedinými majiteli herních předmětů stávají sami hráči. Jako odměnu za hraní hráči získávají interní off-chain měnu Gems a platforma jim dává naprostou svobodu, jak se svou výhrou naložit.

Gemy mohou směnit za tokeny $MEMAG, které pohánějí celý ekosystém, nebo za ně nakoupit herní NFT, případně je směnit za jinou kryptoměnu. Tokeny $MEMAG se nacházejí ve třetí fázi předprodeje a zájem o ně je takový, že se druhá fáze vyprodala 6 dní před plánovaným uzavřením.

Platforma umožní i nákup prémiových hratelných NFT přímo z Meta Masters obchodu, které bude možné držet v peněžence a po jejím připojení k webu zakoupená NFT dále využívat ve hře. Meta Masters Guild zatím uvedl 3 herní tituly, se kterými plánuje k platformě přitáhnout co nejvíce hráčů, do budoucna se ale jistě můžeme těšit na pěknou řádku dalších zábavných her.

metakart nejlepsi defi kryptomeny

Platforma se chce zaměřovat především na hraní pro mobilní zařízení. Jde totiž o koncepci, která hromadně přitahuje příležitostné hráče, a navíc počáteční náklady nemíří k milionovým částkám, proto cílem není měřit síly s herními platformami standardu AAA. Naopak – Meta Masters Guild dává příležitost nezávislým herním vývojářským studiím, která chce přilákat do svého ekosystému.

Přístupem P&E spouští přináší Meta Masters Guild nejenom nový pohled na hráčské odměny, ale také způsob, jak vést celý herní ekosystém k větší udržitelnosti.

KOUPIT MEMAG

3. Fight Out (FGHT)– nejlepší DeFi kryptoměna konceptu Move-to-Earn

Fight Out je platforma a aplikace pro gamifikaci světa sportu a fitness. Doslova propojuje svět pohybu takový, jaký doposud známe, s prostředím Webu 3. 0. Proč neudělat něco pro své zdraví a kondici, pořádně si zacvičit a přitom se setkávat s podobně naladěnými členy komunity v metaverzu Fight Out a ještě za své výkony získávat odměnu? Tak funguje ve Fight Out koncept Move-to-Earn (M2E).

FIGHTOUT 1

Zatímco téměř všechny jiné M2E aplikace pouze měří počet kroků a na základě toho své uživatele odměňují, Fight Out měří aktivitu během takového tréninku, na kterém uživateli opravdu záleží – a to prostřednictvím chytrých telefonů či hodinek, případně senzorů instalovaných ve vlastním řetězci Fight Out tělocvičen, které se plánují ve velkých městech po celém světě.

Do platformy Fight Out se lze registrovat pomocí e-mailu a předplatné v aplikaci lze zakoupit prostřednictvím nativního tokenu $FGHT. V aplikaci vás potom čeká řada skvělých tréninkových videí demonstrovaných profesionálními trenéry nebo personalizované tréninkové programy nastavené na individuální požadavky jednotlivců.

Za cvičení, plnění tréninkových výzev a konzumaci obsahu aplikace jsou uživatelé odměňováni interní měnou REPS, kterou lze využít k nákupům v obchodě aplikace Fight Out, ke konzultacím s trenéry nebo pro přístup do Fight Out tělocvičen.

V metaversu uživatelé samozřejmě nebudou sami, ale bude je zde zastupovat plně personalizovatelný NFT avatar, unikátně spojený s uživatelem, do kterého se promítají veškeré tréninkové výkony. S tím, jak cvičíte, tedy sílí a fyzicky se zlepšuje i váš avatar.

1 22

K nákupu dalších extra REPS lze využít také token $FGHT – který se aktuálně nachází v předprodeji za 1 $FGHT = 0.0333 USDT. Koupit lze přímo na webu projektu kreditní kartou za fiat měny pomocí partnera Transak nebo přímo za krypto EHT nebo USDT.

Odhadovaná hodnota fitness průmyslu je 96 miliard dolarů a vizionářský pohled Fight Out na M2E koncept do něj vnáší novou perspektivu, která má potenciál vysokých budoucích zisků.

navštívit předprodej Fight Out

4. C+Charge (CCHG)– zelená DeFi kryptoměna k podpoře elektromobility

C+Charge je projekt, který se zaměřuje na udržitelnost a ekologii tím, že chce masivně podpořit elektromobilitu za použití technologie blockchainu a decentralizovaného financování. Principem je vytvoření sítě nabíjecích stanic, kde bude možné za dobití elektromobilů platit utility tokenem CCHG. Každého řidiče, který takto za dobití zaplatí, systém odmění tokenizovanými uhlíkovými kredity – tedy emisními povolenkami, ve formě Goodness Native tokenu (GNT). Tato pobídka je podporována partnerstvím C+Charge s Flowcarbon.

2 1

Za obchodováním s emisními povolenkami stojí obrovský byznys, ve kterém se otáčí miliony dolarů. Doposud k tomuto odvětví měly přístup pouze velké korporace, a na zodpovědné řidiče s ekologickým smýšlením se tak nedostávalo. Ale to se právě C+Charge pokouší změnit tím, že řidičům skrze svou nabíjecí síť vstup do tohoto sektoru umožňuje.

Jednotná nabíjecí síť, kde budou řidiči jako platební prostředek používat CCHG tokeny, navíc nabízí řešení na nedostatečně sjednocené platební metody napříč dobíjecími sítěmi.

Systém platby je jednoduchý – na platformě C+Charge si uživatelé stáhnou aplikaci C+Charge, ve které je každému přidělena individuální kryptopeněženka. Kromě plateb bude aplikace spravovat všechny koncové aktivity spojené s procesem účtování.

Mezi další funkce aplikace C+Charge patří:

 • Aktivace geolokace nabíjecích stanic – řidič je následně naveden k partnerskému nabíjecímu bodu C+Charge
 • Technická diagnostika nabíjecích stanic
 • Informace o délce čekací doby u konkrétní stanice v reálném čase
 • Bezproblémová platba za možnosti integrace více platforem
 • Sledovač emisních povolenek
 • Vytvoření NFT ze všech uhlíkových kreditů, které byly získány nabíjením a držením tokenů

Token CCHG se aktuálně nachází v předprodeji a první uvedení na CEX burzy je naplánováno na konec března. Pokud vás tedy zaujal projekt, který reflektuje reálné globální environmentální problémy a nabízí na ně inteligentní řešení, C+Charge by určitě neměl uniknout vaší pozornosti.

Koupit token CCHG

5. RobotEra – (TARO) nová DeFi kryptoměna, která chce dobít svět Metaverse

RobotEra je promyšlená metaverse hra, s poutavým příběhem a integrací NFT a prvků prostředí webu 3. 0. V RobotEra budou hráči vytvářet vlastní svět, stavět budovy, získávat pozemky nebo vytvářet NFT. To vše v daleké galaxii Alfa, kde bude cílem jejich herního úsilí obnova planety Taro, zdevastované přírodní katastrofou.

Vytváření nového světa na planetě Taro hráčům nenabízí jenom zajímavou hru, ale také možnost vydělávat řadou různých způsobů – stakingem tokenů, kultivací posvátných stromů nebo prodejem NFT. Celá herní platforma je založena na decentralizovaném organizačním systému, což znamená, že neexistuje žádné oficiální centrální vedení. Vše je založeno na komunitě, která se okolo RobotEra vytvoří. Decentralizované vedení potom hráčům umožňuje, aby si sami rozhodovali o vlastní herní strategii a využití tokenů.

RobotEra nejlepsi DeFi kryptomeny

 

Z názvu je patrné, že v RobotEra se z hráčů stávají roboti, kteří tvoří vlastní světadíly. Na budování ale hráči nemusí být sami, hra poskytuje možnost sestavit si vlastního robotického společníka s řadou atributů a dovedností – jako je těžba nerostů, sbírání surovin apod. Každý z pomocníků je potom jedinečným NFT, které lze prodat, a během hry tak zvyšovat příjem.

Celý ekosystém RobotEra běží na utility tokenu TARO používaném jak hráči, tak vývojáři. Jde o token standardu ERC-20 – je tedy postavený na blockchainu etherea a napříč celou hrou se využívá jako základ veškerých transakcí a interakcí. TARO lze bezpečně nakoupit za ETH nebo USDT v předprodeji RobotEra – postačí k tomu peněženka TrustWallet nebo MetaMask.

Celý projekt byl auditován a ověřen skrze KYC společnosti CoinSniper a na webu RobotEra jsou zveřejněny i LinkedIn profily majitelů projektu.

Cílem RobotEra je poskytnout hráčům výkonnou multidimenzionální metaverzní platformu, která integruje zábavu, tvorbu, správu, průzkum a interakci. V RobotEra nepůjde pouze o rozmanitý multivesmír, ale nabídne i druhý svět, který těží z kryptoměn a digitálních aktiv. Na roadmapu projektu i na detailní popis příběhu planety Taro se můžete podívat ve whitepaperu projektu.

Zúčastnit se předprodeje RobotEra

6. Calvaria (RIA) – zábavná P2E karetní fantasy hra

Calvaria: Duels of Eternity je karetním fantasy soubojem, který vás opravdu vtáhne do děje. Nejenomže se u hry budete luxusně bavit, ale umožní vám zapojení vlastní strategie, vydělávání tokenů a NFT během turnajů, plné vlastnictví herních zdrojů a decentralizovaný systém organizace.

 preview picture Calvaria

Kromě integrace mechaniky play-to-earn hra nabízí také mechanismus free-to-earn, což znamená, že si zdarma mohou zahrát i ti, kteří zatím nevlastní tokeny RIA. Calvaria navíc k zahájení hry nevyžaduje připojení kryptopeněženky. K dokonalému zážitku ze hry potom přispívají 3D postavy, které splňují standardy AAA herního designu.

RIA tokeny vyvolaly už během předprodeje velký zájem investorů a řada odborníků už tomuto projektu predikovala obrovský ziskový potenciál. Kvalitou zpracování i pohlcujícím herním zážitkem Calvaria šlape na paty konkurentům jako Splinterlands a Gods Unchained.

Během 5 fází projekt vybral přes 3 miliony USDT a čeká ho zalistování na první CEX burzy – obchodování s coinem RIA zahájí exkluzivní nabídka na burze BKex a spuštění alfa verze hry Duels of Eternity je naplánováno na druhé čtvrtletí roku 2023.

Ti, kteří nestihli předprodej, mohou stále využít dodatečný giveaway – Calvaria rozdělí mezi tři hráče štědrou odměnu 100 tisíc dolarů. Informace a podmínky naleznete na oficiálním webu projektu, nicméně v den slosování o hlavní cenu je potřeba držet ve svém portfoliu tokeny RIA v hodnotě 100 USD, pokud se chcete této skvělé nabídky zúčastnit.

CALVARIA Roadmap

Do budoucna Calvaria nabízí řadu možností, jak s RIA tokeny vydělávat – mimo obchodovatelných sběratelských NFT např. i spuštění e-Sportovních událostí či pasivní odměny získané ze stakování coinů. Calvaria: Duels of Eternity je tak chytrou investiční volbou pro investory, jejichž prioritou je držení diverzifikovaného aktiva a v našem seznamu DeFi nejlepších kryptoměn má bezesporu své místo.

ZÚČASTNIT SE RIA 100K GIVEAWAY

7. Dash 2 Trade (D2T) – celkově nejlepší DeFi kryptoměna s nákupními signály pro předprodeje

D2T logoDash 2 Trade je analytický panel, na který řada kryptoinvestorů dlouho čekala. Jde o platformu all in one – která uživatelům nabídne nepřeberné množství nástrojů, metrik a funkcí, díky kterým budou moct provádět skutečně inteligentní a hloubkovou kryptoanalýzu.

Principem vzniku platformy je zprostředkovat uživatelům informace z trhu, které bývají často dostupné pouze profesionálům, aby i retailoví a méně zkušení investoři mohli činit informovaná rozhodnutí.

Dash 2 Trade nabízí opravdu široké množství funkcí – od pokročilých signálů, metrik společenského sentimentu na trhu přes upozornění na nové předprodeje a určování jejich skóre až po zpětné testování.

previewPicture

Analýza společenského sentimentu patří mezi jednu z klíčových metrik platformy a dokáže monitorovat např. zda a jak moc se diskutuje na sociálních sítích o daném coinu. To investorům umožňuje získat přehled o daných trendech a identifikovat vzorce, ze kterých lze usuzovat na případnou volatilitu dané mince.

Alerty ohledně nových listingů a předprodejů jsou potom v platformě přehledně klasifikovány pomocí Dash Score, které jednotlivé předprodeje hodnotí – investoři tedy mají dokonalý přehled o nových kryptoprojektech. Nástroje pro zpětné testování zase umožňují tvorbu a vyzkoušení strategií – můžete si tedy předem otestovat, jak by vaše strategie fungovala v praxi.

Platformu pohání nativní token D2T, který běží na standardu etherea. V nedávno ukončené předprodeji se velmi rychle vyprodal a od poloviny ledna je zalistován na prvních burzách CEX burzách Gate.io, LBank, BitMart a na decentralizované Uniswap.

Používání Dash 2 Trade je potom založené na dvou typech předplatného, které se platí prostřednictvím D2T tokenu. Za 400 D2T jde o startovací úroveň a přístup k plným funkcím platformy stojí 1000 D2T měsíčně.

Úplně základní náhled do platformy je však bezplatný, takže představu si bude moci udělat i uživatel, který žádné tokeny D2T nevlastní. Nicméně přístup k technickým indikátorů i k velké většině funkcí bude v bezplatné verzi značně omezen.

NAVŠTÍVIT DASH 2 TRADE

8. IMPT (IMPT)– Nejlepší nová kryptoměna s jedinečným uhlíkovým kompenzačním programem

Projekt IMPT je další ze zelených kryptoměnových projektů, které reflektují aktuální globální problémy a nabízejí originální řešení, jak redukovat skleníkové plyny skrze každodenní aktivitu, jakou je nakupování. IMPT chce motivovat pozitivní změnu a umožnit získávání emisních povolenek i běžným uživatelům.

IMPT Defi kryptomena

Navíc jde to další z projektů typu DAO – tedy decentralizovaná autonomní organizace, kde zakladatelé projektu umožňují uživatelům, aby se do určité podíleli na rozhodnutích ohledně dalšího rozvoje  platformy a celého ekosystému – budou mít možnost rozhodovat o dodavatelích, vybírat projekty, které se stanou součástí platformy IMPT apod. Aktivní zapojení uživatelů a legitimita rozhodování potom vede ke kolaborativnímu procesu řízení.

A jak tedy celý princip ekologičtějšího nakupování s platformou IMPT funguje? Po registraci do IMPT platformy nakoupíte IMPT nativní token, který běží na blockchainu etherea. IMPT token je v současnosti zalistován na řadě kryptoburz – Lbank, Gate.io, Uniswap nebo Bitmart. Tokeny lze následně směnit za uhlíkové kredity – neboli emisní povolenky, které uživatelé obdrží formou NFT – což zajišťuje jejich transparentnost a dohledatelnost.

Se svými emisními povolenkami potom můžete obchodovat na tržišti IMPT a můžete je zde i spálit – čímž redukujete svou uhlíkovou stopu. Pokaždé, když svou tokenizovanou emisní povolenku spálíte, získáváte sběratelské NFT – které lze následně prodat nebo držet jako investici.

IMPT nákupní tržiště bude opravdu unikátní a podle whitepaperu se spuštění jeho beta verze plánuje v prvním čtvrtletí 2023. Můžete zde nakupovat produkty od stovek partnerských značek šetrných k životnímu prostředí. Z každého nákupu je potom alokována nákupní marže v hodnotě IMPT tokenů na uživatelský účet zákazníka. Tokeny lze dále směnit za emisní povolenky, a tak snížit svou uhlíkovou stopu – to vše při běžném nakupování.

Do budoucna se plánuje k nákupu produktů od partnerských brandů možnost využití online widgets nebo tradiční aplikace.

KOUPIT IMPT

9. Lucky Block (LBLOCK)– populární kryptoměnový projekt nabízející decentralizovaný ruletní systém

Lucky Block je projekt, který jako jeden z mála neběží na blockchainu etherea, ale na Binance Smart Chainu. Jedná se o on-line herní platformu a casino, které je ve světě kryptoloterie opravdovým unikátem. Jedinečnost mu propůjčuje právě technologie blockchainu. Pro hraní se používá decentralizovaný token LBLOCK a technologické charakteristiky blockchainu zase zajišťují totální transparentnost transakcí. Každý z hráčů, který se do Lucky Block platformy zaregistruje, tak má rovné podmínky pro hraní.Nejlepší DeFi kryptoměny s budoucností v roce 2022

Lucky Block velmi dbá na to, aby měli všichni uživatelé spravedlivou šanci na výhru, a protože je každé slosování smart contractem, do kterého lze nahlížet, výskyt jakéhokoli nekalého jednání je tak prakticky vyloučen. Při vývoji kladli tvůrci důraz na neomezenost z hlediska lokálnosti a vycházeli z přesvědčení, že loterie by neměla být vázána geograficky na lokální systémy. Hry v Lucky Block jsou tak globalizovány a hráči nemají prakticky žádná omezení plynoucí z toho, kde na planetě se zrovna nacházejí.

Lucky Block je jistotou, že kdokoli do této kryptoměnové loterie vstoupí, si skutečně zahraje. Hráči mají k dispozici téměř 3000 her, ale i automaty, živá casina a sázkovou kancelář, kde lze vsázet na zápasy z 35 sportovních odvětví. Nadšené kryptohráče navíc určitě potěší 15 % cashback na vklad při registraci jako uvítací bonus. Ten se vztahuje výhradně na čisté ztráty během prvních 7 dní po registraci.

Lucky Block DeFi kryptomeny

Rozsáhlost a herní možnosti Lucky Blocku dávají opravdu skvělé možnosti k tržní kapitalizaci a v současnosti jde o nejlepší DeFi kryptoloterii. Tento úspěch potom Lucky Block korunoval vznikem jedinečné NFT kolekce, jejíž název zní Rollers Club. Zakoupení NFT z této kolekce potom držitele opravňuje ke vstupu do slosování o skutečně luxusní ceny – ať už jde o Lamborghini, 1 milion v bitcoinech nebo luxusní nemovitost. Všechny hodnotné ceny si můžete prohlédnout zde.

Na zakoupená NFT se váže jedinečná struktura odměn Lucky Block – dokud je tedy uživatelé drží v peněžence, dostávají za ně odměnu, kterou ve velké většině případů pohání LBLOCK. Po vyprodání tokenů z kolekce začne velké slosování, kde si držitelé NFT tedy mohou přijít na skutečně nevídané odměny.

Token LBLOCK token je v zalistován na Gate, MEXC a LBank a na decentralizované Uniswap.

KOUPIT LUCKY BLOCK

10. Tamadoge (TAMA) – ambiciózní DeFi meme mince s deflačním charakterem

TAMADOGE logoTamadoge vás přenese do světa Tamaverza, ve kterém budete moci mintovat, chovat své NFT mazlíčky a nakonec s nimi i bojovat v metaverzu. Zvířecí bojovníci mají podobu pejska, kterého můžete vychovávat už od štěněcího věku a vycvičit ho až k účasti v bitvách o odměny.

Tamadoge je určitě projektem, který chce určovat budoucnost herního sektoru play-to-earn, takže počítá s možností zavedení hraní v rozšířené realitě (AR). Do budoucna tak s NFT mazlíčky budou moct hráči soutěžit s dalšími uživateli v prostředí Tamaverza. Tamadoge takto neformuje pouze celý ekosystém doge meme, ale reflektuje budoucí směřování celého sektoru P2E.

Celý ekosystém je založen na nativním tokenu TAMA, který běží na ERC 20 standardu. Loni tento token u investorů vyvolal velký hype a aktuálně už je zalistován na řadě top kryptoburz. TAMA hráči mohou používat v arkádových hrách, získávat jej jako odměnu během hraní a nakupovat za něj vylepšení pro své mazlíčky ve speciálním Tamadoge pet obchodu.

Do oběhu bylo uvolněno celkově 2 miliardy TAMA. Co však stojí za zmínku, je deflační charakter tohoto tokenu – 5 % každé transakce za nové NFT nebo jakékoli upgrady je spáleno. Tímto mechanismem je tedy zaručena stálá poptávka po tokenu, zatímco jeho množství v oběhu se bude průběžně snižovat, což může cenu této nové DeFi kryptoměny vystřelit strmě vzhůru.

Na financování projektu bude z celkového množství tokenů uvolněno 30 %, dalších 50 % bylo prodáno ve veřejné předprodeji a zbylých 20 % je vyhrazeno pro zalistování na CEX a DEX burzách.

Nedávno Tamadoge oznámil spuštění betaverze své první z plánovaných her na platformě – Super Doge. Podle prvních informací tento počin aspiruje na to, aby se stal hitem mezi krypto hráči. Oznámení mělo také okamžitý vliv na hodnotu tokenu TAMA, protože jeho cena téměř ihned poskočila o 25 % vzhůru.

Tamadoge Superdoge

Super Doge však nebude jediným novým dobrodružstvím, kam můžete v tamaverzu svého mazlíčka poslat – v brzké době Tamadoge plánuje spuštění dalších 4 her, takže se s touto herní multiužitkovou platformou bude rozhodně na co těšit.

TAMADOGE nove hry

KOUPIT TAMA

11. Battle Infinity (IBAT) – promyšlená P2E platforma s vlastní DeFi burzou

Battle Infinity je další z platforem zaměřených na sektor P2E, na který se vyplatí v rámci nejlepší DeFi kryproměny zaměřit pozornost. Integrací hraní v metaverzu s blockchainem se Battle Infinity snaží změnit směr tradičního herního světa. Zcela decentralizovaný herní zážitek umožňuje hráčům vlastnictví herních položek z ekosystému a umožňuje absolutní transparentnost – hraní je tedy bezpečné a platforma odolná vůči jakékoli manipulaci.

Všechny hry jsou integrovány do herního metaverza, který má podobu IBAT arény, která však neslouží pouze k soupeření. Je v ní integrované NFT tržiště, takže uživatelé mohou mintovat a prodávat vlastní umělecká díla či nakupovat různé předměty pro své bojové avatary. Je možný i nákup virtuálních pozemků, které uživatelům mohou posloužit pro instalaci reklamních billboardů během hry.

IBAT premiere league

Ekosystém Battle Infinity umožňuje integraci do 6 různých typů platforem, přičemž jednou z nejmarkantnějších je IBAT Premier League. Jde o první platformu poháněnou blockchainem, která uživatelům nabízí herní zážitek z prostředí fantasy sportovní ligy s prvky NFT. Po zakoupení speciálního NFT povolení uživatel získává rozpočet a buduje vlastní virtuální tým, složený ze skutečných hráčů, kteří jsou oceňováni podle svých sportovních výkonů.

Pro přístup k funkcím ekosystému Battle Infinity, je nutné zajištění tokenu IBAT. Ten lze získat i při hraní her v platformě nebo ho využívat k pořizování různých herních aktiv – postavy, pozemky či zbraně.

V rámci ekosystému Battle Infinity se dokonce plánuje založení vlastní DeFi burzy (IBAT Battle Swap). Jejím principem je usnadněníbezproblémové výměny tokenů. Uživatelé takto budou moci nakupovat tokeny IBAT a převádět své výherní odměny na jinou měnu. Aktuálně se burza nachází v testovací fázi a pro začátek bude na Battle Swap uvedeno 5 tokenů – IBAT, BNB, BUSD, USDT & CAKE.

Ibat battle swap

Vývojáři mysleli i na plynulé, rychlé a intuitivní fungování celé platformy, proto bude Battle Swap integrována s tržištěm, herním obchodem a arénou.

KOUPIT IBAT

12. DeFi Coin (DEFC) – velmi zajímavá investiční možnost v rámci nových DeFi kryptoměn

Výčet 11 nejzajímavějších nových DeFi kryptoměn uzavírá další projekt, který pohání Binance Smart Chain. DeFi Coin je tedy tokenem standardu BEP 20. Protokol DeFi Coin je komunitou řízený token, který pohání ekosystém rychlých konverzí, výnosového hospodaření, sázek, směn a dalších služeb.

Vlastnictví DeFi Coinu je investicí do ekosystému DeFi Swap – což je směnárna, jejíž ambicí je stát se globální platformou pro decentralizované investiční produkty. Na DeFi Swap je možné obchodovat napřímo s ostatními účastníky, regulace centrální autoritou není nutná.

Defi coin logo

Do základního smart kontraktu tým DeFi Coin začlenil nejmodernější schéma zdanění. Jednoduše řečeno to znamená, že všechny transakce uskutečněné v síti DeFi Coin jsou zpoplatněny 10% daní. Díky tomuto pravidlu se snižuje volatilita této nové kryptoměny, protože 10% daňová sazba odrazuje investory od obchodování na denní bázi, které často stojí za divokými cenovými výkyvy. Uživatelům se proto doporučuje, aby své DeFi tokeny drželi dlouhodobě.

Snad nejdůležitější je ale to, že 5 % z této částky je připisováno držitelům DeFi Coinu, takže ti takto vlastně získávají dividendové platby ve výši 5 % – polovinu z provize dané transakce. Zbývajících 5 % se využívá k poskytování likvidity decentralizovaným směnárenským službám.

V dlouhodobém výhledu je další důležitou výhodou nákupu a držení DeFi Coinu mechanika spalování coinu. V principu to znamená, že tým bude množství DeFi Coinu systematicky snižovat, což bude mít pozitivní účinek na zvyšování ceny, protože poměr poptávky a nabídky bude postupně převažovat směrem k poptávce. Coiny však nebudou páleny mechanicky, tým bude sledovat trh a na základě jeho chování udržovat hodnotu coinu tak, aby spalování fungovalo s maximálním efektem ve prospěch komunity.

KOUPIT DEFC

Závěr

Výše zmíněné DeFi kryptoměny jsou vhodnou volbou, pokud věříte ve svět decentralizovaných financí skrze DeFi kryptoměny a toužíte vlastnit nějakou expozici v této oblasti. Ať už se jedná o loterijní systém, projekty zaměřené na udržitelnost a environmentální otázky nebo různé typy kryptogamingu.

Co jsou DeFi kryptoměny?

K čemu jsou DeFi kryptoměny?

Jaké jsou nejlepší DeFi kryptoměny v roce 2023?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.