Tuesday, April 23, 2024

X Bitcoin AI recenze 2024 – jedná se o legitimní projekt?

Díky špičkové technologii a poskytování široké škály vynikajících funkcí svým uživatelům není těžké pochopit, proč X Bitcoin AI získává určitou popularitu v krypto komunitě. Tento nový obchodní nástroj umožňuje investorům vytěžit maximum ze svých investic, platforma deklaruje 96% úspěšnost svých obchodování. Ale jsou tato tvrzení platná?

S řadou podvodů a méně než pravých a zabezpečených webových stránek je však vždy důležité, abyste si udělali průzkum, než vložíte své peníze do hry. S ohledem na to jsme tu, abychom vám poskytli lepší představu o tom, o čem X Bitcoin AI je a zda se jedná o legitimní aplikaci, která stojí za váš čas a investici.

X Bitcoin AI – souhrn

Než se blíže podíváme na tuto recenzi xBitcoin AI, pojďme se dozvědět něco o dostupných funkcích, minimálním vkladu a dalších věcí.

Podporované kryptoměny BTC, BCH, ETH, LTC, BTG, ZEC, DASH, ETC, ADA, MIOTA, EOS, NEO, BNB, XRP
Údajná míra úspěšnosti 85 %
Poplatky za obchodování Žádné
Minimální vklad 250 USD
Mobilní aplikace Ne
Trvání výběru prostředků 24 hodin

NAVŠTIVTE X bitcoin AI

Co je X Bitcoin AI?

X Bitcoin AI je platforma pro obchodování s kryptoměnami, která má za cíl pomáhat obchodníkům po celém světě přesně rozpoznat potenciální cenové pohyby při obchodování s nejlepšími kryptoměnami. Na kryptoměnovém trhu jsou vysoké úrovně volatility nepřetržité. Vzhledem k tomu, že zkušení obchodníci se snaží udržet svá portfolia vyvážená, X Bitcoin AI se rozhodla vyvinout jinou obchodní strategii.

Platforma X Bitcoin AI tvrdí, že její obchodní software, který dokáže automaticky skenovat trhy s kryptoměnami a analyzovat nejlepší potenciálně ziskové obchody. S takovým nástrojem nemusí noví a začínající obchodníci trávit mnoho času a úsilí seznamováním se s trhy.

Platforma zlepšuje úspěšnost obchodníka. Ta může při používání softwaru dosahovat až 88 %. Po provedení minimálního vkladu si uživatelé mohou přizpůsobit svá nastavení a začít používat software pro automatické obchodování. Jednou z klíčových funkcí x Bitcoin AI je pákové obchodování. To umožňuje zvýšit hodnotu jejich pozice, aniž by museli vkládat další prostředky.

Platforma nabízí intuitivní uživatelské rozhraní a zajišťuje bezpečnost uživatelů bezpečnostními standardy SSL. Dodržuje standardy AML (Anti-Money Laundering) a vyžaduje, aby každý nový zákazník před připojením vyplnil formulář KYC (Know Your Customer). X Bitcoin AI nabízí uživatelům demo účet s virtuálními prostředky na samostatné platformě, která odráží aktuální tržní podmínky.

x bitcoin ai

Podle platformy může nástroj skenovat trhy rychlostí, která je o 0,01 sekundy rychlejší než jakýkoli jiný obchodní algoritmus. Může tak přijímat signály, otevírat nové pozice a těžit z cenových pohybů. X Bitcoin AI navázal partnerství s některými z předních brokerů regulovaných CySEC (Kyperská komise pro cenné papíry a burzy) a BaFin (Federální úřad pro finanční dohled).

Při dalším výzkumu jsme však nebyli schopni najít žádné důkazy, které by mohly potvrdit jakékoli z tvrzení, které xBitcoin AI učinil. Každý investor by si proto měl před investováním svých peněz do jakékoli obchodní platformy nebo digitálního aktiva provést vlastní analýzu.

X Bitcoin AI klady a zápory

Jako každá platforma má i X Bitcoin AI své stinné stránky a také výhody. Níže jsme sestavili krátký seznam kladů a záporů, abychom zdůraznili některé z hlavních funkcí aplikace.

Klady

  • Uživatelsky přívětivé rozhraní
  • Automatická realizace obchodu
  • Demo účet
  • Zákaznická podpora 24/7
  • Protokoly pro šifrování dat SSL a TLS
  • Okamžité výběry

Zápory

  • Ověčení vyžaduje telefonát
  • Žádná mobilní aplikace

NAVŠTIVTE X bitcoin AI

Jak X Bitcoin AI funguje?

Primární funkcí obchodního bota je monitorovat trh a informovat uživatele, kdykoli objeví dobrý obchod. Díky X Bitcoin AI je tento proces jednodušší a pohodlnější, protože automaticky vyhledává na trhu všechny nabídky, které splňují vaše zadané parametry. Automatizovaný software analyzuje data pozoruhodnou rychlostí a identifikuje slibné pozice pro otevření nebo uzavření obchodů na trhu.

Pokud si přejete kdykoli změnit svůj přístup k trhu, můžete velmi snadno změnit svoji strategii a pokračovat v obchodování. Aplikace má neuvěřitelně sofistikovaný software, ale jednoduché rozhraní, které je dostatečně snadné pro nové obchodníky, aby mu porozuměli a mohli se v něm orientovat. Celkově je tento trading bot solidní volbou, pokud hledáte spolehlivý a bezpečný software pro identifikaci nejlepších tržních nabídek pro vás.

Software lze nastavit ručně nebo automaticky v závislosti na zájmech uživatele. V některých případech mohou uživatelé jednoduše požádat software, aby provedl práci a na oplátku posílal obchodní signály. Tyto signály mohou být použity, jak a kdy uživatel chce.

Na druhou stranu mohou uživatelé nastavit software na automatický režim – což softwaru dává úplnou kontrolu nad nákupem a prodejem nových kryptoměnTo může být přínosem pro obchodníky, kteří mají k dispozici méně času – protože software denně zahajuje nové obchody. Podle webu xBitcoin AI spolupracuje s brokery CFD. To znamená, že investoři mohou spekulovat na cenu kryptoměn a otevřít dlouhou nebo krátkou pozici.

X Bitcoin AI – hlavní funkce

V této části naší recenze si shrneme klíčové funkce, které odlišují X Bitcoin AI od dalších podobných platforem.

Demo účet

Ti, kteří chtějí nástroj otestovat, než použijí k obchodování své peníze, rádi uslyší, že to mohou udělat. S demo účtem budete moci provádět fiktivní investice pomocí virtuálních peněz. To může být perfektní pro každého, kdo chce vidět, čeho jsou algoritmy schopné, pohrávat si s různými obchodními strategiemi nebo jen vidět, jak to všechno funguje. To může jen pomoci zlepšit vaše šance na úspěch při obchodování.

Vzdělávací materiály

Na X Bitcoin AI mohou uživatelé používat také různé vzdělávací materiály. Některé recenze uvádí, že platforma nabízí knihovnu blogů, videí na YouTube a podcastů. Všechna tato témata jsou obecně z oblasti kryptoměn, technologie blockchain a investičních průvodců. Mezi další vzdělávací materiály, které vám web nabídne, patří online semináře, školicí manuály, elektronické knihy a workshopy.

Pokud budete potřebovat nějaké informace navíc, lze také požádat o radu od finančních expertů na platformě. To ovšem může vést k dodatečnému poplatku.

Ochrana investorů

Zajímá vás bezpečnost vašich peněz a dat? Nebojte se, protože X Bitcoin AI si udělal čas, aby svým uživatelům poskytl jedny z nejlepších nabízených zabezpečení. Ještě lepší je, že platforma je také v souladu se všemi nezbytnými úřady, takže budete moci odpočívat s vědomím, že budete v bezpečí, když budete používat tuto stránku pro všechny své obchodní potřeby.

Extrémně precizní obchodování

Platforma má funkci news trading, která přesně určuje trendy na trhu v reálném čase. Robot dokáže přesně předpovídat budoucí ceny kryptoměn, údajně analyzuje více než miliardu webových stránek za minutu. Nejlepší na tom je, že aplikace dokáže také odhalit falešné příspěvky od těch legitimních a sestavit pro vás pouze důvěryhodné a slibné nabídky.

Chart trading

X Bitcoin AI má speciální nástroj „chart trading“, který studuje předchozí cenové grafy a zjišťuje jakékoli vzory, které se v budoucnu pravděpodobně znovu objeví. Tento automatizovaný systém obchodní analýzy je vysoce účinný a dokáže naskenovat až 10 000 grafů za 60 sekund. Tato forma obchodování je výrazně rychlejší a efektivnější než běžné systémy MT4 a umožňuje obchodníkům zůstat informováni o neustále se měnících tržních datech.

Jednoduché vklady a výběry

Další dobře zhodnocenou funkcí aplikace jsou její zjednodušené možnosti správy peněz. Zatímco obchodní aplikace mohou tento proces často zbytečně komplikovat, X Bitcoin AI jej udržuje rychlý, snadný a efektivní. Vše, co musíte udělat pro transakci financování nebo výběru, je přejít na řídicí panel a vybrat preferovanou možnost. Software vás pak provede postupem krok za krokem. Zpracování transakce může trvat 48 až 73 hodin, ale to do značné míry závisí na vaší bankovní aplikaci.

Trading panel

Zatímco většina obchodních robotů funguje nejlépe na PC, X Bitcoin AI má flexibilní uživatelské rozhraní, které je kompatibilní s více zařízeními. Uživatelé mohou bez problémů přistupovat k platformě na mobilních zařízeních, počítačích, tabletech a chytrých telefonech. Software lze v podstatě používat na jakémkoli zařízení se stabilním připojením k internetu. To uživatelům usnadňuje držet krok s jejich obchodní výkonností a pokračovat v nakupování a prodeji bez ohledu na to, kde se nacházejí.

x bitcoin ai

Navzdory vyspělým technologiím, které to všechno umožňují, většina jednotlivců zjistí, že platforma je v podstatě otevřená komukoli, dokonce je dostatečně jednoduchý, aby mu porozuměli i začátečníci.

NAVŠTIVTE X bitcoin AI

X Bitcoin AI poplatky

Jak bylo uvedeno výše, X Bitcoin AI tvrdí, že nebude účtovat žádné další uživatelské poplatky. Po provedení minimální platby je software přístupný zdarma. Navíc údajně nebude od uživatelů účtovat žádné poplatky za údržbu nebo obchodování.

Poplatky za účet Žádný
provize  Žádný
Poplatky za vklad/výběr Žádný

Je xBitcoin AI podvod?

Když hledáte nástroje a platformy pro obchodování s kryptoměnami, které vám mohou pomoci ve vašem úsilí, vždy je nejlepší udělat si vlastní průzkum. Nikdo nechce být okraden o své digitální mince nebo o jeho osobní data – takže opravdu musíte být opatrní. X Bitcoin AI se zdá být důvěryhodný z několika důvodů.

Jedním z pozoruhodných rysů je, že na webu nalezneme živý zdroj zobrazující obchody provedené na platformě, včetně úspěšných i neúspěšných investic, což vám ukazuje přesnou prezentaci toho, co mohou dělat.

I když je těžké ověřit tvrzení o schopnosti vydělat 1 000 USD denně, vysoká úspěšnost a pozitivní recenze pomáhají alespoň ukázat, že používání trading bota bylo pro mnoho uživatelů ziskové. Samozřejmě, každý má jinou zkušenost a ne každý má to štěstí, že může vydělávat v obchodech konzistentně.

I když klíčové funkce, jako je demo obchodování a ochrana proti AML, jsou pozitivní – nemůžeme potvrdit 100% autenticitu této platformy. Existuje jen málo důkazů pro potvrzení všech funkcí, které X Bitcoin AI poskytuje – bez provedení minimálního vkladu a kontroly platformy.

Tým stojící za X Bitcoin AI

Trading bot X Bitcoin AI byl údajně vyvinut zkušenými obchodníky a odborníky, kteří se rozhodli zůstat v anonymitě. Tato skutečnost může být varovnou vlajkou, měli byste tedy postupovat opatrně.

Zákaznická podpora

X Bitcoin AI má tým zákaznické podpory 24/7. Po vytvoření účtu budou uživatelé ihned kontaktováni zástupcem platformy za účelem ověření účtu. Tým zákaznických služeb je dostupný prostřednictvím live chatu, e-mailů a telefonu.

Minimální vklad

Pro potvrzení registrace obchodník vloží minimální částku 250 USD. Je důležité poznamenat, že se nejedná o platbu za aplikaci, ale spíše o potvrzení, že obchodník může platformu začít používat. Tato počáteční částka (která může být vyšší než 250 USD) slouží jako počáteční kapitál pro zahájení obchodování na platformě.

Jak používat X Bitcoin AI

Zajímá vás, co nabízí X Bitcoin AI? Pokud ano, budete rádi, když uslyšíte, že proces registrace a zahájení obchodování nebude příliš obtížný. Zde je několik rychlých a snadných kroků, jak začít.

Krok 1: Vytvořte si účet zdarma

Nejprve se budete muset zaregistrovat k obchodnímu účtu X Bitcoin AI. Existuje několik důvodů, proč to může být skvělé pro investory; od skutečnosti, že se můžete zdarma zaregistrovat, až po jednoduchost procesu. Stačí zadat své jméno, kontaktní údaje a heslo, počkat na ověření zástupcem a měli byste být připraveni. Obvykle to vše trvá několika minut.

x bitcoin ai

Krok 2: Proveďte svůj první vklad

Jakmile bude váš účet vytvořen, můžete do něj vložit nějaké prostředky. Pokud právě začínáte, doporučujeme vám držet se minimální částky 250 USD, dokud se nebudete cítit jistěji. Obvykle zjistíte, že vložení hotovosti nebude příliš obtížné a zpracování transakcí by mělo trvat jen asi 24 hodin, takže nebudete muset příliš dlouho čekat, než budete moci investovat.

Krok 3: Začněte obchodovat

A konečně, s tímto vším budete moci upravit obchodní nastavení tohoto bota svým jedinečným potřebám a užívat si širokou škálu výhod, které nabízí. Jakmile dáte algoritmům své příkazy a pokyny (od limitů stop-loss po obchodování párů), budete se moci posadit, odpočinout si a nechat robota dělat svou práci.

NAVŠTIVTE X bitcoin AI

Závěr

I když vám platforma může usnadnit obchodování, neexistuje nic takového jako neomylný systém. Obchodní roboti jsou navrženi tak, aby zlepšili váš obchodní proces, ale ztráty jsou stále součástí obchodní hry.

Investice vždy s sebou přináší rizika, proto se před uzavřením jakékoli transakce ujistěte, že zvážíte pro a proti. Bot vám může pomoci posunout vaši obchodní hru na další úroveň, pokud budete při svých obchodních rozhodnutích opatrní a chytří.

NAVŠTIVTE X bitcoin AI

Nejčastější dotazy

Co je X Bitcoin AI?

Je X Bitcoin AI legitimní trading bot?

Jak začít s X Bitcoin AI?

Jak provést vklad a výběr?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus až 30 000 USD po registraci a vkladu

PhemexRecenze

Zdarma bonus až do výše 2500 USD po registraci a vkladu

CoinbaseRecenze

10$ zdarma při vkladu 100$

SimpleCoinRecenze

Populární česká směnárna

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.