Thursday, September 21, 2023

Nejlepší ICO kryptoměny, do kterého investovat v roce 2023

Pojem ICO (anglicky initial coin offering) by se dal volně přeložit do češtiny jako prvotní veřejná nabídka. V tomto případě se jedná o prvotní veřejnou nabídku určité kryptoměny, která je v poslední době čím dál více oblíbenější jak mezi drobnými investory, tak i mezi programátory, kterým pomáhá získat finanční prostředky pro nově vznikající projekt.

Jedná se tedy o prvotní veřejný prodej dané kryptoměny za nižší ceny ještě předtím, než bude uvedena na burzy, kde ji bude poté možné obchodovat. V rámci předprodeje jsou investorům nabízeny tokeny/kryptoměny projektu za výrazně nižší cenu, než bude jejich cena při zalistování na burze. Většina předprodejů je rozdělena do několika fází, přičemž v každé další fázi se cena tokenu automaticky zvyšuje.

V tomto článku se podíváme na ty nejzajímavější kryptoměnové ICO pro rok 2023.

Nejlepší kryptoměnové ICO v roce 2023 

 • Wall Street Memes – Aktuální hit mezi novými meme ICO
 • Bitcoin BSCPředprodej zcela nové ICO kryptoměny, která nabídne mechanismus stakingu
 • Evil Pepe Coin – Nový projekt s příslibem, že bude shitcoinem číslo 1
 • BTC20 – ERC-20 token s vysokými odměnami za staking
 • Launchpad XYZ – Revoluční ICO všezahrnující platformy Web3
 • Ecoterra – Předprodej kryptoměn, který upoutá pozornost investorů nejen do kryptoměn
 • Chimpzee – Eco-friendly ICO bojující za zvířata žijící ve volné přírodě
 • yPredict – Netradiční ICO platformy, která k předpovídání cenových pohybů využívá Al
 • Copium – Meme coin s nadsázkou a potenciálem pro finanční zisky
 • Love Hate Inu – Nejlepší Vote-to-Earn meme coin ICO
 • Dash 2 Trade – Platforma poskytující nejen obchodníkům obchodní signály a analýzy
 • Calvaria – Zajímavý ICO v oblasti P2E her odehrávajících se za závojem smrti
 • Tamadoge – Meme a P2E kryptoměna
 • Battle Infinity – Herní platforma s P2E hrami ve světě metaverse
 • Lucky Block – Loterijní NFT platforma s brzkým zalistováním na burze
 • Lixiana – Decentralizované tržiště
 • VisaMetaFi – Krypto platební metoda Peer-to-Peer
 • Chain of Legends – Možnost hrát a vydělávat v P2E hře s digitálním tokenem
 • SubQuery Network – Poskytovatel dat pro Web3
 • Koakuma – NFT hra pro více hráčů
 • Pixel Hub – P2E arkádová hra
 • Fusotao – Ověřovací protokol s decentralizovanou infrastrukturou

KOUPIT wall street memes

Příprava na ICO investici

Než se investoři rozhodnou do jakéhokoliv předprodeje investovat své finanční prostředky, měli by nejdříve si důkladně prozkoumat daný projekt. Toto je totiž nezbytné pro správné rozhodnutí se, zda do daného projektu vstoupit či nikoliv. V tomto článku si blíže představíme hned několik projektů, u kterých právě předprodej probíhá či už před několika dny skončil.

1) Wall Street Memes – Aktuální hit mezi novými meme ICO

Mezi náš horký tip na nejlepší kryptoměnové ICO patří rozhodně Wall Street Memes. Aktuálně je tento projekt doslova hitem na krypto scéně, protože jde o další projekt se slibným potenciálem předvést podobně úspěšnou dynmiku jako jeho předchůdci pepe nebo dogecoin. Již nyní mu některé předpovědi predikují až 100x nárůst. 

center title

Již během několika prvních dnů od spuštění předprodeje dokázal nový meme token $WSM zmobilizovat investory natolik, že do projektu vložili na 900 tisíc dolarů. O projektu se však mluvilo dlouho před spuštěním předprodeje, protože málokterý meme coin disponoval tak širokou komunitní základnou, jako Wall Street Memes. Členové jeho komunity se počítají na milion a kanály sociálních médií jako Instagram nebo Twitter mají na stovky tisíc sledujících.

Není to však jenom silná komunita, která tento meme coin odlišuje od ostatních – Wall Street Memes těží také z renomé jedné z nejprestižnějších značek na finančním trhu, což mu propůjčuje velkou legitimitu. Tým na sebe dokázal upozornit už před dvěma lety, a to svou kolekcí NFT pod názvem Wall St Bulls, kterou dokázal vyprodat za pouhou půl hodinu. Aktuální kolekcí bitcoinových NFT k prodeji je potom Wall St Bulls Ordinals a je dostupná na NFT tržišti Magic Eden. 

WSM tokenomika

Ambiciózní $WSM meme token projde celkem 30 fázemi předprodeje, takže příležitostí, jak se podílet na tomto meme hypu, bude několik. Startovací cena tokenu $WSM začínala na 0,02500000 dolarech. Do oběhu se dostane celkem 2 miliardy tokenů a všechny chce tým věnovat ve prospěch své komunity. 

KOUPIT wall street memes

2) Bitcoin BSC – Předprodej zcela nové ICO kryptoměny, která nabídne mechanismus stakingu

Představte si, že byste si koupili Bitcoin v roce 2011, kdy jeden Bitcoin stál pouhý 1 dolar. Nyní se přesuňte do dnešní doby, kdy jeden Bitcoin stojí více než 25 000 dolarů. Správně, to by byla fantastická investice. Bohužel pro většinu z nás tato loď již odplula. Dobrou zprávou je, že se na obzoru objevila nová alternativa ICO, která by mohla nabídnout druhou šanci.

Jedná se o projekt Bitcoin BSC (BTCBSC). Je to něco jako stroj času, který vám umožní koupit Bitcoin ve vylepšené podobě za méně než dolar za minci. Konkrétně za 0,99 dolaru, aby se co nejvíce přiblížil Bitcoinu v roce 2011.

Bitcoin BSC

Bitcoin BSC se od Bitcoinu liší tím, že je srovnatelný s Bitcoinem, ale má také několik příjemných doplňků, jako jsou odměny za staking (mechanismus stake-to-earn), techniky těžby šetrné k životnímu prostředí a kompatibilita s decentralizovanými aplikacemi (dApps).

Celková nabídka tokenů BTCBSC činí 21 milionů tokenů. Během předprodeje se prodává 6,125 milionu tokenů $BTCBSC za pouhých 0,99 USD za kus. Během předprodeje se vybere více než 6 mil. dolarů.

Po předprodeji bude možné s BTCBSC obchodovat na DEXu BNB Smart Chain, přičemž 2 % nabídky tokenů bude vyčleněno pro udržení nízké likvidity na DEXu. Tímto způsobem je projekt zcela vlastněn komunitou a je decentralizovaný. Pokud byste tedy chtěli vyzkoušet druhou šanci na Bitcoin, nyní máte ideální příležitost. Stačí připojit svou kryptopeněženku a koupit tokeny BTCBSC prostřednictvím ETH, USDT nebo BNB.

Koupit BITCOIN BSC

3) Evil Pepe Coin – Nový projekt s přílibem, že bude shitcoinem číslo 1

Evil Pepe Coin je ďábelská verze Pepe Coinu, který letos vyvolal poprask. Apeluje na temnou stranu v nás, která nás nutí pouštět se do nadměrných investic. EVILPEPE byl vytvořen speciálně pro investory, kteří si užívají dobrodružství při investování do kryptoměn.

Zajímavé je, že tento předprodej prodá 90 % celkové nabídky. Tento design byl zvolen zejména proto, aby projekt vybudoval dynamickou a silnou komunitu, kterou viděl u původního Pepe. V aktuálním předprodeji se tokeny EVILPEPE prodávají za 0,000333 USD. Do předprodeje se můžete zapojit prostřednictvím oficiálních stránek a nakupovat prostřednictvím ETH, BNB, USDT a kreditní kartou.

2

Tento token bude v budoucnu zalistován pouze na decentralizovaných burzách a žádné centralizované burzy se neplánují. 10 % tokenů EVILPEPE bude vloženo do likvidity, která projde rozhodným obdobím po dobu jednoho měsíce.

Plán projektu se skládá celkem ze tří etap. Aktuálně se ve fázi 1 zaměřuje na předprodej a marketing a ve fázi 2 vybuduje síť kolem slavných influencerů v oboru. Fáze 3 si klade za cíl dosáhnout tržní kapitalizace 100 milionů dolarů.

Tento projekt je plný hravých aspektů, ale zároveň dává uživatelům seriózní rady ohledně rizika investování. Tým uznává, že všechny investice do meme coinů s sebou nesou značná rizika, a doporučuje investovat s náležitou péčí.

Koupit evil pepe coin

4) BTC20 – ERC-20 token s vysokými odměnami za staking

BTC20 je nově představený altcoin, který nejen svým názvem, ale i svou specifikací odkazuje na rané fáze vývoje Bitcoinu. Tvůrci této kryptoměny si stanovili velmi ambiciózní úkol: znovu vytvořit podmínky raných dob BTC, a to jak z hlediska ceny, tak i množství dostupných tokenů.

Díky tomu nám jejich coin umožní vrátit se v čase a zavzpomínat na éru, kdy jste si mohli koupit Bitcoin za pouhý 1 dolar. Celkové množství dostupných tokenů BTC20 bude 6,05 milionu.

1 2

Pro milovníky kryptoměn nabízí inovativní coin BTC20 šanci zopakovat si magické dny, kdy byl Bitcoin teprve v plenkách. Můžete si ho koupit za 1 dolar a nabíc zbohatnout stakováním. Tvůrci BTC20 zvolili strategii uvolňování tokenů, která se moc neliší od původních mechanismů Bitcoinu, což umožňuje zmrazení tokenů díky stakingovým smart kontraktům uvolňujícím tokeny po dobu 120 let.

Bitcoin se proslavil schopností těžit nové coiny, které lze zpeněžit. V případě kryptoměny BTC20 fungují odměny podobně, ale bez nutnosti těžit tokeny – stačí stakovat. Díky tomuto inovativnímu řešení mohou držitelé BTC20 vydělávat podobným způsobem. Odměny budou rozděleny stakerům za každy ověřený blok.

Zbývajících 14,95 milionů tokenů a tokeny, které se neprodají během předprodeje budou bezpečně uzamčeny do stakingového smart kontraktu, což uživatelům dává příležitost vydělat značné zisky. Čím více vsadí, tím vyšší budou jejich odměny.

Koupit BTC20

5) Launchpad XYZ – Revoluční ICO všezahrnující platformy Web3

Nový krypto projekt Launchpad XYZ buduje revoluční, všezahrnující web3 platformu, která si dala za cíl udělat prostor Web3 snadněji dostupný pro širokou veřejnost. Tento start-up Web3 si klade za cíl vybudovat humanizovaný, kurátorský portál, který poskytuje snadnější přístup k těm nejlepším projektům v blockchainovém prostoru s možností vlastní správy jakéhokoli aktiva, které uživatel vlastní.

Uživatelé Launchpad XYZ budou tak mít přístup k metaverse a Play-to-Earn Web3 gaming worlds prostřednictvím platformy metaverse knihovny a herního hub Web3. Uživatelé budou dále rovněž moci okamžitě převzít vlastní správu svých krypto aktiv a to pomocí vlastní webové peněženky Launchpad XYZ. V konečném důsledku tak chce Launchpad XYZ usnadnit hromadné přijetí kryptoměn tím, že bude pro značky fungovat jako most mezi Web2 a Web3, čímž jim umožní přístup k síle neměnných smluv a ověřených dat a zároveň je “zabalí” do špičkových zkušeností.

Launchpad I

Tímto způsobem chce projekt pomoci značkám začlenit dalších 10 milionů uživatelů Web3 tím, že jim poskytne nástroje, znalosti a publikum v souladu se současnou infrastrukturou. Navíc držitelé nativního token platformy LPX, kteří vsadí minimálně 10 000 tokenů, mohou získat maximum výhod. Mezi tyto výhody se řadí například slevy na poplatcích, přístup k partnerským slevám, přístup k whitelistům mints NFT, přístup k předprodejům, přístup k beta Play-to-Earn hrám nebo k odznakům prestiže komunity.

KOUPIT LAUNCHPAD XYZ

6) Ecoterra – Předprodej kryptoměn, který upoutá pozornost investorů nejen do kryptoměn

Zatímco na trhu s kryptoměnami existuje řada projektů s nápaditými finančními aplikacemi, projektů věnovaných altruistickým účelům, které by mohly mít pozitivní dopad na svět, je poměrně málo. V poslední době se mezi investory do kryptoměn objevuje rostoucí trend přiklánět se k projektům, které se zaměřují na funkce prospěšné pro společnost.

ecoterra recycle to earn

Ecoterra je nově představená iniciativa v oboru, která funguje na blockchainu a jejímž cílem je motivovat uživatele a umožnit společnostem bojovat proti změně klimatu. Jedná se o jedno z nejlepších ICO kryptoměn díky její jedinečné utilitě “Recycle2Earn” a vysokému potenciálu předprodeje, přičemž cena tokenů ECOTERRA se od první fáze do deváté a poslední fáze zvýší o 150 % a vzroste z 0,004 USD na 0,01 USD.

Token Ecoterra byl vyvinut týmem s doxxed a ověřeným KYC, zatímco smart kontrakt tokenu byl auditován společností Certik. 50 % z nabídky max. 2 miliard je k dispozici v rámci předprodeje bez vesting období a s hard capem 6,7 milionu USD. Platforma se skládá z několika aplikací a tržišť, které společně vytvářejí komplexní systém, jenž má zainteresované strany povzbudit k tomu, aby se chovaly zodpovědně.

Jednou z těchto aplikací je Recycle2Earn, která umožňuje uživatelům získávat tokeny Ecoterra pokaždé, když pomocí aplikace recyklují nějaký předmět. Kromě toho mohou uživatelé tyto tokeny ukládat, investovat nebo využívat na ekologické iniciativy, jako je financování úklidu životního prostředí a podpora projektů obnovitelných zdrojů energie.

Aplikace Recycle2Earn je integrována s profily uživatelů, které sledují jejich příspěvky k ochraně životního prostředí. Stejně tak firmy mají své vlastní profily nazvané “profily sledovatelného dopadu” a mohou od uživatelů nakupovat různé typy materiálů v rámci balíčků dopadu, aby kompenzovaly škodlivé účinky své výroby. To umožňuje všem zúčastněným stranám prokázat svůj závazek k udržitelnosti.

Ecoterra cover image 760x380 1Ecoterra má ještě dvě další pozoruhodné funkce: trh s uhlíkovými kompenzacemi a trh s recyklovanými materiály. První z nich umožňuje uživatelům i firmám využívat tokeny Ecoterra ke kompenzaci emisí uhlíku podporou ověřených a prověřených projektů na snižování emisí uhlíku po celém světě.

Tyto úspěchy v oblasti kompenzace uhlíku lze převést na NFT. Druhé tržiště umožňuje společnostem zkoumat recyklované materiály, komunikovat s recyklátory a další. Ecoterra jde v tomto odvětví příkladem a ukazuje, jak lze decentralizované technologie využít ke zlepšení světa. Jednotlivé funkce jsou vzájemně dobře propojeny a Ecoterra má potenciál inspirovat novou vlnu krypto projektů zaměřených na podobné cíle. Přečtěte si whitepaper nebo se připojte ke skupině Ecoterra na Telegramu, kde najdete další informace a nejnovější zprávy o projektu.

KOUPIT ecoterra

7) Chimpzee – Eco-friendly ICO bojující za zvířata žijící ve volné přírodě

Chimpzee je nový projekt Web 3.0, který si klade za cíl vnést novou sílu do opatření v oblasti klimatu prostřednictvím krypto a NFT pobídek. Tento projekt tak přichází s Chimpzee NFT passports, což jsou personalizovaní avataři, kteří budou umožňovat uživatelům přístup do ekosystému. Nativním tokenem projektu je poté token CHMPZ, který je možné získat během probíhajícího předprodeje, přičemž se tento token může rovněž použít k nákupu Chimpzee NFT passports. Dále také odemyká širokou škálu odměn a výhod, které zahrnují pasivní příjem a přístup k exkluzivním odměnám a událostem.

Chimpzee

Chimpzee NFT passports dokazují, že jsou uživatelé součástí Chimpzee hnutí za ochranu přírody a boj proti změně klimatu. Chimpzee Transformation Generator je desktopová a mobilní aplikace založená na umělé inteligenci, která přemění fotku uživatele na personalizovaného avatara. Passport uživatelům nedává pouze přístup k platformě a P2E hře, ale passport má také sběratelskou hodnotu. Bude jej možné například prodat na tržišti Chimpzee NFT nebo jej vytisknout na různé produkty pomocí tiskárny Chimpzee.

Trh Chimpzee NFT je místem, kde se dá obchodovat a vydělávat. V unikátním přístupu je to první platforma NFT, která se svými uživateli sdílí část zisku z poplatků za obchodování. Jako první tržiště pro životní prostředí obsahuje na domovské stránce NFT, která jsou zaměřená na životní prostředí. Všechny projekty budou navíc prověřeny, aby se minimalizovalo plagiátorství a porušování autorských práv.

Chimpzee zvyšuje povědomí o opatřeních v oblasti klimatu mezi mládeží prostřednictvím své poutavé hry „Zero Tolerance Game“, ve které odměňuje hráče za jejich kvalifikovanou hru prostřednictvím tokenů CHMPZ a někdy i prémiovými cenami, jako jsou NFT. Chimpzee také sdílí 10 % ze své celkové dodávky tokenů na charitu.

Koupit Chimpzee

8) yPredict – Netradiční ICO platformy, která k předpovídání cenových pohybů využívá Al

Platforma yPredict se odlišuje od konkurence tím, že svým uživatelům nabízí sofistikované prediktivní modely vytvořené 1 % těch nejlepších vývojářů AI a kvantů. Ekosystém yPredict je poháněný polygonovým blockchainem, jenž používá nativní tokeny YPRED především pro platby a zároveň i nabízí vysokorychlostní, škálovatelné a ETH kompatibilní řešení pro kryptoanalytiku.

Nativní token YPRED se používá pro přístup na tržiště yPredict, kde se investoři mohou přihlásit k odběru modelů generovaných umělou inteligencí pro komplexnější pochopení krypto prostoru. Hlavním cílem projektu yPredict je poskytnout obchodníkům aktuální přehled pomocí Al, která jim nabídne detailní pohledy do krypto prostoru. Jedná se o ekosystém, kde odborníci na strojové učení a kvantové generují predikční modely pomocí osvědčených analytických metrik.

yPredict tokenomika

Po přihlášení k odběru budou moci uživatelé využívat statistiky založené na datech pro nejlepší altcoiny v daném prostoru, které jim budou poskytovány jednou za měsíc. Výsledky a signály generované prediktivním modelem poskytnou obchodníkům cenné informace a zároveň jim dají i značnou výhodu před ostatními obchodníky.

Decentralizovaná autonomní organizace nebo DAO ověřuje modely, aby zajistila autenticitu a hodnotu pro uživatele. Obchodníci si pak budou moci vybrat z vícero modelů, které nejlépe vyhovují jejich obchodnímu stylu a zájmům. Aplikace bude pokrývat širokou škálu kryptoměnových aktiv, včetně bitcoinů (BTC), etherea (ETH) a dogecoinů (DOGE), což z ní činí komplexní aplikaci pro předpovídání cen.

KOUPIT YPREDICT

9) Copium – meme coin s nadsázkou a potenciálem pro finanční zisky

Jako unikátní meme coin přináší token $COPIUM na krypto scénu humor, nadsázku a zábavu, ale současně také originální potenciál k finančním ziskům prostřednictvím svých NFT airdropů. Právě originální NFT airdrop, který byl zpřístupněn časným investorům v předprodeji, byl jedním z důvodů, proč si tento virální meme coin okolo sebe dokázal vybudovat poměrně širokou základnu příznivců.

Copium už bylo uvedeno na burzy a stačila mu pouhá půl hodina na to, aby vyvolalo poprask – na Uniswapu dokázalo v cenových grafech vystřelit směrem vzhůru 9x a předpovědi jsou k němu více než příznivé – některé z nich predikují až 1000 % návratnost. Potenciál k růstu $COPIA může nadále umocnit nedávno oznámené spuštění NFT kolekce. 

Copium bylo vytvořeno za účelem ztělesnit v jedné meme minci veškeré možnosti, které přináší internet – humor, zábavu, ale také trolling. Celý projekt potom stojí na myšlence dokázat se vypořádat s promarněnými investičními příležitostmi, s výkyvy trhu a s potenciálním FOMO efektem – odtud tedy plyne internetový meme „Cope”.

Kromě již avizované NFT kolekce do budoucna projekt slibuje řadu atraktivních pobídkových akcí pro své držitele, včetně přístupu k exkluzivním akcím nebo produktům. Pokud jste tedy zmeškali úspěšné meme projekty jako např. pepe, copium by se mohlo stát příhodnou alternativou. Copium lze koupit na decentralizovaných burzách typu Uniswap a investoři budou k nákupu potřebovat kryptopeněženku s dostatkem ETH. 

KOUPIT copium

10) Love Hate Inu – Nejlepší Vote-to-Earn meme coin ICO

Love Hate Inu je Vote2Earn meme kryptoměna, která uživatelům umožňuje získávat skvělé odměny hlasováním v různých anketách a průzkumech. Love Hate Inu vám nabízí vlastnit tokeny a hlasovat v anketách, abyste získali ještě více mincí a hodnotných odměn. 

Všichni uživatelé, kteří chtějí hlasovat, musí vlastnit a stakovat tokeny LHINU po dobu nejméně 30 dnů. Čím déle stakují, nebo pokud stakují vyšší objem mincí, jejich hlasovací síla bude vyšší a získají vyšší odměny.

Screenshot 2023 03 08 at 7.26.21 900x489 1 1

Hlasování je zcela anonymní a ankety se budou pohybovat od poutavých a chytlavých témat až po ty vážnější. Aby se zajistilo, že během procesu hlasování nedojde k žádnému podvodu nebo spamům, mohou v anketách hlasovat pouze vlastníci tokenů LHINU. 

Prozatím bude tým Love Hate Inu vytvářet ankety, ale časem je budou moci vytvářet i všichni členové komunity. Ale Love Hate Inu je víc než jen vote-to-earn platforma. Projekt se chce stát jakýmsi hubem, kde může každý svobodně vyjádřit svůj názor. Projekt si klade za cíl vytvořit komunitu lidí, kteří naslouchají a odměňují názory každého.

Na rozdíl od ostatních je Love Hate Inu meme coin s utilitou, což znamená, že majitelé tokenů získávají skutečné výhody. Odborníci předpokládají, že změny v preferencích investorů v nadcházejících letech přežijí pouze meme coiny s užitečností.

KOUPIT LOVE HATE INU

11) Dash 2 Trade – Platforma poskytující nejen obchodníkům obchodní signály a analýzy

Obchodní platforma Dash 2 Trade měla jeden z nejlepších kryptoměnových předprodejů podzimu 2022. Svým uživatelům totiž nabízí možnost stát se lepšími a informovanějšími obchodníky a investory napříč celým sektorem.

Předprodej si už od svého začátku získával značnou pozornost nejen investorů, ale i médií a to hlavně díky svému novému panelu plnému nejdůležitějších funkcí a nástrojů. Za zmínku určitě stojí i fakt, že během prvních 24 hodin od spuštění získal více než 400 tisíc dolarů od nadšených investorů.

d2t

Stejně jako ostatní předprodejní projekty má i projekt Dash 2 Trade plně veřejný tým, který má nejen s kryptoměnami bohaté zkušenosti. Tým Dash 2 Trade byl ověřen KYC společností CoinSniper a smart kontrakt zas auditován společností SolidProof.

A právě díky tomuto týmu obchodníků byla vytvořena velmi zajímavá a pro mnohé obchodníky nepostradatelná platforma, která jim může výrazně pomoci při jejich rozhodování. Panel Dash 2 Trade obsahuje mnoho důležitých datových nástrojů, které investorům pomohou zjistit, kdy a zda vůbec mají dané tokeny koupit, držet nebo prodat. Kromě toho také platforma poskytuje obchodní signály, jenž nabízejí příležitosti k nákupu a prodeji, sociální sentiment, nástroj pro tvorbu strategií či on-chain analýzu, která umožňuje včas rozpoznat trendy.

Aby toho nebylo málo platforma si rovněž pro obchodníky a investory připravila i panel předprodejů, který jim pomůže najít ty nejlepší nové kryptoměnové předprodejní projekty, upozornění na nové burzovní nabídky a listingy. Dash 2 Trade jako poděkování pro své fanoušky také pořádá giveaway tokenů D2T v hodnotě 150 000 dolarů. Kompletní informace o projektu si můžete přečíst ve whitepaperu a připojit se ke skupině na Telegramu.

KOUPIT DASH 2 TRADE

12) Calvaria – Zajímavý ICO v oblasti P2E her odehrávajících se za závojem smrti

Projekt Calvaria je nová blockchainová krypto fantasy bojová karetní hra odehrávající se za závojem smrti, jenž nabízí investorům jednu z nejlepších investicí v sektoru P2E pro rok 2023. Calvaria 31. ledna 2023 ukončila předprodej svého nativního tokenu RIA, ve kterém se podařilo vybrat více než 3 miliony dolarů. Následně na to byl token RIA uveden na burzy, kde je nyní možné s ním obchodovat.

Calvaria se snaží proniknout na hlavní herní trh a to hlavně pomocí snadného přístupu a poutavých herních mechanismů. To jsou také základní prvky, které ji odlišují od desítek jiných projektů v oblasti kryptoměnových her.

Hlavním posláním Calvarie je urychlit přijetí kryptoměn širokou veřejností. Proto se také vývojáři rozhodli nabídnout hráčům dvě verze hry: free-to-play a play-to-earn. Verze zdarma nabízí hráčům možnost si hru nejdříve vyzkoušet, než si koupí plnou verzi. Zároveň tato verze obsahuje i tzv. viditelný tracker, který hráčům ukazuje, kolik by si vydělali, kdyby hráli plnou verzi. Verze play-to-earn navíc má pro každého nového hráče připravený dárek v podobě NFT. Velkou výhodu Calvarie je rovněž i to, že hráč nemusí vlastnit žádnou kryptoměnovou peněženku, aby hru mohl hrát a ani nemusí provádět žádné počáteční investice.

calvaria

Vlajkovou lodí Calvarie je Duels of Eternity, což je hlavní hra aktuálně v rané fázi vývoje. Pro hráče jsou však už nyní v provozu dvě minihry, které jim dávají možnost nakouknout, co se chystá.

Níže jsou uvedeny některé klíčové skutečnosti ekosystému Calvaria, které projektu dávají konkurenční výhodu:

 • Gamifikovaná staking platforma s více pooly
 • Bonusový systém, ve kterém si můžete pronajmout balíčky, sestavit tým hráčů, stát se manažerem týmu atd.
 • Herní obchod, kde můžete nakupovat nebo prodávat herní aktiva.
 • DAO

Více informací o celém projektu Calvaria naleznete na Twitteru a Telegramu. A rovněž se nezapomeňte podívat na Calvaria Giveaway na Gleamu, kde je k mání 100 tisíc dolarů.

KOUPIT CALVARIA

13) Tamadoge – Meme a P2E kryptoměna

I Tamadoge má již svůj předprodej za sebou. Podařilo se v něm vybrat však neskutečných 19 milionů dolarů. První zalistování tokenu TAMA proběhlo na kryptoměnové burze OKX 27. září 2022 v 11:00 UTC. Na rozdíl od jiné “psí” kryptoměny, dogecoinu, je token TAMA deflační aktivum, které má pevnou nabídku tokenů stanovenou na 2 miliardy.

tamadoge

Aktuálně Tamadoge spouští Tamadoge Arcade Games, což je místo, kde se budou v daných intervalech spouštět nové P2E hry, ve kterých si budou moci hráči užít plno zábavy se svými psími mazlíčky. Aktuálně je už spuštěna první hra Super Doge a další hry – To The Moon, Rocket Doge, Tama Blast a Tamadoge Run jej budou brzy následovat.

KOUPIT TAMADOGE

14) Battle Infinity – Herní platforma s P2E hrami ve světě metaverse

Battle Infinity po vydařeném IDO (prvotní nabídka decentralizované burzy) na PancakeSwap, kde cena tokenu v první den uvedení na burzu vzrostla o 450 % (700 % z předprodejní ceny), se může dobře zařadit mezi další krypto ICO, do kterých je možné investovat. Předprodej tokenu IBAT byl vyprodán během 24 dnů od svého spuštění a poté cena na PancakeSwap vzrostla z přibližně  0,0015 USD v předprodeji na cenu 0,011 USDT.

Projekt Battle Infinity se snaží zkombinovat P2E hraní s bohatým virtuálním světem, který nejenže poskytuje prostor pro budování komunity, ale také i prostor pro vytváření zajímavých příjmů. Navíc ještě tento ekosystém obsahuje prvky DeFi.

Battle Infinity

IBAT Premier League je součást ligy fantasy sportů Battle Infinity, jenž je založená na blockchainu a využívá i NFT. V rámci této ligy si mohou hráči budovat své vlastní týmy a získávat tak body na základě výkonů v reálném světě.

Odměny jsou vypláceny ve formě tokenů IBAT, což je nativní tokem Battle Infinity. Token IBAT se dá dále použít na tržišti NFT nebo na burze DeFi platformy. K dispozici je i mechanismus stakingu, který nabízí sólo nebo duo staking.

KOUPIT BATTLE INFINITY

15) Lucky Block – Loterijní NFT platforma s brzkým zalistováním na burze

Projekt Lucky Block byl se svým IDO na PancakeSwap spuštěn koncem ledna 2022 a o něco později s ICO na kryptoměnové burze LBank. V polovině letních prázdnin 2022 byl LBLOCK V2, což je verze tokenu ERC-20 používaná k otevření kotací CEX, uveden na burze MEXC. Následně na to byl ještě 1. září 2022 zalistován na burze Gate.io.

Lucky Block

Aktuálně se LBLOCK V2 drží na úrovni 0,000235 USD a neklesá, což je velmi dobrá zpráva pro všechny investory.

KOUPIT LUCKY BLOCK

16) Lixiana – Decentralizované tržiště

Založení projektu Lixiana se datuje na začátek roku 2022 s tím, že hlavní myšlenkou projektu bylo vytvoření decentralizovaného trhu pro digitální aktiva, služba a zdroje. Platformě se i přesto, že je stále na svém začátku, již podařilo zajistit si několik zajímavých partnerství se společnostmi, které budou její produkty a služby prodávat. Nativním tokenem platformy je token Lixi, kterým také budou moci uživatelé Lixiana platit za produkty a služby.

Projekt také představil svou krypto peněženku, kterou je možné používat k uložení Bitcoinu, Etherea, Binance coin a samozřejmě i tokenů Lixi. Tato krypto peněženka zároveň funguje i jako platforma pro obchodování s digitálními aktivy.

KOUPIT LIXIANA

17) VisaMetaFi – Krypto platební metoda Peer-to-Peer

Projekt VisaMetaFi je zajímavý hlavně tím, že obsahuje decentralizovaný kryptoměnový platební systém, jenž lze použít napříč platformami založenými na blockchainu a online obchodování. Jinými slovy umožňuje uživatelům obchodovat, nakupovat a prodávat NFT, stablecoiny a další digitální aktiva v ekonomice metaverse. Uživatelé také mohou používat MetaFiVisa kartu k placení jak v reálném, tak i virtuálním světě. Společnost například spolupracuje se známými obchodníky, jako jsou Booking.com, Wise, Now Payments a další.

visa

Projekt od svého začátku stihl oslovit už více jak 50 tisíc nových uživatelů. Nativní token projektu VISA je postaven na Binance chainu a lze jej také zakoupit pomocí BUSD coinů.

18) Chain of Legends – Možnost hrát a vydělávat v P2E hře s digitálním tokenem

Chain of Legends je nová krypto P2E hra, která má hned několik aspektů udržujících hráče v zapojení. Jedná se o aspekty typu těžba, dobrodružství, výzvy, bitvy a mnoho dalších. Jak hra bude dále postupovat, budou muset zároveň i hráči začít spolu navzájem spolupracovat v týmech, aby měli šanci získat odměny v podobě NFT. Noví hráči však nemusejí nic platit, jelikož jim je pro začátek dáno jedno bezplatné NFT.

legends

Pro další posun ve hře bude už však nutné koupit si NFT a to pomocí nativního tokenu projektu CLEG. Pevná nabídka tokenů CLEG je 1 miliarda, přičemž 600 milionů z nich je vyčleněno k použití ve hře. Dalších celkem 6 milionů tokenů bude možné si koupit za cenu 0,008 USD. Prodej tohoto tokenu je veřejný. Projekt má ovšem nastavený deflační systém, který naznačuje, že by kvůli nedostatku tokenů CLEG mohla jeho cena v budoucnu značně růst.

19) SubQuery Network – Poskytovatel dat pro Web3

Projekt SubQuery si byl dobře vědom toho, jak jsou v decentralizovaná data ukládána a zároveň i jak dlouho trvá vytvoření komplexních aplikací. Proto přišel na řadu tento projekt, který má za cíl vybudovat řešení, které by pomohlo řešit neefektivní zpracování blockchainových dat.

SubQuery funguje jako open source poskytovatel dat, což značně usnadňuje vývojářům získávání informací z blockchainových sítí. V současné době shromažďuje a organizuje data například z Polkadot, Substrate či Avalance.query

Nativním tokenem projektu je token SQT, který bude sloužit převážně k provádění transakcí v rámci sítě SubQuery Network. Co se týče ICO tak počáteční nabídka tokenu SQT byla 0,0275 USD. První fáze předprodeje byla neveřejná ovšem následujících dvou už se mohla zúčastnit i veřejnost.

20) Koakuma – NFT hra pro více hráčů

Koakuma byla v roce 2022 jednou z nejočekávanějších her. Jedná se o online ARPG hru pro více hráčů obsahující bojové systémy zasazené do graficky intenzivní metaverse. Ve hře budou mít hráči za úkol plnit nejrůznější výzvy a bojovat v bitvách pomocí speciálně navržených NFT.

koakuma

Projekt je postaven na sítích Polygon a Binance Smart Chain. Nativním tokenem projektu je token KKMA, který bude použit pro správu.

21) Pixel Hub – P2E arkádová hra

Pro hráče, kteří preferují spíše arkádové rozhraní, je tu nová hra NFT Pixel Hub. Platforma byla vytvořena v síti Binance Smart Chain a je dostupná jak na mobilních zařízeních, tak i na PC. Hráči si zde mohou vybrat z více jak 20 nejrůznějších her.

Nativním tokenem platformy je token PHT, což je i měna ve hře, kterou si mohou uživatelé vydělat hraním her. Naproti tomu ti hráči, kteří drží tokeny PHT v samoobslužné peněžence MetaMask, budou moci získat odměny prostřednictvím „reflections“. Jinak řečeno 3 % z každé transakce na Pixel Hub budou rozděleny mezi stávající držitele PHT. PHT je rovněž i deflačním tokenem.

22) Fusotao – Ověřovací protokol s decentralizovanou infrastrukturou

Fusotao je nový aplikační řetězec, který drží aktiva uživatelů a zároveň ověřuje odpovídající transakce prostřednictvím off-chain výměnných služeb. Projekt je založený na knihách objednávek a za transakce si neúčtuje žádné transakční poplatky.

fusotao

Nativním tokenem projektu je token TAO, který bude rovněž i distribuován mezi uživatele decentralizované burzy Fusotao. Držitelé tohoto tokenu ho mohou také uzamknout na Fusotao a sbírat tak další odměny.

Projekt plánuje nativní token prodávat na více DEX. Bližší informace však budou oznámeny až v následujících týdnech.

Co jsou kryptoměnové ICO?

Z pohledu investora se jedná o prvotní veřejnou nabídku, ve které je možné získat nativní tokeny krypto projektu za výhodnější cenu předtím, než bude uveden na burzy. Naproti tomu z pohledu krypto projektu se jedná o velmi populární metodu získávání kapitálu pro daný krypto projekt v rané fázi. Krypto společnosti nebo start-upy, jenž jsou založené na blockchainu, vytvoří určitý počet nativních tokenu, které následně nabízejí investorům výměnou za finanční prostředky.

Jedním takovým zajímavým příkladem může být například Ethereum, jehož ICO proběhlo v červenci 2014 za méně než 1 USD za token. Nakonec však Ethereum v rámci ICO více než 18 milionů dolarů a stalo se tak druhou největší kryptoměnou podle tržní kapitalizace. Aktuálně se platí za jeden token Etherea okolo 1 500 USD.

Avšak najít ten nejlepší krypto ICO může být pro mnohé investory dosti náročné a to jak časově, tak i psychicky. Investoři by si však měli dát na čas a zjistit si všechny důležité informace ohledně projektu, do kterého chtějí investovat své finanční prostředky, jelikož ne každý krypto projekt je úspěšný.

Jak fungují počáteční nabídky mincí?

Vše začíná včasným oznámením společnosti, která se rozhodne pořádat ICO. Oznámení by mělo zahrnovat datum ICO, specifikovaná pravidla, proces nákupu, informace o svém digitálním tokenu (celková pevná nabídka, alokace a použití).

 • Proces obvykle zahrnuje návštěvu webových stránek projektu, kde najdete informace o ICO
 • Investoři pak budou muset poslat prostředky na konkrétní adresu krypto peněženky, aby provedli platbu
 • Cena digitálního tokenu je určena projektem před ICO
 • Většina krypto projektů vyžaduje od investora konkrétní kryptoměnu, což je často určeno blockchainem, na kterém token funguje
 • Po provedení platby budou muset investoři poskytnout adresu své peněženky, aby obdrželi digitální tokeny

ICO má mnoho společných prvků s IPO (první veřejná nabídka) akcií. Avšak hlavní rozdíl tkví v tom, že neexistuje žádný finanční úřad regulující ICO. Neexistence regulace také činí počáteční nabídky tokenů vysoce riskantními.

Například jakýkoli projekt, který chce získat finanční prostředky, může spustit digitální tokeny a mít svůj ICO. Není ze zákona povinen zveřejňovat žádnou účetní závěrku ani obchodní plán. Proto je pouze a jen na investorovi, aby projekt dostatečně prozkoumal. A i díky tomu může být velmi obtížné najít nejlepší kryptoměnové ICO, do kterých investovat.

Důležité je mít na paměti, že většina krypto projektů přijímá platbu za své ICO  v digitálních tokenech, jako je BNB nebo ETH, což znamená, že před investováním do ICO si budou muset investoři zajistit požadovanou digitální měnu.

Jak najít nejlepší kryptoměnové ICO

Jak už bylo zmíněno výše, najít ten správný krypto projekt v rané fázi není jednoduchý úkol. V současné době existuje už spousta nových investičních příležitostí, které přicházejí s příslibem vysokých výnosů.

ICO však nejsou jediným způsobem, jak krypto projekty získávají potřebné peníze. Při hledání nových tokenů by měli investoři také dávat pozor na nejlepší kryptoměnové IDO a IEO.

Existuje ovšem několik základních metrik, které by měli investoři prozkoumat a zvážit při hledání nejlepšího ICO pro rok 2023.

Zkontrolujte whitepaper

Základním úkolem, kterým by měl každý investor začít, je přečíst si bílou knihu projektu. Tento dokument informuje potenciální investory o společnosti, která za daným ICO stojí a zároveň je informuje o jejích budoucích strategiích.

Nekvalitně napsaný whitepaper je známkou toho, že projekt není dobře naplánován.

Whitepaper obvykle obsahuje následující podrobnosti:

 • Částka peněz, kterou projekt plánuje získat
 • Jak budou prostředky použity
 • Podnikatelský plán projektu
 • Časová osa ICO
 • Základní informace týkající se zakladatelů a členů týmu projektu

Dobře stanovený plán totiž jasně ukazuje jak chce daný krypto projekt svých cílů dosáhnout. Avšak i dobrý whitepaper nezaručuje úspěch. Neúplný nebo problematický whitepaper, ale může investora upozornit, aby se raději takovému projektu vyhnul obloukem.

Tým a partnerství

Druhým krokem je následně zjistit, kdo za projektem stojí. Pokud má projekt zkušené zakladatele a členy týmu, pak to může být známkou kvalitního projektu. V dnešní době je celkem běžné, že začínající podnikatelé uvádějí své členy týmu a partnery. Ovšem některé krypto projekty v rané fázi dosti zveličují svá partnerství s jinými společnostmi. I zde je proto velmi důležité si všechny uvedené informaci potvrdit například na stránkách uvedených partnerů.

tym

V současnosti hodně investorům napomáhají i sociální sítě a internet všeobecně. Pro potvrzení uvedených informací může investor například navštívit stránky projektu na sociálních sítích nebo blog projektu. I tyto na první pohled maličkosti mohou ve finále investorovi být velmi nápomocné.

Tokenomika a alokace

Při hledání nejlepšího kryptoměnového ICO pro rok 2023 je dále důležité se podívat i na alokaci tokenů. Společnost, která provádí ICO, by měla jasně uvést maximální pevnou nabídku tokenů a i to, jak budou tokeny rozděleny mezi všechny zúčastněné strany.

Například určité procento digitálních tokenů může být rozděleno mezi zakladatele, členy týmu a partnery. Nejlepší krypto projekty vždy najdou tu správnou rovnováhu mezi spravedlivou distribucí digitálních tokenů a budoucími rezervami.

Jsou kryptoměnová ICO dobrou investicí?

V dnešní době už krypto projekty také prezentují svým investorům různé způsoby, jak by mohli vydělat peníze. Pro realizaci zisku již ovšem není nutné čekat, až cena digitálního tokenu stoupne. Místo toho mají investoři možnost uzamknout svá digitální aktiva a získat tak pasivní příjem, aniž by své tokeny museli prodávat.

Některé digitální tokeny jsou navíc součástí herního ekosystému a lze je použít například i k nákupu NFT, což znamená, že včasní investoři dostanou šanci nakoupit vzácné NFT dříve, než ostatní.

Výhoda prvního tahu

V závislosti na projektu mohou být investoři také schopni dobře těžit z výhody včasné investice. Investoři budou muset odemknout výhody vlastnictví tokenu ještě předtím, než bude dostupná prostřednictvím veřejných burz. Navíc, pokud se poptávka zvýší, zvýší se tím i cena tokenu, když se dostane na trh, díky čemuž pak budou moci první investoři prodat své tokeny se ziskem.

Investice do ICO může být velmi lukrativní za předpokladu, že projekt bude i nadále zaznamenávat  zájem kupujících. Pokud po ICO není poptávka po tokenu, pak může hodnota daného tokenu velmi snadno klesnout.

Rizika ICO

Rizika spojená s ICO:

 • I přestože existuje mnoho úspěšných krypto projektů, tak se stále mohou investoři stát obětí podvodu například, když se projekt zavře poté, co získal peníze v rámci svého ICO
 • V dnešní době se mnoho start-upů obrací na ICO, jako na strategii rychlého získávání peněz, protože nejsou schopny přesvědčit firmy VC, aby do nich investovaly své finanční prostředky
 • To je také důvod, proč je opravdu důležité provést důkladný průzkum před investováním do daného krypto projektu

Investoři by měli vzít v úvahu všechny metriky, které byly popsány výše a analyzovat potenciál ještě předtím, než své peníze investují do daného krypto projektu.

Závěr

Tento průvodce představil velmi podrobný přehled těch nejlepších předprodejů kryptoměn, do nichž lze investovat, a spolu s tím i uvedl, které projekty přitahují největší pozornost médií. Ačkoli jsou předprodeje velmi riskantní záležitostí, mohou při efektivním provedení nabídnout dost lukrativní výnosy, které ve výsledku mohou představovat další zajímavou investiční příležitost v rámci trhu.

Naším vítězem v rámci nejlepších kryptoměnových předprodejních projektů se stal Wall Street Memes, který za první 3 dny od spuštění vybral více než 900 000 dolarů a nabídl obchodníkům a investorům, kteří promeškali úspěšné meme coiny jako pepe nebo dogecoin, novou příležitost se skvělým investičním potenciálem.

NAVŠTÍVIT wall street memes

Často kladené otázky

Co jsou kryptoměnové ICO?

Je ICO kryptoměn dobrá investice??

Jak získám kryptoměny z ICO?

Jaké jsou nejlepší kryptoměnové ICO v roce [cur_year]?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus až 30 000 USD po registraci a vkladu

PhemexRecenze

Zdarma bonus až do výše 2500 USD po registraci a vkladu

CoinbaseRecenze

10$ zdarma při vkladu 100$

SimpleCoinRecenze

Populární česká směnárna

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.