Saturday, July 20, 2024

Tesla Coin recenze pro rok 2024 – legitimní nástroj nebo podvod?

TeslaCoin je automatizovaná obchodní platforma, kterou pohání umělá inteligence. Jde o systém, který je využíván pro trading on-line. Jeho účelem bylo zmírnit těžkopádnost obchodování s kryptoměnami a zpřístupnit i začátečníkům globální špičkové trhy. 

Principem automatizovaného obchodování je schopnost platformy za daného investora nakupovat a prodávat oblíbené mince s cílem dosáhnout co nejvyššího zisku, za minimálního úsilí. Vyplatí se tedy do takového robota investovat prostředky i čas? To si povíme v následující recenzi, kde se na TeslaCoin podíváme pěkně z blízka a zvážíme všechna pro i proti.


Tesla Coin recenze pro rok 2024 - legitimní nástroj nebo podvod?

Automatizovaný trading aneb když za vás obchoduje robot

Ačkoli platforma Tesla Coin neposkytuje konkrétní informaci o tom, jaký algoritmus je k automatizovanému obchodování používán, víme, že principem je automatický prodej a nákup bitcoinu, etherea, ripplu a cardana – čtyř nejpopulárnějších krypto tokenů. 

Předpokládáme však, že robot Tesla Coin funguje na podobných principech jako většina AI platforem – tedy že na aktuálních cenových datech identifikuje vzorce, u kterých lze předvídat, že povedou k býčím nebo medvědím pohybům trhu. A podle toho, jak se vyvíjely v minulosti následně otevírá a uzavírá jednotlivé pozice.

 Automatizované obchodování bezesporu šetří čas a investoři mohou používáním robota ušetřit až hodiny denně, které nemusí trávit rešerší o chování trhu, která je při obchodování nezbytná. Platforma se zaměřuje sice na menší, ale o to předvídatelnější kroky. 

Od investorů se nevyžaduje žádná manuální intervence, stačí se pouze přihlásit k účtu a sledovat pohyby trhu. Obchodování s minimálním osobním nasazením konkrétního investora není na trhu zase až takovou novinkou, stačí se třeba podívat na řadu projektů, které svým uživatelům zasílají v čase aktuální kryptosignály z trhu, a tím jim umožňují co nejrychleji reagovat na aktuální příležitosti. 

Tesla Coin – podrobné shrnutí

Než se pustíme do detailnějšího hodnocení jednotlivých atributů platformy, pro přehlednost v tabulce níže přinášíme základní charakteristiky platformy Tesla Coin:

Minimální deposit 250 dolarů
Úspěšnost platformy neuvedeno
Podporované kryptoměny BTC, ETH, XRP, ADA
Mobilní aplikace Ne
Poplatky za vklad či výběr Neuvedeno
Zákaznická podpora Telefon, e-mail
Akceptované FIAT měny USD
Lhůta pro výběr Okamžitě
Podpora automatizovaného tradingu Ano
Možnost obchodování s pákou Neuvedeno

navštívit tesla coin

Kryptoměny jsou neregulovatelné aktivum. Obchodování s neregulovanými brokery nebude mít nárok na ochranu investorů.

Jak to funguje?

Podle informací dostupných ze stránek webu projektu si Tesla Coin stahuje peníze z uživatelského účtu každého investora a následně je použije k zahájení obchodu.  V momentě, kdy je čas na uzavření pozice, se TeslaCoin automaticky stáhne a veškeré výnosy, včetně případných zisků, vrátí na účet investora.

Jak s prostředky na účtě naložit, dále zůstává na každém uživateli. Buď si je na účtu nechá a budou použity pro další obchodování, a potenciálně tak mohou zvyšovat hodnotu účtu, nebo si investor své zisky jednoduše vybere.

Tesla Coin recenze pro rok 2024 - legitimní nástroj nebo podvod?

1. Založení uživatelského účtu

Pokud vás myšlenka obchodování za pomoci umělé inteligence zaujala, založení uživatelského účtu na TeslaCoin není nic komplikovaného. K jeho otevření vám bude stačit počáteční vklad ve výši 250 dolarů a vyplnění základních údajů, jako je celé jméno, telefonní číslo a e-mailová adresa na oficiální stránce Tesla Coin:

Tesla Coin registration

2. Vložte požadovaný deposit

Po registraci budete vyzváni ke složení již zmiňovaného 250dolarového vstupního depozitu. Vložit ho můžete skrze bankovní převod, kreditní či debetní kartu. Na webové stránce se navíc uvádí, že si platforma nebude účtovat žádné poplatky za vklad a že vklad lze kdykoli vybrat zpět.

3. Vyzkoušejte si demo verzi účtu

Tesla Coin nabízí možnost využít Demo účet, což vám doporučujeme, protože se lépe seznámíte s celou mechanikou, na základě které si tak zvaně celé uživatelské prostředí platformyosaháte” a seznámíte se s tím, jak si platforma vede za aktuálních tržních podmínek.

Tesla Coin currencies

4. Začněte obchodovat

Poté, co se s platformou a jejími mechanismy dostatečně seznámíte, můžete se pustit do obchodování naostro aktivací „live” verze tradingu. Tu spustíte snadno v Tesla Coin dashboardu. Platforma tak neprodleně spustí obchodování s vkladem, který má investor na svém účtu.

5. Vyberte své zisky

Při uzavření obchodních pozic se jakékoli výtěžky z obchodování vracejí na váš investorský účet a můžete si je kdykoli vybrat. Platforma garantuje okamžitý výběr bez jakýchkoli poplatků. 

navštívit tesla coin

Tesla Coin – klíčové charakteristiky, které se nám líbí

Níže shrnujeme funkce platformy TeslaCoin, které jsou příjemné pro uživatele a kvůli kterým se nám koncept platformy zamlouvá.   

Nulové poplatky

Na trhu nenajdeme mnoho obchodních platforem, které by uživatelům nabízely služby bez poplatků. Tesla Coin však na svém webu tvrdí, že žádné poplatky za používání platformy neúčtuje, dokonce od investorů nevybírá ani poplatek z výnosů nebo jiné fees” spojené s používáním účtu. Jde tedy o model, který je k investorům velmi vstřícný. Na druhou stranu platfroma nijak nespecifikuje, jakým způsobem tedy generuje finance. 

Zcela automatické obchodování

Z údajů dostupných na Tesla Coin webu víme, že platforma dokáže prodávat a nakupovat bitcoin, ethereum, ripple nebo cardano zcela bez manuálního zásahu investora. Po něm je vyžadováno pouze zalogování do platformy a samozřejmě pravidelná kontrola účtu. Pokud tedy platforma dokáže být plně samostatná, projeví se to bezesporu na časové úspoře, kterou uživatelé získají namísto trávení času analýzou kryptotrhu. 

Platforma pro začátečníky

Výše zmiňovaná autonomie platformy je pochopitelně přátelským rysem, který ocení investoři začátečníci. To ovšem neznamená, že by platformu nemohli využívat ani ti, kteří už zkušenosti s kryptotrhem mají. Navíc Tesla Coin tvrdí, že každý z uživatelů má vyhrazeného správce účtu, který začátečníkům s používáním platformy pomůže.   

Obchodní demo účet

Na webu Tesla Coin se dočtete také o možnosti využít demo účet, který je nabízen každému investorovi. Jeho využití dává uživatelům možnost platformu lépe vyhodnotit bez rizika ztráty peněz během skutečného obchodování. Mimo to je demo účet také dobrou příležitostí prozkoumat funkce platformy před tím, než se investoři vrhnou do svých prvních obchodů. Do demo účtu však uživatelé získají přístup až registraci a složení minimálního vkladu 250 dolarů. 

Okamžité výběry

S Tesla Coin mají investoři možnost vybírat své zisky okamžitě a bez dodatečných poplatků. Výběry jsou zpracovány okamžitě a Tesla Coin nabízí možnost zaslání na bankovní účet, debetní nebo kreditní kartu.

navštívit tesla coin

Kryptoměny jsou neregulovatelné aktivum. Obchodování s neregulovanými brokery nebude mít nárok na ochranu investorů.

Tesla Coin – klíčové charakteristiky, které bychom zlepšili

Při recenzi Tesla Coin jsme však našli i některé rysy, které se nám líbily méně. Jsou detailněji rozepsány níže a nabízíme je jako férovou protiváhu uvedených pozitivních charakteristik.

Některé informace nelze ověřit

Pro investory je vždy důležité, pokud si mohou projít, jaký výkon podávala daná platforma v minulosti v případě, že se do ní chystají vložit své finanční prostředky. Bohužel Tesla Coin žádnou takovou informaci na svém webu nenabízí, ačkoli jako protiváhu investor může využít již zmiňovaný demo účet. Chybí také informace nebo propojení na zkušenosti uživatelů, kteří platformu již v minulosti využili, případně informace o týmu, který za platformou stojí. Tento typ informací však bývá pro investory klíčový při zvažování obchodního rizika, kterému mohou při obchodování s platformou čelit.

Zrušení účtu

Také informace o tom, jak případně svůj uživatelský účet v platformě zrušit a smazat, na webu Tesla Coin nenaleznete. Je potřeba kontaktovat přiděleného account managera, který na toto téma poskytne bližší informace. 

Registrace je vyžadována

Někteří z uživatelů možná neocení to, že platforma opravdu vyžaduje, abyste se zaregistrovali. Pokud vás po prostudování základních informací na webu zajímá více detailů,  Tesla Coin vám nabídne registrační formulář. Bez uživatelského účtu navíc ani není možné kontaktovat zákaznickou podporu. 

Tesla Coin – shrnutí pro a proti

Po zvážení všech výhod a nevýhod, které jsme dokázali zhodnotit, níže naleznete přehledný seznam s plusy a minusy platformy Tesla Coin:

VÝHODY:

  • Automatické obchodování se 4 populárními kryptoměnami
  • Platforma je zcela zdarma, žádné skryté poplatky nebo provize ze zisku
  • Demo účet po registraci a složení minimálního vkladu
  • Platforma vhodná pro začátečníky
  • Okamžité výběry

NEVÝHODY:

  • Pro otevření účtu je nutné vložit 250 dolarů
  • Chybějí informace o historické výkonnosti a uživatelské recenze
  • Pro přístup k detailnějším informacím a k zákaznické podpoře je nutné otevření uživatelského účtu

Je Tesla Coin podvod, nebo není?

Na webu Tesla Coin lze nalézt řadu působivých informací o tom, co vše platforma investorům nabízí, a to navíc zdarma. 

Výše jsme však poukázali na to, že v některých směrech platforma není dostatečně transparentní, ačkoli tento nedostatek do určité míry vyvažuje možnost využít demo účet, díky kterému si každý může udělat vlastní obrázek a platformu vyhodnotit na základě svého úsudku. Tento obchodní účet nanečisto” je cenným zdrojem potenciálních informací a může vám o výkonu platformy napovědět více, než obchodní data z historie – to proto, že uvidíte, jak si Tesla Coin vede za současných tržních podmínek.   

Pokud pro vás však možnost demo účtu není dostatečně přesvědčivá, abyste dokázali učinit zodpovědné a informované rozhodnutí, zda je Tesla Coin podvod, či legitimní traderská kryptoplatforma, určitě se podívejte do populárních diskuzních vláken na Redditu nebo se poohlédněte po uživatelských recenzích na platformě Trustpilot.

Tesla Coin Reddit

Má Tesla Coin podporu Elona Muska nebo jiných známých osobností? 

Název platformy Tesla Coin možná řadě z nás evokuje známého výrobce elektromobilů Tesla a jeho majitele Elona Muska. Ačkoli se Musk v minulosti několikrát příznivě vyjádřil ke kryptoměnám, a Tesla dokonce po nějaký čas přijímala platby v bitcoinech, nenašli jsme žádnou přímou souvislost, která by spojení osoby Elona Muska nebo jeho společnosti s platformou Tesla Coin dokládala. 

Závěr

Tesla Coin se prezentuje jako intuitivní a efektivní automatizovaná platforma, která nabízí inovativní možnosti obchodování s kryptoměnami. V naší recenzi jsme ocenili poměrně jednoduchý a přehledný koncept, vstřícnost směrem k začátečníkům i to, že se po investorech nevyžaduje žádné předplatné na měsíční bázi, aby měli přístup k funkcím platformy.

Je však vždy dobré mít na paměti, že obchodování s jakýmkoli krypto robotem s sebou nese určitou míru rizika, proto vždy doporučujeme uživatelům, aby si provedli vlastní průzkum na jehož základě budou schopni provést opravdu informované rozhodnutí, zda do platformy vstoupit, či ne.

navštívit tesla coin

K čemu slouží automatizované obchodní platformy?

Kdo může s Tesla Coin investovat?

Kolik Tesla Coin stojí?

Je možné si Tesla Coin vyzkoušet?


Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.