Saturday, July 20, 2024

BitiCodes recenze 2024 – legitimní trading bot?

biticodes 300x86 1Aby investoři diverzifikovali své kryptoměnové portfolio, stále častěji vyhledávají trading boty. BitiCodes je jedním z nejoblíbenějších kryptobotů na trhu.

Slogan této automatizované obchodní platformy je „nejpřesnější software pro automatické obchodování v sektoru kryptoměn.“ Pyšní se garancí 96% úspěšnosti. Ale je to opravdu spolehlivý obchodní robot? Odpověď najdete v této recenzi Biticodes.

BitiCodes – základní informace

BitiCodes je trading bot, který nabírá na krypto scéně na síle. Abyste si udělali představu o tom, co nabízí, zde je přehled jeho klíčových funkcí.

Typ platformy Obchodování s kryptoměnami s více aktivy
Podporované kryptoměny BTC, BCH, ETH, LTC, ADA, SOL a další
Doba výběru Okamžitě
Minimální vklad 250 dolarů

Co je BitiCodes?

BitiCodes je obchodní robot, který tvrdí, že používá umělou inteligenci k analýze trhu a zadávání ziskových objednávek. Zjevně má super výkonný algoritmus, který usnadňuje obchodování s kryptoměnamiZa tímto účelem analyzuje trendy na trhu a zadává příkazy podle cílů obchodníka. Je pouze na vás, abyste si stanovili své cíle tak, aby je bot efektivně splňoval.

1 35

Díky umělé inteligenci ve velmi krátkém čase analyzuje trendy na trhu a rychle činí zisková rozhodnutí. Počáteční investice je minimálně 250 dolarů a máte možnost ji navýšit, když to uznáte za nutné. Máte také možnost mít demo účet, který si můžete procvičit před investováním do skutečných peněz.

Tato automatizovaná obchodní platforma může obchodovat s Bitcoinem, Ethereem, Cardanem, Litecoinem a dalšími populární altcoiny s velkou úspěšností. Nebyli jsme však schopni ověřit tyto detaily, protože před přístupem k platformě nebo demo účtu je vyžadován počáteční vklad.

Výhody a nevýhody BitiCodes

BitiCodes je údajně revoluční a šikovný nástroj, má tedy určité výhody. Některé šedé oblasti však také snižují kvalitu zážitku. Shrneme si je níže:

Klady

  • Automatizovaná obchodní platforma pro BTC a oblíbené altcoiny
  • Vysoká úspěšnost
  • Okamžité výběry peněz
  • Demo účet
  • Výkonný a přesný algoritmus

Zápory

  • Málo informací o testování třetími stranami
  • Požadujete minimální vklad 250 dolarů
  • Žádná mobilní aplikace

Navštivte biticodes

Jak funguje BitiCodes

Podle webu funguje BitiCodes na bázi technologie umělé inteligence. Bez ohledu na vaši úroveň obchodování můžete tohoto trading bota použít, protože je dokonale vhodný pro začátečníky. Jakmile jste na svém dashboardu, můžete nastavit své objednávky podle kryptoměny, úrovně zisku, stop lossu, částky k investování a dalších.

Robot se pak díky svému výkonnému algoritmu postará o analýzu trhu a umísťování vašich obchodů v nejlepší čas, aby generoval zisk. Nebude vyžadována žádná další akce z vaší strany. V době psaní této recenze nejsou k dispozici žádná videa ani screenshoty, ale podle webu platformy:

„BitiCodes je automatizovaný obchodní software navržený tak, aby zajistil nejlepší obchodní zkušenosti a uplatňoval nejdůmyslnější obchodní strategie.”

Vývojáři uvádějí, že při zadávání objednávek spolupracují s regulovanými brokeryJeho výhoda spočívá ve schopnosti provést několik automatizovaných transakcí v rekordním čase, což by člověk nedokázal, natož s tak vysokou úspěšností. Jeho vývojáři uvádějí 96% úspěšnost, což však nemůžeme potvrdit. U každé investice podléhající riziku je důležité investovat pouze to, co si můžete dovolit ztratit.

Hlavní vlastnosti BitiCodes

Pro usnadnění manipulace všemi obchodníky a optimalizaci zážitku obsahuje BitiCodes několik zajímavých funkcí.

Automatizované a efektivní obchodování díky výkonným nástrojům

Jde o obchodní nástroj, který kombinuje umělou inteligenci a výkonný obchodní algoritmus s výjimečně přesným výpočetním zařízením.  Na vašem dashboardu budete mít na dosah několik obchodních nástrojů pro efektivní ovládání, ať už jste začátečník nebo expert.

Demo účet

Máte pochybnosti o tom, jak používat tohoto kryptoměnového trading bota? Podobně jako u dalších obchodních platforem je k dispozici demo účet, který vám pomůže bez jakéhokoli rizika zadávat první obchody. Použijte imaginární peníze, abyste se dozvěděli více o tom, jak BitiCodes funguje, a před investováním svých peněz simulujte návratnost.

Podpora více kryptoměn

Platforma vám pomůže obchodovat s Bitcoiny, Ethereem, Cardanem a mnoha dalšími kryptoměnami. Nabízí vám intuitivní a komplexní platformu pro investování do kryptoměn prostřednictvím vašeho jediného účtu.

Deklarovaná nadprůměrná úspěšnost

Tvůrci BitiCodes tvrdí, že jejich trading bot má úspěšnost 96 %. Toto procento je velmi slibné a převyšuje  jeho konkurenty. To však v tuto chvíli nemůžeme potvrdit. Investujte proto uvážlivě a svědomitě.

Rychlé vklady a výběry

Na platformě je k dispozici několik platebních řešení. Zahrnují kreditní karty, bankovní převody, kryptoměny a elektronické peněženky. Jak jsme zmínili, robot operuje s regulovanými makléři. V tomto ohledu se není čeho bát. Svůj účet můžete financovat okamžitě a stejně rychle vybírat.

Poplatky

Jako potencionálního uživatele vás jistě zajímají poplatky, které si tato platforma účtuje a můžeme vás potěšit.

Poplatek za otevření účtu Zdarma
Poplatky za vklad/výběr Zdarma
Komise Nic jiného než vlastní obchodní poplatky burzy

Navštivte biticodes

Je BitiCodes podvod?

Podle pozitivní ohlasů, které jsou uvedeny na webových stránkách, je robot skutečně funkční a provádí příkazy podle nastavení obchodníka. Kromě toho jsou všichni makléři přidružení k tomuto programu regulováni.

Odhadovanou úspěšnost 96 % byste však neměli považovat za samozřejmost. Názory na BitiCodes jsou na internetu rozděleny, ale mnoho lidí dává pozitivní hodnocení. Chcete-li získat vlastní představu o tomto trading botovi, vyzkoušejte jeho demo verzi a investujte pouze to, co si můžete dovolit ztratit.

Minimální vklad

BitiCodes k otevření nového obchodního účtu vyžaduje minimální vklad 250 dolarů.

Zákaznická podpora

Aby pomohli pochopit trading bota nebo vyřešit vaše potíže, je k dispozici zákaznická podpora. Agenta můžete kdykoli 24/7 kontaktovat e-mailem nebo telefonem. Navíc se vám bude věnovat account manager.

Jak používat BitiCodes

Použití platformy je velmi jednoduché. Postup je podobný jako dalších automatizovaných obchodních platforem. Postupujte podle níže uvedených kroků.

Krok 1: Zaregistrujte se

Vytvořte si svůj obchodní účet na oficiálních webových stránkách BitiCodes. Chcete-li to provést, klikněte na oranžové tlačítko níže. Jakmile jste na webu, vyplňte formulář se svým příjmením, jménem, ​​e-mailem a telefonním číslem. Ve vašem e-mailu potvrďte svůj účet.

biticodes

Krok 2: Proveďte vklad

Minimální požadovaný vklad je 250 dolarů. Tyto peníze jsou vaše, abyste mohli začít investovat. Proveďte tedy vklad pomocí jedné z platebních metod dle vašeho výběru.

Krok 3: Vyzkoušejte demo účet

Jakmile je váš účet aktivní, zpřístupní se vám demo účet pro simulaci obchodů. Toto je čas otestovat fungování trading bota, ziskovost vybraných strategií, snadnost ovládání platformy atd. Během této fáze učení neriskujete.

Krok 4: Živé obchodování

Nyní můžete použít peníze ze svého vkladu k obchodování. Robot zjistí nejvhodnější dobu pro jejich umístění na trh s cílem dosáhnout zisku. Ještě předtím musí investor definovat své obchodní parametry.

Navštivte biticodes

Slova závěrem

BitiCodes je robot pro obchodování s kryptoměnami, který obsahuje nejmodernější technologii. Dokáže tak neuvěřitelnou rychlostí analyzovat tržní data v reálném čase, což mu umožňuje činit rozhodnutí, která budou pro obchodníka s větší pravděpodobností zisková. Nezanedbatelný je i demo režim.

Z jeho struktury a přidružených brokerů můžeme odvodit, že je spolehlivý. Nicméně 96% úspěšnost inzerovaná obchodní platformou se může zdát přehnaná. V tomto vám doporučujeme, jako u každé investice na trhu, investovat pouze částku, kterou jste připraveni ztratit. Netřeba dodávat, že trh s digitálními aktivy je extrémně volatilní.

Nejčastější dotazy

Co je BitiCodes?

Je tato platforma legitimní trading bot?

Jak se připojit?

Jak provést vklad a výběr?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.