Friday, June 21, 2024

Oil profit recenze 2024 – jedná se o legitimní platformu nebo o podvod?

Oil Profit je bot pro automatizované obchodování, který obchodníkům usnadňuje profitovat z kryptoměnového trhu a trhu s ropou. Pomocí inteligentních algoritmů a modelů strojového učení robot analyzuje kryptotrh jako samostatné datové sady, aby našel ziskové cenové vzorce. Jakmile je nastaven, provádí obchodní strategie sám.

Boti se stali populárními, protože obchodníci hledají nástroje, technologie a techniky, aby byli ziskoví na stále více institucionalizovaném trhu. Naše recenze Oil Profit se ponoří do možností používání trading bota, jeho výhod a nevýhod, faktorů, které je třeba zvážit před jeho použitím, jeho legitimity, jak začít a zda stojí za vaši investici či nikoli.

Oil Profit – souhrn

V této části vám nabídneme přehled platformy a stručný přehled jejích funkcí. Na základě našeho průzkumu zde uvádíme základní údaje, které obchodníci potřebují vědět o této službě.

💠 Podporované kryptoměny BTC
💥 Deklarovaná úspěšnost 90 %
ℹ Poplatky a provize Bez poplatku
💵 Minimální vklad 250 dolarů
📱 Mobilní aplikace Ano
🕘 Doba zpracování výběru 48 hodin

Co je Oil Profit?

Oil Profit je trading bot, který pomáhá nováčkům v obchodování po celém světě dosáhnout ziskovosti prováděním obchodů jejich jménem. Robot to dělá pomocí algoritmů poháněných umělou inteligencí k automatizaci technické analýzy, provádění objednávek a správy objednávek.

Obchodní platforma Oil Profit také pomáhá pokročilým obchodníkům stát se ziskovějšími tím, že poskytuje přístup k přizpůsobeným nástrojům v rámci řídicího panelu, které pomáhají provozovat složité strategie a provádět obchody závratnou rychlostí, což jsou funkce, které by jinak pro lidi byly nemožné.

Platforma může obchodníkům pomoci najít příležitosti k obchodování ropy a kryptoměnových CFD. V tomto případě to zahrnuje Bitcoin. Stránka nespecifikuje další kryptoměny. Jakmile je software nastaven, běží bez zatížení vnějšími faktory a generuje zisky pro své uživatele.

Na webu lze najít tvrzení, že tato platforma dosáhla winratu až 90 %, což se nám nepodařilo potvrdit. Používání platformy s sebou nenese žádné poplatky. Jediné, co platforma od obchodníků vyžaduje, je provést vklad alespoň 250 USD a všechny zisky, které vydělají pomocí tohoto softwaru, si mohou ponechat.

Klady a zápory Oil Profit

Během průzkumu platformy jsem narazili na mnoho kladů, ale také na několik záporů. V této části vám nabídneme jejich stručný souhrn.

Klady

  • Deklarovaná 90% úspěšnost
  • Demo účet
  • Nepotřebujete žádné předchozí obchodní zkušenosti
  • Partneři z řad regulovaných brokerů/burz
  • Minimální vklad je pouze 250 USD
  • Podpora Meta Trader 4

Zápory

  • Málo informací o auditu nebo zpětném testování nebo podrobnosti o zakladatelích robota

NAVŠTIVTE oil profit

Jak funguje Oil Profit?

Oil Profit využívá algoritmy strojového učení a umělou inteligenci ke studiu rozsáhlých cenových datových sad, sledování nových trendů, předpovídání nejlepších nákupních a prodejních časů a provádění ziskových subsekundových obchodů.

Obchodní systém využívá osvědčené statistické metody, které shromažďují tržní data, aby odhalily silné vztahy mezi různými faktory, které ovlivňují nebo reagují na cenovou akci. Poté může předvídat pohyb trhu, než napumpuje a otevře pozice.

Při obchodování bot využívá k provádění obchodů finanční deriváty zvané Contract for Differences (CFD). CFD je obchodovatelný cenný papír, který napodobuje cenovou akci podkladového aktiva. V tomto případě Bitcoinu a ropy.

CFD mají výhody, díky kterým jsou pro obchodníky atraktivní. Jednou z nich je schopnost je longovat nebo shortovat. Obchodníci mohou profitovat z cenové akce aktiva bez ohledu na směr trendu trhu. Pokud ceny stoupají, otevírají dlouhé ppozice. Pokud ceny klesají, otevírají krátké. Bez CFD by obchodníci vydělávali peníze pouze tehdy, když cena Bitcoinu stoupne.

oil profit

Pro implementaci obchodních signálů se obchodní robot připojí k brokerovi třetí strany, aby předal obchodní pokyny. Využívá tyto makléře k provádění obchodů, prosazování zásad řízení rizik a implementaci strategií.

Vzhledem k povaze vztahu mezi Oil Profit a jeho partnerskými brokery jsou uživatelské prostředky uloženy u těchto partnerů. Všichni partneři jsou regulováni Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy. Platforma podle tvrzení usiluje o partnerství s brokery s dobrou pověstí a záznamem o poskytování služeb.

Pokud si uživatelé přejí odstoupit od smlouvy, mohou tak učinit do 48 hodin vyplněním formuláře. Nakonec je bot nastaven tak, aby fungoval jako software pro pasivní příjem. Běží na pozadí, aby generoval zisk bez velkého lidského zásahu.

Klíčové vlastnosti Oil Profit

Členové našeho týmu sestavující recenzi Oil Profit shrnuli podle tvrzení vývojářů platformy a dalších recenzí na webu několik klíčových funkcí této platformy.

Používání umělé inteligence

Oil Profit provede strategii stanovenou uživatelem. Robot není ovlivněn negativními náladami, únavou nebo nedostatkem vůle. Obchodování je založeno na matematice, tvrdých datech a strategii a to vše pohání umělá inteligence.

Snadné nastavení

Oil Profit se snadno používá. Registrace a nastavení trading bota zabere pouze 10 – 20 minut. Proces KYC je přímočarý a dokumenty jsou přijímány během několika minut, pokud splňují kritéria (tj. státem vydaný průkaz totožnosti a účet za energie).

Demo režim

Obchodní účet Oil Profit je dodáván s demo režimem, který uživatelům poskytuje bezpečné prostředí k testování nových strategií, učení se funkcím robota a testování účinnosti zásad řízení rizik před tím, než vloží prostředky. Využívá reálná tržní data, takže uživatelé mohou zpětně testovat strategie a měřit, jak si vedou v reálných tržních podmínkách.

Zkušení uživatelé jej mohou také použít k analýze a zpřesnění obchodních strategií před jejich nasazením se skutečnými penězi.

Počet dostupných kryptoměn

Pokud jde o podporované kryptoměny, Oil Profit obchoduje pouze s Bitcoiny (BTC). Bot však neobchoduje s podkladovými kryptoměnami, pouze s deriváty nazývanými CFD, které páruje s fiat měnami jako USD, GBP a EUR. Výsledkem je několik obchodních párů BTC.

Vysoká úspěšnost obchodu

Algoritmus Oil Profit prošel v průběhu let rozsáhlými aktualizacemi. Nyní je to sofistikovaný algoritmus, který je citlivý na cenové trendy a může obchodovat v krátkých časových rámcích, čímž vytváří více příležitostí k zisku. Současná úspěšnost je 90 %, což znamená, že robot je přesný 9krát z 10 obchodů.

Snadné a rychlé výběry

Když si přejete vybrat své prostředky, můžete to bez problémů. Jednoduše vyplňte formulář pro výběr na vašem účtu a počkejte, až bude odeslán na váš makléřský účet. Průměrná doba trvání je 48 hodin. Na výběry nejsou žádné limity, můžete vybírat, kolik chcete.

Poskytovatelé plateb, jako jsou banky a společnosti vydávající kreditní karty, však mohou mít limity na to, kolik může váš účet přijímat.

Struktura nulových poplatků

Tradiční služby a platformy pro obchodování s Bitcoiny účtují transakční poplatky, jako jsou provize, poplatky za výběr, poplatky za ukládání prostředků a další výdaje. To není případ Oil Profit, protože nabízí zcela bezplatné obchodování bez skrytých nákladů.

NAVŠTIVTE oil profit

Poplatky za používání Oil Profit

Obchodovací software Oil Profit je zdarma k použití. Neexistují žádné skryté poplatky za účet, a to ani na ziskových účtech. Mohou však existovat spready stanovené brokerem, kterého se rozhodnete použít, a minimální vklad je 250 USD. Zde nabízíme kompletní přehled poplatků.

Poplatky za obchodování Žádný
Poplatky za účet Žádný
Poplatky za vklad/výběr Žádný
Minimální vklad 250 dolarů

Je Oil Profit podvod?

S oblakem nejistoty, který obestírá trh obchodování s kryptoměnami, zůstává otázkou, zda je Oil Profit důvěryhodnou platformou. Naše důkladné prozkoumání platformy ukázalo, že jde o legitimního bota pro obchodování s kryptoměnami.

oil profit

Partnerství platformy s regulovanými brokery posiluje jejich tvrzení o legitimitě, protože tito makléři obvykle nespolupracují s podvodnými podniky. Makléři, se kterými Oil Profit spolupracuje, jsou regulováni kyperskou komisí pro burzu cenných papírů (CySEC). Obvykle mají dlouhodobou pověst pro poskytování služeb a práci v regionech, ve kterých jsou k dispozici. 

Další oblastí, kterou jsme kontrolovali, je kvalita zákaznických služeb. Podvodné platformy neinvestují do pracovní síly nezbytné pro provoz slušného týmu zákaznických služeb. Skutečnost, že zákaznický servis Oil Profit běží 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, posiluje jejich tvrzení, protože podvody nenabízejí specializované služby.

Výsledek našich šetření nakonec ukazuje, že web Oil Profit je legitimní.

A co se týká bezpečnosti, Oil Profit investuje do standardního šifrování pro ochranu uživatelských dat. Rovněž ukládá prostředky u brokerů třetích stran, kteří jsou regulováni. Při ověřování se platforma ptá pouze na informace potřebné k ověření vaší identity.

Finanční informace nejsou vyžadovány, a proto jsou chráněny před potenciálními hackery. Makléř však může požádat o výpis z účtu.

Minimální vklad Oil Profit

Chcete-li začít používat Oil Profit, budete muset vložit minimálně 250 USD. Vkládat můžete pomocí kreditních karet a bankovních převodů. Pro výběry není stanoven žádný minimální limit. Nejrychlejší způsob vkladu je kreditní karta, která je zpracována během několika minut.

Bankovní převody mohou trvat dny v závislosti na zemi operace, umístění banky makléře a vaší bance.

Zákaznická podpora Oil Profit

Oil Profit má tým zákaznických služeb v pohotovosti 24/7, který řeší problémy s účtem, odpovídá na dotazy a pomáhá s jakýmikoli problémy, které mohou nastat. Zákaznická podpora je dosažitelná prostřednictvím e-mailu. Některé recenze tvrdily, že platforma poskytuje své služby také prostřednictvím live chatu a telefonické podpory, to však nemůžeme potvrdit.

Majitelé účtu, kteří nejsou držiteli účtu, mohou tým kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře na webu.

Jak používat Oil Profit

Pokud jste se rozhodli používat Oil Profit, v této části naší recenze nabízíme návod, jak se zaregistrovat a začít obchodovat v několika krocích.

Krok 1: Zaregistrujte se

Přejděte na webovou stránku Oil Profit a najděte registrační formulář v horní části domovské stránky. Vyplňte registrační formulář se svým jménem, ​​e-mailovou adresou a telefonním číslem. Bude vám zaslán ověřovací e-mail s odkazem pro potvrzení vašeho účtu.

1667924901064 10a3901c 1503 490a b5ff 7a8dc13c32f9

Poté vám bude přidělen makléř. V závislosti na makléři můžete být požádáni o poskytnutí dalších informací během procesu KYC předložením platného průkazu totožnosti a účtu za energie.

Krok 2: Proveďte vklad

Minimální částka, kterou můžete vložit, je 250 USD. Všechny vklady jdou ke zprostředkovateli, u kterého jste se zaregistrovali v předchozím kroku, takže se ujistěte, že metody a limity zprostředkovatele vkladu jsou pro vás vhodné.

Krok 3: Demo obchodování

Zde můžete vyzkoušet nové strategie, použít již existující nebo vytvořit vlastní strategii. Oil Profit poskytuje vzdělávací materiál, takže mohou bota začít používat i uživatelé bez zkušeností s obchodováním.

Ujistěte se, že vaše strategie funguje tak, jak má, tím, že ji nejprve otestujete v demo účtu. Účet poskytuje skutečná tržní data, takže úspěch v demo režimu se rovná úspěchu v živém režimu. To však není zaručeno.

Krok 4: Začněte obchodovat

Nastavení automatického obchodování zahrnuje zadání hodnot pro klíčové parametry ve vaší strategii. Hlavní parametry, které potřebujete znát, jsou vstupní bod, výstupní bod (také nazývaný take profit) a stop loss.

Vstupní bod je cena, za kterou otevíráte obchody, výstupní bod je cena, kterou uzavíráte obchody, když jste v zisku, a stop loss je cena, za kterou uzavíráte obchody, když jste ve ztrátě.

Stop-loss je politika řízení rizik určená množstvím peněz, které jste ochotni riskovat pro každý obchod. Základním pravidlem je nikdy neriskovat více než 3 % celkového kapitálu účtu na jeden obchod. Měli byste umístit svůj stop loss na cenu, kde ztráta bude nižší než 3 % z celkové hodnoty vašeho obchodního účtu.

NAVŠTIVTE oil profit

Závěr

Oil Profit je trading bot, který pomáhá uživatelům obchodovat s Bitcoiny a ropou. Software využívá algoritmy strojového učení a umělou inteligenci ke studiu velkého množství cenových dat, předpovídání optimálních položek a provádění ziskových subsekundových obchodů.

Díky uživatelsky přívětivému rozhraní, bezplatnému obchodnímu systému, demo režimu a rychlým výběrům nabízí Oil Profit přesvědčivé obchodní řešení pro začátečníky i zkušené obchodníky. Než však začnete obchodovat, ujistěte se, že investujete to, co si můžete dovolit ztratit, a minimalizujte své finanční riziko.

Nejčastější dotazy

Co je Oil Profit?

Je tato platforma legitimní trading bot?

Jak začít s Oil Profit?

Je Oil Profit bezpečný?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.