Thursday, September 21, 2023

Nejlepší tokeny ERC-20 k nákupu v roce 2023

Abychom si mohli blíže představit ty z nejlepších tokenů ERC-20 vhodných k investování, tak si nejdříve musíme říci, co to vlastně tokeny ERC-20 jsou? Jednoduše by se dalo říci, že tokeny ERC-20 jsou pod-tokeny na blockchainu Ethereum. Jde o kryptoměnu, která má svůj vlastní zdrojový kód, avšak nemá svůj vlastní blockchain, a proto využívá blockchain kryptoměny Ethereum.

Investoři mají na výběr hned z několika stovek, možná i tisíců, tokenů ERC-20, které mohou sledovat. Avšak není v možnostech investorů sledovat všechny, jelikož by to zabralo neskutečně moc času a sil. Které tokeny ERC-20 by tak investor neměl přehlídnout? Na to se podíváme v tomto průvodci těch nejlepších tokenů ERC-20 k investování a zároveň si i řekneme vše, co investoři potřebují vědět o těchto tokenech.

Nejlepší tokeny ERC-20 k investování

Prošli jsme pro vás celou řadu těch nejlepších coinů na bázi Etherea, díky čemuž vám nyní můžeme představit ucelený přehled těch nejlepších tokenů ERC-20, které lze koupit.

 1. Wall Street Memes – Nejlepší ERC-20 meme coin
 2. Sonik Coin – Nový meme coin typu ERC-20, který nabídne mechanismus stake-to-earn
 3. Evil Pepe Coin – Nový ERC-20 meme coin apelující na temnou stránku investorů
 4. BTC20 – ERC-20 token nabízející výhody Bitcoinu s technologií Etherea
 5. AiDoge – Meme-to-Earn ERC-20 token
 6. Launchpad XYZ – Nejlepší ERC-20 token potřebný pro úspěšné obchodování s krypto
 7. Chimpzee – Ojedinělý eco-friendly ERC-20 token
 8. Ecoterra – Nejlepší ekologický ERC-20 token
 9. yPredict – Revoluční ERC-20 token pomáhající předpovídání cenových pohybů
 10. Copium – Originální ERC-20 meme token s potenciálem k finančním ziskům
 11. Love Hate Inu – Nejlepší Vote-to-Earn ERC-20 kryptoměna
 12. Calvaria – Nová fantasy bojová karetní hra na bázi blockchainu s tokeny ERC-20
 13. Dash 2 Trade – Jeden z nejlepších ERC-20 tokenů
 14. Tamadoge – Metaverzní P2E hra s domácími mazlíčky s kryptoměnou ERC-20
 15. Lucky Block – Populární token ERC-20 nabízející zajímavé šance na výhry
 16. Chainlink – Blockchain Oracle poskytující infrastrukturu pro Ethereum
 17. Tether – Přední Stablecoin, který je vázaný na americký dolar
 18. ApeCoin – ERC-20 token pro ekosystém Bored Ape Yacht Club
 19. Decentraland – Jeden z nejlepších tokenů ERC-20 pro metaverse
 20. Uniswap – Největší DEX na Ethereu
 21. Ethereum – Kryptoměna, která to všechno odstartovala
 22. Maker – Přední DeFi Coin pro decentralizované půjčování
 23. Yearn Finance – Nejlepší kryptoměna ERC-20 pro yield farming

KOUPIT NEJLEPŠÍ TOKEN ERC-20 V PŘEDPRODEJI

Rádi byste se dozvěděli něco více o těch nejlepších tokenech ERC-20, do kterých můžete v roce 2023 investovat? Pokud ano, tak v článku níže jsme připravili podrobné recenze hned 20 nejlepších ERC-20 tokenů vhodných k investování.

1. Wall Street Memes – Nejlepší ERC-20 meme coin

Předprodej projektu Wall Street Memes, vytvořeného tvůrci NFT kolekce Wall St Bulls, která se vyprodala za 32 minut, začal v pravdě explozivně. Během prvního týdne získal více než 2 miliony dolarů. Silný předprodej je výsledkem již zavedené značky, která má více než milion sledujících na všech jejích platformách sociálních médií včetně Instagramu a Twitteru.

Od chvíle, kdy byl token spuštěn, zaznamenal bouřlivé reakce a analytici jako Jacob Bury předpovídají, že to bude jeden z nejlepších meme coinů. Elon Musk také při mnoha příležitostech interagoval Twitterem Wall Street Memes. Token $WSM je v současné době ve fázi předprodeje. Dohromady proběhne 30 kol a cena tokenu v každé fázi poroste.

1500x500 3

Projekt má své kořeny v komunitě Wall Street Bets, populární na Redditu od roku 2021. Základ Wall Street Bets byl v tom, aby drobní investoři získali převahu nad institucionálními investory. To vedlo k vytvoření NFT projektu Wall St Bulls, který později vedl k nynejšímu předprodeji tokenů Wall Street Memes. Webová stránka Wall Street Memes říká, že meme coin je vytvořen s odkazem na ideologii Wall Street Bets.

Tým vytvořil celkem dvě miliardy tokenů, z nichž 50 % je k dispozici v předprodeji. Projekt Wall Street Memes je zaměřen na komunitní aspekt, což dokazuje skutečnost, že vývojáři si nepřidělili žádné tokeny. Zbylých 30 % bude použito na komunitní odměny po 10 % půjde na likviditu DEX a likviditu CEX, aby bylo zajištěno bezproblémové obchodování.

Koupit wall street memes

2. Sonik Coin – Nový meme coin typu ERC-20, který nabídne mechanismus stake-to-earn

Sonik Coin ($SONIK) je zbrusu nový meme coin, jehož předprodej byl zahájen teprve nedávno, ale již nyní se těší obrovskému zájmu. Kromě toho, že se jedná o meme minci s vysokým potenciálem založenou na velmi populární postavě ježka Sonica, roste nadšení i díky mechanismu stake-to-earn, kterou Sonik nabídne.

Během pouhých dvou týdnů předprodej projektu již vynesl více než 600 tisíc dolarů a v současné době je ve staking poolu 11,5 miliardy tokenů, tedy 8 % alokace předprodeje.

Sonik Coin

SONIK zajistí, že bude mít výrazně delší životnost, protože kupující jsou vybízeni k tomu, aby dlouhodobě drželi tokeny $SONIK a dostávali odměny za staking. Na rozdíl od mnoha meme coinů, které mají jen malé nebo žádné využití.

Vzhledem k úspěchu SONIKU na severoamerickém a asijském trhu může být projekt, jehož předprodej začal teprve tento týden, vyprodán během několika týdnů. A to také díky tomu, že má opravdu skromný hard cap, který činí pouhé 2 mil. dolarů.

Během předprodeje je za stanovenou cenu 0,000014 USD zpřístupněno 50 % celkové nabídky SONIK, což je 299 792 458 000 (rychlost světla).

Snímek obrazovky 2023 08 29 v 12.29.10

Aby byla zaručena dlouhodobá životaschopnost projektu, je dalších 40 % nabídky vyčleněno pro odměny za stakingu, které budou uvolňovány v průběhu čtyř let. Po vyprodání předprodeje bude zbývajících 10 % kótováno za účelem likvidity na decentralizované burze Uniswap.

Pokud nechcete, aby vám o projektu unikly jakékoliv informace, přidejte se ke skupině na Telegramu. Nezapomeňte si před investicí pročíst také whitepaper.

Koupit Sonik coIN

3. Evil Pepe Coin – Nový ERC-20 meme coin apelující na temnou stránku investorů

Evil Pepe Coin je meme token, který chce opět reprodukovat slávu Pepe Coinu. Ten na začátku tohoto roku vykázal obrovský vzestup. Toto je však zlá verze Pepe, která se snaží povzbudit temnou stránku investorů. V současné době předprodej EVILPEPE dělá výrazné pokroky.

Evil Pepe Coin je meme coin s malou využitelností. Tým chce vybudovat solidní komunitu, která dokáže podpořit vysoký růst. Důvod je jednoduchý, dosud úspěšné meme coiny neměly žádnou jedinečnou využitelnost, ale dokázaly se těšit obrovskému růstu pouze s podporou komunity. Například Shiba Inu, Dogecoin a Pepe zaznamenaly pozoruhodný růst pouze s podporou vášnivé komunity.

1

Celková nabídka EVILPEPE, který bude uveden pouze na decentralizovaných burzách, je stanovena na 6 660 000 000 tokenů. A 5 994 000 000 tokenů, tedy 90 % z celkového počtu, se prodává prostřednictvím předprodeje. Tento předprodej se skládá pouze z jedné fáze a cena je pevně stanovena na 0,000333 USD. Po uvedení na decentralizované burze však pravděpodobně poroste.

Podle roadmapy bude tým stojící za projektem pilně propagovat token ve spolupráci s různými influencery a jejich cílem bude nakonec dosáhnout tržní kapitalizace 100 milionů dolarů poté. Tento projekt svádí investory na temnou cestu, ale zajímavé je, že whitepaper uznává rizika investování do meme coinu a povzbuzuje je k nákupu po dostatečném prozkoumání.

Koupit Evil Pepe Coin

4. BTC20 – ERC-20 token nabízející výhody Bitcoinu s technologií Etherea

BTC20 je nový projekt vytvořený s cílem obnovit dny, kdy byl Bitcoin ještě levný. Projekt je nostalgický, protože replikuje množství a cenu BTC z dubna 2011, ale zároveň přidává dnešní nejnovější technologii. BTC20 byl vytvořen, aby poskytoval nové příležitosti pro investory, kteří v minulosti promeškali dobré příležitosti.

V souladu s nabídkou v oběhu a cenou Bitcoinu v roce 2011 se v předprodeji BTC20 prodává celkem 6,05 milionu tokenů za 1 dolar. A zatímco Bitcoin byl vždy kritizován za svou nadměrnou spotřebu energie, BTC20 tento problém řeší využitím modelu proof-of-stake. BTC20 konkrétně nabízí funkci stakingu. Jedná se o funkci, která uživatelům umožňuje vydělávat pasivní příjem na základě množství tokenů uzamčených v síti pro zachování stability sítě.

1 1

Všechny tokeny BTC20 budou veřejně dostupné, což podpoří decentralizaci a účast komunity. Vzhledem k tomu, že se jedná o token ERC-20, může se také pochlubit uživatelskou přívětivostí, kterou lze snadno propojit s různými peněženkami a systémy.

Celková zásoba tokenů BTC20 je stanovena na 21 milionů, tedy stejně jako Bitcoin. A 14,95 milionu tokenů, které se neprodají v předprodeji, bude uloženo do stakingového smart kontraktu a distribuováno jako odměna stakerům. Je zajímavé, že tyto odměny jsou poskytovány v souladu s původním rozvrhem bitcoinových bloků. Uživatelé navíc získají odměny podle stakované částky.

Tento rozvrh bitcoinových bloků je nastaven na 120 let a BTC20 bude také postupně uvolňováno podle tohoto harmonogramu. To přispěje k dlouhodobé životnosti a stabilnímu růstu tokenu. Kromě toho bude BTC20 v budoucnu provádět vývoj a rozšiřování strategických partnerství, utilit Dapps a správních práv.

Koupit BTC20

5. AiDoge – Nejlepší Meme-to-Earn ERC-20 token

AiDoge je nová kryptoměnová platforma nabízející uživatelsky přívětivý zážitek z generování memů, který je založen na AI, pro různé uživatele, kteří se přizpůsobují neustále se měnícímu světu kryptoměn. K vytváření relevantních a zásadních memů využívá vysoce pokročilou technologii umělé inteligence.

Generátor AiDoge používá různé algoritmy umělé inteligence s velmi vysokým rozsahem k vytváření kontextově relevantních memů, trénovaných na velkém datovém souboru memů a také kryptoměnových zpráv. Datové sady jsou pravidelně aktualizovány, takže díky tomu na platformě vždy vytvoříte velmi kvalitní a aktuální memy.

Screenshot 2023 04 26 at 11.20.33

Ekosystém AiDoge dává uživatelům možnost stakovat tokeny Ai s cílem vydělávat denní odměny v kreditech a získat přístup k exkluzivním funkcím platformy. Pro dlouhodobou stabilitu a odhodlání platformy je staking zásadní. Veřejná zeď je dynamický prostor v AiDoge, kde uživatelé sdílejí a prohlížejí memy spravované AINa zdi uvidíte možnosti řazení a filtrování, které uživatelům umožní procházet každý mem na základě různých kritérií, jako je reference, popularita nebo konkrétní témata.

S platformou AiDoge tedy budete mít inovativní řešení generování memů, které využívá pokročilou technologii AI a kreditní systém, který je založen na tokenech Ai s cílem revolucionizovat vytváření memů. Takže je na čase, abyste otevřeli oči a využili příležitosti, kterou máte, a vytěžte z této inovace co nejvíce.

Koupit aidoge

6. Launchpad XYZ – ERC-20 token potřebný pro úspěšné obchodování s krypto

Launchpad XYZ je zbrusu nový Web3 projekt budující platformu, která obchodníkům poskytne všechny nástroje, jenž potřebují k tomu, aby byli maximálně úspěšní v obchodování s kryptoměnami.

Projekt Launchpad XYZ by měl obsahovat centrum informací o trhu s názvem Trading Edge, které pomůže investorům a obchodníkům činit informovaná rozhodnutí pomocí sociálního sentimentu, tržních informací, a také špičkových obchodních nastavení od zkušených obchodníků. Kromě výše uvedeného bude platforma rovněž obsahovat přední obchodní terminál na trhu se všemi obchody, které budou prováděny prostřednictvím vlastní decentralizované burzy kryptoměn (DEX). Platforma také nabídne výměnu nezaměnitelných tokenů (NFT) peer-to-peer (P2P).

Launchpad I

Dalším z dílčích cílů projektu Launchpad XYZ je poskytování vzdělání svým uživatelům. Projekt chce poskytovat veškeré školení potřebné k tomu, aby se stal úspěšným obchodníkem a zároveň i umožnit uživatelům Web3 na jakékoli úrovni zkušeností maximalizovat svůj ziskový potenciál.

Aby mohl Launchpad XYZ financovat vývoj své revoluční platformy All-in-One Web3, tak  se rozhodl dát svůj ERC-20 token LPX do předprodeje. Předprodej je rozdělen do celkem devíti fází, přičemž bude cena tokenu LPX postupně zvyšována až na cenu 0,0565 USD, což je cena, za kterou bude token uveden na decentralizované burze Launchpad XYZ v Q3 roku 2023.

Koupit Launchpad XYZ

7. Chimpzee – Ojedinělý eco-friendly ERC-20 token

Chimpzee je nový eco-friendly projekt, který jako jeden z mála využívá Web3 k pozitivní změně ve světě a zároveň nabízí svým uživatelům i možnost získat pasivní příjem. Hlavním smyslem tohoto projektu je použít technologie Web3 k tomu, aby maximálně mohl pomoci zachraňovat volně žijící zvířata před pytláctvím a odlesňováním jejich přirozeného prostředí a životní prostředí tím, že bude společně se svými uživateli finančně přispívat charitativním organizacím.

Ekosystém Chimpzee se skládá ze tří základních pilířů, které jsou integrované a pomáhají poskytovat jak pasivní příjem, tak i finanční příspěvky na charitu. Těmito pilíři jsou Chimpzee Shop – Shop2Earn, Chimpzee NFT Marketplace – Trade2Earn a Chimpzee P2E Game – Play2Earn.

Chimpzee I

Obchod typu Shop2Earn je centrální obchodní centrum, které uživatelům umožňuje utrácet tokeny CHMPZ za zboží a komodity, které jsou jedinečné pro daný obchod. Uživatelé si tak mohou na zakoupené zboží nechat vytisknout například logo Chimpzee, a to prostřednictvím tiskárny. Procento ze všech zisků vytvořených z Chimpzee Shop bude věnováno organizacím zaměřeným na ochranu přírody a životního prostředí.

NFT marketplace je typu Trade2Earn, který uživatelům umožňuje nakupovat NFT passports, pomáhá uživatelům získat pasivní příjem. Marketplace Chimpzee NFT je jedním z prvních trhů, které sdílí část zisku z poplatků za obchodování s každým na platformě. Kromě toho budou mít prioritu NFT zaměřené na životní prostředí uvedené na trhu a budou uvedeny na hlavní stránce. A konečně, poslední pilíř hra Play2Earn poskytuje uživatelům zábavný způsob, jak získat nativní tokeny projektu CHMPZ prostřednictvím zábavné a příjemné hry.

Koupit Chimpzee

8. Ecoterra – Nejlepší ekologický ERC-20 token

Výběr projektu s vysokým potenciálem z neustále se měnící oblasti nových projektů může být náročný. Zaměření na projekty s hmatatelným dopadem na reálný svět je zásadní a Ecoterra je neocenitelnou volbou.

Ecoterra přináší revoluci do sektoru udržitelných kryptoměn tím, že využívá technologii blockchain k posílení individuálního a institucionálního úsilí v boji proti změně klimatu. Platforma zahrnuje různé propojené aplikace a tržiště a motivuje jednotlivce, aby přispěli na dobrou věc.

FsycFlGX0AAuusc

Aplikace Recycle2Earn společnosti Ecoterra se vyznačuje tím, že odměňuje uživatele tokeny Ecoterra za jejich recyklační příspěvky. Platforma zaznamenává dopad každého uživatele na životní prostředí ve svém profilu. Společnosti mohou podobně vytvořit „sledovatelné dopady“ a vyvážit nepříznivé důsledky svých výrobních procesů získáváním materiálů od uživatelů prostřednictvím balíčků s dopadem. Tento přístup podporuje transparentnost a společné odhodlání všech účastníků k udržitelnosti.

Ecoterra klade důraz na trhy s emisními povolenkami a recyklovanými materiály, které mají značný význam. Trh s emisními povolenkami umožňuje jednotlivcům a subjektům vyvážit svou uhlíkovou stopu darováním tokenů Ecoterra akreditovaným globálním iniciativám na snižování emisí uhlíku. Trh s recyklovanými materiály podporuje získávání recyklovaných materiálů, spolupráci mezi organizacemi zabývajícími se recyklací a související aktivity pro podniky.

KOUPITI ECOTERRA

9. yPredict – Revoluční ERC-20 token pomáhající předpovídání cenových pohybů

Jak se trh s kryptoměnami stále rozšiřuje, tak je potřeba mnohem více spolehlivých a přesných aplikací pro předpovídání cen. A právě projekt yPredict se svým ekosystémem řízeným umělou inteligencí by se mohl stát doslova hitem v této oblasti. Díky neustálému zdokonalování svých modelů a algoritmů se yPredict snaží zůstat na špici a zároveň i uspokojit potřeby všech investorů v neustále se měnícím prostředí kryptoměn.

yPredict

Jednou z nejslibnějších funkcí yPredict je program Learn-2-Earn, který motivuje uživatele k získání znalostí a dovedností na krypto trhu. Tento program je navržen tak, aby uživatelům umožnil vydělávat ERC-20 tokeny YPRED a to účastí v kvízech a úkolech, a také učením se o různých funkcích platformy. Spojením vzdělávání s odměnami vytvoří platforma yPredict informovanou uživatelskou základnu a navíc ještě posílí důvěryhodnost a užitečnost své aplikace pro předpovídání cen.

Nabídka yPredict statistik založených na datech a prediktivní analýzy podporované AI a technologiemi strojového učení představuje skvělý případ pro její potenciální dopad na krypto investiční prostředí. Aplikace yPredict pro předpovídání cen by tak mohla hrát významnou roli při utváření budoucích rozhodnutí o investicích do kryptoměn.

yPredict tokenomika

Vzhledem k tomu, že poptávka po spolehlivých, přesných a komplexních kryptoanalytických nástrojích stále roste, jsou platformy jako yPredict dobře připraveny uspokojit potřeby rozšiřující se uživatelské základny, což v konečném důsledku přispívá k informovanějšímu a vzdělanějšímu krypto trhu.

Koupit yPredict

10. Copium – originální ERC-20 meme token s potenciálem k finančním ziskům

Tokenen, který běží ve standardu ERC-20 v síti Etherea, je také $COPIUM – nový meme coin, který po uvedení na první DEX burzy dokázal zburcovat nejednoho fanouška meme kultury. Ačkoli meme mince většinou nemají žádné specifické využití, copium staví na konceptu povzbuzení investorů, pokud promeškali zajímavou obchodní příležitost, investovali prodělečně nebo případně podlehli FOMO efektu. K virálnímu šíření povědomí o této minci se přispěl i mem „Cope” a copium se díky tomu může opřít o řadu angažovaných příznivců na sociálních sítích.

WSM a Dogecoin

Po úspěchu, které $COPIUM předvedlo po svém uvedení na Uniswapu, kdy za 30 vteřin prakticky narostlo 9x, se tým snaží pracovat na rozvoji svého ekosystému. Dokládá to snahu o to, aby  $COPIUM nebylo vnímáno pouze jako meme pro zábavu, ale jako projekt s potenciálem k zisku. Do budoucna tak tým plánuje řadu NFT airdropů nebo přístup k exkluzivním eventům nebo akcím. 

Ostatně unikátní NFT airdrop, který byl součástí vysoce privátní předprodeje, byl jedním z důvodů, proč se o copiu mluvilo ještě před jeho uvedením na DEX. 200 top časných investorů si tak rozdělilo na 10 milionů tokenů. Nedávno navíc tým oznámil uvedení vlastní NFT kolekce na OpenSea. 

Snimek obrazovky 2023 06 02 v 12.30.09

Copium je k dispozici na DEX burzách typu Uniswap a lze ho koupit prostřednictvím ETH. Každopádně $COPIUM zanechalo po svém nástupu dobrý dojem, nemalý růst a hodně nadšené přijetí, což pozitivně ovlivňuje důvěru dalších investorů. Lze ho proto považovat za další meme projekt, který rozšiřuje řady úspěšných meme mincí, které v posledních měsících berou kryptoburzy útokem. Pokud jste tedy zmeškali předešlá úspěšná uvedení jako pepe nebo turbo, v copiu můžete nalézt velmi adekvátní alternativu.

KOUPIT copium

11. Love Hate Inu – Nejlepší Vote-to-Earn ERC-20 kryptoměna

Love Hate Inu je kryptoměnový projekt Vote 2 Earn, který uživatelům umožňuje získávat odměny v nativním tokenu LHINU hlasováním v různých anketách. Love Hate Inu nabízí možnost stakovat tokeny a hlasovat v průzkumech, abyste získali ještě více mincí.

Love Hate Inu také kombinuje odvětví memů s online trhem se softwarem pro průzkumy.

Odborníci tvrdí, že Love Hate Inu se stane lídrem a nejlepší hlasovací platformou na trhu, protože je postavena na blockchainu Ethereum. Projekt poskytuje robustní systém pro vytváření bezpečných, spolehlivých a snadno použitelných aplikací.

Screenshot 2023 03 08 at 7.26.21 900x489 1 1

Funguje to tak, že všichni uživatelé, kteří chtějí hlasovat, musí stakovat tokeny LHINU po dobu nejméně 30 dnů. Čím véce nebo déle stakují, tím vyšší je jejich hlasovací síla bude i odměny. Hlasování je zcela anonymní. Love Hate Inu také poskytne uživatelům možnost vytvářet vlastní průzkumy.

Globální trh se softwarem pro online průzkumy by měl mít do roku 2027 hodnotu 5,69 miliardy dolarů. Vzhledem k tomu, že je součástí tohoto odvětví, bude Love Hate Inu hrát klíčovou roli v jeho růstu. Je to proto, že Love Hate Inu přináší revoluci do odvětví, přináší blockchain a umožňuje platformám zaznamenávat neměnné výsledky. 

KOUPIT LOVE HATE INU

12. Calvaria – Nová fantasy bojová karetní hra na bázi blockchainu s tokeny ERC-20

Nová inovativní fantasy bojová karetní hra nabízející velmi zajímavou možnost v podobě investice pro investory a zapálené hráče, to je Calvaria, která má celkem dva ERC-20 tokeny – RIA a eRIA. Oba tyto tokeny jsou hlavními platebními jednotkami v ekosystému platformy Calvaria.

V Calvaria budou mít hráči za úkol sbírat a následně bojovat pomocí karet založených na NFT. Tyto karty budou moci hráči v průběhu hry dále vylepšovat a upgradovat, díky čemuž si tak mohou zajistit vyšší šanci na výhru v dalších soubojích. Jednotlivé karty nebo i celé balíčky bude také možné si koupit buďto přímo v in-game obchodě a na sekundárním tržišti nebo je bude možné prodávat ostatním hráčům na těchto tržištích.

Calvaria projektCílem vývojářů Calvaria bylo s pomocí této hry urychlit masové přijetí kryptoměn. Proto se i rozhodli k vytvoření dvou verzí hry, a to free-to-play a play-to-earn. Obě tyto verze mají několik předností. Verzi free-to-play si mohou hráči vyzkoušet ještě předtím, než se rozhodnou pro plnou placenou verzi a také v ní najdou tzv. viditelný tracker, který jim ukazuje, kolik by si vydělali, kdyby hráli plnou verzi. Naproti tomu verze play-to-earn má pro každého nového hráče přichystán dárek v podobě NFT. Hra dále nabízí staking, lootboxy a NFT dropy.

Předprodej Calvaria už byl ukončen, a proto si nyní mohou investoři token RIA pořídit na vybraných CEX a DEX.

KOUPIT CALVARIA

13. Dash 2 Trade – Jeden z nejlepších ERC-20 tokenů

Dalším z ERC-20 tokenů je token D2T, který je nativní kryptoměnou platformy Dash 2 Trade. Díky platformě Dash 2 Trade tak mohou nejen obchodníci provádět analýzu kryptoměn a sociální obchodování. Token D2T je postavený na blockchainu Ethereum a má velmi nízkou pevnou nabídku tokenů činící 1 miliardu tokenů. Z této pevné nabídky poté 70 % tokenů bylo dáno do předprodeje. Předprodej však již byl ukončen a v současné době si investoři a obchodníci mohou token D2T koupit na vybraných CEX a DEX.

Dash 2 Trade funkce a metriky

Token D2T je možné použít k přístupu k exkluzivním obchodním nástrojům a funkcím na ovládacím panelu platformy. Rovněž tento ERC-20 token lze použít k nákupu balíčků dvou úrovní na platformě Dash 2 Trade. Mezi největší výhody platformy patří přístup k pravidelným upozorněním na listingy na kryptoměnových burzách, backtestingu, funkcím automatického obchodování, analýzám v reálném čase a mnoho dalších.

KOUPIT DASH 2 TRADE

14. Tamadoge – Metaverzní P2E hra s domácími mazlíčky s kryptoměnou ERC-20

Tamadoge (TAMA) je nativní kryptoměna nové play-to-earn hry Tamadoge, ve které se hráči starají o svého digitálního domácího mazlíčka. Tento mazlíček je avatar podobný psovi. Každý NFT mazlíček má své jedinečné silné stránky a zároveň i svou statistiku. Avšak jak je uživatelé postupem času vychovávají, krmí a cvičí až do jejich dospělosti, tak tím také mohou výrazně ovlivnit, jaký nakonec jejich mazlíček bude.

tamadoge

Poté co tito mazlíčci dosáhnou dospělosti, mohou s nimi začít hráči bojovat proti sobě. Za každé vítězství se hráč posune v žebříčku Tamadoge výše a získá také odměnu v podobě tokenu TAMA. Tokeny TAMA mohou dále hráči využít k nákupu nových NFT mazlíčků nebo k vylepšení ve hře. Token TAMA je navržen tak, aby byl deflační, takže 5 % z každé transakce TAMA za nové NFT nebo upgrady je spáleno. Jinými slovy, čím více hráčů bude razit své NFT mazlíčky, tím rychleji se bude zásoba tokenů TAMA zmenšovat.

KOUPIT TAMADOGE

15. Lucky Block – Populární token ERC-20 nabízející zajímavé šance na výhry

Lucky Block je nová online soutěžní platforma, která je postavená na blockchainu. Platforma nabízí svým uživatelům hned několik soutěží, včetně denního giveaway, ve kterém se hraje o získání prize poolu v hodnotě desítek tisíc dolarů.

Lucky Block 2

Aby se však uživatelé mohli těchto soutěží zúčastnit, tak musí mít NFT, které v tomto případě slouží jako vstupenka. Ovšem některá NFT, jako je například kolekce NFT Platinum Rollers Club od Lucky Block, mají omezený počet edic, což má ve výsledku omezit počet účastníků na jednotlivých akcích. Uživatelé budou potřebovat pro nákup Lucky Block NFT nativní token ERC-20 platformy, LBLOCK. Držitelé tokenu LBLOCK si také mohou přivydělat, jelikož část výherního fondu každého dne je vyhrazena právě jako odměna pro ně.

KOUPIT LUCKY BLOCK

16. Chainlink – Blockchain Oracle poskytující infrastrukturu pro Ethereum

Jednu z klíčových rolí hraje v blockchainu Ethereum i Chainlink. Chainlink je to, co je známé jako blockchainový orákl, který umožňuje připojovat data mimo svět kryptoměn ke smart kontraktům. Uveďme si jednoduchý příklad. Pokud smart kontrakt například závisí na hodnotě amerického dolaru či na skóre sportovní hry, tak Chainlink může poskytnout tato data smart kontraktu. Nativním tokenem je token LINK, jehož pevná nabídka je omezena na 1 miliardu tokenů.

17. Tether – Přední Stablecoin, který je vázaný na americký dolar

Podle tržní kapitalizace je právě Tether největší stablecoin na světě. Tether je navázán na americký dolar a plně kryt rezervami, díky čemuž je tak mnohem odolnější vůči volatilitě trhu něž algoritmické stablecoiny. Co se týče hodnoty Tetheru, tak ta se obecně pohybuje skoro přesně na hranici 1 dolaru za token.

Pro mnoho investorů tento token není nijak zvlášť zajímavý a to hlavně z toho důvodu, že 1 USDT bude mít vždy hodnotu 1 USD. Dá se tak říci, že v mnoha ohledech se stal USDT digitálním ekvivalentem hotovosti ekosystému ERC-20. Jelikož se jedná o digitální hotovost, tak mohou investoři USDT používat jako hotovost. Mohou swapovat na USDT vždy, když nebudou ochotni podstoupit nákladný proces přeměny svých kryptoměn na reálné americké dolary.

18. ApeCoin – ERC-20 token pro ekosystém Bored Ape Yacht Club

ApeCoin je token vytvořený Yuga Labs, což je společnost stojící za kolekcemi NFT Bored Ape Yacht Club a Mutant Ape Yacht Club. Token ApeCoin opravňuje držitele k tomu, aby se vyjádřili k budoucímu směřování této komunity.

Pevná nabídka tokenů je 1 miliarda, takže prudký nárůst poptávky po ApeCoinu, na kterém může mít svůj podíl i vydání metaverza Otherside, by mohl cenu tokenu vymrštit opravdu vysoko.

19. Decentraland – Jeden z nejlepších tokenů ERC-20 pro metaverse

Jednou z nejpopulárnějších metaverse platforem současnosti je Decentraland. Tato platforma podporuje vše od play-to-earn, jako je ICE poker, přes virtuální koncerty až po digitální reklamu pro značky, které podporují blockchain.

Nativním tokenem je token MANA, který se používá především k platbám za nákupy virtuálních pozemků, digitálního zboží a služeb. Token MANA je rovněž jako řada dalších tokenů také deflační. Vždy, když jsou v Decentralandu vydraženy NFT pozemky, tak je MANA spálena. V současné době stále více lidí “utíká” do virtuálního světa, jehož součástí je i nákup zboží a služeb. A právě na základě těchto dvou poznatků se dá očekávat, že poptávka po tokenu MANA by se měla začít dost zvyšovat.

Podle mnohých analytiků je právě token MANA jedním z nejlepších ERC-20 tokenů, do kterých se vyplatí dnes investovat.

20. Uniswap – Největší DEX na Ethereu

Uniswap, to je decentralizovaná kryptoměnová burza a zároveň také největší taková burza běžící na blockchainu Ethereum. Díky tomu mohou investoři Uniswap používat k obchodování s jakýmkoli tokenem ERC-20 a rovněž i s ostatními tokeny, které jsou kompatibilní s tímto standardem.

Nativním tokenem krypto burzy Uniswap je token UNI. Token UNI je především token správy, který dává uživatelům možnost vyjádřit se k tomu, jak a kam se projekt Uniswap vyvíjí. Držitelé tohoto tokenu mohou také získat odměny na základě poplatků účtovaných Uniswapem. Čím více tedy uživatelů používá Uniswap, tím cennější je token UNI. Uniswap rovněž nepožaduje po svých investorech, aby se vzdali svého soukromého klíče ke svým prostředkům při provádění směny, což je dosti zásadní pro finanční bezpečnost.

21. Ethereum – Kryptoměna, která to všechno odstartovala

O Ethereu se říká, že jde o kryptoměnu, která nejspíše umožnila všem ostatním tokenům ERC-20 na tomto seznamu začít vzkvétat. Jedná se o nativní kryptoměnu blockchainu Ethereum, na kterém jsou postaveny všechny tokenu ERC-20.

Díky své obrovské tržní kapitalizaci činící 28,8 miliard dolarů, není ETH tak volatilní jako některé jiné kryptoměny uvedené v tomto našem přehledu. ETH je tak jedním z velkých vůdců na trhu kryptoměn, který ovšem nemá tak divoké pohyby jako jiné menší kryptoměny ERC-20.

ETH je pro investory rovněž výhodná i z důvodu přechodu na proof-of-stake, který umožní staking pro Ethereum. To omezí nabídku a potenciálně by mohlo zas zvýšit hodnotu ETH.

22. Maker – Přední DeFi Coin pro decentralizované půjčování

Maker (MKR) je řídící a nativní token MakerDAO, který je o půjčování bez potřeby tradičních prostředníků (DeFi), jako jsou banky. MakerDAO používá smart kontrakty postavené na blockchainu Ethereum k usnadnění půjček a zároveň i řídí všechny detaily mechaniky půjčky jako podmínky splácení, úrokové sazby nebo marže.

Velkým plusem je také to, že půjčky lze distribuovat v DAI, stablecoinu, který je také postaven na standardu ERC-20. Půjčováním půjček v DAI jsou půjčky MarkerDAO také izolovány od volatility na krypto trhu. Čím více lidí používá MakerDAO pro decentralizované půjčování, tím větší je pak potřeba nového DAI a nižší nabídka MKR.

23. Yearn Finance – Nejlepší kryptoměna ERC-20 pro yield farming

Yearn Finance je platforma DeFi yield farming, která je navržena tak, aby pomáhala investorům vydělat co možná nejvíce peněz z jejich kryptoměnového portfolia. Díky Yearn Finance mohou držitelé tokenů ERC-20 uzamknout své kryptoměny do blockchainu projektu a to výměnou za odměny nebo půjčení svých kryptoměn za potenciálně vysoké úrokové sazby.

Nativní kryptoměna ERC-20 platformy je token YFI, což je především token správy, který dává držitelům možnost hlasovat o budoucích projektech platformy. Čím více investorů využívá tuto platformu, tím více Yearn Finance získá na poplatcích a tím více si mohou držitelé tokenů YFI vydělat.

Co je to token ERC-20?

ERC-20 je technický soubor standardů, který se používá pro vytváření tokenů na blockchainu Ethereum. Token ERC-20 je tedy jakýkoliv token vytvořený pomocí těchto standardů. Tento standard tak umožňuje investorům vyměnit různé tokeny pomocí blockchainu Ethereum, například vyměnit Tamadoge za Lucky Block a ten následně za IMPT. A to jen díky tomu, že všechny tyto tokeny používají standard ERC-20. Zavedení standardu ERC-20 se datuje do roku 2015.

Proč investovat do tokenů ERC-20?

Jedním z hlavních důvodů, proč investovat do nejlepších tokenů představených v tomto přehledu, je to, že jsou tyto tokeny zaměnitelné s jakýmkoliv jiným ERC-20 tokenem, díky čemuž je tak až neuvěřitelně snadné přesouvat se na jiné pozice a využívat nové investiční příležitosti na blockchainu Ethereum.

Co se týče zvýšení nebo snížení rizika, tak i zde platí je to velmi jednoduché. V případě, že je investor otevřen riziku, tak si může vyměnit stablecoin jako Tether za token ERC-20, který mu aktuálně nabízí šanci investovat do nového krypto nebo metaverse projektu. Pokud ale bude chtít investor například snížit svou expozici vůči novým kryptoměnovým projektům, může si ji jednoduše vyměnit zpět na Tether nebo Ethereum.

Další důležitá informace je ta, že díky své popularitě jsou tokeny ERC-20 kompatibilní i se standardy používanými na jiných hlavních blockchainech. Například standard BEP-20, který se používá na Binance Smart Chain je kompatibilní se standardem ERC-20 na blockchainu Ethereum.

Jak koupit tokeny ERC-20?

Jestliže se investor rozhodl pro investování do jednoho z výše uvedených nejlepších tokenů ECR-20, tak zde má jednoduchý návod, jak na to. Jako příklad si vezeme token FGHT projektu FightOut, který je stále možné koupit za výhodnější cenu v předprodeji.

Krok 1 – Vytvoření kryptoměnové peněženky

K nákupu tokenu FGHT budou potřebovat investoři ze všeho nejdříve kryptoměnovou peněženku, která podporuje tokeny ERC-20. My doporučujeme využít MetaMask, což je bezplatná kryptoměnová peněženka, která se integruje s prohlížečem uživatele.

https://metamask.io/

Krok 2 – Koupě USDT nebo ETH

Na oficiálních webových stránkách FightOut je možné tokeny FGHT vyměnit za tokeny ERC-20, jako je Ethereum nebo USDT. Stačí si jeden z těchto uvedených tokenů koupit na kryptoměnové burze podle vlastního výběru a převést si následně tokeny do své kryptoměnové peněženky MetaMask.

Krok 3 – Připojte se k předprodeji FightOut

Na oficiální webové stránce FightOut kliknete na ikonu ‘Připojit’. Následně na to si vyberete staženou kryptoměnovou peněženku a pro potvrzení k připojení k peněžence poté postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak koupit fightout

Krok 4 – Kupte si FGHT

Nyní si mohou investoři vybrat za co tokeny FGHT nakoupí, jestli za USDT nebo ETH. Investor si zvolí preferované aktivum a zadá počet tokenů FGHT, které chce koupit a potvrdí transakci kliknutím na ‘Convert ETH’/USDT’. Své tokeny obdrží investoři po ukončení předprodeje.

KOUPIT FIGHTOUT

Závěr

Největší výhodou tokenů ERC-20 je, že je lze snadno vyměnit za jakýkoli jiný token standardu ERC-20. Díky tomu jsou tak pro investory velmi zajímavé. Jedním z nejlepších tokenů ERC-20, který jsme si v tomto přehledu představili, je token $WSM patřící k projektu Wall Street Memes.

Tento zbrusu nový meme předprodej staví na neuvěřitelně široké podpoře své komunity a těží z legitimity jedné z nejúspěšnějších finančních značek. Bouřlivé reakce, které provázely spuštění předprodeje, společně s  ambiciózními predikcemi ohledně budoucího růstu, z něj činí jeden z aktuálně nejzajímavějších ERC-20 tokenů.

KOUPIT wall street memes

Často kladené otázky

Jaké jsou nejlepší tokeny ERC-20?

Jsou tokeny ERC-20 cenné?

Jaké coiny jsou tokeny ERC-20?

Vyplatí se investovat do tokenů ERC-20?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus až 30 000 USD po registraci a vkladu

PhemexRecenze

Zdarma bonus až do výše 2500 USD po registraci a vkladu

CoinbaseRecenze

10$ zdarma při vkladu 100$

SimpleCoinRecenze

Populární česká směnárna

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.