Saturday, July 20, 2024

Nejlepší tokeny ERC-20 k nákupu v roce 2024

Abychom si mohli blíže představit ty z nejlepších tokenů ERC-20 vhodných k investování, tak si nejdříve musíme říci, co to vlastně tokeny ERC-20 jsou? Jednoduše by se dalo říci, že tokeny ERC-20 jsou pod-tokeny na blockchainu Ethereum. Jde o kryptoměnu, která má svůj vlastní zdrojový kód, avšak nemá svůj vlastní blockchain, a proto využívá blockchain kryptoměny Ethereum.

Investoři mají na výběr hned z několika stovek, možná i tisíců, tokenů ERC-20, které mohou sledovat. Avšak není v možnostech investorů sledovat všechny, jelikož by to zabralo neskutečně moc času a sil. Které tokeny ERC-20 by tak investor neměl přehlídnout? Na to se podíváme v tomto průvodci těch nejlepších tokenů ERC-20 k investování a zároveň si i řekneme vše, co investoři potřebují vědět o těchto tokenech.

Seznam pro nejlepší tokeny ERC-20: Ty nejslibnější projekty k potenciální investici

Prošli jsme pro vás celou řadu těch nejlepších coinů na bázi Etherea, díky čemuž vám nyní můžeme představit ucelený přehled těch nejlepších tokenů ERC-20, které lze koupit.

 1. Pepe Unchained – Unikátní kryptoměnový projekt, který kombinuje přitažlivost meme coinů a technologie blockchain. Zaměřuje se na zábavu generovanou memy Pepe the Frog a kombinuje ji s užitečností moderního, inovativního tokenu běžícího ve vlastní síti L2. Aktuálně můžete zakoupit tokeny PEPU za zvýhodněnou cenu v období předprodeje před jejich uvedením na burzy.
 2. Meme Games – Zábavný krypto projekt spojený s olympijskými a paralympijskými hrami v roce 2024, který kombinuje svět virálních meme postav, jako je Pepe, Doge, Turbo, Brett nebo DogWifHat a sportu. Hráči si zvolí jednu z těchto postav a budou s ní soutěžit a pokud vyhrají, tak mohou získat až 25% bonus. Včasní investoři se navíc mohou těšit i na APY přesahující 4 000 %.
 3. WienerAI – Tento nejnovější psí meme coin nabízí včasným investorům více než 1 900 % APY v případě, že se co nejdříve zapojí do předprodeje projektu. Nativní token projektu představuje neotřelé spojení meme, psa, klobásky a nejrychleji rostoucí a nejpokročilejší technologie AI a blockchainu, díky čemuž přináší investorům řadu výhod. WienerAI tak již nyní můžeme zařadit mezi nejlepší tokeny ERC-20, které je možné koupit v rámci ICO.
 4. PlayDoge – Nový meme coin fungující na blockchainu BNB Smart Chain, jenž má velký potenciál k úspěchu. Nejedná se ovšem o token ERC-20, ale o token BEP-20, což je tokenový standard rozšiřující Ethereum standardy ERC-20. Investorům tento projekt nabízí jak vlastní mobilní hru typu Play-to-Earn, tak i nespočet exkluzivních odměn, tokenových bonusů a atraktivní předprodej s možností stakingu.
 5. Shiba Shootout – Nový ERC-20 meme coin, který je skutečnou lahůdkou pro milovníky Divokého západu. Světu meme coinů dosud dominovala sociální a herní témata s častými odkazy na nejnovější popkulturu, tentokrát nás ale čeká opravdové westernové dobrodružství. V tomto dobrodružství nás čekají přestřelky, loterie Lucky Lasso, řada možností vyhrát další tokeny, Cactus Staking a nakonec odpočinek a příběhy u táboráku ve společnosti celé komunity.
 6. Base Dawgz – Nový slibný meme coin běžící na blockchainu Base, který si získává srdce fanoušků multichainovou utilitou, airdrop kampaní a maskotem Doge v kombinéze na base jumping. Cílem projektu, který v současné době pořádá předprodej, je sjednotit memecoinové komunity do jednoho ekosystému, aby společně podpořily jeho úspěch.
 7. Sponge V2 – Upgradovaná verze veleúspěšného meme coinu SPONGE
 8. Uniswap – Nativní token největší DEX na trhu
 9. Immutable X – Řešení škálování vrstvy 2 pro NFT na Ethereu
 10. NEAR Protocol – Programovatelná cloudová výpočetní platforma podporující tvorbu dApps a smart kontraktů
 11. Injective – Interoperabilní blockchain vrstvy 1 pohánějící aplikace DeFi nové generace
 12. Cronos – Token kryptoměnové burzy Crypto.com kompatibilní S EVM
 13. Arbitrum – Řešení vrstvy 2 na blockchainu Ethereum
 14. Chainlink – Blockchain Oracle poskytující infrastrukturu pro Ethereum
 15. Tether – Přední Stablecoin, který je vázaný na americký dolar
 16. ApeCoin – ERC-20 token pro ekosystém Bored Ape Yacht Club
 17. Decentraland – Jeden z nejlepších tokenů ERC-20 pro metaverse
 18. Ethereum – Kryptoměna, která to všechno odstartovala
 19. Maker – Přední DeFi Coin pro decentralizované půjčování
 20. Yearn Finance – Nejlepší kryptoměna ERC-20 pro yield farming

KOUPIT NEJLEPŠÍ TOKEN ERC-20 V PŘEDPRODEJI

Kryptoměny jsou vysoce volatilní aktiva a do značné míry neregulována.

Nejslibnější tokeny ERC-20 k investici

Rádi byste se dozvěděli něco více o těch nejlepších tokenech ERC-20, do kterých můžete v roce 2024 investovat? Pokud ano, tak v článku níže jsme připravili podrobné recenze těch nejlepších ERC-20 tokenů vhodných k investování.

Pepe Unchained – kryptoměna, která se zaměřuje se na zábavu generovanou memy Pepe the Frog a kombinuje ji s užitečností tokenu běžícího ve vlastní síti L2

Pepe Unchained (PEPU) je nová kryptoměna, která si klade za cíl spojit popularitu meme coinů s moderními blockchainovými technologiemi. Hlavní myšlenkou je vytvořit angažovanou komunitu kolem zábavného a atraktivního projektu, který současně nabízí skutečnou užitečnost a funkčnost. Projekt vytvořil vlastní blockchainovou síť Pepe Unchained Layer 2 na druhé vrstvě Etherea, která umožňuje výrazně rychlejší a levnější transakce ve srovnání s hlavní sítí. Podle dostupných údajů bude moci zpracovat až 100krát více transakcí za sekundu, což z něj činí vhodné řešení pro komplexní decentralizované aplikace s vysokým provozem.

Pepe Unchained patří mezi ERC 20 tokeny

Jedním z klíčových cílů Pepe Unchained je budování důvěry mezi uživateli prostřednictvím transparentnosti. Tým stojící za projektem jasně nastínil své plány na vytvoření celého ekosystému kolem tokenu PEPU, který zahrnuje několik služeb a funkcionalit. Kromě vlastního block exploreru plánuje snadné propojení mezi Pepe Unchained layer 2 a Ethereum, což by uživatelům umožnilo využívat výhody obou sítí. Tyto inovace činí z Pepe Unchained alternativu, poskytující uživatelům rychlejší a nákladově efektivnější transakce, čímž řeší jeden z kritických problémů, kterým čelí mnoho blockchainových projektů.

Kromě vysokého výkonu nabízí Pepe Unchained také atraktivní příležitosti pro staking tokenů PEPU. S působivými odměnami v počátečních fázích projekt usiluje o přilákání prvních investorů a účastníků do svého ekosystému. V době psaní dosahuje roční procentní výnos (APY) přes 5 000 %, což znamená, že investoři mají možnost zněkolikanásobit své své držby během pár dní. Je důležité poznamenat, že toto procento se bude snižovat, jakmile do stakingového poolu vstoupí více lidí.

Tokenomika Pepe Unchained, který patří mezi ERC 20 tokeny

Celková nabídka PEPU je omezena na 8 miliard tokenů, které jsou strategicky alokovány na podporu udržitelného růstu projektu. Na předprodej a marketingové iniciativy je určeno po 20 %, což zajišťuje robustní propagační úsilí a počáteční zájem investorů. 30 % je rovným dílem rozděleno mezi likviditu na burzách, financování vývoje projektu a inventář sítě Pepe Unchained Layer 2, což podpoří základní operace a obchodní stabilitu. S 30 % vyhrazenými na staking projekt zdůrazňuje svůj závazek odměňovat dlouhodobé držitele. Tato tokenomika je navržena s ohledem na dlouhodobý potenciál projektu, což z něj činí atraktivní investiční příležitost.

fa shield check img 2Výhody:

 • Meme coin běžící ve vlastní síti L2
 • Nabídne 100krát rychlejší transakce než Ethereum s nízkými poplatky
 • Staking s vysokým APY
 • Budoucí spuštění vlastního block explorerui

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Úspěch meme coinu silně závisí na podpoře komunity

KOUPIT PEPE UNCHAINED

Kryptoměny jsou vysoce volatilní aktiva a do značné míry neregulována.

Meme Games – inovativní ERC-20 token kombinující virální meme postavy a Olympijské hry

Mezi nejnovější ERC-20 tokeny patří i Meme Games (MGMES), což je inovativní krypto projekt spojený s spojený s olympijskými a paralympijskými hrami v roce 2024, který zábavným způsobem kombinuje populární meme postavy a sportovní soutěže. Milovníci sportovních událostí budou moci zapálit svou pochodeň na zahajovací Meme Games a stát se tak součástí největšího sportovního svátku letošního roku, a to prostřednictvím svých oblíbených memes. Jednoduše se jen stačí zapojit, soutěžit a vyhrávat tokeny v jediném gamifikovaném olympijském předprodeji v roce 2024. Nutno rovněž zmínit i fakt, že projekt se snaží získat i status oficiálního meme coinu těchto olympijských her.

Předprodej tokenu ERC-20 Meme Games

Hráči si budou moci vybírat z postav, jako je Pepe, Doge, Turbo, Brett nebo DogWifHat, přičemž každá z těchto postav reprezentuje jinou zemi, má své vlastní a jedinečné dovednosti, zkušenosti, charakter a i sílu do soutěže. Aby byla samotná soutěž maximálně zajímavá a dynamická, tak meme postavy také mohou být značně ovlivňovány růstem nebo poklesem ceny tokenů.

Token ERC-20 Meme Games a jeho atleti

Hráči si vyberou jednu z uvedených meme atletických postav, která se jim nejvíce zamlouvá a má podle nich největší šanci na výhru. Každý z těchto sportovců má 20% šanci na získání bonusu ve výši 25 % tokenů. Pro zvýšení svých šancí na výhru mohou hráči opakovaně nakupovat tokeny MGMES s tím, že při každé dalším nákupu je možné si vybrat dalšího sportovce, a tím tak i zvýšit možnost na získání tohoto bonusu. Jelikož se jedná o token fungující na blockchainu Ethereum, tak nabízí držitelům i možnost stakingu. Na začátku předprodeje nabízí Meme Games APY ve výši přes 4 000 %. Toto procento se však postupem času bude s přibývajícími stakery rychle snižovat.

Jak vyhrávat další ERC-20 tokeny Meme Games

Nativní token MGMES je už nyní k dispozici v předprodeji na oficiálních webových stránkách projektu. Investoři si jej budou moci zakoupit až do konce olympijských her, a to včetně i paralympiády. Po závěrečném ceremoniálu těchto dvou největších událostí letošního roku pak bude token MGMES uveden 10. září na decentralizované burzy. Cena tokenu v předprodeji začíná na 0,009 USD. Pro více informací si pročtěte whitepaper projektu nebo se připojte ke komunitě Meme Games na sociální síti X nebo na Telegramu.

fa shield check img 2Výhody:

 • Nejoblíbenější meme postavy na jednom místě
 • Gamifikovaný předprodej
 • Staking během předprodeje
 • Aspirace na oficiální meme coin olympijských her 2024
 • Vysoký APY a 25% bonus

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Zájem kryptokomunity může po ukončení OH opadnout
 • Spekulativní kryptoměna

KOUPIT MEME GAMES

Kryptoměny jsou vysoce volatilní aktiva a do značné míry neregulována.

WienerAI – ERC-20 token s vysokým potenciálem zisku

V prostředí kryptoměn, plném velkých příležitostí ale také i rizik, je meme coin WienerAI, fungující na blockchainu Ethereum, jedním z mále tokenů ERC-20, který v sobě ukrývá bezkonkurenční potenciál k zisku. Tento ambiciózní projekt totiž kombinuje dva z nejžhavějších krypto trendů – meme coiny a umělou inteligenci – do jednoho důmyslného konceptu.

Předprodej jednoho z nejslibnějších tokenů ERC-20 WienerAI

WienerAI, který se soustředí na svéráznou premisu pokročilé “kybernetické psí umělé inteligence” navržené tak, aby neustále rozšiřovala své znalosti, využívá jak virální sílu meme coinů se psí tematikou, tak i obrovské schopnosti technologie umělé inteligence a blockchainu. Díky systému odměn za staking, který v současné době nabízí více než 1 900 % APY pro včasné investory a velkým plánům na integraci systémů umělé inteligence a vývoj aplikací DeFi poháněných tokenem WAI, představuje tato kryptoměna v rámci svého plánu bezkonkurenční dlouhodobou užitečnost a ziskový potenciál pro všechny držitele.

Tokenomika projektu WienerAI, jehož token ERC-20 kombinuje zábavu s inovacemi AI

Samotná tokenomika projektu je navržena tak, že více jak 50 % z celkové pevné nabídky 69 miliard tokenů WienerAI bude přiděleno komunitě jako poděkování za její oddanost a sílu hnát tento psí meme coin stále kupředu. Konkrétně do předprodeje je dáno 30 %, 20 % jde na staking odměny a 20 % na odměny komunitě, což je u krypto projektů zcela ojedinělé. Zbylých 20 % je poté dáno na marketing a 10 % na likviditu na CEX/DEX. Milovníci zábavy a inovací tak nyní mají jedinečnou možnost si tokeny WienerAI koupit v předprodeji za výhodnou cenu 0,000701 USD. Ovšem pozor, předprodej je rozdělen do několika fází, přičemž v každé další fázi se bude cena tokenu automaticky zvyšovat. Díky tomu si největší výhodu zajistí ti investoři, kteří se do projektu zapojí v jeho rané fázi. Více o projektu WienerAI se můžete rovněž dozvědět ve whitepaperu nebo na sociálních sítích X či Telegram.

fa shield check img 2Výhody:

 • Nový meme coin, který spojuje inovativní AI s technologii blockchainu
 • Všichni investoři, kteří se zúčastní předprodeje získají velké odměny za staking
 • 10 % celkové zásoby tokenů je alokováno pro komunitní odměny
 • Projekt si klade za cíl zefektivnit obchodování s kryptoměnami

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Velmi spekulativní kryptoměna

KOUPIT WIENERAI

Kryptoměny jsou vysoce volatilní aktiva a do značné míry neregulována.

PlayDoge – meme coin BEP-20 běžící na BNB Smart Chain

PlayDoge je zábavný krypto projekt vyvíjející svou vlastní mobilní hru typu Play-to-Earn (P2E), která přeměňuje ikonický mem Doge na virtuálního mazlíčka ve stylu legendárního Tamagotchi. V tomto 2D 8bitovém světě potřebuje totiž mazlíček PlayDoge stejnou péči a pozornost jako skutečný pes. Hráči tak budou muset svého virtuálního domácího mazlíčka často krmit, trénovat ho, dopřávat mu odpočinek a nebo s ním hrát různé minihry v aplikaci, za což mohou získat zajímavé tokenové bonusy. Jednoduše řečeno, hráči si buďto se svým digitálním společníkem Doge vytvoří pevné pouto, nebo ho budou časem zanedbávat a on jim uteče či rovnou umře, což by znamenalo konec hry.
BEP-20 token PlayDoge je tokenový standard rozšiřující Ethereum standardy ERC-20 token
Srdcem celého ekosystém PlayDoge je nativní token PLAY, který rovněž slouží jako hlavní herní měna pro transakce a přístup ke speciálním funkcím. Hráči tento token mohou získat zdarma v případě, že se zapojí spolu se svými domácími mazlíčky do miniher nebo se budou o svého mazlíčka vzorně starat, díky čemuž se posunou na přední místa v online žebříčku. Ti s nejvyššími XP v žebříčku získají bonusové tokeny PLAY a další speciální odměny. Tyto odměny budou moci ovšem získat pouze držitelé tokenů PLAY.
Herní funkce projektu PlayDoge, což je BEP-20 token rozšiřující Ethereum standardy ERC-20
Token PLAY je navržen tak, aby měl hodnotu jak ve hře samotné, tak i na širším krypto trhu. Jelikož token funguje na blockchainu Binance Smart Chain, tak se jedná o token BEP-20, což je tokenový standard rozšiřující Ethereum standardy ERC-20. Proto mohou držitelé token PLAY také i stakovat. Ovšem staking je k dispozici pouze na tokenech nativního řetězce BNB.

Aktuálně probíhá kryptoměnový předprodej PlayDoge, ve kterém si lze zakoupit token PLAY za zvýhodněnou cenu ještě před tím, než bude uveden na vybrané krypto burzy. Cena tokenu v současné době činí 0,005 USD s tím, že se bude cena v dalších fázích předprodeje automaticky navyšovat. Čím dříve se tak investor do předprodeje zapojí, tím vyšší může později generovat zisk.

fa shield check img 2Výhody:

 • Projekt zaměřený na komunitu
 • Token s vlastní mobilní P2E hrou
 • Využívá blockchain BNB Smart Chain
 • Nabízí atraktivní odměny za staking
 • Ve hře lze získat mnoho tokenových bonusů

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Spekulativní investice
 • Hra bude spuštěna až po ukončení předprodeje

KOUPIT PLAYDOGE

Kryptoměny jsou vysoce volatilní aktiva a do značné míry neregulována.

Shiba Shootout – nový ERC-20 meme coin, který je skutečnou lahůdkou pro milovníky Divokého západu

Shiba Shootout (SHIBASHOOT) není jen další token v oceánu meme coinů. Jde o iniciativu inspirovanou atmosférou ikonických westernů a obohacenou o řadu doplňkových atrakcí. Existuje jen málo projektů, které kombinují mechaniku Play-to-Earn hry s atraktivním stakingovým programem, loterií, plánem spoření a charitativním aspektem. Je to projekt, který kolem sebe shromažďuje silnou komunitu a kombinuje soutěživost s kreativitou, to vše ve starém dobrém kovbojském stylu.

shiba shootout patří mezi nejlepší ERC 20 tokeny

Projekt posílil interaktivitu ekosystému Shiba Shootout a vytvořil hru P2E. Tato hra, ve které budete vydělávat za svoje úspěchy tokeny SHIBASHOOT, obsahuje bitvy ve formátech 2D i 3D a umožní hráčům bojovat v nastavení PvE nebo PvP, přičemž její uvedení je již za rohem. Zmínili jsme také možnost stakingu. V současnosti bude roční procentuální výnos (APY) poměrně vysoký, přes 2000 %. Nutno však podotknout, že tato hodnota se bude časem snižovat s přibývajícím počtem uživatelů zapojených do projektu.

Vlastnosti kryptoměny shiba shootout, která patří mezi nejlepší ERC 20 tokeny

Ale to není všechno. Tvůrci Shiba Shootout nabízejí uživatelům několik dalších způsobů, jak získat tokeny. Můžete se zúčastnit jedné z loterií Lucky Lasso, získat ceny za pozvání přátel, zúčastnit se hlasování a spolurozhodovat o budoucnosti projektu a také využít speciálního spořícího programu, který vám umožní ukládat tokeny do vyhrazené peněženky. Při zajištění veškeré bezpečnosti peněženka uzamkne tokeny podobně při stakingu, což uživatelům poskytne příležitost k pasivnímu výdělku. Smart kontrakt projektu úspěšně prošel auditem SolidProof, což dále zvyšuje jeho důvěryhodnost v očích investorů.

shiba shootout tokenomika

Celková zásoba Shiba Shootout je 2 200 000 000 tokenů. Z toho celých 35 % bylo nabídnuto v předprodeji, 20 % tvoří odměny za staking, 10 % fond pro další vývoj projektu, 10 % zajistí likviditu, 20 % bude alokováno na marketingové účely a posledních 5 % jde na komunitní odměny. Tvůrci také zveřejnili na webu projektu podrobnou roadmapu. V první fázi se plánuje spuštění a uvedení tokenu na CoinGecko a Coinmarketcap. Dalším krokem je vstup na CEX a nakonec zavedení dalších nástrojů, vzdělávacích materiálů a spuštění merche. V případě zájmu si nezapoměńte přečíst whitepaper Shiba Shootout.

fa shield check img 2Výhody:

 • Meme coin vedený komunitou
 • Téma Divokého západu
 • Staking a spoření
 • Několik způsobů, jak generovat odměny
 • Play-to-Earn hra

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Pro spekulativní investory

KOUPIT SHIBA SHOOTOUT

Kryptoměny jsou vysoce volatilní aktiva a do značné míry neregulována.

Base Dawgz – nový slibný meme coin běžící na blockchainu Base

Base Dawgz (DAWGZ) nový velmi slibný kryptoměnový projekt, který byl spuštěn na stále se rozšiřujícím blockchainu Base. Tento blockchain běžící na druhé vrstvě Etherea je podporován jednou z nejvýznamnějších kryptoburz Coinbase. Nejenže Base Dawgz vyniká svou kompatibilitou se sítí Base, ale s využitím nejnovějších technologii podporuje další blockchainy, včetně Avalanche, BNB Smart Chainau, Solany a jako token ERC-20 také Ethereum. S přihlédnutím ke skutečnosti, že jde o nejaktivnější sítě pro spouštění meme coinů, dosah tokenu DAWGZ se tím zásadně rozšíří. Navíc díky cross-chain funkčnosti budou moci držitelé tokenů kdykoli přepínat mezi různými sítěmi.

basedawgz je nový meme coin, který patří mezi ERC20 tokeny

Vzhledem k tomu, že se blockchain Base stále rozrůstá, je velmi pravděpodobné, že tokeny běžící v této síti, jako Base Dawgz, zaznamenají výrazný nárůst hodnoty. Base Dawgz se také může pyšnit jedinečným designem vycházející z oblíbeného memu Doge provozujícího base jumping. Potenciální investory jistě potěší, že smart kontrakt projektu prošel auditem od SolidProof, přičemž nebyla zjištěna žádná zranitelnost. Před nedávnem Base Dawgz zahájil předprodejní kampaň s progresivním cenovým systémem, aby přinesl prvním členům své komunity co nejvíce výhod. Předprodej začal na ceně 0,00479 USD a každých 5 dní dojde k 5% nárůstu ceny.

Base Dawgz

Nezapomněli jsme také analyzovat tokenomiku DAWGZ. Bylo vytvořeno celkem 8 453 000 000 tokenů. Alokace jsou transparentně zveřejněny na oficiálním webu Base Dawgz. 20 % nabídky je v současné době k dispozici v rámci předprodeje, na odměny za staking je vyhrazeno 20 % a 15 % půjde na odměny pro komunitu. Na marketingové aktivity je určeno 15 % celkové nabídky, 20 % na likviditu pro snadné obchodování a 15 % na budoucí zalistování. Jak můžeme vidět, projekt použije celkem 55 % celkové nabídky pro členy své komunity a zbývající tokeny zajistí vývoj Base Dawgz.

Base Dawgz rozhodl vybudovat virální komunitu a zvýšit zapojení unikátním způsobem. Spustil airdropovou kampaň, která uživatelům umožňuje získávat body za vytváření a sdílení obsahu o Base Dawgz na sociálních sítích. Na oplátku budou moci účastníci tyto body po dokončení předprodejní kampaně vyměnit za tokeny DAWGZ. Nelze nezmínit také program doporučení. Pokud vámi doporučený uživatel uskuteční nákup tokenů v předprodeji, získáváte 10 % z této částky. V případě, že vás projekt oslovil, nezapomeňte si před investicí prostudovat whitepaper.

fa shield check img 2Výhody:

 • Promyšlená tokenomika s důrazem na zapojení komunity a zvýšení dosahu
 • Vtipný design založený na rozšířeném memu Doge
 • Rozsáhlá airdropová kampaň
 • Meme coin kompatibilní s několika blockchainy
 • Kompatibilita s blockchainem Base

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Pro spekulativní investory

KOUPIT BASE DAWGZ

Kryptoměny jsou vysoce volatilní aktiva a do značné míry neregulována.

Sponge V2 – upgradovaná verze veleúspěšného meme coinu SPONGE

Sponge V2 je novou verzí tokenu Sponge, meme coinu, který zaznamenal obrovský úspěch. Konkrétně Sponge V1 se zrodil během medvědího trhu v květnu 2023 a dosáhl pozoruhodných úspěchů, když překonal až 100násobek své původní ceny. Nyní přichází Sponge V2, aby v tomto úspěchu pokračoval, přičemž s několika případy použití v rámci ekosystému V2 se zdá, že je na správné cestě.

ponge V2 je nový meme coin běžící na ERC 20

Tým stojící za vývojem projektu zvolil jinou taktiku pro uvedení tokenu. Konkrétně je Sponge V2 k dispozici výhradně prostřednictvím mechanismu Stake-To-Bridge. Stručně řečeno, zainteresovaní investoři nemohou nakupovat kryptoměnu Sponge V2 přímo, ale budou muset uzamknout V1 ve stakingovém poolu V2, aby získali ekvivalentní množství SPONGEV2. Zájemci si tedy mohou koupit Sponge V1 prostřednictvím webu a uzamknout je.

Tým také otevírá možnosti dalšího rozvoje. Sponge V2 zanedlouho představí inovativní závodní hru Play-to-Earn (P2E), která přidává tokenu na užitečnosti. Investoři budou moci vydělávat SPONGEV2 aktivní účastí ve hře, která bude dostupná jak v bezplatné verzi, tak v placené. Navíc staking Sponge V1 za účelem získání Sponge V2 odemyká další potenciál pro pasivní příjem, protože uzamčené tokeny V1 generují odměny po dobu 4 let s APY již od 40 %.

roadmapa sponge v2

Tokeny V2 tak plynule nahradí V1, které budou staženy z oběhu. I když je obtížné provést bezpečný odhad takto brzy, věříme, že Sponge V2 patří mezi tokeny ERC-20, které porostou na ceně. Mechanismus stakingu a integrace P2E hry jsou rozhodně dva faktory, které podpoří jeho potenciální růst. V jeho prospěch také hraje rozsáhlá komunita podporovatelů projektu, která se utvořila kolem virálního tokenu SPONGE.

fa shield check img 2Výhody:

 • Starý a zároveň nový token Sponge
 • Velká fanouškovská základna
 • Odměny za staking
 • Velké odměny pro včasné investory
 • Zalistováno na velkých krypto burzách

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Spekulativní meme coin

Koupit Sponge V2

Kryptoměny jsou vysoce volatilní aktiva a do značné míry neregulována.

Uniswap – nativní token největší DEX na trhu

Uniswap (UNI) je nativní token stejnojmenné decentralizované kryptoburzy, jejímž cílem je mimo jiné zjednodušit automatizované obchodování s tokeny v oblasti decentralizovaných financí (DeFi). Velkým rozdílem oproti tradičním burzám je decentralizace Uniswapu, protože na rozdíl od nich nemá správce ani centrálního operátora. Ekosystém je doplněn o decentralizovanou autonomní organizaci (DAO), která rozhoduje o změnách na platformě. V rámci DAO může podat návrhy kdokoli. Za každý návrh musíte vložit alespoň 1 000 UNI.

Decentralizovaná platforma umožňuje uživatelům obchodovat s mnoha různými tokeny. Vzhledem k tomu, že se jedná o decentralizovanou burzu, není třeba provádět proces KYC. Není však možné vkládat peníze pomocí fiat měn, jako je USD. Jedinou podmínkou pro obchodování na Uniswapu je, že se musí jednat o tokeny ERC-20. Toto je standard, který platí pro vytváření tokenů na blockchainu Ethereum.

Tokeny ERC-20 UNI

Pokud chcete investovat do UNI, měli byste se blíže podívat na DEX a ekosystém. Zde se může vyplatit hlubší pohled do témat stakingu, těžby likvidity a yield farmingu. Pokud chcete provádět výnosové hospodaření nebo těžbu likvidity na Uniswap, vložíte kryptoměny do poolu likvidity. Odměnou za to jsou prostředky v podobě UNI. Těžaři likvidity zajišťují pokračování burzovních operací. Pokud pak ostatní uživatelé obchodují s kryptoměnami, musí platit poplatky. Tyto poplatky jdou těžařům likvidity. To znamená, že kromě čisté investice do UNI lze generovat další příjmové příležitosti.

Když se podíváte na cenový vývoj UniSwapu, všimnete si, že v minulosti docházelo k velkým cenovým výkyvům. Investice je tedy vhodná pro investory, kterým nevadí podstoupit riziko. Celková zásoba tokenů UniSwap (UNI) je jedna miliarda. Ty mají být poskytovány v celkovém období 4 let do září 2024. Míra inflace ve výši 2 % by pak měla poskytovat pobídky k tomu, aby účast v síti nepřestávala. V současné době je v oběhu kolem 600 milionů tokenů. UNI se v sobě psaní tohoto článku nachází téměř 85 % pod svým ATH, ale obliba DEX se zvyšuje, takže je možné v budoucnu očekávat další růst.

Immutable X – řešení škálování vrstvy 2 pro NFT na Ethereu

Immutable X (IMX) se prezentuje jako řešení škálování vrstvy 2 pro nezaměnitelné tokeny (NFT) na blockchainu Ethereum. Cílem projektu je zlepšit omezení Etherea, kterým je škálovatelnost, špatná uživatelská zkušenost a problémy s likviditou. Immutable X k tomu využívá technologii nazvanou StarkEx ZK-Rollup. Cílem je vytvořit uživatelskou zkušenost s nulovými transakčními poplatky za obchodování NFT, aniž by došlo k ohrožení bezpečnosti. Projekt se může se pochlubit škálovatelností 9 000 transakcí za sekundu (TPS).

Transakce jsou v zásadě vypořádávány tak, že tisíce obchodů jsou zpracovávány off-chain a vlastníci aktiv podepisují transakce digitálně. Tyto spojené off-chain transakce jsou převedeny do řetězce. Tato technika umožňuje protokolu komprimovat nebo sdružovat tisíce off-chain transakcí do jediné on-chain transakce při zachování neměnnosti a decentralizace. Transakční poplatky hradí Immutable X, což zase zaručuje ultra rychlé transakce a téměř nulové poplatky za obchodování.

Tokeny ERC-20 IMX

Immutable X má nejen řetězec pro NFT projekty, ale také tržiště, které řeší problém uživatelské zkušenosti. Cílem je snížit překážku vstupu pro tvůrce obsahu a vývojáře, kteří se mohou zapojit do ekosystému bez ohledu na své dovednosti. Immutable X také nabízí nástroj, který umožňuje vytváření a distribuci aktiv NFT. Díky sdílené globální knize objednávek, která usnadňuje likviditu, lze NFT tržiště zřídit bez backendu. Tento přístup poskytuje různé úrovně kompetence s jednoduchým rozhraním pro programování aplikací (API).

IMX patří mezi nejlepší tokeny ERC-20 a funguje jako mechanismus růstu platformy. Existují tři hlavní případy použití tokenu IMX, a to poplatky, staking a správa. 20 % poplatků za používání protokolu se platí v IMX a uživatelé mohou stakovat tokeny, aby získali poměrný podíl ze síťových poplatků. Držitelé tokenů mají navíc hlasovací práva pro návrhy na vylepšení Immutable X. Celková zásoba IMX je dvě miliardy tokenů, přičemž aktuální nabídka v oběhu je 1,3 miliardy IMX. V době psaní se token nachází více než 75 % pod svým ATH, což nabízí dostatečný prostor pro růst.

NEAR Protocol – programovatelná cloudová výpočetní platforma podporující tvorbu dApps a smart kontraktů

NEAR protocol je blockchain vrstvy 1 spuštěný v dubnu 2020 spolu s nativním tokenem NEAR. Byl vytvořen jako programovatelná cloudová výpočetní platforma, kde mohou vývojáři vytvářet kryptoměnové projekty pomocí decentralizovaných aplikací (dApps) a smart kontraktů. Cílem sítě je poskytnout vývojářům i uživatelům snadno použitelnou platformu. S vlastním mechanismem konsenzu a různými technologiemi byl protokol vyvinut tak, aby co nejlépe vyřešil krypto trilema, a nemusel být obětován žádný ze tří pilířů – decentralizace, bezpečnost a škálovatelnost.

Token NEAR slouží k nalezení konsenzu a provozování sítě, ale také jako token řízení při dalším rozvoji celého projektu. S tržní kapitalizací v miliardách je NEAR jednou z největších a nejznámějších kryptoměn. V době psaní je NEAR na 21. místě v žebříčku největších kryptoměn na CoinMarketCap. Nachází se téměř 80 % po svým ATH, což se dá považovat za dobrou zprávu, protože prostoru pro růst je více než dost.

Tokeny ERC-20 NEAR

NEAR nabízí platformu pro decentralizované aplikace, a je tedy konkurencí Etherea. Zaměřuje se na to, aby byla obzvláště uživatelsky a vývojářsky přívětivá. NEAR používá systém PoS (Proof of Stake). Uzly, které mají zájem o ověřování transakcí, se mohou přihlásit pomocí svých tokenů NEAR. Pokud držitelé tokenů nechtějí provozovat uzel, mohou také převést svůj vklad na validátora. Validátoři jsou vybíráni prostřednictvím aukčního systému. Nové hlasování se koná zpravidla každých 12 hodin.

Také stojí za zmínku, že inovativní technologie NEAR Protocol přilákala řadu investorů, kteří věří v budoucnost platformy. Jedním z nejznámějších investorů je a16z Crypto, krypto a blockchain odnož kalifornské společnosti rizikového kapitálu Andreessen Horowitz. Mezi další známé investory patří VC společnosti jako AU21 Capital, Coinbase Ventures a investiční společnost Pantera Capital, která se specializuje na blockchain a krypto projekty. Pokud se NEAR dokáže z dlouhodobého hlediska prosadit, mohou být investoři odměněni vysokými cenovými zisky. Konkurence je však početná, takže existují odpovídající rizika.

Injective – interoperabilní blockchain vrstvy 1 pohánějící aplikace DeFi nové generace

Injective Protocol (INJ) je specializovaný, interoperabilní blockchainový mechanismus založený na rámci Cosmos. Je speciálně přizpůsoben k vývoji a aktivaci aplikací decentralizovaných financí (DeFi), které vyžaduje rostoucí ekosystém Web3. Protokol, který vytvořil startup Injective Labs, otevřel svůj mainnet světu v listopadu 2021. Během krátké doby si Injective upevnil svou pozici důležitého hráče ve FinTech průmyslu. Prostřednictvím svých robustních, inovativních řešení zaměřených na blockchain přilákal zájem vývojářů a mnoha investorů.

Hlavním posláním Injective je zavést autentickou decentralizaci ve finančním sektoru. Toho bude dosaženo využitím aplikací na podporu decentralizovaných burz (DEX), obchodování s deriváty napříč řetězci a doplňkových finančních služeb. Pro vývojáře nabízí Injective moduly připravené k použití, které umožňují snadné vytváření finančních aplikací. Tyto nástroje jsou poháněny smart kontraktovou vrstvou CosmWasm, která umožňuje bezproblémovou integraci.

Tokeny ERC-20 INJ

Jako blockchain vytvořený na základě sítě Cosmos využívá Injective sílu komunikačního protokolu Inter-Blockchain (IBC). To umožňuje podporovat spolupráci napříč řetězci. Pro posílení interoperability společnost Injective sloučila Wormhole, komunikační protokol navržený pro podporu interakce mezi široce používanými blockchainy vrstvy 1 (L1), jako jsou Solana a blockchainy vrstvy 2 (L2), jako je Arbitrum. Tato integrace umožňuje propojení decentralizovaných aplikací (DApps) na platformě Injective se všemi ostatními blockchainy kompatibilními s Wormhole.

Nativní token Injective Protocol, známý jako INJ, plní v rámci ekosystému řadu funkcí. Od správy projektu přes pobídky až po staking. Všestrannost INJ jde ještě dále. Používá se jako kolaterál na trhu s deriváty pro obchodování s marží a také se používá k usnadnění nabídek v aukcích. Kromě toho token motivuje uživatele, kteří zvyšují likviditu na platformě hostováním burz na uzlech Relayer, protože mají nárok na 40 % poplatků. V době psaní se token nachází mírně po svým ATH, přičemž je 25. největší kryptoměnou.

Cronos – token kryptoměnové burzy Crypto.com kompatibilní s EVM

Cronos (CRO) je řetězec kompatibilní s Ethereum Virtual Machine (EVM) s další podporou sítí IBC (Inter-Blockchain Communications) založených na Cosmos SDK. Jinými slovy je kompatibilní s ekosystémy založenými na Ethereu a Cosmosu, což umožňuje snadné portování Ethereum smart kontraktů a decentralizovaných aplikací (dApps). Síť, která byla spuštěna 8. listopadu 2021, běží paralelně s blockchainem Crypto.org, což je síť, která pohání funkce kryptoměnové burzy Crypto.com. Důležité je také zmínit, že Crypto.com je společnost, která stojí za oběma blockchainy a působí v kryptoměnovém prostoru již řadu let.

Cronos Chain je poháněn Ethermintem – škálovatelným, vysoce výkonným blockchainovým systémem, který je plně kompatibilní a interoperabilní s Ethereem. To je hlavní rozdíl mezi Cronosem a blockchainem Crypto.org. Ten není založen na Ethermintu, a proto nepodporuje aplikace, které jsou vyvinuty pro platformu EVM a další odvozené frameworky. Rámec blockchainu Ethermint umožňuje vývojářům Cronos přístup ke všem požadovaným funkcím Etherea a zároveň využití škálovatelnosti a nižších poplatků.

Tokeny ERC-20 CRO

Ethermint má mnoho funkcí jako kompatibilita Web3 a interoperabilita v rámci ekosystému IBC. Podpora EVM vám umožňuje spouštět dApps založené na Solidity a dalším pozitivem je snadná údržba kódu pomocí kódové základny Geth. Cronos je otevřený blockchain, který umožňuje všem držitelům CRO tokenů podílet se na jeho správě. Nyní Cronos Chain slouží především jako prostředek, který pohání mobilní platební aplikaci Crypto.com Pay.

Token Cronos (CRO) byl zpočátku nazýván „Crypto.org Coin“, ale název byl změněn, aby odrážel decentralizovanou povahu tokenu a cíl vytvořit z Cronos různorodou a rozšířenou síť. Celková nabídka tokenu činí 30 miliard po rozhodnutí Crypto.com spálit 70 miliard v únoru 2021. Zbývající tokeny, které byly vytvořeny na platformě Ethereum založené na populárních standardech ERC-20, byly přesunuty do řetězce Crypto.org, ale jejich užitečnost zůstává stejná. Kromě stakingu lze CRO také použít v rámci platforem Defi k půjčování. V době psaní je CRO na 36. místě v žebříčku CMC s tržní kapitalizací 2,5 miliardy USD.

Arbitrum – řešení vrstvy 2 na blockchainu Ethereum

Arbitrum (ARB) se snaží vyřešit jeden z nejdůležitějších problémů v kryptosvětě – podporu neustále přetížené sítě Ethereum. Arbitrum je řešení na 2. vrstvě Etherea v současnosti založené na dvou sítích. Chronologicky první využívající Optimistic Rollups se nazývá Arbitrum One. Dnes je však k dispozici i druhá síť založená na mírně odlišných předpokladech s názvem Arbitrum Nova. One akumuluje drtivou většinu provozu a zpracovává více než 50 % všech transakcí.

Transakce jsou agregovány do jedné, zaznamenané na ETH mainnetu. To šetří transakční poplatky a zabraňuje přetížení hlavní sítě. Vzhledem k tomu, že transakce nejsou zpracovávány v hlavní síti, je pro ukládání stavu a výpočet zapotřebí minimum dat. Arbitrum One skvěle funguje jako alternativa k transakcím na Ethereum mainnetu, například v případě převodů tokenů nebo nákupů na DEX. I to se však může ukázat jako příliš drahé a neefektivní při zpracovávání velkého počtu transakcí s minimální hodnotou, typické například pro Play2Earn projekty.

Tokeny ERC-20 ARB

Pro rozvoj tohoto sektoru byla vytvořena síť Arbitrum Nova. Umožňuje další snížení transakčních nákladů, což je zaplaceno mírným snížením úrovně zabezpečení. Arbitrum umožňuje provozovat smart kontrakty kompatibilní s EVM. Díky použití Solidity velmi podobným způsobem jako Ethereum nemají vývojáři problém s psaním aplikací, což nahrává rychlému vývoji systému. Síti se podařilo splnit příslib Etherea poskytnout flexibilitu a zabezpečení za zlomek jeho nákladů. Z tohoto důvodu se ekosystém rychle rozrůstá a téměř každý den se na síti spouští nový projekt.

ARB, který řídí blockchain Arbitrum, hraje klíčovou roli v ekosystému. Patří mezi tokeny ERC-20 a umožňuje držitelům aktivně se podílet na rozhodování sítě a ovlivňovat směřování a vývoj ekosystému. Držitelé tokenů ARB kromě správy ovlivňují také volbu tzv. Rady bezpečnosti, 12členného týmu odpovědného za správu pokladny Arbitrum, čímž přispívají k bezpečnosti a integritě sítě. V době psaní se token nachází téměř 90 % po svým ATH a patří mu 51. místo v žebříčku CoinMarketCap.

Chainlink – blockchain Oracle poskytující infrastrukturu pro Ethereum

Jednu z klíčových rolí hraje v blockchainu Ethereum i Chainlink. Chainlink je to, co je známé jako blockchainový orákl, který umožňuje připojovat data mimo svět kryptoměn ke smart kontraktům. Uveďme si jednoduchý příklad. Pokud smart kontrakt například závisí na hodnotě amerického dolaru či na skóre sportovní hry, tak Chainlink může poskytnout tato data smart kontraktu. Nativním tokenem je token LINK, jehož pevná nabídka je omezena na 1 miliardu tokenů.

Tether – přední Stablecoin, který je vázaný na americký dolar

Podle tržní kapitalizace je právě Tether největší stablecoin na světě. Tether je navázán na americký dolar a plně kryt rezervami, díky čemuž je tak mnohem odolnější vůči volatilitě trhu něž algoritmické stablecoiny. Co se týče hodnoty Tetheru, tak ta se obecně pohybuje skoro přesně na hranici 1 dolaru za token.

Pro mnoho investorů tento token není nijak zvlášť zajímavý a to hlavně z toho důvodu, že 1 USDT bude mít vždy hodnotu 1 USD. Dá se tak říci, že v mnoha ohledech se stal USDT digitálním ekvivalentem hotovosti ekosystému ERC-20. Jelikož se jedná o digitální hotovost, tak mohou investoři USDT používat jako hotovost. Mohou swapovat na USDT vždy, když nebudou ochotni podstoupit nákladný proces přeměny svých kryptoměn na reálné americké dolary.

ApeCoin – ERC-20 token pro ekosystém Bored Ape Yacht Club

ApeCoin je token vytvořený Yuga Labs, což je společnost stojící za kolekcemi NFT Bored Ape Yacht Club a Mutant Ape Yacht Club. Token ApeCoin opravňuje držitele k tomu, aby se vyjádřili k budoucímu směřování této komunity.

Pevná nabídka tokenů je 1 miliarda, takže prudký nárůst poptávky po ApeCoinu, na kterém může mít svůj podíl i vydání metaverza Otherside, by mohl cenu tokenu vymrštit opravdu vysoko.

Decentraland – jeden z nejlepších tokenů ERC-20 pro metaverse

Jednou z nejpopulárnějších metaverse platforem současnosti je Decentraland. Tato platforma podporuje vše od play-to-earn, jako je ICE poker, přes virtuální koncerty až po digitální reklamu pro značky, které podporují blockchain.

Nativním tokenem je token MANA, který se používá především k platbám za nákupy virtuálních pozemků, digitálního zboží a služeb. Token MANA je rovněž jako řada dalších tokenů také deflační. Vždy, když jsou v Decentralandu vydraženy NFT pozemky, tak je MANA spálena. V současné době stále více lidí “utíká” do virtuálního světa, jehož součástí je i nákup zboží a služeb. A právě na základě těchto dvou poznatků se dá očekávat, že poptávka po tokenu MANA by se měla začít dost zvyšovat.

Podle mnohých analytiků je právě token MANA jedním z nejlepších ERC-20 tokenů, do kterých se vyplatí dnes investovat.

Ethereum – kryptoměna, která to všechno odstartovala

O Ethereu se říká, že jde o kryptoměnu, která nejspíše umožnila všem ostatním tokenům ERC-20 na tomto seznamu začít vzkvétat. Jedná se o nativní kryptoměnu blockchainu Ethereum, na kterém jsou postaveny všechny tokenu ERC-20.

Díky své obrovské tržní kapitalizaci činící 28,8 miliard dolarů, není ETH tak volatilní jako některé jiné kryptoměny uvedené v tomto našem přehledu. ETH je tak jedním z velkých vůdců na trhu kryptoměn, který ovšem nemá tak divoké pohyby jako jiné menší kryptoměny ERC-20.

ETH je pro investory rovněž výhodná i z důvodu přechodu na proof-of-stake, který umožní staking pro Ethereum. To omezí nabídku a potenciálně by mohlo zas zvýšit hodnotu ETH.

Maker – přední DeFi Coin pro decentralizované půjčování

Maker (MKR) je řídící a nativní token MakerDAO, který je o půjčování bez potřeby tradičních prostředníků (DeFi), jako jsou banky. MakerDAO používá smart kontrakty postavené na blockchainu Ethereum k usnadnění půjček a zároveň i řídí všechny detaily mechaniky půjčky jako podmínky splácení, úrokové sazby nebo marže.

Velkým plusem je také to, že půjčky lze distribuovat v DAI, stablecoinu, který je také postaven na standardu ERC-20. Půjčováním půjček v DAI jsou půjčky MarkerDAO také izolovány od volatility na krypto trhu. Čím více lidí používá MakerDAO pro decentralizované půjčování, tím větší je pak potřeba nového DAI a nižší nabídka MKR.

Yearn Finance – nejlepší kryptoměna ERC-20 pro yield farming

Yearn Finance je platforma DeFi yield farming, která je navržena tak, aby pomáhala investorům vydělat co možná nejvíce peněz z jejich kryptoměnového portfolia. Díky Yearn Finance mohou držitelé tokenů ERC-20 uzamknout své kryptoměny do blockchainu projektu a to výměnou za odměny nebo půjčení svých kryptoměn za potenciálně vysoké úrokové sazby.

Nativní kryptoměna ERC-20 platformy je token YFI, což je především token správy, který dává držitelům možnost hlasovat o budoucích projektech platformy. Čím více investorů využívá tuto platformu, tím více Yearn Finance získá na poplatcích a tím více si mohou držitelé tokenů YFI vydělat.

Navštivte náš discordový server s pravidelným zpravodajstvím a analýzami

Co je to token ERC-20?

ERC-20 je technický soubor standardů, který se používá pro vytváření tokenů na blockchainu Ethereum. Token ERC-20 je tedy jakýkoliv token vytvořený pomocí těchto standardů. Tento standard tak umožňuje investorům vyměnit různé tokeny pomocí blockchainu Ethereum, například vyměnit PlayDoge za WienerAI a ten následně za Sponge 2. A to jen díky tomu, že všechny tyto tokeny používají standard ERC-20. Zavedení standardu ERC-20 se datuje do roku 2015.

Proč investovat do tokenů ERC-20?

Jedním z hlavních důvodů, proč investovat do nejlepších tokenů představených v tomto přehledu, je to, že jsou tyto tokeny zaměnitelné s jakýmkoliv jiným ERC-20 tokenem, díky čemuž je tak až neuvěřitelně snadné přesouvat se na jiné pozice a využívat nové investiční příležitosti na blockchainu Ethereum.

Co se týče zvýšení nebo snížení rizika, tak i zde platí je to velmi jednoduché. V případě, že je investor otevřen riziku, tak si může vyměnit stablecoin jako tether za token ERC-20, který mu aktuálně nabízí šanci investovat do nového krypto nebo metaverse projektu. Pokud ale bude chtít investor například snížit svou expozici vůči novým kryptoměnovým projektům, může si ji jednoduše vyměnit zpět na tether nebo ethereum.

Další důležitá informace je ta, že díky své popularitě jsou tokeny ERC-20 kompatibilní i se standardy používanými na jiných hlavních blockchainech. Například standard BEP-20, který se používá na Binance Smart Chain je kompatibilní se standardem ERC-20 na blockchainu Ethereum.

Jak koupit tokeny ERC-20?

Jestliže se investor rozhodl pro investování do jednoho z výše uvedených nejlepších tokenů ECR-20, tak zde má jednoduchý návod, jak na to. Jako příklad si vezeme token Pepe Unchained, který je stále možné koupit za výhodnější cenu v předprodeji.

Krok 1 – Vytvoření kryptoměnové peněženky

K nákupu tokenu Pepe Unchained budou potřebovat investoři ze všeho nejdříve kryptoměnovou peněženku, která podporuje tokeny ERC-20. My doporučujeme využít MetaMask, což je bezplatná kryptoměnová peněženka, která se integruje s prohlížečem uživatele.

https://metamask.io/

Krok 2 – Koupě USDT nebo ETH

Na oficiálních webových stránkách Pepe Unchained je možné tokeny vyměnit za tokeny ERC-20, jako je ETH, USDT či BNB. Stačí si jeden z těchto uvedených tokenů koupit na kryptoměnové burze podle vlastního výběru a převést si následně tokeny do své kryptoměnové peněženky MetaMask.

Jak koupit ERC-20 token PEPU

Krok 3 – Připojení k předprodeji

Na oficiální webové stránce Pepe Unchained kliknete na ikonu “Připojit“. Následně na to si vyberete staženou kryptoměnovou peněženku a pro potvrzení k připojení k peněžence poté postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak se připojit k předprodeji Pepe Unchained a získat tokeny ERC-20 PEPU

Krok 4 – Nákup tokenů Pepe Unchained

Investoři si v tomto kroku zvolí preferované aktivum a počet tokenů Pepe Unchained, které si chtějí koupit. Nakonec ještě celou transakci potvrdí kliknutím na tlačítko “Convert ETH’USDT” a je hotovo. Nutné je ovšem také zmínit, že investoři své tokeny obdrží až po ukončení předprodeje.

PŘIPOJIT SE K PROJEKTU PEPE Unchained

Kryptoměny jsou vysoce volatilní aktiva a do značné míry neregulována.

Závěrem: Které ERC-20 tokeny jsou v roce 2024 nejlepší?

Největší výhodou tokenů ERC-20 tokenů je, že je lze snadno vyměnit za jakýkoli jiný token standardu ERC-20. Díky tomu jsou tak pro investory velmi zajímavé. Jedním z nejlepších tokenů ERC-20, který jsme si v tomto přehledu představili, je token PEPU od projektu Pepe Unchained, který přináší inovativní blockchain vrstvy 2 nabízející bezkonkurenční rychlost a minimální transakční poplatky. Za zmínku dále stojí také tokeny MGMES od projektu Meme Games, PLAY od projektu PlayDoge, WAI od WienerAI, SHIBASHOOT od Shiba Shootout nebo tokeny DAWGZ od Base Dawgz.

Předprodej v rámci Pepe Unchained pak staví na poměrně slušné podpoře své komunity a své P2E utilitě. To z něj činí jeden z aktuálně nejzajímavějších ERC-20 tokenů a nejlepších altcoinů.

KUPTE SI pepe unchained A VYDĚLÁVEJTE DÍKY stakingu

Kryptoměny jsou vysoce volatilní aktiva a do značné míry neregulována.

FAQ (Často kladené otázky)

Jaké jsou nejlepší tokeny ERC-20?

Jsou tokeny ERC-20 cenné?

Jaké coiny jsou tokeny ERC-20?

Vyplatí se investovat do tokenů ERC-20?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.