Saturday, July 20, 2024

Quantum AI Trading Bot recenze pro rok 2024 – podvod nebo ne?

Quantum AI je automatizovaná obchodní platforma, která je trendy v mnoha zemích po celém světě, zejména v posledních několika letech. Byla navržena jako řešení pro ty, kteří chtějí vstoupit na trh s kryptoměnami, aniž by o technologii blockchain něco věděli. Tento trading bot je popisován jako nástroj pro automatick0 obchodování Bitcoinů a dalších typů digitálních měn.

Podle svých webových stránek je Quantum AI výkonným webovým počítačovým programem pro automatizované obchodování s CFD. Program je řízen umělou inteligencí (UI), aby mohl studovat a získávat poznatky z různých trhů. Dnes se zde v této recenzi pokusíme vysvětlit mechanismus a další vlastnosti. Můžete se rozhodnout jej použít, pokud se vám líbí koncept za ním.

Základní informace o Quantum AI

Připravili jsme pro účely naší recenze základní přehled o tom, co trading bot Quantum AI nabízí.

Minimální vklad 250 USD
Deklarovaná úspěšnost 90%
Mobilní aplikace? Ne
Podporovaná krypto aktiva BTC, ETH, BCH

Navštivte quantum ai

Co je Quantum AI?

Quantum AI tvrdí, že vám pomáhá vydělávat peníze online obchodováním se širokou škálou kryptoměn. Tento obchodní systém je však nejlépe známý pro obchodování s Bitcoiny. Podle jeho tvůrců patří mezi nejpokročilejší systémy automatického obchodování na světě. Quantum AI používá umělou inteligenci (UI), aby zajistila vysoce přesné obchodování.

Tato platforma také běží na blockchainu, aby byla zajištěna bezpečnost uživatelů. Využívá blockchainovou podmnožinu Smart Contracts (SC) k zajištění hladkého procesu řešení sporů. O těchto technologiích jsme však prohledali stránky a internet a nemohli jsme ověřit, zda jsou všechna tvrzení Quantum AI pravdivá.

Proto je nejlepší testovat Quantum AI s menšími částkami, pokud se rozhodnete investovat, a zjistit, zda je technologie s vaší investicí efektivní. Zkuste také provést výběr po určitém zisku, abyste zajistili legitimitu platformy.

Quantum AI tvrdí, že spolupracuje s více než 15 brokery regulovanými ve Velké Británii a Austrálii. Tito makléři by měli mít důvěru na celosvětové úrovni. Pokud se však rozhodnete investovat pomocí Quantum AI, doporučujeme, abyste se zeptali na přidružené brokery a provedli o nich další průzkum, abyste se ujistili, že jsou legitimní.

Quantum AI tvrdí, že je snadno použitelná pro všechny, protože automatizuje celý obchodní proces. Tento obchodní systém je označován jako nejziskovější nástroj pro obchodování s Bitcoiny. Nepodařilo se nám to však ověřit a udávanou míru úspěšnosti (90 %). Mějte na paměti, že veškeré obchodování zahrnuje riziko.

Výhody a nevýhody Quantum AI

Používání jakékoli aplikace pro automatizované obchodování přichází s určitými výhodami i nevýhodami, ani Quantum AI není výjímkou.

Klady

 • Žádné poplatky
 • Vývojáři Quantum AI uvádějí 90% úspěšnost
 • Trading bot vám umožňuje otevírat krátké a dlouhé pozice
 • Automatizovaná obchodní platforma pro BTC a oblíbené altcoiny

Zápory

 • Málo informací o testování třetími stranami
 • Požadujete minimální vklad 250 dolarů
 • Žádná mobilní aplikace
 • Tvrzení poskytovatelů se nám nepodařilo ověřit

Navštivte quantum ai

Jak funguje Quantum AI?

Quantum AI tvrdí, že sází na volatilitu Bitcoinu pomocí CFD. Bot obchoduje až 60 párů BTC s vysoce volatilními kryptoměnami a fiat měnami. Můžete obchodovat oblíbené páry jako např

 • BTC/USD
 • BTC/BCH
 • BTC/EUR
 • BTC/ETH

Platforma  údajně využívá umělé inteligence a kvantové technologie. Kvantová technologie dokáže vymýšlet složité strategie. Lidští obchodníci a makléři se nikdy nemohou srovnávat s rychlostí a přesností této pokročilé technologie. 

Obchodníci s pomocí Quantum AI údajně dosáhli dobrých zisků v probíhajícím růstu BTC/USD. Jak již bylo zmíněno dříve, tento nástroj tvrdí, že používá sofistikované obchodní techniky. Patří mezi ně short-selling s cílem vsadit na propad cen. Výkon trading bota závisí na volatilitě, nikoli na zhodnocení ceny. To znamená, že stále můžete mít dobré zisky, i když ceny klesají.

Snadno použitelné rozhraní obchodního webu Quantum AI usnadňuje správu, místo abyste jednali s brokerem sami. Zajišťuje super hladkou komunikaci, zahrnuje analýzu v reálném čase pro vytváření hodnoty a spravuje váš profil/účet s některými z nejlepších funkcí na trhu.

Platforma nabízí nejen bezproblémové provozní rozhraní, ale také poskytuje rychlý obchodní zážitek. Obchodníci vyžadují rychlé akce, aby byla jakákoli příležitost okamžitě využita. To je místo, kde Quantum AI září.

Web uvádí, že uživatelé mohou naprogramovat trading bota podle svých požadavků. To vám to umožní převzít kontrolu nad vaší pozicí a omezit možný pokles. Přestože obchodování Quantum AI Canada nabízí pohodlný obchodní zážitek, stále existuje riziko volatility trhu a nesprávných obchodních praktik. Proto doporučujeme investovat poze částku, která vás nezruinuje.

Klíčové vlastnosti Quantum AI

V této části recenze si shrneme některé z nejdůležitějších vlastností této oblíbené automatizované obchodní platformy.

Špičkový obchodní systém

Mnoho kryptoměnových trading botů se snaží najít hranice toho, co může nabídnout a na dnešním trhu stačí malá výhoda oproti konkurenci. Tato výhoda je pro Quantum AI působivý obchodní systém poháněný umělou inteligencí (UI).

Pomocí složitých algoritmů se zaměřuje na analýzu trhu a sledování hlavních trendů, které by vám měly vydělat peníze. Deklarovaná úspěšnost tohoto trading bota je 90 %. Toto tvrzení jsme však nebyli schopni ověřit, proto doporučujeme, abyste k platformě přistupovali opatrně po vlastním zvážení všech rizik. Platforma je postavena tak, aby ji mohli používat jak začátečníci tak pokročilí obchodníci.

Snadná registrace a ověření

V dnešní době mnoho kryptoměnových platforem vyžaduje, abyste prošli ověřovacími procesy, než začnete využívat jejich služeb. Jsou nuceny provádět kontroly proti praní špinavých peněz (AML) a know-Your-Customer (KYC). Tato zdlouhava opatření Quantum AI nevyžaduje, takže si můžete zachovat určitou míru soukromí.

Online recenze potvrzují, že k registraci a začátku obchodování stačí jen několik minut. Bude vám stačit pouze jméno, e-mail a telefonní číslo.

Podpora více měn

Trading bot podporuje obchodování se několika kryptoměnami, včetně Bitcoinu, Etherea a Bitcoin Cash. To umožňuje investorům diverzifikovat svá portfolia a otevřít více pozic najednou. Ve srovnání s ostatními automatizovanými platformami to není nejuniverzálnější bot, přesto však podle tvrzení vývojářů nabízí dostatečnou flexibilitu.

Obchodování s kryptoměnami přichází s určitou mírou rizika vzhledem k volatilitě trhu, proto otevírejte pouze tehdy, když jste si jistí svou strategií.

Cenově dostupný nástroj

Podla několika recenzí je Quantum AI se cenově dostupná platforma. Trading bot si neúčtuje žádné poplatky za interakci a jediné, co zaplatíte, je pouze malé procento ze všech vašich zisků – 0,01 % . Nemohli jsme toto tvrzení ověřit, ale pokud je to pravda, tak Quantum AI patří mezi nejlevnější kryptoměnové bchodní roboty na trhu.

Demo účet

Tento bot nabízí jednu velmi důležitou funkci, což je demo účet. Demo účet jistě ocení jak začátečníci tak pokročilí obchodníci. Začátečníci si mohou otestovat platformu a získat sebedůvěru pri obchodování s kryptoměnami a ti zkušenější mohou otestovat své strategie. V tomto ohledu je bot velmi nápomocný.

Poplatky Quantum AI

Jedna z nejdůležitějších věci na každé platformě jsou samozřejmě poplatky. Struktutu poplatků tohoto trading bota jsem shrnuli v tabulce níže.

Poplatek za otevření účtu Žádný
Provize z úspěšných obchodů 0.01%
Poplatek za neaktivitu Žádný
Poplatek za vedení účtu Žádný
Transakční poplatky Žádný

Obchodníci navíc budou mít malou provizi za zisky získané obchodováním s Quantum AI, a to 0,01 %. ve srovnání s jinými podobnými platformami na trhu, to je však příznivé. Mnohé z nich účtují poplatky za nečinnost účtu nebo dokonce i transakce. Tato provize je nižší než u většiny ostatních trading botů, což poukazuje na cenovou dostupnost tohoto nástroje.

Quantum AI a Elon Musk

Elon Musk se velmi zajímá o vznikající technologie a nedávno tweetoval o webu 3.0 a o tom, jak časní investoři pochybovali o internetu, než změnil svět a finanční trhy. Je možné, že se v budoucnu bude Elon Musk zajímat o Quantum AI, ale zatím tomu tak nebylo.

Je Quantu AI podvod?

I když existují pozitivní recenze na Quantum AI, existují také negativní ohlasy. Na webech, jako je TrustPilot, je jen několik recenzí a je zde směs pozitivních a negativních ohlasů. Přesto je celkové skóre velmi nízké.

Existuje však mnoho stránek s odbornými recenzemi, které píší o Quantum AI pozitivně. Platforma také uvádí určitá tvrzení, která naznačují legitimitu:

 • Tento obchodní systém funguje na blockchainu, aby byla zajištěna plná transparentnost. Prostřednictvím smart kontraktů můžete snadno sledovat všechny transakce na vašem účtu a řešit případné spory.
 • Quantum AI si neúčtuje skryté poplatky. Více o poplatcích jsme si psali výše.
 • Platforma nefunguje s neregulovanými brokery. Provedli jsme předběžné kontroly jejich 15 partnerských brokerů a zjistili jsme, že jsou dobře regulováni.
 • Tato obchodní platforma dodržuje nejlepší bezpečnostní postupy v tomto odvětví. Patří mezi ně šifrování dat a dodržování zákonů o ochraně osobních údajů.
 • Své zisky můžete snadno vybrat odesláním žádosti prostřednictvím poskytnutého formuláře. Výběr je zpracován podkladovým brokerem a trvá jen několik hodin. Máte až 10 bezplatných výběrů měsíčně.

To však neznamená, že Quantum AI je plně legitimní. Proto doporučujeme začít s minimálním vkladem 250 USD. Doporučujeme také provést malý výběr po určitých ziscích, abystem otestovali, zda je spolehlivý.

Minimální vklad Quantum AI

Uživatelé musí zaplatit 250 dolarů, aby mohli používat funkce živého obchodování Quantum AI. Uživatelé platí tento poplatek při spárování s brokerem. Obchodní systém používá těchto 250 USD k obchodování CFD vaším jménem.

Neexistuje žádný maximální obchodní limit, doporučujeme však začít s nejmenší počáteční investicí. Pamatujte, že trh je velmi volatilní, takže se určitě chraňte.

Zákaznická podpora

Systém zákaznických služeb na Quantum Ai podle tvrzení některých uživatelů funguje bezchybně a je dostupný 24/7. S podporou se můžete spojit několika způsoby –  live chat, telefonní hovory a e-mail. Zákaznický servis je důležitý a jeho nepřetržitá služba znamená, že uživatelé z celého světa mohou kdykoli získat pomoc.

Je důležité mít spolehlivý systém zákaznické podpory a helpdesk zákaznické podpory je otevřen 24/7.

Jak používat Quantum AI

Pokud chcete začít obchodovat s touto automatizovanou obchodní platformou, postupujte podle následujících kroků:

Krok 1- Registrace obchodního účtu

Registrační stránku Quantum Ai lze otevřít online z vašeho prohlížeče na chytrém telefonu nebo notebooku. Systém vyžaduje k otevření nového účtu pouze celé jméno, e-mail a telefonní číslo.

quantum AI

Po otevření nového účtu odesláním formuláře a obdržením potvrzení ze systému bude váš nový účet propojen s brokerem, který je připojen k systému.

Krok 2- Provedení vkladu

Dalším krokem je financování vašeho účtu. Minimální vklad je 250 dolarů. Můžete využít několik platebních možností, jako je Visa, MasterCard a bankovní převed. Podle některých recenzí jsou peníze připsány za méně než deset minut.

Krok 3- Demo obchodování

Toto je jedna ze skvělých funkcí. Demo obchodní režim umožňuje uživatelům testovat automatický obchodní systém pro kryptoměny bez použití skutečných peněz.

Krok 4 – Živé obchodování

Vaši živou obchodní relaci můžete zahájit po výběru nejlepších párů kryptoměn a nastavení funkce stop-loss. Stop loss zabraňuje systému obchodovat s vašimi prostředky, když je trh negativní. Je to zabezpečení, které chrání vaše peníze před volatilitou trhu.

Navštivte quantum ai

Slova závěrem

Nejméně 23 % jednotlivých recenzentů hodnotí Quantum AI mimořádně dobře. Uvádějí, že se snadno používá, je zisková a bezpečná. Nepodařilo se nám však ověřit všechny recenze této platformy. Pamatujte, že veškeré obchodování zahrnuje riziko a některé uživatelské posudky mohou být sponzorované příspěvky.

Quantum AI tvrdí, že obchoduje s CFD a  údajně využívá umělou inteligenci (UI) k identifikaci obchodních příležitostí na více trzích a zadávání vysoce kvalitních obchodů. Tento obchodní robot může sbírat poznatky z více trhů a provádět až 15 obchodů za minutu. Nejméně 90 % těchto obchodů je údajně ziskových. Nejlepší na tom je, že nemusíte o obchodování nic vědět, abyste jej mohli používat.

Navštivte quantum ai

Nejčastější dotazy

Co je Quantum AI?

Je Quantum AI legitimní trading bot?

Jak začít s Quantum AI?

Jak provést vklad a výběr?

 

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.