Sunday, July 21, 2024

Několik jednoduchých způsobů, jak na kryptoměny zdarma v roce 2024

S tím, jak se adopce kryptoměn poměrně masivně rozšiřuje, vzrůstá také hodnota jejich vlastnictví. Kryptoměny v současnosti integrují stále další odvětví a technologie blockchainu nachází nová uplatnění. Není tak divu, že se současnou expanzí digitálních aktiv přišla i řada platforem se způsobem, jak získat nejen nové kryptoměny zdarma, tedy aniž byste museli vynaložit své vlastní peněžní prostředky. Tento průvodce rozebírá některé z osvědčených postupů a zároveň také představuje několik platforem, které můžete na cestě za kryptoměnami zdarma brát v potaz.

Několik nejlepších způsobů, jak získat kryptoměny zdarma v roce 2024

Pokud nejste ve světě investic do kryptoměn úplným nováčkem, tak vám je zcela jistě známa i volatilní povaha těchto digitálních aktiv. Markantní cenové výkyvy totiž někteří investoři dokážou velmi rychle a chytře využít ve svůj prospěch. Na druhou stranu, pokud se v krypto světě ještě příliš nevyznáte nebo jen nechcete vsázet vše na jednu kartu, tak můžete využít docela zajímavou možnost získání kryptoměny zdarma, kterou nabízí většina krypto projektů. Níže je proto blíže popsáno několik těch nejlepších způsobů, jak toho lze poměrně snadno dosáhnout.

 1. Pepe Unchained – Nejžhavější meme coin je zpět – s kreativním zvratem, vlastním blockchainem vrstvy 2, ještě větším potenciálem a lukrativními odměnami za staking. PEPU by se mohl stát další memecoinovou senzací. V současné době lze získat tokeny tohoto slibného projektu v předprodejní kampaní před jejich zalistováním na kryptoměnové burzy.
 2. Meme Games – Nový krypto projekt inspirovaný duchem olympijských her, které startují už 26. července v Paříži. Kromě spousty zábavy s virálními meme postavami na investory čeká i několik způsobů, jak získat kryptoměny zdarma. Projekt s prvky gamifikace totiž mimo stakingu s vysokým APY nabízí i při správném tipu na vítěze jednotlivých olympijských disciplín tokenový bonus ve výši 25 %.
 3. WienerAI – Zábavný meme coin, který vyniká kromě zábavy i spojením dvou největších krypto trendů současnosti – meme coiny s psí tematikou a technologie umělé inteligence. Díky této zajímavé kombinaci tak svým držitelům může WienerAI nabídnout i nespočet výhod, včetně stakingu. Tento projekt, který je silně zaměřený na svou oddanou a podporující komunitu, má navíc podle tokenomiky v plánu věnovat přes 50 % z celkové nabídky tokenů právě své komunitě.
 4. PlayDoge – Zábavný a prokomunitní meme coin, který investorům přináší kromě exkluzivních tokenizovaných odměn a stakingu i vlastní mobilní hru typu Play-to-Earn, která je inspirována hitem 90. let Tamagotchi a boomem posledních týdnů v podobě meme Doge. Hráči, kteří se budou dobře starat o svého avatara a účastnit se různých miniher, tak budou mít skvělou příležitost získat kryptoměny zdarma a ještě si užít plno zábavy.
 5. Shiba Shootout – Nový kryptoměnový projekt, který kombinuje kovbojské téma s populárním memem Doge. Tento meme coin chce poskytnout větší užitek než jeho konkurenti na trhu. SHIBASHOOT bude mít řadu případů použití, včetně hry P2E, spořícího účtu a stakingového mechanismu. V současné době je možné zakoupit tokeny prostřednictvím předprodeje před jejich uvedením na burzy.
 6. Base Dawgz – Zbrusu nový kryptoměnový projekt, který zaujal investory svým designem ve stylu base jumpingu se psem shiba inu a systémem Share-to-Earn, v rámci kterého můžete získat kryptoměny zdarma pouhým sdílením souvisejícího obsahu. Jde o multichainový meme coin, který je vytvořen na stále oblíbenějším blockchainu BASE, ale přichází také s podporou pro sítě Ethereum, Solana, BNB Smart Chain a Avalanche.
 7. Mega Dice Token – Připojte se ke světoznámému online kasinu Mega Dice a získejte díky tokenu DICE nespočet odměn a výhod. Tuto kryptoměnu můžete získat zcela zdarma například formou odměny za staking či zapojením se do airdropu projektu. Kromě toho lze také i získat oprávnění k přístupu k limitovaným nabídkám v podobě NFT předmětů a mnoho dalšího. Samotná platforma Mega Dice je mezi online hráči velmi oblíbená, jelikož disponuje obšírnou nabídku více jak 4 500 her zahrnujících jak automaty, tak i prémiové live kasino.
 8. 99Bitcoins – Vzdělávejte se v oblasti kryptoměn a nechte se odměňovat kryptoměnou projektu 99BTC. Tento projekt představuje totiž skvělý způsob, jak se něco naučit a zároveň i získat kryptoměny zdarma. Studenti se jednoduše budou vzdělávat prostřednictvím platformy typu Learn-to-Earn v oblasti kryptoměn, vyplňovat různé testy, kvízy, účastnit se inovativních výukových programů nebo kurzů, za což budou následně odměňováni tokeny 99BTC. Tyto tokeny mohou navíc i stakovat a zajistit si tak další kryptoměny zdarma zcela bez práce.
 9. Airdropy – Tento způsob získání kryptoměn zdarma je stále populárnější, čehož si jsou moc dobře vědomi i krypto projekty, a tak není divu, že se airdropy stávají součástí jejich nabídky. Po účastnících airdropu je ovšem vyžadováno, aby byli držiteli nativního tokenu projektu a zároveň se i aktivně do něho zapojili. Nejčastěji musí účastníci plnit předem stanovené úkoly, jako je například odebírání newsletteru projektu nebo připojení a sledování projektu na sociálních platformách. Za svou aktivity jsou pak následně odměněni formou kryptoměny zdarma.
 10. Lending, staking a yield farming – Mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější způsoby, jak získat kryptoměny zdarma, jsou bezpochyby tyto tři možnosti s tím, že staking prozatím na plné čáře vede. Staking kryptoměn je proces, během kterého držitel své kryptoměny uzamkne za účelem jejich zhodnocení. Zároveň uzamčení digitálních aktiv přispívá i k udržení bezpečnosti blockchainu, protože tyto uzamčené kryptoměny následně pomáhají ověřit nové bloky na konkrétních blockchainových sítích. Naopak lending neboli půjčování kryptoměn je v současné době poměrně opomíjenou možností, jak získat kryptoměny zdarma.
 11. Těžba kryptoměn a cloud mining – Tento způsob, jak získat kryptoměny zdarma, který se používá pro generování nové digitální měny a pro ověření nových transakcí, byl velmi populární hlavně mezi lety 2020-2022. Samotná těžba pak probíhá na decentralizovaných sítích počítačů kdekoli po světě. Funkcí těchto sítí je zajišťovat a ověřovat blockchain – jinými slovy blockchain zde funguje jako účetní kniha s dokumentací veškerých transakcí.
 12. Krypto hry – Především mladší ročníky našly velké zalíbení v tomto způsobu získávání kryptoměny zdarma. Jedná se o hraní online her typu Play-to-Earn, během kterého hráči získají jak skvělý zážitek ze samotného hraní, tak i možnost generovat pasivní příjem. Krypto P2E hry si za velmi krátkou dobu dokázaly vybudovat obrovskou základnu fanoušků a hráčů, díky kterým se z nich stala jedna z nejrychleji rostoucích oblastí kryptoměnového sektoru.
 13. Odměny díky krypto debetním kartám – Stejně jako tradiční debetní karty nabízejí i krypto debetní karty odměny za provedené nákupy, avšak s tím rozdílem, že odměny jsou v kryptoměnách. Například u Crypto.com jsou odměny za používání karty vypláceny v kryptoměně CRO a ukládají se do krypto peněženky v aplikaci, přičemž cashback lze vybrat nebo s ním dále můžete obchodovat.
 14. Krypto faucety – Plněním jednoduchých úkolů na faucet webech si můžete zajistit zisk drobné krypto odměny. Pokud jsou však jednotlivé úkoly prováděny systematicky a s dostatečnou výdrží, mohou se proměnit v zajímavý zdroj příjmů.
 15. Vzdělávací kurzy – Vzdělávací kurzy mohou být další ze skvělých příležitostí, jak se něco nového o kryptoměnovém světě dozvědět a zároveň i získat kryptoměny zdarma. Koncept Learn-to-Earn je totiž založený na tom, že student bude sledovat nejrůznější výuková videa, číst články, vyplňovat kvízy apod, za což po správném zodpovězení několika otázek je odměněn drobnou částkou v kryptoměně.
 16. Vyplňujte průzkumy a získejte kryptoměny zdarma – Zní to velmi jednoduše a také to ve finále jednoduché je. Stačí pouze pravidelně vyplňovat nejrůznější online průzkumy, který obvykle běží na specializovaných platformách, a těšit se následně na kryptoměny zdarma.

ZÍSKEJTE KRYPTOMĚNY ZDARMA S pepe unchained

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Jaké jsou nejlepší způsoby, jak získat kryptoměny zdarma

Každý den vznikne několik nových kryptoměnových projektů, které se ovšem stanou v záplavě již existujících projektů bez dobrého marketingu zcela neviditelnými. Pro tyto nové kryptoměny je proto dnes už naprosto nezbytné přijít s velmi atraktivní nebo zcela netradiční a neokoukanou nabídkou pro investory, díky které mezi ostatními projekty vyniknou a dostanou se tak do popředí zájmu investorů a krypto nadšenců. Tím nejlepším způsobem, jak získat pozornost investorů, je nabídnout jim získání kryptoměn zdarma například prostřednictvím kryptoměnového předprodeje, stakingu, krypto airdropu nebo zařazením konceptu P2E.

Zajímavost: Před tím, než si podrobněji probereme různé mechanismy, díky kterým lze vydělat kryptoměny zdarma, je dobré zmínit i možnost registračních bonusů, případně různých propagačních akcí, které často uživatelům nabízejí kryptoměnové burzy.

Kryptoměnové předprodeje

Kryptoměnové předprodeje jsou jedním z nejrozšířenějších a zároveň i nejoblíbenějších způsobů, jak nabídnout investorům kryptoměny zdarma. Nejčastěji kryptoměnové předprodeje pořádají nové krypto projekty, které se tímto způsobem snaží získat finanční prostředky pro svůj další vývoj. Projekt nabízí včasným investorům za jejich zapojení se do předprodeje kromě atraktivní ceny nativního tokenu i nespočet výhod a odměn.

Výhody kryptoměnového předprodeje mezi něž patří i kryptoměny zdarma
Výhody kryptoměnového předprodeje. Zdroj: shamlatech.com

Na investory, kteří se do předprodeje zapojí v ranné fázi, čekají za jejich podporu například vysoké APY, slevy na služby a produkty projektu, VIP přístupy k nástrojům a funkcím či hlasovací práva v ekosystému projektu. Každý projekt nabízí investorům specifické výhody a odměny, které se odvíjejí od jeho hlavního cíle a podstaty, přičemž na začátku předprodeje jsou výhody nejatraktivnější, a tím jak se předprodej chýlí ke konci, se atraktivita těchto odměn a výhod snižuje. Investoři by si však měli vždy vybírat hlavně takové projekty, které jim dávají smysl a vidí v nich užitečnost a potenciál do budoucna.

Airdropy kryptoměn

Dalším populárním způsobem mezi investory, jak získat kryptoměny zdarma, je airdrop kryptoměn. Krypto airdropy většinou pořádají nově vzniklé projekty, které se tímto způsobem snaží získat finanční prostředky prostřednictvím ICO pro svůj další vývoj. Proces airdropu je ovšem velmi jednoduchý. Účastník se musí stát držitelem nativního tokenu projektu, tedy nakoupit si tokeny projektu v předprodeji, a začít plnit nejrůznější úkoly, za což bude následně odměněn kryptoměnou zdarma.

Výhody a rizika kryptoměnového airdropu, ve kterém lze získat kryptoměny zdarma
Výhody a rizika kryptoměnového airdropu. Zdroj: financestrategists.com

Nejčastějšími úkoly, které musí účastník airdropu splnit, je sledování projektu na sociálních sítích, sdílení a dávání like příspěvkům, přihlášení se k odběru newsletteru či přidání se ke komunitě na Discordu. Díky těmto snadným úkolům má projekt zajištěné zviditelnění se, kterého by bez podpory účastníků třeba ani nedosáhl.

TIP: Nejen milovníci krypto airdropů jistě ocení webové stránky airdropalert.com, kde jsou přehledně uvedeny všechny podstatné informace o nadcházejících krypto airdropech společně s dalšími tipy, jak získat kryptoměny zdarma.

P2E

Jste skalní hráči online her a přemýšlíte, jak si hraním i něco přivydělat? Tak možná právě pro vás tu jsou krypto online hry typu Play-to-Earn, které kromě skvělého herního zážitku nabízejí i možnost zajištění si pasivního příjmu. P2E hry jsou totiž dalším zpestřením nabídky krypto projektů, které se tímto krokem snaží získat finanční prostředky na svůj další rozvoj. Princip P2E her spočívá v tom, že hráč je odměněn za svůj herní čas kryptoměnami zdarma. Díky tomu si tak mohou vášniví hráči přijít na velmi zajímavý pasivní příjem.

Co jsou P2E hry, ve kterých je možné získat kryptoměny zdarma?
Co jsou P2E hry? zdroj: ideausher.com

Odvětví krypto P2E her je jedním z nejslibnějších a zároveň i nejrychleji rostoucím odvětvím v kryptoměnovém sektoru. Vyznavačů online her totiž neustále přibývá, a proto není divu, že na trhu existují už stovky nejrůznějších her tohoto typu, ze kterých si mohou hráči vybrat ty, které je zajímají. Mezi nejhranější druhy her patří bojové a závodní hry.

Neustálý růst globálního herního trhu
Neustálý růst globálního herního trhu. Zdroj: ideausher.com

Staking (DeFi)

Velmi oblíbeným a vyhledávaným způsobem, jak získat kryptoměny zdarma, zejména u konzervativních investorů je bezpochyby staking. Staking kryptoměn je proces, během kterého držitel své kryptoměny uzamkne na určitou dobu za účelem jejich zhodnocení. Zároveň uzamčení digitálních aktiv přispívá i k udržení bezpečnosti blockchainu, protože tyto uzamčené kryptoměny následně pomáhají ověřit nové bloky na konkrétních blockchainových sítích.

Staking jako další způsob, jak získat kryptoměny zdarma
Co je staking. Zdroj: learn.swyftx.com

Jednou z největších výhod stakingu je to, že k němu nejsou potřeba žádné odborné znalosti a zkušenosti. Jediné, co musí držitel kryptoměn dobře promyslet, je zvolení bezpečné a správné staking platformy. U stakingu zároveň platí, že čím více svých tokenů držitel stakuje, tím větší je poté jeho odměna.

Navštivte náš discordový server s pravidelným zpravodajstvím a analýzami

Šikovné způsoby, jak získat kryptoměny zdarma

Níže je podrobněji uvedeno několik zajímavých způsobů, jak můžete získat kryptoměny zdarma.

Pepe Unchained – Nová verze žhavého meme coinu s kreativním zvratem a vlastním blockchainem vrstvy 2

Pepe Unchained (PEPU) je kreativní nová edice PEPE, meme coinu omezeného neuvěřitelně drahými transakčními poplatky na blockchainu Ethereum, který na konci roku 2023 dosáhl tržní kapitalizace 1 miliardy USD za méně než 4 týdny. Pepe učinil z memu Pepe the Frog stálou hvězdou na memecoinovém nebi. Jak název napovídá, Pepe Unchained je osvobozen od řetězů blockchainu Ethereum a nyní má svoji vlastní síť s názvem Pepe Unchained Layer 2. Maskotem je zmíněný populární mem, díky čemuž by se PEPU mohl stát virální senzací.

Díky projektu Pepe Unchained můžete získat kryptoměny zdarma

Díky vlastnímu řetězci vrstvy 2 budou moci uživatelé těžit z minimálních transakčních poplatků dosahujích maximálně několika centů, takže jsou odstraněny vstupní bariéry pro drobné obchodníky a nic nestojí v cestě k ziskovému obchodování nebo pravidelným nákupům. Pepe Unchained bude také poskytovat bleskovou rychlost transakcí (100krát vyšší než Ethereum), což potěší zejména memecoinové nadšence s jejich častými obchody. Celkově by to mohlo motivovat více fanoušků meme coinu k obchodování, což znamená zvýšenou poptávku a vyšší zisk.

Tokenomika Pepe Unchained, díky kterému projektu můžete získat kryptoměny zdarma

Držitelé tokenů PEPU jsou za jejich držení odměňováni prostřednictvím lukrativních odměn za staking. Aktuálně mohou investoři získat téměř 3 500% APY. Tyto výnosy se však budou snižovat v závislosti na množství uzamčených tokenů, ale dlouhodobě by měly dosahovat přes 15 % APY. Stojí za zmínku, že 30 % z celkové nabídky 8 miliard tokenů je vyhrazeno pro tyto účely. Zbylé tokeny jsou alokovány s důrazem na životaschopný růst projektu, 20 % je k dispozici v předprodeji, 20 % jde na marketing a po 10 % půjde na likviditu, vývoj projektu a alokaci do Pepe Unchained layer 2.

Komunita Pepe Unchained na sociálních sítích rychle roste, což svědčí o virálním potenciálu projektu. Je velká šance, že stovky tisíc stávajících obchodníků s meme coiny a nadšených držitelů PEPE také investují do kreativního nástupce Pepe Unchained. Zatímco další nové meme coiny si teprve musí udělat jméno, drzý žabí obličej je kryptokomunitě dobře znám. To hraje ve prospěch projektu. Tým stojící za vývojem se snaží zajistit bezpečnost svých smart kontraktů. Za tímto účelem byl zadán audit smlouvy od expertů na bezpečnost blockchainu SolidProof a zpráva je již k dispozici webu. V případě zájmu je na webu projektu dostupný také whitepaper.

fa shield check img 2Výhody:

 • Projekt s vlastní sítí L2 na Ethereu
 • Rychlejší transakce
 • Nízké transakční poplatky
 • Staking s vysokými výnosy je k dispozici již v raných fázích
 • V plánu je spuštění block exploreru

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Informace o tvůrcích projektu chybí

KOUPIT pepe unchained

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Meme Games – meme coin s nádechem olympijských her nabízející nejen vysoký APY, ale také i 25% tokenový bonus

Meme Games (MGMES) je ojedinělý krypto projekt, který investorům kromě zábavy a interaktivní platformy přináší i několik způsobů, jak maximalizovat své výdělky a zapojení. Jde totiž o projekt kombinující populární meme postavy a olympijské hry, které startují už 26. července v Paříži. Očekává se, že tuto největší sportovní událost roku budou sledovat miliardy lidí po celém světě, takže i boom kolem Meme Games by mohl být značný.

Předprodej projektu Meme Games, ve kterém lze získat i kryptoměny zdarma

Tým projektu si stanovil rovněž i velmi ambiciózní cíl, kterým je stát se oficiálním meme coinem olympijských her 2024. K tomu by mu měla dopomoci i jeho gamifikační funkce nabízející vzrušující a poutavý sportovní zážitek pro všechny nadšené hráče.

Meme Games nabízí hned několik způsobů, jak získat kryptoměny zdarma

Všichni investoři, kteří se zapojí do předprodeje, mají šanci vyhrát i 25% tokenový bonus. Před investicí do předprodeje si ovšem musí nejdříve vybrat jednoho meme sportovce, na kterého vsadí. Těchto sportovců je celkem pět Pepe (Francie), Doge (USA), Brett (Německo), Turbo (Itálie), WIF (Velká Británie). Každý z nich tak má 20% šanci na úspěch. Nejlepší na tom je, že na ně můžete vsázet vícekrát. Například lze investovat 100 dolarů a vsadit na Pepeho a následně vybrat WIF pro svou druhou investici ve výši dalších 100 dolarů. Výhodou je, že není stanoveno žádné předprodejní minimum, takže je vše pouze na samotném investorovi.

Atleti projektu Meme Games, díky kterým mohou získat investoři další kryptoměny zdarma

Do předprodeje je možné se zapojit prostřednictvím oficiálních webových stránek projektu, přičemž aktuální cena tokenu MGMES je 0,009 USD. Projekt se snaží i motivovat investory k využití staking mechanismu, díky kterému pak mohou těžit z vysokého APY, jenž na začátku předprodeje činí více než 4 000 %. Důležité je ale zmínit, že APY budou v čase klesat úměrně s tím, jak bude stoupat počet stakerů. Nákupy tokenů MGMES lze provést pomocí ETH, USDT, BNB nebo debetní/kreditní kartou. Pro více informací si pročtěte whitepaper projektu nebo se připojte ke komunitě Meme Games na sociální síti X nebo na Telegramu.

fa shield check img 2Výhody:

 • Gamifikovaný předprodej
 • Aspirace na oficiální meme coin olympijských her 2024
 • Staking s vysokým APY už během předprodeje
 • Tokenový bonus ve výši 25 %
 • Několik virálních meme postav na jednou místě

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Spekulativní kryptoměna
 • Po skončení OH může zájem o token opadnout

KOUPIT MEME GAMES

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

WienerAI – meme coin, který více jak 50 % ze své pevné nabídky tokenů věnuje komunitě

WienerAI (WAI) mezi ostatními novými kryptoměnami vyniká především díky svému nekonvenčnímu přístupu, který spojuje kulturní fenomén meme coinů se psí tematikou a populární technologii umělé inteligence do bizarního konceptu tzv. upgradované kybernetické psí umělé inteligence” navržené tak, aby v průběhu času neustále rozšiřovala a zdokonalovala své znalosti.

Meme coin WienerAI nabízí investorům možnost, jak získat kryptoměny zdarma

WienerAI je však mnohem víc než jen token, který přináší svým držitelům nespočet zábavy. Má totiž také podrobný plán a nastiňuje ambiciózní plány na legitimní integraci výkonných schopností umělé inteligence, které by mohly poskytnout zajímavou užitečnost a způsobit revoluci v případech použití tokenu WAI. Projekt nabízí dále i atraktivní odměny za staking, díky kterým tak mohou investoři získat kryptoměny zdarma. Aktuální výše APY se pohybuje okolo 1 900 %. Výše APY se však bude v čase stále rychleji snižovat, jak budou investoři stakovat stále více tokenů WAI. Největší výhodu tak získají hlavně včasní investoři, kteří nebudou váhat a do předprodeje se zapojí v jeho ranné fázi.

Tokenomika projektu WienerAI, který dává investorům možnost získat kryptoměny zdarma

Vzhledem k tomu, že tokeny WAI lze aktuálně koupit v předprodeji za cenu pouhých 0,000701 USD, může se WienerAI pochlubit extrémně nízkým vstupním bodem pro projekt s vysokým potenciálem. Investoři si mohou tokeny WAI koupit pomocí kryptoměny USDT, ETH nebo BNB. V případě, že však zvolí k nákupu kryptoměnu BNB, tak jim zaniká právo na staking tokenů WAI. Pokud se mu podaří naplnit byť jen zlomek své vize ohledně umělé inteligence, bude mít tak tento token vše potřebné proto, aby patřil mezi nejzajímavější kryptoměny roku 2024. Další podrobnosti o projektu je možné najít ve whitepaperu projektu nebo na sociálních sítích X a Telegram, kde na investory čekají nejaktuálnější zprávy.

Co je WienerAI? Nový AI projekt, díky kterému můžete získat kryptoměny zdarma

fa shield check img 2Výhody:

 • Nový meme coin, který spojuje inovativní AI s technologii blockchainu
 • Všichni investoři, kteří se zúčastní předprodeje získají velké odměny za staking
 • 10 % celkové zásoby tokenů je alokováno pro komunitní odměny
 • Projekt si klade za cíl zefektivnit obchodování s kryptoměnami

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Velmi spekulativní kryptoměna

KOUPIT WIENERAI

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

PlayDoge – získejte kryptoměny zdarma prostřednictvím P2E hry

Kryptoměnový projekt PlayDoge přináší na trh kromě zcela netradiční kombinace legendárního Tamagotchi a virality meme Doge i spoustu možností, jak mohou hráči a investoři získat kryptoměny zdarma.

Projekt PlayDoge nabízí hráčům hned několik možností, jak získat kryptoměny zdarma

PlayDoge totiž vyvinul mobilní herní aplikaci typu Play-to-Earn, která nabízí hráčům tokenizované odměny. Jediným úkolem hráčů tak je starat se o svého nového virtuálního mazlíčka. To zahrnuje například krmení, výcvik, dodržování délky spánku nebo hraní nejrůznějších miniher. Mobilní hra bude vydána po skončení předprodeje, přičemž bude zájemcům k dispozici v App Store a Google Play.

Zajímavostí je, že podle údajů CoinMarketCap je celková hodnota všech tokenů P2E až neuvěřitelných 13,5 miliardy dolarů. Mnoho krypto odborníků se proto domnívá, že oblast P2E by mohla mít v nadcházejících letech ještě podstatně vyšší hodnotu. Tokeny P2E, jako je právě i PlayDoge, by tak mohly investorům do budoucna generovat značné zisky.

Herní funkce projektu PlayDoge, který rozdává kryptoměny zdarma

Investoři, kteří si koupí tokeny PLAY v rámci probíhajícího předprodeje, budou mít velkou výhodu, jelikož v předprodeji je cena tokenu PLAY výrazně nižší, než tomu bude po jeho uvedení na burzy. Za zmínku stojí i fakt, že už jen cenový rozdíl mezi první a poslední fází předprodeje činí 19,5 %. Aktuální cena tokenu PLAY v předprodeji je 0,005 USD.

PlayDoge nabízí držitelům tokenů PLAY dlouhodobou hodnotu prostřednictvím odměn za staking. Projekt se totiž rozhodl pro “dynamický” rámec stakingu, což znamená, že APY se liší v závislosti na tom, kolik tokenů je stakováno. V současné době jsou APY ve výši 823 %. Navíc všechny odměny v podobě kryptoměny zdarma jsou hráčům vypláceny přímo do jejich krypto peněženky.

fa shield check img 2Výhody:

 • Mobilní hra typu Play-to-Earn
 • Možnost stakingu a pasivního příjmu
 • Tokenizované odměny
 • Funguje na blockchainu Binance Smart Chain
 • Inspirován legendárními tématy Tamagotchi a meme Doge
 • Silně prokomunitní tokenomika

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Spekulativní investice
 • Hra vyjde až po ukončení předprodeje

KOUPIT PLAYDOGE

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Shiba Shootout – Nový kryptoměnový projekt, který kombinuje kovbojské téma s populárním memem Doge

Shiba Shootout (SHIBASHOOT) je meme coin zaměřený na utility, který spojuje témata Divokého západu s populárním memem Doge. Digitální město Shiba Gulch je kulisou tohoto projektu. Je to místo, kde se pořádají hry, uživatelé se účastní výzev a zapojují se do přestřelek. Jednoduše řečeno, je to základ komunity Shiba Shootout. V čele tohoto města stojí šerif Shiba. Projekt splétá tyto prvky tak, aby vytvořil skvělou platformu, která přináší různé případy použití, včetně odměn, spoření, stakingu a P2E hry.

shiba shootout je nový kryptoměnový projekt, díky kterému můžete získat kryptoměny zdarma

Díky využití svých sociálních atributů k podpoře jedinečných příležitostí se Shiba Shootout etabluje jako výjimečné aktivum, které se nezaměřuje pouze na vtipné memy, ale poskytuje investorům řadu možností výdělku. Shiba Shootout vytvořil jedinečný ekosystém, který dává jinak méně užitečnému meme coinu lepší účel.

Rebelský styl kovbojů odráží tendence investorů riskovat, Shiba Shootout by tedy mohl být dobrým tokenem pro denní obchodování. Díky množství případů použití však tento projekt stojí za zvážení i pro ty, kteří mají více aspirací. Existuje mnoho případů použití pro tento projekt, všechny jsou spojeny s jeho sociální povahou. Zaměřují se na podporu větší angažovanosti, odměňování příznivců komunity a vytváření cesty, která by mohla učinit Shiba Shootout předním meme coinem.

Shiba Shootout roadmapa

Shiba Shootout vytvořil program doporučení, který uživatelům umožňuje vyhrát tokeny SHIBASHOOT. Dalším jedinečným doplňkem, který by mohl potenciálně zlepšit zapojení, jsou příběhy u táboráku. Zde budou moci uživatelé sdílet své zkušenosti s kryptoměnami a meme coiny. Ti nejzábavnější z nich dostanou odměny v podobě tokenů SHIBASHOOT. Shiba Shootout také představuje „Loterie Lucky Lasso“. Loterie také přispěje k altruistickým cílům projektu na podporu charitativních organizací. Shiba Shootout také zavádí jedinečnou funkci spoření, která investorům umožňuje automaticky přidělovat část jejich tokenů do vyhrazené peněženky.

Vlastnosti shiba shootout, což je nový kryptoměnový projekt, díky kterému můžete získat kryptoměny zdarma

Shiba Shootout přidává ke stakingu vizuální prvek prostřednictvím Cactus Staking. Jednoduše řečeno, investoři mohou vložit své tokeny do poolu reprezentovaného rostlinou kaktusu. Dokonce i předprodejní investoři mohou využít mechanismus stakingu Shiba Shootout, přičemž aktuálně poskytuje více než 2000% APY. Tým také usilovně pracuje na P2E hře. Hra byla schválena obchody Google a Apple, což znamená, že by mohla být spuštěna každým dnem. Díky příslibu mnoha příležitostí, jak získat kryptoměny zdarma, a plně vyvinuté P2E hře je Shiba Shootout jedním z nejlepších meme coinů, které lze letos koupit.

fa shield check img 2Výhody:

 • Play-to-Earn hra
 • Vizualizace stakingu prostřednictvím Cactus Staking
 • Možnost spoření
 • Mnoho příležitostí jak získat tokeny SHIBASHOOT zdarma

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Stále je to meme coin

KOUPIT shiba shootout

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Base Dawgz – Zbrusu nový kryptoměnový projekt, který zaujal investory svým designem ve stylu base jumpingu se psem shiba inu a systémem Share-to-Earn

Nový kryptoměnový projekt Base Dawgz (DAWGZ) využívá potenciál stále se rozšiřujícího blockchainu Base, spravovaného společností Coinbase, a přitažlivost psích meme coinů, které jsou v současné době mimořádně oblíbené. Zdá se, že to zafungovalo docela dobře, protože krátce po zahájení předprodejní kampaně během několika dnů projekt již pokořil milník 900 000 USD. Tokeny DAWGZ lze zakoupit na oficiálních stránkách projektu, přičemž cena se bude každých 5 dní zvyšovat o 5 %. Base Dawgz lze zakoupit za solana, BNB, ethereum, avalanche, USDT a USDC.

Získejte díky projektu basedawgz kryptoměny zdarma

Base Dawgz nabízí také program doporučení. Chcete-li se zúčastnit, stačí kliknout na tlačítko „doporučit a vydělat“ na webových stránkách projektu, připojit kompatibilní peněženku a poté vygenerovat odkaz na doporučení. Tímto způsobem si můžete zajistit podíl ve výši 10 % z částky, kterou doporučená osoba vložila. Na platformě lze také získávat body za veškerý vytvořený a sdílený obsah související s Base Dawgz. Chcete-li to provést, musíte propojit svůj účet X, abyste mohli sdílený obsah ověřit. Tyto body bude možné poté vyměnit za tokeny DAWGZ. Tento systém tvůrci nazývají Share-to-Earn.

Base Dawgz

Co se týče distribuce tokenů, tvůrci projektu Base Dawgz naplánovali tokenomiku tak, aby byl zajištěn dlouhodobý růst. Celková nabídka DAWGZ je 8,45 miliardy tokenů. 20 % je určeno na odměny za staking, což investorům umožní přístup k pasivnímu příjmu, 20 % na likviditu po debutu na kryptoměnových burzách, 20 % pro účely předprodeje a 15 % pro marketingové účely. Zbylých 15 % půjde na odměny pro komunitu a 10% na budoucí zalistování na burzách. Komplexnější informace získáte ve whitepaperu projektu.

Tvůrci projektu a vývojový tým se vzdali vlastnictví smart kontraktu, což potvrdil nezávislý audit provedený platformou SolidProof. To znamená, že nikdo nebude moci mintovat nové tokeny, pálit je, provádět změny ve smart kontraktu nebo blokovat finanční prostředky investorů. Růstové vyhlídky Base Dawgz jsou velmi slibné. Memecoinové šílenství trvá od začátku roku 2024 a Base Dawgz má šanci vyčnívat z davu díky své interoperabilitě. Dostupnost na nejpopulárnějších blockchainech umožní uživatelům vytěžit z tokenu to nejlepší, přeskakovat napříč sítěmi a komunikovat s členy jiných komunit, čímž bude výrazně zvýšen jeho dosah.

fa shield check img 2Výhody:

 • Meme coin na blockchainu Base
 • V budoucnu přibyde možnost stakingu tokenů
 • Možnost doporučení přítele
 • Systém Share-to-Earn pro aktivní zapojení komunity
 • Token je podporován na pěti předních blockchainech

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Bez případů použití

KOUPIT base dawgz

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Mega Dice Token – staňte se držiteli a připojte se tak ke světoznámému online kasinu

Mega Dice Token je nejnovějším přírůstkem do ekosystému Mega Dice. Jedná se o nativní token populární online herní platformy, která hráčům nabízí přes 4 500 nejrůznějších her zahrnujících automaty, live hry jako blackjack s reálnými krupiéry, ruletu, poker nebo prémiové kasino. Součástí této obšírné platformy je i sázková kancelář, která má ty nejlepší kurzy na trhu. Sázející si zde mohou vybírat z více jak 50 nejoblíbenějších sportů a e-sportů, na které následně mohou vsázet. Uživatelé se do kasina dostanou buď skrze oficiální webové stránky nebo Telegram.

Předprodej projektu Mega Dice, který nabízí i několik možností, jak získat kryptoměny zdarma.

Tato průkopnická platforma nyní dokonale spojuje vzrušení z online kasin s inovacemi kryptoměn, a to vše při využití potenciálu pokročilých technologií. Nutno říci, že si zde uživatelé kromě zábavy a adrenalinu spojeného s hraním a sázením, mohou i trochu zaobchodovat na krypto futures a získat tak odměny v podobě tokenu DICE při obchodování s pákou až 1:1000.

Airdrop projektu Mega Dice, ve kterém lze získat kryptoměny zdarma.

Co se týče nativního tokenu DICE, tak ten bude sloužit v ekosystému především jako herní měna, kterou budou moci uživatelé využít při hraní kasinových her, nebo ji získat jako odměnu v nejrůznějších akcích, které platforma Mega Dice pořádá. Držitelé tokenu DICE jej budou moci rovněž i stakovat, čímž si do budoucna mohou zajistit pasivní příjem. Navíc podle informací uvedených ve whitepaperu získají uživatelé, kteří stakují své tokeny DICE, přednostní přístup k promoakcím, bonusům určeným pro kasinové sázení a k limitovaným nabídkám obsahujícím třeba unikátní NFT předměty.

Přehled funkcí platformy Mega Dice, díky kterým mohou investoři získat kryptoměny zdarma.

Aktuálně je možné si tokeny DICE koupit v předprodeji, který probíhá na oficiálních stránkách projektu. Tokeny lze koupit pomocí kryptoměn ETH,USDT, SOL nebo BNB a to po připojení své kryptoměnové peněženky. V případě, že se rozhodnete využít k nákupu tokeny SOL, lze vámi určené množství rovněž odeslat i přímo na adresu, která je uvedená v okně s předprodejem. Poté, co bude předprodej ukončen, budou vaše nakoupené tokeny automaticky odeslány na peněženku, ze které jste tuto transakci provedli.

fa shield check img 2Výhody:

 • Potenciál pro cenovou stabilitu a odměny
 • Flexibilní odměny za staking s vysokým výnosem
 • Odměny na denní bázi a prioritní přístup pro brzké investory
 • Nízká nabídka tokenů
 • Atraktivní airdrop

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Velmi spekulativní kryptoměna

KOUPIT MEGA DICE TOKEN

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

99Bitcoins – vzdělávejte se s platformou Learn-to-Earn a získejte kryptoměny zdarma

99Bitcoins je známá digitální vzdělávací platforma, která nedávno spustila jedinečný kryptoměnový ekosystém Learn-to-Earn. Tento projekt bude odměňovat uživatele svými nativními tokeny 99BTC za to, že se budou vzdělávat v oblasti kryptoměn. Kromě toho nedávno spuštěný předprodej platformy umožňuje včasným investorům koupit si tokeny 99Bitcoins za zvýhodněnou cenu.

Předprodej projektu 99Bitcoins, jehož studenti mohou získat kryptoměny zdarma

Pro mnoho krypto nadšenců pojem 99Bitcoins není zcela neznámý, jelikož se pohybuje na scéně už více než 10 let. Během této doby si dokázala platforma vybudovat poměrně stabilní a velkou komunitu, která se neustále vzdělává jak o Bitcoinu a dalších kryptoměnách, tak i o blockchainu. V současné době čítá komunita 99Bitcoins více než 2,7 milionu krypto nadšenců, přičemž eviduje na 700 tisíc odběratelů svého YouTube kanálu a přes 2 miliony registrovaných uživatelů, kteří se zapojili do online kurzů.

Početná komunita vzdělávací platformy, která nabízí i kryptoměny zdarma

Nyní se však platforma rozhodla vše zase posunout o krok dál, a proto spouští zajímavou funkci nazvanou “Learn-to-Earn (L2E)” se svými tokeny 99BTC. Tento token bude odměňovat všechny uživatele/studenty za to, že se budou vzdělávat v oblasti kryptoměn. Díky tomu se tak můžete zúčastnit interaktivních výukových modulů, kvízů a výukových programů a získat tokeny 99BTC přímo do své kryptoměnové peněženky. Studenty se ovšem mohou stát pouze držitelé tokenů 99BTC. Prozatím je token 99BTC spuštěn na blockchainu Ethereum, ale platforma by jej ráda během následujících týdnu přemostila i na bitcoinový blockchain, který používá poměrně nový standart tokenů BRC-20. Tento standard je ojedinělý, protože tokeny mohou zůstat v samotné bitcoinové síti bez potřeby dalších vrstev, což by do budoucna mohlo z tokenu 99BTC udělat ještě mnohem více bezpečnější a užitečnější token.

Vzdělávací platforma 99Bitcoins, kde mohou studenti získat kryptoměny zdarma

Platforma má v plánu udělat i kryptoměnový airdrop, ve kterém by se rozdávaly tokeny 99BTC v hodnotě 99 999 dolarů. Pro ty nejaktuálnější informace ohledně tohoto projektu můžete vstoupit do skupiny 99Bitcoins Telegram nebo sledovat stránku 99Bitcoins na sociální síti X. Pokud se rozhodnete do projektu zapojit a koupit si tokeny 99BTC v rámci probíhajícího předprodeje, tak navíc získáte i speciální výhody, které jsou dostupné pouze pro držitele tokenů 99BTC. Mezi tyto výhody patří exkluzivní kurzy, obchodní signály nebo přístup k VIP komunitě. Mimo to projekt nabízí i možnost získání atraktivního pasivního příjmu prostřednictvím stakingu tokenů 99BTC. Podle whitepaperu 99Bitcoins začíná plán projektu spuštěním předprodeje a beta verze v roce 2024. V plánu je rovněž i uvedení tokenu 99BTC na některé z nejlepších kryptoburz a dokončení přemostění tokenů BRC-20, a to vše do konce roku 2024.

fa shield check img 2Výhody:

 • Dlouhodobě fungující vzdělávací platforma pro bitcoin a kryptoměny
 • Inovativní Learn 2 Earn mechanismus, díky kterému můžete vydělávat krypto
 • Odměny za staking
 • Vzdělávací kurzy pro investory a obchodníky do kryptoměn
 • Velký airdrop pro včasné investory

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Spekulativní kryptoměna

KOUPIT 99BITCOINS

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Airdropy – zábavnou formou ke kryptoměnám zdarma

Airdropy kryptoměn jednoduše představují bezplatnou distribuci nové kryptoměny daného projektu mezi členy jeho komunity. Airdrop je zároveň i velmi oblíbená strategie, kterou využívají především nové krypto projekty ke zvýšení viditelnosti, podpoře a zisku finančních prostředků na svůj budoucí rozvoj. Krypto projekty se tímto způsobem snaží oslovit co nejširší okruh lidí k tomu, aby se stali aktivními uživateli nebo investory v jejich projektech.

Krypto airdropy jako zajímavý způsob, jak získat kryptoměny zdarma
Proč zvolit právě krypto airdropy. Zdroj: Masterthecrypto

Kryptoměny jsou sice účastníkům rozdávány zdarma, ale pouze za předpokladu, že splní určité úkoly. Stanovené úkoly, které musí účastníci splnit, aby se kvalifikovali do airdropů, se ovšem liší projekt od projektu. Tyto úkoly vesměs nejčastěji zahrnují akce, jako je připojení ke komunitě projektu na Telegramu, sledování projektu na sociálních sítích jako je třeba X, přihlášení k odběru newsletterů nebo držení minimálního množství nativní kryptoměny projektu.

Airdropy nabraly na popularitě už během nárůstu ICO v roce 2017 a nadále jsou běžnou taktikou v kryptosvětě. Kromě toho jsou airdropy často považovány za formu pasivního příjmu v kryptoměnovém prostoru, který nabízí potenciální možnost zisku kryptoměny zdarma bez aktivního obchodování.

Lending, staking a yield farming

Jako první z těchto tří pojmů si blíže představíme lending. Pojem lending, jak je již z anglického názvu nejspíše patrné, představuje půjčování kryptoměn, při kterém si můžete přijít na zajímavé úroky. Půjčovat s úrokem, nebo si naopak za poplatek kryptoměnu vypůjčit, je možné na kryptoměnových burzách nebo skrze decentralizovanou DeFi aplikaci. Decentralizované finance (DeFi) se týkají ekosystému finančních aplikací vytvořených pomocí technologie blockchain. K usnadnění transakcí však tyto aplikace nespoléhají na centralizovanou autoritu.

Krypto lending jako další způsob, jak získat kryptoměny zdarma
Jak funguje krypto lending. Zdroj: blog.omertex.com

Při DeFi půjčování bude vaše kryptoměna předána konkrétnímu protokolu a ten ji následně zapůjčí dále. Na oplátku za poskytnutí kryptoměny získáte úrok se sazbami často mnohem vyššími než nabízí tradiční bankovní systém. V principu tedy můžete investovat do vámi zvolené nejlepší kryptoměny, prostřednictvím DeFi protokolu ji půjčit dále a potom generovat extra výnos, v případě že dojde ke zvýšení hodnoty půjčené kryptoměny. Řadu investorů určitě potěší i skutečnost, že smlouvy o půjčkách bývají zajištěny, a protože proces usnadňují smart kontrakty, systém nelze oklamat.

Dalším ze způsobů, jak generovat pasivní příjem pomocí kryptoměn, je staking. Podle této definice představuje staking proces zamykání coinů za účelem jejich zhodnocení. Uzamčení digitálních aktiv přispívá rovněž i k udržení bezpečnosti blockchainu, protože uzamčené coiny potom pomáhají ověřit nové bloky na konkrétních blockchainových sítích.

Staking se ovšem týká pouze kryptoměn protokolu s mechanismem Proof of Stake (PoS). Jde o unikátní funkci řetězců druhé generace jako Polkadot, Tezos či Cardano, které se nedají těžit, a právě staking zajišťuje jejich decentralizovanou strukturu. Jedním z top poskytovatelů stakingu je například AQRU. Podobně jako u jejich kryptoměnového úrokového účtu se odměny pohybují okolo 3 % ročně za vklady USDC, bez poplatků za vklady ani žádných průběžných poplatků během procesu generování úroků.

Staking kryptoměn jako jedna z oblíbených možností, jak získat kryptoměny zdarma

Po stakingových příležitostech se můžete poohlédnout i na BlockFi. Díky neexistujícím skrytým poplatkům a minimálním limitům zůstatku jde o alternativu vhodnou hlavně pro začátečníky. Staking je tedy dalším z chytrých způsobů, jak nechat digitální aktiva pracovat za vás a získat tak kryptoměny zdarma.

Třetím pojmem je poté yield farming, který je z těchto tří uvedených pojmů asi nejméně využívaný. Yield farming nebo také liquidity mining představuje proces, ve kterém je poskytována likvidita do liqiudity poolů decentralizovaných kryptoměnových burz. Tuto likviditu poskytují samotní uživatelé burzy, kteří tímto i vytváří prostor pro realizaci obchodů, za což jsou poté odměněni v podobě kryptoměny zdarma. Yield farming je možný v síti Ethereum pomocí tokenů ERC-20, přičemž mezi nejoblíbenější DeFi platformy pro tento druh získávání kryptoměny zdarma patří Uniswap, Aave, Balancer, Yearn Finance nebo Curve Finance.

TOP 10 decentralizovaných platforem pro yield farming, díky kterému lze získat kryptoměny zdarma
TOP 10 decentralizovaných platforem pro yield farming. Zdroj: chainalysis.com

Celý proces probíhá poměrně jednoduše. Držitel kryptoměny pošle svá krypto aktiva do smart kontraktu, který bude držet aktiva a zároveň i sledovat získané odměny. Poté smart kontrakt vydá vkladateli token, který funguje jako takový druh potvrzení. Tento token se následně používá k realizaci případných nevyřízených odměn a k výběru krypto aktiv ze smart kontraktu.

Těžba kryptoměn a cloud mining

Těžba kryptoměn je metaforou, která se používá pro generování nových digitálních coinů a pro ověřování nových transakcí. V principu jde o matematické úlohy, za jejichž řešení je těžař odměňován určitým množstvím kryptoměny. Těžba kryptoměn probíhá na decentralizovaných sítích počítačů kdekoli po světě. Funkcí těchto sítí je zajišťovat a ověřovat blockchain, jinými slovy blockchain zde funguje jako účetní kniha s dokumentací veškerých transakcí.

Těžba BTC byla hlavně v letech 2020-2022 velmi oblíbená i u široké veřejnosti, která díky tomu tak mohla získat kryptoměny zdarma

Úsilí, v tomto případě výpočetní výkon, vynaložené k těžbě se potom propisuje do hodnoty těžené kryptoměny – proto říkáme, že těžba kryptoměn funguje na systému Proof-of-Work (PoW), na rozdíl od již výše zmiňovaného systému Proof-of-Stake (PoS). Těžba jako taková je tedy nutnou podmínkou k tomu, aby investoři mohli nakupovat měny, jako je např. bitcoin.

Ačkoli těžba může být možnost, jak získat kryptoměny zdarma, aby se těžaři vyplatila, musí být odměna ve vytěžené kryptoměně vyšší než vstupní náklady na proces těžby. Což v případě těžařů jednotlivců nemusí být evidentní. Pro těžbu kryptoměn je dnes nezbytná poměrně robustní výpočetní technika, protože s růstem blockchainové sítě se proměnily i těžební požadavky a zvýšil se výpočetní výkon potřebný k údržbě sítě. V dnešní době se tedy těžbě kryptoměn věnují téměř výhradně specializované společnosti, vzhledem k tomu, že celý proces lze srovnat s provozem datového centra. Nehledě na vysoké požadavky na elektrickou energii, která je potřeba k udržení procesu těžby v chodu.

Naproti tomu cloud mining je skvělou alternativou právě k těžbě kryptoměn, protože nevyžaduje žádné speciální vybavení. Díky tomuto upgradu se tak mohou cloud miningu zúčastnit i drobní investoři, kteří nemají finanční prostředky na to, aby si mohli koupit nejmodernější těžební hardware, jehož cena se pohybuje v řádu tisíců dolarů. Kromě speciální techniky ovšem není potřeba ani zvýšeného energetického výkonu, díky čemuž jsou tak náklady na cloud mining ze strany investora nulové.

ECOS - cloud mining kalkulačka pro získání odhadu pravděpodobné odměny
ECOS cloud mining kalkulačka. Zdroj: ecos.am

Veškeré potřebné vybavení totiž vlastní pouze třetí strana, takže na investorovi je pouze vložení svých finančních prostředků na specializované cloud mining weby a následné těšení se na získaný podíl na vytvořených výnosech. Mezi investory je velmi populární například cloud mining web ECOS s kalkulačkou v reálném čase, kde si může investor dopředu spočítat odhadovanou odměnu za cloud mining.

Krypto hry – odměny za váš herní čas

Krypto hry typu Play-to-Earn jsou v posledních několika letech na vzestupu, jelikož se jedná o jeden ze šikovných způsobů, jak skloubit hraní online her s vyděláváním peněz. Konkrétně online hry založené na již zmíněném konceptu P2E odměňují hráče za jejich herní úspěchy převážně formou kryptoměny zdarma. Jedná se tak o atraktivní způsob, jak si zajistit dlouhodobý pasivní příjem prostřednictvím činnosti, která hráče baví.

Výhody P2E krypto her
Výhody P2E krypto her. Zdroj: ideausher.com

Většina těchto herních platforem je spuštěna pomocí blockchainových sítí vrstvy 1, jako je Ethereum, Solana nebo BNB Chain. Tyto platformy totiž poskytují vývojářům softwarové nástroje pro vytváření aplikací a prostředí, které je kompatibilní s kryptoměnami běžící na jejich příslušných blockchainech.

Krypto hra Axie Infinity, díky které mohou hráči získat kryptoměny zdarma

Kombinace světa kryptoměn, nezaměnitelných tokenů (NFT) a decentralizovaných financí (DeFi) tak nyní umožňují hráčům P2E her získat digitální aktiva s reálnou hodnotou výměnou za jejich úspěchy ve hře. Pro mnoho hráčů se tento druh hraní stal z koníčka regulérním zaměstnáním, které jim generuje značné příjmy. Nutno říci, že tito hráči stráví hraním P2E her i více jak 12 hodin denně. Mezi nejznámější P2E hry patří například Axie Infinity (AXS), Decentraland (MANA), Gala Games (GALA), The Sandbox (SAND) nebo My Neighbor Alice (ALICE).

Odměny díky krypto debetním kartám – získejte odměny za vaše nákupy

Napadlo by vás, že kryptoměny zdarma můžete získávat i v běžné denní praxi? Je to možné díky krypto debetním kartám. Jejich princip není složité odhadnout – podobně jako tradiční debetní karta nabízejí odměny za provedené nákupy, avšak s tím rozdílem, že jsou uživatelé odměňováni v kryptoměnách. Poskytovatelů těchto typů karet je celá řada. Mezi velmi oblíbené patří například Bybit Card od kryptoměnové burzy Bybit, se kterou můžete platit za služby a zboží právě pomocí kryptoměn.

Bybit debetní karta aneb další způsob, jak získat kryptoměny zdarma
Bybit debetní karta. Zdroj: bybit.com

Určitě vás tak ale napadá, že daný koncový obchodník tedy musí kryptoměny přijímat. Dobrou zprávou je, že nikoli – celý proces směny prostředků zajišťuje poskytovatel, takže vy platíte kryptem, zatímco obchodník obdrží FIAT měnu. Díky Bybit Card můžete velmi snadno provádět globální transakce pomocí více kryptoměn najednou a to přímo ze svého účtu pro financování. Není tak potřeba žádných dalších účtů nebo peněženek. S touto kartou navíc získáte i nespočet atraktivních výhod, cashback až 10 % a věrnostní body za vaše nákupy. Kromě toho také můžete využít řadu jedinečných nabídek, exkluzivních odměn a výhod od partnerů Bybit.

Krypto faucety – díky plnění drobných úkolů získáte kryptoměny zdarma

Krypto faucety jsou jakousi metaforou k přísloví „malé ryby dělají velké rybníky“. Plněním jednoduchých úkolů uživatelé získávají drobné krypto odměny. Pokud jsou však prováděny systematicky a s dostatečnou výdrží, mohou se proměnit v zajímavý zdroj příjmů. Proto faucety považujeme za další možnost, jak získat kryptoměny zdarma.

Krypto faucety jako tradiční způsob, jak získat kryptoměny zdarma

Existuje řada kryptografických faucetů, včetně bitcoinových (BTC), ethereum (ETH) a BNB faucetů. Úkoly, které je v rámci faucetu nutné splnit, bývají relativně snadné – od sledování videí, hraní her, vyplňování kvízů či účasti v různých průzkumech. Často se také objevuje požadavek, abyste zprostředkovali referenci na službu svým přátelům.

Některé weby ale mohou po uživatelích požadovat, aby v odměnách nasbírali určitou minimální částku, než bude kryptoměnu možné vybrat. Určitě se také mějte na pozoru před faucety na podezřele vypadajících webových stránkách nebo před příliš lákavými sliby na výnos. Podvodná jednání jsou mezi těmito nabídkami bohužel častá. Abyste se vyhnuli potenciálnímu riziku, před plněním úkolů si jednotlivé nabídky pečlivě prostudujte.

Vzdělávací kurzy – naučnou formou ke kryptoměnám zdarma

Člověk se vzdělává po celý život a v případě zájmu o investice to platí dvojnásob. I z toho důvodu mohou být vzdělávací kurzy další skvělou příležitostí, jak se dostat ke kryptoměnám zdarma. Ačkoli vám koncept „Learn-to-Earn“ (učte se a vydělávejte) může připadat nepravděpodobný, na řadě kvalitních platforem na něj můžete narazit.

Vzdělávací kurzy typu Learn-to-Earn jako šance na získání kryptoměny zdarma

Obvykle získání odměny spočívá ve sledování různých výukových videí, čtení článků, vyplňování kvízů apod. Po správném zodpovězení několika otázek je uživatel odměněn drobnou částkou v kryptoměně. Na druhou stranu je dobré zmínit, že vysoké výnosy v této koncepci nelze očekávat. I přesto, že se odměny za správné odpovědi liší v závislosti na typu úkolu, tak se stále pohybují v řádu několika dolarů vzhledem ke kurzu dané kryptoměny. Jednou z nejrenomovanějších platforem, které možnost Learn-to-Earn poskytují, je Coinbase. Jde o věrohodnou platformu zalistovanou na Nasdaq.

Vyplňujte průzkumy a získejte kryptoměny zdarma

Posledním ze způsobů, jak získat kryptoměny zdarma, který si blíže představíme, jsou online průzkumy. Tato možnost je velmi blízká krypto faucetům, nicméně online průzkumy obvykle běží na specializovaných platformách. Jako i v případě faucetů nečekejte za vyplnění průzkumu robustní odměnu, jestli ale máte dostatek trpělivosti vyplňovat průzkumy pravidelně, můžou se pro vás stát potenciálním zdrojem dalších příjmů. Pokud je to pro vás cesta, po které se chcete vydat, zkuste se podívat například na platformu Freecash. Zde naleznete řadu drobných úkolů i průzkumy, za jejichž dokončení lze získat kryptoměny zdarma.

Faucet webové aplikace jsou oblíbeným způsobem, jak získat kryptoměny zdarma

Výhodou je, že na této platformě máte, co se týče průzkumů, opravdu na výběr, takže si můžete vyhledat takové, které vás opravdu zajímají. Vyplňování vás potom bude víc bavit, a navíc jsou výdělky vypláceny a doručovány do krypto peněženek ihned.

Jak získat kryptoměny zdarma bezpečně a vyhnout se podvodům

Bohužel s rostoucí oblibou kryptoměn u široké veřejnosti roste i množství podvodných projektů, které se snaží z důvěřivých investorů vylákat peníze. Z toho důvodu je vždy nezbytné si nejdříve daný krypto projekt důkladně prověřit a provést si svůj vlastní průzkum, než do projektu vložíte své finanční prostředky. Díky pár hodinám, které strávíte při hledání podstatných informací o projektu, si můžete ušetřit kromě značného zklamání i ztrátu peněz. Níže je proto uvedeno několik nejdůležitějších bodů, na které je dobré se před investováním do jakéhokoliv krypto projektu zaměřit.

Věnujte čas vlastnímu průzkumu a vyhledávání informací

Nejdůležitějším a základním pravidlem při investování do jakéhokoli projektu, je provedení si vlastního důkladného projektu a vyhledání si maxima informací o týmu stojícím za projektem, technologii, recenzí nebo i dynamice trhu. Jen tak můžete narazit na případné nesrovnalosti a poměrně rychle odhalit možný podvod.

Bezpečná krypto peněženka je základ

V kryptoměnovém světě platí, že bezpečná a renomovaná kryptoměnová peněženka je polovina úspěchu. Investoři by proto měli volit spíše hardwarové peněženky, které jsou specifické tím, že nejsou připojené k internetu a nehrozí tak žádné její hacknutí. Držitelé kryptoměn by rozhodně neměli podceňovat ani dvoufaktorové ověření, které ještě více zvýší bezpečnost jejich krypto peněženky.

Důkladně si prověřte dané ICO

Počáteční nabídka mincí (ICO) nemusí být vždy pouze atraktivním způsobem nabízející kryptoměny za výhodnější cenu. V kryptoměnovém sektoru se totiž čas od času objeví projekty, které jsou pouze velmi důkladně promyšleným podvodem, a to s jasným cílem okrást co nejvíce lidí. Proto před samotným investováním by měl mít vždy investor jako svou prioritu důkladné přečtení si whitepaperu projektu, prozkoumání vývojového týmu projektu a použití samotného tokenu. Přínosné může být i pročtení si různých fór a stránek na sociálních sítích, které se zaměřují na kryptoměny, protože se tam můžete dozvědět spoustu důležitých informací a třeba i narazit na zkušenosti ostatních investorů s daným projektem.

Několik nejčastějších krypto podvodů
Několik nejčastějších krypto podvodů. Zdroj: medium.com

Od slibů o rychlém zbohatnutí dejte ruce pryč

V případě, že narazíte na projekt, který vám slibuje rychlé a velké zisky během pár dnů či dokonce hodin, tak je to ve většině případů znamení, že zde není něco v pořádku. Mnoho podvodných projektů totiž zní až moc dobře na to, aby to byla pravda. Nenechte se proto zlákat na první pohled velmi výhodnou nabídkou a raději si vždy vše pořádně promyslete s tzv. chladnou hlavou. Může vás to totiž velmi často zachránit od ztráty vašich finančních prostředků.

Investujte výhradně do ověřených projektů

Splňování příslušných předpisů v investorově jurisdikci je nedílnou součástí důvěryhodného kryptoměnového projektu. Pokud daný projekt všechny stanovené předpisy splňuje, je to pro investora dobrý signál, který minimalizuje možné riziko podvodů nebo právních problémů.

Závěrem: Které způsoby jsou nejlepší pro získání kryptoměn zdarma?

V tomto průvodci jsme si ukázali několik šikovných způsobů, jak získat kryptoměny zdarma, díky kterým můžete zhodnotit své portfolio digitálních aktiv bez vynaložení vlastních prostředků. Rozmanitost těchto způsobů jde ruku v ruce se stále širším využitím digitálních aktiv v běžném životě s tím, že mezi nejoblíbenější se již dlouhodobě řadí staking, airdropy, lending, krypto hry nebo kryptoměnové předprodeje. Ovšem s rostoucí popularitou kryptoměn všeobecně roste i počet podvodných projektů, které se snaží vylákat peníze z důvěřivých investorů. Proto jsme v průvodci i popsali několik základních bodů, na které je dobré se před investováním do jakéhokoliv krypto projektu zaměřit.

Některým investorům, kteří o rozložení svého kryptoměnového portfolia přemýšlejí, se tak jeden nebo více nabízených způsobů můžou opravdu vyplatit. Jedním ze zajímavých způsobů, jak získat kryptoměny zdarma, je například staking meme coinu s vlastním blockchainem Pepe Unchained, staking meme coinu Meme Games nabízející APY ve výši přes 4 000 % a další 25% tokenové bonusy nebo staking meme coinu WienerAI spojujícího dva největší krypto trendy současnosti, popřípadě staking meme coinu PlayDoge, jenž přináší i stejnojmennou mobilní hru typu P2E. Mnoho možností, jak získat kryptoměny zdarma, nabízí rovněž i projekt Shiba Shootouta to od stakingu přes program doporučení až po příběhy u táboráku. Dalšími zajímavými možnostmi jsou sdílení obsahu souvisejícího s projektem Base Dawgz nabízejícího multichainovou utilitu, investice do tokenu Mega Dice Token, což je nativní token světoznámého online kasina Mega Dice, který s sebou přináší i obrovský airdrop a možnost stakingu nebo vzdělávání se s platformou 99Bitcoins, která své studenty odměňuje kryptoměnami za jejich rozšiřování znalostí v oblasti kryptoměn.

ZÍSKEJTE KRYPTOMĚNY ZDARMA S PEPE UNCHAINED

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

FAQ (Často kladené otázky)

Jak lze získat kryptoměny zdarma?

Jaký je nejlepší způsob, jak získat kryptoměny zdarma?

Existují i další způsoby, jak získat kryptoměny zdarma?

Na co si při investování do kryptoměn dávat pozor?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.