Wednesday, July 24, 2024

Nejlepší meme coiny, do kterých investovat v roce 2024

Meme coiny jsou jedním z nejvýraznějších trendů, které se objevují v kryptoměnovém sektoru. Jednoduše řečeno, tyto digitální tokeny jsou kryptoměny, které jsou postaveny na internetových memech nebo nápadech – často jako jednoduchý vtip.

Přesto hodnota některých meme coinů doslova explodovala a získaly tržní kapitalizace v řádu miliard dolarů. V tomto průvodci prozkoumáme nejlepší meme coiny, které lze koupit v roce 2024.

Nejlepší meme coiny v roce 2024

Ti, kteří hledají další velkou kryptoměnovou investiční příležitost, by se mohli zajímat o nejlepší meme coiny pro rok 2024. Níže uvádíme seznam nejlepších meme coinů, které mají potenciál růstu hodnoty:

 1. Pepe Unchained – Nový projekt, který přitahuje zákazníky svým inovativním přístupem jako meme coin běžící na druhé vrstvě etherea s názvem Pepe Unchained Layer 2. Díky rychlým transakcím, nízkým poplatkům a kapacitě velkého objemu představuje PEPU lákavou příležitost pro investory. Aktuální předprodej umožňuje zakoupit Pepe Unchained za zvýhodněnou cenu před jeho obchodováním na velkých burzách.
 2. Meme Games – Zbrusu nový memecoinový projekt, přinášející zábavnou a interaktivní platformu, na které kombinuje nejvirálnější meme coiny, jako dogecoin, pepe nebo turbo, s duchem olympijských her 2024. Nabízí různé způsoby, jak mohou účastníci maximalizovat své výdělky, díky čemuž vytváří dynamické a atraktivní prostředí pro všechny členy komunity. V současné době je možné zakoupit tokeny MGMES v předprodeji před jejich oficiálním uvedením na burzy.
 3. PlayDoge – Nový kryptoměnový projekt, který chce dobýt kryptoměnový trh svou Play-to-Earn hrou inspirovanou Tamagotchi. Projekt však neoslovuje pouze milovníky her, ale také fanoušky stakingu se svým pozoruhodným APY. V současné době pořádá předprodejní kampaň, před uvedením tokenů na burzy. Vzhledem k zajímavému konceptu by se jeho cena mohla poté výrazně zvýšit.
 4. WienerAI – Nový kryptoměnový projekt, který kombinuje humor s nejnovějšími technologiemi. Reaguje tak na rostoucí zájem o AI tokeny a meme coiny s motivem psa. Nový meme coin si zvolil za maskota roztomilého jezevčíka – křížence psa, klobásy a AI. Projekt aktuálně pořádá předprodej před uvedením tokenu na burzy.
 5. Shiba Shootout – Zbrusu nový meme coin, který nabízí vzrušující příležitost pro investory, hledající vysoký růstový potenciál. Jako nově spuštěný token prostřednictvím předprodeje se silnou, rostoucí komunitou a jedinečnou pozicí díky tématu krypto-divokého západu má SHIBASHOOT potenciál zaznamenat po uvedení na burzy významný nárůst hodnoty.
 6. Base Dawgz –  Nejnovější multichainový meme coin inspirovaný virálním motivem Doge, který se rozhodl využít aktuální hype kolem blockchainu Base a extrémního sportu base jumping. Díky této kombinaci tak vznikl zcela ojedinělý psí meme coin s obrovským potenciálem. Držitelé tokenu DAWGZ totiž budou moci “přelétávat” mezi několika nejvýznamnějšími blockchainy, včetně blockchainu Ethereum, a to doslova raketovou rychlostí.
 7. Sponge V2 – Nová verze SPONGE, Sponge V2 shlukuje V1 tokeny prostřednictvím Stake-to-Bridge
 8. Mega Dice Token – Nativní token renomovaného krypto kasina s měsíčním objemem sázek přesahujícím 50 milionů dolarů a více než 50 000 aktivními hráči jak na své webové platformě, tak na Telegramu. Token DICE je koncipován tak, aby odměňoval aktivní hráče a investory tím, že jim nabízí přístup k exkluzivním funkcím a umožňuje jim podílet se na zisku kasina. Investoři, kteří zakoupí DICE během fáze předprodeje, mají také možnost získat unikátní NFT, které přináší další odměny a exkluzivní výhody.
 9. PEPE coin – Kryptoměna, která napodobuje Pepe (žábu), internetový fenomén
 10. FLOKI – Rychle rostoucí meme coin s mnoha projekty disponující utilitou
 11. Bone ShibaSwap – Nativní governance token decentralizované burzy ShibaSwap
 12. SNEK – Kulturní hit a ikona Web3, reprezentující zábavu a inovace
 13. Bonk – První psí meme coin na blockchainu Solana
 14. Memecoin – Zbrusu nová kryptoměna ekosystému Memeland
 15. Baby Doge Coin – Rychlejší a pokročilejší ekosystém inspirovaný dogecoinem
 16. Dogecoin – Meme coin s největší tržní kapitalizací
 17. Shiba Inu – Nejlepší mince rozrůstajícího se ekosystému
 18. Akita Inu – Nejlepší meme coin cílící na cross-chain interoperabilitu
 19. Samoyed coin – Meme coin v ekosystému Solana
 20. Monacoin – Meme coin se super rychlou transakční rychlostí
 21. Dogelon Mars – Meme coin s obrovským růstovým potenciálem
 22. Dogedash – Meme coin pro P2E hru
 23. SafeMoon Inu – Nejlepší odměny za staking
 24. Dogs of Elon – Meme coin pro NFT
 25. Hoge Finance – Populární meme coin využívaný ke stakingu

kupte si nejlepší meme coin

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Bližší pohled na nejlepší meme coiny

V kryptoměnovém investičním prostoru soutěží stovky meme coinů. Pro investory proto není snadný úkol vybrat si ty nejlepší meme coiny, které si koupí do svého portfolia. Bez ohledu na to je důležité, aby se investoři před investicí dozvěděli o těchto projektech co nejvíce. Níže jsme zahrnuli naši analýzu slibných a oblíbených meme coinů, které by mohly fungovat dobře v roce 2024.

Pepe Unchained – Nový projekt, který přitahuje zákazníky svým inovativním přístupem jako meme coin běžící na druhé vrstvě etherea s názvem Pepe Unchained Layer 2

Meme coiny si v posledních letech získaly značnou oblibu v čele s projekty jako dogecoin a shiba inu. Pepe Unchained (PEPU) staví na tomto trendu a využívá ikonický mem Pepe the Frog, který je již léta stálicí v internetové kultuře. Stejnojmenný meme coin svým prvním investorům přinesl návratnost 44 000 % za jeden rok. Kromě sdílení oblíbeného žabího memu se však Pepe Unchained od originálu liší mnoha vylepšeními.

Pepe Unchained patří mezi nové nejlepší meme coiny

Pepe Unchained je vytvořen na blockchainu Ethereum, který nabízí významné technologické výhody. Pepe Unchained Layer 2 odlehčí mainnet tím, že bude provádět transakce rychleji (v tomto případě 100x rychleji než ETH) a levněji. Díky tomu, že řeší problémy se škálovatelností, rychlostí a efektivitou, kterým často čelí blockchainy vrstvy 1, jako je Ethereum, mohl by se stát významným hráčem na trhu kryptoměn. Pozitivní zprávou je také budoucí spuštění vlastního block exploreru a přemostění mezi oběma sítěmi.

Pepe Unchained roadmapa

Pepe Unchained nabízí prostřednictvím své efektivní infrastruktury vysoké odměny za staking. Investoři mohou stakovat své tokeny PEPU již během předprodeje a získat roční procentní výnos až 18 000 %. Tyto výjimečně vysoké odměny jsou silnou pobídkou pro investory, kteří hledají možnosti pasivního příjmu. Tento výnos se však bude snižovat v závislosti na množství uzamčených tokenů.

tokenomika pro nejlepší meme coin pepe unchained

Co se týče tokenomiky Pepe Unchained, je sestavena tak, aby zajistila dlouhodobý růst projektu. 20 % z celkové nabídky je k dispozici v předprodeji, 30 % je určeno na odměny za staking, 20 % jde na marketing, 10 % zajistí likviditu, 10 % si tým vyhradil na financování projektů a 10 % tvoří alokaci pro Pepe Unchained Layer 2. Celková nabídka je omezena na 8 miliard tokenů PEPU. Pepe Unchained má potenciál mít obrovský dopad na trh s meme coiny díky svým rychlým a levným transakcím. Vlastní ekosystém Pepe Unchained jej odlišuje od ostatních meme coinů. Kompletní informace získáte ve whitepaperu projektu.

fa shield check img 2Výhody:

 • Řetězec vrstvy 2 s nízkými transakčními poplatky a klasickým memem
 • Staking PEPU s vysokým výnosem
 • Buduje svůj vlastní ekosystém Pepe Unchained

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Riziko volatility spojené s meme coiny

Koupit pepe unchained

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Meme Games – Zbrusu nový meme coin, přinášející zábavnou a interaktivní platformu, na které kombinuje nejvirálnější meme coiny s duchem olympijských her 2024

Meme Games (MGMES) je unikátní platformou, kde se memecoinová mánie setkává s duchem olympijských her 2024. Gamifikační mechanismus tohoto projektu poskytuje vzrušující a poutavý zážitek pro každého, kdo se rozhodne investovat. Tento předprodej vyniká oproti ostatním tím, že investoři MGMES si mohou užít zábavu svého ihned po nákupu tokenů. Pokud investor zakoupí 10 000 tokenů MGMES, může si vybrat jednu z pěti největších postav, ze sektoru meme coinů – dogecoin, pepe, dogwifhat, brett nebo turbo. Každý z pěti avatarů má 20procentní šanci na výhru, což znamená, že v případě zvolení vítězného sportovce uživatel automaticky získá ihned po nákupu dalších 2 500 MGMES.

meme games home

V podstatě jde o hru podobnou hracímu automatu s klasickými memy v olympijském hávu. V tomto případě jsou však šance na výhru pro hráče výrazně vyšší. Neexistují žádné výhody a každý meme sportovec má stejnou šanci na výhru, což činí hru spravedlivou a vzrušující. Nepředvídatelnost udržuje každého uživatele ve střehu a dává naději na nejlepší výsledek. Předprodej byl spuštěn před několika dny a jeho konec je plánován se závěrečným ceremoniálem paralympiády v Paříži 8. září. Poté, 10. září, dojde k uvedení tokenů MGMES na DEX. Kombinace příležitostí pro generování odměn s globální přitažlivostí meme coinů a olympijskými hrami 2024 činí z Meme Games velmi zajímavou možnost pro nadšence do kryptoměn po celém světě.

meme games win

Investoři navíc mají možnost generovat pasivní příjem. Již během předprodeje mohou využít stakingový mechanismus na oficiálním webu a těžit tak z vysokého ročního procentního výnosu (APY) 1 200 %. Tento výnos však bude klesat s počtem uzamčených tokenů, takže zájemci, kteří by chtěli co nejvíce rozšířit své držby, by se měli zapojit co nejdříve, aby vytěžili z ročního procentního výnosu maximum. Další pozitivní zprávou je, že smart kontrakt Meme Games byl důkladně auditován společnostmi SolidProof a Coinsult, aby byla zajištěna vysoká úroveň zabezpečení.

Zájemci o investici do MGMES mají k dispozici možnost nákupu bez stakingu. V tomto případě kupující dostanou své tokeny a získané odměny v den spuštění tokenu. Mnohé kupující však láká druhá možnost – nákup se stakingem. V tomto případě si mohou své tokeny, bonusy a odměny za staking nárokovat až 7 dní po spuštění. Nákupy probíhají prostřednictvím předprodejního widgetu na oficiálním webu projektu a podporovanými platebními metodami jsou ETH, USDT, BNB nebo platební karta. Nutno dodat, že staking je k dispozici pouze pro ty, kteří investovali prostřednictvím etherea. Pokud vás projekt zaujal, kompletní informace získáte z jeho whitepaperu.

fa shield check img 2Výhody:

 • Gamifikovaná předprodejní kampaň s možností získat další tokeny
 • Oblíbené memy na jedné platformě
 • Staking se štědrými výnosy během předprodeje
 • Spojení s olympijskými hrami 2024 v Paříži

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Nové meme coiny zpravidla podléhají vysoké volatilitě

KOUPIT meme games

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

PlayDoge – Nový kryptoměnový projekt, který chce dobýt kryptoměnový trh svou Play-to-Earn hrou inspirovanou Tamagotchi

PlayDoge (PLAY) je nová kryptoměna, která by se mohla snadno zařadit mezi nejlepší meme coiny. Důvodem je, že vyvíjí novou mobilní P2E hru, která je inspirována Tamagotchi. Cílem projektu je vytvořit 2D 8bitovou hru, která uživatelům umožní krmit a hrát si se psem Doge v mobilní aplikaci a získávat hraním tokeny PLAY. Podle roadmapy projektu by aplikace měla být dostupná pár týdnů po ukončení předprodeje. Vzhledem k tomu, že základním prvkem hry bude postavička založená na oblíbeném memu Doge, mohla by přitáhnout celou řadu fanoušků meme coinů.

PlayDoge patří mezi nejlepší meme coiny, které přinášejí spoustu zábavy z play2earn mechanismu

PLAY je vytvořen na síti BNB Smart Chain podle standardu BEP-20, aby byly zajištěny levné a rychlé transakce. Hra bude dostupná v obchodech s aplikacemi pro uživatele Android a iOS, což jí zajistí širokou dostupnost a PLAY může to být jeden z meme coinů, které letos explodují.

Princip ekosystému PlayDoge je založen na mechanismu Play2Earn. Jako první na konci předprodeje dorazí klasické Tamagotchi, které vám umožní krmit vašeho mazlíčka a udržovat ho v dobré kondici, abyste získali odměny v tokenech PLAY. Ale to není vše, tým PlayDoge se chystá vydat celou řadu miniher, které můžete hrát se svým mazlíčkem pro získání dalších PLAY. V dalších fázích budou spuštěny žebříčky a nejlepší hráči budou moci vyhrát bonusové tokeny a přístup ke speciálním funkcím.

herní funkce nejlepšího meme coinu PlayDoge

PlayDoge přidává k případům použití tokenu také staking, který je již k dispozici. V době psaní lze získat roční procentní výnos (APY) 600 %. Ten však bude klesat, protože bude přicházet více uživatelů. Na odměny za staking je určeno 6 % celkové nabídky, přičemž tyto tokeny budou distribuovány během následujících tří let.

Celková nabídka činí 9,4 miliardy tokenů. V předprodeji, který se skládá ze 40 fází, je k dispozici 50 % nabídky, přičemž projekt cílí na hard cap 24,4 milionů dolarů. Co se týče distribuce zbylých tokenů, 12,50 % jde na vývoj projektu, 20 % na odměny pro komunitu, 11,50 % na zajištění likvidity a 20 % tokenů je vyhrazeno pro marketing. Po více informací si přečtěte whitepaper projektu. Také stojí za zmínku, že smart kontrakt PlayDoge byl auditován bezpečnostní platformou SolidProof.

fa shield check img 2Výhody:

 • Spojení s nostalgickou zábavou s technologií blockchain
 • Mechanismus stakingu s vysokým APY již v provozu
 • Viralita memu Doge
 • V budoucnu doplní nabídku také minihry a questy

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Prudké cenové výkyvy na trhu s meme coiny

Koupit playdoge

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

WienerAI – Nový kryptoměnový projekt, který kombinuje humor s nejnovějšími technologiemi.

Zbrusu nový kryptoměnový projekt WienerAI (WAI) dovedně kombinuje humor s nejnovějšími technologiemi. Je to jedinečný meme coin, který čerpá inspiraci jak ze psů, tak z umělé inteligence. Projekt přináší závan svěžesti v designu meme coinů. Hlavním cílem WienerAI je stát se “top dogem” v žebříčku kryptoměn. Vznikl nejen proto, aby upoutal pozornost a rozesmál. Hodlá také způsobit revoluci na trhu.

Wiener AI homepage

Příběh WienerAI je stejně kreativní jako samotný projekt. Vše začíná v roce 2132 v New Silicon Valley, kde žije trochu bláznivý vědec známý jako Architekt. Původně plánoval vytvořit AI kybernetického psa, který by mu mohl pomáhat s každodenními úkoly. Nešťastnou shodou okolností se však do jeho genetického mixu dostala DNA klobásy. Tak se zrodil WAI, jedinečný token, který poutavým způsobem spojuje svět technologie a humoru.

WienerAI je více než jen meme coin, je to pohled na budoucnost investování. Vybízí k smíchu i zamyšlení nad neomezenými možnostmi, které spojení technologie a kreativity nabízí. Myšlenka zakládajícího týmu je zcela jasná: ovládnout trh s meme coiny se svým malým jezevčíkem a jeho budoucími inovacemi v oblasti umělé inteligence.

Wiener AI tokenomika

Plán Wiener AI je poměrně ambiciózní. Nyní se nacházíme v první fázi, kdy došlo k zahájení předprodej a formovaní komunity s názvem „Sausage Army“. Později přijde implementace nástrojů AI a spolupráce s největšími influencery. V poslední fázi nás čeká uvedení tokenu WAI na přední DEX a hlavní CEX. Jednou z hlavních charakteristik WienerAI je, že jde o token ERC-20 běžící na platformě Ethereum, což umožňuje jejím držitelům těžit ze stakingu a získávat odměny a to z něj činí lákavou možnost pro ty, kteří hledají pasivní příjem.

WienerAI je poháněn AI pro lepší obchodování a patří mezi nejlepší meme coinyCo se týče tokenomiky, bylo vydáno 69 000 000 000 WAI s různými alokacemi – 30 % předprodej, 20 % staking, 20 % odměny komunity, 10 % likvidita DEX/CEX a 20 % marketing. Na této tokenomice si všimněte toho, že WAI bude z velké části distribuován komunitě prostřednictvím předprodeje, stakingu a odměn. Zdá se, že bylo vymyšleno vše, aby se vytvořila skutečná Sausage Army!

KOUPIT WIENERAI

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Shiba Shootout – Zbrusu nový meme coin, který nabízí vzrušující příležitost pro investory, hledající vysoký růstový potenciál

Meme coiny se staly extrémně populární a přitahují pozornost investorů a fanoušků díky kombinaci humoru, komunitního ducha a potenciálu růstu. Jednou z nových tváří této scény je Shiba Shootout (SHIBASHOOT), projekt, který rychle získává na popularitě. Co odlišuje Shiba Shootout od ostatních meme coinů, je jedinečné téma divokého západu. Projekt vás zavede do světa kovbojů, saloonů a vzrušujících přestřelek, čímž nabízí jedinečný zážitek v předimenzovaném sektoru meme coinů.

shiba shootout patří mezi nejlepší meme coiny se stakingem roku 2024

V centru tohoto dobrodružství je maršál Shiba, který je připraven překonat výzvy na krypto hranici a vést svou komunitu k úspěchu. Inovace v kombinaci s nezapomenutelnými memy činí ze Shiba Shootout víc než jen zábavu, je to projekt, který posouvá hranice ve světě meme coinů. Kombinací přitažlivosti memů se špičkovou technologií dláždí Shiba Shootout cestu pro uživatelsky přívětivý zážitek z digitálních aktiv, který nabízí zábavu i finanční pobídky.

tokenomika meme coinu shiba shootout

Token SHIBASHOOT slouží jako hnací síla ekosystému Shiba Shootout. Strategickým rozdělením dodávky 2,2 miliardy tokenů mezi kritické oblasti, jako je předprodej, staking, vývoj a marketing, se tým snaží podporovat dlouhodobě udržitelný růst projektu. Oddaná komunita Shiba Shootout je jedním z prvků, který podporuje vzrušení. Komunita Shiba Shootout je více než jen vlastníci, je to úzce spjatá skupina průkopníků, kteří chtějí společně dosáhnout úspěchu v obrovském sektoru meme coinů. Prostřednictvím akcí, soutěží a příležitostí ke spolupráci podporuje Shiba Shootout pocit pospolitosti a sdílených cílů.

Shiba Shootout roadmapa

Shiba Shootout zaujme i svým přístupem k aktivitám a odměnám v rámci ekosystému. Vlastní systém Cactus Staking umožňuje držitelům stakovat své SHIBASHOOT a sledovat, jak se jejich držby postupem času rozšiřují, podobně jako odolná pouštní rostlina. Shiba Shootout nabízí řadu funkcí a aktivit určených k zapojení a komunitním odměnám. Od programu odměn Posse až po loterie Lucky Lasso, v ekosystému Shiba Shootout je vždy možné objevit něco nového a vzrušujícího.

Shiba Shootout aktivity

Úspěšná předprodejní akce Shiba Shootout je jedním z faktorů, které staví projekt do centra pozornosti. Zakoupením tokenů SHIBASHOOT mohou účastníci získat zajímavou návratnost, protože se projekt teprve rozšiřuje a vyvíjí. Projekty jako Shiba Shootout jsou v popředí a ukazují, co je možné, když se spojí kreativita, duch komunity a moderné technologie . Pokud hledáte kryptoměnu, která spojuje zábavu, kreativitu a šanci na odměny, pak je Shiba Shootout to pravé.

fa shield check img 2Výhody:

 • Nabízí působivé APY 2374 %.
 • Silný důraz na komunitu a účast prostřednictvím správy DAO
 • Několik způsobů, jak mohou držitelé získat odměny

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Chybí informace o týmu
 • Vysoká konkurence ostatních meme coinů a projektů

KOUPIT SHIBA SHOOTOUT

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Base Dawgz – Multichainový meme coin přinášející atraktivní airdrop typu Share-to-Earn

Base Dawgz je nejnovější kryptoměnový projekt, který v sobě má obrovský potenciál stát se významným hráčem na kryptoměnovém trhu. Tento nový meme coin inspirovaný virálním motivem Doge a vyhledávaným extrémním sportem base jumping přináší držitelům exkluzivní přidanou hodnotu v podobě multichain utility. Díky tokenu DAWGZ, tak budou moci uživatelé jednoduše a velmi rychle “přelétávat” mezi několika nejznámějšími blockchainy.

Předprodej projektu Base Dawgz, prostřednictvím kterého si lze koupit kryptoměnu DAWGZ, která se aktuálně řadí mezi nejlepší meme coiny s přidanou hodnotou

Přestože primárním domovem tokenu DAWGZ je blockchain Base spravovaný kryptoměnovou burzou Coinbase, tak díky své interoperabilitě mezi blockchainy, což je jedna z klíčových vlastností tohoto nového meme coinu, umožňuje uživatelům cestování napříč blockchainy. Token DAWGZ, silně inspirován “duchem base jumpingu”, je v současné době kompatibilní s blockchainem Ethereum, Solana, BNB Chain, Avalanche a Polygon.

Tokenomika projektu Base Dawgz je silně prokomunitní, díky čemuž patří mezi nejlepší meme coiny

Už při prvním pohledu je jasné, že projekt zvolil silně prokomunitní přístup, protože 55 % z celkové pevné nabídky 8,453 miliardy tokenů DAWGZ bude rozděleno mezi komunitu. Konkrétně bude do předprodeje dáno 20 %, 20 % na odměny za staking a 15 % na odměny pro komunitu.

Nejdůležitější informace o projektu Base Dawgz, jehož kryptoměna se řadí mezi nejlepší meme coiny

Kromě toho si projekt připravil i velmi zajímavý předprodej, ve kterém si budou moci včasní investoři koupit token DAWGZ za výhodnější cenu ještě před tím, než bude uveden na vybrané krypto burzy. Předprodej je rozdělen do několika fází s tím, že se cena tokenu bude postupně zvyšovat vždy o 5 %. Cena tokenu DAWGZ začíná na 0,00479 USD a investoři si jej mohou koupit za BNB, ETH, USDC, USDT, SOL a AVAX. Součástí předprodeje je i krypto airdrop s netradičním modelem Share-to-Earn, kdy aktivní členové komunity získávají body za to, že sdílí obsah o Base Dawgz na sociálních sítích. Získané body poté mohou po skončení předprodeje vyměnit za tokeny DAWGZ. Více informací se dozvíte také ve whitepaperu Base Dawgz nebo sledováním Base Dawgz na X a Telegramu.

fa shield check img 2Výhody:

 • Silně prokomunitní tokenomika
 • Virální potenciál díky motivu Doge
 • Atraktivní airdrop typu Share-to-Earn
 • Multichainová kryptoměna
 • Spojení s rostoucím blockchainem Base

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Zásadní je podpora komunity
 • Spekulativní kryptoměna

KOUPIT Base Dawgz

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Sponge V2 – Vysoké výnosy ze stakingu, známý meme

SPONGE je meme kryptoměna standardu ERC-20, která od svého uvedení na Uniswap 4. května 2023 zaznamenala pozoruhodný růst. Poté, co začínala na tržní kapitalizaci 1 milion dolarů, dosáhla tržní kapitalizace téměř 100 milionů dolarů. Nyní projekt vydává Sponge V2 – novou verzi $SPONGE.

V nadcházejících měsících skončí smart kontrakt o stakingu V1. Držitelé V1 tak musí stáhnout veškeré kryptoměny. Místo toho mohou své tokeny V1 stakovat do nově spuštěného smart kontraktu V2. Po stakování svých tokenů obdržíte jako bonus dodatečné množství tokenů V2.

Tokenomika nového Sponge V2Své tokeny V2 si můžete vyzvednout, jakmile dojde k oficiálnímu uvedení na burzu. Vaše stakované tokeny V1 budou nabízet roční výnosy (APY) po dobu následujících čtyř let. Vzhledem k tomu, že se Sponge stala jednou z nejlepších meme mincí v roce 2023, budou držitelé tokenů $SPONGEV2 doufat v podobně vysoké hodnoty.

Podle whitepaperu Sponge V2 plánuje projekt uvést token na několika centralizovaných burzách. To může pomoci zvýšit objem obchodování a učinit ze $SPONGEV2 hodnotnou investici. Jednou z připravovaných věcí Sponge V2 je Play-to-Earn závodní hra.

koupit sPONGE V2

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Mega Dice Token – Nativní token renomovaného krypto kasina s měsíčním objemem sázek přesahujícím 50 milionů dolarů a více než 50 000 aktivními hráči

Mega Dice Token (DICE) je inovativní digitální měna běžící na blockchainové platformě Solana, která je součástí zavedeného krypto kasina Mega Dice. Tento token slouží jako základní měnová jednotka v rámci kasina a nabízí držitelům možnost stakingu, díky kterému mohou získávat denní odměny v závislosti na finančním výkonu kasina. S očekávaným globálním růstem trhu s online hazardními hrami na téměř 200 miliard dolarů do roku 2032, představuje DICE slibnou investiční příležitost s potenciálem vysokých výnosů.

MegaDice je nový gamefi meme coin, který přináší mnoho zábavy

DICE umožňuje hráčům získávat odměny za aktivní hraní her a poskytuje přístup k exkluzivním funkcím a hrám, které jsou dostupné pouze pro držitele tohoto tokenu. Kasino Mega Dice plánuje podporovat hodnotu DICE prostřednictvím zpětných odkupů a spalování části tokenu, což sníží celkovou nabídku tokenů a podpoří růst jejich hodnoty.

Jakožto vysoce hodnocené a etablované krypto kasino se Mega Dice zaměřuje na to, stát se lídrem na trhu GambleFi v rámci sítě Solana, která je známá svými rychlými a cenově dostupnými transakcemi, což hráčům poskytuje plynulý a bezproblémový herní zážitek. Aktuálně je kasino přístupné online a prostřednictvím aplikace Telegram, nabízí přes 4 500 hazardních her a sázkovou kancelář, má více než 50 000 aktivních hráčů a měsíční objem sázek přesahující 50 milionů dolarů.

Mega Dice tokenomika

Tokenomika Mega Dice Tokenu zahrnuje celkovou zásobu 420 milionů DICE, z čehož 35 % je vyhrazeno pro běžící předprodej. Airdropy a odměny za staking tvoří dalších 25 %, což znamená, že 60 % z celkové zásoby je k dispozici pro hráče a členy komunity. Dalších 10 % z nabídky je určeno pro partnery a na marketingové účely, zatímco 15 % je přiděleno na zajištění likvidity.

Mega Dice klade důraz na dostupnost a růst, s cílem v průběhu předprodeje vybrat minimálně 5 milionů dolarů, s maximálním limitem 10 milionů dolarů. Držitelé DICE mohou také získat unikátní NFT, které přináší další odměny a exkluzivní výhody. Výhodou investice do DICE je, že narozdíl od mnoha jiných projektů, které potřebují financování pro vývoj produktu, Mega Dice již provozuje úspěšné a funkční kasino, což snižuje investiční riziko.

MegaDice vyhody

Zájemci o koupi DICE mohou provést nákup na oficiálních stránkách projektu pomocí SOL, ETH nebo BNB, přičemž platba prostřednictvím SOL je preferována kvůli nízkým transakčním poplatkům na Solaně. Tato strategie umožňuje investorům a hráčům efektivně vstoupit do světa krypto hazardních her a získat z toho finanční i herní výhody.

KOUPIT MEGA DICE TOKEN

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

PEPE coin – Kryptoměna, která napodobuje Pepeho (žábu), internetový fenomén

Jako další meme coin si můžeme představit kryptoměnu PEPE Coin. V rámci tohoto projektu se nesetkáte s žádným předprodejem nebo přílišnou propagací. Tvůrci vytvořili tuto kryptoměnu za účelem zprostředkování tohoto meme coinu pro všechny zájemce, kteří si ji v současné době mohou zakoupit na již velkém množství burz a směnáren. Mezi ty se řadí například Binance, OKX, HTX, KuCoin, Bybit nebo třeba Gate.io.

pepe coin

Pepe Coin nabízí decentralizovaný ekosystém, který je postavený na blockchainu Etherea. Ten navazuje na populární internetové meme s žábou Pepem, u kterého jsme mohli sledovat obrovskou vlnu popularity okolo roku 2000 – Pepe je však stále velice oblíbený dodnes. Projekt se snaží získat zájem investorů či obchodníků pomocí následování trendu odvětví meme coinů, jako jsou například Shiba Inu nebo Dogecoin, přičemž má za cíl umístit se mezi těmi vůbec nejlepšími meme kryptoměnami na světě.

Jak se do projektu nejsnáze zapojit? Zpočátku je nutné vytvořit si kryptoměnovou peněženku jako Metamask nebo jinou peněženku podle výběru uživatele – tato peněženka však musí podporovat kryptoměny na blockchainu Etherea. Poté do své nově vytvořené peněženky pošlete množství ETH, které si přejete použít k nákupu Pepe Coinu. Poslední krok pak zahrnuje přesun na platformu UniSwap, na které lze $PEPE nakoupit.

Výše uvedený způsob samozřejmě není tím jediným, jak lze kryptoměnu pořídit. Další metody pak mohou zahrnovat vytvoření účtu na některé z výše uvedených burz a následnou směnu fiat měny nebo jiné kryptoměny za tokeny $PEPE.

pepe coin tokenomika

Celková nabídka tokenů $PEPE zahrnuje až 420 bilionů tokenů. Celý ekosystém neobsahuje žádné poplatky z transakcí ani jiné funkce – tedy až na mechaniku spalování tokenů, čímž se stává tato kryptoměna deflační. To bude mít za následek snižování nabídky, což vyústí v přirozené zvyšování ceny tokenů, které se tak budou stávat hodnotnějšími.

FLOKI – Rychle rostoucí meme coin s mnoha projekty disponující utilitou

Kryptoměna FLOKI představuje celý ekosystém zaměřený pro samotné uživatele, přičemž u jeho vzniku stáli zájemci a držitelé předchozích populárních meme projektů, jako je třeba Shiba Inu nebo Dogecoin.

floki crypto

Tento ekosystém pak obsahuje vývoj celkem až 4 klíčových produktů, které budou zahrnovat:

 • NFT herní metaverse s názvem Valhalla,
 • decentralizované finanční produkty a služby s názvem „FlokiFi”,
 • tržiště s NFT předměty s názvem „FlokiPlaces”,
 • obsahovou a vzdělávací platformu pojmenovanou jako „Univerzita Floki”.

Díky tomu, že se tvůrci projektu nesnaží pouze získat popularitu vytvořením meme coinu, ale zaměřují se také na reálné využití svých tokenů $FLOKI, se tato kryptoměna zásadně odlišuje od ostatních nově vzniklých meme coinů.

Hlavním produktem a dá se říci také vlajkovou lodí Floki se v blízké budoucnosti má stát metaverse svět Valhalla. Na této platformě mají uživatelé nalézt široký výběr Play-to-Earn her, které jim umožní získávat tokeny $FLOKI hraním a svým postupem ve hrách. Celý koncept Play-to-Earn představuje moderní typ her, který má za cíl nahradit tradiční herní principy a mechanismy – ty totiž hráčům nepřinášejí žádnou hodnotu do reálného světa. Play-to-Earn tak může „pouhým” hraním her umožnit hráčům získávat tokeny nebo předměty, které následně mohou využít nebo prodávat na reálných tržištích a především za reálné peníze.

floki metaverse kryptoměna

V rámci projektu se mohou uživatelé setkat také se stakingem, který jim přinese atraktivní zhodnocení z jejich držených, respektive uzamčených tokenů. Stačí přejít na platformu Floki Staking a následně připojit svou krypto peněženku. V ní je třeba již mít tokeny FLOKI nachystané. Následně si lze zvolit plán stakingu – tedy dobu uzamčení svých tokenů (čím delší doba uzamčení, tím vyšší odměny), a potvrdit staking tokenů. V době psaní článku je stakováno až 2,5 biliard tokenů.

Obchodovat s tokeny $FLOKI lze v současné době na mnoha burzách jako Binance, KuCoin, Gate.io nebo třeba OKX. Zájemci tak mají možnost vybrat si přesně takovou platformu, která jim vyhovuje nebo na které mají již svůj účet vytvořený.

Bone ShibaSwap – Nativní governance token decentralizované burzy ShibaSwap

Bone ShibaSwap představuje nativní tokeny kryptoměnové burzy ShibaSwap, která se zařazuje do kategorie decentralizovaných platforem (DEX). Držení tokenů $BONE umožňuje uživatelům hlasovat o nových funkcích a updatech celého ekosystému nebo získat právo na budoucí NFT předměty.

shibaswap burza

Tokeny BONE fungují na blockchainu Etherea v rámci celého ekosystému Shiba Inu, který zahrnuje také samotnou kryptoměnu SHIB nebo tokeny Doge Killer (LEASH). Ekosystém Shiba Inu, respektive samotné tokeny SHIB se nyní řadí na druhé místo, co se popularity a velikosti této meme kryptoměny týče.

Samotná burza ShibaSwap byla spuštěna již v roce 2021 a mezi její hlavní funkce spadá zejména směna tokenů SHIB za jiné kryptoměny. Uživatelé zde také mohou stakovat své držené tokeny, za což následně získají nárok na odměny v podobě dalších extra tokenů.

směna ETH za BONE na ShibSwap

V současné době se snaží vývojářský tým ekosystému Shiba Inu vytvořit jednotný metaverse, který bude zahrnovat všechny tři kryptoměny – SHIBA INU, BONE a LEASH. V současné době si můžete v tomto metaversu již zakoupit váš vlastní pozemek, a to prostřednictvím stránky Shib Metaverse. Stačí připojit svou krypto peněženku s ETH a zvolit cenové rozmezí, které lze nyní nastavit na 0,2 až 0,5 ETH. K dispozici je taktéž celá mapa metaversa, takže si zájemci mohou celý svět již nyní detailně prohlédnout a určit místo, na kterém by chtěli své pozemky nakupovat.

Nakoupit BONE nebo jiné kryptoměny ekosystému SHIB lze na mnoha burzách a platformách. Mezi ty se řadí například HTX, OKX, Gate.io, MEXC, samotná ShibaSwap nebo třeba BitGet. Aktuálně se cena tokenů BONE pohybuje okolo 0,6 dolaru za token.

SNEK – Kulturní hit a ikona Web3, reprezentující zábavu a inovace

Deflační kryptoměna SNEK, která byla postavena na chainu Cardano, se řadí mezi atraktivní a nové meme coiny. Co se objemů obchodování týče, SNEK lze označit za největší projekt právě zmiňovaného blockchainu Cardana. Tvůrci si nastavili svůj cíl v podobě získání prvenství v celém odvětví meme coinů.

snek kryptoměna meme coin

V současné době drží tokeny $SNEK již více než 20 tisíc jednotlivých uživatelů. Se svou tržní kapitalizací ve výši 38 milionů dolarů lze tuto kryptoměnu zařadit i přes její poměrně mladou historii mezi velice úspěšné projekty.

Tokenomika projektu poté zahrnuje celkovou nabídku až 76 miliard tokenů. Ty jsou následně rozděleny takto:

 • Předprodej – 50 %
 • Prvotní likvidita – 40 %
 • Marketing – 2 %
 • Utility – 5 %
 • Rezerva tokenů – 3 %

Z tohoto rozdělení můžeme vidět, že tvůrci alokovali až 50 % tokenů do předprodeje svým prvotním zájemců a investorům. Ti po jeho skončení mohli následně sledovat obrovský nárůst jejich hodnoty na prvních burzách, a to až ve stovkách procent. Další velká část 40 % pak putovala na jedny z těchto prvotních burz jako SundaeSwap a Minswap. Za účelem alokace tokenů pro DeFi aplikace nebo ekosystém SNEK poté bylo použito 5 % a zbylá část 2 % a 3 % byla využita na marketing projektu a jako rezerva.

snek tokenomika

V současné (a také nedávné) době lze i přes poměrně slabý rok 2022 a také téměř celý rok 2023 v kryptoměnovém odvětví sledovat obrovský nárůst hodnoty tokenů $SNEK. Během konce roku 2023 a na začátku roku 2024 si mohli držitelé tokenů užívat až okolo 600% nárůstu ceny tokenů, který dosahoval až na hladinu 0,002 $ za token. Po tomto zběsilém růstu následoval pokles k cenové hladině cca 0,009 $ v období ke konci měsíce ledna 2024. Začátkem února se však trend obrátil a cena opět překonala hranici 0,001 dolaru za token.

Kryptoměna Snek tak díky své volatilitě nabízí potenciálně vhodné obchodní prostředí, kterého může využít na různých burzách mnoho obchodníků s kryptoměnami. Pro držitele tokenů jsou poté k dispozici také dvě hry s názvy Snek Game a ADA Raffle, ve kterých mohou hrát se svými drženými tokeny. Do těchto her lze vstoupit prostřednictvím stránek Snek a kliknutím na záložku „Gaming Hub”.

Bonk – První psí meme coin na blockchainu Solana

Popularita meme kryptoměn stále vzrůstá, což umožňuje novým projektům se v této oblasti prosazovat a vyvíjet. Jedním z takových projektů je i Bonk, který se prezentuje jako vůbec první coin s tématikou Doge vybudovaný na blockchainu Solany. V současné době drží tokeny Bonk více než 650 tisíc uživatelů, přičemž toto číslo neustále stoupá, a to zejména v současné opětovném nárůstu hodnoty celého kryptoměnové odvětví.

Cílem tvůrců projektu Bonk se stává vytvořit novou meme kryptoměnu, která bude zahrnovat také další služby a nástroje jako třeba DeFi či hry v rámci Gamingu. Úspěch projektu je znatelný již v současné době, jelikož tokeny Bonk naleznete na největších burzách na světě jako Binance, Coinbase, Kraken Pro či KuCoin apod.

Screenshot 2023 12 28 at 10 34 05 BONK COIN

BONK je podobný meme coinům jako shiba inu (SHIB) a dogecoin (DOGE). Projekt byl pak spuštěn 25. prosince 2022 a ihned vedl ke zvýšení ceny tokenů SOL (nárůst o 34 % za 48 hodin). Obchodování bylo poté zahájeno 30. prosince 2022, což přivedlo k této kryptoměně mnoho nových obchodníků a investorů.

Myšlenkou vývojářů bylo vytvořit plnohodnotnou komunitní minci, která se bude používat napříč všemi decentralizovanými aplikacemi, které jsou postavené na Solaně. Každý uživatel bude mít možnost stát se součástí ekosystému a rozhodovat o jeho budoucím směřování. Již v současné chvíli projekt disponuje obrovským potenciálem stát se dalším populárním meme coinem.

Memecoin – Zbrusu nová kryptoměna ekosystému Memeland

Memecoin (MEME) je nativní token ekosystému Memeland. Memeland představuje populární platformu v rámci webu 3.0, ve kterém naleznete mimo tento coin také farming s odměnami. V rámci Memecoinu neexistuje žádná roadmapa nebo příslib ani očekávání, že by pro MEME byl vyvinut nějaký větší ekosystém. Tvůrci MEME sami sdělují, že je Meme naprosto zbytečný a slouží pouze k zábavě.

Screenshot 2023 12 28 at 10 35 33 Memecoin

Memecoin nemá sloužit jako prostředek směny nebo forma virtuálních nebo jiných finančních prostředků. Pokud se jej rozhodnete nakoupit, tvůrci sdělují, že nemáte očekávat žádný další vývoj nebo budoucí zvýšení hodnoty tohoto tokenu. Dokonce ani zalistování na burzách není zaručené.

Tvůrci s Memecoinem vskutku následují trend meme, tudíž je třeba s tímto přístupem při používání nebo u samotného nákupu Meme počítat. Memecoin se tak prezentuje jako zábavný projekt, který se může jednoho dne právě díky jeho přístupu vyšvihnout na přední příčky, co se popularity kryptoměnových projektů týče.

Baby Doge Coin – Rychlejší a pokročilejší ekosystém inspirovaný dogecoinem

Další zábavný projekt, který s sebou přináší i mnoho dalších nástrojů a produktů, nese název Baby Doge Coin. Tato kryptoměna byla vytvořena jako meme coin na chainu Binance Smart Chain (BSC), přičemž v současné chvíli funguje na Ethereu (ETH). K dispozici mají uživatelé kromě samotného ekosystému této kryptoměny také decentralizovanou burzu Baby Doge nebo třeba nástroj pro tvorbu NFT předmětů pomocí AI.

Screenshot 2023 12 28 at 10 37 35 If you like Dogs then youll fall in love with Baby Doge

$Baby Doge pak představuje deflační token, který je navržen tak, aby se postupem času stal čím dále vzácnějším. Množství mincí baby doge ve vaší peněžence se může zvyšovat z každé provedené transakce, protože držitelé těchto mincí automaticky získávají částku ve výši 5% poplatku z každé transakce, která proběhne v ekosystému Baby doge. Pro zisk těchto mincí tak nemusíte v podstatě vynakládat žádné usilí, jelikož se vám do peněženky budou mince připisovat automaticky.

Projekt disponuje taktéž reálným využitím, což je u mnoha meme kryptoměn poměrně neobvyklé. K dispozici je uživatelům a držitelům totiž například předplacená platební karta BabyDoge nebo třeba decentralizovaná burza či generátor virtuálních obrázků nebo NFT s technologií AI, který jsme si uvedli výše.

Tvůrci BabyDoge se také snažít využít sílu blockchainu k tomu, aby tato kryptoměna měla reálný dopad ve fyzickém světě, a to konkrétně v podpoře zvířat k adopci či zlepšení jejich životních podmínek. Prostřednictvím určité části transakčních poplatků se společnosti BabyDoge podařilo darovat až 1,4 milionu dolarů různým charitativním organizacím, které jsou v souladu s posláním této společnosti. Na stránkách je samotná komunita o těchto charitativních aktivitách informována prostřednictvím aktualizací.

Dogecoin – Meme coin s největší tržní kapitalizací

Dogecoin má titul „originální“ meme coin. Dogecoin, uvedený na trh v roce 2013, byl vytvořen na základě memu japonského plemene psů s názvem Shiba Inu. Coin podle svých zakladatelů vznikl jako vtip, zesměšňující šílenství kolem tehdejších kryptoměn.

Je ironií, že se dogecoin stal jednou z nejúspěšnějších kryptoměn, které kdy byly vytvořeny. Token nezaznamenal během prvních několika let žádnou výraznou cenovou akci, ale na konci roku 2020 rychle vzrostla popularita dogecoinu, podporovaná armádou Reddit. V roce 2021 spolu se zbytkem kryptotrhu cena dogecoinu raketově vzrostla. Digitální token dosáhl 8. května 2021 historického maxima 0,73 USD.

meme coiny

Od té doby však cena dogecoinu prošla extrémní volatilitou. Nicméně tato kryptoměna je i nadále uznávána jako nejslavnější meme coin. Kromě toho mince také inspirovala širokou škálu dalších meme tokenů – mezi které patří Tamadoge a shiba inu.

Kromě toho je dogecoin široce přijímán online obchodníky po celém světě. V době psaní tohoto článku se dogecoin obchoduje za přibližně 0,06 USD za token. Token lze zakoupit u oblíbených online brokerů a burz a máme kompletního průvodce, jak koupit DOGE .

KOUPIT Doge

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Shiba Inu – Nejlepší mince rozrůstajícího se ekosystému

Po úspěchu dogecoinu se na krypto trhu dařilo mnoha dalším meme coinům. V popředí je – digitální token, kterému se podařilo napodobit popularitu DOGE.

Tento digitální token byl vytvořen v roce 2020 a jeho maskotem je japonský lovecký pes Shiba Inu. Digitální token je postaven na další vrstvě sítě blockchainu Ethereum a jako takový může fungovat na základě smart kontraktů.

meme coiny

To je jeden z důvodů, proč mnozí považují shiba inu za atraktivnější investici ve srovnání s dogecoinem, jeho největším konkurentem. Kromě toho je shiba inu také kompatibilní s robustní sítí služeb DeFi a je k dispozici na mnoha burzách a platformách sociálního obchodování, jako je Binance.

Tyto atributy umožňují snadnou integraci tokenu do jiných krypto ekosystémů. Když byl shiba inu uveden na trh, cena digitálního tokenu byla 0,00000000051 USD. Hodnota tokenu vzrostla v říjnu 2021 a dosáhla historického maxima 0,00008 USD – což znamená nárůst o více než 15 000 000 %.

KOUPIT ShibA INU

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Akita Inu – Nejlepší meme coin cílící na cross-chain interoperabilitu

Akita Inu (AKITA) je kryptoměna, která začala jako internetový mem. Cílem týmu je přeměnit Akita Inu na skutečnou, funkční minci s různými aplikacemi. Akita Inu je token ERC20 a jeho cílem je rozšířit jeho kapacitu pro přesun informací a výměnu dat mezi jinými blockchainy.

Významným projektem, který se Akita Inu snaží nabídnout, je AKITA DAO. Síť AKITA DAO je decentralizovaná autonomní organizace a má zavedený protokol rezervní měny na Avalanche.

1 17

AKITA DAO hodlá vytvářet gAKITA, nevázaného stablecoinu. gAKITA je algoritmická rezervní měna krytá dalšími decentralizovanými aktivy. Podle sítě AKITA DAO si gAKITA dokáže udržet svou kupní sílu bez ohledu na nestabilitu trhu tím, že se zaměří spíše na expanzi nabídky než na zhodnocování cen.

Pokud jde o tokenomiku, maximální zásoba tokenu Akita Inu je 100 000 000 000 000 AKITA. Z maximální zásoby je již spáleno nebo zničeno 7,82 %. Spálení tokenů je odesílání tokenů na nepoužitelnou adresu. Jakmile jsou tokeny odeslány na takové adresy, nelze je nikdy získat zpět a jsou navždy ztraceny.

Samoyed coin – Meme coin v ekosystému Solana

Samoyed coin (SAMO) také patří mezi meme coiny. Provedl však několik změn ve standardním vzorci „psích mincí“. Zatímco většina používá jako maskota plemeno Shiba Inu, Samoyedcoin používá Samojeda, jedno ze 14 starověkých psích plemen nejvíce podobných vlkům.

Je to také první meme coin vydaný na blockchainu Solana. Hlavním účelem projektu Samoyed coin je urychlit přijetí, rozvoj a růst sítě Solana. Platforma se také může pochlubit vysokou rychlostí transakcí a nízkými poplatky.

meme coiny

Ačkoli se Samoyed coin původně zaměřoval na své meme coiny, postupem času se vyvíjel a přidal do svého ekosystému další atributy Web3. Dnes obsahuje také kolekci NFT, kterou lze zakoupit přes Solana art.

Platforma také plánuje přidat další nástroje pro svůj token a NFT. V době psaní tohoto článku však zůstává meme coinem, který nemá co nabídnout. Přesto se Samoyed coinu podařilo vybudovat silnou komunitu, která by mohla v budoucnu pomoci zvýšit jeho cenu.

MonaCoin – Meme coin se super rychlou transakční rychlostí

MonaCoin je jedním z nejstarších meme coinů v tomto seznamu, přičemž projekt byl spuštěn již v roce 2013. Digitální token je založen na japonské umělecké postavě ASCII, která vypadá jako kočka. I když to z něj dělá meme coin, existuje jeden aspekt, který MonaCoin odlišuje od konkurence.

Na rozdíl od většiny svých protějšků je MonaCoin obchodní jednotkou v Japonsku, kde byl vytvořen. Ve skutečnosti lze MonaCoin koupit pomocí japonských jenů prostřednictvím chytrých bankomatů v zemi.

meme coiny

Mince je široce přijímána v obchodech a online obchodníky v Japonsku. MonaCoin je také schválen japonskou agenturou pro finanční služby, což přispívá k důvěryhodnosti tokenu. Tato kryptoměna je však stejně volatilní jako ostatní meme coiny. MonaCoin dosáhl historického maxima 16,45 USD již v roce 2017. Od té doby jeho hodnota výrazně klesla. V době psaní článku byla 0,546 USD.

Dogelon Mars – Meme coin s obrovským růstovým potenciálem

Dogelon Mars patří mezi další meme coiny, který má Doge téma. Tým stojící za projektem propagoval „Dogelon Mars“ jako postavu na jeho výpravě do vesmíru. Existuje dokonce řada komiksů s touto postavou, které lze také zakoupit jako NFT. Nicméně, jednodušeji řečeno, Dogelon Mars je vnímán jako ovlivněný plánem Elona Muska kolonizovat Mars. A co víc, nativní token platformy se jmenuje ELON.

img

Dogelon Mars byl poprvé uveden na trh počátkem roku 2021 a během následujících měsíců jeho cena vzrostla o více než 120 %. Jeho hodnota však do června téhož roku klesla pod cenové úrovně ICO. V listopadu 2021 dosáhla cena Dogelonu Mars svého historického maxima. Hodnota tokenu od té doby postupně klesala. Pokud se celkový kryptotrh zlepší, existuje šance, že cena Dogelonu Mars může také následovat. Největší předností tohoto projektu je podpora komunity. Jak již bylo řečeno, Dogelon Mars, navzdory své popularitě, nemá vůbec žádnou užitečnost – což je něco, co je třeba zvážit před provedením investice.

Dogedash – Meme coin pro P2E hru

Doge Dash (DOGEDASH) je herní a NFT ekosystém postavený na Binance Smart Chainu (BSC). Uživatelé mohou získávat odměny při hraní v ekosystému. Krypto hry využívají známý arkádový styl, který využívá skoky, zbraně a drifty, protože cílem ekosystému je přilákat do krypto prostoru maximum světové populace. Ekosystém se skládá z her, NFT, merche, stakingu a mnoha dalších.

Hraní dále nabízí deset zábavných a rychlých úrovní. Obtížnost se zvyšuje, jak hráči postupují na vyšší úrovni. K dokončení hry se hráči musí dostat do psí boudy ve světě s plošinami, příšerami a městem zamořeným zombie. Když hráči dokončí hru, dostanou mince do své kryptopeněženky.

Hráči si  mohou vybrat ze seznamu NFT skin pro hru. Zvolené NFT poskytuje hráči jedinečné superschopnosti a vstup na exkluzivní online akce. DOGEDASH je nativní měnou hry a utility tokenem ekosystému. Uživatelé mohou tokeny použít buď k nákupu životů, nebo za ně získat odměny.

Ekosystém navíc účtuje 5% daň z každé transakce, ze které jsou 3 % tokenů odstraněny z oběhu, aby se zvýšila hodnota. Zbývající 2 % tokenů se zabývají marketingem a zvyšováním povědomí o značce.

SafeMoon Inu – Nejlepší odměny za staking

SafeMoon Inu je komunitně řízený kryptoměnový projekt pro hraní her, který uživatelům umožňuje zapojit se do ekosystému SafeMoon Inu. Pozoruhodnou vlastností SafeMoon Inu jako kryptotokenu je 2% poplatek za každou transakci, která je přerozdělena držitelům SMI. Tento systém je určen k odměňování držení SafeMoon Inu a odrazování od prodeje.

video4

Jedná se o online herní metaverse platformu zahrnující hry, ve kterých se uživatelé mohou účastnit, aby získali kryptoměnu jako odměnu. Platforma používá nezaměnitelné tokeny uložené na blockchainu JumpNet provozovaném společností Enjin. Enjin je organizace, která pohání herní platformu SMI a rozvíjí virtuální ekonomiky pomocí technologie blockchain, a JumpNet je jejich blockchain technologie, která usnadňuje transakce NFT.

Tyto NFT nebo takzvané tokenizované položky SMI Play může účastník použít k hraní hry, obchodování na trhu nebo je spálit za odměnu.

Dogs of Elon – Meme coin pro NFT

Dogs of Elon je blockchainový projekt, který propaguje technologii blockchain prostřednictvím her založených na memech a sběratelských předmětů NFT. Projekt si klade za cíl vytvořit inkluzivní komunitu, kde každý uživatel dostane příležitost vyvíjet blockchainové hry, roboty a další.

Podle whitepaperu Dogs of Elon je technologie blockchain komplikovaná, takže je obtížné vytvořit peněženku, zabezpečit soukromé klíče a založit Dapps. Proto je primárním cílem Dogs of Elon vyvíjet produkty, které se snadno používají.

76d6279de7df48508c3d0485b2f53af9

DOE je nativní token projektu Dogs of Elon. DOE je komunitou řízená a DeFi kryptoměna založená na ERC-20. Držitelé mohou token stakovat, aby získali více DOE a SHIB.

Dogs of Elon poskytuje uživatelům téměř 10 000 unikátních NFT. Tvůrci Dogs of Elon se také snaží poskytovat mobilní blockchainové P2E hry. Uživatelé platformy mohou také vyvíjet různé hry. Platforma nabízí uživatelům tržiště, kde mohou uživatelé obchodovat NFT prostřednictvím plateb DOE.

Hoge Finance – Populární meme coin využívaný ke stakingu

HOGE je meme coin a deflační měna s mechanismem spalování. Slouží jako uchovatel hodnoty na blockchainu a je snadno použitelný jako kolaterál pro smart kontrakty. Podle whitepaperu je HOGE Finance projekt DeFi. Jinými slovy, komunita HOGE řídí projekt. Platforma také odměňuje uživatele za držení HOGE. Hlavním cílem ekosystému je podporovat přijetí technologie blockchain.

Jelikož je HOGE značkou vlastněnou komunitou, aplikace HOGE jsou rozmanité a nápady vyvinuté jejími členy jsou nekonečné. Několik komunitně zahájených projektů zahrnuje Hoge NFT Marketplace, Hoge University, Hogeswap a Hoge Aerospace Institute. Každý z těchto projektů není omezen pouze na blockchainový prostor; zasahuje i do vnějšího světa.

Mezi základní hodnoty HOGE patří podpora nezávislosti projektu, ustavení správy asociace pro další rozvoj, posílení komunity prostřednictvím vzdělávání, rozšíření dosahu a dostupnosti a mnoho dalších. V samotném ekosystému neexistuje žádná vývojářská peněženka ani struktura příjmů.

Jaký meme coin je nejlepší koupit v roce 2024?

Na trhu s meme coiny je tisíce možností a vybrat ten nejlepší v roce 2024 může být docela náročný úkol. Některé z nich zaznamenaly nárůst o více než 1 000 %, což ukazuje na rostoucí zájem. Kromě toho, s nadějemi na novou internetovou éru mnozí hledají nejlepší web 3.0 coiny.

Proto jsme přezkoumali některé z nejvýkonnějších kryptoměn, abychom našli tu nejlepší s obrovským potenciálem. Mezi naše favority jednoznačně patří PlayDoge, Pepe Unchained, Shiba Shootout, Sealana, WienerAI, Base Dawgz, nebo Sponge V2, kteří se zajisté svezou na vlně dalšího býčího trhu.

NAVŠTIVTE pepe unchained

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Co je to meme coin?

Jednoduše řečeno, meme coiny jsou digitální tokeny, které se stávají populární díky jejich spojení s online trendy. Zpočátku byly meme coiny vytvářeny pro odlehčení a byly silně ovlivněny internetovými memy. A vzhledem k povaze meme coinů obecně nemají žádnou konkrétní užitečnost. Místo toho je cena těchto meme coinů často ovlivněna sociálními sítěmi, diskusemi na online fórech a dokonce i doporučeními celebrit.

Jak jsme uvedli výše, Dogecoin byl prvním digitálním tokenem, který se nazýval „meme coin“. Po úspěchu Dogecoinu se psí tématikou se na kryptotrhu začala objevovat exploze meme coinů. Některé z nich, jako Shiba Inu a Dogelon Mars, jsou mezi kryptoinvestory dobře známé a lze je snadno získat na nejlepších kryptoměnových burzách.

Na druhou stranu existuje mnoho meme coinů, které vedly k tomu, že investoři přišli o své peníze. Z tohoto důvodu přichází investování do meme coinů s vysokým rizikem, protože neexistuje způsob, jak předpovědět, jak se bude trh pohybovat – a to ani v krátkodobém horizontu.

Jsou meme coiny dobrou investicí?

Jak je zřejmé z našeho seznamu meme coinů, pouze hrstka těchto tokenů přichází s jedinečnými nabídkami. Díky tomu je ještě obtížnější najít nejlepší meme coiny ke koupi. V následujících části probereme, proč by investoři mohli chtít uvažovat o meme coinech.

Silná podpora komunity

Při hledání nejlepších meme coinů, do kterých lze investovat, by se investoři měli pokusit najít ty s velkou podporou komunity. Jak jsme zdůraznili, komunita může hrát významnou roli při ovlivňování cenové akce meme coinu.

Jednotlivci v komunitě mohou pomoci šířit zprávy o minci, povzbudit ostatní, aby investovali, nebo udělat token virálním. Platformy sociálních médií a online fóra, jako je Reddit, jsou proto dobrými místy, kde můžete najít meme coiny, které by mohly explodovat.

meme coiny

Jak již bylo řečeno, neexistuje žádná záruka, že hodnota meme coinu vzroste výhradně díky podpoře komunity. I když existuje jedna nebo dvě výjimky, je to vysoce riskantní tah investovat do meme coinu jen proto, že projekt má mnoho followerů na sociálních sítích.

Meme coiny mohou nabídnout užitečnost 

Ne všechny meme coiny jsou založeny na nejnovějších internetových trendech. Místo toho některé z nových projekt, o kterých se dnes diskutuje, také přidávají nástroje do svého ekosystému. Vezměme si například případ Shiba Inu. Tento meme coin se také integruje se smart kontrakty, což otevírá spoustu možností.

Spíše mohou zazářit meme coiny dostupné na trhu, které nabízejí reálné použití. Tímto způsobem bude snazší identifikovat coiny, které mají potenciál v budoucnu růst.   

Faktory ovlivňující meme coiny

V této části si shrneme faktory, které ovlivňují ceny nejlepších meme coinů, do kterých lze v letošním roce investovat.

Volatilita

Historicky několik z těchto tokenů přineslo některé z největších pohybů na kryptotrhu. Například v roce 2021 zaznamenala cena Dogecoinu nárůst z přibližně 0,009 USD na 0,68 USD – což znamená zisk přes 7 000 %. 

K těmto extrémním cenovým posunům často dochází kvůli zájmu generovanému podporou online komunit. Jak již bylo řečeno, cena může také klesnout na extrémní úrovně – když šílenství a poptávka opadne.

Po dosažení svého historického maxima v roce 2021 klesla cena Dogecoinu do konce roku 2021 na přibližně 0,17 USD. To je důvod, proč investoři musí být extrémně opatrní, když riskují své peníze na meme coiny.

Hype na sociálních sítích

Silnou komunitu lze považovat za pozitivní indikátory. Někdy mohou diskuse na online fórech vést k tomu, že se meme coin stane virálním. Když k tomu dojde, komunita roste, zájem roste, poptávka roste a cena mince může stoupat.

Podobně i tweet může mít vliv na výkon meme coinu. Vezmeme-li případ Dogecoinu – jeho cenové výkyvy jdou často ruku v ruce s tweety nebo akcemi Elona Muska. V prosinci 2021 Musk tweetoval, že Tesla přijme dogecoiny jako platební metodu. Následně se cena Dogecoinu výrazně zvýšila. Brzy po odeznění buzzu z tweetů však klesá i cena.

Výhodná cena

Dalším důležitým faktorem, který ovlivňuje hodnotu meme coinů, je jejich cenová dostupnost. Ve srovnání se zavedenými aktivy, jako bitcoin (BTC) nebo ethereum (ETH), jsou meme coiny velmi levné. Například DOGE se aktuálně obchoduje kolem 0,08 USD a další meme coiny jsou ještě levnější.

Investoři tak mají pocit jistoty, když utrácejí peníze za meme coiny. Vzhledem k jejich nízké hodnotě jsou jejich portfolia jsou relativně v pořádku, i v dobách vysoké volatility.

Kde koupit meme coiny?

Pokud máte zájem o investice do meme coinů, doporučujeme vám použít kryptoměnové burzy. Tyto obchodní platformy usnadňují obchodování s kryptoměnami a nabízejí přístup k většině kryptoměn z pohodlí vašeho domova.

Téměř všechny meme coiny, včetně těch méně známých lze nalézt na decentralizovaných burzách (DEX), jako jsou Pancakeswap a Uniswap. Jejich používání není tak jednoduché a přímočaré jako na CEX, proto buďte opatrní. Přes nákupem navštivte oficiální webovou stránku tokenu, abyste získali správnou adresu smart kontraktu.

Z našich zkušeností je nejlepší obchodní platforma Binance. Vše, co potřebujete k obchodování s kryptoměnami, včetně uživatelsky přívětivého rozhraní a obchodování s nulovou provizí, naleznete právě zde.

Závěr: Které meme coiny upřednostnit?

V tomto průvodci jsme shrnuli nejlepší meme coiny, které mají potenciál v budoucnu růst. Popsali jsme také výhody nákupu meme coinů a jaká rizika je třeba zvážit před provedením investice. Nalezení správného aktiva však může být problém.

Naší volbou je určitě meme coin Meme Games, který kombinuje kouzlo meme coinů s duchem olympijských her 2024, PlayDoge přinášející na trh svěží závan ve formě P2E hry ve stylu Tamagotchi, což doplňuje mechanismem stakingu s vysokým APY. Nesmíme zapomenout ani na Shiba Shootout, který nabízí řadu možností pro získání odměn a AI meme coin WienerAI přicházející s kombinací humoru a moderních technologií. Dalším slibným meme coinen je a v současnosti našim favoritem, je Pepe Unchained se svou vlastní sítí L2 a mechanismem stakingu. Nebo Base Dawgz, což je multichainový psí meme coin fungující na blockchainu Base.

KOUPIT nejlepší meme coin pepe unchained

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

FAQ (Často kladené otázky)

Co jsou to meme coiny?

Jak si koupím meme coiny?

jak najdu nové meme coiny?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.