Thursday, September 21, 2023

Nejlepší meme coiny, do kterých investovat v roce 2023

Meme coiny jsou jedním z nejvýraznějších trendů, které se objevují v kryptoměnovém sektoru. Jednoduše řečeno, tyto digitální tokeny jsou kryptoměny, které jsou postaveny na internetových memech nebo nápadech – často jako jednoduchý vtip.

Přesto hodnota některých meme coinů doslova explodovala a získaly tržní kapitalizace v řádu miliard dolarů. V tomto průvodci prozkoumáme nejlepší meme coiny, které lze koupit v roce 2023.

Nejlepších meme coiny v roce 2023

Ti, kteří hledají další velkou kryptoměnovou investiční příležitost, by se mohli zajímat o nejlepší meme coiny pro rok 2023. Níže uvádíme seznam nejlepších meme coinů, které mají potenciál růstu hodnoty:

 • Wall Street Memes – Nově spuštěný předprodej kryptoměn, který za tři dny vynesl 800 tisíc dolarů
 • Bitcoin BSC – Token s tématem Bitcoinu běžící na BNB Smart Chainu a nabízející odměny za staking
 • Evil pepe Coin – Nový ERC-20 meme coin z rodiny Pepe
 • BTC20 – Token inspirovaný Bitcoiny, poskytující pasivní příjem prostřednictvím stakingu
 • AiDoge – Kryptoměnový projekt nabízející generování memů prostřednictvím AI
 • Launchpad XYZ – Inovativní platforma nabízející nejen obchodníkům nástroje Web3
 • Chimpzee – Eco-friendly krypto projekt zabraňující odlesňování a pytláctví
 • Ecoterra – Ekologický projekt Recycle-to-Earn
 • yPredict – Revoluční platforma pro předvídatelnější a ziskovější obchodování
 • Copium – Nový komunitní meme coin s potenciálem 10x
 • Love Hate Inu – Nejlepší vote-to-earn meme coin nabízející odměny za anonymní hlasování
 • SPONGE – Nový meme coin, který trhá rekordy
 • Tamadoge – Populární meme coin s velkým objemem obchodování
 • Battle Infinity – Nejlepší metaverzum s meme coinem k nákupu
 • Calvaria – Nejlepší tahová strategie s meme coinem
 • Dogecoin – meme coin s největší tržní kapitalizací
 • Shiba Inu – Nejlepší mince rozrůstajícího se ekosystému
 • Akita Inu – Nejlepší meme coin cílíci na cross-chain interoperabilitu
 • Samoyed coin – Meme coin v ekosystému Solana
 • Monacoin – Meme coin se super rychlou transakční rychlostí
 • Dogelon Mars – Meme coin s obrovským růstovým potenciálem
 • Dogedash – Meme coin pro P2E hru
 • SafeMoon Inu – Nejlepší odměny za staking
 • Dogs of Elon – Meme coin pro NFT
 • Hoge Finance – Populární meme coin využívaný ke stakingu

kupte si nejlepší meme coin

Bližší pohled na nejlepší meme coiny

V kryptoměnovém investičním prostoru soutěží stovky meme coinů. Pro investory proto není snadný úkol vybrat si ty nejlepší meme coiny, které si koupí do svého portfolia. Bez ohledu na to je důležité, aby se investoři před investicí dozvěděli o těchto projektech co nejvíce. Níže jsme zahrnuli naši analýzu slibných a oblíbených meme coinů, které by mohly fungovat dobře v roce 2023.

Wall Street Memes – Nově spuštěný předprodej, který za tři dny vynesl 800 tisíc dolarů

Wall Street Memes je nová kryptoměna v předprodeji, kterou spustili tvůrci kolekce 2021 Wall St Bulls NFT. Kolekce se vyprodala za 32 minut a vynesla zakladatelům 2,5 milionu dolarů. Tým zůstal po uvedení NFT na trh v očích veřejnosti a na několika kanálech sociálních sítí zveřejňoval memy související s kryptoměnami a akciemi. Dnes projekt nasbíral více než milion sledujících a získal pozoruhodné followery a zmínky od osobností, jako je Elon Musk.

Screenshot 2023 05 29 10.49.04 PM 1

Přestože předprodej tokenů Wall Street Memes trvá teprve necelé čtyři dny, vybralo se již přes 900 tisíc dolarů, což svědčí o síle a zájmu online komunity. Podle webových stránek Wall Street Memes je účelem projektu “tokenizovat hnutí”. To odkazuje na hnutí Wall Street Bets, v rámci kterého se spojily miliony retailových obchodníků a začaly shortovat instituce, čímž je efektivně porazily v jejich vlastní hře.

Cílem tokenu Wall Street Memes je zopakovat historii tím, že umožní své komunitě “zbohatnout na zbytečných meme mincích”. V módě Wall Street Bets bude 100 % nové předprodejní mince přiděleno komunitě, přičemž žádná nebude zadržena pro tým. V předprodeji bude prodáno 50 % $WSM, zbytek bude rozdělen mezi odměny pro komunitu a likviditu burzy.

První akce komunitních odměn již začala, tým nabízí 50 tisíc dolarů $WSM v rámci airdropu. Odměna bude rozdělena mezi pět výherců, kteří získají nárok na odměnu splněním řady jednoduchých úkolů. Více informací o airdropu se dozvíte na Discordu Wall Street Memes.

WSM6 1

Současně s nedávným předprodejem projekt uvolňuje také 420 Bitcoin Ordinals NFT. To ukazuje, že tým je na špičce kryptoinovací a mohlo by to vést k většímu poprasku kolem předprodeje Wall Street Memes. S jedním milionem sledujících na sociálních sítích a pouhými 420 NFT bude po kolekci vysoká poptávka a nízká nabídka. Mnoho uživatelů, kteří nestihnou NFT, by se místo toho mohlo obrátit na $WSM.

Navštivte Telegram a buďte informováni o novinkách a oznámeních Wall Street Memes.

koupit wall street memes

Bitcoin BSC – Token s tématem Bitcoinu běžící na BNB Smart Chainu a nabízející odměny za staking

Bitcoin BSC (BTCBSC) je nový kryptoměnový projekt, který se objevil v září 2023 a v dlouhodobém horizontu se očekává výrazný vývoj. Zajímavé je, že tento projekt kopíruje počátky Bitcoinu v roce 2011. Cena tokenu BTCBSC je 0,99 USD, celková zásoba je 21 milionů a počet tokenů uvolněných v předprodeji je 6 125 000. Cena tokenu je během předprodejního období pevná a předprodejní hard cap  je stanoven na 6 063 750 USD.

1500x500 21

Projekt nabízí investorům značnou přitažlivost díky tématu Bitcoin a zároveň je vytvořen na výkonném BNB Smart Chainu. Díky tomu je projekt ekologický, má nízké transakční poplatky a poskytuje funkci stakingu. Jedním ze stěžejních prodejních bodů je, že odměny za staking jsou vypláceny po dobu 120 let. BNB Smart Chain je navíc inovativní blockchain vyvinutý Binance, největší kryptoměnovou burzou.

Bitcoin BSC, jak název napovídá, je projekt, který napodobuje Bitcoin, ale nabízí vylepšené funkce, jak bylo zmíněno výše. Upozorňujeme, že tento projekt nemá žádné oficiální spojení s Bitcoiny, takže jeho úspěch není zaručen. Proto před provedením skutečné investice proveďte dostatečný průzkum  prostřednictvím kontroly whitepaperu projektu.

1

Z celkové nabídky projektu ve výši 21 milionů bude 69 % investováno do stakingu. A 21 % se prodává v předprodejích. Odměny za staking se určují na základě uzamčeného množství tokenů a vyplácejí se podle stejného plánu jako ověření bitcoinového bloku. Odměny za staking budou proto vypláceny po dobu 120 let, což zajistí dlouhodobou životnost projektu a stabilní cenu tokenu.

Tohoto předprodeje se můžete zúčastnit pomocí své Web3 peněženky a nákupy vyžadují ETH, USDT, BNB nebo kreditní kartu. Minimální požadavek na nákup je 10 USD.

Koupit Bitcoin BSC

Evil pepe Coin – Nový ERC-20 meme coin z rodiny Pepe

Evil Pepe Coin je kryptoměna související s meme coinem Pepe. Tato nová verze Pepe Coinu, který letos zaznamenal obrovský úspěch, využívá temného hlasu v nás, který nás svádí k investování do shitcoinu. V současné době je token EVILPEPE v předprodeji a docela se mu daří.

Zajímavé je, že v tomto předprodeji se prodá 90 % celkové zásoby tokenů. Zbývajících 10 % projde rozhodným obdobím jednoho měsíce. Kromě toho projekt plánuje zvýšit dostupnost pro různé obchodníky prostřednictvím zalistování na decentralizované burze. Uvedení na CEX neplánuje.

1080x360 1 1

Tento projekt vydal roadmapu o třech fázích. Aktuálně se zaměřuje na předprodej a marketing a ve druhé fázi se zaměří na budování sítě prostřednictvím spolupráce s influencery. A v konečné fázi se snaží dosáhnout tržní kapitalizace 100 milionů dolarů.

Evil Pepe Coin je projekt, jehož cílem je vytvořit něco nového v dnešní stereotypní kultuře investování do kryptoměn. Stimuluje temnou stránku v nás, která nás vede k  nadměrným investicím. Tento projekt si klade za cíl navázat na kroky Pepe, Shiba Inu a Dogecoinu, které byly úspěšné také bez zvláštního využití. Proto se primárně zaměřuje na vybudování silné komunity.

2

Celkově projekt působí hravým dojmem, ale má vážnou stránku, která chrání investory. Whitepaper projektu jasně zdůrazňuje rizika investování do meme coinů, a proto doporučuje, abyste před nákupem tohoto tokenu provedli náležitou péči. Předprodeje tokenů EVILPEPE se můžete zúčastnit na oficiálních stránkách.

Koupit evil pepe coin

BTC20 – Token inspirovaný Bitcoiny, poskytující pasivní příjem prostřednictvím stakingu

BTC20 je nová kryptoměna vytvořená s cílem poskytnout ekologickou alternativu ke stávajícímu mechanismu Bitcoinu. Projekt má jedinečnou strukturu, která odráží rané dny BTC, a jako takový v současnosti prodává 6,05 milionu tokenů za 1 dolar. Projekt také poskytuje pasivní příjem prostřednictvím stakingu.

Charakteristickým rysem BTC20 je, že odráží vzor uvolňování bitcoinových tokenů. Token bude postupně uvolňován po dobu 120 let, stejně jako období odměn za těžbu Bitcoinu. BTC20 využívá model proof-of-stake a bude distribuovat tokeny stejnou rychlostí, jakou jsou ověřovány bitcoinové bloky.

1 2

To znamená, že za každý ověřený blok bude stakerům uděleno stanovené množství tokenů BTC20. V tomto procesu se na rozdíl od těžby Bitcoinu používá ekologická metoda a dostupnost je lepší.

Předprodej BTC20 se skládá ze dvou fází. V první fázi se prodají 3 miliony tokenů za 1 dolar. Poté bude také prodáno 3,05 milionu tokenů za 1 dolar. Výtěžek bude použit na marketing a rozvoj ekosystému BTC20 a navazování strategických partnerství. A zbývající částka z předprodeje bude vložena do stakingového smart kontraktu.

3

Odměny jsou poskytovány v poměru k částce stakované držitelem. Jinými slovy, čím více stakujete, tím vyšší odměny získáte. Podle roadmapy BTC20 budou v ekosystému v budoucnu sledovány různé vývojové trendy a expanze, jako jsou strategická partnerství, rozšíření utility dapps a práva na správu.

Koupit BTC20

AiDoge – Kryptoměnový projekt nabízející generování memů prostřednictvím AI

Většina investorů má zájem najít další kryptoměnu, která by explodovala a projekt AiDoge je v nejlepší pozici, aby tak učinil. Vzrušující směs prvků umělé inteligence a memů pomáhá vytvořit ekosystém, který na trhu s kryptoměnami dosud nebyl vidět.

Stačí zadat pouze textovou výzvu a generátor memů poháněný AI se postará o zbytek. Pomocí AiDoge mohou jednotlivci (a podniky) vytvářet memy bezstarostným způsobem. AiDoge může pomoci mít hlas ve společnosti vytvářením módních memů. Vzhledem k tomu by poptávka po tokenech Ai mohla vzrůst, jakmile budou zalistovány na hlavních burzách ve 3. čtvrtletí 2023.

Tým AiDoge se snaží z Ai udělat jednu z nejlepších AI kryptoměn tím, že vytvoří různé případy použití, které zajistí, že po tokenech zůstane dlouhodobě poptávka. Nejdůležitějším případem použití v tomto ohledu je mechanismus výdělku kolem generování memů.

1 7

Veřejná zeď AiDoge bude obsahovat vytvořené memy, které jsou generovány AI na základě textových výzev uživatelů. Uživatelé mohou filtrovat memy zobrazené na této zdi podle data nahrání, tématu, popularity a dalších kritérií.

Tato veřejná zeď bude také obsahovat mechanismus hlasování, pomocí kterého mohou členové komunity hlasovat pro své oblíbené memy. Čím více kladných hlasů mem obdrží, tím výše bude umístěn na veřejné zdi. Uživatelé, kteří každý měsíc vytvoří nejlepší memy podle rozhodnutí komunity, obdrží odměny ve formě tokenů Ai.

Nicméně jedním zásadním aspektem ekosystému je plánovaná funkce stakování. Tato uzamčená krypto aktiva mohou produkovat předvídatelný tok příjmů, který konkuruje (nebo převyšuje) to, co lze získat prostřednictvím tradičního spořicího účtu. Nejen to, staking umožňuje držitelům tokenů podílet se na zabezpečení, vývoji a decentralizaci projektu, jehož jsou součástí. To vše činí z tokenu Ai velmi zajímavou investici.

Koupit aidoge

Launchpad XYZ – Inovativní platforma nabízející nejen obchodníkům nástroje Web3

Launchpad XYZ (LPX) je nový kryptoměnový projekt, který obchodníkům poskytuje aktuální informace o nadcházejících investičních příležitostech v reálném čase, a to i včetně exkluzivních krypto předprodejů.

Jak je již ze samotného názvu patrné, tak platforma vytváří uživatelsky přívětivou bránu do světa decentralizovaného zboží a služeb Web3. Koncept Web3 může využívat jak běžný spotřebitel, tak i ti, kteří se už ve světě kryptoměn pohybují delší dobu.

Launchpad II

Launchpad XYZ si však dal za cíl posílit účast na Web3 a to pomocí snížením co největšího počtu překážek. Kromě toho má platforma za cíl stát se centrálním místem pro lidi, kteří zde najdou platformy a produkty korespondující s jejich zájmy. Všechny zdroje, které uživatelé potřebují k úspěchu ve Web3, jsou k dispozici právě prostřednictvím Launchpad XYZ. Ať už jde o učení a přehledy až po obchodování, analýzy a strategie.

Launchpad III

Ústředním bodem ekosystému je peněženka Launchpad Web3. V souladu s cílem společnosti upřednostňovat použitelnost, tak budou uživatelé muset vyplnit pouze své telefonní číslo nebo e-mail, aby tuto peněženku mohli začít používat. Ekosystém také obsahuje decentralizovanou burzu (DEX), která nabízí obchodníkům data a zdroje, které budou potřebovat k ziskovému obchodování.

Koupit Launchpad XYZ

Chimpzee – Eco-friendly krypto projekt zabraňující odlesňování a pytláctví

Chimpzee ($CHMPZ) je nový eco-friendly projekt, který vyvolal velký zájem v krypto sféře díky své utility, jelikož je zaměřený především na změnu klimatu a s tím související možný dopad na divokou zvěř.  Není tak překvapivé, že předprodej projektu Chimpzee během několika dní od svého spuštění získal hned 650 tisíc USD.

V současné době je trh s kryptoměnami svědkem neustálého přílivu nových krypto projektů, z nichž však mnohé postrádají podstatnou užitečnost a stávají se tak neudržitelnými již krátce po svém uvedení na veřejných burzách. To ovšem není případ Chimpzee, protože se vyznačuje holistickým přístupem k ochraně volně žijících zvířat a boji proti změně klimatu. Toho chce docílit i za pomoci využití technologie blockchain, kryptoměn a NFT.

Chimpzee I

Chimpzee si uvědomuje, že samotné zvyšování povědomí nestačí, a proto začleňuje finanční výhody, aby účastníky jeětě více motivoval. Svým členům komunity nabízí řadu komerčních aktivit a podporuje jejich zapojení do vytváření ekologicky šetrného prostředí. Mezi tyto aktivity patří i obchod typu Shop-to-Earn (S2E), tržiště NFT Trade-to-Earn (T2E) a hra “Zero Tolerance Game” typu Play-to-Earn (P2E). Funkce Shop-to-Earn umožňuje členům nakupovat zboží z internetového obchodu Chimpzee a získávat tak další nativní tokeny projektu CHMPZ jako odměny. Kromě toho je část zisku obchodu přidělena odvětvím, která sdílejí cíle environmentální konverzace tohoto krypto projektu. Například Chimpzee spolupracuje s organizací OneTreePlanted na výsadbě 20 000 stromů na jihozápadě Guatemaly.

Koupit Chimpzee

Ecoterra – Ekologický projekt Recycle-to-Earn

Ecoterra je nový ekologický kryptoměnový projekt, jehož cílem je transformovat odvětví recyklace a odpadového hospodářství. Činí tak pobídkou uživatelů k recyklaci materiálů tím, že nabízí odměny ve formě vlastních tokenů Ecoterra, čímž podporují ekologicky uvědomělé chování a snižují individuální uhlíkovou stopu.

V době psaní je předprodej tokenu stále aktivní a poskytuje časným investorům šanci investovat do tohoto projektu za zvýhodněnou cenu a podpořit iniciativu, která po pomáhá k lepšímu životnímu prostředí. Díky inovativnímu mechanismu Recycle-to-Earn je Ecoterra připravena významně ovlivnit recyklační sektor.

ecoterra main

Klíčové součásti Ecoterra jsou Recycle2Earn aplikace, Tržiště s ověřenými emisními povolenkami, tržiště s recyklovanými materiály pro jednotlivce i společnosti a profily dopadu, kde každý uvidí svůj dopad na životní prostředí. Tyto součásti tvoří robustní ekosystém, který podporuje cirkulární ekonomiku.

Držitelé tokenů mohou kromě držení přispět také na ekologické projekty jako čištění pláží, výsadby stromů a dalších iniciativy prospěšné pro životní prostředí. Pokud se rozhodnete investovat do Ecoterra, nejenže podpoříte projekt, který má potenciál pro masivní zisky, ale také přispějete k lepší budoucnosti.

Koupit ECOTERRA

yPredict – Revoluční platforma pro předvídatelnější a ziskovější obchodování

yPredict je špičkový projekt, který vyniká svým využitím umělé inteligence k zajištění přesnosti price prediction kryptoměn na institucionální úrovni. Ekosystém Al „All-in-One“ nabírá v poslední době na síle, což je vidět i v rámci předprodeje, ve kterém se během několika málo týdnů vybral už skoro milion dolarů.

yPredict

Projekt yPredict vyrovnává podmínky pro každého. Dosahuje toho pomocí nejmodernějších modelů finanční predikce a metrik vypilovaných na obrovském množství dat různých typů, díky čemuž poté budou moci uživatelé činit lepší obchodní rozhodnutí. Kromě toho lze prediktivní modely vytvořené vývojáři strojového učení AI zakoupit prostřednictvím tržiště yPredict.

yPredict III

Platforma také spustila svůj program AI Ambassador a navázala strategické partnerství. Cílem je především zvýšení přítomnost na trhu a zapojení uživatelů. Program AI Ambassador oceňuje a odměňuje první investory, kteří aktivně propagují yPredict na nejrůznějších platformách. Dále společnost yPredict navázala partnerství se společností ShubPy, renomovaným vývojovým partnerem, který je známý svými odbornými znalostmi v oblasti škálovatelných řešení. Očekává se, že tato spolupráce posílí technologické možnosti yPredict a zároveň i usnadní poskytování inovativních řešení AI jejím uživatelům.

Koupit yPredict

Copium – Nový komunitní meme coin s potenciálem 10x

Copium je jeden z nejnovějších meme coinu, založený na slavném internetovém výrazu „copium“, který si mezi mladými fanoušky kryptoměn získává velkou pozornost díky základní zprávě spojené s kryptoměnovým projektem. Projekt se soustředí na myšlenku vypořádat se se ztracenými příležitostmi a FOMO v krypto světě.

Pro investory, kteří chtějí investovat do meme coinu, je $COPIUM tou správnou kryptoměnou, protože se díky své získané dynamice, podpoře komunity a předních influencerů, má potenciál masivně zhodnotit. V době psaní tohoto článku jej lze zakoupit za cenu 0,00439 USD. Pokud jde o tokenomiku kryptoměny, na trhu je celková zásoba 1 miliardy tokenů Copium, z nichž 30 % bylo alokováno prostřednictvím předprodeje a 1 % bude distribuováno prostřednictvím airdropu.

Pozitivní věc na Copium je, že neumožňuje svým předprodejním investorům prodat všechny své tokeny najednou. Kupující dostali při spuštění pouze 10 % svých tokenů a zbývající tokeny budou odemykány postupně. Dalším unikátním krokem Copium je, že pouze omezenému počtu investorů bylo umožněno zúčastnit se jeho předprodeje s maximální investicí pouhého 1 ETH. Cílem bylo zajistit, aby jeho nabídka nebyla omezena v rukou několika investorů.

Nedávno bylo Copium zalistováno na Uniswap a během několika hodin od uvedení na burzu jeho hodnota vzrostla o 1000 %. Když vezmeme v úvahu reakci investorů při jeho zalistování, měli bychom zvážit nákup těchto tokenů za dostupnou cenu nyní, než jejich hodnota se zalistováním na top burzách vzroste.

KOUPIT Copium

Love Hate Inu – Nejlepší vote-to-earn meme coin nabízející odměny za anonymní hlasování

Nalezení meme mincí s reálným použitím je často rozhodující pro dlouhodobou investici. Zde nastupuje Love Hate Inu. Love Hate Inu je vote-to-earn platforma, která využívá a integruje technologii blockchain s popularitou memů. Nativní tokeny platformy, $LHINU, jsou jejím uživatelům odměňovány prostřednictvím aktivit, jako je staking a hlasování.

UUUScreenshot 2023 03 08 at 6.28.09 900x446 1 1Během prvních několika hodin od svého spuštění způsobila počáteční fáze předprodeje tohoto projektu v krypto komunitě značný rozruch, když vybrala více než 100 tisíc USDT. Tokeny jsou v současné době nabízeny v první fázi předprodeje za relativně nízkou cenu 0,000085 USDT za kus.

Tato cena se však bude v průběhu následujících osmi etap a 60 dnů zvyšovat. Očekává se, že na konci předprodeje budou tokeny stát 0,000145 USDT za kus, což představuje 70,5% nárůst oproti jejich počáteční ceně.

jak koupit love hate inuŠiroké přijetí tohoto meme tokenu na sociálních sítích lze přičíst jeho užitečnosti v reálném životě, jako je například hlasování o společensky důležitých otázkách. Předprodej Love Hate Inu by navíc mohl zaznamenat mimořádný ohlas, podobně jako meme tokeny kam patří Dogecoin, Shiba Inu nebo Tamadoge.

Hlasování na platformě založené na blockchainu a technologii distribuované účetní knihy zajišťuje integritu výsledků průzkumů, což zásadně mění prostředí online průzkumů.

Love Hate Inu je průkopnickou platformou pro online průzkumy díky bezpečnému a anonymnímu systému hlasování založenému na ethereu. Zábavné a sdílené ilustrace postaviček pro hlasování na platformě podporují zdravé diskuse o aktuálních tématech a společenskou angažovanost.

Koupit LOVE HATE INU

SPONGE – Nový meme coin, který trhá rekordy

Token SPONGE je novým hitem v oblasti meme coinů, který u fanoušků velmi rychle nabírá na popularitě. Tento token ERC-20, je nativním tokenem meme projektu SpongeBob, který je založený na oblíbené dětské postavičce.

SPONGE meme

Projekt, jehož cílem je v dlouhodobém horizontu dosáhnout tržní kapitalizace 1 miliardy USD nebo dokonce i více, je mnohým znám spíše jako „Krabby Patty of meme coins“. Od svého debutu 4. května zaznamenala token SPONGE raketový růst a posléze ihned na to byl kótován na několika top 35 kryptoměnových burzách podle objemu obchodování, a to včetně LBank, CoinW a Toobit. Dále byl token již kótován i na Poloniex, centralizované burze (CEX) a na Bitget.

Koupit Sponge

Tamadoge – Populární meme coin s velkým objemem obchodování

Tamadoge je jedním z nejlepších nových meme coinů, které se dostaly na kryptotrh v roce 2022, a od své počáteční burzovní nabídky (IEO) na OKX napumpoval cenu. Na rozdíl od většiny meme coinů není Tamadoge bez užitku. TAMA je nativní token ekosystému Tamadoge, který se skládá z her s výdělkem a NFT.

Projekt je inspirován Dogecoinem, přičemž každý z jeho NFT představuje jedinečného psího mazlíčka. Chcete-li začít, hráči si budou muset koupit Tamadoge NFT a další herní aktiva. Zde přicházejí na řadu tokeny TAMA – fungují jako transakční mince ekosystému. Pro hráče je cílem udržet svého Tamadoge naživu nebo riskovat, že se stane Tamaghostem.

ekologické kryptoměny meme coiny

To znamená, že hráči musí chovat a krmit své Tamadoge a navíc s nimi bojovat proti ostatním uživatelům. Těm s nejvyšším počtem bodů jsou na konci každého měsíce nabízeny odměny ve formě žetonů TAMA. 

Projekt je také smíchán s konceptem metaverse a plánuje přidat do hry rozšířenou realitu. Jako takový má Tamadoge sílu přilákat nejen investory, ale také vášnivé hráče. Přestože je Tamadoge stále považován za nový projekt, již spustil své první hry – Super Doge a Rocket Doge. Mezi další hry, které budou brzy vydány, patří To The Moon, Tamadoge Run a Tama Blast. 

KOUPIT Tamadoge

Battle Infinity – Nejlepší metaverzum s meme coinem k nákupu

Na uživatele platformy Battle Infinity čeká pohlcující svět P2E hraní. A po velmi úspěšném předprodeji je token IBAT k dispozici všem investorům (ať už hráčům Battle Infinity nebo ne) na DEX PancakeSwap a centralizovaných burzách LBank a MEXC.

Battle Infinity je metaverse projekt založený na fantasy sportovních hrách. Soustředí se na sporty, jako je kriket a fotbal. Fantasy sporty jsou žhavou komerční vyhlídkou: údaje z Allied Market Research naznačují, že do roku 2027 bude mít hodnotu ohromujících 48 miliard dolarů.

ekologické kryptoměny meme coiny

Ekosystém Battle Infinity má šest složek. Battle Games, Battle Arena, Battle Market, IBAT Premiere League, Battle Swap a Battle Staking. Battle Staking byla první částí platformy, která přišla na scénu. Nabízí čtyři možnosti stakingu.

 1. 30 dní uzamčení tokenu IBAT vám dá 14 % APY
 2. 90 dní uzamčení tokenu IBAT vám poskytne 17% APY
 3. 180 dní uzamčení tokenu IBAT vám dá 20 % APY
 4. 360 dní uzamčení tokenu IBAT vám dá 25 % APY

KOUPIT battle infinity

Calvaria – Nejlepší tahová strategie s meme coinem

Přepychová grafika a pohlcující hratelnost čekají na ty, kteří jsou dostatečně odvážní, aby vstoupili do metaverza Calvaria – zasazeného mimo říše živých. Je to karetní bitevní taková strategie, ve které hráči bojují, aby vydělali vlastní krypto RIA.

Calvaria se rozhodla vybudovat svůj ekosystém na síti Polygon, aby se vyhnula problémům s škálováním. Výsledkem je, že tato hra s výdělkem poskytuje vysokou šířku pásma a nízké poplatky. Poskytuje skutečné vlastnictví zdrojů a umožňuje prodávat aktiva na sekundárních trzích a používat je v decentralizovaných aplikacích třetích stran.

calvaria main

Zatímco přední Gods Unchained a Splinterlands poskytují rozptýlení pomocí klíčových prvků P2E, Calvaria přináší něco navíc: P2E, free-to-play, příběhový režim, 3D postavy, hraní bez kryptopeněženky, mobilní hry, DAO, P2P tržiště a stipendijní systém.

Investoři tokenů RIA se mohou zúčastnit hlasování, aby rozhodli o zásadních aspektech ekosystému a určili jeho budoucnost. Calvaria umožňuje investorům své coiny také stakovat, aby získali denní odměny. Investoři mohou zůstat v obraze o nejnovějším vývoji mince, když se přihlásí k odběru kanálu Calvaria Telegram

KOUPIT Calvaria

Dogecoin – Meme coin s největší tržní kapitalizací

Dogecoin má titul „originální“ meme coin. Dogecoin, vytvořený v roce 2013, byl vytvořena na základě memu japonského plemene psů s názvem Shiba Inu. Coin podle svých zakladatelů vznikl jako vtip, zesměšňující šílenství kolem tehdejších kryptoměn.

Je ironií, že se Dogecoin stal jednou z nejúspěšnějších kryptoměn, které kdy byly vytvořeny. Token nezaznamenal během prvních několika let žádnou výraznou cenovou akci, ale na konci roku 2020 rychle vzrostla popularita dogecoinu, podporovaná armádou Reddit. V roce 2021 spolu se zbytkem kryptotrhu cena dogecoinu raketově vzrostla. Digitální token dosáhl 8. května 2021 historického maxima 0,73 USD.

meme coiny

Od té doby však cena Dogecoinu prošla extrémní volatilitou. Nicméně tato kryptoměna je i nadále uznávána jako nejslavnější meme coin. Kromě toho mince také inspirovala širokou škálu dalších meme tokenů – mezi které patří Tamadoge a Shiba Inu.

Kromě toho je Dogecoin široce přijímán online obchodníky po celém světě. V době psaní tohoto článku se Dogecoin obchoduje za přibližně 0,06 USD za token. Token lze zakoupit u oblíbených online brokerů a burz a máme kompletního průvodce, jak koupit DOGE .

KOUPIT Doge

Shiba Inu – Nejlepší mince rozrůstajícího se ekosystému

Po úspěchu Dogecoinu se na krypto trhu dařilo mnoha dalším meme coinům. V popředí je V – digitální token, kterému se podařilo napodobit popularitu DOGE.

Tento digitální token byl vytvořen v roce 2020 a jeho maskotem je japonský lovecký pes Shiba Inu. Digitální token je postaven na další vrstvě sítě blockchainu Ethereum a jako takový může fungovat na základě smart kontraktů.

meme coiny

To je jeden z důvodů, proč mnozí považují Shiba Inu za atraktivnější investici ve srovnání s Dogecoinem, jeho největším konkurentem. Kromě toho je Shiba Inu také kompatibilní s robustní sítí služeb DeFi a je k dispozici na mnoha burzách a platformách sociálního obchodování, jako je eToro.

Tyto atributy umožňují snadnou integraci tokenu do jiných krypto ekosystémů. Když byl Shiba Inu uveden na trh, cena digitálního tokenu byla 0,00000000051 USD. Hodnota tokenu vzrostla v říjnu 2021 a dosáhla historického maxima 0,00008 USD – což znamená nárůst o více než 15 000 000 %.

KOUPIT Shib

Akita Inu – Nejlepší meme coin cílíci na cross-chain interoperabilitu

Akita Inu (AKITA) je kryptoměna, která začala jako internetový mem. Cílem týmu je přeměnit Akita Inu na skutečnou, funkční minci s různými aplikacemi. Akita Inu je token ERC20 a jeho cílem je rozšířit jeho kapacitu pro přesun informací a výměnu dat mezi jinými blockchainy.

Významným projektem, který se Akita Inu snaží nabídnout, je AKITA DAO. Síť AKITA DAO je decentralizovaná autonomní organizace a má zavedený protokol rezervní měny na Avalanche.

1 17

AKITA DAO hodlá vytvářet gAKITA, nevázaného stablecoinu. gAKITA je algoritmická rezervní měna krytá dalšími decentralizovanými aktivy. Podle sítě AKITA DAO si gAKITA dokáže udržet svou kupní sílu bez ohledu na nestabilitu trhu tím, že se zaměří spíše na expanzi nabídky než na zhodnocování cen.

Pokud jde o tokenomiku, maximální zásoba tokenu Akita Inu je 100 000 000 000 000 AKITA. Z maximální zásoby je již spáleno nebo zničeno 7,82 %. Spálení tokenů je odesílání tokenů na nepoužitelnou adresu. Jakmile jsou tokeny odeslány na takové adresy, nelze je nikdy získat zpět a jsou navždy ztraceny.

Samoyed coin – Meme coin v ekosystému Solana

Samoyed coin (SAMO) také patří mezi meme coiny. Provedl však několik změn ve standardním vzorci „psích mincí“. Zatímco většina používá jako maskota plemeno Shiba Inu, Samoyedcoin používá Samojeda, jedno ze 14 starověkých psích plemen nejvíce podobných vlkům.

Je to také první meme coin vydaný na blockchainu Solana. Hlavním účelem projektu Samoyed coin je urychlit přijetí, rozvoj a růst sítě Solana. Platforma se také může pochlubit vysokou rychlostí transakcí a nízkými poplatky.

meme coiny

Ačkoli se Samoyed coin původně zaměřoval na své meme coiny, postupem času se vyvíjel a přidal do svého ekosystému další atributy Web3. Dnes obsahuje také kolekci NFT, kterou lze zakoupit přes Solana art.

Platforma také plánuje přidat další nástroje pro svůj token a NFT. V době psaní tohoto článku však zůstává meme coinem, který nemá co nabídnout. Přesto se Samoyed coinu podařilo vybudovat silnou komunitu, která by mohla v budoucnu pomoci zvýšit jeho cenu.

MonaCoin – Meme coin se super rychlou transakční rychlostí

MonaCoin je jedním z nejstarších meme coinů v tomto seznamu, přičemž projekt byl spuštěn již v roce 2013. Digitální token je založen na japonské umělecké postavě ASCII, která vypadá jako kočka. I když to z něj dělá meme coin, existuje jeden aspekt, který MonaCoin odlišuje od konkurence.

Na rozdíl od většiny svých protějšků je MonaCoin obchodní jednotkou v Japonsku, kde byl vytvořen. Ve skutečnosti lze MonaCoin koupit pomocí japonských jenů prostřednictvím chytrých bankomatů v zemi.

meme coiny

Mince je široce přijímána v obchodech a online obchodníky v Japonsku. MonaCoin je také schválen japonskou agenturou pro finanční služby, což přispívá k důvěryhodnosti tokenu. Tato kryptoměna je však stejně volatilní jako ostatní meme coiny.

MonaCoin dosáhl historického maxima 16,45 USD již v roce 2017. Od té doby jeho hodnota výrazně klesla. V době psaní článku byla 0,546 USD.

Dogelon Mars – Meme coin s obrovským růstovým potenciálem

Dogelon Mars patří mezi další meme coiny, který má doge téma. Tým stojící za projektem propagoval „Dogelon Mars“ jako postavu na jeho výpravě do vesmíru. Existuje dokonce řada komiksů s touto postavou, které lze také zakoupit jako NFT.

Nicméně, jednodušeji řečeno, Dogelon Mars je vnímán jako ovlivněný plánem Elona Muska kolonizovat Mars. A co víc, nativní token platformy se jmenuje ELON.

img

Dogelon Mars byl poprvé uveden na trh počátkem roku 2021 a během následujících měsíců jeho cena vzrostla o více než 120 %. Jeho hodnota však do června téhož roku klesla pod cenové úrovně ICO.

V listopadu 2021 dosáhla cena Dogelonu Mars svého historického maxima. Hodnota tokenu od té doby postupně klesala. Pokud se celkový kryptotrh zlepší, existuje šance, že cena Dogelonu Mars může také následovat. Největší předností tohoto projektu je podpora komunity. Jak již bylo řečeno, Dogelon Mars, navzdory své popularitě, nemá vůbec žádnou užitečnost – což je něco, co je třeba zvážit před provedením investice.

Dogedash – Meme coin pro P2E hru

Doge Dash (DOGEDASH) je herní a NFT ekosystém postavený na Binance Smart Chainu (BSC). Uživatelé mohou získávat odměny při hraní v ekosystému. Krypto hry využívají známý arkádový styl, který využívá skoky, zbraně a drifty, protože cílem ekosystému je přilákat do kryptoprostoru maximum světové populace. Ekosystém se skládá z her, NFT, merche, stakingu a mnoha dalších.

Hraní dále nabízí deset zábavných a rychlých úrovní. Obtížnost se zvyšuje, jak hráči postupují na vyšší úrovni. K dokončení hry se hráči musí dostat do psí boudy ve světě s plošinami, příšerami a městem zamořeným zombie. Když hráči dokončí hru, dostanou mince do své kryptopeněženky.

Play with Doge Dash the exclusive The Weeknd - Blinding Lights level

Hráči si  mohou vybrat ze seznamu NFT skin pro hru. Zvolené NFT poskytuje hráči jedinečné superschopnosti a vstup na exkluzivní online akce. DOGEDASH je nativní měnou hry a utility tokenem ekosystému. Uživatelé mohou tokeny použít buď k nákupu životů, nebo za ně získat odměny.

Ekosystém navíc účtuje 5% daň z každé transakce, ze které jsou 3 % tokenů odstraněny z oběhu, aby se zvýšila hodnota. Zbývající 2 % tokenů se zabývají marketingem a zvyšováním povědomí o značce.

SafeMoon Inu – Nejlepší odměny za staking

SafeMoon Inu je komunitně řízený kryptoměnový projekt pro hraní her, který uživatelům umožňuje zapojit se do ekosystému SafeMoon Inu. Pozoruhodnou vlastností SafeMoon Inu jako kryptotokenu je 2% poplatek za každou transakci, která je přerozdělena držitelům SMI. Tento systém je určen k odměňování držení SafeMoon Inu a odrazování od prodeje.

video4

Jedná se o online herní metaverse platformu zahrnující hry, ve kterých se uživatelé mohou účastnit, aby získali kryptoměnu jako odměnu. Platforma používá nezaměnitelné tokeny uložené na blockchainu JumpNet provozovaném společností Enjin. Enjin je organizace, která pohání herní platformu SMI a rozvíjí virtuální ekonomiky pomocí technologie blockchain, a JumpNet je jejich blockchain technologie, která usnadňuje transakce NFT.

Tyto NFT nebo takzvané tokenizované položky SMI Play může účastník použít k hraní hry, obchodování na trhu nebo je spálit za odměnu.

Dogs of Elon – Meme coin pro NFT

Dogs of Elon je blockchainový projekt, který propaguje technologii blockchain prostřednictvím her založených na memech a sběratelských předmětů NFT. Projekt si klade za cíl vytvořit inkluzivní komunitu, kde každý uživatel dostane příležitost vyvíjet blockchainové hry, roboty a další.

Podle whitepaperu Dogs of Elon je technologie blockchain komplikovaná, takže je obtížné vytvořit peněženku, zabezpečit soukromé klíče a založit Dapps. Proto je primárním cílem Dogs of Elon vyvíjet produkty, které se snadno používají.

76d6279de7df48508c3d0485b2f53af9

DOE je nativní token projektu Dogs of Elon. DOE je komunitou řízená a DeFi kryptoměna založená na ERC-20. Držitelé mohou token stakovat, aby získali více DOE a SHIB.

Dogs of Elon poskytuje uživatelům téměř 10 000 unikátních NFT. Tvůrci Dogs of Elon se také snaží poskytovat mobilní blockchainové P2E hry. Uživatelé platformy mohou také vyvíjet různé hry. Platforma nabízí uživatelům tržiště, kde mohou uživatelé obchodovat NFT prostřednictvím plateb DOE.

Hoge Finance – Populární meme coin využívaný ke stakingu

HOGE je meme coin a deflační měna s mechanismem spalování. Slouží jako uchovatel hodnoty na blockchainu a je snadno použitelný jako kolaterál pro smart kontrakty.

Podle whitepaperu je HOGE Finance projekt DeFi. Jinými slovy, komunita HOGE řídí projekt. Platforma také odměňuje uživatele za držení HOGE. Hlavním cílem ekosystému je podporovat přijetí technologie blockchain.

Jelikož je HOGE značkou vlastněnou komunitou, aplikace HOGE jsou rozmanité a nápady vyvinuté jejími členy jsou nekonečné. Několik komunitně zahájených projektů zahrnuje Hoge NFT Marketplace, Hoge University, Hogeswap a Hoge Aerospace Institute. Každý z těchto projektů není omezen pouze na blockchainový prostor; zasahuje i do vnějšího světa.

Mezi základní hodnoty HOGE patří podpora nezávislosti projektu, ustavení správy asociace pro další rozvoj, posílení komunity prostřednictvím vzdělávání, rozšíření dosahu a dostupnosti a mnoho dalších. V samotném ekosystému neexistuje žádná vývojářská peněženka ani struktura příjmů.

Jaký meme coin je nejlepší koupit v roce 2023?

Na trhu s meme coiny je tisíce možností a vybrat ten nejlepší v roce 2023 může být docela náročný úkol. Některé z nich zaznamenaly nárůst o více než 1 000 %, což ukazuje na rostoucí zájem. Kromě toho, s nadějemi na novou internetovou éru mnozí hledají nejlepší web 3.0 coiny .

Proto jsme přezkoumáli některé nejvýkonnějších kryptoměn, abychom našli tu nejlepší s obrovským potenciálem.

To nás dovedlo k rychle rostoucímu protokolu Lucky Block, který nabízí loterijní platformu a k jeho portfoliu nedávno přibylo casino a sázková kancelář. Díky spuštění casina Lucky Block zaznamenal působivý růst. Lucky Block chce vytvořit inkluzivnější zážitek z online hazardních her bez demografického a finančního zatížení.

Lucky Block Casino

Nastavení protokolu zajišťuje, že hry jsou spravedlivé a transparentní. Své výhry snadno okamžitě převést v nejznámějších kryptoměnách, ale také prostřednictvím tradičních metod využívající fiat měny.

NAVŠTIVTE LUCKY BLOCK CASINO

Jak koupit Lucky Block

Tým Lucky Block v současné době usiluje o zalistování na nejlepších kryptoměnových burzách, jako je Binance. Lucky Block lze snadno koupit na jedné z nejoblíbenějších DEX – PancakeSwap – v několika krocích, které jsme popsali níže.

Krok 1: Navštivte web PancakeSwap

Jedním z nejrychlejších způsobů, jak koupit token LBLOCK, je PancakeSwap. Pokud chcete využít tuto možnost, navštivte web PancakeSwap.

nejlepší meme coiny

 

Krok 2: Připojte peněženku

V dalším kroku budete muset připojit vaši kryptoměnovou peněženku. Doporučujeme stáhnout si  Metamask a začnete kliknutím na  ‘Connect Wallet’.

nejlepší meme coiny

Krok 3: Koupit BNB

Jednou z akceptovaných kryptoměn je BNB. Proto budete muset do své peněženky převést několik BNB. Binance Coin lze snadno koupit na Bianace nebo eToro.

Krok 4: Koupit LBLOCK

Poukd chete zakoupit LBLOCK, klikněte na ‘Trade’ a vyberte možnost ‘BNB’ v sekci ‘From’. Vyberte ‘LBLOCK’ v ‘To’ a zadejte množství BNB, za kterí chete koupit LBLOCK. Klikněte na ‘Swap’ pro dokončení procesu.

nejlepší meme coiny

Co je to meme coin?

Jednoduše řečeno, meme coiny jsou digitální tokeny, které se stávají populární díky jejich spojení s online trendy. Zpočátku byly meme coiny vytvářeny pro odlehčení a byly silně ovlivněny internetovými memy. A vzhledem k povaze meme coinů obecně nemají žádnou konkrétní užitečnost. Místo toho je cena těchto meme coinů často ovlivněna sociálními sítěmi, diskusemi na online fórech a dokonce i doporučeními celebrit.

Jak jsme uvedli výše, Dogecoin byl prvním digitálním tokenem, který se nazýval „meme coin“. Po úspěchu Dogecoinu se psí tématikou se na kryptotrhu začala objevovat exploze meme coinů. Některé z nich, jako Shiba Inu a Dogelon Mars, jsou mezi kryptoinvestory dobře známé a lze je snadno získat na nejlepších kryptoměnových burzách.

Na druhou stranu existuje mnoho meme coinů, které vedly k tomu, že investoři přišli o své peníze. Z tohoto důvodu přichází investování do meme coinů s vysokým rizikem, protože neexistuje způsob, jak předpovědět, jak se bude trh pohybovat – a to ani v krátkodobém horizontu.

Jsou meme coiny dobrou investicí?

Jak je zřejmé z našeho seznamu meme coinů, pouze hrstka těchto tokenů přichází s jedinečnými nabídkami. Díky tomu je ještě obtížnější najít nejlepší meme coiny ke koupi. V následujících části probereme, proč by investoři mohli chtít uvažovat o meme coinech.

Silná podpora komunity

Při hledání nejlepších meme coinů, do kterých lze investovat, by se investoři měli pokusit najít ty s velkou podporou komunity. Jak jsme zdůraznili, komunita může hrát významnou roli při ovlivňování cenové akce meme coinu.

Jednotlivci v komunitě mohou pomoci šířit zprávy o minci, povzbudit ostatní, aby investovali, nebo udělat token virálním. Platformy sociálních médií a online fóra, jako je Reddit, jsou proto dobrými místy, kde můžete najít meme coiny, které by mohly explodovat.

meme coiny

Jak již bylo řečeno, neexistuje žádná záruka, že hodnota meme coinu vzroste výhradně díky podpoře komunity. I když existuje jedna nebo dvě výjimky, je to vysoce riskantní tah investovat do meme coinu jen proto, že projekt má mnoho followerů na sociálních sítích.

Meme coiny mohou nabídnout užitečnost 

Ne všechny meme coiny jsou založeny na nejnovějších internetových trendech. Místo toho některé z nových projekt, o kterých se dnes diskutuje, také přidávají nástroje do svého ekosystému. Vezměme si například případ Shiba Inu. Tento meme coin se také integruje se smart kontrakty, což otevírá spoustu možností.

Podobně je Tamadoge dalším meme coinem, kterému se podařilo přidat na svou platformu funkce Web3 a P2E. Proto při hledání nejlepších meme coinů již investoři nemusí zakládat svá rozhodnutí na divokých spekulacích.

Spíše mohou zvážit nejlepší meme coiny dostupné na trhu, které nabízejí užitečnost. Tímto způsobem bude snazší identifikovat coiny, které mají potenciál v budoucnu růst.   

Faktory ovlivňující meme coiny

V této části si shrneme faktory, které ovlivňují ceny nejlepších meme coinů, do kterých lze v letošním roce investovat.

Volatilita

Historicky několik z těchto tokenů přineslo některé z největších pohybů na kryptotrhu. Například v roce 2021 zaznamenala cena Dogecoinu nárůst z přibližně 0,009 USD na 0,68 USD – což znamená zisk přes 7 000 %. 

K těmto extrémním cenovým posunům často dochází kvůli zájmu generovanému podporou online komunit. Jak již bylo řečeno, cena může také klesnout na extrémní úrovně – když šílenství a poptávka opadne.

Po dosažení svého historického maxima v roce 2021 klesla cena Dogecoinu do konce roku 2021 na přibližně 0,17 USD. To je důvod, proč investoři musí být extrémně opatrní, když riskují své peníze na meme coiny.

Hype na sociálních sítích

Silnou komunitu lze považovat za pozitivní indikátory. Někdy mohou diskuse na online fórech vést k tomu, že se meme coin stane virálním. Když k tomu dojde, komunita roste, zájem roste, poptávka roste a cena mince může stoupat.

Podobně i tweet může mít vliv na výkon meme coinu. Vezmeme-li případ Dogecoinu – jeho cenové výkyvy jdou často ruku v ruce s tweety nebo akcemi Elona Muska. V prosinci 2021 Musk tweetoval, že Tesla přijme dogecoiny jako platební metodu. Následně se cena Dogecoinu výrazně zvýšila. Brzy po odeznění buzzu z tweetů však klesá i cena.

Výhodná cena

Dalším důležitým faktorem, který ovlivňuje hodnotu meme coinů, je jejich cenová dostupnost. Ve srovnání se zavedenými aktivy, jako Bitcoin (BTC) nebo Ethereum (ETH), jsou meme coiny velmi levné. Například DOGE se aktuálně obchoduje kolem 0,08 USD a další meme coiny jsou ještě levnější.

Investoři tak mají pocit jistoty, když utrácejí peníze za meme coiny. Vzhledem k jejich nízké hodnotě jsou jejich portfolia jsou relativně v pořádku, i v dobách vysoké volatility.

Kde koupit meme coiny

Pokud má te zájem o investice do meme coinů, doporučujeme vám použít kryptoměnové burzy. Tyto obchodní platformy usnadňují obchodování s kryptoměnami a nabízejí přístup k většině kryptoměn z pohodlí vašeho domova.

Téměř všechny meme coiny, včetně těch méně známých lze nalézt na decentralizovaných burzách (DEX), jako jsou Pancakeswap a Uniswap. Jejich používání není tak jednoduché a přímočaré jako na CEX, proto buďte opatrní. Přes nákupem navštivte oficiální webovou stránku tokenu, abyste získali správnou adresu smart kontraktu.

Z našich zkušeností je nejlepší obchodní platforma eToro. Vše, co potřebujete k obchodování s kryptoměnami, včetně uživatelsky přívětivého rozhraní a obchodování s nulovou provizí, naleznete právě zde.

eToro podporuje platby pomocí různých kanálů. Naleznete zde vše, od karet po bankovní převody a dokonce i platební procesory. Super funkce, kterou tento broker nabízí, je Copy Trader. Tato funkce vám umožní najít nejlepší obchodníky a jednoduše kopírovat jejich obchody. Pro začátečníky je funkce eToro Copy Trader skvělým způsobem, jak získat přehled o trhu, zdokonalit své dovednosti a zároveň vydělat peníze.

Jak koupit meme coiny na eToro

Pokud chcete najít některé z nejlepších meme coinů, eToro je přesně to místo, kam byste měli zamířit. Používaní platformy je velmi jednoduché.

Přihlásit se

Pro registraci přejděte na domovskou stránku eToro a klikněte na „Join now“. Poté budete muset zadat svůj e-mail a heslo a následně potvrdit svou e-mailovou adresu.

meme coiny

Potvrďte vaši identitu

eToro je regulovaný broker, proto vyžaduje, abyste pro přístup ke všem funkcím provedli ověření identity. V tomto kroku musíte přejít na výzvu k ověření ID a vyplňte formulář. Budete muset předložit svůj úředně vydaný průkaz totožnosti a doklad potvrzující váš pobyt.

Vložte prostředky

etoro payment
Klikněte na tlačátko Deposit. jak jsme zmínili, eToro umožňuje platit pomocí karet, bankovních převodů nebo platebních procesorů. Vyberte si tedy vámi preferovanou možnost a pokračujte.

Minimální vklad na eToro je 10 USD.

Kupte si svou minci

Nakonec ve vyhledávacím poli vyhledejte minci, do které chcete investovat. Jakmile ji najdete, klikněte na „Open Trade“. Zadejte množství, které chcete koupit, a stiskněte tlačítko „Trade“.

meme coiny

Závěr

V tomto průvodci jsme shrnuli nejlepší meme coiny, které mají potenciál v budoucnu růst. Popsali jsme také výhody nákupu meme coinů a jaká rizika je třeba zvážit před provedením investice. Nalezení správného aktiva však může být problém.

Naší volbou pro nejlepší meme coin je MEMAG, nativní token Meta Masters Guild. Tento projekt vytváří web3 herní platformu, která se zaměřuje na mobilní hry. Vzhledem k plánům projektu má jistě potenciál masivně vzrůst.

KOUPIT nejlepší meme coin

Často kladené otázky

Co jsou to meme coiny?

Jak si koupím meme coiny?

jak najdu nové meme coiny?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus až 30 000 USD po registraci a vkladu

PhemexRecenze

Zdarma bonus až do výše 2500 USD po registraci a vkladu

CoinbaseRecenze

10$ zdarma při vkladu 100$

SimpleCoinRecenze

Populární česká směnárna

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.