Wednesday, April 17, 2024

Nejlepší meme coiny, do kterých investovat v roce 2024

Meme coiny jsou jedním z nejvýraznějších trendů, které se objevují v kryptoměnovém sektoru. Jednoduše řečeno, tyto digitální tokeny jsou kryptoměny, které jsou postaveny na internetových memech nebo nápadech – často jako jednoduchý vtip.

Přesto hodnota některých meme coinů doslova explodovala a získaly tržní kapitalizace v řádu miliard dolarů. V tomto průvodci prozkoumáme nejlepší meme coiny, které lze koupit v roce 2024.

Nejlepší meme coiny v roce 2024

Ti, kteří hledají další velkou kryptoměnovou investiční příležitost, by se mohli zajímat o nejlepší meme coiny pro rok 2024. Níže uvádíme seznam nejlepších meme coinů, které mají potenciál růstu hodnoty:

 1. Dogeverse – Nový meme coin postavený na víceřetězcové síti zahrnující Ethereum, BNB Chain, Polygon, Solana, Avalanche a Base, který chce prostřednictvím svého psího maskota Cosma spojit různé kryptoměnové komunity a vytvořit jeden obrovský a soudržný krypto svět. Odteď tak již mohou držitelé bez problému velmi snadno přesouvat své tokeny z jednoho řetězce do druhého.
 2. Dogecoin20 – Nejnovější meme coin pokračující v odkazu rodiny Doge, který nabízí atraktivní APY
 3. Slothana – Meme coin, který kombinuje svůj nový airdropový předprodej s perfektním načasováním
 4. Smog – Zbrusu nový meme coin, který upoutává pozornost díky masivnímu airdropu SOL
 5. Sponge V2 – Nová verze $SPONGE, Sponge V2 shlukuje V1 tokeny prostřednictvím Stake-to-bridge
 6. Wall Street Memes – Nově spuštěný předprodej kryptoměn, který za tři dny vynesl 800 tisíc dolarů
 7. PEPE coin – Kryptoměna, která napodobuje Pepeho (žábu), internetový fenomén
 8. FLOKI – Rychle rostoucí meme coin s mnoha projekty disponující utilitou
 9. Bone ShibaSwap – Nativní governance token decentralizované burzy ShibaSwap
 10. SNEK – Kulturní hit a ikona Web3, reprezentující zábavu a inovace
 11. Bonk – První meme dog coin na chainu Solany
 12. Memecoin – Zbrusu nová kryptoměna ekosystému Memeland
 13. Baby Doge Coin – Rychlejší a pokročilejší ekosystém inspirovaný Dogecoinem
 14. Dogecoin – Meme coin s největší tržní kapitalizací
 15. Shiba Inu – Nejlepší mince rozrůstajícího se ekosystému
 16. Akita Inu – Nejlepší meme coin cílíci na cross-chain interoperabilitu
 17. Samoyed coin – Meme coin v ekosystému Solana
 18. Monacoin – Meme coin se super rychlou transakční rychlostí
 19. Dogelon Mars – Meme coin s obrovským růstovým potenciálem
 20. Dogedash – Meme coin pro P2E hru
 21. SafeMoon Inu – Nejlepší odměny za staking
 22. Dogs of Elon – Meme coin pro NFT
 23. Hoge Finance – Populární meme coin využívaný ke stakingu

kupte si nejlepší meme coin

Bližší pohled na nejlepší meme coiny

V kryptoměnovém investičním prostoru soutěží stovky meme coinů. Pro investory proto není snadný úkol vybrat si ty nejlepší meme coiny, které si koupí do svého portfolia. Bez ohledu na to je důležité, aby se investoři před investicí dozvěděli o těchto projektech co nejvíce. Níže jsme zahrnuli naši analýzu slibných a oblíbených meme coinů, které by mohly fungovat dobře v roce 2024.

1. Dogeverse – Meme coin dostupný na šesti různých řetězcích s obrovským potenciálem růstu

Dogeverse je zbrusu nový meme token inspirovaný dobrodružstvími doge jménem “Cosmo”. Jedná se o první skutečně multichainový token Doge na světě, díky čemuž se řadí mezi nejlepší meme coiny, do kterých se vyplatí investovat.

Předprodej multichainového tokenu dogeverse řadícího se mezi nejlepší meme coiny

Hlavním cílem Cosma je sjednotit různé kryptoměnové komunity prostřednictvím síly memů Doge a vybudovat jednotný a soudržný krypto svět. Jen si představte svět, kde lze velmi snadno přesouvat své tokeny z jednoho řetězce do druhého, jako je Ethereum, BNB Chain, Polygon, Solana, Avalanche, Solana a Base. A to je přesně to, co Dogeverse nyní nabízí. Tento projekt totiž kombinuje nejnovější technologii mostů (bridges), díky které mají následně držitelé tokenů přístup hned k několika řetězcům současně.

Platforma nedávno spustila předprodej svého nativního tokenu DOGEVERSE, který se stal během pár minut hitem. Včasní investoři do několika minut nakoupili tokeny DOGEVERSE v hodnotě přes 250 tisíc dolarů a do druhého dne již jejich nákupy byly v hodnotě přes 400 tisíc dolarů. Za tak obrovským zájmem stojí hlavně skvělá příležitost získat tokeny za zvýhodněnou cenu a vysoké APY.

Přehled řetězců, na kterých je dostupný token dogeverse řadící se mezi nejlepší meme coiny

Jedinečnost samotného tokenu DOGEVERSE spočívá v tom, že si jej můžete koupit a nárokovat na šesti nejpopulárnějších blockchainech, což je zatím naprosto neobvyklé. Volba je tak zcela na vás, což vám dává velkou flexibilitu při výběru sítě, která vám maximálně vyhovuje. Vizí platformy je vytvořit unikátní ekosystém, který prolomí ledy mezi izolovanými kryptoměnovými komunitami. A právě společně s hrdinou projektu Cosmem byl tento ekosystém vyvinut tak, aby vyhovoval všem těm, kteří milují meme Doge a zároveň i věří v jednotný krypto svět.

Koupit Dogeverse

2. Dogecoin20 – nejnovější meme coin pokračující v odkazu rodiny Doge, který nabízí atraktivní APY

Aktuálně nejzajímavějším meme coinem s obrovským potenciálem, který si mohou investoři koupit v rámci probíhajícího předprodeje, je bezpochyby Dogecoin20 (DOGE20). Tento inovativní meme coin je totiž upgradovaná verze ikony mezi meme coiny – Dogecoinu. Tento miláček Elona Muska ovšem i přesto, že na trhu existuje už více než deset let, se nikam příliš neposunul.

Dogecoin20 patří mezi nejlepší meme coiny

Zcela opačný přístup proto zvolil Dogecoin20, který se tak od jiných meme coinů výrazně odlišuje. Dogecoin20 je token ERC-20, který funguje na blockchainu Ethereum, což mu zajišťuje bezpečnost, transparentnost, rychlost a také možnost zařazení funkce stakingu. Navíc projekt používá mechanismus Proof-of-Stake, který je mnohem šetrnější k životnímu prostředí ve srovnání s mechanismem Proof-of-Work, jenž využívá právě Dogecoin nebo i Bitcoin.

Roadmapa Dogecoin20 patřícího mezi nejlepší meme coiny

Velkou výhodou Dogecoin20 je rovněž i stanovení pevné zásoby tokenů, což u valné většiny meme coinů není běžné. Maximální pevná zásoba činí 140 miliard tokenů DOGE20, z nichž 35 miliard (25 %) je k dispozici investorům v předprodeji. A právě předprodej nativního tokenu DOGE20 vzbudil mezi investory obrovský zájem. Během několika málo dní od spuštění předprodeje se totiž od včasných investorů vybralo přes 6 milionů dolarů, což je neuvěřitelný úspěch, který svědčí o unikátnosti tohoto meme coinu.

Staking meme coinu Dogecoin20

Investoři tak mají nyní jedinečnou příležitost se do předprodeje ještě zapojit a získat atraktivní APY ve výši až 200 %. Tokeny DOGE20 lze koupit pomocí kryptoměn ETH, USDT nebo BNB. V případě zvolení BNB sice investor něco ušetří na poplatcích za transakce, ale vzdá se možnosti své zakoupené tokeny stakovat, protože v síti BNB není možné realizovat odměny za staking. A jelikož možnost stakingu během předprodeje je jednou z dalších výhod tohoto meme coinu, byla by škoda o ni přijít.

Koupit Dogecoin20

3. Slothana – Meme coin, který kombinuje svůj nový airdropový předprodej s perfektním načasováním

Slothana (SLOTH) je nový Solana meme coin, který se rozhodl pro airdropový předprodej. Projekt představuje originální předprodej, který obchází konvenční cenové úrovně ve prospěch mechanismu přímé výměny, kdy kupující vyměňují SOL za tokeny Slothana, které poté budou převedeny prostřednictvím airdropu. To nejen zjednodušuje transakce, ale také umožňuje snadný a komplexní vstup pro potenciální investory, což zvyšuje atraktivitu projektu na nasyceném trhu. Investoři mohou posílat tokeny SOL na adresu peněženky uvedenou na oficiálních stránkách projektu a na oplátku obdrží airdrop tokenů SLOTH. Až předprodej skončí, vkladatelé za každý 1 SOL obdrží 10 000 SLOTH do své peněženky a nejsou vyžadovány žádné samostatné postupy.

Díky schopnostem tvůrců, kteří již vytvořili předchozí tokeny jako SMOG, se Slothana etabluje jako impozantní konkurent v oboru a nabízí potenciál pro masivní zisky. Pro investory, kteří se zajímají o fenomén meme coinů, by Slothana mohla představovat zajímavou příležitost. Slothana je token na blockchainu Solana, takže jej lze zakoupit za kryptoměnu SOL. Vše, co musíte udělat, je mít bezpečnou peněženku, jako je Phantom, dobít ji coiny Solana, poté přejít na webovou stránku projektu Slothana a zkopírovat tam uvedenou adresu nebo použít widget a vyměnit konkrétní částku SOL za nový meme coin.

Slothana patří mezi nejlepší meme coiny

V současné době neexistují žádné informace o tokenomice nebo alokaci SLOTH. Soudě podle jiných meme coinů to budou pravděpodobně stovky milionů, ne-li miliardy tokenů. Nebyla zveřejněna ani roadmapa, stránka však bude v nějbližší době aktualizována, takže se vyplatí projekt sledovat. Můžeme předpokládat nějakou užitečnost, jako jsou odměny za staking nebo airdropy (jako je tomu u Smog), pokud jsou zvěsti o tom, že spolu souvisí, pravdivé. Jisté je, že Slothana rychle nabrala na síle, což je pozitivní znamení pro meme coin, který sází především na humbuk a spekulace.

Slothana je spekulativní kryptoměna, bez případu použití, bez skutečné vnitřní hodnoty s jednoduchým a přímočarým konceptem. Vychází z memu lenochoda, který chce uniknout z rutiny a stát se přes noc milionářem. V tuto chvíli projekt v předprodeij tokenů SLOTH získává impozantní sumy, což naznačuje, že by se mohl stát virálním. Avšak stejně jako u všech kryptoměn je investiční riziko značné, včetně volatility trhu a nejistoty nových projektů, proto doporučujeme implementovat strategii řízení rizik.

koupit slothana

4. Sponge V2 – vysoké výnosy ze stakingu, známý meme

$SPONGE je meme kryptoměna standardu ERC-20, která od svého uvedení na Uniswap 4. května 2023 zaznamenala pozoruhodný růst. Poté, co začínala na tržní kapitalizaci 1 milion dolarů, dosáhla tržní kapitalizace téměř 100 milionů dolarů. Nyní projekt vydává Sponge V2 – novou verzi $SPONGE.

V nadcházejících měsících skončí smart kontrakt o stakingu V1. Držitelé V1 tak musí stáhnout veškeré kryptoměny. Místo toho mohou své tokeny V1 stakovat do nově spuštěného smart kontraktu V2. Po stakování svých tokenů obdržíte jako bonus dodatečné množství tokenů V2.

Tokenomika nového Sponge V2Své tokeny V2 si můžete vyzvednout, jakmile dojde k oficiálnímu uvedení na burzu. Vaše stakované tokeny V1 budou nabízet roční výnosy (APY) po dobu následujících čtyř let. Vzhledem k tomu, že se Sponge stala jednou z nejlepších meme mincí v roce 2023, budou držitelé tokenů $SPONGEV2 doufat v podobně vysoké hodnoty.

Podle whitepaperu Sponge V2 plánuje projekt uvést token na několika centralizovaných burzách. To může pomoci zvýšit objem obchodování a učinit ze $SPONGEV2 hodnotnou investici. Jednou z připravovaných věcí Sponge V2 je Play-to-Earn závodní hra.

koupit sPONGE V2

5. Smog – zbrusu nový meme coin s největším airdropem

Projekt Smog, který se řadí mezi nejoblíbenější meme coiny současné doby, představuje velice populární kryptoměnu s plánem spustit největší airdrop na blockchainu Solany. Tento airdrop by měl být vůbec tím největším v historii Solany.

nejlepší meme coiny _smog token

A jak se tohoto airdropu lze zúčastnit? Stačí, když nakoupíte tokeny $SMOG na některé z burz a následně splníte komunitní výzvy a úkoly. Za tyto úkoly následně získáte body, pomocí kterých se zařadíte mezi účastníky airdropu. Jako odměnu v rámci airdropu můžeme označit samotné tokeny $SMOG, kterých bylo do výherního fondu airdropu alokováno až 35 % z jejich celkové nabídky ve výši 1,4 miliardy.

Kryptoměna Smog však nenabízí pouze vysokou výhru v airdropu, ale také možnost stakovat držené tokeny. Zájemci mohou připojit svou krypto peněženku k webovým stránkách Smog a následně nakoupit tokeny skrze některou z burz jako Jupiter, BirdEye nebo třeba Raydium. Stakovat své držené tokeny pak lze skrze webové stránky Smog, které nyní vyhlíží až 40% zhodnocení z uzamčených tokenů.

Projekt Smog můžeme již v současné době označit za významný úspěch, jelikož pouze v rámci několika málo dní od uvedení na burze BirdEye jsme mohli sledovat znásobení tokenů v řádu tisíců procent. Investoři či obchodníci, kteří tak nakoupili tokeny po jejich uvedení nebo spuštění, se mohli radovat z obrovského zhodnocení a výrazného růstu ceny. Pro účast v airdropu nezapomínejte plnit výše zmíněné úkoly (jednorázové i denní) na platformě Zealy.io, na které jich naleznete až 10 000.

Koupit SMOG

6. Wall Street Memes – nově spuštěný předprodej, který za tři dny vynesl 800 tisíc dolarů

Wall Street Memes je nová kryptoměna v předprodeji, kterou spustili tvůrci kolekce 2021 Wall St Bulls NFT. Kolekce se vyprodala za 32 minut a vynesla zakladatelům 2,5 milionu dolarů. Tým zůstal po uvedení NFT na trh v očích veřejnosti a na několika kanálech sociálních sítí zveřejňoval memy související s kryptoměnami a akciemi. Dnes projekt nasbíral více než milion sledujících a získal pozoruhodné followery a zmínky od osobností, jako je Elon Musk.

Screenshot 2023 05 29 10.49.04 PM 1

Přestože předprodej tokenů Wall Street Memes trvá teprve necelé čtyři dny, vybralo se již přes 900 tisíc dolarů, což svědčí o síle a zájmu online komunity. Podle webových stránek Wall Street Memes je účelem projektu “tokenizovat hnutí”. To odkazuje na hnutí Wall Street Bets, v rámci kterého se spojily miliony retailových obchodníků a začaly shortovat instituce, čímž je efektivně porazily v jejich vlastní hře.

Cílem tokenu Wall Street Memes je zopakovat historii tím, že umožní své komunitě “zbohatnout na zbytečných meme mincích”. V módě Wall Street Bets bude 100 % nové předprodejní mince přiděleno komunitě, přičemž žádná nebude zadržena pro tým. V předprodeji bude prodáno 50 % $WSM, zbytek bude rozdělen mezi odměny pro komunitu a likviditu burzy.

První akce komunitních odměn již začala, tým nabízí 50 tisíc dolarů $WSM v rámci airdropu. Odměna bude rozdělena mezi pět výherců, kteří získají nárok na odměnu splněním řady jednoduchých úkolů. Více informací o airdropu se dozvíte na Discordu Wall Street Memes.

WSM6 1

Současně s nedávným předprodejem projekt uvolňuje také 420 Bitcoin Ordinals NFT. To ukazuje, že tým je na špičce kryptoinovací a mohlo by to vést k většímu poprasku kolem předprodeje Wall Street Memes. S jedním milionem sledujících na sociálních sítích a pouhými 420 NFT bude po kolekci vysoká poptávka a nízká nabídka. Mnoho uživatelů, kteří nestihnou NFT, by se místo toho mohlo obrátit na $WSM.

Navštivte Telegram a buďte informováni o novinkách a oznámeních Wall Street Memes.

koupit wall street memes

7. PEPE coin – Kryptoměna, která napodobuje Pepeho (žábu), internetový fenomén

Jako další meme coin si můžeme představit kryptoměnu PEPE Coin. V rámci tohoto projektu se nesetkáte s žádným předprodejem nebo přílišnou propagací. Tvůrci vytvořili tuto kryptoměnu za účelem zprostředkování tohoto meme coinu pro všechny zájemce, kteří si ji v současné době mohou zakoupit na již velkém množství burz a směnáren. Mezi ty se řadí například Binance, OKX, HTX, KuCoin, Bybit nebo třeba Gate.io.

pepe coin

Pepe Coin nabízí decentralizovaný ekosystém, který je postavený na blockchainu Etherea. Ten navazuje na populární internetové meme s žábou Pepem, u kterého jsme mohli sledovat obrovskou vlnu popularity okolo roku 2000 – Pepe je však stále velice oblíbený dodnes. Projekt se snaží získat zájem investorů či obchodníků pomocí následování trendu odvětví meme coinů, jako jsou například Shiba Inu nebo Dogecoin, přičemž má za cíl umístit se mezi těmi vůbec nejlepšími meme kryptoměnami na světě.

Jak se do projektu nejsnáze zapojit? Zpočátku je nutné vytvořit si kryptoměnovou peněženku jako Metamask nebo jinou peněženku podle výběru uživatele – tato peněženka však musí podporovat kryptoměny na blockchainu Etherea. Poté do své nově vytvořené peněženky pošlete množství ETH, které si přejete použít k nákupu Pepe Coinu. Poslední krok pak zahrnuje přesun na platformu UniSwap, na které lze $PEPE nakoupit.

Výše uvedený způsob samozřejmě není tím jediným, jak lze kryptoměnu pořídit. Další metody pak mohou zahrnovat vytvoření účtu na některé z výše uvedených burz a následnou směnu fiat měny nebo jiné kryptoměny za tokeny $PEPE.

pepe coin tokenomika

Celková nabídka tokenů $PEPE zahrnuje až 420 bilionů tokenů. Celý ekosystém neobsahuje žádné poplatky z transakcí ani jiné funkce – tedy až na mechaniku spalování tokenů, čímž se stává tato kryptoměna deflační. To bude mít za následek snižování nabídky, což vyústí v přirozené zvyšování ceny tokenů, které se tak budou stávat hodnotnějšími.

8. FLOKI – rychle rostoucí meme coin s mnoha projekty disponující utilitou

Kryptoměna FLOKI představuje celý ekosystém zaměřený pro samotné uživatele, přičemž u jeho vzniku stáli zájemci a držitelé předchozích populárních meme projektů, jako je třeba Shiba Inu nebo Dogecoin.

floki crypto

Tento ekosystém pak obsahuje vývoj celkem až 4 klíčových produktů, které budou zahrnovat:

 • NFT herní metaverse s názvem Valhalla,
 • decentralizované finanční produkty a služby s názvem „FlokiFi”,
 • tržiště s NFT předměty s názvem „FlokiPlaces”,
 • obsahovou a vzdělávací platformu pojmenovanou jako „Univerzita Floki”.

Díky tomu, že se tvůrci projektu nesnaží pouze získat popularitu vytvořením meme coinu, ale zaměřují se také na reálné využití svých tokenů $FLOKI, se tato kryptoměna zásadně odlišuje od ostatních nově vzniklých meme coinů.

Hlavním produktem a dá se říci také vlajkovou lodí Floki se v blízké budoucnosti má stát metaverse svět Valhalla. Na této platformě mají uživatelé nalézt široký výběr Play-to-Earn her, které jim umožní získávat tokeny $FLOKI hraním a svým postupem ve hrách. Celý koncept Play-to-Earn představuje moderní typ her, který má za cíl nahradit tradiční herní principy a mechanismy – ty totiž hráčům nepřinášejí žádnou hodnotu do reálného světa. Play-to-Earn tak může „pouhým” hraním her umožnit hráčům získávat tokeny nebo předměty, které následně mohou využít nebo prodávat na reálných tržištích a především za reálné peníze.

floki metaverse kryptoměna

V rámci projektu se mohou uživatelé setkat také se stakingem, který jim přinese atraktivní zhodnocení z jejich držených, respektive uzamčených tokenů. Stačí přejít na platformu Floki Staking a následně připojit svou krypto peněženku. V ní je třeba již mít tokeny FLOKI nachystané. Následně si lze zvolit plán stakingu – tedy dobu uzamčení svých tokenů (čím delší doba uzamčení, tím vyšší odměny), a potvrdit staking tokenů. V době psaní článku je stakováno až 2,5 biliard tokenů.

Obchodovat s tokeny $FLOKI lze v současné době na mnoha burzách jako Binance, KuCoin, Gate.io nebo třeba OKX. Zájemci tak mají možnost vybrat si přesně takovou platformu, která jim vyhovuje nebo na které mají již svůj účet vytvořený.

9. Bone ShibaSwap – nativní governance token decentralizované burzy ShibaSwap

Bone ShibaSwap představuje nativní tokeny kryptoměnové burzy ShibaSwap, která se zařazuje do kategorie decentralizovaných platforem (DEX). Držení tokenů $BONE umožňuje uživatelům hlasovat o nových funkcích a updatech celého ekosystému nebo získat právo na budoucí NFT předměty.

shibaswap burza

Tokeny BONE fungují na blockchainu Etherea v rámci celého ekosystému Shiba Inu, který zahrnuje také samotnou kryptoměnu SHIB nebo tokeny Doge Killer (LEASH). Ekosystém Shiba Inu, respektive samotné tokeny SHIB se nyní řadí na druhé místo, co se popularity a velikosti této meme kryptoměny týče.

Samotná burza ShibaSwap byla spuštěna již v roce 2021 a mezi její hlavní funkce spadá zejména směna tokenů SHIB za jiné kryptoměny. Uživatelé zde také mohou stakovat své držené tokeny, za což následně získají nárok na odměny v podobě dalších extra tokenů.

směna ETH za BONE na ShibSwap

V současné době se snaží vývojářský tým ekosystému Shiba Inu vytvořit jednotný metaverse, který bude zahrnovat všechny tři kryptoměny – SHIBA INU, BONE a LEASH. V současné době si můžete v tomto metaversu již zakoupit váš vlastní pozemek, a to prostřednictvím stránky Shib Metaverse. Stačí připojit svou krypto peněženku s ETH a zvolit cenové rozmezí, které lze nyní nastavit na 0,2 až 0,5 ETH. K dispozici je taktéž celá mapa metaversa, takže si zájemci mohou celý svět již nyní detailně prohlédnout a určit místo, na kterém by chtěli své pozemky nakupovat.

Nakoupit BONE nebo jiné kryptoměny ekosystému SHIB lze na mnoha burzách a platformách. Mezi ty se řadí například HTX, OKX, Gate.io, MEXC, samotná ShibaSwap nebo třeba BitGet. Aktuálně se cena tokenů BONE pohybuje okolo 0,6 dolaru za token.

10. SNEK – kulturní hit a ikona Web3, reprezentující zábavu a inovace

Deflační kryptoměna SNEK, která byla postavena na chainu Cardano, se řadí mezi atraktivní a nové meme coiny. Co se objemů obchodování týče, SNEK lze označit za největší projekt právě zmiňovaného blockchainu Cardana. Tvůrci si nastavili svůj cíl v podobě získání prvenství v celém odvětví meme coinů.

snek kryptoměna meme coin

V současné době drží tokeny $SNEK již více než 20 tisíc jednotlivých uživatelů. Se svou tržní kapitalizací ve výši 38 milionů dolarů lze tuto kryptoměnu zařadit i přes její poměrně mladou historii mezi velice úspěšné projekty.

Tokenomika projektu poté zahrnuje celkovou nabídku až 76 miliard tokenů. Ty jsou následně rozděleny takto:

 • Předprodej – 50 %
 • Prvotní likvidita – 40 %
 • Marketing – 2 %
 • Utility – 5 %
 • Rezerva tokenů – 3 %

Z tohoto rozdělení můžeme vidět, že tvůrci alokovali až 50 % tokenů do předprodeje svým prvotním zájemců a investorům. Ti po jeho skončení mohli následně sledovat obrovský nárůst jejich hodnoty na prvních burzách, a to až ve stovkách procent. Další velká část 40 % pak putovala na jedny z těchto prvotních burz jako SundaeSwap a Minswap. Za účelem alokace tokenů pro DeFi aplikace nebo ekosystém SNEK poté bylo použito 5 % a zbylá část 2 % a 3 % byla využita na marketing projektu a jako rezerva.

snek tokenomika

V současné (a také nedávné) době lze i přes poměrně slabý rok 2022 a také téměř celý rok 2023 v kryptoměnovém odvětví sledovat obrovský nárůst hodnoty tokenů $SNEK. Během konce roku 2023 a na začátku roku 2024 si mohli držitelé tokenů užívat až okolo 600% nárůstu ceny tokenů, který dosahoval až na hladinu 0,002 $ za token. Po tomto zběsilém růstu následoval pokles k cenové hladině cca 0,009 $ v období ke konci měsíce ledna 2024. Začátkem února se však trend obrátil a cena opět překonala hranici 0,001 dolaru za token.

Kryptoměna Snek tak díky své volatilitě nabízí potenciálně vhodné obchodní prostředí, kterého může využít na různých burzách mnoho obchodníků s kryptoměnami. Pro držitele tokenů jsou poté k dispozici také dvě hry s názvy Snek Game a ADA Raffle, ve kterých mohou hrát se svými drženými tokeny. Do těchto her lze vstoupit prostřednictvím stránek Snek a kliknutím na záložku „Gaming Hub”.

11. Bonk – první meme dog coin na chainu Solany

Popularita meme kryptoměn stále vzrůstá, což umožňuje novým projektům se v této oblasti prosazovat a vyvíjet. Jedním z takových projektů je i Bonk, který se prezentuje jako vůbec první coin s tématikou Doge vybudovaný na blockchainu Solany. V současné době drží tokeny Bonk více než 650 tisíc uživatelů, přičemž toto číslo neustále stoupá, a to zejména v současné opětovném nárůstu hodnoty celého kryptoměnové odvětví.

Cílem tvůrců projektu Bonk se stává vytvořit novou meme kryptoměnu, která bude zahrnovat také další služby a nástroje jako třeba DeFi či hry v rámci Gamingu. Úspěch projektu je znatelný již v současné době, jelikož tokeny Bonk naleznete na největších burzách na světě jako Binance, Coinbase, Kraken Pro či KuCoin apod.

Screenshot 2023 12 28 at 10 34 05 BONK COIN

BONK je podobný meme coinům jako Shiba Inu (SHIB) a Dogecoin (DOGE). Projekt byl pak spuštěn 25. prosince 2022 a ihned vedl ke zvýšení ceny tokenů SOL (nárůst o 34 % za 48 hodin). Obchodování bylo poté zahájeno 30. prosince 2022, což přivedlo k této kryptoměně mnoho nových obchodníků a investorů.

Myšlenkou vývojářů bylo vytvořit plnohodnotnou komunitní minci, která se bude používat napříč všemi decentralizovanými aplikacemi, které jsou postavené na Solaně. Každý uživatel bude mít možnost stát se součástí ekosystému a rozhodovat o jeho budoucím směřování. Již v současné chvíli projekt disponuje obrovským potenciálem stát se dalším populárním meme coinem.

12. Memecoin – zbrusu nová kryptoměna ekosystému Memeland

Memecoin (MEME) je nativní token ekosystému Memeland. Memeland představuje populární platformu v rámci webu 3.0, ve kterém naleznete mimo tento coin také farming s odměnami. V rámci Memecoinu neexistuje žádná roadmapa nebo příslib ani očekávání, že by pro MEME byl vyvinut nějaký větší ekosystém. Tvůrci MEME sami sdělují, že je Meme naprosto zbytečný a slouží pouze k zábavě.

Screenshot 2023 12 28 at 10 35 33 Memecoin

Memecoin nemá sloužit jako prostředek směny nebo forma virtuálních nebo jiných finančních prostředků. Pokud se jej rozhodnete nakoupit, tvůrci sdělují, že nemáte očekávat žádný další vývoj nebo budoucí zvýšení hodnoty tohoto tokenu. Dokonce ani zalistování na burzách není zaručené.

Tvůrci s Memecoinem vskutku následují trend meme, tudíž je třeba s tímto přístupem při používání nebo u samotného nákupu Meme počítat. Memecoin se tak prezentuje jako zábavný projekt, který se může jednoho dne právě díky jeho přístupu vyšvihnout na přední příčky, co se popularity kryptoměnových projektů týče.

13. Baby Doge Coin – rychlejší a pokročilejší ekosystém inspirovaný Dogecoinem

Další zábavný projekt, který s sebou přináší i mnoho dalších nástrojů a produktů, nese název Baby Doge Coin. Tato kryptoměna byla vytvořena jako meme coin na chainu Binance Smart Chain (BSC), přičemž v současné chvíli funguje na Ethereu (ETH). K dispozici mají uživatelé kromě samotného ekosystému této kryptoměny také decentralizovanou burzu Baby Doge nebo třeba nástroj pro tvorbu NFT předmětů pomocí AI.

Screenshot 2023 12 28 at 10 37 35 If you like Dogs then youll fall in love with Baby Doge

$Baby Doge pak představuje deflační token, který je navržen tak, aby se postupem času stal čím dále vzácnějším. Množství mincí baby doge ve vaší peněžence se může zvyšovat z každé provedené transakce, protože držitelé těchto mincí automaticky získávají částku ve výši 5% poplatku z každé transakce, která proběhne v ekosystému Baby doge. Pro zisk těchto mincí tak nemusíte v podstatě vynakládat žádné usilí, jelikož se vám do peněženky budou mince připisovat automaticky.

Projekt disponuje taktéž reálným využitím, což je u mnoha meme kryptoměn poměrně neobvyklé. K dispozici je uživatelům a držitelům totiž například předplacená platební karta BabyDoge nebo třeba decentralizovaná burza či generátor virtuálních obrázků nebo NFT s technologií AI, který jsme si uvedli výše.

Tvůrci BabyDoge se také snažít využít sílu blockchainu k tomu, aby tato kryptoměna měla reálný dopad ve fyzickém světě, a to konkrétně v podpoře zvířat k adopci či zlepšení jejich životních podmínek. Prostřednictvím určité části transakčních poplatků se společnosti BabyDoge podařilo darovat až 1,4 milionu dolarů různým charitativním organizacím, které jsou v souladu s posláním této společnosti. Na stránkách je samotná komunita o těchto charitativních aktivitách informována prostřednictvím aktualizací.

14. Dogecoin – meme coin s největší tržní kapitalizací

Dogecoin má titul „originální“ meme coin. Dogecoin, vytvořený v roce 2013, byl vytvořena na základě memu japonského plemene psů s názvem Shiba Inu. Coin podle svých zakladatelů vznikl jako vtip, zesměšňující šílenství kolem tehdejších kryptoměn.

Je ironií, že se Dogecoin stal jednou z nejúspěšnějších kryptoměn, které kdy byly vytvořeny. Token nezaznamenal během prvních několika let žádnou výraznou cenovou akci, ale na konci roku 2020 rychle vzrostla popularita dogecoinu, podporovaná armádou Reddit. V roce 2021 spolu se zbytkem kryptotrhu cena dogecoinu raketově vzrostla. Digitální token dosáhl 8. května 2021 historického maxima 0,73 USD.

meme coiny

Od té doby však cena Dogecoinu prošla extrémní volatilitou. Nicméně tato kryptoměna je i nadále uznávána jako nejslavnější meme coin. Kromě toho mince také inspirovala širokou škálu dalších meme tokenů – mezi které patří Tamadoge a Shiba Inu.

Kromě toho je Dogecoin široce přijímán online obchodníky po celém světě. V době psaní tohoto článku se Dogecoin obchoduje za přibližně 0,06 USD za token. Token lze zakoupit u oblíbených online brokerů a burz a máme kompletního průvodce, jak koupit DOGE .

KOUPIT Doge

15. Shiba Inu – nejlepší mince rozrůstajícího se ekosystému

Po úspěchu Dogecoinu se na krypto trhu dařilo mnoha dalším meme coinům. V popředí je V – digitální token, kterému se podařilo napodobit popularitu DOGE.

Tento digitální token byl vytvořen v roce 2020 a jeho maskotem je japonský lovecký pes Shiba Inu. Digitální token je postaven na další vrstvě sítě blockchainu Ethereum a jako takový může fungovat na základě smart kontraktů.

meme coiny

To je jeden z důvodů, proč mnozí považují Shiba Inu za atraktivnější investici ve srovnání s Dogecoinem, jeho největším konkurentem. Kromě toho je Shiba Inu také kompatibilní s robustní sítí služeb DeFi a je k dispozici na mnoha burzách a platformách sociálního obchodování, jako je eToro.

Tyto atributy umožňují snadnou integraci tokenu do jiných krypto ekosystémů. Když byl Shiba Inu uveden na trh, cena digitálního tokenu byla 0,00000000051 USD. Hodnota tokenu vzrostla v říjnu 2021 a dosáhla historického maxima 0,00008 USD – což znamená nárůst o více než 15 000 000 %.

KOUPIT Shib

16. Akita Inu – nejlepší meme coin cílící na cross-chain interoperabilitu

Akita Inu (AKITA) je kryptoměna, která začala jako internetový mem. Cílem týmu je přeměnit Akita Inu na skutečnou, funkční minci s různými aplikacemi. Akita Inu je token ERC20 a jeho cílem je rozšířit jeho kapacitu pro přesun informací a výměnu dat mezi jinými blockchainy.

Významným projektem, který se Akita Inu snaží nabídnout, je AKITA DAO. Síť AKITA DAO je decentralizovaná autonomní organizace a má zavedený protokol rezervní měny na Avalanche.

1 17

AKITA DAO hodlá vytvářet gAKITA, nevázaného stablecoinu. gAKITA je algoritmická rezervní měna krytá dalšími decentralizovanými aktivy. Podle sítě AKITA DAO si gAKITA dokáže udržet svou kupní sílu bez ohledu na nestabilitu trhu tím, že se zaměří spíše na expanzi nabídky než na zhodnocování cen.

Pokud jde o tokenomiku, maximální zásoba tokenu Akita Inu je 100 000 000 000 000 AKITA. Z maximální zásoby je již spáleno nebo zničeno 7,82 %. Spálení tokenů je odesílání tokenů na nepoužitelnou adresu. Jakmile jsou tokeny odeslány na takové adresy, nelze je nikdy získat zpět a jsou navždy ztraceny.

17. Samoyed coin – meme coin v ekosystému Solana

Samoyed coin (SAMO) také patří mezi meme coiny. Provedl však několik změn ve standardním vzorci „psích mincí“. Zatímco většina používá jako maskota plemeno Shiba Inu, Samoyedcoin používá Samojeda, jedno ze 14 starověkých psích plemen nejvíce podobných vlkům.

Je to také první meme coin vydaný na blockchainu Solana. Hlavním účelem projektu Samoyed coin je urychlit přijetí, rozvoj a růst sítě Solana. Platforma se také může pochlubit vysokou rychlostí transakcí a nízkými poplatky.

meme coiny

Ačkoli se Samoyed coin původně zaměřoval na své meme coiny, postupem času se vyvíjel a přidal do svého ekosystému další atributy Web3. Dnes obsahuje také kolekci NFT, kterou lze zakoupit přes Solana art.

Platforma také plánuje přidat další nástroje pro svůj token a NFT. V době psaní tohoto článku však zůstává meme coinem, který nemá co nabídnout. Přesto se Samoyed coinu podařilo vybudovat silnou komunitu, která by mohla v budoucnu pomoci zvýšit jeho cenu.

18. MonaCoin – meme coin se super rychlou transakční rychlostí

MonaCoin je jedním z nejstarších meme coinů v tomto seznamu, přičemž projekt byl spuštěn již v roce 2013. Digitální token je založen na japonské umělecké postavě ASCII, která vypadá jako kočka. I když to z něj dělá meme coin, existuje jeden aspekt, který MonaCoin odlišuje od konkurence.

Na rozdíl od většiny svých protějšků je MonaCoin obchodní jednotkou v Japonsku, kde byl vytvořen. Ve skutečnosti lze MonaCoin koupit pomocí japonských jenů prostřednictvím chytrých bankomatů v zemi.

meme coiny

Mince je široce přijímána v obchodech a online obchodníky v Japonsku. MonaCoin je také schválen japonskou agenturou pro finanční služby, což přispívá k důvěryhodnosti tokenu. Tato kryptoměna je však stejně volatilní jako ostatní meme coiny.

MonaCoin dosáhl historického maxima 16,45 USD již v roce 2017. Od té doby jeho hodnota výrazně klesla. V době psaní článku byla 0,546 USD.

19. Dogelon Mars – meme coin s obrovským růstovým potenciálem

Dogelon Mars patří mezi další meme coiny, který má doge téma. Tým stojící za projektem propagoval „Dogelon Mars“ jako postavu na jeho výpravě do vesmíru. Existuje dokonce řada komiksů s touto postavou, které lze také zakoupit jako NFT.

Nicméně, jednodušeji řečeno, Dogelon Mars je vnímán jako ovlivněný plánem Elona Muska kolonizovat Mars. A co víc, nativní token platformy se jmenuje ELON.

img

Dogelon Mars byl poprvé uveden na trh počátkem roku 2021 a během následujících měsíců jeho cena vzrostla o více než 120 %. Jeho hodnota však do června téhož roku klesla pod cenové úrovně ICO.

V listopadu 2021 dosáhla cena Dogelonu Mars svého historického maxima. Hodnota tokenu od té doby postupně klesala. Pokud se celkový kryptotrh zlepší, existuje šance, že cena Dogelonu Mars může také následovat. Největší předností tohoto projektu je podpora komunity. Jak již bylo řečeno, Dogelon Mars, navzdory své popularitě, nemá vůbec žádnou užitečnost – což je něco, co je třeba zvážit před provedením investice.

20. Dogedash – meme coin pro P2E hru

Doge Dash (DOGEDASH) je herní a NFT ekosystém postavený na Binance Smart Chainu (BSC). Uživatelé mohou získávat odměny při hraní v ekosystému. Krypto hry využívají známý arkádový styl, který využívá skoky, zbraně a drifty, protože cílem ekosystému je přilákat do kryptoprostoru maximum světové populace. Ekosystém se skládá z her, NFT, merche, stakingu a mnoha dalších.

Hraní dále nabízí deset zábavných a rychlých úrovní. Obtížnost se zvyšuje, jak hráči postupují na vyšší úrovni. K dokončení hry se hráči musí dostat do psí boudy ve světě s plošinami, příšerami a městem zamořeným zombie. Když hráči dokončí hru, dostanou mince do své kryptopeněženky.

Hráči si  mohou vybrat ze seznamu NFT skin pro hru. Zvolené NFT poskytuje hráči jedinečné superschopnosti a vstup na exkluzivní online akce. DOGEDASH je nativní měnou hry a utility tokenem ekosystému. Uživatelé mohou tokeny použít buď k nákupu životů, nebo za ně získat odměny.

Ekosystém navíc účtuje 5% daň z každé transakce, ze které jsou 3 % tokenů odstraněny z oběhu, aby se zvýšila hodnota. Zbývající 2 % tokenů se zabývají marketingem a zvyšováním povědomí o značce.

21. SafeMoon Inu – nejlepší odměny za staking

SafeMoon Inu je komunitně řízený kryptoměnový projekt pro hraní her, který uživatelům umožňuje zapojit se do ekosystému SafeMoon Inu. Pozoruhodnou vlastností SafeMoon Inu jako kryptotokenu je 2% poplatek za každou transakci, která je přerozdělena držitelům SMI. Tento systém je určen k odměňování držení SafeMoon Inu a odrazování od prodeje.

video4

Jedná se o online herní metaverse platformu zahrnující hry, ve kterých se uživatelé mohou účastnit, aby získali kryptoměnu jako odměnu. Platforma používá nezaměnitelné tokeny uložené na blockchainu JumpNet provozovaném společností Enjin. Enjin je organizace, která pohání herní platformu SMI a rozvíjí virtuální ekonomiky pomocí technologie blockchain, a JumpNet je jejich blockchain technologie, která usnadňuje transakce NFT.

Tyto NFT nebo takzvané tokenizované položky SMI Play může účastník použít k hraní hry, obchodování na trhu nebo je spálit za odměnu.

22. Dogs of Elon – meme coin pro NFT

Dogs of Elon je blockchainový projekt, který propaguje technologii blockchain prostřednictvím her založených na memech a sběratelských předmětů NFT. Projekt si klade za cíl vytvořit inkluzivní komunitu, kde každý uživatel dostane příležitost vyvíjet blockchainové hry, roboty a další.

Podle whitepaperu Dogs of Elon je technologie blockchain komplikovaná, takže je obtížné vytvořit peněženku, zabezpečit soukromé klíče a založit Dapps. Proto je primárním cílem Dogs of Elon vyvíjet produkty, které se snadno používají.

76d6279de7df48508c3d0485b2f53af9

DOE je nativní token projektu Dogs of Elon. DOE je komunitou řízená a DeFi kryptoměna založená na ERC-20. Držitelé mohou token stakovat, aby získali více DOE a SHIB.

Dogs of Elon poskytuje uživatelům téměř 10 000 unikátních NFT. Tvůrci Dogs of Elon se také snaží poskytovat mobilní blockchainové P2E hry. Uživatelé platformy mohou také vyvíjet různé hry. Platforma nabízí uživatelům tržiště, kde mohou uživatelé obchodovat NFT prostřednictvím plateb DOE.

23. Hoge Finance – populární meme coin využívaný ke stakingu

HOGE je meme coin a deflační měna s mechanismem spalování. Slouží jako uchovatel hodnoty na blockchainu a je snadno použitelný jako kolaterál pro smart kontrakty.

Podle whitepaperu je HOGE Finance projekt DeFi. Jinými slovy, komunita HOGE řídí projekt. Platforma také odměňuje uživatele za držení HOGE. Hlavním cílem ekosystému je podporovat přijetí technologie blockchain.

Jelikož je HOGE značkou vlastněnou komunitou, aplikace HOGE jsou rozmanité a nápady vyvinuté jejími členy jsou nekonečné. Několik komunitně zahájených projektů zahrnuje Hoge NFT Marketplace, Hoge University, Hogeswap a Hoge Aerospace Institute. Každý z těchto projektů není omezen pouze na blockchainový prostor; zasahuje i do vnějšího světa.

Mezi základní hodnoty HOGE patří podpora nezávislosti projektu, ustavení správy asociace pro další rozvoj, posílení komunity prostřednictvím vzdělávání, rozšíření dosahu a dostupnosti a mnoho dalších. V samotném ekosystému neexistuje žádná vývojářská peněženka ani struktura příjmů.

Jaký meme coin je nejlepší koupit v roce 2024?

Na trhu s meme coiny je tisíce možností a vybrat ten nejlepší v roce 2024 může být docela náročný úkol. Některé z nich zaznamenaly nárůst o více než 1 000 %, což ukazuje na rostoucí zájem. Kromě toho, s nadějemi na novou internetovou éru mnozí hledají nejlepší web 3.0 coiny.

Proto jsme přezkoumali některé z nejvýkonnějších kryptoměn, abychom našli tu nejlepší s obrovským potenciálem. Mezi naše favority jednoznačně patří Dogeverse, Dogecoin20, Slothana, Smog nebo Sponge V2, kteří se zajisté svezou na vlně dalšího býčího trhu.

NAVŠTIVTE Dogeverse

Co je to meme coin?

Jednoduše řečeno, meme coiny jsou digitální tokeny, které se stávají populární díky jejich spojení s online trendy. Zpočátku byly meme coiny vytvářeny pro odlehčení a byly silně ovlivněny internetovými memy. A vzhledem k povaze meme coinů obecně nemají žádnou konkrétní užitečnost. Místo toho je cena těchto meme coinů často ovlivněna sociálními sítěmi, diskusemi na online fórech a dokonce i doporučeními celebrit.

Jak jsme uvedli výše, Dogecoin byl prvním digitálním tokenem, který se nazýval „meme coin“. Po úspěchu Dogecoinu se psí tématikou se na kryptotrhu začala objevovat exploze meme coinů. Některé z nich, jako Shiba Inu a Dogelon Mars, jsou mezi kryptoinvestory dobře známé a lze je snadno získat na nejlepších kryptoměnových burzách.

Na druhou stranu existuje mnoho meme coinů, které vedly k tomu, že investoři přišli o své peníze. Z tohoto důvodu přichází investování do meme coinů s vysokým rizikem, protože neexistuje způsob, jak předpovědět, jak se bude trh pohybovat – a to ani v krátkodobém horizontu.

Jsou meme coiny dobrou investicí?

Jak je zřejmé z našeho seznamu meme coinů, pouze hrstka těchto tokenů přichází s jedinečnými nabídkami. Díky tomu je ještě obtížnější najít nejlepší meme coiny ke koupi. V následujících části probereme, proč by investoři mohli chtít uvažovat o meme coinech.

Silná podpora komunity

Při hledání nejlepších meme coinů, do kterých lze investovat, by se investoři měli pokusit najít ty s velkou podporou komunity. Jak jsme zdůraznili, komunita může hrát významnou roli při ovlivňování cenové akce meme coinu.

Jednotlivci v komunitě mohou pomoci šířit zprávy o minci, povzbudit ostatní, aby investovali, nebo udělat token virálním. Platformy sociálních médií a online fóra, jako je Reddit, jsou proto dobrými místy, kde můžete najít meme coiny, které by mohly explodovat.

meme coiny

Jak již bylo řečeno, neexistuje žádná záruka, že hodnota meme coinu vzroste výhradně díky podpoře komunity. I když existuje jedna nebo dvě výjimky, je to vysoce riskantní tah investovat do meme coinu jen proto, že projekt má mnoho followerů na sociálních sítích.

Meme coiny mohou nabídnout užitečnost 

Ne všechny meme coiny jsou založeny na nejnovějších internetových trendech. Místo toho některé z nových projekt, o kterých se dnes diskutuje, také přidávají nástroje do svého ekosystému. Vezměme si například případ Shiba Inu. Tento meme coin se také integruje se smart kontrakty, což otevírá spoustu možností.

Spíše mohou zazářit meme coiny dostupné na trhu, které nabízejí reálné použití. Tímto způsobem bude snazší identifikovat coiny, které mají potenciál v budoucnu růst.   

Faktory ovlivňující meme coiny

V této části si shrneme faktory, které ovlivňují ceny nejlepších meme coinů, do kterých lze v letošním roce investovat.

Volatilita

Historicky několik z těchto tokenů přineslo některé z největších pohybů na kryptotrhu. Například v roce 2021 zaznamenala cena Dogecoinu nárůst z přibližně 0,009 USD na 0,68 USD – což znamená zisk přes 7 000 %. 

K těmto extrémním cenovým posunům často dochází kvůli zájmu generovanému podporou online komunit. Jak již bylo řečeno, cena může také klesnout na extrémní úrovně – když šílenství a poptávka opadne.

Po dosažení svého historického maxima v roce 2021 klesla cena Dogecoinu do konce roku 2021 na přibližně 0,17 USD. To je důvod, proč investoři musí být extrémně opatrní, když riskují své peníze na meme coiny.

Hype na sociálních sítích

Silnou komunitu lze považovat za pozitivní indikátory. Někdy mohou diskuse na online fórech vést k tomu, že se meme coin stane virálním. Když k tomu dojde, komunita roste, zájem roste, poptávka roste a cena mince může stoupat.

Podobně i tweet může mít vliv na výkon meme coinu. Vezmeme-li případ Dogecoinu – jeho cenové výkyvy jdou často ruku v ruce s tweety nebo akcemi Elona Muska. V prosinci 2021 Musk tweetoval, že Tesla přijme dogecoiny jako platební metodu. Následně se cena Dogecoinu výrazně zvýšila. Brzy po odeznění buzzu z tweetů však klesá i cena.

Výhodná cena

Dalším důležitým faktorem, který ovlivňuje hodnotu meme coinů, je jejich cenová dostupnost. Ve srovnání se zavedenými aktivy, jako Bitcoin (BTC) nebo Ethereum (ETH), jsou meme coiny velmi levné. Například DOGE se aktuálně obchoduje kolem 0,08 USD a další meme coiny jsou ještě levnější.

Investoři tak mají pocit jistoty, když utrácejí peníze za meme coiny. Vzhledem k jejich nízké hodnotě jsou jejich portfolia jsou relativně v pořádku, i v dobách vysoké volatility.

Kde koupit meme coiny?

Pokud má te zájem o investice do meme coinů, doporučujeme vám použít kryptoměnové burzy. Tyto obchodní platformy usnadňují obchodování s kryptoměnami a nabízejí přístup k většině kryptoměn z pohodlí vašeho domova.

Téměř všechny meme coiny, včetně těch méně známých lze nalézt na decentralizovaných burzách (DEX), jako jsou Pancakeswap a Uniswap. Jejich používání není tak jednoduché a přímočaré jako na CEX, proto buďte opatrní. Přes nákupem navštivte oficiální webovou stránku tokenu, abyste získali správnou adresu smart kontraktu.

Z našich zkušeností je nejlepší obchodní platforma eToro. Vše, co potřebujete k obchodování s kryptoměnami, včetně uživatelsky přívětivého rozhraní a obchodování s nulovou provizí, naleznete právě zde.

eToro podporuje platby pomocí různých kanálů. Naleznete zde vše, od karet po bankovní převody a dokonce i platební procesory. Super funkce, kterou tento broker nabízí, je Copy Trader. Tato funkce vám umožní najít nejlepší obchodníky a jednoduše kopírovat jejich obchody. Pro začátečníky je funkce eToro Copy Trader skvělým způsobem, jak získat přehled o trhu, zdokonalit své dovednosti a zároveň vydělat peníze.

Závěr

V tomto průvodci jsme shrnuli nejlepší meme coiny, které mají potenciál v budoucnu růst. Popsali jsme také výhody nákupu meme coinů a jaká rizika je třeba zvážit před provedením investice. Nalezení správného aktiva však může být problém.

Naší volbou pro nejlepší meme coin je Dogeverse, který pokračuje v odkazu rodiny Doge, ovšem s tím rozdílem, že držitelům nabízí odměny za staking nebo vysoké APY a je dostupný hned na šesti blockchainech. Za zmínku stojí rovněž i Smog. Atraktivní meme coin, se kterým na trh přichází nejmasivnější airdrop SOL v historii, přináší s sebou i zábavu v podobě plnění komunitních úkolů a možnost odměn ze stakingu.

KOUPIT nejlepší meme coin

Často kladené otázky

Co jsou to meme coiny?

Jak si koupím meme coiny?

jak najdu nové meme coiny?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus až 30 000 USD po registraci a vkladu

PhemexRecenze

Zdarma bonus až do výše 2500 USD po registraci a vkladu

CoinbaseRecenze

10$ zdarma při vkladu 100$

SimpleCoinRecenze

Populární česká směnárna

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.