Thursday, September 21, 2023

Kryptoměny s největším potenciálem v roce 2023

S rostoucím počtem digitálních aktiv je nalezení kryptoměny s největším potenciálem v roce 2023 stále obtížnější. Mnoho projektů používá k nalákaní uživatelů velké sliby a luxusní terminologii. Je zřejmé, že není možné s jistotou vědět, která kryptoměna se chystá explodovat. Můžeme však vybrat některé možné kandidáty. Proto jsme se rozhodli provést průzkum a vybrali jsme několik kryptoměn s největším potenciálem.

V tomto průvodci si vyjmenujeme kryptoměny s největším potenciálem do budoucna. Projekty, které jsme objevili, nabízejí investorům několik výhod. Zdůraznili jsme také jejich vlastnosti, kde je lze koupit a kritéria používaná k identifikaci těchto projektů.

Top kryptoměny s největším potenciálem v roce 2023

Naše hledání na finančních trzích nás vedlo k tomu, že jsme letos našli několik kryptoměn s největším potenciálem.

 • Wall Street Memes – Nový meme coin s potenciálem k masivnímu růstu
 • Bitcoin BSC – Nový projekt kombinující Bitcoin a BNB Smart Chain, 120leté odměny za staking
 • Sonik – Zbrusu nová kryptoměna s potenciálem dosáhnutí tržní kapitalizace 100 milionů
 • XRP20 – Nová kryptoměna poskytující staking a nízkou nákupní cenu
 • Evil Pepe Coin – Komunitní meme coin odhalující investorovu temnou stránku
 • BTC20 – Kryptoměna s možností pasivního příjmu díky konceptu Stake-to-Earn
 • AiDoge – Meme-to-Earn, vydělávejte na tvorbě virálních memů
 • Launchpad XYZ – Platforma, která poskytuje nástroje Web3
 • Chimpzee – Eco-friendly projekt chránící volně žijící živočichy
 • Ecoterra – Ekologický projekt s mechanismem Recycle-to-Earn
 • yPredict – Platforma využívající Al pro předvídatelnější obchodování
 • Copium – Token založený na virálních memech
 • Love Hate Inu – Nejlepší Vote-to-Earn kryptoměna
 • SPONGE – Nový meme coin, který se stal doslova hitem
 • Calvaria (RIA) – Bojová karetní hra s možností výdělku
 • Dash 2 Trade (D2T) – Nový kryptoměnová analytická platforma s obrovským potenciálem
 • Tamadoge (TAMA) – Meme coin s největším potenciálem v roce 2023
 • Battle Infinity (IBAT) – Populární metaverse projekt s největším potenciálem
 • Lucky Block (LBLOCK) – Token loterijní a herní platformy
 • DeFi Coin (DEFC) – DeFi token s největším potenciálem
 • Stellar (XLM) – Projekt umožňující rychlé a nízkonákladové transakce
 • Enjin Coin (ENJ) – Projekt zaměřený na P2E hry
 • Maker (MKR) – Řídící token Maker DAO
 • Your Open Metaverse  (YOM) – Metaverse projekt s velkým potenciálem
 • Chainlink (LINK) – Oracle token pracující se spoustou velkých jmen
 • Polkadot (DOT) – Projekt usnadňující interoperabilitu mezi blockchainy
 • SubQuery (SQT) – Univerzální sada nástrojů pro indexování dat Web3

KOUPIT AiDoge

Bližší pohled na kryptoměny s největším potenciálem

Níže si projdeme kryptoměny, které letos vykazují největší potenciál a co vám mohou nabídnout.

Wall Street Memes – Nový meme coin s potenciálem k masivnímu růstu

Každý kryptoměnový investor hledá nový meme coin, který exploduje jako Dogecoin nebo Pepe. Token Wall Street Memes ($WSM) je nová kryptoměna, která dokonale odpovídá tomuto obrázku. Projekt Wall Street Memes má ideální podmínky k tomu, aby v budoucnu cena tokenu prudce vzrostla.

Například kanály sociálních sití Wall Street Memes, jako je Twitter a Instagram, již mají více než 400 000 sledujících. A celkově má ​​komunita Wall Street Memes napříč všemi sociálními kanály více než 1 milion sledujících. To je na nový předprodej obrovské číslo. Elon Musk se navíc o projektu již dozvěděl a retweetoval některé memy.

1500x500 3

Chcete také těžit z příští kryptoměny, která poroste do nebývalých výšin? Pak se zapojte do předprodeje $WSM. Během tohoto předprodeje můžete do meme coinu investovat ve 30 různých fázích. Pamatujte, že cena se během každé fáze mírně zvýší. To znamená, abysten neotáleli, pokud chcete získat meme coin za nejlepší cenu.

Chcete-li si koupit token $WSM, musíte mít ETH, BNB nebo USDT. Poté můžete investovat do kryptoměny Wall Street Memes v několika jednoduchých krocích. Existuje také možnost investovat pomocí kreditní karty.

Také se můžete zúčastnit airdropu tokenů $WSM v hodnotě 50 000 dolarů. Již nyní se můžete zúčastnit zakoupením tokenů $WSM a splněním několika jednoduchých úkolů. Toto je příležitost, která je příliš dobrá na to, abyste ji propásli, tak ji nepromeškejte.

KOUPIT wall street memes

Bitcoin BSC – Nový projekt kombinující Bitcoin a BNB Smart Chain, 120leté odměny za staking

Bitcoin BSC (BTCBSC) se ukazuje jako jeden z nejlepších předprodejů roku 2023. Projekt kopíruje tokenomiku a cenu Bitcoinu, nejúspěšnější kryptoměny současnosti, a je spuštěn na BNB Smart Chainu, nejinovativnějším blockchainu současnosti. Očekává se, že tato výkonná kombinace povede k úspěšným výsledkům nejen v předprodeji, ale také v dlouhodobém horizontu.

1500x500 21

Cena BTCBSC tokenu je 0,99 USD a celkem se prodá 6 125 000 tokenů. To je identické s tokenomikou Bitcoinu z roku 2011. Vzhledem k tomu, že mnoho lidí dnes lituje „kdybych jen v minulosti investoval do Bitcoinu“, lze toto téma považovat za velmi silnou strategii. A Bitcoin BSC chce tuto příležitost poskytnout. Tento projekt samozřejmě nemá žádný oficiální vztah s Bitcoiny.

Bitcoin BSC se však snaží přinést větší výhody využití BNB Smart Chain, nejvýkonnějšího blockchainu současnosti. Je to ekologický, levný a extrémně rychlý blockchain. Například blockchainy Ethereum a Bitcoin měly poplatky přesahující 100 USD, když byla síť nestabilní, ale transakční poplatek za BNB Smart Chain je nižší než 0,10 USD.

1

Bitcoin BSC by vás mohl zajímat. Odměny se určují v závislosti na počtu uzamčených tokenů a rozhodném období je až 120 let, což zajišťuje dlouhodobou životnost projektu. Vývojový tým si nebere žádné tokeny a ve skutečnosti bude 21% tokenů alokováno do předprodeje a 69% bude přiděleno pro staking.

Předprodej Bitcoin BSC je plný pozitivních signálů a očekává se, že přitáhne pozornost investorů, kteří hledají pasivní příjem a vysoké výnosy. Před provedením skutečné investice vám však doporučujeme přečíst si whitepaper projektu a provést důkladný průzkum.

Koupit Bitcoin BSC

XRP20 – Nová kryptoměna poskytující staking a nízkou nákupní cenu

XRP20 představuje novou kryptoměnu, do které mohou potenciální zájemci investovat skrze předprodej. Tokeny $XRP20 jsou nabízeny za velice nízké a příznivé ceny, tudíž prostor pro jejich zhodnocení je zde opravdu obrovský. Nutno také podotknout, že XRP20 nijak nespolupracuje nebo se nepodílí na vývoji s původním XRP, nicméně navazuje na jeho odkaz a kryptoměnu, kterou chce nabízet za minimální náklady.

Screenshot 2023 08 10 at 17 26 41 XRP20 Buy Low and Stake to Earn

XRP20 disponuje dvěma hlavními výhodami, které jsou především nízká cena a možnost využít staking na jejích tokenech. Uživatelé si tak zajistí budování pasivního příjmu, který mohou ze svých uzamčených, respektive stakovaných, tokenů získat.

Potenciální zájemci si mohou tokeny XRP20 nakoupit skrze předprodej, jenž běží na oficiálních webových stránkách XRP20. Tokeny lze nakoupit za ETH nebo USDT, tudíž je třeba jednu z těchto dvou kryptoměn mít uložených ve své peněžence. K připojení peněženky k předprodeji dopučujeme využít peněženku Metamask, která tyto nové kryptoměny podporuje a umožňuje připojení a nakládání s kryptoměnami i s NFT.

KOUPIT XRP20

Evil Pepe Coin – Komunitní meme coin odhalující investorovu temnou stránku

Evil Pepe Coin je zbrusu nový meme coin, který by rád navázal na boom spojený se fenoménem Pepe coin. Pepe coin má totiž za sebou až neskutečný příběh, během kterého doslova explodoval a svým nejvěrnějším příznivcům tak generoval obrovské zisky. Evil Pepe Coin se však prezentuje jako zlejší dvojče onoho Pepe, která chce odhalit a probudit temnou stránku investorů.

I přestože je Evil Pepe Coin meme coin bez reálné využitelnosti, tak tým stojící za tímto projektem by rád vybudovat stabilní komunitu, která ho dokáže podpořit v jeho dalším velkém růstu. Už dříve jsme mohli být svědky úspěšných meme coinů, které i když neměly žádnou reálnou využitelnost, tak se dokázaly těšit obrovskému růstu a to pouze díky podpoře své vlastní komunity.

Evil Pepe Coin Tokenomika

Celková pevná nabídka tokenu EVILPEPE, který bude po skončení předprodej investorům k dispozici pouze na decentralizovaných burzách, činí 6 660 000 000 tokenů. Z toho 5 994 000 000 tokenů, tedy 90 % z celkového počtu, bylo dáno do předprodeje. Předprodej se ovšem skládá pouze z jedné předprodejní fáze, ve které je cena tokenu pevně stanovena na 0,000333 USD. Z informací uvedených v roadmapě bude chtít tým masivně propagovat token a to ve spolupráci především s influencery, díky čemuž by rád poté dosáhl tržní kapitalizace 100 milionů dolarů.

Koupit Evil Pepe Coin

BTC20 – Kryptoměna s možností pasivního příjmu díky konceptu Stake-to-Earn

Dalším zajímavým krypto projektem je projekt BTC20, který byl vytvořený s cílem vrátit se do doby, kdy byl Bitcoin levnou kryptoměnou. Projekt tímto chce nabídnout investorům možnost znovu se vrátit do roku 2011, kdy stál bitcoin pouhý 1 dolar a zároveň však k tomu ještě přidává nejmodernější technologii.

V předprodeji BTC20 je k dispozici celkem 6,05 milionu tokenů za 1 dolar stejně tak, jako tomu bylo v případě Bitcoinu v roce 2011, kdy jeho nabídka v oběhu činila rovněž 6,05 milionu tokenů. A protože je Bitcoin kritizován za svou nadměrnou spotřebu energie, tak se projekt BTC20 tento problém rozhodl vyřešit pomocí modelu proof-of-stake.

BTC20 staking 2

BTC20 dále také nabízí svým držitelům funkci stakingu, díky které si mohou držitelé tokenu zajistit pasivní příjem a to na základě množství tokenů uzamčených v síti pro zachování stability sítě. Všechny tokeny BTC20 jsou veřejně dostupné, což má za následek podporu decentralizace a účasti komunity. Stejně jako u Bitcoinu je i v tomto případě maximální celková zásoba tokenů 21 milionů, z čehož 14,95 milionu tokenů, které se neprodají v předprodeji, bude následně dáno do staking smart kontraktu a distribuováno jako odměna držitelům.

Koupit BTC20

AiDoge – Meme-to-Earn, vydělávejte na tvorbě virálních memů

AiDoge je nejnovější blockchainový projekt, který těží z rychlého růstu umělé inteligence (AI) a je zaměřen na uvedení inovativních funkcí podporujících tvorbu memů. Tento projekt vyvinul decentralizovaný nástroj, který uživatelům umožňuje okamžitě vytvářet jedinečné memy z jednoduchých textových přednastavení.

Hlavním pilířem ekosystému je nástroj pro generování memů poháněný umělou inteligencí. Stručně řečeno, uživatelé mohou zadávat jednoduché textové výzvy, aby vysvětlili, jaké memy chtějí vytvořit. Potom nástroj AiDoge vygeneruje nejen kvalitní mem na základě přednastavení, ale také takový, který je 100% jedinečný.

1 7

Další důležitou součástí je veřejná zeď. Tato funkce nabízí uživatelům flexibilitu objevovat nové a vzrušující memy, které odpovídají jejich zájmům a preferencím. Veřejná zeď není jen vynikající platformou pro meme nadšence k prozkoumávání a sdílení jejich výtvorů, ale také podporuje pocit komunity mezi uživateli. 

S rozsáhlou sbírkou memů generovaných umělou inteligencí a uživatelsky přívětivým rozhraním pro procházení nabízí veřejná zeď jedinečný zážitek ve světě sdílení memů. Uživatelé zde mohou hlasovat pro nebo proti memům na veřejné zdi, a nejoblíbenější získávají odměny v tokenech Ai. Zeď se navíc každý měsíc resetuje, takže zůstává prostor pro nové tvůrce.

S tím, jak se s platformou zapojuje více uživatelů a vytváří vysoce kvalitní obsah, komunita nadále prosperuje a nabídka platformy se neustále zlepšuje. Platforma také uživatelům umožňuje stakovat tokeny Ai, tím získávat denní odměny a zároveň podporovat růst a rozvoj platformy AiDoge.

koupit aidoge

Launchpad XYZ – Platforma, která poskytuje nástroje Web3

Další zajímavou kryptoměnou s velkým potenciálem do budoucna je kryptoměna LXP, která je srdcem nového krypto projektu Launchpad XYZ. Tento inovativní krypto projekt je mezi investory stále více oblíbenější. Dokládá to i fakt, že jen pár dní po spuštění předprodeje získal více než 300 000 USD.

Launchpad, jak už jeho samotný název napovídá, vytváří uživatelsky nejpřívětivější bránu pro obchodníky a společnosti do světa decentralizovaného zboží a služeb Web3. Platforma totiž pomáhá svým uživatelům lépe se seznámit s ekosystémem Web3 a porozumět mu pomocí sentimentu trhu, nejnovějších dat, hloubkové analýzy a přehledů. Jádrem ekosystému je peněženka Launchpad Web3, která je skvělá tím, že umožňuje uživatelům přihlásit se jen pomocí jejich telefonní čísla nebo e-mailu, a to velmi jednoduše.

Launchpad I

Prostřednictvím interakce s Launchpad bude její nativní token LPX nakonec poskytovat přístup k řadě plánovaných decentralizovaných aplikací, jako jsou hry, ukládání a sdílení dat a taxi-hailing. Launchpad si dal za cíl posílit účast na Web3 pro každého snížením co největšího tření a zároveň být ústředním portálem pro širokou veřejnost, kde si bude moci každý najít platformy a produkty podle svých zájmů.

Koupit Launchpad XYZ

Chimpzee – Eco-friendly projekt chránící volně žijící živočichy

Další kryptoměnou s velkým potenciálem je kryptoměna Chimpzee, která by mohla v letošním roce pravděpodobně podnítit FOMO mezi investory po celém světě a to prostřednictvím svého poslání posílit opatření v oblasti ochrany klimatu, fauny a flóry a do svého předprodeje tak přilákal obrovské množství investorů.

Projekt Chimpzee si dal za cíl motivovat maximum lidí k tomu, aby se zapojili do boje proti změně klimatu a zároveň i do ochrany volně žijících živočichů, pro které je největší hrozbou jak vylesňování, tak i pytláctví. Chimpzee chce dosáhnout svého cíle prostřednictvím svého tří pilířového ekosystému se spoustou příležitostí k pasivnímu příjmu. Těmito pilíři jsou Play-to-Earn hra (The Zero Tolerance Game), tržiště NFT a internetový obchod s konceptem Shop-to-Earn.

Chimpzee I

Na podporu ekologických projektů přiděluje Chimpzee hned 10 % ze své celkové nabídky tokenů CHMPZ a podíl ze svých zisků. Mezi hlavní partnery tohoto projektu se řadí The Giving Block, One Tree Planted a Wild Foundation. Seznam se bude v následujících fázích rozšiřovat. Pokud chcete s projektem a tokenem růst i vy, nenechte si ujít probíhající předprodej nativního tokenu CHMPZ.

Koupit Chimpzee

Ecoterra – Ekologický projekt s mechanismem Recycle-to-Earn

Ecoterra je průkopnický blockchainový projekt, jehož cílem je transformovat sektory recyklace a odpadového hospodářství kombinací udržitelnosti s kryptoměnou. Pobídkou uživatelů k recyklaci materiálů, jako jsou plasty, sklo a textil, nabízí Ecoterra odměny ve formě tokenů Ecoterra, které podporují ekologicky uvědomělé chování a snižují individuální uhlíkovou stopu.

Předprodej tokenu je nyní aktivní a poskytuje časným investorům šanci zajistit si tokeny za zvýhodněnou cenu a podpořit iniciativu šetrnou k životnímu prostředí. Díky inovativnímu konceptu Recycle2Earn je Ecoterra připravena významně ovlivnit recyklační průmysl a podpořit udržitelnější budoucnost.

ecoterra main

Mezi klíčové funkce Ecoterra patří aplikace Recycle2Earn, Tržiště s emisními povolenkami, tržiště s reciklovanými materiály a profily dopadu. Tyto funkce spolupracují na vytvoření komplexního ekosystému, který podporuje ekologicky odpovědné chování a podporuje oběhové hospodářství.

Držitelé tokenů dostanou také možnost, aby přispěli na globální projekty zelené energie, včetně čištění pláží, výsadby stromů a dalších iniciativ prospěšných pro životní prostředí. Není potřeba centralizovaná třetí strana a není třeba se obávat podvodů, protože systém používá ověřené emisní povolenky(VCU). To snižuje náklady a zároveň poskytuje bezpečnější systém.

Investicí do Ecoterra podpoříte projekt, který má nejen potenciál pro značné finanční zisky, ale také přispívá k zelenější a udržitelnější budoucnosti.

Koupit ECOTERRA

yPredict – Platforma využívající Al pro předvídatelnější obchodování

Jedním ze žhavých trendů současnosti v oblasti umělé inteligence je token YPRED, což je nativní token nového krypto projektu yPredict.

Tento inovativní ekosystém umělé inteligence „All-in-One“ budí opravdu velký zájem napříč krypto komunitou. A to vše díky své skvělé value proposition a 140% ROI s cenou zalistování 0,12 USD za token na vybraných CEX. Mnozí analytici tak předpokládají, že tento inovativní start-up dále ještě více poroste.

yPredict

yPredict je decentralizovaná síť, která využívá technologii blockchain, aby mohla nabídnout svým uživatelům bezpečný a otevřený trh s predikcemi. I když v krypto průmyslu již existuje několik predikčních trhů, tak žádný z nich prozatím neposkytuje ucelenou sadu užitečných přehledů založených na AI jako mohou najít uživatelé v ekosystému yPredict.

Projekt kombinuje umělou inteligenci a strojové učení (AI/ML), aby mohl poskytnout obchodníkům a quantům velkou konkurenční výhodu oproti ostatním. Kromě toho lze prediktivní modely, které vývojáři strojového učení a umělé inteligence vytvořili, zakoupit prostřednictvím tržiště yPredict.

yPredict III

Nativní token projektu YPRED, který bude mít širokou řadu využití, bude i zároveň zdrojem pasivního příjmu pro datové vědce a inženýry strojového učení a přidá další rozměr k základní funkčnosti tokenu.

Koupit yPredict

Copium – Token založený na virálních memech

Projekt Copium si klade za cíl poskytnout odlehčený a vtipný pohled na kryptoměny, zejména v reakci na výkyvy trhu a nálady investorů. Inspiruje se internetovým memem „Cope“. Jeho cílem je sloužit jako mechanismus zvládání špatné nálady krypto nadšenců v turbulentních časech.

Navzdory své humorné povaze se Copium etablovalo jako legitimní digitální aktivum s aktivní a angažovanou komunitou. Tým stojící za Copium chce nyní vylepšit funkčnost projektu a rozšíří jeho dosah.

Jednou z významných změn na cestě Copium je jeho zalistování na několika předních kryptoměnových burzách. Tento krok zvýšil dostupnost a likviditu pro investory se zájmem o zapojení do ekosystému Copium. Dostupnost $COPIUM na těchto burzách přispěla k nárůstu objemu obchodů a zvýšenému zájmu trhu.

Copium chce navíc usnadnit vývoj různých decentralizovaných aplikací (dApps) a platforem v rámci svého ekosystému. Token $COPIUM ukázal působivý růst a přijetí. Jeho tržní kapitalizace zaznamenala výrazné zhodnocení, což naznačuje rostoucí důvěru investorů.

Kromě toho Copium získalo značné množství fanoušků na platformách sociálních sítí a online komunitách. Jeho aktivní a vášniví členové komunity se zapojují do diskusí, sdílejí memy a šíří informace o jedinečné hodnotové nabídce Copium. Tento organický růst bude zásadní pro úspěch a viditelnost projektu.

KOUPIT copium

Love Hate Inu – Nejlepší Vote-to-Earn kryptoměna

Love Hate Inu, platforma Vote-to-Earn (V2E), vám umožňuje sdílet svůj názor na určité téma nebo osobnost v Love nebo Hate a získávat odměny ve formě LHINU tokenů. Chcete ukázat svou podporu Elonu Muskovi nebo Donaldu Trumpovi? Zde můžete přijít a udělat to.

Aby byl systém odolný, rozhodli se zakladatelé, že uživatelé musí stakovat své LHINU tokeny na webu po dobu minimálně 30 dnů, aby byli způsobilí k hlasování. Umožňuje tak dvojnásobné zisky, protože budete také vydělávat pasivní příjem z procesu stakingu. 

Screenshot 2023 03 08 at 7.26.21 900x489 1 1

Stake-to-Vote a Vote-to-Earn jsou základní mechanismy platformy Love Hate Inu. Ta v plné verzi bude zahrnovat mimo jiné platformu pro odesílání hlasování a řídicí panel. Prostředky generované Management Dashboardem budou použity k průzkumu témat relevantních pro komunitu.

Inovativní mechanismus Love Hate Inu zajišťuje, že všechny hlasy jsou legitimní. Tím je odstraněna hrozba manipulace, zapojení spam botů nebo dvojího hlasování. Z těchto vlastností mohou těžit marketingové společnosti a značky, se kterými chce tým navazovat partnerství za účelem nabídky sponzorovaných průzkumů.

Pokud jde o tokenomiku, Love Hate Inu prodává 90 % celkové nabídky prostřednictvím předprodejní kampaně, čímž jsou odstraněny obavy z rug pullu. Zbývajících 10 % jde na likviditu a odměny. Nativní token platformy LHINU bude těžit z virality meme coinů a nových případů použití. To z něj činí zajímavou investici.

KOUPIT LOVE HATE INU

SPONGE – Nový meme coin, který se stal doslova hitem 

Nový meme coin s jedním z největších potenciálů do budoucnosti je rozhodně i token SPONGE, což je obrovský hit založený na populární kreslené postavičce Spongeboba.

Meme coin SPONGE je navržen jako další explodující krypto aktivum, protože zachycuje pískavý hlas Spongeboba, obyvatele dna mořské hladiny, jenž se může pochlubit ohromující tržní likviditou přes 2 milionů dolarů. Token SPONGE debutoval 4. května 2023 s cenou 0,00007261 USD na CoinMarketCap.

maxresdefault 2

Od svého debutu zaznamenal tento inovativní token více než 308% nárůst ceny, a to za méně než 24 hodin. Analytici však věří, že je ekosystém SPONGE připraven následovat nebo dokonce ještě i předčít vývoj jiných velmi oblíbených meme coinů, jako jsou SHIBA Inu nebo Pepe.

Koupit SPONGE

Calvaria – Bojová karetní hra s možností výdělku

Calvaria: Duels of Eternity je pohlcující karetní bitevní hra, která svým hráčům nabízí vzrušující P2E odměny. Aby byl herní zážitek celistvější, projekt přiřadil každé z těchto karet postavy. Při zachování zábavného prvku ve hře, Calvaria vytvořila cestu pro hráče, jak získat další P2E odměny. Vzhledem ke svým charakteristickým vlastnostem měl projekt potenciál stát se jedním z nejslibnějších projektů Play-to-Earn.

Uživatelé mají vynikající příležitost získat další příjem prostřednictvím odměn P2E zapojením se do zábavné hry projektu. Kromě toho by hráči měli digitální vlastnictví svých zdrojů ve hře.

Kryptoměny s největším potenciálem 2023

Projekt také umožňuje hráčům vybrat si více herních režimů, zúčastnit se a soutěžit v několika turnajích a tak dále. Tým navázal partnerství s významnými centralizovanými burzami, jako je BKex, KuCoin, Gate a XT.com. Kromě toho se jeho tým neustále snaží získat další burzy.

Viděli jsme, jak rostoucí náklady na NFT a tokeny ve hře způsobily konec většiny blockchainových kryptoher v minulosti. Dělají tu chybu, že zvyšují vysoké bariéry vstupu do hry, což ji nakonec pro hráče znepřístupní. Calvaria řeší tento problém spuštěním jak free-to-play, tak play-to-earn her. Free-to-play verze podtrhne výhody integrované alternativy blockchainu a poskytne jim jak náhled, tak příležitost získat odměnu za čas a úsilí strávené hraním naší hry.

Centrem ekosystému je nativní token RIA. Token je založen na standardu ERC-20. RIA umožňuje hráčům být součástí DAO. Investoři mohou také použít token ke vkladu a držení pro další budoucí příjem. Podle whitepaperu projektu Calvaria má její nativní token omezenou zásobu 1 miliardy tokenů.

Navštívit Calvaria

Dash 2 Trade (D2T) – Nový kryptoměnová analytická platforma s obrovským potenciálem

Dash 2 Trade je budoucnost obchodování s kryptoměnami. Tým stojící za projektem vytvořil prvotřídní obchodní a analytickou platformu, která pomáhá obchodníkům činit informovaná rozhodnutí. Dash 2 Trade například využívá speciální algoritmus, který vyhledává chatování o tokenech na sociálních sítích, jako je Twitter a Reddit.

Nabízí také systém cenný nástroj, který vám pomůže vybrat si ze záplavy předprodejních projektů – Dash Score. Je to jedinečný nástroj, který nemá v odvětví analýzy kryptoměn obdoby. Platforma dále poskytuje signály k nákupu nebo prodeji, social trading, trading bota a tvůrce strategií s možností zpětného testování s daty v reálném čase.

Dash 2 Trade v rámci ICO získal 500 000 USD za 24 hodin, vybral již přes 12,5 milionů USD, předprodej končí za 3 dny – Spuštění beta verze dashboardu proběhne 4. ledna, zalistování na CEX 11. ledna

Vše na platformě Dash 2 Trade je zaměřeno na vydělávání peněz obchodníkům. Pokud si chcete užít všechny funkce Dash 2 Trade, musíte mít dostatek D2T. D2T je nativní token tohoto obchodního webu. Co se týká předplatného, kromě bezplatné úrovně nabízí úroveň Starter (400 D2T měsíčně) a Premium (1000 D2T).

 • Bezplatná úroveň – nejsou nabízeny žádné pokročilé funkce.
 • Starter- nezahrnuje data na profesionální úrovni, ale poskytuje zákazníkům přístup k většině služeb Dash 2 Trade.
 • Premium – prémiové předplatné poskytuje běžným obchodníkům a podnikovým klientům přístup ke všem funkcím platformy Dash 2 Trade a také k analýze na profesionální úrovni.

Tento systém zajišťuje zvyšující se poptávku po tokenu. Na Dash 2 Trade pracovali obchodníci a vývojáři, kteří vytvořili populární web pro poskytování forexových signálů, Learn 2 Trade.

Růstový potenciál D2T pramení ze zmíněné důležitosti kryptoměny na platformě Dash 2 Trade, která podporuje informované rozhodování začínajících a aktivních obchodníků. Sociální obchodní platforma Dash 2 Trade bude také implementovat obchodní soutěže – kde mohou mít účastníci šanci vyhrát odměny za tokeny D2T.

koupit Dash 2 Trade

Tamadoge (TAMA) – Meme coin s největším potenciálem v roce 2023

Tamadoge se již ukázal jako jeden z nejlepčích nových kryptoměnových projektů roku 2022 poté, co získal 19 milionů dolarů v předprodeji a následně napumpoval téměř 2 000 % po uvedení na burzu. Tamadoge, dostupný za pouhých 0,01 dolaru v první fázi předprodeje, dosáhl na začátku října historického maxima 0,194 dolaru.

Přestože se coin se po kolapsu FTX vrátil zpět, mnoho krypto nadšenců investuje do Tamadoge kvůli jeho silným fundamentům. Tamadoge je v top 10 meme coinů od svého uvedení na trh, ale není to jen další meme coin s nízkou užitečností, jako je Dogecoin a Shiba Inu.

Kryptoměny s největším potenciálem 2023

Tato P2E hra umožňuje hráčům získávat odměny za péči o své mazlíčky. Hráči mohou krmit, cvičit a chovat digitální mazlíčky, aby se dostali do žebříčku. Hra odměňuje lídry nejvíce tokeny TAMA. Tento nový kryptoměnový projekt se neustále vyvíjí. Nedávno zavedl upgrade P2E Arcade a plánuje aplikaci pro rozšířenou realitu, díky níž bude interakce mezi hráčem a mazlíčkem realističtější.

Dalším klíčovým prvkem této krypto hry je to, že má deflační mechanismus spálování tokenu. Vývojáři hry oznámili 5% úlevu ze všech nákupů na herním tržišti. To v průběhu času sníží nabídku mincí, která se skládá z pouhých 2 miliard tokenů, což je výrazný rozdíl oproti zásobě Dogecoinu, která má více než 130 miliard.

TAMA je nová kryptoměna s potenciálem překonat Dogecoin a Shiba Inu během příštího bull runu. Aby byli investoři informováni o vývoji a novinkách ve hře, mohou se přihlásit k odběru kanálu Tamadoge Telegram nebo sledovat účet na Twitteru .

koupit Tamadoge

Battle Infinity (IBAT) – Populární metaverse projekt s největším potenciálem

Další oblíbenou hrou umožňující hráčům vydělávat je Battle InfinityJe to fantasy sportovní hra založená na NFT, která poskytuje přístup k šesti platformám, kde můžete soutěžit a získávat odměny. Hráči mohou soutěžit v IBAT Premier League, Battle Arena a mají přístup k několika hrám v Battle Games.

Tento Metaverse projekt umožňuje hráčům budovat své týmy a také soutěžit o nejvyšší odměny. V Battle Stake mohou hráči získat více tokenů IBAT. Polovina transakcí zúčtovaných na platformě vstupuje do globálního stakingového poolu, který rozděluje tokeny IBAT nejaktivnějším hráčům. Battle Swap je decentralizovaná burza platformy, která hráčům umožňuje vyměnit své tokeny za fiat měnu.

battle

Tento projekt umožňuje hráčům nakupovat NFT na Battle Marketplace a používat je jako módní doplňky, například náhrdelník a jedinečné účesy pro jejich avatary. Hráči používají VR headsety a jejich avatary k prozkoumávání Metaverse a interakci s ostatními hráči v reálném čase.

Battle Infinity měl jeden z nejlepších předprodejů kryptoměn, který byl vyprodán do 25 dnů. Kvůli vysoké poptávce po coinu naplánovali vývojáři hry IEO na PancakeSwap 17. srpna 2022. První zalistování bylo tak úspěšné, že cena IBAT napumpovala o 700 %.

Od té doby se vrátil na 0,004 dolaru, ale to je stále poměrně významný nárůst ceny od jeho předprodeje. IBAT byl zalistován také na burzách LBank a Coin98. IBAT je jednou z nejlepších rozvíjejících se kryptoměn s potenciálem poskytovat masivní výnosy, zejména proto, že jsou na cestě další burzy. Nejlepší způsob, jak zůstat v kontaktu s novinkami ohledně projektu Battle Infinity, je připojit se ke kanálu Telegram.

koupit battle infinity

Lucky Block (LBLOCK) – Token loterijní a herní platformy

Lucky Block je inovativní online soutěžní platforma, která investorům umožňuje vyhrát úžasné ceny, jako jsou drahá auta, domy a dokonce Bitcoiny v hodnotě 1 milionu dolarů. Platforma má svůj vlastní nativní token – LBLOCK, který vyhovuje standardům BEP20 i ERC20.

LBLOCK se rychle stal jednou z nejrychleji rostoucích kryptoměn a v prvních dnech svého spuštění dosáhl tržní kapitalizace 1 miliardy dolarů. V době psaní mohou investoři koupit LBLOCK prostřednictvím několika burz, včetně MEXC, LBANK, Pancakeswap a Uniswap. Mnoho analytiků předpovídá, že LBLOCK bude do konce roku 2023 jednou z nejlepších nových kryptoměn na Binance – což ještě zvýší popularitu tohoto tokenu.

lucky block casino

Lucky Block navíc nedávno také spustil kryptoměnové kasino pro hazardní hráče. Kasino je navrženo tak, aby bylo snadno dostupné a umožňuje hráčům začít s minimálním vkladem již od 1 USD. V nadcházejících měsících začne kasino Lucky Block také přijímat LBLOCK jako jednu ze svých platebních metod. Jako nový hráč získáte 15% cashback ze svých ztrát během prvních sedmi dnů od registrace. Tento bonus se počítá z vašich celkových čistých ztrát a zahrnuje kasinové hry i sportovní sázky.

Lucky Block je neustále se rozšiřující ekosystém s mnoha nástroji pro tokeny LBLOCK. Jako takový je LBLOCK považován za jednu z nejlepších nově vznikajících kryptoměn roku 2023. Další vývoj od Lucky Block zahrnuje 1% spálování tokenu. Generální ředitel projektu, Scott Ryder, uvedl, že motivací pro spalování bylo zvýšit hodnotu mince. Ryder také uvedl, že v budoucnu se očekávají další zalistování na burzách.

Lucky Block také spolupracuje s několika projekty Web3.0 a oznámení budou zveřejněna v nadcházejících týdnech.

NAVŠTIVTE LUCKY BLOCK CASINO

DeFi Coin (DEFC) – DeFi token s největším potenciálem

DEFC, fungující na BNB Chainu, je nativní token decentralizované burzy DeFi Swap. Po uvedení DEX na začátku května 2022 došlo k exponenciálnímu nárůstu ceny mince DEFC. DeFi Coin přinesl 5. května 2022 pětinásobný výnos, dostal se z 0,1 dolaru na maximum 0,5643 dolaru.

Podle whitepaperu DeFi Coin bude token hrát ústřední roli v pomoci DeFi Swap dosáhnout decentralizovaných cílů. Tokeny DEFC jsou životně důležité pro burzu DeFi Swap tím, že poskytují několik funkcí. DeFi Swap, stejně jako mnoho decentralizovaných burz, také nabízí generování výnosů prostřednictvím yield farmingu a stakingu.

Top kryptoměny s největším potenciálem v roce 2023

Většinu času první podporovatelé nových digitálních mincí prodávají na vzestupu a umožňují okamžitý pád ceny. DEFC se tomu však vyhýbá tím, že nabízí plán „statických odměn“.

 • Kryptoměnová daň ve výši 10 % se vybírá vždy, když uživatel prodá nebo vymění DeFi Coin, což podporuje dlouhodobé investice.
 • 50 % přijaté daně je rozděleno za účelem DEX likvidity na podporu P2P transakcí.
 • Zbývajících 50 % daně je rozděleno mezi všechny držitele DeFi Coin na poměrném základě.

Tvůrci DeFi Coin se rozhodli implementovat strategii manuálního spalování tokenů. Kdy a kolik tokenů spálit bude určeno v závislosti na převládajících tržních podmínkách. Dlouhodobě se tedy zvyšuje poptávka a tím i cena DEFC. Ekosystém DeFi Swap se také zaměřuje na různé připravované projekty, jako je aplikace DeFi Swap, s cílem implementovat více vzdělávacího obsahu, včetně technické analýzy, webinářů atd.

Stellar (XLM) – Projekt umožňující rychlé a nízkonákladové transakce

Stellar Lumens poskytuje podobnou nabídku jako Ripple. Vyvinula platformu, která uživatelům umožňuje posílat finanční prostředky globálně, přičemž jim vznikají extrémně dostupné poplatky. Efektivní síť Stellar zajišťuje, že se tokeny XLM dostanou k příjemcům za méně než minutu, někdy během pouhých sekund.

Považuje se za otevřenou síť pro ukládání a přesun peněz. Klíčovým rozlišovacím znakem této sítě je schopnost vytvářet, odesílat a obchodovat s digitálními reprezentacemi všech forem peněz. Stellar vytvořili Jed McCaleb a Joyce Kim v roce 2015 poté, co opustili Ripple, což vysvětluje podobnosti tokenu s XRP. 

1 7
Top kryptoměny s největším potenciálem v roce 2023

Vývojáři sítě navrhli platformu tak, aby umožnila globální finanční systémy fungovat společně. Stellar Lumens ale také umožňuje malým korporacím mít stejný dosah jako velké banky. Uživatelé mohou vyvíjet globální platební aplikace a používat tokeny v síti k využívání plateb.

Platforma hostí decentralizovanou burzu. Kromě kryptoměn mohou investoři využít burzu pro forex a obchodování s cennými papíry. Stellar Lumens má vestavěný protokol zjednodušující výměnu tokenů. Další klíčovou funkcí je služba mikroplateb. Umožňuje investorům posílat bezhraniční platby jakékoli velikosti a přitom účtovat nízké, paušální poplatky a rychlé transakce.

Transakce v síti Stellar stojí méně než setinu centu a lze je vypořádat během několika sekund, což z ní dělá perfektní token pro přeshraniční platby a převody měn. Projekt spolupracuje s několika velkými jmény včetně IBM a MoneyGram. Je to kryptoměna s největším potenciálem (vedle XRP), kterou široce využívají finanční instituce, což by mohlo způsobit explozi tokenu.

Kupte XLM na Etoro

Enjin Coin (ENJ) – Projekt zaměřený na P2E hry

Enjin Coin (ENJ) je kryptoměna běžící na protokolu Ethereum, která přímo podporuje hodnotu digitálních aktiv vytvořených prostřednictvím platformy Enjin. Tato platforma je špičkovou platformou pro nezaměnitelné tokeny (NFT) v ekosystému. Enjin využívá smart kontrakty, aby poskytl herním komunitám požadovanou podporu. Povzbuzuje tyto komunity tím, že jim nabízí hodnotu krytou kryptoměnami a nástroje pro jejich implementaci a správu.

1 10

Utility token herní NFT sítě Enjin je známá jako Enjin Coin (ENJ). Tento token mohou hráči získat plněním herních úkolů na platformě. Token ENJ se používá k nákupu virtuálního zboží napříč herními platformami. Enjin je singapurská společnost široce uznávaná pro svůj digitální trh Enjin NFT Marketplace. Jeho úžasná videohra „Minecraft“ a mnoho dalších produktů si také získaly popularitu.

Vlastníci různých digitálních aktiv v síti Enjin mohou převést své NFT na tokeny ENJ. ENJ je token ERC-20, který se získává na blockchainu Ethereum. Uživatelé tedy mohou obchodovat s tokeny ENJ s jinými tokeny na blockchainu Ethereum.

Trh NFT stále inovuje tím, že do svého ekosystému zavádí životaschopné tokeny. Milovníci NFT, kteří hledají kryptoměny s největším potenciálem v roce 2023, mohou zvážit ENJ.

Kupte ENJ na Etoro

Maker (MKR) – Řídící token Maker DAO

MakerDAO je decentralizovaná komunita správy, která provozuje Maker Protocol, který umožňuje generovat Dai. Dai je jedním z hlavních světových stablecoinů, který je vázán na americký dolar prostřednictvím smart kontraktů na blockchainu Ethereum.

kryptoměny s největším potenciálem

Umožňuje komukoli s Ethereem a peněženkou MetaMask půjčovat si peníze ve formě Dai. Můžete také uzamknout Dai ve smart kontraktu Dai Savings Rate (DSR), abyste získali variabilní sazbu a zároveň si ponechali kontrolu nad svým Dai. I když Maker nemusí mít atraktivní systémy odměn nabízené některými dalšími aktivy, na která jsme se podívali, je to skvělý stablecoinový projekt.

Token MKR je řídicí token protokolu Maker. Jako držitel MKR můžete hlasovat pro změnu parametrů ve smart kontraktech, abyste zajistili stabilitu Dai. Na rozdíl od Dai, což je stablecoin určený pro platby a spoření, má MKR nestálou cenu.

Kupte MKR na Etoro

Your Open Metaverse  (YOM) – Metaverse projekt s velkým potenciálem

Your Open Metaverse (běžně zkracováno na YOM) je první kryptoměnový projekt se zaměřením na vytvoření vysoce kvalitního Metaverse pomocí Unreal Engine. Your Open Metaverse (YOM) je první skutečně otevřené a distribuované metaverzum. YOM umožňuje umělcům, vývojářům a značkám spoluvytvářet metarealitu, čímž dláždí cestu k otevřené, inkluzivní meta společnosti.

kryptoměny s největším potenciálem

YOM rozšiřuje stávající herní enginy o sady SDK, aby zajistil standardizaci obsahu napříč enginy, a představuje webovou aplikaci, kde lze nasadit, hostovat a zpeněžit obsah Web3 s podporou YOM v jakémkoli cloudu, doméně a řetězci s naší distribuovanou cloudovou infrastrukturou. Projekt umožní uživatelům vytvořit si vlastní tokenizované metaverzum, které pak lze pronajmout, prodat nebo jinak zpeněžit.

YOM si klade za cíl zlepšit monetizaci Metaverse tím, že umožňuje mechanismy play-to-earn, promo-to-earn a wear-to-earn, což dává tvůrcům mnohem více svobody při vytváření jedinečných zážitků.

Chainlink (LINK) – Oracle token pracující se spoustou velkých jmen

Smart kontrakty jsou předem specifikované dohody, které vyhodnocují informace a automaticky se provádějí, když jsou splněny určité podmínky. Platforma Chainlink to učinila realitou prostřednictvím své sítě Oracle. 

kryptoměny s nevětším potenciálem

Chainlink (LINK) je blockchainová abstraktní vrstva, která umožňuje fungování univerzálně propojených smart kontraktů. Dosahuje toho prostřednictvím decentralizované sítě Oracle, která umožňuje blockchainovým sítím bezpečnou interakci s externími datovými zdroji, událostmi a platebními metodami a poskytuje kritické off-chain informace potřebné pro komplexní smart kontrakty, aby se staly dominantní formou digitální dohody.

Jako jedna z prvních sítí umožňujících integraci off-chain dat do smart kontraktů se Chainlink (LINK) stal jedním z hlavních hráčů v oblasti zpracování dat.  

Kupte link na Etoro

Polkadot (DOT) – Projekt usnadňující interoperabilitu mezi blockchainy

Polkadot (DOT) funguje jako ideální prostředí pro podporu decentralizovaného webu řízeného jeho uživateli a pro zjednodušení tvorby nových aplikací a služeb. Je pozoruhodný jako meta protokol vrstvy 0, protože je základem pro formát sítě blockchainů první vrstvy známých jako parachainy (paralelní řetězce). 

kryptoměny s nevětším potenciálem

Polkadot může také propojit veřejné a soukromé řetězce orákly a budoucí technologie, což těmto nezávislým blockchainům umožňuje sdílet informace a transakce. To může usnadňuje cross-chain přenos velkého množství datových typů, takže je vynikající pro konektivitu. Vzhledem k tomu, že interoperabilita je velkým problémem pro pokračující přijetí kryptoměny, transparentní, dobře navržený projekt, jako je Polkadot, má velký potenciál.

Kupte dot na Etoro

SubQuery (SQT) – Univerzální sada nástrojů pro indexování dat Web3

SubQuery je poskytovatel dat, který agreguje a organizuje data z projektů Polkadot a Substrate a poskytuje vývojářům dobře strukturovaná data k použití pro širokou škálu projektů. Funguje mezi blockchainy vrstvy 1 a decentralizovanými aplikacemi (dApps). Tato služba umožňuje vývojářům DApps zaměřit se na jejich hlavní případ použití a front-end, aniž by museli ztrácet čas budováním vlastního backendu pro zpracování dat.

kryptoměny s nevětším potenciálem

SubQuery umožňuje každému týmu Substrate/Polkadot zpracovávat a dotazovat se na jejich data. Projekt je inspirován růstem datových protokolů sloužících aplikační vrstvě a jeho cílem je pomoci projektům Polkadot/Substrate vybudovat lepší dApps tím, že komukoli umožní spolehlivě rychleji najít a spotřebovat data. Dnes může kdokoli vyhledávat a extrahovat data sítě Polkadot během několika minut a bez nákladů.

Jak najít kryptoměny s největším potenciálem

S obrovským množstvím aktiv na trhu může být poměrně těžké najít kryptoměny s největším potenciálem. Investoři mohou použít několik metod, aby našli kryptoměny vykazující známky potenciálního poskytování masivních výnosů. 

Trendy aktiva

Hlavní hnací silou kryptoměn je hype a smýšlení o nich. Trendy projekty obvykle zaznamenávají zvýšenou poptávku a tým následné zvýšení ceny. Pokud se tedy zaměříte na hledání takových kryptoměn, doporučujeme . CoinMarketCap a velké kryptoměnové burzy, protože tam naleznete záložku „trendy aktiva“, takže je snadné takové projekty najít. Je vhodné použít filtry (7 dní až 30 dní), abyste odlišili projekty s dlouhodobějším hypem.

Plánované upgrady

Jedním z dalších způsobů, jak určit, zda může projekt vykazovat potenciál, jsou plánované upgrady. V raných fázích vývoje většina projektů ještě nedosáhla svého plného potenciálu a většina má v plánu zavádět různé upgrady s růstem sítě. To většinou přitáhne větší počet uživatelů a zároveň je to správná cesta k trvalému úspěchu projektu, protože investoři neztratí důvěru.

Navíc investice do projektu před velkým upgradem může být skvělým způsobem, jak využít hype, protože většinou následuje explozivní růst.

Plány projektu

Každý kryptoměnový projekt avizuje vznešené cíle, ale stojí za to zkontrolovat, zda je reálné, aby je projekt splnil. To vám může pomoci zúžit výsledky vyhledávání. Jen dobře promyšlený plán může jasně sdělit vizi projektu, takže neexistuje prostor pro nedostatek transparentnosti. Pokud se tým ani nesnažil jasně vysvětlit, jak dosáhne svých cílů, nestojí za vaší pozornost.

Jak vybíráme kryptoměny s největším potenciálem

Při výběru každého tokenu dodržujte přísný proces prověřování. Každý projekt na našem seznamu poskytuje určitá vodítka k tomu, zda patří mezi kryptoměny s největším potenciálem.

Minulé ceny

Přestože minulé cenové výkony neindikují budoucí výkon, můžete nalézt důležité cenové úrovně. Každý z projektů, který jsme recenzovali, se oproti předchozímu býčímu trhu citelně propadl. To však  znamená, že nabízí mnoho prostoru pro růst při zotavení trhu.

Užitečnost

Těměř každy projekt tvrdí, že jsou jedinečný nebo znamená revoluci v odvětví, ale jen málo z nich to naplní. Kryptoměnový projekt musí poskytovat užitečnost, aby měl dlouhou životnost. Míra využití, které projekt poskytuje, závisí na tom, jak velký problém řeší. Čím větší užitek má projekt, tím více jej investoři považují za hodnotný a pravděpodobně do něj investují, jinak jeho hodnotu neřídí nic jiného než humbuk a efektní marketing.

Dobré vedení

Dobré vedení je klíčové. Tým by měl mít dostatečné zkušenosti, protože bez nich je projekt odsouzen k neúspěchu. Transparentnost je velmi důležitý aspekt. Profily vedení projektu by měli být jednoduše dostupné, abyste si mohli udělat svůj obrázek. Každý z projektů na našem seznamu, má ověřený tým s prokazatelnými zkušenostmi a neschovává se za luxusní terminologii.

Závěr

Na trhu je tisíce kryptoměn, ale jen málo z nich má potenciál poskytnout investorům významné výnosy. Kryptoměny s největším potenciálem se často snaží zkombinovat tradiční průmysl s revolučním modelem, jak používat blockchain. To jistě platí pro MEMAG, kryptoměnový projekt s možností vydělávání, který chce narušit odvětví Play-to-Earn svým modelem Play-and-Earn. MEMAG přebírá ty nejlepší aspekty P2E her, ale zaměřuje se na zábavnou složku.

Předprodej MEMAG právě probíhá a nabízí investorům nejlepší příležitost, jak si koupit nativní token projektu. Podívejte se na předprodej MEMAG ještě dnes a zapojte se do tohoto kryptoměnového projektu s potenciálem masivního růstu v budoucnu.

koupit wall street memes

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus až 30 000 USD po registraci a vkladu

PhemexRecenze

Zdarma bonus až do výše 2500 USD po registraci a vkladu

CoinbaseRecenze

10$ zdarma při vkladu 100$

SimpleCoinRecenze

Populární česká směnárna

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.