Monday, June 24, 2024

Kryptoměny s největším potenciálem v roce 2024

S rostoucím počtem digitálních aktiv je nalezení kryptoměny s největším potenciálem v roce 2024 stále obtížnější. Mnoho projektů používá k nalákaní uživatelů velké sliby a luxusní terminologii. Je zřejmé, že není možné s jistotou vědět, která kryptoměna se chystá explodovat. Můžeme však vybrat některé možné kandidáty. Proto jsme se rozhodli provést průzkum a vybrali jsme několik kryptoměn s největším potenciálem.

V tomto průvodci si vyjmenujeme kryptoměny s největším potenciálem do budoucna. Projekty, které jsme objevili, nabízejí investorům několik výhod. Zdůraznili jsme také jejich vlastnosti, kde je lze koupit a kritéria používaná k identifikaci těchto projektů.

Top kryptoměny s největším potenciálem v roce 2024

Naše hledání na finančních trzích nás vedlo k tomu, že jsme letos našli několik kryptoměn s největším potenciálem.

 1. PlayDoge – Zbrusu nový kryptoměnový projekt běžící na BNB Smart Chainu. Vyvíjí 8bitovou 2D mobilní hru inspirovanou Tamagotchi, která kombinuje retro zábavu s play-to-earn mechanikou. Nativní token PLAY je aktuálně dostupný v předprodeji a nabízí štědré odměny za staking. Vzhledem k jeho konceptu aktuálně patří mezi kryptoměny s největším potenciálem.
 2. WienerAI – Nová trendy kryptoměna, která kombinuje memy psa, klobásy s umělou inteligenci (AI). Myšlenkou projektu je pobavit a zapojit komunitu a zároveň nabídnout pobídky prostřednictvím odměn za staking. Aktivní předprodej nativního tokenu projektu nabízí investorům výjimečnou šanci investovat ještě před jeho oficiálním uvedením na burzy, kdy se očekává nárůst jeho ceny.
 3. Sealana – Nový Solana meme coin, který nenabízí žádné případy použití, ale má vysoký virální potenciál. Cílem projektu je získat post lídra v tomto sektoru a díky použití neotřelého motivu tuleně zabývajícího se obchodováním s kryptoměnami, by to mohlo vyjít. V současné době probíhá předprodej tohoto meme coinu před uvedením na burzy.
 4. Base Dawgz – Tento zbrusu nový meme coin s tematikou Doge se rozhodl zkombinovat dva aktuální boomy, a to blockchain Base a extrémní sport base jumping, aby oslovil širší publikum. Jedná se totiž o multichainovou kryptoměnu, která kromě blockchainu Base bude fungovat i na několika dalších věhlasných blockchainech. Včasným investorům přitom nabízí hned několik zajímavých inovací, nespočet dobrodružství díky “cestování” mezi blockchainy a velkou airdrop kampaň typu Share-to-Earn.
 5. Mega Dice Token – Nové tokeny jsou rozšířením stávajícího kasinového projektu, který si již vybudoval rozsáhlou komunitu. Mega Dice se snaží překročit hranice běžné herní platformy a nabízí svým uživatelům rozmanité možnosti získávání odměn. Díky využití blockchainu Solana, který se vyznačuje vysokou rychlostí a nízkými poplatky, Mega Dice poskytuje dokonalý zážitek z hraní her a hazardních aktivit.
 6. 99Bitcoins – Projekt, který ukazuje novou cestu, jak zkombinovat vzdělávací potenciál s kryptoměnami: model Learn-to-Earn. Tato inovace poskytuje investorům a nadšencům kryptoměn možnost nejen rozvíjet své vědomosti, ale také získávat skutečné finanční odměny díky poznatkům o kryptoměnách.
 7. Sponge V2 – Meme coin s mimořádným potenciálem stavějící na úspěchu předchozí verze SPONGE
 8. eTukTuk – Zbrusu nový projekt se zaměření na vývoj elektrických vozidel
 9. NEAR Protocol – Blockchain vrstvy 1, který podporuje smart kontrakty a dokáže zpracovat až 100 000 transakcí za sekundu
 10. DeFi Coin (DEFC) – DeFi token s největším potenciálem
 11. Stellar (XLM) – Projekt umožňující rychlé a nízkonákladové transakce
 12. Enjin Coin (ENJ) – Projekt zaměřený na P2E hry
 13. Maker (MKR) – Řídící token Maker DAO
 14. Your Open Metaverse  (YOM) – Metaverse projekt s velkým potenciálem
 15. Chainlink (LINK) – Oracle token pracující se spoustou velkých jmen
 16. Polkadot (DOT) – Projekt usnadňující interoperabilitu mezi blockchainy
 17. SubQuery (SQT) – Univerzální sada nástrojů pro indexování dat Web3

KOUPIT KRYPTO S NEJVĚTŠÍM POTENCIÁLEM

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Bližší pohled na kryptoměny s největším potenciálem

Níže si projdeme kryptoměny, které letos vykazují největší potenciál a co vám mohou nabídnout.

PlayDoge – Zbrusu nový kryptoměnový projekt vyvíjející 8bitovou 2D mobilní hru, která kombinuje retro zábavu s play-to-earn mechanikou

PlayDoge (PLAY) je zbrusu nový kryptoměnový projekt, který v současné době bere svět kryptoměn útokem. Tato inovativní platforma nabídne svým uživatelům možnost vytvořit si virtuálního avatara v podobě velmi oblíbeného memu Doge v mobilní 2D 8bitové hře ve stylu fenoménu devadesátek jménem Tamagotchi. Navíc zábavný herní zážitek kombinuje s možnostmi blockchainu, aby vytvořil Play-to-Earn titul, ve kterém budou moci hráči získávat odměny v nativním tokenu PLAY.

PlayDoge patří nově mezi nové kryptoměny s největším potenciálem

PlayDoge zvolil ke svému fungování infrastrukturu Binance Smart Chain, aby zajistil levné a rychlé transakce. Hráči budou moci získávat tokeny krmením, trénováním svých virtuálních mazlíčků Doge a nebude chybět ani možnost soutěžení v různých minihrách a questech. Tyto tokeny pak bude možné použít k řadě vylepšení, nákupu doplňků pro vašeho mazlíčka, přístupu k exkluzivnímu obsahu a obchodování. Se spuštěním platformy budou uvedeny také žebříčky a nejlepší hráči budou moci získat bonusové tokeny PLAY a další výhody.

PlayDoge herní funkce, který patří nově mezi nové kryptoměny s největším potenciálem

Další funkcí, která přitahuje zvláštní pozornost, je možnost stakingu, kterou PlayDoge nabízí již v raných fázích vývoje. Platforma v současné době odměňuje stakery působivými ročními výnosy (APY) až 600 %. Tyto výnosy však budou klesat s dalšími stakery vkládajícími své tokeny do stakingového poolu. Mechanismus stakingu je součástí strategie PlayDoge s cílem vytvořit udržitelný a dlouhodobě životaschopný ekosystém.

Na odměny za staking, které budou distribuovány během příštích tří let, přidělil PlayDoge 6 % z celkové nabídky tokenů, která činí 9,4 miliard PLAY. Podle roadmapy nabídne projekt svou mobilní aplikaci všem uživatelům iOS a Android a přinese tak PlayDoge celosvětovému publiku. To zpřístupní P2E hru miliardám lidí. Plánuje také rozšíření utility tokenu přemostěním do dalších blockchainů.

Token PLAY odstartoval předprodej s cenou pouhých 0,005 USD, přičemž 30 % z celkové nabídky je vyhrazeno pro tyto účely. Zbylé tokeny jsou distribuovány s důrazem na dlouhodobý úspěch projektu. 20 % jde na odměny pro komunitu, stejné procento na marketingové aktivity, 11,5 % zajistí likviditu a 12,5 % si tým vyhradil na další vývoj. Pokud se chcete blíže podívat na PlayDoge, který do světa kryptoměn přináší svěží závan inovací a zábavy, přečtěte si whitepaper projektu.

fa shield check img 2Výhody:

 • Nativní token P2E hry založené na Tamagotchi
 • Rychlé a transakce díky BNB Smart Chainu
 • Možnost stakingu s pozoruhodným APY pro předprodejní investory
 • Zábavný meme coin s užitečností
 • Tokenomika podporující aktivní zapojení komunity

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Vysoce konkurenční sektor P2E

KOUPIT PLAYDOGE S UNIKÁTNÍM PLAY 2 EARN MECHANISMEM

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Sealana – Nový Solana meme coin, který nenabízí žádné případy použití, ale má vysoký virální potenciál

Sealana (SEAL) je úplnou novinkou mezi takzvanými meme coiny, jejichž charakteristika je často spojena se zvířecími motivy. Tento konkrétní projekt je inspirován postavou Gamer Guye z animovaného seriálu South Park, který je populární po celém světě. Gamer Guy transformoval do podoby tuleně, který se neustále sleduje novinky v blockchainové síti Solana a ve vidině úspěchu se velmi intenzivně věnuje obchodování s kryptoměnami. Postupně ztrácí spojení s reálným světem a symbolicky tloustne v důsledku fascinace tímto odvětvím.

Sealana patří mezi kryptoměny s největším potenciálem

Domovským blockchainem projektu Sealana je Solana. Tato síť je stále více využívaná pro svou vysokou rychlost, nízké poplatky za transakce, efektivitu a škálovatelnost. I když samotný SEAL nenabízí téměř žádné utility, stále je členem rodiny Solana meme coinů, které v poslední době zaznamenaly značný úspěch. Příkladem jsou tokeny jako Bonk, Book of Meme nebo Slothana. Přestože jsou tyto projekty vnímány jako volatilní a riskantní investice, mnohé z nich se dokázaly prosadit a přitáhnout pozornost investorů a díky tomu se staly virálními senzacemi. Tým stojící za Sealana si stanovil za cíl stát se dalším úspěšným projektem v této kategorii.

Podle spekulací, které nemůžeme potvrdit, ale ani vyvrátit, za tímto projektem stojí tým, který má na svědomí meme coin Slerf, který se může pyšnit market capem 155 milionů dolarů. Podobně jako Sealana, ani Slerf nemá žádné využití, ale díky své virální kampani získal širokou pozornost memecoinových nadšenců. SEAL je aktuálně k dispozici pouze na oficiálních webových stránkách projektu Sealana a jedinou platební metodou je token SOL.

sealana about

Nákup SEAL probíhá buď přímým převodem na speciální předprodejní peněženku, nebo pomocí přehledného widgetu umístěného na webových stránkách projektu. Aktuální kurz SEAL je nastaven na 1 SOL za 6 900 SEAL. Projekt Sealana představuje se svým neotřelým a zábavným přístupem atraktivní novinku v rychle se rozvíjejícím sektoru meme coinů. Potenciál pro virální úspěch je podpořen skutečností, že během prvních hodin po spuštění předprodeje dokázal bez jakéhokoli marketingu vybrat více než 200 000 USD. Tento příklad potvrzuje, že i ve světě kryptoměn může hravý a originální koncept přitáhnout pozornost investorů a jejich prostředků.

fa shield check img 2Výhody:

 • Nový meme coin běžící na blockchainu Solana
 • Potenciál pro vysokou návratnost investic
 • Originální motiv tuleně
 • Stejný tým, který stojí za jiným úspěšným meme coinem

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Nenabízí žádné případy použití
 • Nedostatek informací

KOUPIT SEALANA

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

WienerAI – Nová trendy kryptoměna, která kombinuje memy psa, klobásy s umělou inteligenci (AI)

WienerAI (WAI) je zbrusu nový projekt, který se dostává do popředí. Navzdory tomu, že jde o meme coin, WienerAI se liší od jiných podobných tokenů v tom, že integruje případy použití založené na umělé inteligenci Tato nová kryptoměna v sobě spojuje umělou inteligenci a lásku k uzeninám a psům. Cílem projektu je stát se “top dogem“ v sektoru meme coinů.

Wiener AI homepage

WienerAI, token ERC-20 běžící na blockchainu Ethereum, vyniká svým potenciálem etablovat se mezi nejlepší kryptoměny. Ethereum je jedním z nejčastěji používaných blockchainů na světě, který nabízí vysoký stupeň škálovatelnosti, bezpečnosti a decentralizace. Díky všem těmto funkcím mohou držitelé tokenů WAI snadno provádět transakce v ekosystému.

Stojí za zmínku, že smart kontrakty WienerAI byly auditovány bezpečnostní blockchainovou službou Coinsult. S nedávno spuštěným předprodejem tokenů WAI projekt doufá, že si vybuduje loajální komunitu podporovatelů, která bude investovat dlouhodobě. Aby tým motivoval k dlouhodobému držení tokenů, poskytl také příležitost k pasivnímu příjmu již během předprodeje.

Tokenomika Wiener AI, což je kryptoměna s největším potenciálem

Potenciální investory jistě bude zajímat tokenomika projektu. Tým WienerAI vytvořil celkem 69 miliard tokenů. 30 % z celkové nabídky je distribuováno v rámci předprodejní kampaně, 20 % půjde na odměny za staking. To podpořit dlouhodobé držení a navíc s větším množstvím uzamčených tokenů se bude WAI  nabídka v oběhu v průběhu času snižovat. Díky tomu bude token vzácnější. 20 % nabídky připadne  aktivním členům komunity. Po předprodejní kampani budou tokeny uvedeny na centralizovaných (CEX) a decentralizovaných burzách (DEX), přičemž pro účely likvidity je vyčleněno 10 % a zbývajících 20 % bude použito na marketing pro rozšíření dosahu projektu.

Co je WienerAI? Kryptoměna s největším potenciálem současnosti

Projekt WienerAI představil roadmapu zahrnující tři fáze. Nyní se nacházíme ve fázi jedna, která zahrnuje audit smart kontraktů, zahájení předprodeje a masivní marketing. Fáze 2 začne upgradem platformy WienerAI. To bude zahrnovat vývoj na blockchainu Ethereum a implementaci funkcí AI. V závěrečné fázi dojde k zalistování tokenů WAI, po kterém se očekává nárůst ceny.

fa shield check img 2Výhody:

 • Nový meme coin, který spojuje inovativní AI s technologii blockchainu
 • Všichni investoři, kteří se zúčastní předprodeje získají velké odměny za staking
 • 10 % celkové zásoby tokenů je alokováno pro komunitní odměny
 • Projekt si klade za cíl zefektivnit obchodování s kryptoměnami

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Velmi spekulativní kryptoměna

KOUPIT WIENERAI

Base Dawgz – Nový multichainový meme coin s airdropem Share-to-Earn

Projekt Base Dawgz ($DAWGZ) kombinuje popularitu stále vyhledávanějšího blockchainu Base s půvabem meme coinů s tematikou Doge. Tento projekt se ovšem odlišuje od ostatních kryptoměn především tím, že nabízí kompatibilitu s několika dalšími blockchainy, jako je například Ethereum, Solana, Avalanche nebo BNB Smart Chain. Díky tomu tak token DAWGZ nabízí svým držitelům bezkonkurenční přidanou hodnotu v podobě multichainové utility.

Kryptoměna Base Dawgz, kterou si mohou aktuálně investoři koupit v předprodeji, se řadí mezi kryptoměny s největším potenciálem letošního léta

V současné době se pohybuje tržní kapitalizace meme tokenů běžících na blockchainu Base více než 2 miliardy dolarů. Kromě toho 7 z 10 nejlepších meme coinů jsou projekty s tematikou Doge. Base Dawgz kombinuje to nejlepší z obou světů a zároveň slibuje další výhody prostřednictvím svého ekosystému.

Informace o projektu Base Dawgz, který patří mezi nové kryptoměny s největším potenciálem

Kromě jiného například nabídne držitelům tokenu DAWGZ výnos ze stakingu a odměny za propagaci projektu. Všichni uživatelé, kteří vytvoří a budou dále sdílet obsah o projektu Base Dawgz na sociální síti X, totiž získají body, které následně mohou vyměnit za tokeny DAWGZ. Jedná se o poměrně netradiční koncept Share-to-Earn, který je součástí kryptoměnového airdropu projektu.

Tokenomika kryptoměny Base Dawgz, která patří mezi kryptoměny s největším potenciálem

Co se týče celkové pevné nabídky Base Dawgz, tak ta činí 8,453 miliardy tokenů DAWGZ. Z toho bude 20 % přiděleno na předprodej, 15 % na odměny pro komunitu a dalších 20 % půjde na odměny za staking. Zbytek tokenů je poté rozdělen mezi zajištění likvidity a marketingové aktivity. Investoři, kteří by měli o tento token zájem, si jej mohou koupit v rámci probíhajícího předprodeje za zvýhodněnou cenu. Aktuální cena tokenu DAWGZ je 0,00479 USD, přičemž si lze tokeny koupit prostřednictvím kryptoměn ETH, BNB, SOL nebo AVAX. Více informací se dozvíte také ve whitepaperu Base Dawgz, na kanálu Telegram nebo na sociální síti X.

fa shield check img 2Výhody:

 • Token kombinující dva největší současné trendy
 • Zcela unikátní design
 • Velká airdrop kampaň typu Share-to-Earn
 • Multichainová kryptoměna
 • Tokenomika zaměřená na komunitu
 • Token funguje na blockchainu Base

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Velmi spekulativní kryptoměna
 • Úspěch závisí především na podpoře komunity

KOUPIT Base dawgz

Mega Dice Token – Nové tokeny jsou rozšířením stávajícího kasinového projektu, který si již vybudoval rozsáhlou komunitu

Mega Dice je revoluční online kasino provozované na platformě Telegram, které se odlišuje od tradičních kasin svým unikátním způsobem odměňování hráčů pomocí kryptoměn. Toto kasino nabízí širokou škálu her a možností sázení na sportovní události, přičemž hráči mohou získávat odměny skrze vlastní kryptoměnu – Mega Dice Token ($DICE). Je důležité zdůraznit, že Mega Dice není novým hráčem na poli kryptoměn; jedná se o zavedené kasino s více než 50 000 uživateli, což nejen že zvyšuje důvěru potenciálních investorů, ale také napomáhá stabilizaci cenové volatility, jež je běžná u nově spuštěných kryptoměn.

Mega Dice homepage

S víceletou historií v poskytování různorodých herních zážitků je $DICE vnímán jako lákavá investiční příležitost. Mega Dice Token je v rámci předprodeje nabízen za atraktivní cenu, což umožňuje snadný vstup do dynamicky se rozvíjejícího sektoru GambleFi. Tento token nejenže usnadňuje začátečníkům první kroky v oblasti kryptoměn, ale rovněž odměňuje uživatele za aktivní zapojení do rozvoje platformy. První investoři mají šanci na signifikantní zhodnocení svých investic, zejména vzhledem k plánovanému rozšíření uživatelské základny a herního portfolia kasina.

Kasino Mega Dice klade velký důraz na rychlé rozšíření uživatelské základny a budování pevné komunity. Pro zvýšení uživatelského zájmu organizuje štědré airdropy, které činí token $DICE ještě atraktivnějším. Tokeny v celkové hodnotě přesahující 2 250 000 USD budou distribuovány ve třech fázích mezi nové i stávající uživatele, což podporuje aktivní používání platformy a vytváří dynamickou komunitu. $DICE umožňuje sázet na rozmanité hry a zároveň nabízí možnost stakování tokenu, které přináší denní odměny závislé na výkonnosti kasina.

Mega Dice Airdrop

Dalším přínosem je limitovaná edice NFT, která je k dispozici vybraným držitelům $DICE. Tyto NFT poskytují speciální výhody a odměny a jsou obchodovatelné na tržištích. Co se týče tokenomiky, $DICE byl vyvinut na blockchainu Solana a jeho celková nabídka je stanovena na 420 milionů tokenů. Z tohoto množství je 35 % vyhrazeno pro předprodej, což zajišťuje počáteční kapitál pro rozvoj ekosystému. Dalších 15 % je určeno pro likvidní pool a 10 % na odměny ze stakingu. Kasino rovněž vyčlenilo 15 % celkové zásoby pro airdropy, 5 % pro spolupracující partnery a dalších 15 % na podporu růstu kasina, zatímco 5 % je alokováno na marketingové účely.

Mega Dice tokenomika

Pro zájemce o tento projekt doporučujeme prohlédnout si whitepaper, který poskytuje detailní informace o všech aspektech tokenu $DICE a jeho budoucích aktivitách.

fa shield check img 2Výhody:

 • Potenciál pro cenovou stabilitu a odměny
 • Flexibilní odměny za staking s vysokým výnosem
 • Odměny na denní bázi a prioritní přístup pro brzké investory
 • Nízká nabídka tokenů
 • Atraktivní airdrop

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Velmi spekulativní kryptoměna

KOUPIT MEGA DICE TOKEN

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

99Bitcoins – Projekt, který ukazuje novou cestu, jak zkombinovat vzdělávací potenciál s kryptoměnami: model Learn-to-Trade

99Bitcoins je jednou z nejznámějších a nejznámějších online vzdělávacích platforem zabývajících se světem blockchainu a kryptoměn. Od roku 2014 představila více než 2 milionům uživatelům více než 75 online kurzů na témata, jako jsou blockchainy, mechanismy konsenzu, typy kryptoměn, obchodování s kryptoměnami a další. Krátce před halvingem Bitcoinu, byl spuštěn nativní token 99Bitcoins (99BTC), aby zahájil novou éru pro platformu a její rychle rostoucí komunitu. Vize je jasná, vytvořit největší a nejsilnější platformu pro výuku ohledně kryptoměn s prosperující a aktivní online komunitou, která bude kolektivně těžit z úspěchu projektu.

Předprodej projektu 99Bitcoins, který patří mezi kryptoměny s největší potenciálem

Tvůrci 99Bitcoins se rozhodli pro zajímavou implementaci, která začíná na 99 BTC jako token ERC-20 na Ethereu pro efektivní zpracování transakcí prostřednictvím smart kontraktů, ale krátce po předprodeji bude migrovat na bitcoinový blockchain jako token BRC-20. To nabízí technické výhody a oslovuje fanoušky z BTC a ETH komunit. 99Bitcoins je tak první a jediná krypto vzdělávací platforma, kde jsou účastníci kurzu vypláceni tokenovými odměnami v závislosti na jejich úspěšnosti a pokroku v učení.

Co získáte při koupit tokenu 99Bitcoins, který patří mezi kryptoměny s největší potenciálem

V rané fázi dalšího býčího trhu to může přinést zvláště velký počet nováčků, což zvýší hodnotu ekosystému a tokenu. Se 79 online výukovými kurzy nabízí 99Bitcoins spoustu vzrušujících a informativních lekcí pro nové i zkušené uživatele kryptoměn, s něčím pro každého. Díky dalším finančním pobídkám a síťovým efektům v rostoucí online komunitě je 99BTC velmi zajímavá investiční příležitost.

99BTC je klasický utility token, který lze použít skutečně všestranným a flexibilním způsobem v celém ekosystému této výukové platformy. Držitelé získají také přístup k exkluzivním prémiovým kurzům a VIP komunitě , kde se vyměňují obchodní tipy a obchodní strategie.

tokenomika 99Bitcoins, který patří mezi kryptoměny s největším potenciálem

Fanoušci kryptoměn si zvykli a milují odměny za staking. Pro tyto odměny je k dispozici celých 14 % celkové nabídky tokenů. Co se týče další alokace tokenů, celková nabídka činí příhodně 99 000 000 000 tokenů 99BTC. Projekt aktuálně pořádá předprodej se soft capem 5 353 425 USD a maximálním cílem 11 070 675 USD. Ve 14kolové fundraisingové kampani bude k dispozici 10,5 % z celkově dostupných tokenů, což je 10 395 000 000. Dalších 17 % je určeno pro komunitní odměny a 8 % pro likviditu. Dalších 23 % je na marketing a 27,5 % na financování samotného projektu.

99bitcoins2

fa shield check img 2Výhody:

 • Dlouhodobě fungující vzdělávací platforma pro bitcoin a kryptoměny
 • Inovativní Learn 2 Earn mechanismus, díky kterému můžete vydělávat krypto
 • Odměny za staking
 • Vzdělávací kurzy pro investory a obchodníky do kryptoměn
 • Velký airdrop pro včasné investory

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Spekulativní kryptoměna

KOUPIT 99BITCOINS

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Sponge V2 – Meme coin s mimořádným potenciálem stavějícím na úspěchu předchozí verze SPONGE

Token Sponge V2 je jako nástupce senzačního meme coinu Sponge v současnosti středem zájmu v kryptosvětě. Sponge V1 nastavil měřítko svým ohromujícím výkonem, když dosáhl 100x návratnosti, 13 000 držitelů a maximální tržní kapitalizace přes 100 milionů USD. Tato působivá čísla jsou nejen důkazem dynamiky meme coinů, ale také indikátorem obrovského potenciálu, který Sponge V2 skrývá.

Na rozdíl od tradičních kryptoměn vyniká Sponge V2 svým inovativním procesem stake-to-bridge a hrou play-to-earn. Tyto jedinečné funkce slibují nejen hlubší integraci a dlouhodobou loajalitu investorů, ale také atraktivní příležitost k vytváření hodnoty. Díky procesu stake-to-bridge mohou investoři nakupovat a stakovat tokeny Sponge V1 a získat tak exkluzivní přístup k tokenům Sponge V2 s bonusem v podobě dalších tokenů, což umožní včasnou účast na projektu před oficiálním uvedením na burzu.

Sponge v2 patří mezi kryptoměny s největším potenciálem

P2E hra integrovaná do ekosystému je revoluční rozšíření, které Sponge V2 odlišuje od ostatních meme coinů. Tato funkce přináší praktický a zábavný případ použití tokenu, zvyšuje zájem investorů a přispívá k dlouhodobé udržitelnosti projektu. Kromě herní složky přispívá ke snadnému použití a širokému přijetí také kompatibilita Sponge V2 s oblíbenými peněženkami ERC-20 díky blockchainové základně Ethereum.

S rostoucí popularitou meme coinů a působivým úspěchem Sponge V1 se Sponge V2 připravuje na podání podobně velkolepého výkonu. Nadcházející uvedení tokenu Sponge V2 by mohlo s podporou silné a angažované komunity a inovativních funkcí být ve znamení významného nárůstu cen, a proto je pro investory mimořádně atraktivní. Investoři by mohli těžit z potenciálního vzestupu, zejména pokud token dosáhne podobného úspěchu jako jeho předchůdce.

Celkově vzato je token Sponge V2 slibnou investiční příležitostí díky svým jedinečným vlastnostem, působivé historii svého předchůdce a jeho budoucnosti. Pro investory, kteří hledají vysoké potenciální výnosy a přijímají riziko investování meme coinů, představuje Sponge V2 zajímavou možnost, jak rozšířit své portfolio.

fa shield check img 2Výhody:

 • Starý a zároveň nový token Sponge
 • Velká fanouškovská základna
 • Odměny za staking
 • Velké odměny pro včasné investory
 • Zalistováno na velkých krypto burzách

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Spekulativní meme coin

NAVŠTÍVIT SPONGE V2

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

eTukTuk – Zbrusu nový projekt se zaměřením na vývoj elektrických vozidel

Další projekt, který si představíme, nese název eTukTuk. Společnost stojící za projektem se zaměřuje na vývoj elektrických tuk tuků, které jsou velice využívané v asijských státech jako Indie či Sri Lanka. eTukTuk běží na blockchainu Binance Smart Chain, což s sebou přináší určité výhody a vlastnosti, které si popíšeme níže.

Jednou z nejvýraznějších vlastností byznysového modelu společnosti je, že svou výrobu umisťuje přímo do těchto zemí, ve kterých se budou následně vozidla využívat. To má za následek snížení ceny e-tuktuků a také zvýšení pracovních míst. Samotná vozidla tak budou pro místní obyvatele dostupnější – a to jak z cenového, tak i nákupního hlediska.

Projekt eTukTuk funguje na bázi blockchainu a jako nativní měna jsou využívány tokeny $TUK. Ty si lze v současné době nakoupit v právě probíhajícím předprodeji, který běží na webových stránka eTukTuk. Tokeny si následně mohou zájemci a investoři kupovat skrze kryptoměny BNB nebo USDT. Pokud žádnou z těchto dvou kryptoměn nemáte, můžete připojit peněženku jako obvykle a následně využít možnosti platby kartou. Díky tomu nakoupíte jednu z těchto kryptoměn přímo v předprodeji a do projektu tak budete moci vstoupit i bez držení kryptoměn.

Roadmapa projektu etuktuk, který patří mezi kryptoměny s největším potenciálem
Roadmapa projektu etuktuk

eTukTuk plánuje své první uvedení na trh na ostrově Sri Lanka. Společně s výrobou samotných vozidel se však bude klást také důraz na budování sítě dobíjecích stanic, které budou moci uživatelé využít. Ke platbám pak bude možné využívat tokeny $TUK, a to nejenom na nativních dobíjecích stanicích, ale také k nákupu dalších služeb či produktů mimo tento ekosystém.

K dispozici je uživatelům také staking nakoupených tokenů, díky kterému si držitelé budou moci přijít na výrazné odměny v podobě extra tokenů $TUK. Stačí, aby investoři nakoupili tokeny v předprodeji a následně zvolili možnost stakingu kliknutím na tlačítko Buy and Stake. To zajistí, že již po nákupu v předprodeji se budou uživatelům přidávat do nakoupeného množství tokeny ve formě odměny. Odhadovaný roční výnos nyní dosahuje cca 350 %.

Tvůrci plánují po skončení předprodeje uvedení tokenů $TUK na centralizované (CEXs) a decentralizované (DEXs) směnárny či burzy. To zpravidla znamená, že se o projektu dozví noví investoři a uživatelé a cena se může výrazně vyšvihnout na nové cenové hladiny. Brzcí investoři pak mohou v předprodeji tokeny nakoupit za snížené ceny a následně se těšit z odměn za staking. Pokud vás tedy projekt zaujal a chcete si pro sebe tokeny v předprodeji zajistit, doporučujeme do projektu vstoupit co možná nejdříve, ať si zajistíte nejnižší nákupní ceny.

fa shield check img 2Výhody:

 • Rychlé a efektivní transakce
 • Vlastní ekosystém s užitečným produktem
 • Ekosystém běžící na smart kontraktech
 • Zaměření se na trh, kde to má smysl
 • Kombinace elektromobility s blockchainem

fa shield list icon img 1Nevýhody:

 • Zatím je vše ve fázi plánu

KOUPIT ETUKTUK

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

NEAR Protocol – Blockchain vrstvy 1, který podporuje smart kontrakty a dokáže zpracovat až 100 000 transakcí za sekundu

Near Protocol (NEAR) je blockchainový protokol, který se snadno používá a je škálovatelný. Jedná se o blockchain vrstvy 1, který funguje uhlíkově neutrálním způsobem. NEAR funguje jako komunitně řízená platforma cloud computingu, jejímž cílem je řešit slabé stránky jiných blockchainů, jako je pomalá rychlost transakcí a špatná interoperabilita. Near používá názvy účtů, které mohou lidé jednoduše číst, jako alternativu ke krypto adresám, aby byla platforma uživatelsky přívětivá.

Kromě toho NEAR používá svůj vlastní mechanismus konsensu Doomslug, který zajišťuje, že bloky jsou přidány do blockchainu ihned po provedení transakce. Near Protocol s technologií Nightshade navíc extrémně zvýšil transakční propustnost. Ta vzrostla na více než 100 000 za sekundu. Tím, že vyřešil problém škálování jiných blockchainů, je Near Protocol mezi investory extrémně oblíbený již od svého uvedení. NEAR se nyní stal základem mnoha úspěšných decentralizovaných aplikací (dApps).

kryptoměny s největším potenciálem - NEAR protocol

NEAR je nativním tokenem Near Protocol a zároveň tokenem řízení ekosystému. Používá se pro různé funkce v rámci sítě, včetně placení poplatků za transakce a stakingu pro aktivaci uzlů validátorů. V roce 2020 byla vydána jedna miliarda tokenů NEAR. Každý rok jsou vydávány dalších tokeny na podporu sítě. V současné době je v oběhu přibližně 1,004 miliard tokenů. S tržní kapitalizací 3,2 miliard USD, patří tokenu NEAR 26. místo v žebříčku kryptoměn na CoinMarketCap.

Navzdory funkcím NEAR Protocolu nemůžeme ignorovat skutečnost, že Ethereum je pro smart kontrakty lepší blockchain. Mnoho vývojářů se stále rozhoduje vytvářet své aplikace na Ethereu. NEAR Protocol to ví, a proto nechce konkurovat Ethereu, což může znít divně. Namísto toho chce spolupracovat. Vyvinuli proto technologii nazvanou Rainbow Bridge. Toto je most, který vytváří spojení mezi Ethereem a protokolem NEAR. V mnoha oblastech je Near Protocol již lepší než jiné blockchainové sítě. Vysoká škálovatelnost a skvělá uživatelská přívětivost s integrací funkcí správy činí NEAR výjimečným pro budoucnost.

DeFi Coin (DEFC) – DeFi token s největším potenciálem

DEFC, fungující na BNB Chainu, je nativní token decentralizované burzy DeFi Swap. Po uvedení DEX na začátku května 2022 došlo k exponenciálnímu nárůstu ceny mince DEFC. DeFi Coin přinesl 5. května 2022 pětinásobný výnos, dostal se z 0,1 dolaru na maximum 0,5643 dolaru.

Podle whitepaperu DeFi Coin bude token hrát ústřední roli v pomoci DeFi Swap dosáhnout decentralizovaných cílů. Tokeny DEFC jsou životně důležité pro burzu DeFi Swap tím, že poskytují několik funkcí. DeFi Swap, stejně jako mnoho decentralizovaných burz, také nabízí generování výnosů prostřednictvím yield farmingu a stakingu.

Top kryptoměny s největším potenciálem v roce 2023

Většinu času první podporovatelé nových digitálních mincí prodávají na vzestupu a umožňují okamžitý pád ceny. DEFC se tomu však vyhýbá tím, že nabízí plán „statických odměn“.

 • Kryptoměnová daň ve výši 10 % se vybírá vždy, když uživatel prodá nebo vymění DeFi Coin, což podporuje dlouhodobé investice.
 • 50 % přijaté daně je rozděleno za účelem DEX likvidity na podporu P2P transakcí.
 • Zbývajících 50 % daně je rozděleno mezi všechny držitele DeFi Coin na poměrném základě.

Tvůrci DeFi Coin se rozhodli implementovat strategii manuálního spalování tokenů. Kdy a kolik tokenů spálit bude určeno v závislosti na převládajících tržních podmínkách. Dlouhodobě se tedy zvyšuje poptávka a tím i cena DEFC. Ekosystém DeFi Swap se také zaměřuje na různé připravované projekty, jako je aplikace DeFi Swap, s cílem implementovat více vzdělávacího obsahu, včetně technické analýzy, webinářů atd.

Stellar (XLM) – Projekt umožňující rychlé a nízkonákladové transakce

Stellar Lumens poskytuje podobnou nabídku jako Ripple. Vyvinula platformu, která uživatelům umožňuje posílat finanční prostředky globálně, přičemž jim vznikají extrémně dostupné poplatky. Efektivní síť Stellar zajišťuje, že se tokeny XLM dostanou k příjemcům za méně než minutu, někdy během pouhých sekund.

Považuje se za otevřenou síť pro ukládání a přesun peněz. Klíčovým rozlišovacím znakem této sítě je schopnost vytvářet, odesílat a obchodovat s digitálními reprezentacemi všech forem peněz. Stellar vytvořili Jed McCaleb a Joyce Kim v roce 2015 poté, co opustili Ripple, což vysvětluje podobnosti tokenu s XRP. 

1 7
Top kryptoměny s největším potenciálem v roce 2023

Vývojáři sítě navrhli platformu tak, aby umožnila globální finanční systémy fungovat společně. Stellar Lumens ale také umožňuje malým korporacím mít stejný dosah jako velké banky. Uživatelé mohou vyvíjet globální platební aplikace a používat tokeny v síti k využívání plateb.

Platforma hostí decentralizovanou burzu. Kromě kryptoměn mohou investoři využít burzu pro forex a obchodování s cennými papíry. Stellar Lumens má vestavěný protokol zjednodušující výměnu tokenů. Další klíčovou funkcí je služba mikroplateb. Umožňuje investorům posílat bezhraniční platby jakékoli velikosti a přitom účtovat nízké, paušální poplatky a rychlé transakce.

Transakce v síti Stellar stojí méně než setinu centu a lze je vypořádat během několika sekund, což z ní dělá perfektní token pro přeshraniční platby a převody měn. Projekt spolupracuje s několika velkými jmény včetně IBM a MoneyGram. Je to kryptoměna s největším potenciálem (vedle XRP), kterou široce využívají finanční instituce, což by mohlo způsobit explozi tokenu.

Koupit stellar

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Enjin Coin (ENJ) – Projekt zaměřený na P2E hry

Enjin Coin (ENJ) je kryptoměna běžící na protokolu Ethereum, která přímo podporuje hodnotu digitálních aktiv vytvořených prostřednictvím platformy Enjin. Tato platforma je špičkovou platformou pro nezaměnitelné tokeny (NFT) v ekosystému. Enjin využívá smart kontrakty, aby poskytl herním komunitám požadovanou podporu. Povzbuzuje tyto komunity tím, že jim nabízí hodnotu krytou kryptoměnami a nástroje pro jejich implementaci a správu.

1 10

Utility token herní NFT sítě Enjin je známá jako Enjin Coin (ENJ). Tento token mohou hráči získat plněním herních úkolů na platformě. Token ENJ se používá k nákupu virtuálního zboží napříč herními platformami. Enjin je singapurská společnost široce uznávaná pro svůj digitální trh Enjin NFT Marketplace. Jeho úžasná videohra „Minecraft“ a mnoho dalších produktů si také získaly popularitu.

Vlastníci různých digitálních aktiv v síti Enjin mohou převést své NFT na tokeny ENJ. ENJ je token ERC-20, který se získává na blockchainu Ethereum. Uživatelé tedy mohou obchodovat s tokeny ENJ s jinými tokeny na blockchainu Ethereum.

Trh NFT stále inovuje tím, že do svého ekosystému zavádí životaschopné tokeny. Milovníci NFT, kteří hledají kryptoměny s největším potenciálem v roce 2023, mohou zvážit ENJ.

Koupit enjin coin

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Maker (MKR) – Řídící token Maker DAO

MakerDAO je decentralizovaná komunita správy, která provozuje Maker Protocol, který umožňuje generovat Dai. Dai je jedním z hlavních světových stablecoinů, který je vázán na americký dolar prostřednictvím smart kontraktů na blockchainu Ethereum.

kryptoměny s největším potenciálem

Umožňuje komukoli s Ethereem a peněženkou MetaMask půjčovat si peníze ve formě Dai. Můžete také uzamknout Dai ve smart kontraktu Dai Savings Rate (DSR), abyste získali variabilní sazbu a zároveň si ponechali kontrolu nad svým Dai. I když Maker nemusí mít atraktivní systémy odměn nabízené některými dalšími aktivy, na která jsme se podívali, je to skvělý stablecoinový projekt.

Token MKR je řídicí token protokolu Maker. Jako držitel MKR můžete hlasovat pro změnu parametrů ve smart kontraktech, abyste zajistili stabilitu Dai. Na rozdíl od Dai, což je stablecoin určený pro platby a spoření, má MKR nestálou cenu.

Koupit Maker

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Your Open Metaverse  (YOM) – Metaverse projekt s velkým potenciálem

Your Open Metaverse (běžně zkracováno na YOM) je první kryptoměnový projekt se zaměřením na vytvoření vysoce kvalitního Metaverse pomocí Unreal Engine. Your Open Metaverse (YOM) je první skutečně otevřené a distribuované metaverzum. YOM umožňuje umělcům, vývojářům a značkám spoluvytvářet metarealitu, čímž dláždí cestu k otevřené, inkluzivní meta společnosti.

kryptoměny s největším potenciálem

YOM rozšiřuje stávající herní enginy o sady SDK, aby zajistil standardizaci obsahu napříč enginy, a představuje webovou aplikaci, kde lze nasadit, hostovat a zpeněžit obsah Web3 s podporou YOM v jakémkoli cloudu, doméně a řetězci s naší distribuovanou cloudovou infrastrukturou. Projekt umožní uživatelům vytvořit si vlastní tokenizované metaverzum, které pak lze pronajmout, prodat nebo jinak zpeněžit.

YOM si klade za cíl zlepšit monetizaci Metaverse tím, že umožňuje mechanismy play-to-earn, promo-to-earn a wear-to-earn, což dává tvůrcům mnohem více svobody při vytváření jedinečných zážitků.

Chainlink (LINK) – Oracle token pracující se spoustou velkých jmen

Smart kontrakty jsou předem specifikované dohody, které vyhodnocují informace a automaticky se provádějí, když jsou splněny určité podmínky. Platforma Chainlink to učinila realitou prostřednictvím své sítě Oracle. 

kryptoměny s nevětším potenciálem

Chainlink (LINK) je blockchainová abstraktní vrstva, která umožňuje fungování univerzálně propojených smart kontraktů. Dosahuje toho prostřednictvím decentralizované sítě Oracle, která umožňuje blockchainovým sítím bezpečnou interakci s externími datovými zdroji, událostmi a platebními metodami a poskytuje kritické off-chain informace potřebné pro komplexní smart kontrakty, aby se staly dominantní formou digitální dohody.

Jako jedna z prvních sítí umožňujících integraci off-chain dat do smart kontraktů se Chainlink (LINK) stal jedním z hlavních hráčů v oblasti zpracování dat.  

Koupit chainlink

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Polkadot (DOT) – Projekt usnadňující interoperabilitu mezi blockchainy

Polkadot (DOT) funguje jako ideální prostředí pro podporu decentralizovaného webu řízeného jeho uživateli a pro zjednodušení tvorby nových aplikací a služeb. Je pozoruhodný jako meta protokol vrstvy 0, protože je základem pro formát sítě blockchainů první vrstvy známých jako parachainy (paralelní řetězce). 

kryptoměny s nevětším potenciálem

Polkadot může také propojit veřejné a soukromé řetězce orákly a budoucí technologie, což těmto nezávislým blockchainům umožňuje sdílet informace a transakce. To může usnadňuje cross-chain přenos velkého množství datových typů, takže je vynikající pro konektivitu. Vzhledem k tomu, že interoperabilita je velkým problémem pro pokračující přijetí kryptoměny, transparentní, dobře navržený projekt, jako je Polkadot, má velký potenciál.

Koupit polkadot

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

SubQuery (SQT) – Univerzální sada nástrojů pro indexování dat Web3

SubQuery je poskytovatel dat, který agreguje a organizuje data z projektů Polkadot a Substrate a poskytuje vývojářům dobře strukturovaná data k použití pro širokou škálu projektů. Funguje mezi blockchainy vrstvy 1 a decentralizovanými aplikacemi (dApps). Tato služba umožňuje vývojářům DApps zaměřit se na jejich hlavní případ použití a front-end, aniž by museli ztrácet čas budováním vlastního backendu pro zpracování dat.

kryptoměny s nevětším potenciálem

SubQuery umožňuje každému týmu Substrate/Polkadot zpracovávat a dotazovat se na jejich data. Projekt je inspirován růstem datových protokolů sloužících aplikační vrstvě a jeho cílem je pomoci projektům Polkadot/Substrate vybudovat lepší dApps tím, že komukoli umožní spolehlivě rychleji najít a spotřebovat data. Dnes může kdokoli vyhledávat a extrahovat data sítě Polkadot během několika minut a bez nákladů.

Jak najít kryptoměny s největším potenciálem

S obrovským množstvím aktiv na trhu může být poměrně těžké najít kryptoměny s největším potenciálem. Investoři mohou použít několik metod, aby našli kryptoměny vykazující známky potenciálního poskytování masivních výnosů. 

Trendy aktiva

Hlavní hnací silou kryptoměn je hype a smýšlení o nich. Trendy projekty obvykle zaznamenávají zvýšenou poptávku a tým následné zvýšení ceny. Pokud se tedy zaměříte na hledání takových kryptoměn, doporučujeme . CoinMarketCap a velké kryptoměnové burzy, protože tam naleznete záložku „trendy aktiva“, takže je snadné takové projekty najít. Je vhodné použít filtry (7 dní až 30 dní), abyste odlišili projekty s dlouhodobějším hypem.

Plánované upgrady

Jedním z dalších způsobů, jak určit, zda může projekt vykazovat potenciál, jsou plánované upgrady. V raných fázích vývoje většina projektů ještě nedosáhla svého plného potenciálu a většina má v plánu zavádět různé upgrady s růstem sítě. To většinou přitáhne větší počet uživatelů a zároveň je to správná cesta k trvalému úspěchu projektu, protože investoři neztratí důvěru.

Navíc investice do projektu před velkým upgradem může být skvělým způsobem, jak využít hype, protože většinou následuje explozivní růst.

Plány projektu

Každý kryptoměnový projekt avizuje vznešené cíle, ale stojí za to zkontrolovat, zda je reálné, aby je projekt splnil. To vám může pomoci zúžit výsledky vyhledávání. Jen dobře promyšlený plán může jasně sdělit vizi projektu, takže neexistuje prostor pro nedostatek transparentnosti. Pokud se tým ani nesnažil jasně vysvětlit, jak dosáhne svých cílů, nestojí za vaší pozornost.

Jak vybíráme kryptoměny s největším potenciálem

Při výběru každého tokenu dodržujte přísný proces prověřování. Každý projekt na našem seznamu poskytuje určitá vodítka k tomu, zda patří mezi kryptoměny s největším potenciálem.

Minulé ceny

Přestože minulé cenové výkony neindikují budoucí výkon, můžete nalézt důležité cenové úrovně. Každý z projektů, který jsme recenzovali, se oproti předchozímu býčímu trhu citelně propadl. To však  znamená, že nabízí mnoho prostoru pro růst při zotavení trhu.

Užitečnost

Téměř každý projekt tvrdí, že jsou jedinečný nebo znamená revoluci v odvětví, ale jen málo z nich to naplní. Kryptoměnový projekt musí poskytovat užitečnost, aby měl dlouhou životnost. Míra využití, které projekt poskytuje, závisí na tom, jak velký problém řeší. Čím větší užitek má projekt, tím více jej investoři považují za hodnotný a pravděpodobně do něj investují, jinak jeho hodnotu neřídí nic jiného než humbuk a efektní marketing.

Dobré vedení

Dobré vedení je klíčové. Tým by měl mít dostatečné zkušenosti, protože bez nich je projekt odsouzen k neúspěchu. Transparentnost je velmi důležitý aspekt. Profily vedení projektu by měli být jednoduše dostupné, abyste si mohli udělat svůj obrázek. Každý z projektů na našem seznamu, má ověřený tým s prokazatelnými zkušenostmi a neschovává se za luxusní terminologii.

Závěrem: Jaké kryptoměny s největším potenciálem volíme?

Na trhu je tisíce kryptoměn, ale jen málo z nich má potenciál poskytnout investorům významné výnosy. Kryptoměny s největším potenciálem se často snaží zkombinovat tradiční průmysl s revolučním modelem, jak používat blockchain, jak tomu je i například u kryptoměny PlayDoge, která přináší na trh P2E hru inspirovanou fenoménem Tamagotchi, přičemž také poskytuje možnost stakingu s pozoruhodným procentním výnosem.

Dalšími kvalitními projekty jsou Sealana, WienerAI, Base Dawgz, Mega Dice Token a 99Bitcoins, který přináší velmi inovativní mechanismus Learn 2 Earn, díky kterému můžete vydělávat kryptoměny díky vzdělávání se. WienerAI je nový psí meme coin, který však přináší užitek díky AI a chce zvýšit úspěšnost obchodníků s kryptoměnami.

Koupit playdoge

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

FAQ (Často kladené otázky)

Která kryptoměna má aktuálně největší potenciál?

Jaké kryptoměny mají potenciál a dlouhodobou vizi?

Jak poznat, že se do kryptoměny vyplatí investovat?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.