Saturday, March 2, 2024

Kryptoměny s největším potenciálem v roce 2024

S rostoucím počtem digitálních aktiv je nalezení kryptoměny s největším potenciálem v roce 2024 stále obtížnější. Mnoho projektů používá k nalákaní uživatelů velké sliby a luxusní terminologii. Je zřejmé, že není možné s jistotou vědět, která kryptoměna se chystá explodovat. Můžeme však vybrat některé možné kandidáty. Proto jsme se rozhodli provést průzkum a vybrali jsme několik kryptoměn s největším potenciálem.

V tomto průvodci si vyjmenujeme kryptoměny s největším potenciálem do budoucna. Projekty, které jsme objevili, nabízejí investorům několik výhod. Zdůraznili jsme také jejich vlastnosti, kde je lze koupit a kritéria používaná k identifikaci těchto projektů.

Top kryptoměny s největším potenciálem v roce 2024

Naše hledání na finančních trzích nás vedlo k tomu, že jsme letos našli několik kryptoměn s největším potenciálem.

 1. Smog – Nový meme coin s velkým potenciálem, po dvou dnech si připsal výnosy vyšší než 800 %
 2. Bitcoin Minetrix – Kryptoměnový projekt stake-to-mine přinášející revoluci do odvětví cloudové těžby BTC
 3. Sponge V2 – Meme coin s mimořádným potenciálem stavějící na úspěchu předchozí verze SPONGE
 4. Meme Kombat – Nová kryptoměna s možností sázení na souboje mezi memy
 5. Scotty AI – AI kryptoměna se zaměřením na komunitu, která poskytuje schopnosti detekce hrozeb a identifikace podvodů
 6. eTukTuk – Zbrusu nový projekt se zaměření na vývoj elektrických vozidel
 7. Wall Street Memes – Nový meme coin s potenciálem k masivnímu růstu
 8. NEAR Protocol – Blockchain vrstvy 1, který podporuje smart kontrakty a dokáže zpracovat až 100 000 transakcí za sekundu
 9. DeFi Coin (DEFC) – DeFi token s největším potenciálem
 10. Stellar (XLM) – Projekt umožňující rychlé a nízkonákladové transakce
 11. Enjin Coin (ENJ) – Projekt zaměřený na P2E hry
 12. Maker (MKR) – Řídící token Maker DAO
 13. Your Open Metaverse  (YOM) – Metaverse projekt s velkým potenciálem
 14. Chainlink (LINK) – Oracle token pracující se spoustou velkých jmen
 15. Polkadot (DOT) – Projekt usnadňující interoperabilitu mezi blockchainy
 16. SubQuery (SQT) – Univerzální sada nástrojů pro indexování dat Web3

KOUPIT krypto s největším potenciálem

Bližší pohled na kryptoměny s největším potenciálem

Níže si projdeme kryptoměny, které letos vykazují největší potenciál a co vám mohou nabídnout.

Smog – Nový meme coin s velkým potenciálem, po dvou dnech si připsal výnosy vyšší než 800 %

Smog ($SMOG) přináší na trh s meme coiny novou konkurenci. Přestože se tento nový meme coin založený na blockchainu Solana objevil na kryptoscéně teprve nedávno, na decentralizované burze Jupiter (DEX) se rychle vyšplhal na tržní kapitalizaci 2 miliony dolarů. Nadcházející airdrop zvyšuje očekávání kolem potenciálu projektu Smog k výraznému růstu, spolu s funkcí stakingu, která se může pochlubit atraktivním 42% ročním procentním výnosem (APY).

kryptoměny s největším potenciálem -Token Smog

Po vzoru úspěšných předchůdců, jako jsou Bonk a Myro, ukazuje Smog pozoruhodnou trajektorii, která by mohla tyto předchůdce překonat. Co je také pozoruhodné je fakt, že objemy obchodů na DEXu Smog v poslední době překonaly dokonce i objemy obchodů široce uznávané burzy Uniswap. Tento prudký nárůst obchodní aktivity odráží rostoucí důvěru a zájem o Smog a staví jej do pozice slibné investiční možnosti a kryptoměny s vysokým potenciálem.

Důležité je také zmínit propracovanou tokenomiku projektu Smog, na které si dal tým opravdu záležet. Celková zásoba tokenů představuje 1,4 miliardy. Z toho 50 % bylo vyčleněno na marketingové aktivity a propagaci projektu. Dalších 35 % tokenů z celkové zásoby bylo vyčleněno na plánovaný airdrop. Zbylá zásoba bude určena na zalistování tokenu $SMOG na dalších burzách a na likviditu.

Tokenomika Smog

Co odlišuje Smog od ostatních, je jeho potenciál překonat působivé úspěchy SPONGE, pozoruhodného meme coinu, který zaznamenal 50-násobný nárůst z 2 milionů USD na 100 milionů USD. Díky svému růstu a slibnému airdropu na obzoru se Smog jeví jako kryptoměna, kterou se vyplatí sledovat kvůli potenciálu stát se předním meme coinem roku 2024 a možnosti upevnit tak svůj status klíčového hráče na neustále se vyvíjejícím kryptotrhu.

KOUPIT SMOG

Bitcoin Minetrix – Kryptoměnový projekt stake-to-mine přinášející revoluci do odvětví cloudové těžby BTC

První místo v našem žebříčku bylo přiděleno Bitcoin Minetrix (BTCMTX) za originalitu návrhu, díky čemuž je tento ekosystém jedním z nejslibnějších v letošním roce. Jedná se o nový protokol zrozený v kontextu bitcoinu a spojený s těžbou BTC, schopný kombinovat dva podstatné prvky – staking, který investorům zaručuje výhodný pasivní příjem, a těžbu BTC, která splňuje moderní potřeby úspor, jednoduchosti a větší udržitelnosti.

1080x360 11

A výsledkem je revoluční mechanismus Stake-to-Mine. BTCMTX, token ERC-20 vytvořený na Ethereu, je aktuálně k dispozici za pouhých 0,0110USD. Prostřednictvím předprodeje chce Bitcoin Minetrix získat 15,4 milionů dolarů. Předprodejní akce je organizována v 10 fázích s progresivním 10% nárůstem ceny BTCMTX.

Když se podíváme podrobněji na staking, s Bitcoin Minetrix jsou odměny generovány rychlostí 158,5 BTCMTX za blok ETH po dobu dvou let. Připomínáme, že přesná výše odměn, které investoři získávají, je určena APY a podílem ve stakingovém poolu.

Uživatelé si mohou zakoupit a stakovat tokeny BTCMTX, aby získali kredity pro cloudovou těžbu ve formě neobchodovatelných tokenů ERC-20, které lze spálit pro získání hashovací síly. Bitcoin Minetrix má celkovou zásobu 4 miliard tokenů, která je rozdělena následovně – 70 % je k dispozici v rámci předprodeje, 17,5 % je určeno pro potřeby týmu jako marketing, růst ekosystému a pronájem těžebních zařízení a 12,5 % bude sloužit jako odměny za staking.

Pokud vás projekt zaujal, můžete určitě zvážit nákup Bitcoin Minetrix v předprodeji ještě dnes. Budete muset mít kryptopeněženku s ETH, USDT nebo BNB a poté se připojit k předprodejní stránce BTCMTX. Podle pokynů na obrazovce budete moci tyto kryptoměny vyměnit za BTCMTX. Také stojí za zmínku, že minimální investice je týmem stanovena na 10 dolarů.

KOUPIT BITCOIN MINETRIX

Sponge V2 – Meme coin s mimořádným potenciálem stavějícím na úspěchu předchozí verze SPONGE

Token Sponge V2 je jako nástupce senzačního meme coinu Sponge v současnosti středem zájmu v kryptosvětě. Sponge V1 nastavil měřítko svým ohromujícím výkonem, když dosáhl 100x návratnosti, 13 000 držitelů a maximální tržní kapitalizace přes 100 milionů USD. Tato působivá čísla jsou nejen důkazem dynamiky meme coinů, ale také indikátorem obrovského potenciálu, který Sponge V2 skrývá.

Na rozdíl od tradičních kryptoměn vyniká Sponge V2 svým inovativním procesem stake-to-bridge a hrou play-to-earn. Tyto jedinečné funkce slibují nejen hlubší integraci a dlouhodobou loajalitu investorů, ale také atraktivní příležitost k vytváření hodnoty. Díky procesu stake-to-bridge mohou investoři nakupovat a stakovat tokeny Sponge V1 a získat tak exkluzivní přístup k tokenům Sponge V2 s bonusem v podobě dalších tokenů, což umožní včasnou účast na projektu před oficiálním uvedením na burzu.

kryptoměny s největším potenciálem - Sponge v2

P2E hra integrovaná do ekosystému je revoluční rozšíření, které Sponge V2 odlišuje od ostatních meme coinů. Tato funkce přináší praktický a zábavný případ použití tokenu, zvyšuje zájem investorů a přispívá k dlouhodobé udržitelnosti projektu. Kromě herní složky přispívá ke snadnému použití a širokému přijetí také kompatibilita Sponge V2 s oblíbenými peněženkami ERC-20 díky blockchainové základně Ethereum.

S rostoucí popularitou meme coinů a působivým úspěchem Sponge V1 se Sponge V2 připravuje na podání podobně velkolepého výkonu. Nadcházející uvedení tokenu Sponge V2 by mohlo s podporou silné a angažované komunity a inovativních funkcí být ve znamení významného nárůstu cen, a proto je pro investory mimořádně atraktivní. Investoři by mohli těžit z potenciálního vzestupu, zejména pokud token dosáhne podobného úspěchu jako jeho předchůdce.

Celkově vzato je token Sponge V2 slibnou investiční příležitostí díky svým jedinečným vlastnostem, působivé historii svého předchůdce a jeho budoucnosti. Pro investory, kteří hledají vysoké potenciální výnosy a přijímají riziko investování meme coinů, představuje Sponge V2 zajímavou možnost, jak rozšířit své portfolio.

Navštívit Sponge v2

Meme Kombat – Nová kryptoměna s možností sázení na souboje mezi memy

Meme Kombat je jedním z nejnovějších projektů, ale současně nejslibnější kryptoměnou v letošním roce. Jak název platformy napovídá, byla založena na myšlence sázet na bitvy mezi různými populárními memy. K vedení těchto bitev se používá technologie, která kombinuje blockchain a pokročilou umělou inteligenci. Díky tomu si uživatelé mohou užít zajímavý a nepředvídatelný herní zážitek.

stake 1536x548 1

Tento proces je samozřejmě poháněn nativním tokenem platformy, který nese ticker MK. Je vytvořen na síti Ethereum, což mu umožňuje využívat zvýšenou úroveň zabezpečení, kterou protokoly Ethereum nabízejí. Tento altcoin je stále ve fázi předprodeje a cena za jeden token je 1,667 USD, která se do konce tohoto období nezmění.

Meme Kombat navíc poskytuje i možnost vydělávat si pasivní příjem prostřednictvím stakingu, který je aktivní a automatický i během předprodeje. Každý z investorů tak může získat zisky uzamčením svých tokenů na minimálně jedno stakovací období. APY se snižuje s přibývajícími tokeny ve stakingovém smart kontraktu a to je přesně důvod, proč je nyní nejlepší čas na nákup tokenů MK.

Pro tuto první fázi vývoje Meme Kombat vyčlenil 50 % z celkového počtu 12 milionů tokenů. Hard cap je stanoven na 10 milionů dolarů a cílem je financovat další rozvoj platformy. Plánuje se, že do konce roku 2023 budou bitvy Meme Kombat skutečností. V dlouhodobějším horizontu jsou plánovány zalistování na decentralizované burzy a odměny pro uživatele. To vše nastavuje Meme Kombat jako projekt s obrovským potenciálem, takže investujte dříve, než cena potenciálně exploduje.

KOUPIT MEME KOMBAT

Scotty AI – AI kryptoměna se zaměřením na komunitu, která poskytuje  schopnosti detekce hrozeb a identifikace podvodů

Meme coiny jsou obvykle kryptotokeny, které nemají jasný účel. Nový meme coin, Scotty AI ​​​​($SCOTTY) jde proti tomuto tradičnímu narativu. Se speciálním novým rámcem chce projekt vytvořit stabilní obchodní model. V tomto meme coinu hraje roli nejen možný humbuk a spekulace, protože Scotty AI ​​​​bude také používat pokročilé funkce blockchainu a umělou inteligenci. Systém může například analyzovat transakce, odhalovat podezřelé chování a identifikovat zdroje podvodů. Platforma bude schopna analyzovat a pochopit algoritmy, kód a datové struktury s nebývalou přesností a efektivně zasáhnout.

kryptoměny s největším potenciálem - Scotty Ai

Cílem tvůrců projektu je vytvořit robustní ekosystém se třemi pilíři. Jedním z nich bude AI asistent a online hub vytvořený pro nadšence a uživatele Web3 s názvem Scotty Chat. Kryptoměnoví nadšenci zde budou moci diskutovat o blockchainové technologii, nových kryptoměnách nebo dApps, přičemž mohou klást otázky chatbotovi. Pro nové investory by se tato funkce mohla stát obrovským zdrojem informací. Tvůrci také doufají, že Scotty Chat vytvoří pocit komunity mezi investory. Další zajímavou funkcí bude Scotty Swap poháněný umělou inteligencí, který byl vytvořen, aby byly obchody extrémně bezpečné a snadné. 

Nesmíme zapomenout na mechanismus stakingu. Meme coiny jsou často prodávány držiteli tokenů brzy po počátečním vzestupu. Aby tomu Scotty AI zabránil, vytvořil stakingový  systém, který by měl udržet poptávku po tokenu stabilní. Investováním do tohoto tokenu můžete generovat pasivní příjem již nyní během předprodeje s dynamickým APY. Díky vlastní stakingové platformě, AI asistentovi a mechanismu swapu tokenů přijal projekt dostatek opatření pro trvale vysokou poptávku. K síle tokenu přispívají faktory jako použití standardu ERC20, spálené klíče likvidity a absence týmové alokace. 

Scotty AI tokenomika

Asi 30 % z celkové dodávky, která činí 1,735 miliardy tokenů, je určeno pro veřejný předprodej, což činí téměř 520 milionů tokenů. Zbývajících 70 % bude rozděleno mezi staking, vývoj projektu, burzovní likviditu a marketing. To činí přibližně 1,2 miliardy tokenů $SCOTTY. Scotty AI má bezpochyby vzrušující budoucnost, a proto patří mezi kryptoměny s největším potenciálem. Tento projekt má potenciál mít významný dopad na trh obecně, protože vyniká svými jedinečnými funkcemi a přináší novou vlnu nadšení do tohoto rychle rostoucího odvětví.

koupit Scotty ai

eTukTuk – Zbrusu nový projekt se zaměření na vývoj elektrických vozidel

Další projekt, který si představíme, nese název eTukTuk. Společnost stojící za projektem se zaměřuje na vývoj elektrických tuk tuků, které jsou velice využívané v asijských státech jako Indie či Sri Lanka. eTukTuk běží na blockchainu Binance Smart Chain, což s sebou přináší určité výhody a vlastnosti, které si popíšeme níže.

Jednou z nejvýraznějších vlastností byznysového modelu společnosti je, že svou výrobu umisťuje přímo do těchto zemí, ve kterých se budou následně vozidla využívat. To má za následek snížení ceny e-tuktuků a také zvýšení pracovních míst. Samotná vozidla tak budou pro místní obyvatele dostupnější – a to jak z cenového, tak i nákupního hlediska.

Projekt eTukTuk funguje na bázi blockchainu a jako nativní měna jsou využívány tokeny $TUK. Ty si lze v současné době nakoupit v právě probíhajícím předprodeji, který běží na webových stránka eTukTuk. Tokeny si následně mohou zájemci a investoři kupovat skrze kryptoměny BNB nebo USDT. Pokud žádnou z těchto dvou kryptoměn nemáte, můžete připojit peněženku jako obvykle a následně využít možnosti platby kartou. Díky tomu nakoupíte jednu z těchto kryptoměn přímo v předprodeji a do projektu tak budete moci vstoupit i bez držení kryptoměn.

Roadmapa projektu etuktuk
Roadmapa projektu etuktuk

eTukTuk plánuje své první uvedení na trh na ostrově Sri Lanka. Společně s výrobou samotných vozidel se však bude klást také důraz na budování sítě dobíjecích stanic, které budou moci uživatelé využít. Ke platbám pak bude možné využívat tokeny $TUK, a to nejenom na nativních dobíjecích stanicích, ale také k nákupu dalších služeb či produktů mimo tento ekosystém.

K dispozici je uživatelům také staking nakoupených tokenů, díky kterému si držitelé budou moci přijít na výrazné odměny v podobě extra tokenů $TUK. Stačí, aby investoři nakoupili tokeny v předprodeji a následně zvolili možnost stakingu kliknutím na tlačítko Buy and Stake. To zajistí, že již po nákupu v předprodeji se budou uživatelům přidávat do nakoupeného množství tokeny ve formě odměny. Odhadovaný roční výnos nyní dosahuje cca 350 %.

Tvůrci plánují po skončení předprodeje uvedení tokenů $TUK na centralizované (CEXs) a decentralizované (DEXs) směnárny či burzy. To zpravidla znamená, že se o projektu dozví noví investoři a uživatelé a cena se může výrazně vyšvihnout na nové cenové hladiny. Brzcí investoři pak mohou v předprodeji tokeny nakoupit za snížené ceny a následně se těšit z odměn za staking. Pokud vás tedy projekt zaujal a chcete si pro sebe tokeny v předprodeji zajistit, doporučujeme do projektu vstoupit co možná nejdříve, ať si zajistíte nejnižší nákupní ceny.

KOUPIT etuktuk

Wall Street Memes – Nový meme coin s potenciálem k masivnímu růstu

Každý kryptoměnový investor hledá nový meme coin, který exploduje jako dogecoin nebo pepe. Token Wall Street Memes ($WSM) je nová kryptoměna, která dokonale odpovídá tomuto obrázku. Projekt Wall Street Memes má ideální podmínky k tomu, aby v budoucnu cena tokenu prudce vzrostla.

Například kanály sociálních sití Wall Street Memes, jako je Twitter a Instagram, již mají více než 400 000 sledujících. A celkově má ​​komunita Wall Street Memes napříč všemi sociálními kanály více než 1 milion sledujících. To je na nový předprodej obrovské číslo. Elon Musk se navíc o projektu již dozvěděl a retweetoval některé memy.

1500x500 3

Chcete také těžit z příští kryptoměny, která poroste do nebývalých výšin? Pak se zapojte do předprodeje $WSM. Během tohoto předprodeje můžete do meme coinu investovat ve 30 různých fázích. Pamatujte, že cena se během každé fáze mírně zvýší. To znamená, abysten neotáleli, pokud chcete získat meme coin za nejlepší cenu.

Chcete-li si koupit token $WSM, musíte mít ETH, BNB nebo USDT. Poté můžete investovat do kryptoměny Wall Street Memes v několika jednoduchých krocích. Existuje také možnost investovat pomocí kreditní karty.

Také se můžete zúčastnit airdropu tokenů $WSM v hodnotě 50 000 dolarů. Již nyní se můžete zúčastnit zakoupením tokenů $WSM a splněním několika jednoduchých úkolů. Toto je příležitost, která je příliš dobrá na to, abyste ji propásli, tak ji nepromeškejte.

KOUPIT wall street memes

NEAR Protocol – Blockchain vrstvy 1, který podporuje smart kontrakty a dokáže zpracovat až 100 000 transakcí za sekundu

Near Protocol (NEAR) je blockchainový protokol, který se snadno používá a je škálovatelný. Jedná se o blockchain vrstvy 1, který funguje uhlíkově neutrálním způsobem. NEAR funguje jako komunitně řízená platforma cloud computingu, jejímž cílem je řešit slabé stránky jiných blockchainů, jako je pomalá rychlost transakcí a špatná interoperabilita. Near používá názvy účtů, které mohou lidé jednoduše číst, jako alternativu ke krypto adresám, aby byla platforma uživatelsky přívětivá.

Kromě toho NEAR používá svůj vlastní mechanismus konsensu Doomslug, který zajišťuje, že bloky jsou přidány do blockchainu ihned po provedení transakce. Near Protocol s technologií Nightshade navíc extrémně zvýšil transakční propustnost. Ta vzrostla na více než 100 000 za sekundu. Tím, že vyřešil problém škálování jiných blockchainů, je Near Protocol mezi investory extrémně oblíbený již od svého uvedení. NEAR se nyní stal základem mnoha úspěšných decentralizovaných aplikací (dApps).

kryptoměny s největším potenciálem - NEAR protocol

NEAR je nativním tokenem Near Protocol a zároveň tokenem řízení ekosystému. Používá se pro různé funkce v rámci sítě, včetně placení poplatků za transakce a stakingu pro aktivaci uzlů validátorů. V roce 2020 byla vydána jedna miliarda tokenů NEAR. Každý rok jsou vydávány dalších tokeny na podporu sítě. V současné době je v oběhu přibližně 1,004 miliard tokenů. S tržní kapitalizací 3,2 miliard USD, patří tokenu NEAR 26. místo v žebříčku kryptoměn na CoinMarketCap.

Navzdory funkcím NEAR Protocolu nemůžeme ignorovat skutečnost, že Ethereum je pro smart kontrakty lepší blockchain. Mnoho vývojářů se stále rozhoduje vytvářet své aplikace na Ethereu. NEAR Protocol to ví, a proto nechce konkurovat Ethereu, což může znít divně. Namísto toho chce spolupracovat. Vyvinuli proto technologii nazvanou Rainbow Bridge. Toto je most, který vytváří spojení mezi Ethereem a protokolem NEAR. V mnoha oblastech je Near Protocol již lepší než jiné blockchainové sítě. Vysoká škálovatelnost a skvělá uživatelská přívětivost s integrací funkcí správy činí NEAR výjimečným pro budoucnost.

DeFi Coin (DEFC) – DeFi token s největším potenciálem

DEFC, fungující na BNB Chainu, je nativní token decentralizované burzy DeFi Swap. Po uvedení DEX na začátku května 2022 došlo k exponenciálnímu nárůstu ceny mince DEFC. DeFi Coin přinesl 5. května 2022 pětinásobný výnos, dostal se z 0,1 dolaru na maximum 0,5643 dolaru.

Podle whitepaperu DeFi Coin bude token hrát ústřední roli v pomoci DeFi Swap dosáhnout decentralizovaných cílů. Tokeny DEFC jsou životně důležité pro burzu DeFi Swap tím, že poskytují několik funkcí. DeFi Swap, stejně jako mnoho decentralizovaných burz, také nabízí generování výnosů prostřednictvím yield farmingu a stakingu.

Top kryptoměny s největším potenciálem v roce 2023

Většinu času první podporovatelé nových digitálních mincí prodávají na vzestupu a umožňují okamžitý pád ceny. DEFC se tomu však vyhýbá tím, že nabízí plán „statických odměn“.

 • Kryptoměnová daň ve výši 10 % se vybírá vždy, když uživatel prodá nebo vymění DeFi Coin, což podporuje dlouhodobé investice.
 • 50 % přijaté daně je rozděleno za účelem DEX likvidity na podporu P2P transakcí.
 • Zbývajících 50 % daně je rozděleno mezi všechny držitele DeFi Coin na poměrném základě.

Tvůrci DeFi Coin se rozhodli implementovat strategii manuálního spalování tokenů. Kdy a kolik tokenů spálit bude určeno v závislosti na převládajících tržních podmínkách. Dlouhodobě se tedy zvyšuje poptávka a tím i cena DEFC. Ekosystém DeFi Swap se také zaměřuje na různé připravované projekty, jako je aplikace DeFi Swap, s cílem implementovat více vzdělávacího obsahu, včetně technické analýzy, webinářů atd.

Stellar (XLM) – Projekt umožňující rychlé a nízkonákladové transakce

Stellar Lumens poskytuje podobnou nabídku jako Ripple. Vyvinula platformu, která uživatelům umožňuje posílat finanční prostředky globálně, přičemž jim vznikají extrémně dostupné poplatky. Efektivní síť Stellar zajišťuje, že se tokeny XLM dostanou k příjemcům za méně než minutu, někdy během pouhých sekund.

Považuje se za otevřenou síť pro ukládání a přesun peněz. Klíčovým rozlišovacím znakem této sítě je schopnost vytvářet, odesílat a obchodovat s digitálními reprezentacemi všech forem peněz. Stellar vytvořili Jed McCaleb a Joyce Kim v roce 2015 poté, co opustili Ripple, což vysvětluje podobnosti tokenu s XRP. 

1 7
Top kryptoměny s největším potenciálem v roce 2023

Vývojáři sítě navrhli platformu tak, aby umožnila globální finanční systémy fungovat společně. Stellar Lumens ale také umožňuje malým korporacím mít stejný dosah jako velké banky. Uživatelé mohou vyvíjet globální platební aplikace a používat tokeny v síti k využívání plateb.

Platforma hostí decentralizovanou burzu. Kromě kryptoměn mohou investoři využít burzu pro forex a obchodování s cennými papíry. Stellar Lumens má vestavěný protokol zjednodušující výměnu tokenů. Další klíčovou funkcí je služba mikroplateb. Umožňuje investorům posílat bezhraniční platby jakékoli velikosti a přitom účtovat nízké, paušální poplatky a rychlé transakce.

Transakce v síti Stellar stojí méně než setinu centu a lze je vypořádat během několika sekund, což z ní dělá perfektní token pro přeshraniční platby a převody měn. Projekt spolupracuje s několika velkými jmény včetně IBM a MoneyGram. Je to kryptoměna s největším potenciálem (vedle XRP), kterou široce využívají finanční instituce, což by mohlo způsobit explozi tokenu.

Kupte XLM na Etoro

Enjin Coin (ENJ) – Projekt zaměřený na P2E hry

Enjin Coin (ENJ) je kryptoměna běžící na protokolu Ethereum, která přímo podporuje hodnotu digitálních aktiv vytvořených prostřednictvím platformy Enjin. Tato platforma je špičkovou platformou pro nezaměnitelné tokeny (NFT) v ekosystému. Enjin využívá smart kontrakty, aby poskytl herním komunitám požadovanou podporu. Povzbuzuje tyto komunity tím, že jim nabízí hodnotu krytou kryptoměnami a nástroje pro jejich implementaci a správu.

1 10

Utility token herní NFT sítě Enjin je známá jako Enjin Coin (ENJ). Tento token mohou hráči získat plněním herních úkolů na platformě. Token ENJ se používá k nákupu virtuálního zboží napříč herními platformami. Enjin je singapurská společnost široce uznávaná pro svůj digitální trh Enjin NFT Marketplace. Jeho úžasná videohra „Minecraft“ a mnoho dalších produktů si také získaly popularitu.

Vlastníci různých digitálních aktiv v síti Enjin mohou převést své NFT na tokeny ENJ. ENJ je token ERC-20, který se získává na blockchainu Ethereum. Uživatelé tedy mohou obchodovat s tokeny ENJ s jinými tokeny na blockchainu Ethereum.

Trh NFT stále inovuje tím, že do svého ekosystému zavádí životaschopné tokeny. Milovníci NFT, kteří hledají kryptoměny s největším potenciálem v roce 2023, mohou zvážit ENJ.

Kupte ENJ na Etoro

Maker (MKR) – Řídící token Maker DAO

MakerDAO je decentralizovaná komunita správy, která provozuje Maker Protocol, který umožňuje generovat Dai. Dai je jedním z hlavních světových stablecoinů, který je vázán na americký dolar prostřednictvím smart kontraktů na blockchainu Ethereum.

kryptoměny s největším potenciálem

Umožňuje komukoli s Ethereem a peněženkou MetaMask půjčovat si peníze ve formě Dai. Můžete také uzamknout Dai ve smart kontraktu Dai Savings Rate (DSR), abyste získali variabilní sazbu a zároveň si ponechali kontrolu nad svým Dai. I když Maker nemusí mít atraktivní systémy odměn nabízené některými dalšími aktivy, na která jsme se podívali, je to skvělý stablecoinový projekt.

Token MKR je řídicí token protokolu Maker. Jako držitel MKR můžete hlasovat pro změnu parametrů ve smart kontraktech, abyste zajistili stabilitu Dai. Na rozdíl od Dai, což je stablecoin určený pro platby a spoření, má MKR nestálou cenu.

Kupte MKR na Etoro

Your Open Metaverse  (YOM) – Metaverse projekt s velkým potenciálem

Your Open Metaverse (běžně zkracováno na YOM) je první kryptoměnový projekt se zaměřením na vytvoření vysoce kvalitního Metaverse pomocí Unreal Engine. Your Open Metaverse (YOM) je první skutečně otevřené a distribuované metaverzum. YOM umožňuje umělcům, vývojářům a značkám spoluvytvářet metarealitu, čímž dláždí cestu k otevřené, inkluzivní meta společnosti.

kryptoměny s největším potenciálem

YOM rozšiřuje stávající herní enginy o sady SDK, aby zajistil standardizaci obsahu napříč enginy, a představuje webovou aplikaci, kde lze nasadit, hostovat a zpeněžit obsah Web3 s podporou YOM v jakémkoli cloudu, doméně a řetězci s naší distribuovanou cloudovou infrastrukturou. Projekt umožní uživatelům vytvořit si vlastní tokenizované metaverzum, které pak lze pronajmout, prodat nebo jinak zpeněžit.

YOM si klade za cíl zlepšit monetizaci Metaverse tím, že umožňuje mechanismy play-to-earn, promo-to-earn a wear-to-earn, což dává tvůrcům mnohem více svobody při vytváření jedinečných zážitků.

Chainlink (LINK) – Oracle token pracující se spoustou velkých jmen

Smart kontrakty jsou předem specifikované dohody, které vyhodnocují informace a automaticky se provádějí, když jsou splněny určité podmínky. Platforma Chainlink to učinila realitou prostřednictvím své sítě Oracle. 

kryptoměny s nevětším potenciálem

Chainlink (LINK) je blockchainová abstraktní vrstva, která umožňuje fungování univerzálně propojených smart kontraktů. Dosahuje toho prostřednictvím decentralizované sítě Oracle, která umožňuje blockchainovým sítím bezpečnou interakci s externími datovými zdroji, událostmi a platebními metodami a poskytuje kritické off-chain informace potřebné pro komplexní smart kontrakty, aby se staly dominantní formou digitální dohody.

Jako jedna z prvních sítí umožňujících integraci off-chain dat do smart kontraktů se Chainlink (LINK) stal jedním z hlavních hráčů v oblasti zpracování dat.  

Kupte link na Etoro

Polkadot (DOT) – Projekt usnadňující interoperabilitu mezi blockchainy

Polkadot (DOT) funguje jako ideální prostředí pro podporu decentralizovaného webu řízeného jeho uživateli a pro zjednodušení tvorby nových aplikací a služeb. Je pozoruhodný jako meta protokol vrstvy 0, protože je základem pro formát sítě blockchainů první vrstvy známých jako parachainy (paralelní řetězce). 

kryptoměny s nevětším potenciálem

Polkadot může také propojit veřejné a soukromé řetězce orákly a budoucí technologie, což těmto nezávislým blockchainům umožňuje sdílet informace a transakce. To může usnadňuje cross-chain přenos velkého množství datových typů, takže je vynikající pro konektivitu. Vzhledem k tomu, že interoperabilita je velkým problémem pro pokračující přijetí kryptoměny, transparentní, dobře navržený projekt, jako je Polkadot, má velký potenciál.

Kupte dot na Etoro

SubQuery (SQT) – Univerzální sada nástrojů pro indexování dat Web3

SubQuery je poskytovatel dat, který agreguje a organizuje data z projektů Polkadot a Substrate a poskytuje vývojářům dobře strukturovaná data k použití pro širokou škálu projektů. Funguje mezi blockchainy vrstvy 1 a decentralizovanými aplikacemi (dApps). Tato služba umožňuje vývojářům DApps zaměřit se na jejich hlavní případ použití a front-end, aniž by museli ztrácet čas budováním vlastního backendu pro zpracování dat.

kryptoměny s nevětším potenciálem

SubQuery umožňuje každému týmu Substrate/Polkadot zpracovávat a dotazovat se na jejich data. Projekt je inspirován růstem datových protokolů sloužících aplikační vrstvě a jeho cílem je pomoci projektům Polkadot/Substrate vybudovat lepší dApps tím, že komukoli umožní spolehlivě rychleji najít a spotřebovat data. Dnes může kdokoli vyhledávat a extrahovat data sítě Polkadot během několika minut a bez nákladů.

Jak najít kryptoměny s největším potenciálem

S obrovským množstvím aktiv na trhu může být poměrně těžké najít kryptoměny s největším potenciálem. Investoři mohou použít několik metod, aby našli kryptoměny vykazující známky potenciálního poskytování masivních výnosů. 

Trendy aktiva

Hlavní hnací silou kryptoměn je hype a smýšlení o nich. Trendy projekty obvykle zaznamenávají zvýšenou poptávku a tým následné zvýšení ceny. Pokud se tedy zaměříte na hledání takových kryptoměn, doporučujeme . CoinMarketCap a velké kryptoměnové burzy, protože tam naleznete záložku „trendy aktiva“, takže je snadné takové projekty najít. Je vhodné použít filtry (7 dní až 30 dní), abyste odlišili projekty s dlouhodobějším hypem.

Plánované upgrady

Jedním z dalších způsobů, jak určit, zda může projekt vykazovat potenciál, jsou plánované upgrady. V raných fázích vývoje většina projektů ještě nedosáhla svého plného potenciálu a většina má v plánu zavádět různé upgrady s růstem sítě. To většinou přitáhne větší počet uživatelů a zároveň je to správná cesta k trvalému úspěchu projektu, protože investoři neztratí důvěru.

Navíc investice do projektu před velkým upgradem může být skvělým způsobem, jak využít hype, protože většinou následuje explozivní růst.

Plány projektu

Každý kryptoměnový projekt avizuje vznešené cíle, ale stojí za to zkontrolovat, zda je reálné, aby je projekt splnil. To vám může pomoci zúžit výsledky vyhledávání. Jen dobře promyšlený plán může jasně sdělit vizi projektu, takže neexistuje prostor pro nedostatek transparentnosti. Pokud se tým ani nesnažil jasně vysvětlit, jak dosáhne svých cílů, nestojí za vaší pozornost.

Jak vybíráme kryptoměny s největším potenciálem

Při výběru každého tokenu dodržujte přísný proces prověřování. Každý projekt na našem seznamu poskytuje určitá vodítka k tomu, zda patří mezi kryptoměny s největším potenciálem.

Minulé ceny

Přestože minulé cenové výkony neindikují budoucí výkon, můžete nalézt důležité cenové úrovně. Každý z projektů, který jsme recenzovali, se oproti předchozímu býčímu trhu citelně propadl. To však  znamená, že nabízí mnoho prostoru pro růst při zotavení trhu.

Užitečnost

Těměř každy projekt tvrdí, že jsou jedinečný nebo znamená revoluci v odvětví, ale jen málo z nich to naplní. Kryptoměnový projekt musí poskytovat užitečnost, aby měl dlouhou životnost. Míra využití, které projekt poskytuje, závisí na tom, jak velký problém řeší. Čím větší užitek má projekt, tím více jej investoři považují za hodnotný a pravděpodobně do něj investují, jinak jeho hodnotu neřídí nic jiného než humbuk a efektní marketing.

Dobré vedení

Dobré vedení je klíčové. Tým by měl mít dostatečné zkušenosti, protože bez nich je projekt odsouzen k neúspěchu. Transparentnost je velmi důležitý aspekt. Profily vedení projektu by měli být jednoduše dostupné, abyste si mohli udělat svůj obrázek. Každý z projektů na našem seznamu, má ověřený tým s prokazatelnými zkušenostmi a neschovává se za luxusní terminologii.

Závěr

Na trhu je tisíce kryptoměn, ale jen málo z nich má potenciál poskytnout investorům významné výnosy. Kryptoměny s největším potenciálem se často snaží zkombinovat tradiční průmysl s revolučním modelem, jak používat blockchain. Nový meme coin Smog je skvělým příkladem toho, jak může jedna mince ovládnout svět meme coinů díky skvěle promyšlenému plánu.

Ačkoliv je token Smog teprve v začátcích, hned po svém uvedení na burzu si připsal narůst hodnoty vyšší než 800 %. Jedná se o jednu z kryptoměn s vysokým potenciálem, kterou byste měli letos určitě sledovat.

koupit SMOG

Často kladené dotazy

Která kryptoměna má aktuálně největší potenciál?

Jaké kryptoměny mají potenciál a dlouhodobou vizi?

Jak poznat, že se do kryptoměny vyplatí investovat?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus až 30 000 USD po registraci a vkladu

PhemexRecenze

Zdarma bonus až do výše 2500 USD po registraci a vkladu

CoinbaseRecenze

10$ zdarma při vkladu 100$

SimpleCoinRecenze

Populární česká směnárna

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.