Wednesday, July 17, 2024

Jak koupit C+Charge v roce 2024 – Průvodce pro začátečníky

Vznik elektrických vozidel (EV) a jejich expanze v posledních letech, vytvořila zajímavé obchodní prostředí, do kterého vstupuje C+Charge se svým řešením uhlíkové stopy při dobíjení akumulátorů. Díky začlenění uhlíkových kreditů, ve formě tokenů, do procesu nabíjení, je možné snížit uhlíkovou stopu každého uživatele EV.

Projekt se snaží odměnit majitele EV uhlíkovými kredity za nabíjení jejich vozidel. Jeho cílem je vytvořit systém plateb za dobíjení elektromobilů s vynikající užitečností, soukromím, hodnotou a důvěrou pro své uživatele. V této příručce se dozvíte, jak tokeny C+Charge koupit, jak do nich investovat a také se dovíte mnoho informací o tomto nové a revolučním projektu, jak vytvořit udržitelnou budoucnost.

Klíčové body k C+Charge kryptoměně

  • C+Charge: je první platforma v ekosystému plateb pro elektromobily, která využívá uhlíkové kredity k odměňování majitelů elektromobilů.
  • Po každém nabití mohou uživatelé využívat nativní měnu C+Charge $CCHG k provádění plateb a přijímání uhlíkových kreditů ke kompenzaci své uhlíkové stopy.
  • Platforma také vytvořila aplikaci pro své uživatele, která umožňuje sledovat data v reálném čase týkající se cen, čekacích dob na nabíjecích stanicích a mnohem více.
  • Aplikace C+Charge má funkci geolokace, která uživatelům umožňuje najít nejbližší nabíjecí stanici. 
  • Tokeny $CCHG jsou odstraněny z ekosystému pokaždé, když jsou použity k platbám. Tato vlastnost je činí deflačními a pomáhá udržovat jejich poptávku na trhu.
  • $CCHG token je token s omezenou nabídkou postavený na Binance Smart Chain.

ZÚČASTNIT SE PŘEDPRODEJE

Návod, jak koupit C+Charge Token ($CCHG)

Díky platebnímu systému Peer-to-Peer umožní C+Charge svým uživatelům platit pomocí tokenu CCHG nabíjení jejich elektromobilu. Držitelé tokenů a řidiči EV mohou také využívat uhlíkové kredity ke snížení své uhlíkové stopy.

Nadšenci kryptoměn, kteří uvažují o pořízení tokenů CCHG do svého portfolia mají možnost tak učinit prostřednictvím předprodejů. Jak provést jednoduché kroky k pořízení tokenů si ukážeme v následujících bodech.

Krok 1: Nastavte peněženku

Pro začátek budete potřebovat staženou a nainstalovanou kryptopeněženku, jako je MetaMask nebo TrustWallet. Kupující mohou navštívit oficiální web MetaMask a postupovat podle pokynů ke stažení a instalaci peněženky.

Krok 2: Připojte peněženku

Jakmile je peněženka nainstalována, kupující se mohou vydat na stránku předprodeje kryptoprojektu C+Charge, kde budou hledat tlačítko „Připojit peněženku“ a kliknout na něj.

Jak koupit C+Charge v roce 2023 – Průvodce pro začátečníky
Předprodej tokenů C+Charge

Poté mohou kupující pokračovat a vybrat si peněženku, kterou nainstalovali (např. MetaMask nebo TrustWallet).

Jak koupit C+Charge v roce 2023 – Průvodce pro začátečníky
Připojení peněženky

Krok 3: Použití BNB/USDT k nákupu $CCHG

Pro nákup tokenů je potřeba mít na své peněžence buď token BNB nebo USDT. Tyto tokeny lze pořídit na jakékoliv burze. Možné je také provést nákup CCHG pomocí BNB kreditní karty.

Jak koupit C+Charge v roce 2023 – Průvodce pro začátečníky
Nákup tokenů CCHG pomocí BNB/USDT

Krok 4: Nákup tokenů $CCHG

Poté, co budou mít obchodníci na své peněžence adekvátní množství BNB nebo USDT, mohou přistoupit k nákupu CCHG, a to pomocí tlačítek „Koupit s BNB“ nebo Koupit s USDT“.

Nákup tokenů CCHG
Nákup tokenů CCHG

Krok 5: Potvrďte transakci a vyžádejte si tokeny

V posledním kroku poskytovatel peněženky požádá uživatele o autorizaci. Po opětovné kontrole počtu tokenů CCHG, které mají být přijaty, mohou kupující pokračovat a transakci potvrdit. Tokeny CCHG lze nárokovat po skončení předprodeje.

ZÚČASTNIT SE PŘEDPRODEJE

Co je C+Charge?

Nyní, kdy již víme, jak si tokeny CCHG pořídit, pojďme se podívat na jedinečné funkce a benefity tohoto projektu, aby investoři věděli, do čeho vkládají své investice. Kvůli produkci energií pomocí fosilních paliv, se v posledních letech urychlila emise uhlíku do životního prostředí. V boji proti tomuto problému se vyvinul koncept uhlíkového kreditu, který jednotlivcům a podnikům poskytl lukrativní pobídku ke snížení emisí uhlíku.

Příchod elektrických vozidel řešení uhlíkových emisí v životním prostředí velice napomohl, proto se nabízí možnost tyto dva obory spojit a bojovat proti znečišťování planety pomocí moderních technologií.

Co je C+Charge?
Co je C+Charge?

I přes to, že prodeje EV celosvětově rostou, infrastruktura dobíjecích stanic neroste takovým tempem, aby dokázala poptávku po dobíjení uspokojit. Dalším problémem tohoto segmentu je transparentnost plateb za dobíjení. Cena za dobíjení se totiž výrazně liší u jednotlivých poskytovatelů, což je způsobeno připojováním dobíjecích stanic k různým distributorům elektrické energie.

Platba pomocí blockchainu
Platba pomocí blockchainu

Výše popsanou problematiku ovšem řeší C+Charge, který pracuje na systému, využívající technologie blockchain, který odmění řidiče EV uhlíkovými kredity. Platforma, na které bude projekt spuštěn bude disponovat následujícími funkcemi:

  • C+Charge pomáhá proniknout uživatelům do prostředí webu 3.0, kde mohou jednotlivci získat přístup k bilionové ekonomice ovládané velkými konglomeráty.
  • Umožňuje majitelům EV získávat uhlíkové kredity jednoduchým nabíjením jejich vozidel.
  • Platforma vytvořila aplikaci nové generace pro uživatele, aby mohli sledovat své kredity, zůstatky a sledovat ceny nabíjení na několika stanicích.
  • Uživatelé projektu by také mohli získat vládní podporu ve formě dotací, daňových úlev atd.

Tato investice je výhodná především díky současnému medvědímu trhu na kryptoměnových trzích, kdy cena ostatních kryptoměn klesá, cena CCHG bude v jednotlivých fázích růst, což investorům zajistí zhodnocení. Díky možnostem, který projekt C+Charge investorům přináší, se může jednat o jeden z nejlepších investičních projektů pro rok 2023.

Crypto Token C+Charge ($CCHG)

Token CCHG, který pohání ekosystém C+Charge, je postaven na inteligentním řetězci Binance. Uživatelé mohou pomocí těchto tokenů platit za nabíjení svých elektromobilů na stanicích spravovaných C+Charge a na partnerských stanicích projektu.

Výhodou je, že tokeny C+charge používané pro platby nabíjení EV budou odstraněny z jejího ekosystému. Tím se token stane deflačním při zachování jeho poptávky na trhu. Rostoucí počet nabíjecích stanic dále zvyšuje počet tokenů odebraných ze systému a podporuje hodnotu tokenu.

Mobilní aplikace platformy také umožní uživatelům sledovat zůstatky tokenů a další informace související s platbami. Tokeny je možné pořídit v jednotlivých fázích předprodeje s tím, že v každé další fázi je cena tokenů zvýšena. Tento systém “kdo dřív přijde, ten dřív mele”, zajišťuje růst hodnoty investice, již v předprodejích.

Proč si koupit token C+Charge ($CCHG)

Jedním z hlavních přínosů tokenu CCHG je to, že umožňuje uživatelům mít pozitivní dopady na životní prostředí. Nyní se podíváme, proč by měli obchodníci tento token zařadit do svých portfolií.

Přístup k uhlíkovým kreditům majitelům EV

Platforma poskytuje majitelům elektromobilů možnost získat uhlíkové kredity, a to díky jedinečnému řešení společnosti C+Charge, jenž má za cíl nově definovat ekosystém nabíjení elektromobilů. Použití je zcela jednoduché. Řidič elektromobilu při placení za nabíjení svého vozu použije aplikaci C+Charge a následně za to dostane tokenizované uhlíkové kredity.

Exkluzivní aplikace C+Charge

Tato centralizovaná aplikace se špičkovými funkcemi zajišťuje bezproblémovou integraci plateb z různých platforem a byla vyvinuta společností C+Charge. Mobilní aplikace platformy bude zároveň i centrální platformou, která bude řidičům poskytovat všechny nezbytné informace. Aplikace je navržena tak, aby spravovala všechny koncové aktivity, které jsou spojené s procesem nabíjení elektromobilů.

Uživatelům kromě správy a povolení plateb také poskytuje například sledování uhlíkových kreditů. Uživatelé v aplikaci dále najdou i informace ohledně geolokace nabíjecích stanic, čekací doby nabíječek v reálném čase nebo technickou diagnostiku nabíjecích stanic. Díky těmto jedinečným funkcím má tato aplikace velmi dobře našlápnuto k tomu, aby se stala jednou z nejlepších krypto aplikací v roce 2023.

Transparentnost prostřednictvím blockchainu pro vlastníky elektromobilů a nabíjecí stanice

Díky využití technologii blockchain, jenž umožňuje řidičům elektromobilů bezproblémový přístup k uhlíkovým kreditům při řízení jejich vozidel a využívání sítě C+Charge, se vytvořila důvěra mezi vlastníky elektromobilů a dobíjecími stanicemi. Tato důvěra je zásadní pro hladké fungování tohoto odvětví. C+Charge zajišťuje vysokou úroveň transparentnosti tím, že maximálně podporuje transparentní ceny a sledování dat v reálném čase.

Data poskytována v reálném čase

Více než kdy jindy jsou od uživatelů různých aplikací vyžadovány data v reálném čase. Díky těmto aktualizovaným datům se následně mohou nejen řidiči elektromobilů vyhnout například dlouhým frontám u nabíjecích stanic, ale také optimalizovat proces nabíjení.

Zároveň v sobě platforma skrývá i velký potenciál, jelikož by se v budoucnu mohla stát mostem pro mnoho nabíjecích stanic po celém světě. V současné době je platforma navržena tak, aby byla kompatibilní už s více než 1,8 milionu nabíjecích stanic.

Kromě již výše zmíněného také společnost C+Charge uzavřela partnerství s výrobci nabíjecích modulů, které jsou poháněny solární energií a nevyžadují proto typickou elektrickou síť, čímž ještě více podporují udržitelnou energii.

Aby byl celý projekt C+Charge ještě o něco atraktivnější, rozhodla se platforma využívat také NFT. Aplikace umožní všem uživatelům vytvářet NFT uhlíkových kreditů, které získaly za nabíjení svým elektromobilů a držení tokenů. A to pořád není všechno. C+Charge nabídne i program NFT, který bude spolupracovat s výrobci elektomobilů.

ZÚČASTNIT SE PŘEDPRODEJE

C+Charge ($CCHG) Tokenomika

Společnost C+Charge v nedávné době spustila předprodej svého nativního tokenu CCHG. I navzdory tomu, že je celý projekt teprve na svém začátku, tak už má velmi silnou podporu a odezvu od uživatelů a investorů. To potvrzuje i částka přesahující 70 tisíc dolarů , která byla do dnešního dne v předprodeji vybrána.

Tokenomika C+Charge

Tokenomika C+ChargeCelý projekt je postaven na inteligentním řetězci Binance. Pevná nabídka tokenů CCHG je 1 miliarda tokenů, z nichž je přibližně 40 % určeno pro předprodej, 10 % určeno komunitě na sázení či dárky a 5 % určeno na ekologické a charitativní účely, čímž se projekt snaží urychlit své úsilí o splnění vytyčených cílů v oblasti udržitelnosti.

Token CHCG má i svou jedinečnou vlastnost. Po zaplacení, bude následně ihned stažen z oběhu. To by mělo zajistit v průběhu času neustálý růst poptávky.

Navyšování hodnoty tokenů v jednotlivých fázích předprodeje
Navyšování hodnoty tokenů v jednotlivých fázích předprodeje

Předpověď ceny C+Charge ($CCHG)

Vize společnosti C+Charge o revoluci v ekosystému nabíjení elektromobilů již upoutala pozornost uživatelů. Rostoucí poptávka po EV a udržitelných produktech by pomohla projektu spustit masové přijetí jeho jedinečných řešení. K atraktivitě projektu jistě přispěje i kotace tokenu CCHG na některé z decentralizovaných burz a prominentních CEX, které proběhne v nadcházejících měsících, po skončení všech fází předprodeje.

Předpověď ceny C+Charge ($CCHG)
Předpověď ceny C+Charge ($CCHG)

Obecně platí, že slibné krypto projekty ve stádiích předprodeje, které mají přístup orientovaný na řešení s reálnou užitečností, nakonec znamenají exponenciální zisky. Projekt je vhodný i pro obchodníky, kteří neplánují pořízení EV, protože mohou své finance díky tokenům zhodnotit, což je příležitost, kterých v současném cenovém poklesu kryptoměn, již nemusí opakovat.

Pokud tempo růstu tohoto projektu bude i nadále pokračovat, může být cestou k zajímavým výnosům. Aby měli uživatelé vždy přehled o nejnovějších aktualizacích, mohou si projít whitepaper C+Charge a připojit se k jejímu kanálu Telegram.

Jak nakupovat C+Charge ($CCHG) – Závěr

V tomto podrobném průvodci jsme viděli proces nákupu tokenů CCHG krok za krokem. Získali jsme také vhled do špičkových funkcí projektu a platformy, které se snaží být průkopníkem současného ekosystému plateb za dobíjení elektromobilů.

Projekt umožní uživatelům získávat za dobíjení uhlíkové kredity a zároveň platit na vybraných dobíjecích stanicích a partnerských stanicích. Aplikace dále uživatelům nabízí sledování cen tokenů v reálném čase a vyhledává nejbližší dobíjecí stanici, podporující tento projekt.

Vzhledem k tomu, že zájem o C+Charge je vysoký, očekává se, že cena tokenů poroste ve všech fázích předprodeje. Uživatelé by proto měli zvážit nákup tokenů CCHG za aktuální cenu, aby maximalizovali své výnosy.

ZÚČASTNIT SE PŘEDPRODEJE

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.