Friday, April 19, 2024

Jak koupit token Chimpzee v roce 2024 – Průvodce pro začátečníky

Nový krypto projekt Chimpzee je bezpochyby dalším eco-friendly meme coinem, který má potenciál produkovat klidně i 100násobné výnosy pro první investory. Jedná se totiž o meme coin s bohulibými úmysly, kterými jsou především pomoci zlepšit současný stav životního prostředí, zamezit stále většímu rozmachu odlesňování a pytláctví, díky čemuž postupně mizí mnohé druhy volně žijících zvířat a v neposlední řadě také poskytnout svým uživatelům ekosystému bezpečný a konzistentní pasivní příjem.

V tomto průvodci si tento eco-friendly projekt představíme více dopodrobna a zároveň poradíme i potenciálním investorům, jak co nejjednodušeji si mohou nativní token projektu koupit v rámci probíhajícího předprodeje.

Co je Chimpzee?

Chimpzee je nové eco-friendly hnutí, které svým uživatelům umožňuje vydělávat formou pasivního příjmu a zároveň i pomáhá zachraňovat zvířata žijící ve volné přírodě hlavně před pytláky a odlesňováním jejich přirozeného prostředí a bojuje proti změně klimatu. Bohužel už nezbývá moc času, abychom stále čekali a tyto problémy ignorovali, protože už mnoho druhů zvířat a rostlin je v nebezpečí kvůli negativní lidské činnosti. V důsledku toho je zapotřebí přijmout okamžitá opatření vedoucí k řešení současného stavu ohledně ohrožených zvířat, odlesňování a životního prostředí. A právě Chimpzee toto řešení nabízí.

Chimpzee

Podle whitepaperu projektu je jedním z cílů projektu jak povzbudit uživatele, aby tuto platformu používali, tak i vyzdvihnout důležitost ohleduplnosti k životnímu prostředí. Součástí platformy je i transparentní seznam organizací, které jsou rovněž zaměřeny na ekologii a projekt je podporuje. Jejich seznam se však bude postupem času dále rozšiřovat. Kromě toho Chimpzee také plánuje spustit online sledovač dárců, aby byl jasně zřetelný a viditelný pro širokou veřejnost dopad jejich úsilí.

Projekt se soustředí kolem zajímavé fiktivní postavy šimpanze vytvořené Maxem Chimpzeeskim. Šimpanz byl vytvořen v hlubinách džungle a byl svědkem ničivých účinků globálního oteplování a odlesňování. Chimpzee využívá technologii Web3 a blockchain k vytvoření ekosystému, který je přínosný jak pro uživatele, tak i pro planetu.

Chimpzee se skládá ze tří hlavních pilířů, které vzájemně utvářejí celý ekosystém.

  • Chimpzee obchod – Shop-to-Earn
  • NFT tržiště – Trade-to-Earn
  • Hra “Zero Tolerance” – Play-to-Earn

Projekt kryptoměny spustil na konci června 2023 předprodej svého nativního tokenu CHMPZ, přičemž 10 % z celkové pevné nabídky tokenů bude věnováno organizacím, které spolupracují na ochraně přírody a boji proti změně klimatu. Organizacemi, se kterými Chimpzee aktuálně spolupracuje, jsou například The Giving Block, One Tree Planted a WILD Foundation.

Navštívit předprodej Chimpzee

Nativní token CHMPZ

Srdcem celého ekosystému je ovšem nativní token CHMPZ, což je netradiční kryptoměna, která má hned několik funkcí přispívajících k dynamice a funkčnosti ekosystému.

V době psaní tohoto průvodce mají investoři možnost si token CHMPZ koupit v rámci probíhajícího předprodeje. Ovšem to není jediná možnost, jak tento token lze získat. Uživatelé token CHMPZ mohou získat i za nákup v obchodě Chimpzee, obchodováním na NFT tržišti či dosažením určitých milníků ve hře Zero Tolerance.

Za zmínku rovněž stojí i fakt, že část zisku, který bude vytvořen používáním tokenů CHMPZ v rámci ekosystému, bude následně přidělen ekologickým organizacím. Z toho tak vyplývá, že je token nejen nástroj k pobídce k zapojení se uživatelů, ale také i podpoře ochrany životního prostředí a prohlubování důvěry uživatelů v komunitu.

Chimpzee I 1

Tým stojící za Chimpzee rovněž integroval i deflační mechanismus, což znamená, že po spuštění projektu bude každý token CHMPZ použitý k nákupu NFT pasu spálen a stažen z oběhu. Předpokládá se, že by to mohlo představovat až 10 % z celkové pevné nabídky tokenů. S jistotou však už můžeme říci, že čím více tokenů bude spáleno, tím lepší to bude pro cenu tokenu z dlouhodobého hlediska.

Jak projekt Chimpzee funguje?

Jak již bylo řečeno výše, projekt Chimpzee se skládá ze tří pilířů, které poskytují uživatelům tři možnosti k pasivnímu příjmu. Zároveň část všech zisků bude dále věnována ekologickým organizacím zaměřujícím se na boj proti změně klimatu a ochraně divokých zvířat.

Tři základní pilíře:

  1. Chimpzee obchod – Jedná se o místo, kde budou moci uživatelé nakupovat jedinečné zboží spojené s Chimpzee a zároveň i vydělávat formou pasivního příjmu v tokenech CHMPZ.
  2. Chimpzee NFT tržištěNFT tržiště je místo, kde budou moci uživatelé obchodovat. Hlavní stránka však bude určena pouze ekologicky zaměřeným NFT, přičemž všechny projekty budou řádně prověřeny.
  3. Hra “Zero Tolerance” – Hra Zero Tolerance je založená na konceptu Play-to-Earn, takže bude své uživatele odměňovat prémiovými cenami.

Nesmíme ovšem zapomenout ani na další podstatnou část ekosystému Chimpzee, kterou jsou Chimpzee NFT pasy. Chimpzee NFT pas je vlastně takový uživatelův klíč, díky kterému si může odemknout vyšší výdělky a další velké výhody. Pro maximální vtažení uživatele do světa Chimpzee, se projekt rozhodl dát každému uživateli možnost, aby si vytvořil svého jedinečného personalizovaného avatara, a to prostřednictvím umělé inteligence a své fotky.

Navštívit předprodej Chimpzee

V čem je projekt výjimečný?

Níže si povíme několik faktorů, které dělají tento projekt zcela výjimečný.

Inovativní mechanismy

Tyto tři pilíře ekosystému kombinují tři netradiční a výjimečné mechanismy GameFi k vytvoření ekosystému, který může poskytovat jak pasivní příjmy, tak i přispívat ke změně životního prostředí.

  • Shop-to-Earn – Segment Shop2Earn je centrálním obchodním centrem pro Chimpzee, který uživatelům umožňuje vydělávat tokeny CHMPZ při nákupu značkových produktů v tomto obchodě. Procento všech zisků vytvořených v obchodě bude následně věnováno organizacím, které pomáhají životnímu prostředí a zachraňují volně žijící zvířata.
  • Trade-to-Earn – Druhý segment Trade2Earn ekosystému se točí kolem Chimpzee NFT tržiště, což bude i zároveň prvním NFT tržištěm, které sdílí část všech svých zisků z poplatků za obchodování s aktivními uživateli platformy. Kromě toho tržiště NFT bude umožňovat uživatelům vytvářet si seznamy NFT zaměřené na životní prostředí, které budou dále prodávány dalším uživatelům. Navíc držitelé Chimpzee NFT pasu, budou mít nárok na větší podíl na generovaných poplatcích za obchodování.
  • Play-to-Earn – Poslední segment ekosystému je Play2Earn, což je hlavní zábavní složka, která uživatelům umožní hrát zábavnou hru a získávat tokeny CHMPZ jako odměnu. Hra se jmenuje Zero Tolerance a je v souladu s bojem proti pytlákům a odlesňováním. Uživatelé, kteří použijí Chimpzee NFT pas k tomu všemu ještě posílí své odměny a dovednosti ve hře.

Chimpzee Eco system

NFT pasy

Chimpzee NFT pasy jsou pro uživatele nezbytné v případě, že by chtěli získat co nejvyšší pasivní příjem z ekosystému. Zároveň jde o hlavní vstupní bod pro uživatele. Ovšem pozor. Existuje totiž jen omezená nabídka těchto NFT pasů, které svým držitelům odemykají širokou škálu výhod a odměn v ekosystému.

Držitelé alespoň jednoho Chimpzee NFT pasu budou moci navíc získat až 20 % APY, pokud jej vloží do ekosystému. Tito držitelé tak nakonec získají více výhod a odměn než ti, kteří NFT pas nemají.

Chimpzee NFT pas

Staking

Na platformě najdou uživatelé rovněž i stakovací mechanismus. Staking engine bude uveden v rámci NFT tržiště a to všem uživatelům, kteří uzamknou své NFT. Navíc jim bude přinášet i 20% APY.

Proč do Chimpzee investovat?

V této části si ukážeme několik vlastností projektu, které z něho dělají atraktivní možnost nejen pro investory, ale také i pro nadšence NFT.

Ekologický trend

Chimpzee, i přesto že je teprve na své začátku, tak již podniká velké kroky k záchraně planety. Chimpzee například už daroval více než 35 000 dolarů na charitu a pomohl zasadit více než 20 000 stromů. Jako uznání za počáteční úsilí projektu již obdržel i vřelé děkovné video od WILD Foundation.

Chimpzee má rozsáhlý seznam organizací, kterým plánuje darovat část ze svých zisků. 10 % z celkové pevné nabídky tokenů Chimpzee bude k dispozici pro tyto charitativní organizace po uzavření předprodeje a po spuštění tokenu, což zajistí, že finanční prostředky budou nadále proudit na dobré účely.

Chimpzee Roadmapa

Nespočet inovací

Projekt přichází i s řadou inovací jako jsou již výše zmíněné mechanismy integrované do Web3 Shop2Earn, Trade2Earn a Play2Earn. Opomenout nelze ani Chimpzee Al Avatar Genarator, což je aplikace využívající AI, která uživatelům dává možnost vytvořit si svého osobního avatara Chimpzee.

Navštívit předprodej Chimpzee

Tokenomika a předprodej Chimpzee

Projekt na konci června 2023 spustil předprodej svého nativního tokenu CHMPZ, který mezi investory vyvolal značný zájem. Již během prvních dvou týdnů se podařilo vybrat od prvních investorů více než 800 tisíc USD.

Chimpzee Predprodej

Co se týče samotné tokenomiky projektu, tak ta má následující rozložení. Do předprodeje je dáno 45 % z celkové pevné nabídky tokenů CHMPZ, 15 % na marketing, 10 % je dáno na likviditu na CEX a DEX, 10 % na charitu, 10 % na vývoj a po 5 % na komunitní odměny a týmu.

Chimpzee Tokenomika

Jak koupit token Chimpzee

Pokud by si investoři rádi rozšířili své investiční portfolio i o tokeny Chimpzee, tak zde je jednoduchý návod na jejich koupit v rámci probíhajícího předprodeje.

Krok 1 – Stáhnout krypto peněženku

Aby si mohl investor koupit tokeny CHMPZ, tak je nutné, aby vlastnil krypto peněženku, která je kompatibilní s ERC-20 tokeny. V případě, že investor žádnou krypto peněženku nevlastí, může si ji jednoduše stáhnout. My doporučujeme například peněženku MetaMask, kterou využívají tisíce investorů po celém světě.

metamask

Krok 2 – Nákup ETH/USDT

Pro nákup tokenů CHMPZ je ovšem také nutné, mít k dispozici kryptoměnu ETH/USDT, za kterou tokeny CHMPZ investor vymění. ETH/USDT je k dostání na většině kryptoměnových burz. Samotný projekt Chimpzee nabízí nákup ETH prostřednictvím Moonpay, a to při minimální investici 30 USD.

Krok 3 – Navštívit předprodej Chimpzee

Jediné místo, kde je možné si tokeny CHMPZ v rámci předprodeje koupit, jsou oficiální webové stránky projektu. Na úvodní stránce poté mohou investoři vidět aktuální stav předprodeje.

Chimpzee krypto

Krok 4 – Připojit krypto peněženku a nakoupit tokeny CHMPZ

Pro správné provedení nákupní transakce, musí investor propojit svou krypto peněženku s předprodejem Chimpzee. Jakmile bude vše připraveno a připojeno tak stačí, aby investor zadal částku, za kterou si chce tokeny CHMPZ koupit. Pro nákup je nastaven minimální limit ve výši 25 USD v ETH/USDT. Po skončení předprodeje si bude moci investor začít nárokovat své tokeny a to opět prostřednictvím oficiálních webových stránek projektu.

Závěr

V případě, že investoři hledají zajímavý zdroj pasivního příjmu, který se zároveň zavazuje pomáhat šetřit životní prostředí a bojovat proti změně klimatu, pytláctví a odlesňování, je pro ně projekt Chimpzee skvělou možností. Ovšem je potřeba mít vždy na paměti, že nákup kryptoměn, jako je i například Chimpzee, není zcela bez rizika. Trh s kryptoměnami je dosti volatilní, a tak by si měl investor před každou investicí, ještě provést i svůj vlastní průzkum.

Navštívit předprodej Chimpzee

FAQ

Co je projekt Chimpzee?

Jak lze prostřednictvím Chimpzee generovat pasivní příjem?

Kdo stojí za projektem Chimpzee?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus až 30 000 USD po registraci a vkladu

PhemexRecenze

Zdarma bonus až do výše 2500 USD po registraci a vkladu

CoinbaseRecenze

10$ zdarma při vkladu 100$

SimpleCoinRecenze

Populární česká směnárna

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.