Tuesday, April 23, 2024

Jak koupit Thug Life token v roce 2024 – Průvodce pro začátečníky

Zdá se, že po několika měsících klidu, se jaro 2023 zapíše do krypto dějin jako období znovuzrození meme coinů. Po senzačním vstupu na trh, který předvedly v dubnu meme coiny jako Pepe, Sponge nebo Wojak, tu máme opět další zajímavé meme coiny, které by rádi na jejich úspěch navázaly. Zajímavostí je, že většina těchto meme coinů nemá žádné reálné využití a přesto jsou investory a fanoušky velmi vyhledávané.

Nejinak je tomu i u nového meme coinu Thug Life, který je inspirovaný stejnojmenným hnutím z 80. let 20. století, které zpopularizovali hvězdy hip hopové scény jako Snoop Dogg. V tomto průvodci si nový meme projekt Thug Life blíže představíme a zároveň si i ukážeme v několika krocích, jak jednoduše si mohou investoři koupit jeho token THUG v rámci probíhajícího předprodeje.

Thug Life

Co je Thug Life?

Thug Life je nový meme projekt, který si dal za cíl zachytit rušný životní styl počátku 90. let, přesně tak jak jej propagovaly hip hopové hvězdy té doby. Tento inovativní projekt se proto snaží vytvořit hnutí, které je založené především na humoru a bratrství pro každého, jenž ve výsledku povede k úspěchu ve světě Web3. Thug Life tak nabízí platformu, kde investoři, kteří se stali obětí podvodných projektů, mohou proměnit své dřívější nepříjemné zkušenosti v ziskové příležitosti.

Níže jsou ve zkratce uvedeny ty nejdůležitější informace o Thug Life:

  • Thug Life se snaží pomoci investorům, kteří přišli o své finanční prostředky díky neúspěšným investicím, být znovu ziskoví
  • Hlavním smyslem projektu je sdílení meme v přátelském prostředí
  • Investice do nativního tokenu projektu THUG by mohla pomoci některým investorům k dosažení zisku, který by jim mohl alespoň částečně pokrýt předchozí ztráty
  • Token THUG je meme coin, který běží ve standardu ERC-20 na blockchainu Etherea
  • Jedná se o projekt založený na komunitě, čemuž také odpovídá rozložení tokenomiky projektu
  • Z celkové pevné nabídky 4,2 miliardy tokenů THUG je 70 % z nich dáno do předprodeje
  • Předprodej je pouze jednokolový s pevnou cenou 0,0007 USD za token

Navštívit Thug Life

Výhody projektu Thug Life

Projekt Thug Life přináší svým uživatelům kromě navázání nových přátelství a rozvíření humoru díky meme na různých sociálních platformách i několik výhod. Mezi ty hlavní výhody patří:

Komunitní odměny

Jak už bylo zmíněno výše celková pevná nabídka tokenů THUG činí 4,2 miliardy tokenů. Z tohoto množství projekt přidělil 15 % na odměny pro svou komunitu. Těchto 15 % bude rozděleno, po uvedení tokenu THUG na vybrané DEX, pro potřeby komunitních odměn. Například pokud by si token po zalistování na DEX udržel stejnou cenu jakou měl i v předprodeji, tak by to pro komunitu znamenalo získání odměn ve výši 400 tisíc USD.

Thug Life komunita

Airdrop kampaň

I v tomto případě myslel projekt na své investory a fanoušky. Thug Life se řadí mezi airdrop kryptoměny, které chtějí maximálně odměňovat investory a fanoušky za jejich projevenou loajalitu. Do připravovaného airdropu Thug Life je totiž dáno 15 % z celkové pevné nabídky.

Proč investovat do Thug Life?

Projekt Thug Life nabízí investorům zajímavou šanci svézt se na vlně boomu okolo meme coinů, které po svém uvedení na CEX a DEX doslova explodovaly. Za zmínku stojí rozhodně hit posledních týdnů Pepe coin, Sponge nebo Wojak, kteří svým investorům vynesli obrovské zisky. Jestli to bude případ i tokenu Thug Life to ukáže až čas. Každopádně už první týden od spuštění předprodeje naznačil, že o tento token je mezi investory velký zájem, protože se podařilo získat 700 tisíc USD.

70 % tokenů dáno do předprodeje

Předprodej Thug Life je ojedinělý především tím, že se jedná pouze o jednokolový předprodej s nízkou tržní kapitalizací, ve kterém je pevně stanovená cena tokenu THUG, a to 0,0007 USD za token. Celková pevná nabídky tokenů činí 4,2 miliardy tokenů THUG, přičemž 70 % z nich je dáno do předprodeje. Na investory tak čeká v předprodeji 2,94 miliard tokenů. Hard cap předprodeje je 2,058 milionů USD.

Díky rozhodnutí udělat pouze jednokolový předprodej se investorům naskýtají rovné podmínky a rovněž se zamezuje možným manipulacím s cenami.

Předprodej Cena tokenu Počet tokenů v předprodeji % předprodeje Celková hodnota
pouze 1 fáze 0,0007 USD 2 940 000 000 100% 2 058 000 USD

Roadmapa Thug Life

Jelikož by předprodej díky zvolení pouze jednokolové struktury neměl trvat příliš dlouho, je tak i roadmapa projektu krátká a jednoduchá. Po vybrání stanovené částky v předprodeji tj. 2,058 milionu USD, bude následovat pouze uvedení tokenu THUG na vybraných DEX. Bližší informace o uvedení tokenu spolu s konkrétními časy zatím nejsou známé. Investorům a fanouškům proto doporučujeme sledovat například Twitter nebo Telegram projektu, kde se vždy dozví ty nejaktuálnější informace.

Thug Life - Roadmapa

Jak je vidět na roadmapě výše, tak jedním z důležitých bodů projektu je i zablokování fondu likvidity po dobu tří měsíců od ukončení předprodeje. Je to z toho důvodu, aby bylo zamezeno možným nekalým manipulacím.

Navštívit Thug Life

Předprodej a tokenomika projektu

Projekt Thug Life není ojedinělý pouze v tom, že se rozhodl pro jednokolový předprodej, ale rovněž i z důvodu, že po ukončení předprodeje uzamkne fond likvidity, a to po dobu tří měsíců. Smyslem tohoto uzamčení je především zabránění rychlého prodeje tokenů THUG držiteli, čímž by mohli způsobit potenciální pokles ceny.

Během předprodeje bude token THUG investorům k dispozici vždy za jednotnou cenu, a to 0,0007 USD. Předprodej bude ukončen po vybrání cílové částky, kterou je 2,058 milionů USD.

Co se týče samotné tokenomiky projektu tak ta je rozdělena následovně. Z celkové pevné nabídky tokenů je 70 % přiděleno do předprodeje, 15 % na marketing a zbylých 15 % na odměny pro komunitu. Z toho jasně vyplývá, že si tým stojící za tímto projektem nenechává žádné tokeny pro sebe.

Thug Life Tokenomika 1

Jak koupit token THUG?

Pokud investory projekt Thug Life oslovil a rádi by si jeho nativní token THUG koupili ještě v probíhajícím předprodeji, tak níže nabízíme jednoduchý postup pro jeho nákup.

Krok 1 – Instalace vlastní krypto peněženky

V případě, že se investor rozhodne nakupovat jakékoliv kryptoměny, tak musí být vždy vybaven krypto peněženkou. Tato krypto peněženka slouží pro uschování investorových kryptoměn, jako je USDT nebo ETH. Jednou z velmi oblíbených krypto peněženek je například MetaMask nebo TrustWallet. Nejjednodušeji si investor nainstaluje tyto krypto peněženky prostřednictvím jejich oficiálních webových stránek.

metamask

Krok 2 – Nákup USDT/ETH

Po nainstalování krypto peněženky by si měl investor koupit USDT nebo ETH, které následně vymění za tokeny THUG. Tokeny THUG totiž není možné vyměnit za klasické měny jako USD či EUR. V případě, že investor nevlastní žádné USDT/ETH, bude si je muset pořídit na jakékoliv kryptoměnové burze, které umožňují jejich nákup.

Krok 3 – Připojení krypto peněženky k předprodeji Thug Life

Aby mohl investor připojit svou krypto peněženku k předprodeji Thug Life, tak bude muset ze všeho nejdříve navštívit oficiální webové stránky projektu. Poté už jen stačí kliknout na tlačítko “Koupit nyní”. Zobrazí se okno, ve kterém si investor zvolí typ své připojované krypto peněženky a dále pokračuje podle pokynů na obrazovce.

Thug Life Predprodej 1

Krok 4 – Nákup tokenů THUG

V tomto kroku investor pouze zadá množství USDT/ETH, které chce vyměnit za tokeny THUG. Je možné zvolit i obrácený postup a to ten, že investor nejdříve zadá množství tokenů THUG, které by si rád koupil a v tabulce se mu následně objeví, kolik to bude USDT/ETH. Pokud vše souhlasí, tak se celá transakce musí ještě potvrdit tlačítkem “Koupit nyní”.

Krok 5 – Nárokování tokenů

Po skončení předprodeje si bude moct investor začít nárokovat své zakoupené tokeny. V momentě, kdy budou tokeny k dispozici, dostane investor notifikaci od týmu projektu. Je důležité však mít na paměti výše zmíněné plánované tříměsíční uzamčení fondu likvidity, které proběhne po prvních uvedeních tokenu na DEX.

Závěr

Investory, kteří mají rádi meme coiny, jistě osloví tento nový coin Thug Life, díky kterému se mohou připojit ke stále rostoucí komunitě stejně smýšlejících lidí. Jako u většiny meme coinů je i Thug Life meme coin bez konkrétního reálného využití. V tomto průvodci se investoři dozvěděli všechny podstatné informace o tomto novém meme projektu, který je založený na hnutí Thug Life z 80. let 20. století a zároveň i získali jednoduchý návod, jak si nativní token projektu THUG mohou koupit v probíhajícím předprodeji.

Důležité však je, aby měl vždy každý investor na paměti, že před investováním do jakéhokoliv coinu, by si měl ještě provést i svůj vlastní podrobný průzkum, než se rozhodne investovat do projektu své finanční prostředky.

Navštívit Thug Life

FAQ – Často kladené otázky

Co je meme projekt Thug Life?

Jaké jsou výhody Thug Life?

Kolik stojí token THUG v předprodeji?

Proč investovat do Thug Life?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus až 30 000 USD po registraci a vkladu

PhemexRecenze

Zdarma bonus až do výše 2500 USD po registraci a vkladu

CoinbaseRecenze

10$ zdarma při vkladu 100$

SimpleCoinRecenze

Populární česká směnárna

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.