Monday, April 15, 2024

Jak koupit Wall Street Memes token ($WSM) 2024 – průvodce nákupem

V tomto textu poskytneme návod, jak koupit Wall Street Memes token. Wall Street Memes vzaly krypto trh útokem s otevřením svého předprodeje koncem května a provedením ICO v září. Zájemci tak dostávají jedinečnou možnost investovat do nového meme tokenu $WSM. Tým Wall Street Memes na sebe dokázal upozornit už v roce 2021, a to úspěšnou kolekcí 10 tisíc NFT s názvem Wall Street Bulls, které si obchodníci rozebrali během 30 minut.  

Poslední měsíce trh s meme coiny expanduje ve velmi vysokém tempu, je tedy na místě otázka, co další nový meme projekt dokáže investorům nabídnout? A jak do něj mohou investovat? V tomto průvodci „ Jak koupit Wall Street Memes” se podíváme krok za krokem na to, jak $WSM koupit a projekt blíže představíme, aby si každý dokázal udělat alespoň rámcovou představu o možnostech tohoto nového meme coinu.

Koupit Wall Street Memes

Wall Street Memes – jak koupit

O Wall Street Memes krypto scéna diskutovala ještě před tím, než na trh vstoupil se svým $WSM tokenem. Za tímto meme projektem stojí totiž nebývale silná komunita, která dnes čítá na milion příznivců. O popularitě Wall Street Memes svědčí také stovky tisíc sledovatelů na kanálech sociálních médií – především na Instagramu nebo Twitteru. Navíc jak je zmíněno výše, řada obchodníků si stále pamatuje rok 2021 a dobře známou NFT kolekci na OpenSea pod názvem Wall St Bulls, které stačily pouhé 3 desítky minut k totálnímu vyprodání.

Letos se týmu podařilo zalistovat na předním komunitně zaměřeném NFT tržišti Magic Eden novou kolekcí NFT – Wall St Bulls Ordinals. Jde o posun směrem ze sítě Etherea na bitcoinové NFT. 


Jak koupit Wall Street Memes

$WSM je prvním tokenem, který tým uvedl na trh jako odměnu pro svou početnou komunitu, a lze předpokládat, že jeho hodnota se bude do budoucna zajímavě vyvíjet. Po dosavadním zalistování na burzách je cenový vývoj pozitivní.

Nový krypto projekt vybočuje z řady nejenom díky početné komunitní základně, ale také i díky zájmu vlivných osobností – Wall Street Memes si na sociálních sítích všiml dokonce také Elon Musk, který retweetoval jeden z memů na svém Twitteru, což rozhodně novému krypto projektu zajistilo další vlnu pozornosti. Takový zájem může předznamenat budoucí listingy na předních kryptoburzách typu Binance, která už některé z úspěšných meme projektů na své palubě přivítala – např. trendy meme mince pepe (PEPE) a Floki Inu(FLOKI).

Krátce po spuštění předprodeje řada analýz predikovala Wall Street Memes světlé zítřky a až desetinásobné zisky, nicméně tento trendy coin může stavět také na fenoménu brandu Wall Street, který mu zajišťuje významnou legitimitu na pozadí nejsledovanější internetové obchodní a investiční komunity. Připočteme-li ještě předpokládané úspěchy aktuální NFT kolekce společně s ohlasy na tu minulou, je zřejmé, že potenciál tohoto nového meme tokenu je opravdu výrazný. 

K tomu dále přispívá i tokenomika Wall Street Memes, která reflektuje sílu své komunity, a proto jí chce tým rozdělit 100 % z celkové zásoby 2 miliard $WSM tokenů. Celá jedna polovina – tedy 1 miliarda putovala do předprodeje, pětina je určena na potřeby likvidity a zbytek na odměny členům komunity.

WSM tokenomika

Meme tokeny v minulosti dokázaly během býčího trhu opakovaně ovládat cenové grafy (vzpomeňte na dogecoin (DOGE), shiba inu (SHIB) a letos pepe (PEPE)), ačkoli jim chybí jakákoli utilita – a to vlastně jde. I Wall Street Memes jsou inspirovány slavným výrokem Gordona Gekka z 80. let, který prohlásil, že „chamtivost je dobrá” po tom, co pohádkově vydělal na akciích bez výrazné hodnoty. Tak proč by dnešní investoři nemohli bohatnout díky meme coinům bez konkrétní využitelnosti?

Pokud chcete chcete být v obraze ohledně nejnovějšího vývoje projektu, určitě se vyplatí sledovat telegramový účet Wall Street Memes. 

Koupit Wall Street Memes

Jak koupit Wall Street Memes tokeny: detailní průvodce

Základní informace o projektu už máte, proto se nyní můžeme podívat na to, jak koupit Wall Street Memes v několika jednoduchých krocích.

Krok 1. Stáhněte si krypto peněženku

Vlastnictví elektronické peněženky pro bezpečné uchovávání mincí je kritickým předpokladem pro koupit tokenu na webu. Mezi nejběžnější peněženky patří MetaMask, která je zpravidla doporučována uživatelům stolních počítačů, Trust Wallet je zase populární možností mezi investory, kteří obchodují ze svých mobilních zařízení. 

Nicméně obě platformy nabízejí stolní i mobilní verze. Stáhněte si je na metamask.io nebo Trust Wallet v App storu. Nákup na webu Wall Street Memes je dále kompatibilní také s několika dalšími typy kryptopeněženek, a to prostřednictvím funkce WalletConnect.

Krok 2: Připojte peněženku

Jakmile budete mít správně nastavenou svou elektronickou peněženku, přejděte na oficiální web Wall Street Memes a klikněte na tlačítko „Connect” (nebo „Koupit nyní” na české verzi webu). Zobrazí se vám rozbalovací nabídka, ve které si budete moct zvolit MetaMask nebo Wallet Connect pro nabídku dalších možností. 

Jak koupit WSM

Krok 3: Směna kryptoměn za $WSM

V tomto kroku se musíte rozhodnout, kolik ETH, USDT nebo BNB si přejete směnit za tokeny $WSM. Tyto kryptoměny lze koupit na řadě krypto burz nebo přímo ve většině peněženek. Wall Street Memes lze koupit také pomocí kreditní nebo debetní karty.  

Ke směně krypta za tokeny $WSM použijte widget na webu platformy. Mějte na paměti také poplatky za plyn, které jsou součástí transakce a které jsou proměnlivé v závislosti na denní době a vytíženosti sítě.

Jak koupit WSM II

Krok 4: Dokončete nákup

Před tím, než potvrdíte nákup kliknutím na „Koupit nyní”, zkontrolujte veškeré detaily transakce, včetně poplatků za plyn. Nezapomeňte, že hodnota minimálního nákupu byla stanovena na 100 tokenů.  

Krok 5: Nárokujte své tokeny

Jakmile si je vyzvednete, můžete je převést do své elektronické peněženky importem adresy smart kontraktu tokenu.

Závěr

Tento token se silnou podporou komunity, jehož první zalistování na burzy je plánováno ke konci letošního roku, jasně usiluje o to, aby pokračoval v královské jízdě meme coinů, kterými jsme na krypto burzách svědky během několika posledních měsíců. Jeho potenciál potvrzuje také skutečnost, že Wall Street Memes dokázal od investorů v předprodeji vybrat přes 30 milionů dolarů a debutovat na předních burzách. 

V tomto průvodci Jak koupit Wall Street Memes jsme v několika krocích rozebrali postup, jak investovat do tokenu $WSM. Velká očekávání ohledně tokenu $WSM jsou patrná z reakce komunity a existuje řada předpokladů, proč by tento meme projekt mohl zopakovat úspěchy, které zaznamenaly předchozí úspěšné meme coiny. 

Koupit Wall Street Memes

Co je Wall Street Memes token?

Jak koupit Wall Street Memes token? A vyplatí se taková investice?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus až 30 000 USD po registraci a vkladu

PhemexRecenze

Zdarma bonus až do výše 2500 USD po registraci a vkladu

CoinbaseRecenze

10$ zdarma při vkladu 100$

SimpleCoinRecenze

Populární česká směnárna

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.