Friday, June 21, 2024

Jak koupit Calvaria v roce 2024 – průvodce pro začátečníky

V současné době můžeme na trhu nalézt novou krypto hru – Calvaria: Duels of Eternity. Jedná se o hru typu play-to-earn, v překladu to znamená hraj a vydělej. Je známá také pod zkratkou P2E. Podstatou hry je, že vy jako hráč si sestavíte vlastní balíček hracích karet a bojujete s ostatními soupeři. Calvaria vás nejen přenese do nového, imaginárního světa, ale získáte také vlastnictví hry s hracími kartami a NFT vylepšeními. Bonusem jsou fondy stakingu a DAO – decentralizovaná autonomní organizace.

Calvaria je aktuálně ve fázi předprodeje a má velký potenciál stát se oblíbenou také u fanoušků Hearthstone a Splinterlands. Její nativní token je proto považován za skvělou investici. V tomto článku si objasníme, co všechno Calvaria nabízí, ale také jak koupit RIA – token Calvaria.

Klíčové body ke Calvaria kryptoměně

  • Calvaria: Duels of Eternity je nová kryptoměnová hra, která nabízí vzájemné souboje. Hráči mohou mezi sebou zápasit a účastnit se měsíčních soutěží.
  • Calvaria obsahuje hrací karty typu NFT, nativní token RIA, možnost stakingu a DAO.
  • Calvaria je aktuálně dostupná v předprodeji díky svému tokenu RIA. Investoři mají možnost získat tento token za nejnižší cenu, k dispozici je objem 30 milionů tokenů.
  • Předprodej Calvarie naleznete na stránce calvaria.io, podmínkou k vyzvednutí tokenu je vlastnictví krypto peněženky.
  • Každá karta ve hře představuje určitou 3D postavu se speciálními vlastnostmi. Další hráči si mohou vytvořit vlastní hrací pole a strategie pro poražení soupeřů.

ZÚČASTNIT SE PŘEDPRODEJE

Jak koupit Calvaria

Nativní token hry Calvaria se nazývá RIA. Jedná se o jeden z nejlepších tokenů roku 2022. Představuje těžiště Calvaria ekonomiky a budete jej potřebovat, pokud máte zájem o zakoupení bojových karet NFT. Token RIA vám poskytne další hlas v DAO Calvaria, protože jej můžete použít ke sázkám ve hře. Jako investor máte i vy právě teď šanci zakoupit RIA token v předprodeji. Jak na to? To si vysvětlíme v následujících řádcích.

1. krok –Nastavení krypto peněženky

Jako investor budete potřebovat krypto peněženku, která podporuje tokeny ERC-20. Ta je podmínkou propojení s předprodejem Calvaria. Doporučujeme Metatask, která je bezpečná, zdarma, vhodná pro zařízení Android i iOS, dokonce i pro prohlížeč Chrome. Peněženku si jednoduše stáhnete na web stránce krypto peněženky po kliknutí na tlačítko Stáhnout.

Jak koupit Calvaria v roce 2022 - průvodce pro začátečníky

2. krok – Nákup USDT nebo ETH

V předprodeji Calvaria si musíte zakoupit tokeny RIA pomocí Etherea nebo Tetheru. Tyto tokeny získáte na všech hlavních centralizovaných krypto burzách. Po nákupu si tyto tokeny přesuňte do peněženky.

Další možností je zakoupení tokenů přes ETH kreditní kartu. Tuto možnost získáte v předprodeji Calvaria a je zprostředkována partnerstvím s Changelly. Nevyhnete se však minimálnímu poplatku za výměnu.

3. krok –Propojení s předprodejem Calvaria

Navštivte platformu předprodeje Calvaria a klikněte na tlačítko propojení peněženky. Po zvolení správného typu peněženky vás Calvaria automaticky zdetekuje a propojí.

Connect to Calvaria Presale 760x502 1

4. krok –Nákup tokenů RIA

Zadejte požadovaný počet tokenů RIA a zvolenou kryptoměnu – USDT nebo ETH. Minimální investice v předprodeji je 1000 RIA. 

Buy RIA Tokens 760x221 1

5. krok –Uplatnění si RIA

V poslední fázi předprodeje Calvaria uvolní všechny zakoupené tokeny RIA investorům. RIA tokeny si budete moci přesunout do kryptopeněženky po navštívení stránky předprodeje Calvaria.

ZÚČASTNIT SE PŘEDPRODEJE

Co je kryptoměna Calvaria?

V nové krypto hře typu P2E Calvaria: Duels of Eternity hrajete oproti ostatním hráčům s bojovými kartami tokenizovanými jako NFT. Hra vás provede zajímavým příběhem, ve kterém každá karta reprezentuje určitou 3D postavičku z podsvětí. Užijete si 3 města, každé z nich má unikátní soubor vlastností a postav.

Všechny karty jsou typu NFT, takže vy jako hráč karty přímo vlastníte. Pokud toužíte po dalších kartách, určitě navštivte peer-to-peer tržiště, které vám poskytne možnost prodeje vašich karet, dále také nákup nových. Hra je založena na strategii. Vy jako hráč ale nemusíte mít nejsilnější karty, aby jste mohli vyhrát. Calvaria se sice podobá známým hrám typu Splinterlands, Spellfire či Gods Unchained, ale zároveň obsahuje různé odlišné funkce.

Calvaria Gameplay 1

Jedním z benefitů je, že tuto hru můžete hrát zdarma. Jednoduše se připojíte ke hře Calvaria a získáte startovací balíček. Nemusíte kupovat tokeny RIA nebo NFT. Jako nový hráč dokonce nepotřebujete ani krypto peněženku. Proto je tato hra dostupnější také pro tradiční hráče s kartami, pro které je svět krypto dokonalou novinkou.

Calvaria přichází také se svým vlastním DAO. Majitelé tokenů RIA dále získávají jakýsi fiktivní hlas, kterým mohou rozhodovat o budoucnosti hry Calvaria. Mají tak v rukou kontrolu nad budoucím vývojem této úžasné hry.

Calvaria Token (RIA)

Nativní token RIA představuje samotnou linii ekonomiky v této hře. Tokeny budou rozdělovány i jako odměna pro vítěze či průzkumníky světa v režimu příběhu. Výherci mohou tyto tokeny RIA použít nejen k nákupu nových karet NFT přímo na trhu ve hře, ale také k vybudování stále větších a rozsáhlejších armád bojovníků, se kterými budou bojovat se soupeři.

RIA tokeny však můžete použít také ke stakingu. Pokud vložíte tyto tokeny na platformu, benefitem vám budou pasivní odměny. RIA tokeny, určené pro tyto odměny, pocházejí z licenčních poplatků za nákupy NFT karet.

RIA se však dále používá jako governance token ve hře Calvaria. Bojovníci, kteří vloží tokeny ke stakingu, získají určitý počet hlasů v DAO Calvaria a mohou tak rozhodovat o dalším následování hry. Token RIA je kryptoměnový token typu ERC-20 a bude emitován v celkové fixní zásobě 1 miliardy. V rámci předprodeje máte možnost získat vaše tokeny z objemu 300 miliónů, což představuje 30 procent z celkové nabídky. Dalších 250 milionů, což představuje 25 procent z celkové nabídky, bude po uzavření předprodeje a spuštění samotného systému určeno do fondu sázek.

Důvody k investici do Calvaria

Pokud hledáte důvod, proč investovat do platformy Calvaria a tokenu RIA, nezapomínejte, že se jedná o jednu z nejslibnějších kryptoměn roku 2022. Sesbírali jsme pro vás však i jiné důvody:

P2E hry

Calvaria je krypto hra typu P2E. Znamená to, že čím více hráčů se zúčastní a vyhraje souboje, tím větší objem kryptoměn dokážou vydělat ve formě RIA tokenů. Tokeny RIA lze získat zapojením se do měsíčních soutěží, případně ve vzájemných soubojích jeden na jednoho s ostatními soupeři. Obě možnosti představují pro hráče finanční pobídku, což je motivuje dosáhnout těch nejlepších výsledků.

obrazek 2022 11 03 123947020

Vy jako hráč máte 2 možnosti. Můžete zainvestovat do předprodeje a v rámci něj získat přístup ke hře NFT, kde hráči získají možnost těch nejlepších karet do boje. Druhou možností je použití tokenů RIA, které jste si zakoupili v rámci předprodeje, případně při následném ICO krypto.

Díky těmto tokenům můžete získat další bojové karty NFT. Nezáleží na způsobu, v každém případě budete potřebovat tokeny RIA k tomu, aby se vám podařilo dosáhnout těch nejlepších karet do boje. Jen připraveni hráči mohou být úspěšní vydělávání kryptoměn. Právě předprodej vám přináší možnost získat tokeny RIA za nejnižší aktuální cenu.

ZÚČASTNIT SE PŘEDPRODEJE

Navazuje na trend karetních her

Podobně jako v případě karetních her, i zde se můžete rozhodnout, zda budete hrát jako samostatný hráč nebo hráč proti hráči.

Chcete-li hrát jako samostatný hráč, budete hrát oproti umělé inteligenci. Tento způsob je obzvlášť vhodný, pokud chcete otestovat své herní schopnosti před samotným začátkem hry a postavit se před reálné soupeře. Pokud vyhrajete, máte šanci získat unikátní karty a schopnosti, které můžete později využít ve hře s reálnými soupeři.

obrazek 2022 11 03 123802887

Pokud si ale toužíte zahrát s jinými hráči, připravte se na reálného soupeře. Můžete používat různé karty, speciální schopnosti, ale také NFT, což vám zvýší šanci výhry. Aby jste vyhráli celý zápas a získali RIA tokeny, musíte svého soupeře porazit ve třech po sobě následujících kolech.

Universe

Dalším důvodem proč by jste se měli zúčastnit předprodeje tokenů RIA je i to, že na trhu Calvaria mají vždy poměrně vysokou odprodejní hodnotu. Mnoho z bojových karet NFT představuje limitovanou edici. Další hráči, kteří mají zájem o vylepšení své armády, musí tyto karty zakoupit od hráčů, kteří je prodávají.

Investoři, kteří se přidají k platformě Calvaria v časném stadiu, mají šanci získat najít strategičtější a nejdůležitější bojové karty NFT, které mohou v budoucnu prodat přímo na trhu. Nezapomínejte, že i zdánlivě levné bojové karty mohou postupem času získat na ceně, přímo úměrně počtu hráčů, kteří se přidají do herního ekosystému Calvaria.

Tokenomika

Tokenomika je speciální pojem, kterému bychom také měli věnovat pozornost. Tradiční ekonomika monitoruje emisi měny využitím oficiálních údajů o peněžní zásobě. Setkáte se i s čísly a kategoriemi typu M1, M2, M3 či M4. M1 představuje míru nejlikvidnějších peněz peněz, míra M2 je méně likvidní a podobně. Tyto kategorie umožňují transparentnost a monitoring různých aspektů nabídky měny.

obrazek 2022 11 02 201016771

Ovládat tyto kategorie je opravdu důležité, protože už v dávné historii měli králové, královny a různé vlády ve zvyku vytvářet dodatečné peníze. Ukázalo se že řízení země, případně boj ve válce mohou být velmi drahé a finančně náročné. V minulosti však nebylo vždy snadné získat příjmy nebo dokonce vyrovnat rozpočet, což znamenalo, že často bylo politicky vhodné jednoduše vytvořit více likvidní měny v oběhu.

Vizionářská roadmapa

Každý z nás by si jistě přál stát se alespoň na chvilku vizionářem a dokázat zhodnotit potenciál RIA tokenu v budoucnosti. Celková nabídka tokenů je sice pevná, ale poptávka po nich se může zvýšit, zvláště pokud se do hry připojí více hráčů. Tokeny RIA se musí používat s cílem nakoupit na trhu Calvaria, mnoho tokenů však může být dokonce zablokováno s cílem sázet. Výsledná situace může představovat stav, kdy poptávka nakonec předčí nabídku a cena tokenu se signifikantně zvýší.

obrazek 2022 11 02 132444323

Dlouhodobý růst Calvaria dále je předpovídán několika faktory. Prvním je účast zdarma, což představuje nesrovnatelnou výhodu s jinými bojovými hrami s kartami. Potěší i mobilní verze, díky čemuž se Calvaria pravidelně umisťuje na top pozici a představuje jednu z nejpopulárnějších nových kartových her typu P2E.

Předprodej Calvaria

Předprodej Calvaria představuje jednu z nejúžasnějších možností, jak získat tokeny RIA za bezkonkurenční cenu a být tak připraven na budoucnost. V rámci předprodeje získáváte šanci rozumné investice a zabezpečení zisku do budoucna. Jak však takový předprodej probíhá?

Co je předprodej a jak probíhá?

Předprodej představuje počáteční fázi, předcházející reálnému prodeji. RIA tokeny jsou aktuálně k dispozici ve veřejném předprodeji kryptoměn. Můžete si tak uzamknout šanci získat nejnižší cenu tohoto tokenu, zatímco paralelně zvyšujete finance pro rozvoj projektu.

První fází předprodeje je nabídka tokenů prvním zájemcem. Tato fáze probíhá právě teď a představuje skvělý způsob, jak koupit Calvaria. Ekvivalentem 1USDT je ​​100 RIA, představující cenu 0,01 dolaru. Cena tokenu RIA bude postupně narůstat v jednotlivých fázích předprodeje.

Předprodej zahájen 14. října
Způsoby nákupu ETH, USDT, Changelly
Řetězec Ethereum
Min. investice 1 000 RIA
Maximální investice

Cílem předprodeje dále je prodat více než 30 milionů tokenů RIA a získat tak 300 000 dolarů na rozvoj projektu. Určitě by jste si neměly nechat ujít prvou fázi předprodeje, protože právě tato fáze vám přináší možnost získat tokeny za naprosto nejnižší cenu.

Jednotlivé fáze předprodeje

Jak jsme již zmínili, aktuálně probíhá první fáze předprodeje, která odstartovala 14. října 2022. Můžete si v ní tokeny zakoupit díky ETH, USDT či Changelly. Funguje na řetězci Ethereum, minimální investice byla stanovena na 1000 RIA, maximální investice není omezena. Proto máte i vy šanci stát se strůjcem svého štěstí do budoucnosti a zakoupit si tolik tokenů, kolik si jen přejete.

Predikce ceny

Jelikož předprodej tokenů na Calvaria začal jen nedávno, může být poměrně náročné předpovědět v dlouhodobém horizontu, jak se vyvine cena RIA. Poměrně mnoho nových kryptoměn vystřelilo do nebes a dosáhlo astronomické hodnoty po prvním zapsání a zakótování na burze. Aby však přišlo k této fázi, nejprve musí být úspěšný předprodej Calvaria.

Dále jako investor máte šanci sledovat předprodej a jeho jednotlivé fáze, zda se tokeny vyprodávají opravdu rychle a zda je dosaženo stanoveného cíle financování. Dokonalou indikací vám během fáze předprodeje může být právě poptávka či sledování zájmu o RIA.

Odhalený tým

Pokud se ptáte, kdo stojí za systémem Calvaria, prozradíme vám to. Tým se skládá z více než 15 lidí, kteří pracují neustále a usilovně na rozvoji celé Calvarie, ale také ekosystému DoE. Specialisté na platformě mají rozsáhlé zkušenosti z různých oblastí v rámci kryptoměn, ale také klasického technologického byznysu, rozvoje a marketingu.

obrazek 2022 11 03 123321822

VC investice

Možná se už také k vám dostal pojem Kenzo Ventures. Tato společnost je na pozici vedoucího krypto investora v oblasti Asie. Společnost vznikla v roce 2021, jejímž cílem je prosperita investorů za velmi nízké náklady. Rovněž si vybírají ty nejúspěšnější projekty, u kterých cítí vhodný potenciál. A právě Kenzo Ventures označili projekt Calvaria jako mimořádně profitabilní s vysokým potenciálem úspěchu do budoucnosti.

obrazek 2022 11 03 123549631

Společnost se soustřeďuje na projekty v raných stádiích a jejich investoři z nich obvykle profitují. Jejich cílem je poskytnout investorům jen nízké iniciační poplatky, ale v konečném zúčtování vysoké zisky.

Závěr

Calvaria Je nová kryptohra typu P2E, která umožňuje hráčům získat tokeny RIA vzájemnými souboji, zatímco využívají hrací karty NFT. Na rozdíl od jiných her, Calvaria je stále bezplatná, dostupná i na mobilu, nabízí DAO a sázení pro potenciální investory.

Další hráči, ale i investoři mají šanci získat nativní tokeny RIA díky prvotní fázi předprodeje. Nenechte si ujít tuto šanci ani vy a zajistěte si tu nejnižší cenu pro RIA tokeny.

ZÚČASTNIT SE PŘEDPRODEJE

Často kladené dotazy

Co je kryptoměna Calvaria?

Jak si mohu koupit Calvaria?

Představuje Calvaria dobrou investici?

Kde mohu koupit tokeny Calvaria?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.