Tuesday, April 23, 2024

Jak koupit IMPT v roce 2024 – průvodce pro začátečníky

Ve světě kryptoměn existuje celá řada produktů, stále více lidí se však zajímá také o to, jakým způsobem jejich tvorba a fungování ovlivňuje životní prostředí. Právě pro obchodníky tohoto stylu je nový token IMPT ideálním. Hned od počátku tohoto projektu bylo jasné, že udržitelnost a ekologická budoucnost jsou středobodem této kryptoměny a projektu, který jej obklopuje.

Podívejme se proto v tomto článku nejen na základní informace o projektu, který představuje příležitosti k investicím, ale také o jeho prospektech do budoucna a způsobu nákupu. 

Klíčové body k IMPT 

  • IMPT.io platforma je místem pro nákup, prodej a spálení emisních povolenek
  • Výběr je možný ze stovek environmentálních projektů, díky čemu mohou investoři podpořit projekty, na kterých opravdu záleží
  • Postaveno na síti Ethereum
  • Nákupní platforma se značkami, které jsou ekologické a podporují ochranu životního prostředí v rámci nabízení, výroby a distribuce svých produktů
  • Unikátní sociální platforma, na které je možné sledovat vlastní dopad na životní prostředí
  • Více jak 10 000 prodejců se přidává k IMPT projektů spolu se svými individuálními projekty, kterých jsou více jak 2 miliardy
  •  Poskytování konkurenceschopných výhod, které pečují o planetu a důležitost odstoupení od uhlíku 

ZÚČASTNIT SE PŘEDPRODEJE

Jak koupit IMPT token 

Jak koupit IMPT je jednoduchou záležitostí na kterou se podíváme v tomto bodě. V současné době je tento projekt ve své předprodejní fázi, což pro investory představuje mnoho výhod – zejména možnost nakoupit tokeny za unikátní cenu.

Jak se bude předprodej blížit ke svému finálnímu prodeji, bude se cena IMPT tokenu zvyšovat, a to, jak koupit IMPT bude postupně měnit svou podobu. Základní kroky nákupu jsou jednoduché a je možné postupovat následovně.

Krok1: MetaMask peněženka

Ještě před samotným nákupem kryptoměny je zapotřebí kryptoměnová peněženka, která podporuje specifické tokeny a jejich využití. Pro nákup IMPT tokenu je zapotřebí MetaMask peněženka. Jedná se o softwarovou kryptoměnou peněženku, kterou je možné instalovat přímo do internetového prohlížeče a tím si výrazně zjednodušit nakládání s jednotlivými kryptoměnami.

Peněženka je určena pro tokeny a digitální měny, které fungují na Ethereum blockchainu a je dostupná zdarma. Používat MetaMask je možné také s mobilními telefony, takže je možné jednoduše nakupovat kdekoliv a kdykoliv.

metamask site 900x516 1
Instalaci je možné provést z oficiálních stránek, kde je možné najít také další informace o způsobu využití a použití. Jak koupit IMPT vyžaduje její instalaci do internetového prohlížeče jako rozšíření, to je možné kdykoliv odinstalovat přímo v nastavení prohlížeče. Mezi podporované patří například Google Chrome, Firefox nebo prohlížeče založené na technologii Chromium (např. Opera nebo Microsoft Edge a další).

Krok 2: Nákup tokenu IMPT

Druhým krokem je poté nákup samotného tokenu z předprodeje. V tomto případě mohou obchodníci využít tří možností, jak koupit IMPT, a to jsou následující:

  • Výměnou za Ethereum (ETH)

Součástí peněženky je widget Transak. Toho je možné využít pro nákup ETH tokenů přes platební kartu. Následně je možné zakoupené Ethereum tokeny jednoduše vyměnit za IMPT tokeny a ty ponechat v peněžence 

  • Nákup za Ethereum (ETH)

Pokud již má obchodník k dispozici Ethereum tokeny je možné je jednoduše převést do vytvořené peněženky a jejich prostřednictvím IMPT tokeny koupit. Tomu předchází krok “konvertování” tokenů, které je nutné finálně schválit. 

  • Nákup za USDT

Kryptoměna Tether je dostupným nástrojem, jak je možné zakoupit tokeny IMPT. V tomto případě stačí jednoduše zvolit výměnu USDT tokenů za IMPT tokeny přímo z peněžence. Tokeny jsou poté automaticky připsány do peněženky. Jak koupit IMPT je tedy touto volbou jednoduché. 

ZÚČASTNIT SE PŘEDPRODEJE

Důvody k investování do IMPT 

Existuje hned několik důvodů, proč se zaměřit právě na nákup IMPT, podívejme se na ty hlavní důvody. Jedná se o unikátní projekt, který zaujme nejen příležitostí účasti na jeho předprodeji (a tedy tomu Jak koupit IMPT za výhodné ceny), ale také jeho různorodosti využití, podpoře světových obchodníků a poté zejména jejich tematické zaměření a cílení na ochranu životního prostředí a důležitost udržitelných projektů. 

Využití blockchainu a NFT 

Blockchain, technologie pro možnost využívání decentralizovaných aplikací a digitálních měn jsou jednou z nejmodernějších technologií současnosti. IMPT token je postaven na Ethereum sítí, která v nedávné době prošla změnou a funguje nyní na protokolu, který je nejen stabilnější, ale také udržitelnější. Nyní síť funguje přes PoS konsenzus (tzv. Proof-of-Stake) u kterého je škálovatelnost již není takovým problémem a síť se může rozrůstat. Zároveň je možné využívat NFT, v současné době jednoho z nejoblíbenějších projektů, právě v podobě NFT jak koupit IMPT je možné získat na tokeny přeměněné emisní povolenky. 

IMPT NFTs 900x563 1

Trend ESG 

Udržitelné investice, kterou jdou ruku v ruce se zájmem investorů o lepší budoucnost nemusí být vždy zcela dostupné a jedním z kvalitních ukazatelů do čeho člověk nebo společnost vlastně investují jsou tzv. ESG faktory. Z anglického environmental (E), social (S) and corporate governance (G) – tedy environmentální a sociální faktory a poslední bod označuje udržitelný systém řízení správy a řízení společností.

Tedy se jedná o soubor projektů dostupných k investování, které splňují tyto body pro to jak koupit IMPT (např. ekologické projekty nebo energické udržitelné projekty aj.). 

Kompenzace emisních povolenek 

V roce 2005 začala Evropská unie poskytovat první fázi projektu jehož cílem je snížit emise skleníkových plynů, očekávaný konec tohoto projektu je poté v roce 2030, takzvanou 4. fází. V současné době se jedná o nástroj, jehož držitelé mohou vypouštět do ovzduší skleníkové plyny podle množství povolenek, kterými disponují (přičemž jedna povolenka představuje jednu tunu oxidu uhličitého, dusného a dalších uhlovodíků).

Také z tohoto důvodu se z emisních povolenek stal dostupný finanční nástroj a slouží jako motivace k tomu přejít na jiné (udržitelné) zdroje energii místo uhlí. 

obrazek 2022 11 03 133200475
Schéma kompenzace pálení emisních povolenek

Marketingové pokrytí 

Díky tomu, že se k projektu přidalo již více jak 10 000 obchodníků patří marketingové pokrytí tohoto projektu mezi již nyní kvalitně zpracované. Výhodou v tomto případě je také samotné zaměření projektu na udržitelnost, které je v současné době široce diskutovaným tématem, také vlivem probíhající globální krize znečištění ovzduší, oteplování, ale také s tím spojeným aktivismem a stále větším zájmem o investice do zelených nebo čistých energií.

obrazek 2022 11 03 133641846

O to, jak koupit IMPT se také z těchto důvodů zajímá stále větší množství lidí, o čemž vypovídá také široký zájem o předprodej jak koupit IMPT. 

Předprodej IMPT 

Jak koupit IMPT má jednoduchou odpověď – v rámci předprodeje, který je v době psaní tohoto článku ve své druhé fázi. Předprodeje jsou běžnou formou nastartování a realizace kryptoměnových projektů a pro investory se jedná o výhodnou příležitost k tomu investovat do projektu dříve, než je plně realizován, a to za výhodnou cenu. 

Co je to předprodej a jak probíhá 

Celkově je do předprodeje IMPT vloženo na 600 milionů tokenů z nichž je nyní prodáno přibližně 10 %. Během předprodeje mají potenciální obchodníci možnost zakoupit token IMPT za výhodnější ceny (podle fáze předprodeje).

Během předprodeje je možné jednoduše zakoupit tyto tokeny, které postupně s realizací a dalšími investicemi budou měnit na své hodnotě. Předprodej navíc poskytuje možnost přednostního nákupu a často nevyžaduje žádné registrace, stačí jednoduše podle výše uvedeného návodu nakoupit 

Jednotlivé fáze předprodeje s cenou 

Jednotlivé fáze jsou předem stanoveny a mohou být zakončeny na základě vyprodání vložených zásob tokenů nebo podle specifického data, jak koupit IMPT. Například v této době probíhající druhá fáze předprodeje je maximálním dostupným množstvím tokenů 1,260,000,000.

Pokud se toto množství nevyprodá dříve, potrvá druhá fáze do 31. ledna 2023. V počáteční fázi bylo možné IMPT token zakoupit za $0.018, v současné době je předprodej ve své druhé fázi a token je dostupný k zakoupení za $0.023, nakonec ve finální třetí fázi bude token IMPT k zakoupení za $0.028. 

1. fáze 1 USDT = 100 RIA Cena: 0.01 dolaru
2. fáze 1 USDT = 66.67 RIA Cena: 0.015 dolaru
3. fáze 1 USDT = 50 RIA Cena: 0.02 dolaru
4. fáze 1 USDT = 40 RIA Cena: 0.025 dolaru
5. fáze 1 USDT = 33.33 RIA Cena: 0.03 dolaru
6. fáze 1 USDT = 28.57 RIA Cena: 0.035 dolaru
7. fáze 1 USDT = 25 RIA Cena: 0.04 dolaru
8. fáze 1 USDT = 22.22 RIA Cena: 0.045 dolaru
9. fáze 1 USDT = 20 RIA Cena: 0.05 dolaru
10. fáze 1 USDT = 18.18 RIA Cena: 0.055 dolaru

Predikce ceny

Podle současně dostupných predikcí se očekává růst ceny tokenu na hodnotu $0.5 do roku 2023 a vzhledem ke značkám, které již nyní projevily zájem o účast na projektu (včetně velkých značek jako jsou adidas nebo Microsoft) se navíc růst nejen o zájem, ale také růst ceny předpokládá jako kladný.

Cena může růst hned z několika důvodů – první je zájem investorů, který se projevil již v prvních dnech po spuštění předprodeje (během 48 hodin, jak koupit IMPT bylo do projektu investováno $500,000). 

Distribuce tokenů IMPT
Tokenomika projektu

Dalším důvodem je poté hlavní zaměření projektu, kterým je udržitelnost, podpora odstoupení od uhlí a přesun k čistým energiím. Jak projekt uvádí se svém whitepaperu, je misí projektu IMPT.io poskytovat lidem nejen jednodušší a finančně dostupnější, ale hlavně efektivnější mechanismus, pomocí kterého je možné bojovat se změnami klimatu a poskytovat služby a produkty způsobem, který jej tolik nezatěžuje.

V současné době se jedná o velké téma, ke kterému se připojují stále další organizace, a právě proto je toto dalším potenciálním důvodem růstu IMTP a jeho ceny. 

Nákupní platforma

Jednou z hlavních výhod IMPT.io platformy je zejména možnost snížit vlastní uhlíkovou stopu, která je s každodenními nákupy služeb a produktů výraznější, než se na první pohled může zdát – a to nejen pro firmy a výrobce, ale také pro běžné uživatele a spotřebitele.

Nákupní platforma proto chce nabízet možnost přístupu k těmto produktům z prostředí, které se zaměřuje na snížení nejen uhlíkové stopy jak koupit IMPT, ale také na jednoduché obchodování s emisními povolenkami a investicemi do projektů, které jsou skutečně udržitelné. 

IMPT brands 900x543 1

Podvodů s emisními povolenkami je stále více a lidé tak mohou nevědomky investovat do projektů, které jsou podvodné nebo dokonce které vůbec neexistují, některé jsou dokonce dostupné za dvojí cenu, což znevažuje jejich princip na trhu, ve kterém nejsou dostupné přesné údaje o cenách. IMPT.io proto chce také tento aspekt trhu ovlivnit pozitivně, a to investováním do projektů a značek, které jsou skutečné, verifikované a dostupné, přes jak koupit IMPT. 

obrazek 2022 11 03 133247629
Schéma nákupního procesu

Více než 10 000 značek a projektů se navíc již nyní k projektu připojilo, patří mezi ně například adidas, Microsoft, Hugo Boss, Fendi, Chanel, DKNY, Hermes Paris nebo MAC. Společně tedy nabízí více jak 2 miliard jednotlivých produktů, které je možné přes IMPT.io platformu nakoupit zodpovědně, s jednoduchou možností, jak koupit IMPT.

Navíc je součástí platformy také tzv. social platformy, v rámci té mohou značky sledovat postupný vývoj svého pozitivního vlivu na cestu k lepší udržitelnosti. Každá značka v tomto ohledu bude mít vlastní skóre na kterém může postupně pracovat a dostávat se tak do širšího povědomí lidí jako značka, která si stojí za svými závazky a sliby. 

Soutěž o 100 tisíc dolarů 

Marketing je nedílnou součástí toho, jak koupit IMPT a jak získat co nejvíce výhod. IMTP proto připravilo také soutěž o 100k dolarů, které je možné se zúčastnit v případě, že si člověk zakoupí IMTP tokeny v rámci dostupného předprodeje. Soutěž funguje na principu dorovnání, tedy každý, kdo vlastní 100k IMPT tokenů může získat dalších 100k.

obrazek 2022 11 03 132903035

Po zakoupení je možné jednoduše sledovat kolik tokenů má člověk zakoupených a kolik je již registrovaných a kolik dnů zbývá na to, aby bylo možné se do soutěže přihlásit. V současné době zbývá necelých 170 dní, s více jak 50 000 účastníky. To, jak koupit IMPT je možné se dočíst v tomto článku nebo online. O soutěži se dozvíte více na webových stránkách projektu.

Závěrem 

V současné době existuje celá řada zajímavých projektů v oblasti kryptoměn, do kterých je možné investovat a které představují výhodné možnosti investic, ale také potenciálu do budoucnosti pro samotný projekt. V případě IMPT je však možné najít také potenciál pro budoucnost samotné planety díky základnímu principu produktu.

Ten se zaměřuje na vytvoření mechanismu, který budu dostupnějším způsobem udržitelného nabízení služeb a produktů v prostředí, které je decentralizované a představuje minimální poplatky. Jak koupit IMPT je v současné době oblíbeným tématem, které má navíc jednoduché řešení přes probíhající předprodej, jak koupit IMPT. 

ZÚČASTNIT SE PŘEDPRODEJE

FAQ – Často kladené otázky 

Co je to IMPT?

Je IMPT token dobrou investicí? 

Kde je možné koupit IMPT tokeny? 

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus až 30 000 USD po registraci a vkladu

PhemexRecenze

Zdarma bonus až do výše 2500 USD po registraci a vkladu

CoinbaseRecenze

10$ zdarma při vkladu 100$

SimpleCoinRecenze

Populární česká směnárna

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.