Sunday, July 21, 2024

Jak koupit RobotEra v roce 2024 – průvodce pro začátečníky

RobotEra je nový, inovativní metaverse projekt, který má díky masivním editorům potenciál stát se lídrem v tomto sektoru. V tomto metaverzu budou uživatelé moci vlastnit a spravovat virtuální pozemky, ale také vytvářet hry a zážitky, což otevírá mnoho možností monetizace.

V této průvodci si vysvětlíme, jak koupit RobotEra v předprodejní kampani, která právě probíhá.

Klíčové body k RobotEra

Zde je rychlý přehled metaverse projektu RobotEra:

  • RobotEra je blockchainový projekt v raných fázích vývoje, který buduje proprietární metaverzum na síti Ethereum.
  • RobotEra se soustředí na futuristické téma robotů a obnovu zdecimované planety Taro. Uživatelé budou moci nakupovat, vlastnit a prodávat virtuální nemovitosti.
  • V rámci metaverza je umožněno uživatelům vytvářet své vlastní hry a metaverse zážitky. Kromě toho lze na vlatním pozemku těžit zdroje a vytvářet robotické společníky, které je možně obchodovat na integrovaném NFT tržišti
  • RobotEra aktuálně nabízí svůj nativní herní token TARO prostřednictvím předprodeje, který začal před pár dny. První investoři si zajistí nejlepší možnou cenu.

ZÚČASTNIT SE PŘEDPRODEJE

Jak koupit RobotEra – podrobný návod

Nákup tokenu TARO je jednoduchý a přímočarý proces. Předprodej TARO je aktuálně ve svém prvním předprodeji, takže je za nejnižší cenu, což je opravdu výhodné pro první investory.

Celkem je alokováno do předprodeje 90 milionů TARO, přičemž 1 TARO má v první fázi hodnotu 0,020 USDT, která se ve druhé fázi zvýší na 0,025 USD. TARO lze zakoupit za USDT nebo ETH. Tým plánuje získat 1,8 milionu dolarů.

Následující kroky vás provedou tím, jak koupit RobotEra během. Budete potřebovat kryptoměnovou peněženku – doporučujeme MetaMask.

Krok 1: Vytvořte peněženku MetaMask

Jako vždy je prvním krokem při nákupu nebo transakci kryptoměny mít peněženku. MetaMask je vynikající volbou pro investování do předprodejů a snadno se používá.  Důvodem je to, že aby bylo možné investovat do předprodeje RobotEra, musí být platba provedena v tokenech ETH nebo USDT.

https://metamask.io/

Přejděte na MetaMask a získejte peněženku, která je k dispozici jako rozšíření prohlížeče v prohlížečích Chrome, Firefox a Edge. Je k dispozici také pro Android a iOS.

Jakmile budete mít rozšíření, budete si muset vytvořit peněženku. To zahrnuje zadání hesla a bezpečné uložení 12slovné přístupové fráze, kterou dostanete. To je důležité, protože se používá k obnovení vaší peněženky v případě, že k ní nemáte přístup.

Krok 2: Převeďte ETH nebo USDT ve své peněžence MetaMask

Jak již bylo zmíněno, TARO si můžete koupit za ETH nebo USDT. Kterýkoli z nich budete potřebovat ve své peněžence MetaMask. Pokud jej můžete převést z jiné peněženky, udělejte to, v opačném případě budete muset nejprve zakoupit ETH nebo USDT.

Existuje mnoho burz, které můžete použít k nákupu těchto tokenů, poté je budete muset poslat na adresu své peněženky MetaMask. Populární burzy jako Binance nebo Coinbase jsou dobrou volbou pro začátečníky.

Krok 3: Přejděte na RobotEra a připojte MetaMask

Dále navštivte RobotEra a klikněte na tlačítko připojit peněženku. Měli byste vidět upozornění z MetaMask – potvrďte. Nezapomeňte znovu zkontrolovat, zda máte prostředky ETH nebo USDT, které potřebujete k nákupu TARO.

jak koupit robotera

Krok 4: Nákup TARO tokenů

Nyní se konečně můžete zúčastnit předprodeje TARO. Po připojení peněženky se vám zobrazí možnost ETH nebo USDT. Vyberte si token, který máte v peněžence MetaMask. Poté zadejte počet tokenů TARO, které chcete zakoupit, ale nezapomeňte, že minimální částka je 1 000 TARO. Při ceně 0,020 USD za TARO je to 20 USD. Počítejte s transakčními poplatky.

jak koupit robotera

Potvrďte transakci a MetaMask by vás měl požádat o potvrzení. Udělejte to a vaše investice bude potvrzena. Budete si je moci vyzvednout po skončení předprodeje.

ZÚČASTNIT SE PŘEDPRODEJE

Jak funguje RobotEra?

RobotEra je metaverse projekt, kde jsou hráči reprezentováni futuristickými roboty. Tito roboti, které lze libobolně přizpůsobit, jsou jedinečné NFT. Hráči budou nákupovat virtuální pozemky, mohou se účastnit akcí a navštěvovat místa, jako jsou koncerty, kasina a galerie. Mohou také vytvářet vlastní hry a organizovat svoje akce.

Poslední bod je obzvláště důležitý, protože uživatelé budou moci vytvářet hry a zážitky, aniž by věděli, jak kódovat.  V rámci metaverza jsou možnosti prakticky neomezené. Tyto možnosti by měly přitahovat hodně uživatelůma vést k zajímavým interaktivním zážitkům. Uživatelská přívětivost a inkluzivita jsou klíčové vlastnosti RobotEra a měly by vést k metaverzu, kde hráči vždy najdou něco, co dělat.

Metaverse RobotEra

RobotEra také umožní tvůrcům předvést svou vlastní digitální práci v různých muzeích v rámci metaverza. Nejen to, ale cílem platformy je umožnit uživatelům vybudovat si vlastní interaktivní ekosystém. Nakonec bude možné pořádat koncerty, komunikovat s komunitami NFT ve virtuálním zábavním parku a vytvářet další obsah.

V rámci ekosystému  neexistuje žádná centralizovaná autorita, která by řídila fungování metaverza. Místo toho zde funguje decentralizovaná autonomní organizace (DAO), ve které budou mít svůj hlas všichni držitelé tokenů. To zajišťuje, že RobotEra zůstane decentralizovaný ekosystém. Co potřebujete vědět, než se rozhodnete koupit RoboTera v roce 2022?

Předprodej zahájen 4. čtvrtletí 2022
Způsoby nákupu  USDT / ETH
Blockchain Ethereum
Min. investice 1 000 TARO
Maximální investice N/A

K čemu slouží token TARO

Token TARO je srdcem RobotEra a používá se jako měna v jeho metaverzu. Hráči mohou nakupovat pozemky a NFT pomocí TARO, platit za vstupenky na akce a přijímat poplatky za správu půdy. Token TARO bude použit v DAO, která určí, jak bude projekt postupovat.

Hráči mohou v metaverzu vydělávat také stakováním tokenu TARO, pronájmem místa pro billboardy a pořádáním akcí, kde se prodávají vstupenky na TARO. Chybět nebudou ani náhodné události, které hráčům umožní získat odměny.

Proč si koupit RobotEra?

Nejlepším způsobem, jak získat expoyici vůči růstu projektu, je investovat do tokenů TARO. Pro ty, kteří zvažují, zda koupit RobotEra, v této části dhrneme některé z hlavních důvodů, proč by mohli zvážit přístup k předprodeji.

Předprodej s velkým potenciálem

Jedním z důvodů, proč má nativní token TARO potenciál stát se úspěšným, je to, že pohání celé metaverzum. Ještě lepší je, že projekt je stále v rané fázi své předprodejní kampaně.

RobotEra je v první fázi svého předprodeje, cena TARO je 0,020 USD. V budoucích fázích cena poroste, ve druhé fázi se cena zvýší na 0,025 USD. Ve třetí a poslední fázi se cena zvýší na 0,032 USD. Předprodej umožní investorům vstoupit, když je cena nejnižší, což může vést k ziskům, jak ukázaly některé projekty jako Tamadoge – dokonce i během kryptozimy. Na podrobnosti o předprodeji se můžete podívat níže.

Fáze předprodeje Množství tokenů Cena TARO Hardcap
1. fáze 90 000 000 0,020 USD 1 800 000 USD
2. fáze 90 000 000 0,025 USD 2 250 000 USD
3. fáze 90 000 000 0,032 USD 2 880 000 USD

Metaverse a jeho trend

Metaverse je nový koncept, který je stále v raných fázích. Je to něco jako Bitcoin a blockchainový protokol v roce 2009.

Někteří odborníci se domnívají, že samotný sektor metaverse by mohl mít do roku 2030 hodnotu více než 10 bilionů dolarů. Tento sentiment je významně podporován společností Meta Platforms (dříve Facebook), která investuje dokonce desítky miliard dolarů do své výzkumné a vývojové divize metaverse.

Vzhledem k uvedeným faktům by investice do metaverse projektu, jako je RobotEra, mohla být moudrým krokem, protože nynější předprodejní investoři si zajistí tokeny TARO za nejlepší možnou cenu. Po ukončení předprodejní akce bude RobotEra projektem s malou kapitalizací. To znamená, že první investoři mají v krátkodobém i dlouhodobém horizontu spoustu výhod, protože existuje dostatečný prostor pro růst.

ZÚČASTNIT SE PŘEDPRODEJE

Co tento projekt nabízí?

Projekty Metaverse jsou v módě. Investoři proto budou chtít RobotEra bedlivě sledovat a zvážit, zda ocení to, co metaverzum může nabídnout. Investoři by měli vždy provést svůj průzkum a nikdy neinvestovat více, než si mohou dovolit ztratit.

Vlastnění nemovitostí

Jednou z nejdůležitějších součástí metaverza z investiční perspektivy je možnost vlastnit, spravovat a obchodovat s vlastními virtuálními nemovitostmi. Než se dostaneme ke specifikům metaverza RobotEra, stojí za zmínku, že metaverse realitní sektor roste velmi rychle.

Například během bull runu v roce 2021 se poměrně mnoho virtuálních pozemků prodalo dokonce za několik milionů dolarů. Prodeje nebyly spojeny pouze s kryptoměnovými investory, ale také s celou řadou celebrit. To zdůrazňuje, že existuje obrovský trh pro virtuální nemovitosti ve formě NFT.

Metaverse RobotEra

 

V metaverzu RobotEra mohou uživatelé nakupovat digitální pozemky s názvem TARO-LAND za tokeny TARO. Uživatel se pak může využít robustní editor a postavit na pozemku svůj vlastní projekt, například dům, kasino, stadion nebo Galerii. Pokud jde o virtuální pozemky v metaverzu RobotEra, možnosti jsou téměř neomezené.

Virtuálních pozemky jsou nabízeny jako NFT na blockchainu Ethereum, což je pro investoryskvělé, protože to znamená, že je skutečně vlastní a hodnota bude určena poptávkou a nabídkou. NFT lze prodávat na integrovaném herním tržišti a transakce opět probíhají v tokenech TARO.

  • Podle platformy bude během prvního předprodeje TARO-LAND stát NFT 0,10 ETH
  • Ve druhé a třetí fázi předprodeje bude cena TARO-LAND NFT 0,018 ETH a 0,20 ETH.

Pasivní příjem

Ekosystému RobotEra nabízí mnoho způsobů monetizace, mezi které patří výše zmíněný proces prodeje nemovitostí NFT. Patří sem také pronájem reklamního prostoru na vlastním pozemku, pěstování posvátných stromů, a vybírání vstupného na vlastní akce, kocerty, do galerie, muzea atd. Nesmíme zapomenout na težbu zdrojů a vztváření robotických, plně přizpůsobitelných robotických společníků, které lze také prodávat na NFT tržišti. Téměř vše, co uživatelé vytvoří je jediečný NFT.

S tokeny TARO mohou také získat atraktivní APY prostřednictvím stakingu. V RobotEra se budou konat také náhodné eventy a aidropy. Lze účtovat i poplatky za správu půdy, jde tedy o další pasivní způsob příjmu.

Proč by token RobotEra mohl růst?

Předpověď ceny je obtížný úkol, a to i na nejstabilnějších trzích. Koneckonců, kryptoměnové trhy mohou být jak nevyzpytatelné, tak nepředvídatelné. Kryptoměny ve fázi předprodeje se také velmi obtížně hodnotí, ale existují určité náznaky, které ukazují, že TARO by mohlo být lukrativní.

S tím, co bylo řečeno, má RobotEra jistě potenciál, aby se stal lídrem v metaverse sektoru a jeho nativní token nejlepší metaverse kryptoměnou. Navíc i další projekty v tomto sektoru generovaly v posledních letech nebývalé výnosy.

era1

Například P2E hra Axie Infinity měla při svém prvním uvedení na trh v dubnu 2020 cenu pouhých 0,18 USD. V listopadu 2021 dosáhla historického maxima 153 USD. To představuje zisk téměř 85 000 % pro ty, kteří do projektu investovali jako první. Mnoho dalších metaverse kryptoměn generovalo ještě vyšší zisky.

Další věc, kterou je třeba poznamenat, je, že tento projekt je podporován LBank Labs, venture kapitálovou pobočkou stejnojmenné CEX. Proto lze očekávat, že po ukončení předprodeje bude zalistována na této burze. Jak jsme zmínili, začne se obchodovat s malou tržní kapitalizací, má tedy potecial zazamenat explozovní růst.

Jak koupit RobotEra – Závěr

RobotEra ukazuje potenciál, který metaverzum může nabídnout, a nabízí vzrušující funkci, kterou je možnost vytvářet vlastní hry a zážitky. Předprodej je dobrou příležitostí pro ty, kteří mají pocit, že by to mohl být další metaverse hit.

RobotEra je další generací multivesmírů, které spojují NFT komunity se stále rostoucím metaverzem. Projekt pozvedne odvětví a přinese nový obrat na přeplněný trh metaverse tím, že představí zábavný a uživatelsky přívětivý herní zážitek pro všechny zúčastněné. Nakonec by se mohla RobotEra stát velmi oblíbeným metaverzem, které přiláka davy.

Výše uvedený průvodce by vám měl pomoci na cestě k nákupu tokenů TARO, které budou sloužit k napájení celého ekosystému RobotEra. V případě zájmu by se měli podívat na předprodej tokenů TARO na webu RobotEra.

ZÚČASTNIT SE PŘEDPRODEJE

Nejčastější dotazy

Co je RobotEra?

Jak koupit token TARO?

Jaká je minimální investice v předprodeji RobotEra?

 

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.