Wednesday, February 1, 2023

Kryptoměny s největším potenciálem v roce 2023

S rostoucím počtem digitálních aktiv je nalezení kryptoměny s největším potenciálem v roce 2023 stále obtížnější. Mnoho projektů používá k nalákaní uživatelů velké sliby a luxusní terminologii. Je zřejmé, že není možné s jistotou vědět, která kryptoměna se chystá explodovat. Můžeme však vybrat některé možné kandidáty. Proto jsme se rozhodli provést průzkum a vybrali jsme několik kryptoměn s největším potenciálem.

V tomto průvodci si vyjmenujeme kryptoměny s největším potenciálem do budoucna. Projekty, které jsme objevili, nabízejí investorům několik výhod. Zdůraznili jsme také jejich vlastnosti, kde je lze koupit a kritéria používaná k identifikaci těchto projektů.

Top kryptoměny s největším potenciálem v roce 2023

Naše hledání na finančních trzích nás vedlo k tomu, že jsme letos našli několik kryptoměn s největším potenciálem.

 • Meta Masters Guild (MEMAG) – Celkově nejlepší kryptoměna k nákupu
 • FightOut (FGHT) – Trénujte a vydělejte kryptoměny v přelomové M2E aplikaci
 • C+Charge (CCHG) – Ekologická platforma s cílem odměňovat řidiče elektromobilů
 • RobotEra (TARO) – Špičkový kryptoměnový projekt se vzrušujícími odměnami ve svém metaverzu
 • Calvaria (RIA) – Bojová karetní hra s možností výdělku
 • Dash 2 Trade (D2T) – Nový kryptoměnová analytická platforma s obrovským potenciálem
 • Tamadoge (TAMA) – Meme coin s největším potenciálem v roce 2023
 • Battle Infinity (IBAT) – Populární metaverse projekt s největším potenciálem
 • Lucky Block (LBLOCK) – Token loterijní a herní platformy
 • DeFi Coin (DEFC) – DeFi token s největším potenciálem
 • Stellar (XLM) – Projekt umožňující rychlé a nízkonákladové transakce
 • Enjin Coin (ENJ) – Projekt zaměřený na P2E hry
 • Maker (MKR) – Řídící token Maker DAO
 • Your Open Metaverse  (YOM) – Metaverse projekt s velkým potenciálem
 • Chainlink (LINK) – Oracle token pracující se spoustou velkých jmen
 • Polkadot (DOT) – Projekt usnadňující interoperabilitu mezi blockchainy
 • SubQuery (SQT) – Univerzální sada nástrojů pro indexování dat Web3

koupit fightout

Bližší pohled na kryptoměny s největším potenciálem

Níže si projdeme kryptoměny, které letos vykazují největší potenciál a co vám mohou nabídnout.

MEMAG – Celkově nejlepší kryptoměna k nákupu

Mnoho her v sektoru „play-to-earn“ zaznamenalo výrazné pumpy a stejně významné poklesy, kdy hráči rychle inkasovali své výhry a odešli z her, které nejsou zábavné. Meta Masters Guild chce tento model využít jiným způsobem a popisuje se jako platforma, která umožňuje hrát a vydělávat (Play-and-Earn), spíše než Play-to-Earn.

Meta Masters Guild vyvíjí první dedikovanou mobilní herní platformu Web3 na světě. Mobilní hraní se hodí k jednoduchým a znovu hratelným hrám, které si hráči mohou užívat po dlouhou dobu a nevyžadují masivní výdaje na čas a finanční prostředky na výrobu. Abychom dále nastínili jejich odhodlání nebýt pouze dalším projektem, který klade především zisky, token MEMAG se nepoužívá k odměnám, ale slouží k podpoře platformy a financování jejího rozvoje.

memag

Místo toho hráči získávají druhý token – Gems – který existuje off-chain a nemá žádnou hodnotu mimo ekosystém Meta Masters Guild. Na platformě jej však lze použít k upgradu a nákupu herních aktiv a ke zlepšení celkového zážitku hráče. Meta Masters Guild bude také různými způsoby používat nezaměnitelné tokeny (NFT), které budou plně ve vlastnictví hráče a budou obchodovatelné na zakázkově vytvořeném trhu.

MEMAG má maximální zásobu pouze 1 miliardy tokenů, přičemž 350 milionů (35 %) z nich je alokováno do předprodeje. Na předprodejní tokeny nebude žádné rozhodné období. Dalších 15 % nabídky bylo alokováno na zalistování na burzách a likviditu. Dalších 500 milionů tokenů je rozděleno mezi pokračující rozvoj ekosystému (15 % maximální nabídky), tržiště (15 %), rezervu (10 %) a tým (10 %). Tyto tokeny budou přiděleny a lineárně odemknuty mezi 36 a 48 měsíci.

Memag bude spolupracovat s některými z nejlepších začínajících vývojářů v tomto prostoru, což znamená, že hráči budou mít přístup k široké škále titulů.

koupit memag

FightOut (FGHT) – Trénujte a vydělejte kryptoměny v přelomové M2E aplikaci

FightOut je nový kryptoměnový projekt, který posouvá koncept Move-to-Earn na další úroveň. Platforma kombinuje trénink v reálném životě s metaverzem a odměňuje uživatele za fyzickou aktivitu. V aplikaci FightOut naleznete personalizované tréninky, které jsou navrženy tak, aby vám pomohly zvýšit sílu, vytrvalost a celkovou kondici. Vše je doplněno videi od trenérů, aby bylo možné vytěžit z každého tréninku maximum.

Za dokončení cvičení a speciálních výzev uživatelé získávají REPS. Tuto měnu v aplikaci lze použít na nákup vybavení, individuální lekce s profesionálními trenéry nebo slevy na předplatné FightOut. Aby uživatel získal co nejvíce REPS, musí kombinovat silové tréninky, kardio tréninky a tréninky techniky, místo aby se soustředil pouze na jednu oblast. Tím se projekt odlišuje os svých konkurentů, kteří počítají pouze kroky.

Kryptoměny s největším potenciálem 2023

Zábavnou složkou FightOut je, že uživatelé obdrží avatara ve formě NFT, který odráží jejich vlastní kondici. Když uživatel dokončí trénink v rámci vytrvalosti a síly, jeho avatar získá na atributech pro sílu a vytrvalost. Sportovci budou moci také použít svého avatara k soutěži ve virtuálních turnajích v metaverzu FightOut s ostatními uživateli nebo zkusit souboje s legendami bojových sportů.

Nativní token, který spojuje celý ekosystém FightOut dohromady, je FGHT. Jedná se o token ERC-20 a je možné ho použít k nákupu předplatného FightOut a nabízí 25% slevu ve srovnání s platbou ve fiat měnách.

Potenciální trh pro FightOut je obrovský. Kombinuje tradiční fitness centra, předplacené aplikace a zároveň nabízí sportovcům odměny za jejich úsilí. podle některých odhadů by odvětví virtuálního fitness do roku 2027 mohlo mít hodnotu až 60 miliard dolarů.

Dobrou zprávou v době psaní pro investory je, že nákup FightOut tokenu lze provést prostřednictvím předprodeje.

Ještě lepší je, že FightOut nabízí investorům, kteří nakoupí FGHT v hodnotě od 500 do 50 000 USD bonus v hodnotě 10 % – 25 %Dále nabízí vkladový bonus 10 % – 25 %, který se zvyšuje na základě zvoleného rozhodného období od 6 – 24 měsíců. Bonus bude vyplacen ve FGHT na konci předprodeje.

koupit fightout

C+Charge – Ekologická platforma s cílem odměňovat řidiče elektromobilů

Poptávka po elektrických vozidlech (EV) je na historickém maximu a nové daňové pobídky nabízené zákonem o snižování inflace z roku 2022 mají toto odvětví posouvat do nových výšin. Udržitelná elektrická doprava se rychle stává normou pro budoucnost cestování, přičemž velikost trhu podle odhadů dosáhne do roku 2030 až 800 miliard dolarů.

V současné době neexistuje jednotnost platebních bran používaných různými dobíjecími stanicemi a neexistuje jasný standard pro účtování poplatků klientům. V současné době dostávají emisní povolenky pouze majitelé nabíjecích stanic a výrobci elektromobilů. C+Charge nabízí řešení založené na blockchainu, které mění hru, jehož cílem je demokratizovat trh s emisními povolenkami a zpřístupnit je řidičům EV po celém světě.  

Díky využití blockchainu a decentralizovaného financování tato platforma zpřístupní veřejnosti emisní povolenky a P2P systém plateb za dobíjení elektromobilů.

Kryptoměny s největším potenciálem 2023

Kromě toho, že aplikace C+Charge funguje jako platební platforma pro nabíjení elektromobilů a sledování emisních povolenek, pomůže uživatelům snadno geograficky lokalizovat blízké nabíjecí stanice a nabídne užitečné informace, jako jsou čekací doby nabíjení v reálném čase a technická diagnostika nabíjecích stanic.

C+Charge doufá, že vyhlídka na možnost získat emisní povolenky by také mohla urychlit probíhající přechod na elektrická vozidla. Analytici skutečně očekávají, že start-upy jako C+Charge by mohly být klíčovými hybateli růstu na dobrovolném úvěrovém trhu (VCM), o kterém Bloomberg nedávno odhadl, že by mohl do roku 2030 vzrůst na 100 miliard dolarů.

Vezmeme-li v úvahu vysokou užitečnost, kterou má C+Charge v odvětví elektrických vozidel, a také strategická partnerství, která vytváří za účelem pomoci při budování čistší a zelenější planety, do této kryptoměny se v roce 2023 rozhodně vyplatí investovat.

Navštívit C+Charge

RobotEra – Špičkový kryptoměnový projekt se vzrušujícími odměnami ve svém metaverzu

RobotEra je špičková metaverse platforma, která svým uživatelům poskytuje pohlcující a interaktivní zážitek. Umožňuje hráčům vytvářet své vlastní unikátní roboty ve formě NFT, aby mohli prozkoumat virtuální svět RobotEra. Uživatelé RobotEra mohou také mintovat své vlastní pozemky a také robotické společníky. Platforma navíc přichází s integrovanými editačními nástroji, které uživatelům umožňují upravovat pozemcích nebo upravovat vzhled avatarů robotů.

Kromě toho mohou uživatelé také utvářet své pozemky pro pořádání různých akcí nebo budování společných prostor. Podle whitepaperu budou v dohledné době k platformě přidány také technologie jako AR a VR.

Na RobotEra mají hráči dostatek příležitostí k zajištění různých odměn. Hráči mohou například předkládat originální umělecká díla k vystavení v muzeích v rámci RobotEra a získávat odměny. Podobně se mohou hráči zúčastnit různých questů v capital city a vyhrát ceny. Jinými slovy, možnosti se zde zdají být nekonečné – protože každý uživatel může vyrábět své vlastní roboty, stavět pozemky, komunikovat s ostatními a zpeněžit své zkušenosti.

robotera original

RobotEra je ve své podstatě také decentralizovaná, což znamená, že klíčová rozhodnutí o tomto herním metaverzu dělají sami investoři. RobotEra má také schopnost propojit se s jinými metaverzními světy. Investoři to mohou využít jako příležitost obchodovat, zkoumat a sdílet své NFT s jinými komunitami.

A co víc, investoři mohou také pronajmout své robotické NFT ostatním uživatelům platformy, aby získali odměny. RobotEra má omezenou nabídku robotických NFT, což naznačuje, že nedostatek by mohl v budoucnu tlačit na vyšší ceny.

TARO je nativní měnou platformy RobotEra. Investoři mohou používat TARO k provádění různých činností v ekosystému RobotEra. Uživatelé budou například potřebovat tokeny TARO, aby si mohli na platformě koupit robotické NFT nebo jiná herní aktiva. RobotEra je skvělý způsob, jak objevovat virtuální světy inovativním a interaktivním způsobem. Díky svému pohlcujícímu prostředí a jedinečnému konceptu poskytuje hráčům nekonečné příležitosti k prozkoumání a zpeněžení v rámci metaverza.

Navštívit robotera

Calvaria – Bojová karetní hra s možností výdělku

Calvaria: Duels of Eternity je pohlcující karetní bitevní hra, která svým hráčům nabízí vzrušující P2E odměny. Aby byl herní zážitek celistvější, projekt přiřadil každé z těchto karet postavy. Při zachování zábavného prvku ve hře, Calvaria vytvořila cestu pro hráče, jak získat další P2E odměny. Vzhledem ke svým charakteristickým vlastnostem měl projekt potenciál stát se jedním z nejslibnějších projektů Play-to-Earn.

Uživatelé mají vynikající příležitost získat další příjem prostřednictvím odměn P2E zapojením se do zábavné hry projektu. Kromě toho by hráči měli digitální vlastnictví svých zdrojů ve hře.

Kryptoměny s největším potenciálem 2023

Projekt také umožňuje hráčům vybrat si více herních režimů, zúčastnit se a soutěžit v několika turnajích a tak dále. Tým navázal partnerství s významnými centralizovanými burzami, jako je BKex, KuCoin, Gate a XT.com. Kromě toho se jeho tým neustále snaží získat další burzy.

Viděli jsme, jak rostoucí náklady na NFT a tokeny ve hře způsobily konec většiny blockchainových kryptoher v minulosti. Dělají tu chybu, že zvyšují vysoké bariéry vstupu do hry, což ji nakonec pro hráče znepřístupní. Calvaria řeší tento problém spuštěním jak free-to-play, tak play-to-earn her. Free-to-play verze podtrhne výhody integrované alternativy blockchainu a poskytne jim jak náhled, tak příležitost získat odměnu za čas a úsilí strávené hraním naší hry.

Centrem ekosystému je nativní token RIA. Token je založen na standardu ERC-20. RIA umožňuje hráčům být součástí DAO. Investoři mohou také použít token ke vkladu a držení pro další budoucí příjem. Podle whitepaperu projektu Calvaria má její nativní token omezenou zásobu 1 miliardy tokenů.

Navštívit Calvaria

Dash 2 Trade (D2T) – Nový kryptoměnová analytická platforma s obrovským potenciálem

Dash 2 Trade je budoucnost obchodování s kryptoměnami. Tým stojící za projektem vytvořil prvotřídní obchodní a analytickou platformu, která pomáhá obchodníkům činit informovaná rozhodnutí. Dash 2 Trade například využívá speciální algoritmus, který vyhledává chatování o tokenech na sociálních sítích, jako je Twitter a Reddit.

Nabízí také systém cenný nástroj, který vám pomůže vybrat si ze záplavy předprodejních projektů – Dash Score. Je to jedinečný nástroj, který nemá v odvětví analýzy kryptoměn obdoby. Platforma dále poskytuje signály k nákupu nebo prodeji, social trading, trading bota a tvůrce strategií s možností zpětného testování s daty v reálném čase.

Dash 2 Trade v rámci ICO získal 500 000 USD za 24 hodin, vybral již přes 12,5 milionů USD, předprodej končí za 3 dny – Spuštění beta verze dashboardu proběhne 4. ledna, zalistování na CEX 11. ledna

Vše na platformě Dash 2 Trade je zaměřeno na vydělávání peněz obchodníkům. Pokud si chcete užít všechny funkce Dash 2 Trade, musíte mít dostatek D2T. D2T je nativní token tohoto obchodního webu. Co se týká předplatného, kromě bezplatné úrovně nabízí úroveň Starter (400 D2T měsíčně) a Premium (1000 D2T).

 • Bezplatná úroveň – nejsou nabízeny žádné pokročilé funkce.
 • Starter- nezahrnuje data na profesionální úrovni, ale poskytuje zákazníkům přístup k většině služeb Dash 2 Trade.
 • Premium – prémiové předplatné poskytuje běžným obchodníkům a podnikovým klientům přístup ke všem funkcím platformy Dash 2 Trade a také k analýze na profesionální úrovni.

Tento systém zajišťuje zvyšující se poptávku po tokenu. Na Dash 2 Trade pracovali obchodníci a vývojáři, kteří vytvořili populární web pro poskytování forexových signálů, Learn 2 Trade.

Růstový potenciál D2T pramení ze zmíněné důležitosti kryptoměny na platformě Dash 2 Trade, která podporuje informované rozhodování začínajících a aktivních obchodníků. Sociální obchodní platforma Dash 2 Trade bude také implementovat obchodní soutěže – kde mohou mít účastníci šanci vyhrát odměny za tokeny D2T.

koupit Dash 2 Trade

Tamadoge (TAMA) – Meme coin s největším potenciálem v roce 2023

Tamadoge se již ukázal jako jeden z nejlepčích nových kryptoměnových projektů roku 2022 poté, co získal 19 milionů dolarů v předprodeji a následně napumpoval téměř 2 000 % po uvedení na burzu. Tamadoge, dostupný za pouhých 0,01 dolaru v první fázi předprodeje, dosáhl na začátku října historického maxima 0,194 dolaru.

Přestože se coin se po kolapsu FTX vrátil zpět, mnoho krypto nadšenců investuje do Tamadoge kvůli jeho silným fundamentům. Tamadoge je v top 10 meme coinů od svého uvedení na trh, ale není to jen další meme coin s nízkou užitečností, jako je Dogecoin a Shiba Inu.

Kryptoměny s největším potenciálem 2023

Tato P2E hra umožňuje hráčům získávat odměny za péči o své mazlíčky. Hráči mohou krmit, cvičit a chovat digitální mazlíčky, aby se dostali do žebříčku. Hra odměňuje lídry nejvíce tokeny TAMA. Tento nový kryptoměnový projekt se neustále vyvíjí. Nedávno zavedl upgrade P2E Arcade a plánuje aplikaci pro rozšířenou realitu, díky níž bude interakce mezi hráčem a mazlíčkem realističtější.

Dalším klíčovým prvkem této krypto hry je to, že má deflační mechanismus spálování tokenu. Vývojáři hry oznámili 5% úlevu ze všech nákupů na herním tržišti. To v průběhu času sníží nabídku mincí, která se skládá z pouhých 2 miliard tokenů, což je výrazný rozdíl oproti zásobě Dogecoinu, která má více než 130 miliard.

TAMA je nová kryptoměna s potenciálem překonat Dogecoin a Shiba Inu během příštího bull runu. Aby byli investoři informováni o vývoji a novinkách ve hře, mohou se přihlásit k odběru kanálu Tamadoge Telegram nebo sledovat účet na Twitteru .

koupit Tamadoge

Battle Infinity (IBAT) – Populární metaverse projekt s největším potenciálem

Další oblíbenou hrou umožňující hráčům vydělávat je Battle InfinityJe to fantasy sportovní hra založená na NFT, která poskytuje přístup k šesti platformám, kde můžete soutěžit a získávat odměny. Hráči mohou soutěžit v IBAT Premier League, Battle Arena a mají přístup k několika hrám v Battle Games.

Tento Metaverse projekt umožňuje hráčům budovat své týmy a také soutěžit o nejvyšší odměny. V Battle Stake mohou hráči získat více tokenů IBAT. Polovina transakcí zúčtovaných na platformě vstupuje do globálního stakingového poolu, který rozděluje tokeny IBAT nejaktivnějším hráčům. Battle Swap je decentralizovaná burza platformy, která hráčům umožňuje vyměnit své tokeny za fiat měnu.

battle

Tento projekt umožňuje hráčům nakupovat NFT na Battle Marketplace a používat je jako módní doplňky, například náhrdelník a jedinečné účesy pro jejich avatary. Hráči používají VR headsety a jejich avatary k prozkoumávání Metaverse a interakci s ostatními hráči v reálném čase.

Battle Infinity měl jeden z nejlepších předprodejů kryptoměn, který byl vyprodán do 25 dnů. Kvůli vysoké poptávce po coinu naplánovali vývojáři hry IEO na PancakeSwap 17. srpna 2022. První zalistování bylo tak úspěšné, že cena IBAT napumpovala o 700 %.

Od té doby se vrátil na 0,004 dolaru, ale to je stále poměrně významný nárůst ceny od jeho předprodeje. IBAT byl zalistován také na burzách LBank a Coin98. IBAT je jednou z nejlepších rozvíjejících se kryptoměn s potenciálem poskytovat masivní výnosy, zejména proto, že jsou na cestě další burzy. Nejlepší způsob, jak zůstat v kontaktu s novinkami ohledně projektu Battle Infinity, je připojit se ke kanálu Telegram.

koupit battle infinity

Lucky Block (LBLOCK) – Token loterijní a herní platformy

Lucky Block je inovativní online soutěžní platforma, která investorům umožňuje vyhrát úžasné ceny, jako jsou drahá auta, domy a dokonce Bitcoiny v hodnotě 1 milionu dolarů. Platforma má svůj vlastní nativní token – LBLOCK, který vyhovuje standardům BEP20 i ERC20.

LBLOCK se rychle stal jednou z nejrychleji rostoucích kryptoměn a v prvních dnech svého spuštění dosáhl tržní kapitalizace 1 miliardy dolarů. V době psaní mohou investoři koupit LBLOCK prostřednictvím několika burz, včetně MEXC, LBANK, Pancakeswap a Uniswap. Mnoho analytiků předpovídá, že LBLOCK bude do konce roku 2023 jednou z nejlepších nových kryptoměn na Binance – což ještě zvýší popularitu tohoto tokenu.

lucky block casino

Lucky Block navíc nedávno také spustil kryptoměnové kasino pro hazardní hráče. Kasino je navrženo tak, aby bylo snadno dostupné a umožňuje hráčům začít s minimálním vkladem již od 1 USD. V nadcházejících měsících začne kasino Lucky Block také přijímat LBLOCK jako jednu ze svých platebních metod. Jako nový hráč získáte 15% cashback ze svých ztrát během prvních sedmi dnů od registrace. Tento bonus se počítá z vašich celkových čistých ztrát a zahrnuje kasinové hry i sportovní sázky.

Lucky Block je neustále se rozšiřující ekosystém s mnoha nástroji pro tokeny LBLOCK. Jako takový je LBLOCK považován za jednu z nejlepších nově vznikajících kryptoměn roku 2023. Další vývoj od Lucky Block zahrnuje 1% spálování tokenu. Generální ředitel projektu, Scott Ryder, uvedl, že motivací pro spalování bylo zvýšit hodnotu mince. Ryder také uvedl, že v budoucnu se očekávají další zalistování na burzách.

Lucky Block také spolupracuje s několika projekty Web3.0 a oznámení budou zveřejněna v nadcházejících týdnech.

NAVŠTIVTE LUCKY BLOCK CASINO

DeFi Coin (DEFC) – DeFi token s největším potenciálem

DEFC, fungující na BNB Chainu, je nativní token decentralizované burzy DeFi Swap. Po uvedení DEX na začátku května 2022 došlo k exponenciálnímu nárůstu ceny mince DEFC. DeFi Coin přinesl 5. května 2022 pětinásobný výnos, dostal se z 0,1 dolaru na maximum 0,5643 dolaru.

Podle whitepaperu DeFi Coin bude token hrát ústřední roli v pomoci DeFi Swap dosáhnout decentralizovaných cílů. Tokeny DEFC jsou životně důležité pro burzu DeFi Swap tím, že poskytují několik funkcí. DeFi Swap, stejně jako mnoho decentralizovaných burz, také nabízí generování výnosů prostřednictvím yield farmingu a stakingu.

Top kryptoměny s největším potenciálem v roce 2023

Většinu času první podporovatelé nových digitálních mincí prodávají na vzestupu a umožňují okamžitý pád ceny. DEFC se tomu však vyhýbá tím, že nabízí plán „statických odměn“.

 • Kryptoměnová daň ve výši 10 % se vybírá vždy, když uživatel prodá nebo vymění DeFi Coin, což podporuje dlouhodobé investice.
 • 50 % přijaté daně je rozděleno za účelem DEX likvidity na podporu P2P transakcí.
 • Zbývajících 50 % daně je rozděleno mezi všechny držitele DeFi Coin na poměrném základě.

Tvůrci DeFi Coin se rozhodli implementovat strategii manuálního spalování tokenů. Kdy a kolik tokenů spálit bude určeno v závislosti na převládajících tržních podmínkách. Dlouhodobě se tedy zvyšuje poptávka a tím i cena DEFC. Ekosystém DeFi Swap se také zaměřuje na různé připravované projekty, jako je aplikace DeFi Swap, s cílem implementovat více vzdělávacího obsahu, včetně technické analýzy, webinářů atd.

Stellar (XLM) – Projekt umožňující rychlé a nízkonákladové transakce

Stellar Lumens poskytuje podobnou nabídku jako Ripple. Vyvinula platformu, která uživatelům umožňuje posílat finanční prostředky globálně, přičemž jim vznikají extrémně dostupné poplatky. Efektivní síť Stellar zajišťuje, že se tokeny XLM dostanou k příjemcům za méně než minutu, někdy během pouhých sekund.

Považuje se za otevřenou síť pro ukládání a přesun peněz. Klíčovým rozlišovacím znakem této sítě je schopnost vytvářet, odesílat a obchodovat s digitálními reprezentacemi všech forem peněz. Stellar vytvořili Jed McCaleb a Joyce Kim v roce 2015 poté, co opustili Ripple, což vysvětluje podobnosti tokenu s XRP. 

1 7
Top kryptoměny s největším potenciálem v roce 2023

Vývojáři sítě navrhli platformu tak, aby umožnila globální finanční systémy fungovat společně. Stellar Lumens ale také umožňuje malým korporacím mít stejný dosah jako velké banky. Uživatelé mohou vyvíjet globální platební aplikace a používat tokeny v síti k využívání plateb.

Platforma hostí decentralizovanou burzu. Kromě kryptoměn mohou investoři využít burzu pro forex a obchodování s cennými papíry. Stellar Lumens má vestavěný protokol zjednodušující výměnu tokenů. Další klíčovou funkcí je služba mikroplateb. Umožňuje investorům posílat bezhraniční platby jakékoli velikosti a přitom účtovat nízké, paušální poplatky a rychlé transakce.

Transakce v síti Stellar stojí méně než setinu centu a lze je vypořádat během několika sekund, což z ní dělá perfektní token pro přeshraniční platby a převody měn. Projekt spolupracuje s několika velkými jmény včetně IBM a MoneyGram. Je to kryptoměna s největším potenciálem (vedle XRP), kterou široce využívají finanční instituce, což by mohlo způsobit explozi tokenu.

Kupte XLM na Etoro

Enjin Coin (ENJ) – Projekt zaměřený na P2E hry

Enjin Coin (ENJ) je kryptoměna běžící na protokolu Ethereum, která přímo podporuje hodnotu digitálních aktiv vytvořených prostřednictvím platformy Enjin. Tato platforma je špičkovou platformou pro nezaměnitelné tokeny (NFT) v ekosystému. Enjin využívá smart kontrakty, aby poskytl herním komunitám požadovanou podporu. Povzbuzuje tyto komunity tím, že jim nabízí hodnotu krytou kryptoměnami a nástroje pro jejich implementaci a správu.

1 10

Utility token herní NFT sítě Enjin je známá jako Enjin Coin (ENJ). Tento token mohou hráči získat plněním herních úkolů na platformě. Token ENJ se používá k nákupu virtuálního zboží napříč herními platformami. Enjin je singapurská společnost široce uznávaná pro svůj digitální trh Enjin NFT Marketplace. Jeho úžasná videohra „Minecraft“ a mnoho dalších produktů si také získaly popularitu.

Vlastníci různých digitálních aktiv v síti Enjin mohou převést své NFT na tokeny ENJ. ENJ je token ERC-20, který se získává na blockchainu Ethereum. Uživatelé tedy mohou obchodovat s tokeny ENJ s jinými tokeny na blockchainu Ethereum.

Trh NFT stále inovuje tím, že do svého ekosystému zavádí životaschopné tokeny. Milovníci NFT, kteří hledají kryptoměny s největším potenciálem v roce 2023, mohou zvážit ENJ.

Kupte ENJ na Etoro

Maker (MKR) – Řídící token Maker DAO

MakerDAO je decentralizovaná komunita správy, která provozuje Maker Protocol, který umožňuje generovat Dai. Dai je jedním z hlavních světových stablecoinů, který je vázán na americký dolar prostřednictvím smart kontraktů na blockchainu Ethereum.

kryptoměny s největším potenciálem

Umožňuje komukoli s Ethereem a peněženkou MetaMask půjčovat si peníze ve formě Dai. Můžete také uzamknout Dai ve smart kontraktu Dai Savings Rate (DSR), abyste získali variabilní sazbu a zároveň si ponechali kontrolu nad svým Dai. I když Maker nemusí mít atraktivní systémy odměn nabízené některými dalšími aktivy, na která jsme se podívali, je to skvělý stablecoinový projekt.

Token MKR je řídicí token protokolu Maker. Jako držitel MKR můžete hlasovat pro změnu parametrů ve smart kontraktech, abyste zajistili stabilitu Dai. Na rozdíl od Dai, což je stablecoin určený pro platby a spoření, má MKR nestálou cenu.

Kupte MKR na Etoro

Your Open Metaverse  (YOM) – Metaverse projekt s velkým potenciálem

Your Open Metaverse (běžně zkracováno na YOM) je první kryptoměnový projekt se zaměřením na vytvoření vysoce kvalitního Metaverse pomocí Unreal Engine. Your Open Metaverse (YOM) je první skutečně otevřené a distribuované metaverzum. YOM umožňuje umělcům, vývojářům a značkám spoluvytvářet metarealitu, čímž dláždí cestu k otevřené, inkluzivní meta společnosti.

kryptoměny s největším potenciálem

YOM rozšiřuje stávající herní enginy o sady SDK, aby zajistil standardizaci obsahu napříč enginy, a představuje webovou aplikaci, kde lze nasadit, hostovat a zpeněžit obsah Web3 s podporou YOM v jakémkoli cloudu, doméně a řetězci s naší distribuovanou cloudovou infrastrukturou. Projekt umožní uživatelům vytvořit si vlastní tokenizované metaverzum, které pak lze pronajmout, prodat nebo jinak zpeněžit.

YOM si klade za cíl zlepšit monetizaci Metaverse tím, že umožňuje mechanismy play-to-earn, promo-to-earn a wear-to-earn, což dává tvůrcům mnohem více svobody při vytváření jedinečných zážitků.

Chainlink (LINK) – Oracle token pracující se spoustou velkých jmen

Smart kontrakty jsou předem specifikované dohody, které vyhodnocují informace a automaticky se provádějí, když jsou splněny určité podmínky. Platforma Chainlink to učinila realitou prostřednictvím své sítě Oracle. 

kryptoměny s nevětším potenciálem

Chainlink (LINK) je blockchainová abstraktní vrstva, která umožňuje fungování univerzálně propojených smart kontraktů. Dosahuje toho prostřednictvím decentralizované sítě Oracle, která umožňuje blockchainovým sítím bezpečnou interakci s externími datovými zdroji, událostmi a platebními metodami a poskytuje kritické off-chain informace potřebné pro komplexní smart kontrakty, aby se staly dominantní formou digitální dohody.

Jako jedna z prvních sítí umožňujících integraci off-chain dat do smart kontraktů se Chainlink (LINK) stal jedním z hlavních hráčů v oblasti zpracování dat.  

Kupte link na Etoro

Polkadot (DOT) – Projekt usnadňující interoperabilitu mezi blockchainy

Polkadot (DOT) funguje jako ideální prostředí pro podporu decentralizovaného webu řízeného jeho uživateli a pro zjednodušení tvorby nových aplikací a služeb. Je pozoruhodný jako meta protokol vrstvy 0, protože je základem pro formát sítě blockchainů první vrstvy známých jako parachainy (paralelní řetězce). 

kryptoměny s nevětším potenciálem

Polkadot může také propojit veřejné a soukromé řetězce orákly a budoucí technologie, což těmto nezávislým blockchainům umožňuje sdílet informace a transakce. To může usnadňuje cross-chain přenos velkého množství datových typů, takže je vynikající pro konektivitu. Vzhledem k tomu, že interoperabilita je velkým problémem pro pokračující přijetí kryptoměny, transparentní, dobře navržený projekt, jako je Polkadot, má velký potenciál.

Kupte dot na Etoro

SubQuery (SQT) – Univerzální sada nástrojů pro indexování dat Web3

SubQuery je poskytovatel dat, který agreguje a organizuje data z projektů Polkadot a Substrate a poskytuje vývojářům dobře strukturovaná data k použití pro širokou škálu projektů. Funguje mezi blockchainy vrstvy 1 a decentralizovanými aplikacemi (dApps). Tato služba umožňuje vývojářům DApps zaměřit se na jejich hlavní případ použití a front-end, aniž by museli ztrácet čas budováním vlastního backendu pro zpracování dat.

kryptoměny s nevětším potenciálem

SubQuery umožňuje každému týmu Substrate/Polkadot zpracovávat a dotazovat se na jejich data. Projekt je inspirován růstem datových protokolů sloužících aplikační vrstvě a jeho cílem je pomoci projektům Polkadot/Substrate vybudovat lepší dApps tím, že komukoli umožní spolehlivě rychleji najít a spotřebovat data. Dnes může kdokoli vyhledávat a extrahovat data sítě Polkadot během několika minut a bez nákladů.

Jak najít kryptoměny s největším potenciálem

S obrovským množstvím aktiv na trhu může být poměrně těžké najít kryptoměny s největším potenciálem. Investoři mohou použít několik metod, aby našli kryptoměny vykazující známky potenciálního poskytování masivních výnosů. 

Trendy aktiva

Hlavní hnací silou kryptoměn je hype a smýšlení o nich. Trendy projekty obvykle zaznamenávají zvýšenou poptávku a tým následné zvýšení ceny. Pokud se tedy zaměříte na hledání takových kryptoměn, doporučujeme . CoinMarketCap a velké kryptoměnové burzy, protože tam naleznete záložku „trendy aktiva“, takže je snadné takové projekty najít. Je vhodné použít filtry (7 dní až 30 dní), abyste odlišili projekty s dlouhodobějším hypem.

Plánované upgrady

Jedním z dalších způsobů, jak určit, zda může projekt vykazovat potenciál, jsou plánované upgrady. V raných fázích vývoje většina projektů ještě nedosáhla svého plného potenciálu a většina má v plánu zavádět různé upgrady s růstem sítě. To většinou přitáhne větší počet uživatelů a zároveň je to správná cesta k trvalému úspěchu projektu, protože investoři neztratí důvěru.

Navíc investice do projektu před velkým upgradem může být skvělým způsobem, jak využít hype, protože většinou následuje explozivní růst.

Plány projektu

Každý kryptoměnový projekt avizuje vznešené cíle, ale stojí za to zkontrolovat, zda je reálné, aby je projekt splnil. To vám může pomoci zúžit výsledky vyhledávání. Jen dobře promyšlený plán může jasně sdělit vizi projektu, takže neexistuje prostor pro nedostatek transparentnosti. Pokud se tým ani nesnažil jasně vysvětlit, jak dosáhne svých cílů, nestojí za vaší pozornost.

Jak vybíráme kryptoměny s největším potenciálem

Při výběru každého tokenu dodržujte přísný proces prověřování. Každý projekt na našem seznamu poskytuje určitá vodítka k tomu, zda patří mezi kryptoměny s největším potenciálem.

Minulé ceny

Přestože minulé cenové výkony neindikují budoucí výkon, můžete nalézt důležité cenové úrovně. Každý z projektů, který jsme recenzovali, se oproti předchozímu býčímu trhu citelně propadl. To však  znamená, že nabízí mnoho prostoru pro růst při zotavení trhu.

Užitečnost

Těměř každy projekt tvrdí, že jsou jedinečný nebo znamená revoluci v odvětví, ale jen málo z nich to naplní. Kryptoměnový projekt musí poskytovat užitečnost, aby měl dlouhou životnost. Míra využití, které projekt poskytuje, závisí na tom, jak velký problém řeší. Čím větší užitek má projekt, tím více jej investoři považují za hodnotný a pravděpodobně do něj investují, jinak jeho hodnotu neřídí nic jiného než humbuk a efektní marketing.

Dobré vedení

Dobré vedení je klíčové. Tým by měl mít dostatečné zkušenosti, protože bez nich je projekt odsouzen k neúspěchu. Transparentnost je velmi důležitý aspekt. Profily vedení projektu by měli být jednoduše dostupné, abyste si mohli udělat svůj obrázek. Každý z projektů na našem seznamu, má ověřený tým s prokazatelnými zkušenostmi a neschovává se za luxusní terminologii.

Závěr

Na trhu je tisíce kryptoměn, ale jen málo z nich má potenciál poskytnout investorům významné výnosy. Kryptoměny s největším potenciálem se často snaží zkombinovat tradiční průmysl s revolučním modelem, jak používat blockchain. To jistě platí pro MEMAG, kryptoměnový projekt s možností vydělávání, který chce narušit odvětví Play-to-Earn svým modelem Play-and-Earn. MEMAG přebírá ty nejlepší aspekty P2E her, ale zaměřuje se na zábavnou složku.

Předprodej MEMAG právě probíhá a nabízí investorům nejlepší příležitost, jak si koupit nativní token projektu. Podívejte se na předprodej MEMAG ještě dnes a zapojte se do tohoto kryptoměnového projektu s potenciálem masivního růstu v budoucnu.

koupit memag

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás 15% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus až 3650 USD po registraci a vkladu

PhemexRecenze

Zdarma bonus až do výše 2500 USD po registraci a vkladu

CoinbaseRecenze

10$ zdarma při vkladu 100$

SimpleCoinRecenze

Populární česká směnárna

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.