Bitcoinový milionář „Bitcoin booster“ pomáhá rozjet krypto start upy v 25 letech

Pokud se někdo v 21 letech stane milionářem, většinou ho všichni považují za dědice velkého majetku. Ale případ Jeremyho Gardnera, mladého podnikatele ze San Francisca, je trochu jiný. Dnes je z něj jeden z kryptoměnových milionářů, a to díky tomu, že se nebál investovat do Bitcoinu.

Jak to udělal?

V rozhovoru pro Business Insider prozradil, že vše začalo v roce 2013, kdy mu kamarád nabídl Bitcoin výměnou za hotovost. V té době probíhala aféra okolo internetového tržiště Silk Road, proto se rozhodl, že to vyzkouší a získal tak svůj první Bitcoin.

Nedlouho poté si Gardner uvědomil, že Bitcoin má opravdový potenciál a všechny své životní úspory převedl do Bitcoinu. Teď si říká „Bitcoin booster“ a téměř veškeré své úspory má na síti v Bitcoinu.

Gardner dále vysvětluje:

„Uvědomil jsem si, že mohu vyměňovat prostřednictvím internetu peníze s kýmkoliv na světě, pokud má internetové připojení. Už jsem se nemusel spoléhat na prostředníka jako banku nebo vládu.“

Štěstí, umocněno

Rozhodl se, že nebude jen tak nečinně přihlížet, jak jeho investice rostou a ujme se aktivní role. Pomáhal zakládat startupy a podporovat komunity, které se zabývaly kyrptoměnami.

Začal se Augurem, tržištěm, které předpovídá stav na trhu, fungujícím na Ethereum Blockchain. Jen tahle jeho firma vydělala 5,3 milionu dolarů.

Vyměntě třeba Litecoin či jinou měnu právě za Augur a staňte se držitelem této, podle mnohých expertů, stále podhodnocené měny. Využijte k tomu Changelly  – směnárnu s nejnižšími poplatky a nejlepšími kurzy!

V roce 2014 také založil Blockchain Education Network. To je internetový prostor, ve kterém mohou lidé z univerzit prozkoumávat Bitcoin Blockchain společně s ostatními.

Bitcoiny můžete také těžit. Navštivte sekci “Těžba” a zjistěte kde je nejziskovější těžit!

 

I dnes Gardnerova cena rychle roste. Dokonce tak moc, že ho to děsí.

„Je to samozřejmě super, když se taková věc stane hodně rychle, ale zároveň se bojím, že bude následovat strmý pád. Zajímají mě zkrátka delší vyhlídky.“

 

Zdroj: https://cointelegraph.com/

Autor: Tadeáš Grym

Sdílet
Komentáře

Zanechat komentář