Představitelé krypto burzy Bitfinex hledají řešení problému, který díky Tetheru nastal. Peníze krypto burzy byly totiž zmrazeny NYAG (New York State Attorney General). Jedním z možných řešení nepříjemné situace by mohlo být IEO (Initial Exchange Offering). Mnoho lidí spekuluje o tom, že Bitfinex nabídne vlastní kryptoměnu.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Populární hongkongská  kryptoměnová směnárna Bitfinex údajně plánuje vybrat jednu miliardu amerických dolarů v stablecoinu Tether, aby mohla nabídnout kvalitní token směnárny. Dovey Wan je akcionářka společnosti Bitfinex a také populární čínská obchodnice. Wan o plánu informovala na sociální síti Twitter.

“Bitfinex plánuje token směnárny a IEO… Plánuje se vybrat jedna miliarda dolarů v USDT. To je opravdu šílená situace.”

Jak je vidět z tohoto tweetu, směnárna plánuje svůj vlastní token, který by napomohl se zalepením díry v rozpočtu. Nicméně detaily plánu nejsou na 100 % potvrzeny.

Mohlo by vás zajímat: Litecoin halving: Cena LTC by mohla citeľne rásť

Dovey dodává:

“Nejdříve jsem byla extrémně skeptická, ale později mi to potvrdil jeden z akcionářů Bitfinexu.”

Tato novinka přichází v době, kdy Bitfinex čelí několika obviněním, že tajně použil 850 milionů amerických dolarů svých zákazníků. New York State Attorney General obvinil směnárnu z krádeže 900 milionů dolarů skrze přidruženou společnost Tether. Tether je populární stablecoin, který je krytý 1:1 americkým dolarem.

Bitfinex nedávno vydal prohlášení ve kterém přiznává, že 850 milionů dolarů bylo zabaveno úřady. Nyní se hledá cesta, jak peníze získat zpět.

IEO krypto burzy Bitfinex

Zhao, zakladatel blockchainové investiční společnosti DGroup, navrhl Bitfinexu plán na vytvoření vlastní kryptoměny. Zhano komentuje, že by měla burza udělat IEO a vybrat na tokenech 850 milionů. Tím by se obnovily zmrazené peníze.

Při komentáři pro informační web CoinDesk Zhao řekl, že výhodou tokenů burz je lepší likvidita. Dále mohou mít takové kryptoměny lepší podklad a vyhnout se označení jako “shitcoin” a další. Metoda rozdělení by mohla stejně jako u ostatních směnáren zahrnovat předplacení a slevu na poplatcích.

Zhao je velkým podporovatelem směnárny. Nechal se slyšet, že udělá co je v jeho silách, aby společnosti pomohl.

Získejte rychlé upozornění na nové krypto novinky do PC a telefonu. Stačí kliknout na červené tlačítko dole v pravým rohu!

 

Sdílet
Komentáře

Zanechat komentář