Vlastníte kryptoměnové portfolio? A spravujete ho pořád pomocí excelu, nebo používáte nějakou aplikaci? Co takhle vyzkoušet Crypkit? Nový nástroj z rukou českých kryptoinvestorů a nadšenců do krypto světa.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token


Podobně jako spousta dnes úspěšných a oblíbených projektů, i Crypkit začal jako nápad několika uživatelů, kterým nevyhovovala nabídka dostupných služeb. V tomto případě šlo ovšem o uživatele více než zkušené. Za nápadem stojí Matěj Galvánek, investor a správce kryptoměnového fondu Sigil LTD, a další profesionální investoři a fanouškové blockchainu a kryptosvěta.

A tak vznikl Crypkit. Zpočátku se jednalo pouze o privátní službu, pomocí které si parta nadšenců zjednodušovala a automatizovala poněkud otravné, ale nesmírně důležité procesy aktivního tradingu a správě portfolia.
Postupem času ale začal vznikat více než zajímavý nástroj schopný konkurovat zavedeným aplikacím. Padlo tedy rozhodnutí nabídnout vznikající službu dalším uživatelům a přizpůsobit ji také jejich požadavkům.
Největším rozdílem mezi Crypkitem a ostatními alternativami je tedy to, že Crypkit je od prvního řádku kódu vyvíjen nejen zdatnými programátory, ale hlavně zkušenými profesionálními investory. To znamená, že tým moc dobře ví, co takový investor potřebuje, a je okamžitě schopen danou funkci implementovat tak, aby byla opravdu užitečná a nejednalo se jen o další splněný bod.
Možná nejlepší na tom všem je, že si můžete po omezenou dobu vyzkoušet nejvyšší verzi Crypkitu zdarma a vašimi vlastními připomínkami se podílet na jeho vývoji. Ne všechny funkce jsou sice v tuto chvíli dostupné, rozhodně má ovšem i v aktuální stavu potenciál nahradit vámi používanou aplikaci na správu vašeho vlastního portfolia.

Referenční affiliate program

Crypkit nabízí také štědrý referenční (affiliate) program. Pokud se vám služba líbí a neváháte s jejím doporučením, místo pouhých upřímných díků si můžete nechat za vaši důvěru také solidně zaplatit.
Referenční program není nijak složitý. Po zaregistrování obdržíte odkaz se svým unikátním kódem, a když se přes něj kdokoliv jiný zaregistruje a provede nákup služby v jakékoliv míře, Crypkit se s vámi o útratu férově podělí.
V tuto chvíli nabízí služba tři úrovně affiliate programu:
1. Basic: na této úrovni obdržíte celých 10 % z celkové útraty všech vámi doporučených uživatelů.
2. Premium: jestliže vámi doporučení uživatelé utratí dohromady přes 750 eur, dostanete se do druhé úrovně, která vás odmění 12,5 % z celkové útraty na dané úrovni.
3. Ultimate: nejvyšší úroveň vám vyplatí hned 15 % z útraty doporučených uživatelů. Pro její dosažení musí dosáhnout velikost objednávek alespoň 3000 eur.
Přesné znění podmínek naleznete přímo na stránkách Crypkitu.

 

Disclaimer: Prosím berte na vědomí, že tento článek je tisková zpráva. CryptoSvet.cz není tvůrcem obsahu článku a ani nenese odpovědnost za případné problémy.

Máte zajímavou zprávu pro kryptoměnovou komunitu? Neváhejte a napište nám na email [email protected]

Sdílet

Autor

Komentáře

Zanechat komentář