Přijetí kryptoměn znamená, že jednoho dne budeme moci s Bitcoinem nakoupit jablka, platit za taxíky pomocí Etherea a uzavírat hypotéky s XRP. Zatímco některá z výše uvedených skutečností již může být možná v některých specifických segmentech trhu, z komerčního hlediska není přijetí kryptoměn dosud možné.

Mohlo by vás zajímat: Výzkum kybernetické bezpečnosti: Burzy kryptoměn mohou být velmi snadno napadeny

Zde právě přicházejí na řadu kryptoměnové dárkové poukazy. Kryptoměnové dárkové poukazy umožňují investorům a obchodníkům používat jejich kryptoměny k nákupu dárkových poukazů, které mají přirozenou hodnotu uchování. Takže i když nemůžete vždy přímo nakoupit jablka s Bitcoinem, mohli byste nakonec zakoupit dárkový poukaz s použitím Bitcoinu pro obchod, který prodává jablka.

Podle nové zprávy společnosti Bloomberg, slavná burza kryptoměn Coinbase vstoupila do nového partnerství s londýnskou firmou WeGift. WeGift nabízí službu, která umožňuje lidem nakupovat více než 120 různých typů dárkových poukazů s kryptoměnou. Tyto dárkové poukazy zahrnují: ASOS, Uber, Ticketmaster, Tesco, Google Play a Nike.

Uživatelé Coinbase nyní mohou propojit své peněženky s platformou WeGift

Použít mohou následující odkaz – https://wegift.io/coinbase/

Bloomberg uvádí:

“Program bude zpočátku k dispozici pouze zákazníkům ve Spojeném království, Španělsku, Francii, Itálii, Nizozemsku a Austrálii, přestože se ho Coinbase v konečném důsledku chystá rozšířit do dalších zemí.”

Podle agentury Bloomberg řekl mluvčí společnosti Coinbase:

“Ať už se převádí Bitcoin na kredity Uber nebo Ethereum na elektronický dárkový poukaz ASOS, zákazníci budou mít větší flexibilitu a kontrolu nad tím, jak používají svoji kryptoměnu. Díky uvedení elektronických dárkových poukazů burzy Coinbase mají zákazníci novou možnost utratit své zůstatky kryptoměn.”

Redakce doporučuje: Bitcoin Bull Run: Prekonali sme hranicu 8000 dolárov

Jedná se o nový koncept, ale opravdu funguje jako skvělá simulace toho, jak může kryptoměna existovat v hlavním proudu. Navíc to může být použito pro velmi moudré volby investic a také zajistit levnější nákupy. Jelikož v tomto případě funguje online dostupnost, uživatelé mohou převést své kryptoměny na dárkové poukazy efektivním způsobem, který pomůže ušetřit peníze. Nejdůležitější však je, že tento druh služeb povzbuzuje k tomu, aby lidé více utráceli a také více nakupovali, což je perspektiva, která může být v dnešní době opravdu slibná.

 

Sdílet

Autor

Komentáře

Zanechat komentář