Evropská unie pro striktnější regulaci kryptoměnových směnáren

EU regulace kryptoměn

Evropský parlament odsouhlasil striktnější regulace, které se dotknou kryptoměnových směnáren a poskytovatelů peněženek. Budou totiž muset žádat po uživatelích potvrzení identity a platformy se budou muset zaregistrovat, aby mohli nabízet služby. Toto rozhodnutí pochází z nejnovější aktualizace EU Anti-Money Laundering Directive – zřízení proti praní špinavých peněz.

Tento návrh je myšlený, aby řešil “riziko spojené s virtuálními měnami.” Tímto rizikem ji myšlena anonymita, kterou kryptoměny disponují. EU tvrdí, že tyto kroky podstupuje částečně kvůli teroristickým útokům z let 2015 a 2016 v Paříži a Bruselu, také však kvůli únikům Panama Papers.

Evropská unie byla doteď poměrně neaktivní, co se týče regulací kryptoměn, většinou nechávala tuto práci na svých samotných členských státech, aby si vytvořili vlastní legislativu. To znamená velké nesrovnalosti třeba v daních mezi státy, procento na daně sahá v různých státech od 0 po až 50 procent. Nejde však jen o daně a Evropská unie, která dříve tento měsíc uzavřela blockchain partnerství mezi 22 svými členskými státy se, jak se zdá, hodlá více zaměřit na problematiku kryptoměn.

zdroj: news.bitcoin.com

Binance popírá, že by měli v plánu představit fiat trading

Fiat trading na Binance

Binance je největší světová kryptoměnová směnárna a doposud se tam mohlo obchodovat jen v párech kryptoměn. To znamená, že už jste nějaký Bitcoin, nebo Ethereum museli mít, když jste tam začali obchodovat. Pokud by mohli lidé nakoupit třeba XRP rovnou za dolary na směnárně, masivně by to zasáhlo Bitcoin a přesunulo spoustu hodnoty na altcoiny.

V posledních dnech se objevila spousta článků na internetu tvrdících, že tyto dny jsou u konce, avšak šlo o fake zprávy. Dle portálu bloomberg.com, který původě vydal článek tvrdící, že Binance představí XRP/USD a XVG/USD páry se později vyjádřil, že šlo o manipulaci zpráv.

Na redditu a všech ostatních portálech se kvůli tomu strhla bouře hype, ale zároveň také nedůvěry a z toho důvodu vás varujeme, abyste nepodléhali manipulaci a ověřovali své zdroj, pohybujete-li se v kryptoměnovém tradingu.

zdroj: bloomberg.com

Bitcoin po dlouhé době prorazil bariéru $9000!

Posledních 48 hodin bylo ve znamení býka a Bitcoin díky tomu konečně znovu prorazil přes $9000. Maximum $9024 dosáhl BTC v 7:29 UTC 21.4., přičemž market cap byl $152 miliard.

Analytikové tvrdí, že jde o jasné znamení, že se nacházíme v situaci, kdy je veliký buying pressure a mohli bychom prorazit i $9200. Pokud by Bitcoin prorazil $9200, pravděpodobně by poté měl cestu čistou až k $11,800.

Je už v podstatě tradicí, že trhy většinou prochází bear marketem v první čtvrtině roku, v sezóně placení daní a problémů s rozpočtem. Květen a červen jsou pro trhy většinou bullish a jak se zdá, Bitcoin není výjimkou.Bitcoin $9000

Denní trading volume také prorazil $27 miliard poprvé tento měsíc a dokonce i Ethereum se už zase pohybuje v oblastech $620, což znamená rozdíl 8.72% během posledních 24 hodin.

Připravujeme hlubší analýzu Bitcoinu a bude zveřejněná do neděle na webu.

Zdroj: TradingView ambcrypto

Partnerství Verge a MindGeek se prý už vyplácí. Tisíce transakcí po prvních dnech.

Nový partneři Verge [XVG] a Pornhub spolu dělali spoustu rozruchu v crypto-světě. Dokonce i po uzavření partnerství se pořád dali najít skeptici, kteří nevěřili ve Verge a co přinese kryptoměnám. Tyto pochyby většinou pramenili z faktu, že většina uživatelů Pornhub ve skutečnosti neplatí za služby poskytované platformou. Pojďme se tedy podívat na čísla:

Verge vyšplhal od ohlášení tohoto partnerství o 45%, přičemž však musíme brát v úvahu, že předtím spadl o 30%, pročež se tehdy vynořili pochyby. Tyto pochyby se pokusil dnes rozprášit PornHub na Twitteru:

“Už jsme obdrželi tisíce Verge plateb, ne všichni zanechávají feedback”

Biht Coign BSc (Hons) Twitterati to poté podpořil svým tweetem, kde ukázal 650+ Verge plateb:Verge Pornhub

zdroj: icolancer.com

RedBUX: Kupte nyní na BRIC INVEST a získejte 300% airdrop a 15%
předprodejní bonus – PLUS Early Bird bonus!

Tato zpráva je sponzorována společností BRIC Invest

Společnosti BRIC Invest se zvýšily XRB tokeny a i po ukončení
předprodeje nabízí Red BUX ICO s obrovským bonusem. Do 30. dubna
máte možnost si koupit redBUX tokeny přes společnost BRIC INVEST,
abyste získali předprodejní bonus v hodnotě 15%, a navíc 300%
airdrop + Early Bird bonus!

Využít tuto akci můžete na stránkách BRIC Invest. Více info o Red
Bux naleznete zde.

Využití Red Bux virtuálních mincí si můžete prohlédnout v této
infografice: Red Bux

Mohlo by vás také zajímat: Fragments, nový startup od tvůrců Hlídačky.cz

Sdílet

Autor

Student, nadšený atlet a spekulant krypta. Přejete-li si mě podpořit, moje BTC adresa je zde: 3FnC3op7eRPLhvZJr6WV7EJoSkd9XeeSwE LTC adresa: M9iZRn7fCqi6eCnEUui2yAXMzGaJsF5vVK

Komentáře

Zanechat komentář