Globatalent, globální tržiště pro sport založené na blockchainu, je hrdé z toho, že může oznámit start své obchodní platformy. Jsme dohodnuti tokenizovat řadu klubů a atletů za více jak 5 milionů amerických dolarů.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Po zalistování GBT tokenů na CoinMarketCap, Bitforex a LATOKEN Globatalent pokračuje v plánované cestě, kterou si projekt vytyčil v roadmap. Oficiální start obchodního tržiště je velkým krokem pro celý blockchainový průmysl a sportovní sektor. Tržiště bude inovativním prostředím, které nabídne lidem možnost financovat své oblíbené kluby, sportovní idoly či budoucí hvězdy.

“Start tržiště Globatalent je pro nás dalším velkým úspěchem. Náš tým pracoval velmi tvrdě několik posledních měsíců, vyvíjel robustní platformu s nejnovějšími technologiemi, které každému umožní hlouběji se ponořit do světa sportu. Dalším faktorem je oslovování klubů a atletů.” komentuje Sunil Bhardwaj, CEO Globatalentu.

Dohody za více než 10 milionů dolarů byly již uzavřeny. Cíl? Tokenizace klubů a atletů z celé škály sportů včetně fotbalu, basketbalu, tenisu a F1. Tento krok byl velmi důležitý k tomu, abychom mohli klientům nabídnout možnost financovat různorodé projekty a podporovat jednotlivé sportovce.

CoinMarketCap vypočítal tržní kapitalizaci. Podle té jsme v nejlepších 500 kryptoměnách. Ještě před dvěma měsíci jsme byli na 1900. místě. To reprezentuje samo o sobě velký vývoj, kterým si kryptoměna Globatalent prošla. A tady nekončíme.

“Globatalent má velké sny. Naším cílem je překonat hranici 40 milionů v transakcích skrze tržiště Globatalent. Nesmí se opomenout ani cíl více jak 1 milionů uživatelů během následujících pár let. Podporujeme transparentní sportovní ekosystém.” dodává Bhardwaj.

Platforma už nyní zahrnuje aktivní kampaň, jejiž cílem je tokenizace několika klubů jako je Europa Point FC a Zentro Basket Madrid. Naším zákazníkem je i stoupající tenisová hvězda David Vega. Ke kampani se pomalu budou přidávat i další.

O Globatalent

Globatalent je globální tržiště, které nabídne lidem z různých koutů světa financovat a obchodovat své oblíbené atlety, kluby nebo sportovní hvězdy.

Dáváme každému šanci koupit si kousek svého atleta nebo idola. Dokonce i slibného talentu. Naším cílem je dostat největší světové hvězdy na naši platformu.

Vytvořili jsme ekosystém fungující na blockchainové technologii, která umožní lidem transparentně obchodovat s tokeny. Náš revoluční produkt je k dispozici a stojí za ním někteří největší talenti na světě.

Pokud nás chcete kontaktovat, můžete na adrese [email protected].

Všechny vaše dotazy týkající se médií směřujte na Gaby Treiband. Případně navštivte naše stránky.

Upozornění: Článek je od společnosti Globatalent. Tým CryptoSvět.cz za službu neručí a důrazně doporučuje všem, aby udělali svůj vlastní výzkum, než začnou službu používat.

Sdílet
Komentáře

Zanechat komentář