Wednesday, June 19, 2024

Jak koupit Memag token v roce 2024 – Návod pro začátečníky

Meta Masters Guild (MEMAG) je tipován jako jeden z nejžhavějších předprodejů kryptoměn v roce 2023. Projekt buduje inovativní ekosystém, který hráčům umožní hrát a vydělávat krypto hry zábavným, bezpečným a decentralizovaným způsobem.

V tomto průvodci pro začátečníky vysvětlujeme, jak koupit MEMAG za nejlepší možnou cenu prostřednictvím nedávno spuštěného předprodeje. Nabízíme také určitý pohled na projekt Memag, aby investoři mohli učinit informované rozhodnutí o vyhlídce jeho konceptu „Play and Earn“.

Klíčové body k MEMAG

Pokud se tedy chcete dozvědět více o tomto novém a vzrušujícím projektu, než si ukážeme jak koupit MEMAG, pozorně si přečtěte toto shrnutí klíčových bodů.

 • Meta Masters Guild je Play-to-Earn projekt, hráči tedy budou získávat odměny za hrání her.
 • Nativní token platformy Meta Masters Guild se nazývá MEMAG.
 • Byla vytvořena maximální zásoba 1 miliarda MEMAG.
 • Smart kontrakt projektu byl ověřen společností SolidProof a tým ověřila platforma Coinsniper.
 • Token MEMAG byl vytvořen na blockchainu Ethereum podle standardů ERC-20.
 • Na NFT tržišti projektu budou k dispozici hratelné NFT, které lze používat při hraní.
 • Platforma již má ve fázích vývoje a konceptu tři herní tituly.
 • MMG řeší kritické problémy v odvětví Play-to-Earn poskytováním kreativních, zábavných a znovuhratelných her.

Koupit MEMAG

Návod, jak koupit MEMAG token

V současné době je MEMAG k dispozici ke koupi prostřednictvím předprodeje. Investoři, kteří mají předchozí zkušenosti s předprodeji kryptoměn, budou pravděpodobně znát požadované kroky k dokončení nákupu. Začátečníci, však mohou potřebovat nějaké vedení. Proto v této sekci nabízíme návod krok za krokem, jak koupit MEMAG prostřednictvím předprodeje.

Krok 1 – Nastavte kryptoměnovou peněženku

Stejně jako u všech nových coinů, předprodej Memag vyžaduje, aby investoři měli přístup ke kryptoměnové peněženceExistuje několik peněženek, které lze použít k investování do předprodeje Memag, ale mnozí by souhlasili s tím, že MetaMask je nejlepší volbou.

MetaMask používají desítky milionů obchodníků z celého světa a je podporována několika typy zařízení. To zahrnuje mobilní aplikaci pro smartphony iOS a Android. Kupující mohou navštívit oficiální web MetaMask a postupovat podle pokynů ke stažení a instalaci peněženky.

screenshot 2023 01 11 at 08 42 15 media library original 2098 1216

Krok 2: Otevřete web Meta Masters Guild

Web Meta Masters Guild je jediným legitimním místem pro nákup tokenu MEMAG během předprodeje. Pro bezpečnost je důležité nakupovat přímo na webu. Pro připojení vaší kryptoměnové peněženky kliknutím na tlačítko „Připojit peněženku“ a vyberte vašeho poskytovatele.

jak koupit memag

Krok 3: Kupte si Ethereum nebo USDT

Předprodej Memag podporuje dvě kryptoměny jako platební prostředek – Ethereum nebo Tether. Cenově nejefektivnějším způsobem nákupu Etherea nebo USDT online je použití kryptomměnové burzy, jako je Binance.

Druhou možností je koupit Ethereum přes předprodejní panel Memag pomocí debetní/kreditní karty. Platbu zpracuje externí zpracovatel a poplatky budou pravděpodobně činit 3–5 %.

Krok 5 – Kupte si tokeny MEMAG

Investorovi nyní zbývá pouze určit, kolik tokenů Memag si přeje koupit. Po potvrzení nákupu bude vyžadováno jedno konečné potvrzení prostřednictvím MetaMask.

Znovu otevřete peněženku MetaMask a potvrďte předprodejní objednávku Memag. Po skončení předprodeje se vraťte na webovou stránku předprodeje a vyzvedněte si tokeny. Tokeny MEMAG budou poté uloženy do stejné peněženky MetaMask, která byla použita k provedení investice.  

ZÚČASTNIT SE PŘEDPRODEJE

Co je MEMAG?

MEMAG je na nejlepší cestě, stát se jedním z nejúspěšnějších herních projektů v roce 2023. Meta Masters Guild je zbrusu nový blockchainový projekt, který se snaží přinést svůj inovativní koncept Play-and-Earn masám. Mezi známějším modelem Play-to-Earn a fenoménem Playand-Earn, který přináší na trh Memag, je jasný rozdíl. 

Jednoduše řečeno, koncept Play-and-Earn zajišťuje, že primární důraz je kladen na požitek z příslušné hry. Umožní to hře, kterou hrajete, prosperovat udržitelným způsobem. Ve srovnání s tím je koncept Play-to-Earn z velké části zaměřen na vydělávání peněz, což je dlouhodobě neudržitelný model. Memag se definuje jako herní ‘Guild’. Pro nevědomé to znamená, že Memag bude bude využívám jak hráči, tak herními vývojáři.

Jinými slovy, ekosystém Memag bude spolupracovat s některými z nejlepších začínajících vývojářů v tomto sektoru – což znamená, že hráči budou mít přístup k široké škále titulů. Podle whitepaperu Memagu již byly uvedeny do fáze vývoje tři hry.

To zahrnuje Meta Masters Word, Raid NFT a Meta Kart Racers. Bez ohledu na titul, všechny hry, které budou hostovány v ekosystému Memag, umožní hráčům získávat odměny v herních tokenech nebo NFT. To bude motivovat hráče, aby zůstali aktivní ve hře dlouhodobě.

1 18

Prémiové herní NFT lze zakoupit prostřednictvím obchodu Meta Masters Store na webových stránkách projektu. Hráči budou mít tyto NFT ve svých peněženkách, které mohou propojit se hrou a používat je při hraní. Prémiové NFT položky budou mít propracovanější funkce a vylepšené herní statistiky, což zvýší šance uživatele na výhru ve hře a následně na potenciální výdělek herní měny Gems.

Tokeny MEMAG

V rámci ekosystému existují dvě digitální měny, které jsou jedinečné pro projekt Memag. Za prvé, existují „Gems“. Stručně řečeno, když hráči získají odměny prostřednictvím hry, budou odměněni v tokenech Gems. Druhý a primární token je ‘MEMAG’.

MEMAG je srdcem ekosystému projektu a po ukončení předprodeje se s ním bude obchodovat na decentralizovaných i centralizovaných burzách. Když hráči získávají a hromadí Gems, mohou si tokeny interně vyměnit za MEMAG.

Alternativně lze Gems také použít pro různé účely v rámci ekosystému Memag. To zahrnuje možnost nakupovat aktiva ve hře. Všechna aktiva ve hře jsou navíc NFT na blockchainu Ethereum, což znamená, že je lze kupovat, prodávat a obchodovat na otevřeném trhu.

MEMAG tokenomika

MEMAG je kryptoměna, která pohání ekosystém Meta Masters Guild. Token má celkovou zásobu 1 miliardy MEMAG. 100 milionů tokenů (10 %) bude zpřístupněno pro Ekosystém, 150 milionů tokenů (15 %) pro firemní rezervu, 50 milionů tokenů (5 %) pro členy týmu, 100 milionů tokenů (10 %) pro tržiště, 150 milionů tokenů (15 %) pro likviditu, 350 milionů tokenů (35 %) pro soukromý prodej a 100 milionů tokenů (10 %) pro veřejný prodej. Soukromý prodej probíhá v několika fázích, zde máme stručný přehled.

Fáze předprodeje Cena Alokace tokenů Zvýšení hodnoty
Fáze 1 $0.007 70,000,000 $490,000
Fáze 2 $0.010 63,000,000 $630,000
Fáze 3 $0.013 56,000,000 $728,000
Fáze 4 $0.016 49,000,000 $784,000
Fáze 5 $0.019 42,000,000 $798,000
Fáze 6 $0.021 35,000,000 $735,000
Fáze 7 $0.023 35,000,000 $805,000
Celkem 350,000,000 $4,970,000

ZÚČASTNIT SE PŘEDPRODEJE

Proč koupit MEMAG

Jak jsme zmínili, primární měna platformy je token MEMAG a poskytuje přístup ke všem funkcím a řešením nabízených projektem. V této části zkoumáme, proč může být investice do MEMAG dobrý nápad.

Revoluce v odvětví Play-to-Earn her

Jednou z největších chyb, které dělají projekty typu Play-to-Earn, je, že navrhují svou vlastní hru. To znamená, že projekt vyčlení obrovské zdroje na vytvoření hry, jejíž skutečný vývoj může trvat několik let.

Nejedná se o obchodní model, který pravděpodobně zůstane dlouhodobě udržitelný. Naproti tomu, a jak již bylo zmíněno dříve, Memag buduje herní guild. Toto je v podstatě ekosystém, který umožňuje nejlépe hodnoceným vývojářům vyvíjet hry pro komunitu Memag. 

Z pohledu hráčů to znamená, že bude spousta možností, pokud jde o výběr hry, kterou lze hrát a vydělávat. Například ti, kteří mají rádi závodní hry, mohou zvážit hraní Meta Kart Racers. Na druhou stranu Raid NFT pravděpodobně osloví hráče, kteří mají rádi tahové fantasy hry.

Mobilní hry

Podle nedávných studií představují mobilní hry nyní odhadem 60 % celosvětového trhu videoher. Toto číslo nadále meziročně roste. Koneckonců, více než 90 % světové populace má nyní přístup k mobilnímu telefonu.

To znamená, že hraní her na mobilu je mnohem dostupnější ve srovnání skonzolemi, jako je PlaySation nebo Xbox. To znamená, že uživatelé z celého světa mohou jednoduše nabít svůj mobilní telefon, stáhnout si příslušnou aplikaci a začít hrát a vydělávat.

Vzrušující hry a odměny

Projekt si stanovil za cíl poskytování špičkových blockchainových her. V době psaní Meta Masters Guild připravuje již tři tituly. Projekt má ve fázích vývoje MetaKart racers, Raid NFT a Meta Masters World, aby hráčům nabídli vzrušující odměny.

jak koupit memag

Meta Masters Guild chce poskytovat poutavé a udržitelné herní prostředí pro všechny hráče. Hráči mohou získávat odměny ve hře známé jako „GEMS“. Hráči si tyto mince uloží do svých peněženek a poté mají možnost je převést na MEMAG.

GEMS mohou hráči použít k nákupu NFT ve hře nebo použít k dalším investicím do herního ekosystému. Tento přístup motivuje hráče, aby investovali své prostředky, čímž podporuje aktivní a prosperující komunitu.

Hratelné NFT a další funkce

Meta Masters Guild nabízí hráčům možnost získat exkluzivní, prémiové NFT z vlastního NFT tržiště. Tyto NFT lze použít ve hrách. Kromě toho mohou hráči také získávat NFT, tokeny a další odměny aktivním zapojením do komunity.

Projekt také hledá nová partnerství a pozvala mnoho herních vývojářů, aby vytvořili hry na jeho platformě. Investoři mohou najít podrobnější informace o projektu ve whitepaperu, který je dostupný na jeho oficiálních stránkách.

Meta Masters Guild je připraven integrovat do platformy řadu funkcí pro všechna aktiva získaná prostřednictvím interakce na platformě. Mezi tyto funkce patří:

 • Ekonomika postavená na NFT;
 • Tržiště, kde mohou uživatelé obchodovat a provádět transakce se svými NFT;
 • Chatovací skupina pro budování komunity;
 • Mechanika stakingu;
 • Platforma bude generovat příjmy prostřednictvím transakčních poplatků za všechna aktiva uvedená na trhu.

Předpověď ceny MEMAG

Je moudré vyhnout se cenovým předpovědím Memag vyvinutým analytiky třetích stran. Koneckonců, ceny kryptoměn jsou do značné míry nepředvídatelné. Navíc zdraví širšího kryptotrhu bude obecně určovat cenovou akci jednotlivých tokenů. Nicméně, jak trh kolísá, mnoho investorů hledá nové krypto příležitosti k diverzifikaci svých portfolií. Jednou z takových příležitostí jsou tokeny MEMAG.

jak koupit memag

Je možné odhadnout budoucí cenu Memagu na základě jeho předprodejní kampaně a následného zalistování burzy.

 • Jak jsme popsali dříve, druhá fáze předprodejní cena tokenu Memag je aktuálně 0,01 USDT
 • Jakmile bude Memag uveden na kryptoburzu, bude oceněn na 0,023 USDT

To opět zdůrazňuje, proč je Memag potenciálně jedním z nejlepších nadcházejících ICO, které je třeba právě teď zvážit.

Projekt plánuje zalistování na různých decentralizovaných burzách a CEX do 2. čtvrtletí roku 2023, což pravděpodobně povede v nadcházejících měsících vést k výraznému růstu hodnoty MEMAG. Navíc užitečnost tokenu jako exkluzivní měny na herním trhu a pro staking dále zvyšuje jeho potenciální hodnotu.

Meta Masters Guild se svými inovativními funkcemi má potenciál přilákat velkou uživatelskou základnu, což zase může vést k významným výnosům pro investory.

Jak koupit MEMAG – Závěr

V tomto průvodci jsme zdůraznili jedinečné vlastnosti Meta Masters Guild, které mu dávají konkurenční výhodu na trhu. Abychom to shrnuli, Memag nese všechny znaky požadavků, aby se stal jedním z nejlepších předprodejů kryptoměn v roce 2023 a po zalistování zaznamenal explozivní zisky.

Nejen, že vyvíjí udržitelný koncept Play-and-Earn, ale jako guild bude jeho ekosystém hostit několik her. A jako takové to zajistí, že si herní portfolio platformy budou užívat masy. Projekt si klade za cíl revoluci v sektoru Play-to-Earn využitím jeho špičkové technologie a funkcí. Rostoucí popularita NFT a hraní her dále podporuje vyhlídky tohoto projektu.

Koupit MEMAG

Nejčastější dotazy

Co je MEMAG?

Jak koupit MEMAG?

Je MEMAG dobrou investicí?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.