Jak vydělat Bitcoiny hraním her na mobilu

Dnešní článek je zaměřen pro milovníky mobilních her. Pokud se řadíte mezi ně a ještě k tomu máte zájem o kryptoměny, potom jste otevřeli ten nejlepší možný článek! V článku vám ukážeme jak vydělat bitcoiny zdarma.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Vzhledem k tomu, že hledání bitcoinových her v Obchodě Google Play může být poněkud hrozivým zážitkem, rozhodli jsme se, že Vám několik z nich představíme. A co víc, pouhým hraním těchto her si můžete i pěkně vydělat!

Doporučujeme kategorii – Bitcoin a kryptoměny zdarma

1. Oh Crop!

Jedna z relativních novinek a zejména “trendy appka” v kategorii “Bitcoin games” je Oh Crop !. Hra podobná Plants vs. Zombies, ve které musí hráč porazit zlé rostliny. Každý týden je 15 nejlepších hráčů odměňováno za své herní úspěchy, a to Bitcoinem. Kromě toho si mohou hráči příjít na BTC zdarma, pokud si prohlížejí videoreklamu, za což jsou též odměňováni.

Jak vydělat Bitcoiny hraním her na mobilu

2. Coin Flapper

O hře Coin Flapper se psalo už dříve na CNN. Je to hra na chlup podobná velmi populární hře Flappy Birds. Bezplatná verze omezuje počet her, který lze odehrát a odměny, které lze získat.

Jak vydělat Bitcoiny hraním her na mobilu

K dispozici je také plná verze Coin Flapper, která v podstatě umožňuje hráči vstoupit do “hlavní soutěžě” a soutěžit o větší ceny.

Za zmínku jistě stojí to, že společnost, která vytvořila Coin Flapper, BitPlay.Today, se podílela na vývoji další hry  s podobnými pravidly založenou na hře Candy Crush, jmenuje se Coin Crusher.

TIP: Nebaví Vás hrát hry na mobilu a stejně byste chtěli za svoji aktivitu dostávat Bitcoiny zadarmo? Můžete vyzkoušet třeba četbu knih!

3. Bitcoin Aliens

Bitcoin Aliens představuje nejjednodušší způsob, jak získat bitcoiny zdarma – Bitocin Aliens je appka tvářící se jako hra. Abyste dostali BTC, nemusíte dělat skoro nic. Aplikace vám zaplatí za sledování reklam a “efektivní zabití” mimozemšťanů.

Jak vydělat Bitcoiny hraním her na mobilu

Jakou hru si vyberete, necháme na Vašem uvážení. Doporučujeme vyzkoušet všechny a poté se rozhodnout, která Vám vyhovuje nejvíce.

Nově jsme založili také CHAT skupinu. Připojte se k nám zde https://discord.gg/WQpH8xt

Sdílet
Komentáře

Zanechat komentář