Výběr kvalitního nástroje pro zhodnocování peněz je velmi důležitý. Zvolené finanční aktivum by mělo odpovídat potřebám obchodní strategie a to jak po stránce likvidity, tak i volatility. Samozřejmě tou nejdůležitější složkou, při rozhodování, je potenciál zisku. V tomto článku se podíváme na kryptoměnu ripple a povíme si o nejdůležitějších cenových úrovních, na kterých může ripple opět začít růst, nebo jejichž pokoření může znamenat cenový pokles. Také si představíme novou kryptoměnu DeeLance, jejíž tokeny je možné pořídit v předprodeji.
Ripple
Kryptoměna ripple se obchoduje výrazně pod letošními maximy, kam klesla po vytvoření technické formace dvojitý vrchol. I přes to, že se nejedná úplně o učebnicovou ukázku této reverzní formace, nezabránilo to, aby cena ripplu klesla na hodnotu nejbližšího supportu na ceně 0,4400 USD. Pokud by došlo k oslabení této kryptoměny pod tuto hodnotu, znamenalo by to možný pád až do oblasti konsolidace, okolo ceny 0,3800 USD. Na druhou stranu, trh tvoří výrazné knoty svíček, což může svědčit o vyčerpání síly prodejců, protože kupci v rámci této konsolidace dokáží vždy cenu ripplu zvýšit. Nejbližší rezistence se nachází na ceně 0.5100 USD, kde může dojít minimálně k technické korekci. Nyní si již pojďme něco říct o kryptoměně DeeLance.
DeeLance
Projekt DeeLance společně se svým nativním tokenem DLANCE je jedním z velmi zajímavých krypto projektů, který má v plánu zcela změnit dosavadní proces náboru zaměstnanců. Díky této inovativní myšlence má projekt potenciál generovat skvělé investiční výnosy, poté co bude uveden na veřejných burzách.
Cílem projektu DeeLance je změnit dosavadní náborový průmysl a vytvořit nezávislé tržiště založené na Web3, které poskytuje freelancerům a zaměstnavatelům lepší příležitosti ke vzájemné spolupráci, setkávání a dojednávání pracovních zakázek.
Současné náborové platformy, jako je Fiverr nebo Upwork, aktuálně čelí velkým výzvám v podobě nekonzistentních problémů se zaměstnáváním a vlastnictvím smluv, to ovšem není případ DeeLance. Tato freelance platforma totiž nabízí svým uživatelům plný přístup k technologii nezaměnitelných tokenů, kde mohou nahrávat své úkoly jako tokenizovaná aktiva. Po splnění platebních dohod jsou tokenizovaná aktiva převedena na zaměstnavatele jako důkaz plného vlastnictví smlouvy.
DeeLance je založena na zjednodušeném obchodním modelu a rovněž zaručuje, že platby budou vždy transparentní a vypláceny freelancerům bez prodlení prostřednictvím escrow účtů založených na smart smlouvách. Tato platforma také poskytuje členům avatary založené na NFT, aby mohli být součástí metaverse DeeLance, komunikovat s komunitou, inzerovat volná místa a portfolia.
Zároveň si uživatelé budou moci v této metaversi například koupit virtuální kancelář nebo pozemek. Jednoduše si prostě bude moci uživatel DeeLance vytvořit svou vysněnou kancelář nebo obchodní prostor podle své fantazie. Nativní token DLANCE je nyní možné koupit v předprodeji za cenu 0,029 USDT.