Kryptoměnám pomáhá rostoucí popularita krypto debetních karet

Světový šampion v boxu Floyd Mayweather, který je známý svým neobvyklým přístupem k penězům, chce utrácet kryptoměny v normálních obchodech, a proto se spojil s firmou Centra Card.

Na začátku roku přilákal Mayweather spoustu pozornosti svými posty na sociálních sítích, které se týkaly kryptoměn. A zatímco někteří členové krypto komunity usuzují, že zájem světového šampiona o kryptoměny je součástí přirozeného vývoje, ostatní spekulují, že jeho popularita je pouze využívána podniky, které se tak snaží napomoct prodeji svých coinů. Ať je to, jak chce, Mayweatherovo zaujetí kryptoměnami zůstává nepopiratelným faktem.

zdroj: twitter.com

Krypto debetní karty na vzestupu

Výrobky, který momentálně získávají značnou popularitu, jsou debetní karty, které umožňují svým vlastníkům utrácet jejich digitální měnu v obvyklých obchodech.

Krypto debetní karty jsou přijímány ve většině zemí, kde přijímají i klasické debetní karty. A navíc, vzhledem k tomu, že kryptoměny nejsou omezeny na jeden stát nebo zemi, slouží krypto debetní karty jako vhodný cestovatelský doplněk, protože kryptoměny se dají jednoduše převést na všechny ostatní hlavní klasické měny.

CEO firmy Trive David Mondrus popisuje krypto debetní karty jako nedílnou součást svého života. Ukazuje, že tyto karty poskytují svým uživatelům možnost používání kryptoměn ve světě klasických měn.

Mondrus říká:

„Přijmutí krypto debetních karet může hrát významnou roli v přemostění propasti mezi světem kryptoměn a fiat měn. Tahle karta umožňuje svým uživatelům užívat jejich krypto peněženky v klasických obchodech snadno a rychle. Častokrát jsem cestoval po Státech a ostatních zemích jen se svou krypto debetní kartou. Nevím, co bych bez ní dělal.

Mayweather svými nedávnými tweety odhalil spolupráci s Centra Card, službou, která podporuje širokou škálu kryptoměn, jako například Bitcoin, Ethereum, Litecoin, ERC20 Tokens, Ripple, Zcash a Dash.

Krypto debetní karty pomohou přijmutí kryptoměn mainstreamem

Spojování krypto a klasického obchodování bylo již dříve označeno za normální a zdravý vývoj kryptoměn a to hlavně proto, že to pomůže přijmutí kryptoměn většinovou společností. Toto postupné prolínání můžeme pozorovat hlavně ve formě různých aplikací a taky třeba debetních karet, schopných používat kryptoměny.

Abychom uvedli některé další debetní karty, které toto umějí, jmenujme aspoň debetní karty Bitpay Visa, Xapo, Cryptopay a kartu Coinbase/Shift.

CryptoPay! Zdroj: google

Předseda Auxesis Group Kumar Gaurav řekl serveru cointelegraph.com, že krypto debetní karta funguje jako kterákoliv jiná, ale místo toho, aby byla spojená s vaším účtem v bance, je spojená s vaší digitální peněženkou. To umožňuje uživatelům utrácet své coiny kdekoliv a kdykoliv.

Podle Gaurava je to jednoduchý způsob, jak používat kryptoměny, a právě v jednoduchosti vidí největší přínos, protože si od toho slibuje přijmutí širokou veřejností. Speciálně v zemích, kde mají lidé nižší příjmy, slouží krypto debetní karty jako nástroj pro lidi, kteří chtějí investovat do kryptoměn a zároveň je nechtějí pouze někde uzamknout a ztratit tak jejich kupní sílu.

Náhrada za lokální měny

Majitelé kryptoměn nedávno také použili krypto debetní karty jako obranu proti znehodnocení lokálních měn. Například ve Venezuele se tak často mění kurz, že majitelé obchodů neustále zvyšují ceny a zákazníci si tak stěžují na zvyšující se ceny produktů.

Krypto debetní karty si udržují výhodu univerzální použitelnosti, směny na ostatní velké měny a nižší poplatky v porovnání s klasickými fiat debetními kartami.

 

Zdroj: Cointelegraph.com

Autor: GryT

Sdílet
Komentáře

Zanechat komentář

blog lam dep | toc dep | giam can nhanh

|

toc ngan dep 2016 | duong da dep | 999+ kieu vay dep 2016

| toc dep 2016 | du lichdia diem an uong

xem hai

the best premium magento themes

dat ten cho con

áo sơ mi nữ

giảm cân nhanh

kiểu tóc đẹp

đặt tên hay cho con

xu hướng thời trangPhunuso.vn

shop giày nữ

giày lười nữgiày thể thao nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thonmau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcmphụ kiện thời trang giá rẻ