Sunday, May 26, 2024

Jak koupit Copium – Průvodce pro začátečníky 2024 

Tokeny $COPIUM jsou další novou mincí, která aktuálně dokázala nadchnout celou krypto komunitu. Copium má za sebou už velmi úspěšný předprodej, který na sebe dokázal strhnout velkou vlnu zájmu, a to díky poměrně netradičnímu airdropu pro top investory. V tomto průvodci se podíváme na to, jak koupit copium, a vysvětlíme tento nový meme coin zblízka, včetně důvodů, proč si myslíme, že je dobrou investicí.

$COPIUM tokeny jsou aktuálně k dispozici na Uniswapu. Řada analytiků věří, že podobně jako pepe, sponge nebo wojak dokáže tento projekt zaznamenat masivní zisky, a stane se tak dalším meme coinem, který bude explodovat.  

Jak koupit copium – bleskový průvodce

Než se podíváme na nákup copia na Uniswapu podrobněji, v této sekci naleznete základní přehled, který vám poskytne zběžný pohled na to, jak koupit copium. 

  1. Nastavte si kryptopeněženku – elektronické peněženky typu MetaMask nebo Trust Wallet jsou nezbytné pro interakci s burzou Uniswap, na které lze $COPIUM zakoupit.  
  2. Zajistěte si ETH – vzhledem k tomu, že $COPIUM běží ve standardu ERC-20, je ETH také měnou pro směnu za tokeny $COPIUM. ETH lze koupit na řadě krypto burz a následně ho snadno převést přímo do peněženky. 
  3. Pohlídejte si adresu kontraktu – správná adresa kontraktu je nezbytná, aby směna proběhla bez problémů, proto se ujistěte, že disponujete adresou v tomto znění: 0x36520f6336490088c2455279C59CEFaC66984b36.
  4. Připojte se k Uniswap – navštivte Uniswap a zvolte „Launch App”. Jako měnu pro párování vyberte ETH a klikněte na „Vybrat token”. Na tomto místě vložte výše zmiňovanou adresu copia. 
  5. Zadejte částku ETH, kterou chcete za směnu copia utratit, a zvolte „Swap”. Transakci potvrďte, přičemž mějte na paměti poplatky za plyn. 

KOUPIT copium

Seznamte se s projektem copium

Copium je projekt nedávno uvedený na DEX burzy a tento meme coin už na sebe v krypto komunitě strhnul značnou pozornost, díky velmi úspěšné předprodeji. Copium investory láká také na nadcházející NFT předprodej, který sledují významná jména krypto komunity. Token  $COPIUM lze aktuálně koupit na Uniswapu a řada z analytiků se domnívá, že opíše raketovou trajektorii ve stylu svých předchůdců jako pepe, wojak nebo sponge. 

$COPIUM vznikl jako meme mince řízená komunitou, která se chce inspirovat skutečným duchem internetu – humorem i zdravou dávkou trollingu. Celý projekt je vystavěn na myšlence vypořádání se („coping”) s promarněnými příležitostmi nebo s FOMO efektem, a kromě zábavy copium přináší i lukrativní odměny prostřednictvím exkluzivních airdropů. 

Hlavním posláním copium je potom zajistit každému, kdo promeškal legendární tokeny typu $PEPE, $SHIBA či $DOGE, stejnou šanci připojit se k elitě meme komunity a zažít unikátní a ziskovou kryptoměnovou zkušenost. 

Součástí uvedení copia byl také exkluzivní airdrop, který podpořil hype okolo tohoto tokenu na krypto scéně.  Tento airdrop si během prvních 2 hodin rozdělilo 200 top držitelů tokenů, přičemž se vycházelo z počtu držených tokenů vynásobených minutami, po které byly investory drženy. 

Proč investoři copium kupují?  

Jedním z hlavních důvodů je již výše zmiňovaný obrovský zájem, který si tento mem coin dokázal zajistit již během předprodeje a na sociálních sítích, kde má tisíce nadšených sledovatelů. Řada analytiků tak věří, že jeho cena bude raketově stoupat. 

Navíc mezi jeho příznivci jsou také některá významnější jména krypto komunity a předpokládá se, že copium vyvolalo zájem u některých významných krypto skupin. Signifikantním faktorem byla i férovost  při jeho uvedení, která snížila šanci na manipulaci s trhem typu „pump and dump” na minimum díky svému vestingovému schématu. Investorům v předprodeji se totiž odemklo pouze 10 % tokenů a zbývajících 90 % bylo postupně odemykáno během následujících 3 týdnů. 

jak koupit copium

V principu jde tedy o to, že ten, kdo se nemohl zúčastnit předprodeje, nebyl po uvedení coinu na Uniswap odstaven na vedlejší kolej kvůli včasným investorům, ale dostal možnost si zajistit rychlý a konstantní růst do následujících dnů a týdnů. 

Token $COPIUM přichází také s robustní tokenomikou, do které je alokováno maximální množství 1 miliardy tokenů, ze kterého putovalo 30 % do předprodeje. Tým si pro sebe zajistil pouze 0, 69 %, přičemž na 30 % je plánováno pro účely marketingu – což obvykle znamená ambiciózní plány do budoucna. 

jak koupit copium

Nejnovější cenový vývoj a růst tokenu $COPIUM si můžete prohlédnout na Dextools.

KOUPIT copium

Jak koupit copium – příručka pro začátečníky

Pokud jste dočetli až sem, máte alespoň základní přehled o tom, proč tato nová meme mince dokázala vyvolat takový zájem. V následujících odstavcích se tento průvodce bude detailně věnovat tomu, jak koupit copium na Uniswapu.   

Krok 1: Stáhněte si krypto peněženku

K tomu, abyste si mohli směnit $COPIUM tokeny za ETH, potřebujete web3 kryptopeněženku, která současně slouží jako bezpečné úložiště pro zakoupené tokeny. Nejběžnějšími typy krypto peněženek bývá MetaMask nebo Trust Wallet, které lze obě nainstalovat jako rozšíření kompatibilního webového prohlížeče nebo stáhnout formou aplikace pro iOS i Android.

Trust wallet copium

Krok 2: Zajistěte si ETH

$COPIUM tokeny lze zakoupit skrze ETH, protože se jedná o mince ve standardu ERC-20. Nelze je koupit přímo kreditní nebo debetní kartou, ale ve své krypto peněžence musíte mít dostatek ETH. 

S většinou důvěryhodných kryptopeněženek lze ETH koupit prostřednictvím ověřených a bezpečných aplikací třetích stran, jakou jsou MoonPay nebo Transak. Pro převod z bankovního účtu jednoduše postupujte podle pokynů na obrazovce. Pokud ETH již vlastníte a nakoupili jste ho na některé z kryptoburz, převeďte si požadovaný obnos do své krypto peněženky. 

Krok 3: Zadejte $COPIUM adresu

Ujistěte se, že zadáváte na Uniswapu správnou adresu copia smart kontraktu. Vyhnete se takto scammerům a jiným podvodníkům. Do vyhledávacího pole zadejte tuto adresu: 0x36520f6336490088c2455279C59CEFaC66984b36.

Krok4: Přejděte na Uniswap a Launch App

Po tom, co jste zadali správnou adresu, přejděte v tomto kroku na web Uniswap. V pravém horním rohu se nachází tlačítko „Launch App”. Po jeho rozkliknutí se vám zobrazí možnost pro připojení web3 peněženky pomocí zadání vašeho hesla. Poté se vám zobrazí rozhraní Uniswap.

Snimek obrazovky 2023 05 26 v 13.19.48

Snimek obrazovky 2023 05 26 v 13.20.53

Krok 5: Kupte token $COPIUM pomocí ETH

V horním boxu uvidíte rozbalovací nabídku, která umožňuje konverzi ETH na $COPIUM. V horním poli tak zvolte ETH a zobrazí se vám aktuální stav, kolik ETH aktuálně držíte. Níže v poli klikněte na „Vyberte žeton” a pečlivě vložte adresu smart kontraktu Copium.

Snimek obrazovky 2023 05 26 v 13.29.07

Zadejte množství ETH, které si přejete směnit, a klikněte na růžový boxík „Swap”.

Krok 6: Zkontrolujte slippage

Slippage (česky prokluz) zohledňuje cenový rozptyl mezi zvolenou a realizovanou cenou. Může být nutné jej nastavit na 5 % nebo více. Úpravu provedete kliknutím na ozubené kolečko v rohu pole a změnou hodnoty v příslušném poli. 

Snimek obrazovky 2023 05 26 v 14.41.48

Krok 7: Potvrďte svůj nákup

Poté, co kliknete na tlačítko „Swap”, se vám zobrazí okno s informací, kolik činí poplatek sítě Ethereum za plyn. Pro úspěšné dokončení transakce je nutné mít dostatečný obnos ETH v peněžence – pokud by tomu tak nebylo, vraťte se do kroku 5 a upravte množství ETH ke směně, dokud transakci nebude možné finálně potvrdit. Zpracování transakce může zabrat až několik minut po tom, co bude potvrzena.  

Závěr

$COPIUM je novinkový a nedávno spuštěný meme coin s obrovským potenciálem pro následující dny a týdny. V tomto průvodci jsme vysvětlili, jak koupit copium a také co z něj činí tak atraktivní záležitost pro členy kryptokomunity. 

Jeho hojně diskutovaný předprodej, férové uvedení nebo štědrý marketingový rozpočet jsou ty důvody, proč o copiu analytici hovoří jako o meme coinu s potenciálem na obrovský úspěch v nadcházejících týdnech.

KOUPIT copium

Často kladené otázky

Co je $COPIUM token?

Vyplatí se investice do copia?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.