Wednesday, July 24, 2024

Jak koupit yPredict v roce 2024

yPredict přichází na krypto trh s další generací analytické platformy, která je založená na přesných datech a poháněná umělou inteligencí. V tomto průvodci platformu vysvětlíme více do detailu, včetně toho, jak koupit yPredict a jaké benefity plynou vlastníkům z držení nativního tokenu $YPRED.  

AI je fenoménem, který transformuje řadu odvětví způsobem, který jsme si před několika lety ani nedokázali představit. A právě data jsou v tomto smyslu vše – čím více dat máme k dispozici, tím přesněji dokáže umělá inteligence operovat a zlepšovat kvalitu svých predikcí. Předprodej yPredict je zájemcům otevřený, takže pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli více. 

Co je yPredict?

Jak koupit yPredictPřed tím, než se dostanete k instrukcím, jak koupit yPredict, zmiňujeme nejprve základní myšlenku, na které celý projekt stojí. Dynamika kryptoměnových trhů je proměnlivá a s množstvím stále nových projektů, které se v krypto prostoru objevují, se i zkušení  finanční matadoři potýkají s obtížemi, jak co nejpřesněji chování určitých coinů na trhu předvídat. Stále častěji se proto i profesionální obchodníci spoléhají na sentiment kanálů sociálních médií, který jim pomáhá snadněji určit, jak by mohl vývoj cen některých mincí do budoucna vypadat. 

Právě v tomto směru chce yPredict analyticky smýšlejícím investorům pomáhat. Tím, že jim poskytne jasnější pohled na vývoj trhu prostřednictvím analytické platformy, která využívá technik AI jako je např. strojové učení. Díky tomu budou mít obchodníci přístup k daleko přesnějším predikčním modelům v celém kryptoprostoru, které vzniknou pod rukama kvantových analytiků nebo odborníků na umělou inteligenci a strojové učení. 

Predikční modely v tomto důmyslném ekosystému budou generovány za pomoci praxí osvědčených analytických metrik.

yPredict

Podle informací dostupných z yPredict whitepaperu je na 80 % objemů obchodů na finančních trzích generováno za pomoci algoritmů na výkonných počítačích. Pouze ti nejlepší AI vývojáři a kvantoví analytici jsou schopni vytvářet predikční modely, které dokážou obchodníkům poskytovat nepřekonatelnou výhodu při investování v krypto prostoru. V platformě yPredict tedy talentovaní vývojáři dostanou možnost výsledky své práce prezentovat na integrovaném tržišti, do kterého budou mít přístup obchodníci a současně držitelé tokenů $YPRED na bázi měsíčního předplatného. 

Toto předplatné budou zájemci hradit v tokenech $YPRED. Ty jsou nativní měnou celého yPredict ekosystému a běží v blockchainu Polygonu, což je v současnosti jedna z nejrychlejších blockchinových sítí vůbec. Využití Polygonu (MATIC) podle týmu yPredict má několik výhod. Patří mezi ně vysoká škálovatelnost či lepší kompatibilita s ETH. Pokračujte ve čtení a dozvíte se, jak koupit yPredict.


Navštívit yPredict

Jak funguje yPredict? 

Do platformy yPredict se uživatelé zaregistrují na základě předplatného, které jim umožní získávat tržní signály založené na datech pro nejlepší altcoiny v celém krypto prostoru. Předplatné funguje na měsíční bázi a co se týče analytických schopností, platforma yPredict dokáže pro každé aktivum automaticky detekovat vzorce, sentiment, technické indikátory a transakční data. 

Například analýza sentimentu je prováděna za využití metod umělé inteligence – tzv. NLP (zpracování přirozeného jazyka).  Pomocí výpočetní lingvistiky a také textové analýzy yPredict zjišťuje sentiment trhu ve vztahu ke konkrétní minci. Analýzou vzorců dynamiky chování některých mincí zase yPredict u řady aktiv zjišťuje potenciální předpoklady pro býčí trh.

O predikční modelech, které jsou předkládány na integrovaném tržišti, rozhodují v rámci autenticity sami uživatelé. Celý systém je tak založen na decentralizovaném principu DAO (Decentralized autonomous organization) a právě zavedením tohoto mechanismu chce yPredict udržet vysokou úroveň analytických nabídek, které jsou v platformě nabízeny držitelům tokenu $YPRED. 

Tím, že si obchodníci mohou vybírat na tržišti mezi několika typy predikčních modelů, je rovněž zajištěno to, že každý dostane příležitost investovat podle svého obchodního stylu a zájmu. Díky analytice vysokého standardu se tak obchodníci dostanou k signálům pro ty nejtrendovější krypto aktiva jako je bitcoin, ethereum nebo dogecoin

Snimek obrazovky 2023 05 24 v 13.50.41

Poté, co uživatelé skrze své předplatné vstoupí do yPredict platformy, dostanou přístup k signálům v reálném čase, které generují AI kvantoví analytici a obchodníci. Protože jsou k dispozici i technické ukazatale, každý má možnost začít studovat trhy po své vlastní ose. 

V čem je yPredict specifický?

Před tím, než se dozvíte, jak koupit yPredict, přiblížíme v této části některé z vlastností, které jsou pro tento ekosystém unikátní. Kromě toho, že držitelé $YPRED tokenu získávají přístup do analytické platformy a k prediktivním modelům trhu nabízených na integrovaném tržišti, mohou dále profitovat z následujících funkcí:

Využití $YPRED tokenu pro platby

Vedle toho, že skrze $YPRED tokeny si jejich držitelé mohou zařídit předplatné do platformy, je tento token také mintován v blockchainu Polygon – jedné z nejrychlejších a nejškálovatelnějších blockchainových sítí. Díky tomu se veškeré transakce v platformě mohou uskutečňovat rychleji.  

Patentovaný algoritmus pro rozpoznání vzorců 

yPredict dokáže u řady aktiv detekovat náznaky býčího nebo medvědího pohybu na trhu. Navíc uživatele na podobné pohyby upozorňuje v reálném čase v momentě, kdy je na trhu zaznamená. yPredict navíc dokáže přiřadit skóre spolehlivosti vzhledem k očekávanému cenovému pohybu, založené na přesnosti výkonu vzorce z minulosti.  


yPredict crypto research

Learn-2-Earn 

yPredict chce uživatelům sloužit nejenom jako analytická platforma, ale také jako knihovna s řadou zdrojů, kterou každý uživatel bude moct využít k dalšímu vzdělávání ohledně fungování kryptoměnových trhů. Vše je navíc pojato interaktivní formou, k dispozici jsou kvízy nebo testy k ověření získaných znalostí. $YPRED tokeny budou také sloužit jako pobídka pro dokončení znalostních testů a získávání dalších znalostí. Za každý úspěšně dokončený test získá uživatel určité množství dalších $YPRED tokenů. 

Navštívit yPredict

Stojí za to investovat do yPredict? 

Tokeny $YPRED lze aktuálně získat za zvýhodněnou cenu v předprodeji před tím, než budou tokeny oficiálně zalistovány na burzách. Kroky k tomu, jak koupit yPredict v předprodeji, popisují odstavce dále v textu. Investovat do předprodejů nových coinů s sebou vždy nese velkou míru rizika, ačkoli řada z předprodejů nových mincí v minulosti dokázala investory přesvědčit o svém potenciálu. Níže proto přinášíme několik argumentů, proč $YPRED považujume za novou minci, do které se vyplatí investovat. 

Slevy v ekosystému yPredict 

$YPRED zajišťuje vstup do platformy a jeho prostřednictvím mohou uživatelé získat přístup ke slevám na funkce dostupné v ekosystému, kterými jsou: analytické nástroje, predikční platformy, úložiště dat nebo integrované tržiště. Dále – zakoupení základního analytického modelu za tokeny $YPRED uživatele opravňuje k získání celoživotního přístupu k predikcím, které vytvářejí ti nejlepší z nejlepších AI vývojářů. V tomto případě je však minimální nákup vyhrazen na výši částky 250 dolarů. 

Unikátní benefity plynoucí ze stakingu 

yPredict myslí na věrné členy své komunity a chce je za držení tokenů  $YPRED v maximální možné míře odměnit. Proto přichází s unikátním mechanismem rozdělování prostředků získaných z předplatného – každých 10 % z nového předplatného poputuje do sázkového poolu. Čtvrtletně tak $YPRED může nabídnout až 45 % APY (Annual Percentage Yield), což z něj činí jeden z nejlepších coinů pro staking. Vedle toho bude platforma účtovat také poplatek za směnu za transakce s $YPRED a 15 % z tohoto poplatku bude sdíleno s uživateli skrze sázkový pool. 

Pool pro odměny 

yPredict má v plánu vyvinout také play-to-earn pool pro odměny, ve kterém bude možné umísťovat sázky na budoucí cenové pohyby určitých kryptoměn. Nejlepší sázkaři potom budou odměňováni dodatečnými $YPRED tokeny právě v tomto play-to-earn poolu. 

Nízký počet tokenů v oběhu 

Celkové množství tokenů $YPRED alokovaných do oběhu bylo stanoveno na 100 milionů. Takový objem činí z tohoto tokenu kryptoměnu s nízkou nabídkou a to také díky tomu, že různé typy výše zmiňovaných stakingových poolů mohou některé zásoby dále uzamknout.  

S tím, jak poroste popularita celé yPredict platformy, lze předpokládat, že stále větší množství investorů se bude shánět po limitovaném množství tokenů. Pokud poptávka po tomto tokenu s nízkou nabídkou dále poroste, je pravděpodobné, že se úměrně tomu bude zvyšovat i jeho cena. Protože se tržní kapitalizace v době uvedení na burzy odhaduje na 1, 8 milionu dolarů, investoři mohou do tokenů investovat ještě před tím, než dojde k dalšímu zvýšení jeho ceny. 

Navštívit yPredict

yPredict předprodej 

Investoři se zájmem o tuto novou analytickou platformu mohou aktuálně tokeny $YPRED získat v předprodeji, do které se tým rozhodl dát k dispozici včasným investorům 80 milionů z celkového množství tokenů. V prvním kole $YPRED začínal na ceně 0. 036 dolarů, přičemž zalistovací cena je stanovena na 0, 12 dolarů – vidíme tedy, že jde o cenový pohyb o 200 % směrem vzhůru. 

Snimek obrazovky 2023 05 24 v 11.45.24

Soft cap ve výši 700 000 dolarů už byl pokořen a nyní se projekt snaží o zvýšení předprodejního pevného stropu ve výši 2,072 milionu dolarů. Zalistování $YPRED tokenu potom proběhne na burze BitMart, jak tým oznámil na svém oficiálním twitterovém účtu. 

Jak koupit yPredict? 

Hlavní charakteristiky celého yPredict projektu jsme už zmínili a nyní je na každém investorovi, aby se rozhodl, zda se chce stát součástí celého tohoto analytického ekosystému. Těm, kteří odpovídají ano, níže přinášíme jednoduchího průvodce s instrukcemi, jak koupit yPredict snadno a bez komplikací. 

Krok 1: Stáhněte si kryptopeněženku

Jako u většiny nových krypto předprodejů je potřeba vlastnit některou z kryptopeněženek, které umožní připojení k předprodejnímu portálu. Ani yPredict není v tomto smyslu výjimkou a token $YPRED můžete koupit s jednou z nejběžnějších e-peněženek jako je např. MetaMask nebo Wallet Connect. 

Jak koupit yPredict MetaMask

Metamask lze snadno získat nainstalováním rozšíření do prohlížeče, případně lze stáhnout také mobilní aplikaci, pokud radši nakupujete kryptoměny ze svého smartphonu. 

Krok 2: Zajistěte si dostatek kompatibilních tokenů v relevantní kryptoměně 

Vzhledem k tomu, že $YPRED běží v blockchainu Polygonu, lze jej koupit v předprodeji za token $MATIC. Dále je možné $YPRED směnit za ETH, USDT nebo BNB. Do krypto peněženky je tedy potřeba zajistit dostatek těchto tokenů. Investoři je mohou bez problémů koupit na řadě kryptoměnových burz.

Krok 3: Navštivte yPredict předprodej 

Svou kryptopeněženku můžete připojit k předprodeji na oficiálních stránkách yPredict. Portál se nachází po pravé straně, kde vidíte aktuální fázi předprodeje a veškeré možnosti pro nákup tokenu $YPRED. 

yPredict swap

Ve spodním řádku předprodejního okna si můžete zkusit zadat množství ETH nebo USD a zobrazí se vám počet tokenů, který za toto zadané množství můžete směnit. Peněženku připojíte kliknutím na „Connect Wallet”. 

Snimek obrazovky 2023 05 24 v 14.06.30

Krok 4: Zkopírujte adresu peněženky 

Po zvolení platební metody se zobrazí vyskakovací okno s adresou peněženky pro realizaci platby. Tuto adresu tedy zkopírujte a vložte do své peněženky. Na obrazovce se zobrazí pokyny pro potvrzení platby. Další možností pro provedení platby je potom oskenování QR kódu z obrazovky. Poté, co platbu potvrdíte,  vám yPredict zašle potvrzení o transakci na e-mailovou adresu, kterou jste zadali.  

Navštívit yPredict

Závěr 

yPredict přichází na trh s inovativní analytickou platformou, která je založena na metodách AI a relevantních datech z trhu. Uživatelům nabízí exkluzivní predikce signálů z trhu a také přístup k unikátním predikčním modelům, vytvořených špičkovými kvantovými analytiky. Klíčový je pro vstup do tohoto ekosystému nativní token $YPRED, díky kterému si jeho držitelé mohou koupit předplatné do platformy a těžit ze všech analytických funkcí, které nabízí. Vzhledem k možnostem využití, které token $YPRED nabízí v analytické platformě yPredict, se může tato nová kryptoměna stát jedním z nejlepších letošních  krypto předprodejů.

Předprodej $YPRED je stále otevřený všem zájemcům, proto zainteresovaní včasní investoři mohou reagovat před tím, než cena tokenu dlouhodobě vzroste po svém zalistování na burzy. 

Často kladené otázky

Co je to yPredict?

Jak koupit yPredict a vyplatí se taková investice?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.