Monday, May 27, 2024

Kde koupit kryptoměny a jakým způsobem v roce 2024?

Kde koupit kryptoměny? Jak koupit kryptoměny? Jaké jsou bitcoinové burzy a směnárny kryptoměn? Na všechny tyto otázky najdete odpovědi v tomto článku. Uživatelé často chtějí rychle začít obchodovat a opomíjí to, komu svěřují své prostředky, jakým poplatkům se vystavují a zda právě tento prostředník splňuje jejich požadavky. V tom nejhorším případě naletí podvodníkům.

Tato rubrika vás provede potřebnými znalostmi od A do Z. Na okraj si také něco řekneme o kryptoměnách, tak jdeme na to.

Kde koupit kryptoměny? S těmito prostředníky neuděláte chybu

Tady je rychlý přehled těch nejlepších brokerů pro investice do kryptoměn pro Českou republiku v roce 2024. Chcete začít obchodovat? Zbývá už pouze jediný klik.

 1. eToro – obchodujte podle profesionálů, využijte bezkonkurenční funkci sociálního obchodování
 2. Binance – využijte nástroje pro pokročilé a mějte výběr z více jak 500 kryptoměn
 3. Capital.com – chcete mít vše na jednom místě a skvělou mobilní aplikaci, zvolte tohoto brokera
 4. Coinbase – bezpečnost je u této burzy na prvním místě

ZAČNI HNED

Kde koupit kryptoměny?

Krátká odpověď zní:

 • Vyhledejte kryptoměnovou burzu nebo prostředníka nabízející kryptoměny
 • Budete si muset dobít prostředky a vybrat digitální aktivum, které chcete koupit
 • Následně můžete přesunout kryptoměny do hardwarové peněženky nebo nechat aktiva na burze

Pokud se chcete dozvědět detailnější informace, popíšeme je v tomto článku, dozvíte se:

 • Jak a kde koupit kryptoměny nebo Bitcoin
 • Jak zvolit správnou směnárnu kryptoměn
 • Jak zabezpečit své mince po zakoupení
 • Jak se vyhnout podvodům
TIP: Pokud jste začátečník, nejlepší a nejrychlejší způsob, jak nakoupit kryptoměny je použitím brokera eToro. Můžete zde nakupovat a obchodovat s více než 20 nejoblíbenějšími kryptoměnami. Narozdíl od jiných burz je tento prostředník plně regulovaný. Obrovskou výhodou také je, že za nákup akcií a digitálních aktiv nezaplatíte ani korunu na poplatcích.

Kterou směnárnu vybrat?

Předtím než si vyberete kde koupit kryptoměny, je potřeba mít jasný plán toho, co hodláte s kryptoměnami dělat, jaké kryptoměny chcete a kolik jste ochotni zaplatit na poplatcích. Existuje samozřejmě ještě celá řada kritérií, které je potřeba zvážit, ale ty nejdůležitější si představíme níže.

1. Dostupné páry kryptoměn

Mnohé burzy nabízejí jen několik málo kryptoměn. Mezi ty nejčastější patří Bitcoin, Ethereum nebo Litecoin. Existuje ovšem pár směnáren, které nabízejí širší škálu alternativních kryptoměn, přezdívaných altcoiny. Je přirozeně lepší mít větší výběr, protože máte více možností na výběr té nejzajímavější.

TIP: Kryptoměnová burza Binance nabízí širokou škálu digitálních aktiv a ještě k tomu zaplatíte za obchod pouze 0,1% na poplatcích. Zvažte tuto krypto burzu.

2. Likvidita

Likvidita se týká jednoduchosti nákupu nebo prodeje na trhu. Vysoká likvidita znamená, že existuje velký počet kupujících a prodávajících. Vysoká likvidita je důležitá, protože vede k lepšímu zjišťování cen a umožňuje rychlejší transakce. Tudíž se Vám nikdy nestane, že byste kryptoměny nemohly prodat. Samozřejmě platí, že digitální aktiva s větší kapitalizací mají větší likviditu. Níže můžete vidět seznam nejhodnotnějších kryptoměn.
Kde Koupit Kryptoměny a Jakým způsobem?
Seřazení kryptoměn dle kapitalizace

3. Bezpečnost

Úroveň a typ bezpečnostních mechanismů, které využívá burza, jsou nezbytné pro zajištění bezpečnosti vašich mincí. Nicméně vy se nemusíte spoléhat na bezpečnost burzy. Můžete totiž využít hardwarovou peněženku. Příklady dobrých bezpečnostních systémů prováděných burzami zahrnují:

 • Užívání “cold storage”, to znamená, že vaše aktiva jsou bezpečně ukryty offline mimo dosah hackerů.
 • Možnost (2FA) – ta zvyšuje bezpečnost vašeho účtu.
 • Šifrování a ověřování e-mailů. Pro každou transakci bude na váš e-mailový účet odesláno potvrzení transakce.

4. Kvalita zákaznické podpory

Mít vnímavou zákaznickou podporu vám ušetří spoustu času, zejména v rychle se měnícím prostředí. Problémy ve vašem procesu ověřování, vkladů nebo výběrů, reflexe prostředků a obchodních příkazů by měly být rychle vyřešeny směnárnou. Zkrátka nikdy nevíte jaký problém se naskytne, proto je dobré vybírat brokery s česky komunikující podporou.

5. Poplatky

Nízké transakční poplatky při nákupu a prodeji jsou důležité, protože pokud často obchodujete, mohli byste na těchto poplatcích ztratit velké množství prostředků. Je důležité podívat se na poplatky vaší směnárny, abyste zjistili, zda je relativně srovnatelná s jinými burzami. Směnárny si často neúčtují pouze poplatky za obchod, patří mezi ně i další:

 • Poplatky za vklad či výběr
 • Poplatky za neaktivitu
 • Při využití CFD a dalších nástrojů může prostředník účtovat další poplatky
TIP: Proč se zajímat o Obchodování CFD v roce 2022? Přečtěte si tento článek.

6. Přívětivé rozhraní

Uživatelské rozhraní směnárny by mělo být snadno použitelné, aby se zabránilo nejasnostem. Ovládání potřebných indikátorů a jednoduchosti platformy by měly každému usnadnit používání rozhraní. Pokud je řeč o uživatelské přívětivosti pro začínající investory do kryptoměn, eToro je v tomto ohledu jednička na trhu.

7. Anonymita

Kryptoměny již dávno nejsou divokým západem. Pokud chcete investovat anonymně, musíte investovat v malých částkách pod 20 tisíc korun týdně. Existují proto tři úrovně možné anonymizace vašeho nákupu.

a) Naprosto anonymní: Nakoupíte s pomocí bankomatů. Jsou téměř v každém větším nákupním centru a Česká republika se pyšní jejich velkou sítí.
b) Jen jméno a e-mail: Většina směnáren v Česku umožní nakoupit pod 25 tisíc anonymně. Nicméně stále musíte peníze odeslat z nějakého účtu nebo nějaké kreditní karty. Díky tomu bude poskytovatel směny vždy tyto údaje vědět.
c) Bez anonymity: Pokud chcete opravdu investovat velké částky, nevyhnete se kontrole občanského průkazu. Připravte se na to, že velké objednávky napoprvé trvají až několik dní.

Nákup kryptoměn pomocí karty

V dnešní době můžete koupit Bitcoin kreditní kartou jednodušeji než kdy dříve. To samé také platí pro kryptoměny. Jediným problémem zůstává kde kryptoměny koupit, respektive jakého prostředníka služby využít. Níže zmíníme výhody a nevýhody nákupu kryptoměn pomocí kreditních karet.

Výhody:

 • Jednoduchost
 • Rychlost

Nevýhody:

 • Velké poplatky
 • Proces ověření totožnosti

Mezi burzy, které možnost nákupu kryptoměn pomocí kreditní karty umožňují, patří Binance, Coinbase nebo eToro. Před nákupem pomocí karty je dobré poplatky ještě zvážit.

Nákup kryptoměn pomocí bankovního účtu

Jak koupit kryptoměny bez poplatku? Koupit kryptoměny bankovním převodem není žádná věda. Jedná se o jeden z prvních způsobů, které byly kdy využívány. Pomocí bankovní převodu dojde k transakci až druhý den, protože banky posílají platby přes noc. Převod na kryptoměny následně proběhne hned po potvrzení platby zapsáním do dalšího bloku a odesláním na vaši adresu. Při této metodě doporučujeme využít SEPA platbu.

Výhody:

 • Extrémně nízké poplatky

Nevýhody:

 • Doba transakce

Návod na nákup kryptoměn

Pokud jste článek dočetli až sem, pravděpodobně víte jakou metodu použijete a na co si dát pozor při výběru brokera. Nyní si ukážeme, jak se nakupuje Bitcoin či jiná kryptoměna na různých platformách. U jiných brokerů či burz je proces podobný nebo dokonce ještě jednodušší.

1. eToro

Nyní si postupně popíšeme, které kroky je potřeba učinit, abyste si mohli nakoupit jednoduše své kryptoměny. U tohoto brokera je velkou výhodou, že je proces snadný a nezabere Vám spoustu času.

 • Registrace

Jak můžete vidět níže, fáze registrace je velmi intuitivní. Vyberete si uživatelské jméno, pod kterým se budete přihlašovat do webové i mobilní aplikace, přičemž se zvoleným jménem budete vystupovat i na platformě eToro. Dále zvolíte e-mail a heslo. Mějte na paměti, že na tento účet budete ukládat své prostředky, proto by heslo mělo být velmi silné. Můžete také zvážit registraci pomocí Facebookového nebo Google účtu.

Jak nakoupit kryptoměny v České republice 2022 - Návod krok po kroku

 • Ověření účtu

Abyste měli možnost vůbec nakoupit aktiva a vložit finanční prostředky na Vás účet, budete nuceni poskytnout údaje týkající se Vaší osoby. Broker také dává najevo, že s těmito osobními dokumenty bude nakládáno tak, jak určuje regulátor.

Jak nakoupit kryptoměny v České republice 2022 - Návod krok po kroku

Kliknete proto na políčko “Ověřit”, zobrazené výše. Kromě dokumentů poskytnete jméno, pohlaví, bydliště a datum narození, které se musí shodovat s údaji uvedenými na průkazu totožnosti. Následuje kratší dotazník o zkušenostech s investováním a výši investovaných prostředků, společně s dotazem které aktiva plánujete obchodovat. Tyto úkony má prostředník nařízené od regulátora.

Jak nakoupit kryptoměny v České republice 2022 - Návod krok po kroku
Nahrání dokumentů

Po vyplnění profilu můžete nyní uložit prostředky až do výše 2 000 EUR. Pro investování bez omezení, rychlého výběru prostředků a získání odznaku symbolizující ověřený účet Vás čekají další kroky. Mezi ně patří pouze poskytnutí osobních dokumentů typu občanského průkazu či pasu a účtu za energie, výpis z bankovního účtu nebo pracovního povolení. Tento verifikační proces trvá obvykle několik dní.

 • Vklad prostředků

Pokud se již podařilo verifikovat účet, nyní můžete vkládat prostředky bez omezení. Broker vydělává peníze tím, že si při vkladu účtuje malý 0,5% FX poplatek. Ovšem za nákup Bitcoinu či jiné kryptoměny nezaplatíte ani korunu na poplatcích.

Jak nakoupit kryptoměny v České republice 2022 - Návod krok po krokuJak můžete vidět výše, výběr metod je opravdu pestrý. Nejlepší metoda převodu peněz bude záležet na každém jedinci, obecně se ale doporučuje bankovní převod nebo vklad pomocí kreditní/debetní karty.

 • Samotný nákup

Máte jíž dobité prostředky? Blížíme se zdárně do cíle. Nyní už jen zbývá v liště “hledat” zadat kryptoměnu, kterou chcete nakoupit. V našem případě zvolíme Bitcoin, nicméně proces je pro každé krypto aktivum stejný. Dobrou zprávou je, že kryptoměny lze nakupovat jako frakce. To Vám umožňuje investovat do Bitcoinu a ostatních krypto aktiv, aniž byste museli koupit celý jeden kus digitálního aktiva.

Příklad: Pokud se Bitcoin obchoduje za cenu 40 000 dolarů, s investovanou částkou ve výši 400 dolarů budete vlastnit 0,01 Bitcoinu. Prakticky stejně je to u ostatních kryptoměn.

Níže můžeme vidět, že samotný proces nákupu je jednoduchý. Zvolíte si částku, za kterou chcete kryptoměnu nakoupit a stisknete tlačítko  “Otevřít obchod”. Broker Vás zároveň informuje o momentální ceně aktiva a také o dnešním procentuálním cenovém pohybu svítícím zelenou barvou.

Jak nakoupit kryptoměny v České republice 2022 - Návod krok po kroku
Nákup aktiva

Krypto obchody bez pákového efektu jsou zajištěny reálnými aktivy. Avšak pokud se rozhodnete spekulovat na pokles ceny, vystavujete se nočním poplatkům, protože bude obchodovat CFD.

TIP: Zajímá Vás jak obchodovat s Bitcoinem? Přečtěte si tento článek, kde jsme téma rozebírali do hloubky.

2. Binance

Nyní si postupně popíšeme, které kroky je potřeba učinit, abyste si mohli nakoupit jednoduše své kryptoměny. U tohoto brokera je proces poněkud složitější. Burza se jeví jako prostředník pro pokročilejší obchodníky.

 • Registrace

Ještě před tím, než si budete moci kryptoměny zakoupit, budete muset podstoupit registrační proces. Ten se skládá z doložení dvou dokladů totožnosti, konfirmace e-mailové adresy a vytvoření údajů.

Kde Koupit Kryptoměny a Jakým způsobem?
Registrace
 • Dobití prostředků

Pokud jste již prošli registračním procesem, objevili jste se pravděpodobně na úvodní stránce burzy. Pro dobití prostředků stiskněte tlačítka, která jsou vyobrazena níže na obrázku.

Kde Koupit Kryptoměny a Jakým způsobem?
Dobití prostředků
 • Samotný nákup

Pokud se Vám podařilo dobít prostředky, proces může trvat i několik dnů, můžete se vrhnout na nákup kryptoměn. My si to názorně ukážeme na Bitcoinu, ale u ostatních kryptoměn je proces stejný. Stisknete tlačítko “trhy”, kde zvolíte kryptoměnu, kterou si chcete pořídit.

Kde Koupit Kryptoměny a Jakým způsobem?
Nákup kryptoměn

Výše na obrázku můžeme vidět možnosti “Limit” a “Trh”. Při volbě “limit” zadáváte částku, za kterou chcete aby byl Bitcoin nakoupen. Pokud zvolíte “Trh”, bude proveden příkaz, který nakoupí Bitcoin za momentální cenu. Až se rozhodnete, který příkaz chcete provést, stačí už pouze zvolit částku, za kterou chcete nakoupit. Tu zadáte do pole “Celkem”. Při prodeji je proces stejný.

Kde koupit kryptoměny? Konkrétní služby prostředníků

Abyste mohli začít nakupovat kryptoměny, budete si muset otevřít účet u obchodní platformy, která tyto služby poskytuje. Existuje spousta brokerů, ze kterých si můžete vybrat, ale velmi se liší cenou a tím, jaké kryptoměny nabízejí. Abychom vám pomohli s výběrem, zúžili jsme seznam na pět nejlepších brokerů pro nákup kryptoměn.

1. eToro

Broker eToro je podle nás vhodným místem kde koupit kryptoměny. Je navíc velmi využívaným prostředníkem hlavně retailovými obchodníky, kteří s oblibou využívají funkci sociálního obchodování. Své služby poskytuje již od roku 2007, nejedná se tedy o žádného nového brokera u kterého byste se měli bát o své prostředky. Možná to je ten důvod, proč tuto platformu využívají miliony lidí z více než 200 zemí světa.

Investice do Kryptoměn v České republice v roce 2022

Které kryptoměny lze obchodovat?

Platforma eToro nabízí širokou škálu digitálních aktiv, které můžete v páru s fiat měnami nebo ostatními krypto aktivy obchodovat. Momentálně lze na platformě nakoupit až 50 různých kryptoměn. Konzervativnější jedinci budou určitě spokojeni, kryptoměny jako Bitcoin, Ethereum či Binance Coin rozhodně nechybí. Nicméně ani investoři, kteří volí rizikovější projekty nemusí propadat panice. Broker totiž nabízí velice oblíbené aktiva jako ShibaInu, DogeCoin nebo The Sandbox.

Zajímavost: V minulém roce kryptoměna Shiba Inu vzrostla na ceně více než 632 000 krát. To znamená, že nákup tohoto aktiva za 100 dolarů v lednu 2021 by z Vás učinil naprosté milionáře. V době psaní tohoto článku by zmiňovaná investice měla hodnotu několik desítek milionů dolarů.

Mimo obchodování kryptoměn nabízí eToro také možnost nakoupit komodity, forex, indexy, ETF či akcie. Pokud Vám tedy vyhovuje držet nebo obchodovat veškerá finanční aktiva pouze na jedné platformě, mohlo by se jednat o správnou volbu. Důležitým faktorem také je, že funguje pod dohledem ČNB a pyšní se regulacemi pouze od těch nejprestižnějších autorit na trhu, jako je britská FCA, australská ASIC a kyperská CySEC, s takovými velikány se opravdu nemusíte bát o ztrátu peněz.

Výše poplatků

Jak už jsme zmínili na začátku je dobré, abyste měli úplný přehled o poplatcích, které zaplatíte. Zatímco někteří brokeři jsou poněkud neprůhlední v tom, co účtují, britská obchodní platforma eToro je podle nás velmi transparentní. Za nákup Bitcoinu či jiné kryptoměny nezaplatíte ani korunu na poplatcích. Místo toho broker vydělává peníze tím, že si při vkladu účtuje malý 0,5% FX poplatek.

Vše podstatné jsme si shrnuli, nyní tedy přejdeme na klady a zápory:                                                                

 • Bezproblémové zaregistrování a otevření účtu
 • Sociální obchodování a funkce kopírování obchodů
 • Nízké poplatky za obchodování forexu a CFD
 • Zdarma obchodování akcií a ETF
 • Ochrana vašeho kapitálů v řádu desítek tisíc dolarů

 • Poplatek za delší neaktivitu
 • Pouze jedna měna v které můžete držet hotovost

ZAČÍT OBCHODOVAT

2. Binance

Binance je kryptoměnová burza, která tu s námi bude letošním rokem pět let. Říkáte si, že je tu relativně krátkou dobu? To možná ano, nicméně platformě to nezabránilo se během pár měsíců od svého založení stát 10. největší burzou a několik měsíců na to obsadila místo první. Důležitý je také fakt, že se doposud nestala obětí hackerského útoku. Denně vykoná transakce v hodnotě 40 miliard dolarů.
Investice do Kryptoměn v České republice v roce 2022

Nedávno navíc oznámila, že opět zpřístupní SEPA platby. Ty byly od července minulého roku nedostupné, což rozezlilo velkou část jejich uživatelů, kteří si v tomto mezičase nemohli jak zakoupit nové kryptoměny, tak ani v minulosti zakoupené kryptoměny prodat a nechat si zaslat svá eura.

Binance nabízí velký výběr

Výhodou této burzy je opravdu velké produktové portfolio. Binance proto osloví jak méně rizikově založené publikum tak i ty uživatele, kteří jsou ochotní více riskovat svými prostředky. Investory by také mohl potěšit trh s NFT. Binance kromě webových platforem nabízí také velmi dobře propracovanou mobilní aplikaci, která nabízí ještě více funkcí, než webová verze.

Zajímavost: Během minulého roku zažil trh s NFT velký boom. Celkový zobchodovaný objem sahá až k 8,8 miliardám dolarů, přičemž 60 % objemu je přiřazováno kategorii umění a sběratelství a zbývajících 40 % objemu hernímu NFT.

Kolik zaplatíte na poplatcích?

Pokud jde o poplatky, burza má v tomto ohledu poměrně konkurenční výhodu. Je to proto, že zaplatíte provizi pouhých 0,1 % za obchod. Tento poplatek navíc ještě můžete snížit. Použití vaší debetní/kreditní karty však bude mít mnohem vyšší poplatek, který je obvykle ve výši 2 %. Tato burza může odpovědět na vaši otázku kde koupit kryptoměny a určitě neuděláte chybu.

Vše podstatné jsme si shrnuli, nyní tedy přejdeme na klady a zápory:

 • Největší kryptoměnová burza z hlediska objemu obchodů
 • Podporovány jsou stovky párů kryptoměn
 • Provize z obchodování jen 0,1 %
 • Skvělá pověst na kryptoměnové scéně
 • Ideální pro pokročilé obchodníky, kteří hledají sofistikované nástroje a funkce

 • Není vhodná pro začínající investory
 • Standardní poplatek 2 % za vklady debetní/kreditní kartou

ZAČÍT OBCHODOVAT

Žádný z prostředníků nesplňuje Vaše požadavky a stále si lámete hlavu kde obchodovat s kryptoměnami? Nezoufejte, představíme ještě dva brokery ze kterých si jistě vyberete!

3. Capital.com

Capital.com možná není tak známý jako dvě předešlé burzy, ale to neznamená, že nemá co nabídnout. Tento celosvětový broker založený roku 2016 má kanceláře v Anglii, Kypru, Austrálii a Bělorusku, kdy v každé z těchto lokalit je autorizován těmito úřady- FCA, CySEC, ASIC a NBRB.Investice do Kryptoměn v České republice v roce 2022

Capital.com nabízí kromě webové verze taky tu mobilní. Aplikace burzy se snadno používá, má moderní design, nabízí dvoufaktorové zabezpečení a možnost nastavení upozornění na předem definované události přímo ve vašem mobilním telefonu. Oproti webovému rozhraní by na Vás mohl zapůsobit fakt, že mobilní aplikace podporuje český jazyk.

Co nabízí?

Capital.com je otevřený k nákupu a prodeji s kryptoměnami 24 hodin denně, 7 dní v týdnu což je oproti některým makléřům obrovská výhoda. Dále nabízí samozřejmě také klasické obchodování na burze, s měnami, CFD a další. Prostředník poskytuje tři typy účtů v závislosti na výši vašich prostředků. Při nejlepším účtu “Premier” Vám bude k dispozici nejen account manager, ale budete mít také přístup k exkluzivním webinářům a prémiovým událostem, pořádaných Capital.com.

Nebojte se poplatků

Tento makléř nabízí nízké poplatky za obchodování CFD a k tomu je možné obchodovat s akciemi zcela bez komisí, alespoň pro zákazníky pod FCA a CySEC, což se týká nás v České republice. Poplatky u Capital.com nejsou vysoké, ba naopak jsou jedny z nejnižších na trhu s digitálními aktivy. Neúčtuje si žádný poplatek za nečinnost ani při vkladu či výběru prostředků.

Vše podstatné jsme si shrnuli, nyní tedy přejdeme na klady a zápory:

 • Nízké poplatky za CFD
 • Obchodování s akciemi zcela bez komisí
 • Skvělá podpora uživatele přes e-mail i živý chat
 • Regulován nejdůvěryhodnějšími úřady

 • MetaTrader 5 není k dispozici
 • Nepodporuje český jazyk

ZAČÍT OBCHODOVAT

4. Coinbase

Tato kryptoměnová burza patří mezi ty starší na poli digitálních aktiv. Založena byla v roce 2012, aby o necelých deset let později obsluhovala více jak 55 milionů spokojených uživatelů po celém světě. Oblíbená je hlavně mezi začátečníky, protože nabízí snadný a rychlý přístup k nákupu kryptoměn i pomocí platební karty. Všechny zůstatky v amerických dolarech jsou navíc pojištěné FDIC až do výše 250 000 dolarů u každého zákazníka.

Investice do Kryptoměn v České republice v roce 2022

Nabídka kryptoměn

Mezi kryptoměnami, které platforma nabízí patří samozřejmě Bitcoin, Ethereum a zhruba padesátka dalších. Coinbase je poměrně opatrná ve volbě digitálních aktiv, jež bude nabízet zákazníkům. Souvisí to s ochranou, kterou společnost rozhodně nepodceňuje. K dispozici Vám bude peněženka. Ochrání váš kryptoměnový kapitál biometrickou ověřovací technologií.

Poplatky

Čím by uživatele mohla burza naopak odradit jsou poplatky. Ty se liší podle typu nákupu, nakupované částky i podle země, ve které se nacházíte. Standartní poplatek se pohybuje kolem 3,8 %, ovšem při využití nákupu kryptoměn pomocí platební karty se poplatek může vyšplhat ještě výše.

Coinbase x Coinbase Pro

Pokud se Vám tento broker zamlouvá a chcete ho začít využívat, měli byste se zamyslet nad užíváním dceřiné burzy. Coinbase sama o sobě je totiž směnárna, kde nakoupíte kryptoměny přímo od firmy Coinbase. Pokud ovšem využijete služeb přímo Coinbase Pro, koupíte zde digitální aktiva od jiných obchodníků, což vede k nižším poplatkům.

Vše podstatné jsme si shrnuli, nyní tedy přejdeme na klady a zápory:

 • Nabízí přístup k více než 100 kryptoměnám
 • Stačí minimální vklad
 • Aktiva pojištěná proti hackerům
 • Pokročilé nástroje pro zkušenější obchodníky

 • Malý výběr kryptoměn
 • Vysoké poplatky
 • Nepříliš dobrá zákaznická podpora

ZAČÍT OBCHODOVAT

Závěr

Po přezkoumání desítek známých zprostředkovatelů jsme zjistili, že nejlepší burza kde koupit kryptoměny je eToro. Je to proto, že nabízí veliký výběr z mnoha kryptoměn. Navíc podporuje češtinu. Velkým bonusem jsou také aplikace, kterou lze využít jako obchodní aplikaci a peněženku na úschovu kryptoměn. 

Kde koupit kryptoměny?

Jak koupit kryptoměny?

Kde obchodovat s kryptoměnami?

Je eToro vhodné pro začátečníky?

Kolik zaplatím na poplatcích?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.